CD Evening Games, 2011

Wedstrijd -1
9 april 2011
DEM
Beverwijk

Jongens junioren D.1 80 meter kogelstoten discuswerpen totaal
1 Faas Wijn av Trias 11.2 549 6.63 344 15.45 217 1110
2 Vyron Saridin DEM 11.9 448 7.80 410 15.39 215 1073
3 Nick van Santen av Haarlemmermeer 11.6 490 6.75 351 13.98 185 1026
4 Jens van Gelderen Lycurgus 11.8 462 6.11 313 14.90 205 980
5 Max Huiberts av Haarlemmermeer 11.8 462 6.21 319 14.34 193 974
6 Koert Remijn DEM 11.4 519 6.44 333 10.85 110 962
7 Teun Putman Lycurgus 11.9 448 5.67 285 15.35 214 947
8 Timo Schilp Lycurgus 12.4 383 6.33 326 14.30 192 901
9 Jelmer van Diepen Lycurgus 12.6 359 6.01 307 14.49 196 862
10 Siebe Koot Kav Holland 12.7 347 7.45 391 10.24 95 833
11 Caelin Waanders DEM 12.0 435 7.19 376 0 811
12 Bryan Tuinstra DEM 12.8 335 6.20 318 12.76 157 810
13 Ludo Kruistum av Castricum 12.2 409 5.25 258 10.71 107 774
14 Stijn van Asselt av Suomi 12.7 347 5.74 290 10.85 110 747
15 Remco van der Flier av Haarlemmermeer 13.3 279 5.56 278 13.22 167 724
16 Job de Koning av Trias 12.7 347 5.30 261 11.03 115 723
17 Stijn Karels av Trias 12.9 323 4.98 240 11.76 133 696
18 Sten van der Moer av Castricum 12.8 335 5.00 241 10.47 101 677
19 Roy Vlieland DEM 14.8 132 6.24 321 11.77 133 586
20 Douwe Koldijk av Haarlemmermeer 13.3 279 0 0 279
Jongens junioren D.2 80 meter kogelstoten discuswerpen totaal
1 Onno Aerts Noordkop 10.8 612 12.87 652 29.29 464 1728
2 Noah Verboom av Haarlemmermeer 10.4 680 8.93 470 25.19 398 1548
3 Bryan van Ingen av Haarlemmermeer 11.1 564 8.68 457 27.55 436 1457
4 Pim Pauel av Haarlem 10.7 629 9.62 504 19.42 296 1429
5 Lars van Oossanen Noordkop 11.3 534 8.64 455 22.81 358 1347
6 Martijn Hoogewerf Kav Holland 11.4 519 8.91 469 20.50 316 1304
7 Jos Straathof av Castricum 11.5 504 9.11 479 20.52 317 1300
8 Alexander Soethout DEM 11.0 580 7.54 396 18.55 279 1255
9 Danny van Sluis av Trias 11.1 564 7.01 366 19.69 301 1231
10 Niek Tel Lycurgus 11.4 519 8.83 465 15.44 216 1200
11 Emile Lammers Noordkop 11.6 490 7.47 392 18.18 272 1154
12 Jason Komen av Haarlem 11.9 448 7.53 395 18.23 273 1116
13 Freek Berends Kav Holland 12.1 422 7.25 380 18.75 283 1085
14 Timo Brandehof av Haarlemmermeer 11.3 534 6.28 323 14.60 198 1055
15 Martijn Strobel av Haarlemmermeer 12.2 409 6.53 338 16.20 232 979
16 Koen van Asselt av Suomi 12.3 396 6.19 318 17.03 249 963
17 Sean Tuinstra DEM 12.3 396 7.46 392 12.98 162 950
18 Jelmer Datema Kav Holland 12.3 396 6.50 336 15.25 212 944
19 Mick Groenevels Kav Holland 12.1 422 5.11 249 9.19 67 738
Jongens junioren C.1 150 meter 100 m horden speerwerpen totaal
1 Jelle van Sunder av Suomi 18.7 720 17.0 537 30.25 499 1756
2 Johan Ouwehand av Edam 19.2 671 16.8 552 32.44 532 1755
3 Jochem Dobber av Suomi 18.9 700 15.7 640 20.69 337 1677
4 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 19.8 615 16.6 567 22.65 373 1555
5 Shaquille de Rooij av Haarlem 20.8 529 17.3 515 20.53 334 1378
6 Ryan Clarke av Castricum 20.7 537 18.7 424 25.01 414 1375
7 Martijn Visser av Suomi 21.5 473 20.4 329 25.19 417 1219
8 Niels Lambers Kav Holland 20.6 545 20.2 339 17.89 283 1167
9 Paul Zuiderduin av Haarlem 22.0 435 24.2 164 29.83 493 1092
10 Timo Korsen av Suomi 21.4 481 0 33.90 554 1035
11 Job Wiltink Kav Holland 20.9 520 21.5 275 15.00 222 1017
12 Sjoerd Dorrestein av Trias 22.6 392 20.7 314 17.93 283 989
13 Robin Schutter av Suomi 19.7 624 0 21.75 357 981
14 Maarten Kwant Lycurgus 23.3 345 21.7 266 18.79 301 912
15 Sven Schoonebeek av Castricum 19.9 606 0 16.49 254 860
16 Joris van Dijk av Haarlemmermeer 21.0 512 0 18.04 286 798
17 Guus Ruiter av Trias 23.7 319 24.7 147 19.02 305 771
18 Jochem Jaarsma Lycurgus 22.3 414 0 20.97 342 756
19 Tim Groeneveld av Suomi 0 21.5 275 29.03 480 755
20 Job v.d. Akker Kav Holland 24.1 294 23.1 207 11.49 140 641
Jongens junioren C.2 150 meter 100 m horden speerwerpen totaal
1 Lennard de Looze Startbaan 19.0 690 15.5 658 29.27 484 1832
2 DaniŽl Treep av Haarlemmermeer 20.2 579 16.4 583 33.22 544 1706
3 Luuk Verzijden av Haarlem 20.3 571 18.6 430 31.04 511 1512
4 Floris Frugte Startbaan 20.1 588 16.9 544 22.73 374 1506
5 Jessse Roosen Kav Holland 20.5 554 18.2 455 27.84 461 1470
6 Bas Jansen Lycurgus 20.8 529 16.0 615 17.70 279 1423
7 Niek Reijmers Hylas 20.5 554 21.3 285 33.01 541 1380
8 Tyko Kieskamp Hylas 20.9 520 18.2 455 23.31 385 1360
9 Hajo Mossink av Suomi 20.0 597 22.4 235 21.68 355 1187
10 Luuk Stal DEM 21.0 512 21.3 285 23.45 387 1184
11 Harmen Komin Kav Holland 20.4 562 23.1 207 24.85 411 1180
12 Thijs Joosten av Suomi 21.2 496 20.1 344 19.62 317 1157
13 Koen Kersten av Suomi 22.9 372 21.1 294 20.66 336 1002
14 Olivier Kersten av Suomi 23.2 352 21.1 294 16.88 262 908
15 Thom Schotanus av Castricum 21.9 443 0 13.23 182 625
Meisjes junioren D.1 1000 meter verspringen kogelstoten totaal
1 Jacqueline Muts Phanos 3.56.7 331 4.19 456 10.31 537 1324
2 Judy van der Drift av Haarlemmermeer 3.38.5 428 3.85 388 8.81 464 1280
3 Mariska Poel DEM 3.18.2 558 3.45 308 7.22 378 1244
4 Marjolijn Bolten av Haarlemmermeer 3.40.8 415 3.86 390 8.13 428 1233
5 Nora Winter Lycurgus 3.18.2 558 3.54 326 6.53 338 1222
6 Maaike Schenk Lycurgus 3.49.6 367 4.13 444 7.46 392 1203
7 Paulien Verhaar av Castricum 3.38.6 428 3.81 380 6.72 349 1157
8 Robin van Sallandt Lycurgus 3.31.5 470 3.78 374 5.64 283 1127
9 Marit Domanschet Lycurgus 4.07.8 278 3.54 326 7.59 399 1003
10 Sophie Koelma Lycurgus 4.11.8 261 3.54 326 7.50 394 981
11 Nienke van Sante Lycurgus 4.00.8 311 3.36 290 5.95 303 904
12 Aniek Heine Lycurgus 4.07.9 278 3.38 294 6.35 327 899
13 Beau Winnubst av Haarlemmermeer 4.18.5 232 3.31 280 7.30 383 895
14 Renee van Deudekom Lycurgus 4.11.5 262 2.93 204 8.06 424 890
15 Afra Straathof av Castricum 4.09.8 270 3.44 306 5.72 288 864
16 Larissa van der Most av Trias 4.06.5 284 3.15 248 5.82 295 827
17 Maaike Bakker av Castricum 4.00.6 312 3.28 274 4.47 204 790
18 Dion Kies DEM 4.11.1 264 3.08 234 5.59 280 778
19 Sofi Joaquin Fernandez Kav Holland 4.31.1 182 3.26 270 6.19 318 770
20 Larice van Mil Kav Holland 4.19.6 228 3.12 242 5.74 290 760
21 Carlijn Bouwer av Trias 4.01.3 309 2.89 196 5.19 254 759
22 Kim Niesten DEM 4.19.4 229 3.49 316 4.48 205 750
23 Sofie Bruggemann av Haarlem 4.57.2 93 3.19 256 7.05 368 717
24 Annebel Jaarsma Lycurgus 0 3.36 290 7.60 399 689
25 Susan Zieleman Kav Holland 4.16.6 240 2.87 192 5.03 243 675
26 Esmee Bakker DEM 4.15.8 244 2.89 196 4.90 234 674
27 Carmen van Wijngaarden Lycurgus 4.16.9 239 2.92 202 4.65 217 658
28 Celeste Menzo av Suomi 0 3.57 332 5.77 292 624
29 Nathalie Tuijp Kav Holland 0 2.87 192 7.90 416 608
30 Iris Komen av Haarlem 5.04.8 70 2.75 168 7.01 366 604
31 Josje Putman Lycurgus 0 3.19 256 6.55 339 595
32 Mandy Scherpenzeel av Suomi 0 3.43 304 5.56 278 582
33 Madinja Groenenberg av Haarlemmermeer 0 2.95 208 6.60 342 550
34 Anissa Said av Castricum 4.28.8 191 2.64 146 4.20 184 521
35 Esther van der Sande av Castricum 0 2.78 174 6.37 329 503
36 Charlotte Engelkes Kav Holland 4.58.5 89 2.84 186 4.48 205 480
37 Marit Steen Kav Holland 5.12.4 47 2.80 178 5.12 249 474
38 Ilse Kieftenbeld av Suomi 0 3.06 230 4.65 217 447
39 Kaleigh Cornet Lycurgus 0 2.81 180 4.91 235 415
Meisjes junioren D.2 1000 meter verspringen kogelstoten totaal
1 Hanna Voorberg Lycurgus 3.43.2 402 4.22 462 9.87 516 1380
2 Kim Traas av Haarlemmermeer 3.14.7 583 3.94 406 7.30 383 1372
3 Renee van Rookhuizen DEM 3.37.7 433 4.49 517 6.54 339 1289
4 Gitta Dirksen av Suomi 3.41.2 413 4.26 470 7.44 390 1273
5 Melanie van der Most av Trias 3.58.3 323 4.16 450 9.46 496 1269
6 ZoŽ de Jong av Trias 3.46.9 381 3.97 412 7.84 412 1205
7 Lisanne Glorie DEM 3.25.8 507 3.77 372 6.04 308 1187
8 Amy Vermeer DEM 4.08.9 274 3.82 382 9.55 501 1157
9 Maaike Wittink Hylas 3.57.8 325 3.96 410 7.79 410 1145
10 Merel Strijland av Haarlemmermeer 3.50.2 364 3.62 342 7.97 419 1125
11 Veerle Eijsbroek av Suomi 4.01.1 310 3.88 394 7.91 416 1120
12 Caitlin Ketting SAV 3.52.9 350 3.34 286 9.17 482 1118
13 Nikki Kraaijeveld DEM 3.48.0 376 3.96 410 6.31 325 1111
14 Luca Reiniers av Haarlemmermeer 3.35.2 448 3.51 320 6.33 326 1094
15 Lee Ann v.d. Geugten Lycurgus 3.54.4 342 3.59 336 7.07 370 1048
16 Irene Cauwels av Suomi 4.06.3 285 3.54 326 7.78 409 1020
17 Maartje van Asselt Phanos 3.44.9 392 3.47 312 5.88 299 1003
18 Silke Berendse av Suomi 3.49.9 365 3.64 346 5.77 292 1003
19 Joella Louisa av Suomi 4.16.3 241 3.78 374 7.02 367 982
20 Maaike Nederhand DEM 3.54.1 344 3.27 272 6.19 318 934
21 Marieke Mul Kav Holland 4.34.4 170 3.43 304 8.53 449 923
22 Eline Koenz av Trias 4.16.8 239 3.39 296 7.21 378 913
23 Salomť Beekers av Castricum 0 4.39 496 7.69 404 900
24 Marit van der Zijpp av Suomi 4.24.6 208 3.24 266 6.77 352 826
25 Marit Kamstra av Trias 4.30.7 184 3.30 278 6.89 359 821
26 Ivanka Groenenberg av Haarlemmermeer 0 3.60 338 7.71 405 743
Meisjes junioren C.1 80 meter 600 meter hoogspringen totaal
1 Charlotte Hopman av Trias 11.1 564 1.50.6 539 1.45 582 1685
2 Arlyn Haveman Leiden Atletiek 11.7 476 1.51.3 530 1.45 582 1588
3 Marjet Groen av Castricum 11.7 476 1.51.6 526 1.40 541 1543
4 Yasmin Keppel Noordkop 11.6 490 1.53.1 507 1.40 541 1538
5 Maaike Schoute Lycurgus 11.6 490 1.58.2 446 1.20 389 1325
6 Shanice van Kan Kav Holland 11.5 504 2.12.2 302 1.25 426 1232
7 Marijn van der Graaf av Castricum 12.4 383 2.07.4 348 1.30 462 1193
8 Stella Muthert av Castricum 12.4 383 2.06.2 360 1.20 389 1132
9 Fien Kivit av Castricum 12.1 422 2.07.7 345 1.15 352 1119
10 Isri Bakker DEM 12.2 409 2.23.7 205 1.30 462 1076
11 Femke Brink av Trias 11.2 549 0 1.20 389 938
12 Tessa Meulman Lycurgus 12.5 371 2.02.4 399 0 770
13 Marije Haverkort Lycurgus 13.0 312 2.08.8 334 0 646
14 Daphne Lievers av Castricum 13.9 216 2.26.0 187 0 403
Meisjes junioren C.2 80 meter 600 meter hoogspringen totaal
1 Daphne van den Hoven av Trias 11.0 580 1.53.4 503 1.40 541 1624
2 DaniŽlle van Dorth Hylas 11.9 448 1.51.3 530 1.45 582 1560
3 Celine Ruiter av Trias 11.4 519 1.45.7 606 1.15 352 1477
4 Ilona Poel DEM 11.1 564 1.58.3 445 1.25 426 1435
5 Simone van Rookhuizen DEM 11.4 519 1.52.3 517 1.20 389 1425
6 Fleur Eijsbroek av Suomi 10.7 629 1.56.0 472 1.10 316 1417
7 Renťe Koopman av Castricum 11.6 490 1.56.9 461 1.20 389 1340
8 Marieke Pieters av Suomi 11.5 504 2.05.2 370 1.30 462 1336
9 Iris Schlundt Bodien DEM 11.1 564 2.09.0 332 1.25 426 1322
10 Nancy Twisk av Trias 12.0 435 2.08.9 333 1.35 499 1267
11 Noortje Wittink Hylas 12.3 396 2.10.3 320 1.15 352 1068
12 Sabine Reijm av Suomi 12.4 383 2.38.5 101 1.15 352 836


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012