CD Evening Games, 2011

Wedstrijd -2
20 mei 2011
av Castricum
Castricum

jongens junioren D.1 80 m horden hoogspringen 150 meter totaal
1 Faas Wijn Trias 15.9 316 1.35 499 21.3 488 1303
2 Joost Koldijk Haarlemmermeer 15.3 360 1.30 462 21.7 458 1280
3 Nick van Santen Haarlemmermeer 16.0 310 1.35 499 21.7 458 1267
4 Jens van Gelderen Lycurgus 15.2 367 1.25 426 21.6 465 1258
5 Vyron Saridin DEM 15.6 338 1.25 426 23.1 358 1122
6 Teun Putman Lycurgus 15.9 316 1.30 462 23.7 319 1097
7 Max Huiberts Haarlemmermeer 16.9 251 1.30 462 22.9 372 1085
8 Ludo Kruistum av Castricum 16.3 289 1.15 352 23.4 338 979
9 Job de Koning Trias 16.5 276 1.20 389 24.4 276 941
10 Bryan Tuinstra DEM 17.7 204 1.25 426 24.7 258 888
11 Jelmer van Diepen Lycurgus 17.8 198 1.30 462 25.6 207 867
12 Stijn Karels Trias 18.2 177 1.20 389 25.8 197 763
13 Sten van der Moer av Castricum 18.0 187 1.10 316 24.7 258 761
14 Julian Verwey Trias 18.6 156 1.05 279 25.1 235 670
15 Pim Visser av Castricum 18.9 141 1.15 352 26.4 165 658
16 Wouter Vink Hollandia 19.5 112 1.15 352 27.3 120 584
17 Roy Vlieland DEM 28.0 0 1.10 316 28.7 57 373
jongens junioren D.2 80 m horden hoogspringen 150 meter totaal
1 Noah Verboom Haarlemmermeer 12.4 627 1.35 499 19.6 633 1759
2 Danny van Sluis Trias 13.8 484 1.50 623 20.1 588 1695
3 Alexander Soethout DEM 13.4 522 1.40 541 20.5 554 1617
4 Pim Pauel av Haarlem 14.3 440 1.40 541 20.1 588 1569
5 Bryan van Ingen Haarlemmermeer 13.6 503 1.35 499 20.4 562 1564
6 Jos Straathof av Castricum 14.7 407 1.45 582 20.6 545 1534
7 Niek Tel Lycurgus 14.4 431 1.40 541 21.2 496 1468
8 Martijn Hoogewerf kav Holland 14.4 431 1.35 499 20.7 537 1467
9 Lars van Oossanen Noordkop 14.8 398 1.45 582 21.4 481 1461
10 Jesper Peterse Trias 14.0 466 1.35 499 22.1 428 1393
11 Emile Lammers Noordkop 14.8 398 1.30 462 21.2 496 1356
12 Freek Berends kav Holland 15.1 375 1.25 426 21.3 488 1289
13 Timo Brandehof Haarlemmermeer 15.5 345 1.20 389 21.6 465 1199
14 Onno Aerts Noordkop 16.3 289 1.20 389 21.4 481 1159
15 Jason Komen av Haarlem 15.1 375 1.20 389 22.9 372 1136
16 Jelmer Datema kav Holland 15.6 338 1.25 426 23.2 352 1116
17 Koen van Asselt Suomi 18.5 161 1.30 462 23.1 358 981
18 Sean Tuinstra DEM 17.6 210 1.15 352 22.7 385 947
19 Pepijn Molenaar Lycurgus 17.9 193 1.20 389 23.9 307 889
20 Berend Jak Lycurgus 19.8 98 1.10 316 24 300 714
jongens junioren C.1 kogelstoten discuswerpen 1500 m totaal
1 Johan Ouwehand av Edam 9.56 501 24.89 393 4.56.9 645 1539
2 Steffan Bakker Suomi 9.16 481 36.12 563 5.44.4 447 1491
3 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 9.87 516 28.28 448 5.25.2 520 1484
4 Ryan Clarke av Castricum 9.04 475 19.77 303 4.49.6 681 1459
5 Robin Schutter Suomi 8.16 430 19.73 302 4.47.2 693 1425
6 Sven Schoonebeek av Castricum 8.84 465 15.00 207 4.48.7 685 1357
7 Jochem Dobber Suomi 7.66 403 19.19 292 5.05.1 606 1301
8 Niels Lambers KAV Holland 9.02 474 24.58 388 5.46.7 439 1301
9 Joris van Dijk Haarlemmermeer 9.16 481 21.21 329 5.42.4 454 1264
10 Jelle van Sunder Suomi 8.6 453 20.26 312 5.32.9 490 1255
11 Tim Groeneveld Suomi 7.47 392 21.45 333 5.34.6 483 1208
12 Paul Zuiderduin av Haarlem 7.78 409 18.99 288 5.39.0 467 1164
13 David Rosdorff Suomi 6.99 365 16.04 229 5.38.7 468 1062
14 Jelle de Moes Haarlemmermeer 6.32 326 18.81 284 5.44.5 447 1057
15 Job Wiltink KAV Holland 7.18 376 14.95 206 5.37.7 472 1054
16 Mischa de Haan Leiden Atletiek 9.65 506 30.56 483 0 989
17 Timo Korsen Suomi 8.39 442 33.11 521 0 963
18 Bart Groeneveld Suomi 7.82 411 23.69 373 0 784
19 Maarten Kwant Lycurgus 5.86 297 16.83 245 0 542
20 Sjoerd Dorrestein Trias 6.24 321 15.44 216 0 537
jongens junioren C.2 kogelstoten discuswerpen 1500 m totaal
1 Daniel Treep Haarlemmermeer 10.48 545 34.70 544 5.16.0 558 1647
2 Jesse Roosen KAV Holland 9.22 484 30.53 483 4.59.5 632 1599
3 Lennart de Looze Startbaan 9.21 484 26.19 415 4.53.4 662 1561
4 Hajo Mossink Suomi 9.72 509 27.84 441 5.29.5 503 1453
5 Niek Reijmers Hylas 9.48 497 22.02 344 5.09.0 589 1430
6 Nathan van der Lei Startbaan 11.33 584 26.17 414 5.51.4 422 1420
7 Luuk Verzijden av Haarlem 7.84 412 23.96 377 5.10.9 580 1369
8 Tyko Kieskamp Hylas 7.39 388 20.50 316 4.56.6 646 1350
9 Quinten Rosdorff Suomi 9.99 522 26.41 418 6.04.8 378 1318
10 Joris Bos av Castricum 7.98 420 19.82 304 5.27.2 512 1236
11 Bavo Oost Suomi 7.34 385 16.00 228 5.02.5 618 1231
12 Maurice de Haan Leiden Atletiek 12.34 629 37.01 576 0 1205
13 Oliver Kersten Suomi 6.66 346 20.71 320 5.53.0 417 1083
14 Thom Schotjanus av Castricum 5.59 280 13.21 167 5.01.4 623 1070
15 Koen Kersten Suomi 6.77 352 19.91 305 5.55.0 410 1067
16 Sam Bogerd Phanos 8.65 455 28.63 453 0 908
17 Luuk Stal DEM 7.74 407 21.25 330 0 737
meisjes junioren D.1 60 meter speerwerpen 600 meter totaal
1 Judy vd Drift Haarlemmermeer 8.8 541 27.75 460 1.55.9 473 1474
2 Mariska Poel DEM 8.6 580 18.35 292 1.52.8 511 1383
3 Jacqueline Muts Phanos 9.0 504 22.41 369 1.58.9 438 1311
4 Maaike Schenk Lycurgus 9.0 504 21.54 353 1.58.1 447 1304
5 Nora Winter Lycurgus 9.0 504 15.14 225 1.51.0 534 1263
6 Paulien Verhaar av Castricum 8.8 541 14.27 206 1.55.2 481 1228
7 Marit Domanschet Lycurgus 8.8 541 16.40 252 2.02.5 398 1191
8 Judith Endstra KAV Holland 8.5 600 13.30 183 2.02.5 398 1181
9 Isa Schouw KAV Holland 9.3 452 14.90 220 1.58.6 441 1113
10 Beau Winnubst Haarlemmermeer 9.1 487 16.67 258 2.05.6 366 1111
11 Annebel Jaarsma Lycurgus 9.5 419 18.22 289 2.08.3 339 1047
12 Sophie Koelma Lycurgus 9.1 487 14.26 205 2.09.2 330 1022
13 Alexandra Kox Lycurgus 8.8 541 10.82 122 2.10.1 322 985
14 Aniek Heine Lycurgus 9.3 452 9.49 87 2.00.1 424 963
15 Nienke van Santen Lycurgus 9.5 419 12.60 167 2.06.6 356 942
16 Jarie Smeding Suomi 9.4 435 9.58 89 2.03.9 383 907
17 Dion Kies DEM 9.7 387 14.32 207 2.11.1 312 906
18 Wies Vos Trias 9.4 435 12.75 170 2.13.9 287 892
19 Kim Niesten DEM 8.9 523 9.65 91 2.17.0 259 873
20 Nina Baltus Hollandia 9.6 403 0 1.57.2 457 860
21 Kaleigh Cornet Lycurgus 9.0 504 10.83 123 2.20.9 227 854
22 Renee van Deudekom Lycurgus 9.5 419 10.68 119 2.10.9 314 852
23 Carlijn Brouwer Trias 10.2 313 12.43 163 2.11.8 306 782
24 Susan Zieleman KAV Holland 9.7 387 8.02 45 2.08.2 340 772
25 Maaike Bakker av Castricum 10.1 327 10.93 125 2.11.1 312 764
26 Charlotte Engelkens KAV Holland 9.7 387 9.87 97 2.15.9 269 753
27 Jette Schiebergen Trias 10.4 286 13.78 195 2.16.8 261 742
28 Sofie Bruggeman av Haarlem 9.7 387 11.46 139 2.25.7 190 716
29 Sofi Joaquin Fernandez KAV Holland 10.0 342 11.00 127 2.20.2 233 702
30 Madinja Groeneberg Haarlemmermeer 10.4 286 10.46 113 2.14.5 281 680
31 Larissa van der Most Trias 10.4 286 8.56 61 2.09.5 327 674
32 Afra Straathof av Castricum 10.0 342 8.14 48 2.17.4 256 646
33 Esmee Bakker DEM 9.9 357 6.74 4 2.16.9 260 621
34 Ginger Plug Suomi 10.8 233 14.46 210 2.31.9 145 588
35 Carmen van Wijngaarden Lycurgus 10.4 286 9.68 92 2.23.9 203 581
36 Lotte van Gerwen Lycurgus 9.8 372 9.73 93 2.39.0 97 562
37 Diede van der Loo av Haarlem 10.3 299 6.49 0 2.18.8 244 543
38 Esther van der Sande av Castricum 10.5 272 15.00 222 2.47.4 47 541
39 Iris Komen av Haarlem 10.7 246 10.98 127 2.48.1 43 416
40 Anissa Saib av Castricum 10.9 221 6.16 0 2.26.8 181 402
41 Marit Steen KAV Holland 11.0 208 8.30 53 2.39.1 97 358
42 Isabel Hooiman AKU 0 0 2.17.8 253 253
meisjes junioren D.2 60 meter speerwerpen 600 meter totaal
1 Hanna Voorberg Lycurgus 8.6 580 25.84 428 1.54.5 490 1498
2 Merel Strijland Haarlemmermeer 8.5 600 19.85 321 1.53.1 507 1428
3 Lisanna Glorie DEM 9.0 504 19.98 324 1.47.2 585 1413
4 Kim Traas Haarlemmermeer 8.8 541 11.65 144 1.43 646 1331
5 ZoŽ de Jong Trias 8.8 541 15.17 226 1.50 547 1314
6 Renee van Rookhuizen DEM 8.2 662 13.49 188 1.58 448 1298
7 Gitta Dirksen Suomi 8.3 641 15.23 227 2.00 425 1293
8 Silke Berendse Phanos 8.5 600 12.34 161 1.55 484 1245
9 Ivanka Groeneberg Haarlemmermeer 9.1 487 21.85 358 2.02.9 394 1239
10 Maaike Wittink Hylas 9.1 487 19.32 311 1.59.5 431 1229
11 Nienke Veerkamp KAV Holland 9.4 435 21.53 353 2.10 414 1202
12 Nikki Kraaijeveld DEM 9.0 504 10.53 115 1.49.7 551 1170
13 Amy Vermeer DEM 8.9 523 24.55 406 2.20 234 1163
14 Luca Reniers Haarlemmermeer 9.0 504 9.84 96 1.51.4 529 1129
15 Lotte Rotweiler KAV Holland 9.1 487 13.98 199 2.00.6 419 1105
16 Veerle Eijsbroek Suomi 8.9 523 16.24 249 2.15 277 1049
17 Caitlin Ketting SAV 9.9 357 22.76 375 2.12.2 302 1034
18 Melanie van der Most Trias 9.1 487 11.01 127 2.06 362 976
19 Marit Duivenvoorde KAV Holland 9.6 403 15.62 235 2.10 323 961
20 Eline Koenz Trias 9.6 403 12.95 175 2.08.6 336 914
21 Marieke Mul KAV Holland 10.1 327 21.81 358 2.31.1 150 835
22 Yvonne van der Kraam Trias 8.9 523 18.97 304 0. 0 827
23 Maartje van Asselt Suomi 10.7 246 11.53 141 2.02.1 402 789
24 Marit Kampstra Trias 10.0 342 11.51 140 2.17.2 258 740
25 Floor Rozemeier Suomi 9.5 419 14.78 217 0 0 636
26 Robin Kok Trias 9.2 469 11.40 137 0 0 606
27 Irene Cauwels Suomi 9.7 387 11.94 151 0 0 538
28 Maaike Nederhand DEM 10.1 327 12.06 154 0 0 481
meisjes junioren C.1 60 m horden verspringen 1000 meter totaal
1 Charlotte Hopman Trias 13.5 512 4.72 564 3.27 499 1575
2 Maaike Schoute Lycurgus 14.2 448 4.16 450 3.31 473 1371
3 Stella Muthert av Castricum 14.1 457 3.90 398 3.33 461 1316
4 Marjet Groen av Castricum 16.8 257 4.23 464 3.25 512 1233
5 Yasmin Keppel Noordkop 16.8 257 3.94 406 3.35 449 1112
6 Kathy Agasi Trias 17.4 221 3.82 382 3.29 486 1089
7 Isri Bakker DEM 15.4 352 3.71 360 3.59 320 1032
8 Minke Bosma Lycurgus 15.4 352 4.06 430 4.16 243 1025
9 Elise Kuipers Trias 17.4 221 3.45 308 3.39 425 954
10 Hanna Knotnerus Feniks 15.8 323 3.14 246 3.51 360 929
11 Marijn van der Graaff av Castricum 18.3 171 3.77 372 3.53 349 892
12 Shanice van Kan KAV Holland 15.8 323 4.05 428 0 751
13 Emma van der Pal Trias 16.3 289 4.03 424 0 713
14 Marije Haverkort Lycurgus 0 3.53 324 3.52 355 679
15 Femke Brink Trias 18.3 171 4.07 432 0 603
16 Pauline Slebos Suomi 18.2 177 3.66 350 0 527
17 Evelien Hooiman AKU 0 0 3.25 512 512
meisjes junioren C.1 60 m horden verspringen 1000 meter totaal
1 Ilona Poel DEM 14.4 431 4.15 448 3.20 546 1425
2 Fleur Eijsbroek Suomi 15.1 375 4.89 599 3.40 420 1394
3 Simone van Rookhuizen DEM 15.5 345 4.43 504 3.29 486 1335
4 Daphne van den Hoven Trias 16.1 303 4.50 519 3.35 449 1271
5 Danielle van Dorth Hylas 16.1 303 4.08 434 3.24 518 1255
6 Femke vd Wolff KAV Holland 14.7 407 4.46 510 3.59 320 1237
7 Iris Schlundt Bodien DEM 14.0 466 4.40 498 4.19 230 1194
8 Laura Stokx Hylas 15.0 383 4.01 420 3.47 381 1184
9 Marieke Pieters Suomi 15.7 331 3.92 402 3.41 414 1147
10 Eva Jaarsma Lycurgus 12.8 583 4.72 564 0 1147
11 Renee Koopman av Castricum 16.4 283 3.82 382 3.43 403 1068
12 Xanthe de Bont Phanos 12.9 572 4.25 468 0 1040
13 Noortje Wittink Hylas 15.7 331 3.81 380 4.03 301 1012
14 Romy Spruit DEM 14.4 431 4.42 502 0 933
15 Elise Saager KAV Holland 17.0 245 3.34 286 3.47 381 912
16 Sabine Reijm Suomi 17.8 198 3.88 394 4.38 157 749
17 Jet de Vries Trias 17.1 239 3.82 382 0 621
18 Celine Ruiter Trias 0 0 3.18 560 560
19 Lotte Lubbers AKU 0 4.69 558 0 558


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012