CD Evening Games, 2010

Wedstrijd -3
26 juni 2010
Trias
Heiloo

 Jongens junioren D.1 80 meter kogelstoten 1000 meter totaal
1  Jochem Bodde Suomi 10.7 629 8.36 440 3.07.4 639 1708
2  Onno Aerts Noordkop 11.6 490 11.55 594 3.49.0 370 1454
3  Noah Verboom Haarlemmermeer 11.2 549 8.49 447 3.39.5 423 1419
4  Martijn Hoogewerf kav Holland 11.4 519 7.09 371 3.27.0 499 1389
5  Freek Berends kav Holland 11.7 476 7.06 369 3.27.5 496 1341
6  Jos Straathof av Castricum 11.8 462 8.72 459 3.42.1 408 1329
7  Pim Pauel av Haarlem 11.4 519 7.58 398 3.56.4 332 1249
8  Paul Zuiderduin av Haarlem 11.9 448 8.25 434 3.52.3 353 1235
9  Koen van Asselt Suomi 12.5 371 5.83 295 3.28.3 490 1156
10  Shaquille de Rooij av Haarlem 11.2 549 5.80 293 4.16.7 240 1082
11  Jelmer Datema kav Holland 12.5 371 6.29 324 3.57.7 326 1021
12  Timo Brandehof Haarlemmermeer 11.7 476 4.60 213 3.56.4 332 1021
13  Pieter Slebos Suomi 12.7 347 6.44 333 3.57.7 326 1006
14  Max Blankestijn Haarlemmermeer 12.6 359 5.27 259 4.09.4 271 889
15  Danny van Sluis Trias 11.5 504 6.52 338 0 842
16  Corné Parol Atverni 11.7 476 6.53 338 0 814
17  Jason Komen av Haarlem 12.5 371 6.67 346 0 717
18  Chris Snel Trias 12.7 347 5.42 269 0 616
19  Basile Wieser Phanos 14.7 141 3.72 148 4.24.3 209 498
 Jongens junioren D.2 80 meter kogelstoten 1000 meter totaal
1  Johan Ouwehand av Edam 11.1 564 10.22 533 3.08.5 630 1727
2  Timo Korsen Suomi 11.3 534 9.84 515 3.31.5 470 1519
3  Sven Schoonebeek av Castricum 11.5 504 8.17 430 3.19.2 551 1485
4  Ruben den Boer av Edam 12.3 396 7.79 410 3.22.3 530 1336
5  David Rosdorff Suomi 11.2 549 7.14 374 3.45.8 387 1310
6  Mike Terpstra av Castricum 12.2 409 7.47 392 3.33.8 456 1257
7  Sjoerd Dorrestein Trias 11.6 490 7.63 401 3.49.9 365 1256
8  Jelle van Sunder Suomi 10.5 662 9.44 495 0 1157
9  Tim Groeneveld Suomi 12.4 383 6.43 332 3.38.8 427 1142
10  Frank Jonkers kav Holland 11.7 476 5.59 280 3.46.1 386 1142
11  Daan Visser kav Holland 10.7 629 0 3.34.9 450 1079
12  Guus Ruiter Trias 12.6 359 6.76 352 3.52.6 352 1063
13  Ryan Clarke av Castricum 11.2 549 8.05 424 0 973
14  Bart Groeneveld Suomi 13.0 312 7.74 407 4.16.8 239 958
 Jongens junioren C.1 100 meter hoogspringen 1000 meter totaal
1  Jesse Rigter AAC 12.1 769 1.70 779 3.15.7 576 2124
2  Ilan Langedijk Suomi 12.6 692 1.55 663 3.24.9 512 1867
3  Niek Reijmers Hylas 14.3 469 1.65 741 3.15.7 576 1786
4  Lennart de Looze Startbaan 13.3 593 1.30 462 3.12.0 603 1658
5  Dario Duineveld Trias 14.0 504 1.30 462 3.08.0 634 1600
6  Luuk Verzijden av Haarlem 14.0 504 1.35 499 3.23.1 524 1527
7  Harmen Komin kav Holland 14.2 481 1.35 499 3.21.2 537 1517
8  Hajo Mossink Suomi 13.9 517 1.35 499 3.35.8 444 1460
9  Timber van Tilburg Startbaan 14.2 481 1.30 462 3.24.7 514 1457
10  Stiven Al kav Holland 13.0 634 1.50 623 0 1257
11  Daniël Treep Haarlemmermeer 13.5 567 1.50 623 0 1190
12  Quinten Rosdorff Suomi 15.2 371 1.40 541 4.12.9 256 1168
13  Jessse Roosen kav Holland 13.8 529 1.50 623 0 1152
14  Matthijs Mees kav Holland 15.3 361 1.40 541 4.24.1 210 1112
15  Thom Schotanus av Castricum 14.8 413 0 3.26.9 499 912
16  Olivier Kersten Suomi 15.0 392 0 3.33.7 457 849
17  Joris Bos av Castricum 14.9 402 0 3.48.8 371 773
18  Koen Kersten Suomi 15.3 361 0 3.44.5 394 755
19  Sam Bogerd Phanos 15.7 321 1.25 426 0 747
 Jongens junioren C.2 100 meter hoogspringen 1000 meter totaal
1  Maarten van der Winden Haarlemmermeer 12.3 737 1.50 623 3.05.2 656 2016
2  Daniel Donse Haarlemmermeer 13.6 554 1.50 623 3.13.3 594 1771
3  Jelle Dalhuisen av Haarlem 12.7 677 1.45 582 3.29.5 483 1742
4  Jelle de Vries kav Holland 12.9 648 1.50 623 3.34.5 452 1723
5  Thom Slot Trias 11.7 835 1.65 741 0 1576
6  Nathan Diambudiaku Trias 12.0 785 1.65 741 0 1526
7  Thijmen Wiltink kav Holland 14.2 481 1.50 623 3.49.4 368 1472
8  Rob ter Burg Noordkop 12.7 677 0 2.51.4 777 1454
9  Max Rensink kav Holland 14.0 504 1.35 499 3.37.1 437 1440
10  Frank Backs Trias 12.3 737 1.55 663 0 1400
11  Ruben Holst kav Holland 13.9 517 1.20 389 3.52.8 350 1256
12  Jasper Dorrestein Trias 14.9 402 1.15 352 3.50.2 364 1118
13  Roy van Sluis Trias 13.7 541 1.30 462 0 1003
14  Vincent Hazeleger av Castricum 0 0 2.55.6 738 738
meisjes junioren D.1 60 m horden kogelstoten discuswerpen totaal
1  Lisa Goossen AV 40 0 13.30 670 26.18 414 1084
2  Melanie van der Most Trias 12.7 290 9.30 488 15.50 218 996
3  Merel Strijland Haarlemmermeer 12.0 352 7.54 396 15.79 224 972
4  Floor Rozemeijer Suomi 13.0 265 7.57 398 17.05 250 913
5  Pam Beentjes DEM 13.0 265 8.27 435 14.73 201 901
6  Bowien Jansen Haarlemmermeer 11.5 401 6.74 351 11.79 134 886
7  Ivanka Groenenberg Haarlemmermeer 12.8 281 7.76 408 14.43 195 884
8  Amy Vermeer DEM 12.5 307 8.24 434 11.59 129 870
9  Emma Bogerd Phanos 13.3 242 8.25 434 14.23 190 866
10  Gitta Dirksen Suomi 13.1 257 7.34 385 13.82 181 823
11  Veerle Eijsbroek Suomi 13.2 249 6.91 360 15.11 209 818
12  Kim Traas Haarlemmermeer 12.5 307 7.02 367 11.21 119 793
13  Nikki Kraaijeveld DEM 12.4 316 6.62 343 11.79 134 793
14  Renee van Rookhuizen DEM 13.1 257 6.74 351 10.06 90 698
15  Lotte Rothweiler kav Holland 13.8 205 6.92 361 10.43 100 666
16  Maartje van Asselt Suomi 13.8 205 6.33 326 11.81 134 665
17  Eline Koenz Trias 13.7 212 5.81 294 10.77 108 614
18  Irene Cauwels Suomi 0 7.74 407 14.45 195 602
19  Lisanne Glorie DEM 13.8 205 5.31 262 11.22 120 587
20  Kirsten Peters Trias 13.7 212 5.75 290 7.94 31 533
21  Tjerime Pema Trias 14.6 151 5.69 287 9.76 82 520
22  Marit Kampstra Trias 15.5 97 5.57 279 10.23 94 470
23  Jewel Blom kav Holland 13.8 205 4.27 190 8.14 37 432
meisjes junioren D.1 60 m horden kogelstoten discuswerpen totaal
1  Keeley Heijdeman AAC 11.3 422 11.96 612 24.71 390 1424
2  Arlyn Haveman Leiden Atletiek 10.4 524 8.74 460 17.47 258 1242
3  Shanice van Kan kav Holland 11.9 361 9.22 484 16.45 237 1082
4  Emma van der Pal Trias 12.4 316 9.07 477 14.67 200 993
5  Stella Muthert av Castricum 12.3 324 6.74 351 16.85 246 921
6  Zoë Bosschaart Trias 13.5 227 8.28 436 17.35 256 919
7  Femke Brink Trias 13.3 242 8.35 440 15.41 216 898
8  Anne Roosenberg Trias 13.9 198 8.75 460 14.83 203 861
9  Marijn van der Graaf av Castricum 13.8 205 8.19 431 14.39 194 830
10  Pella Carnas Trias 0 9.01 474 22.26 348 822
11  Celine Blom DEM 14.9 132 6.88 359 13.10 165 656
12  Marjet Groen av Castricum 13.6 219 7.81 411 0 630
13  Isabel Grift Phanos 14.9 132 6.33 326 12.93 161 619
14  Elise Kuipers Trias 13.5 227 5.22 256 9.97 88 571
15  Fien Kiviet av Castricum 14.2 177 4.64 216 9.61 78 471
meisjes junioren D.1 speerwerpen 150 meter 600 meter totaal
1  Fleur Eijsbroek Suomi 24.49 405 20.2 579 1.52.9 510 1494
2  Ilona Poel DEM 17.07 266 21.2 496 1.44.4 625 1387
3  Daphne vd Hoven Trias 18.79 301 21.0 512 2.00.6 419 1232
4  Romy Spruit DEM 20.07 325 21.1 504 2.03.8 384 1213
5  Iris Schlundt DEM 18.91 303 21.8 450 2.07.3 349 1102
6  Celine Ruiter Trias 0 21.5 473 1.44.6 622 1095
7  Nancy Twisk Trias 19.94 323 22.1 428 2.09.1 331 1082
8  Sarah Danner Phanos 13.39 185 22.0 435 1.59.0 437 1057
9  Femke van der Wolf kav Holland 15.63 236 22.0 435 2.04.5 377 1048
10  Wietske Postma Trias 17.80 281 22.0 435 2.15.9 269 985
11  Iris van Zantvliet kav Holland 22.91 378 24.4 276 2.10.2 321 975
12  Anna Kaffe kav Holland 13.45 187 21.1 504 2.15.5 272 963
13  Jet de Vries Trias 12.79 171 22.6 392 2.11.8 306 869
14  Elise Saager kav Holland 16.54 255 24.8 252 2.06.5 357 864
15  Demi van Noort DEM 30.67 506 0 0 506
meisjes junioren D.1 speerwerpen 150 meter 600 meter totaal
1  Carlijn van Esch av Castricum 25.82 428 22.0 435 1.43.4 640 1503
2  Nina Moggré Trias 15.49 233 20.4 562 1.42.6 652 1447
3  Rachel Mein Suomi 25.72 426 21.3 488 2.01.6 408 1322
4  Bonnie Liefting Trias 18.25 290 21.5 473 2.00.9 415 1178
5  Ayla Agasi Trias 13.21 181 22.9 372 1.58.4 443 996
6  Janny Dijkstra Trias 16.30 250 24.6 264 2.01.8 406 920
7  Maaike van Westerop Trias 16.80 260 20.4 562 0 822
8  Iris Korver Suomi 25.42 421 25.5 213 0 634


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012