CD Evening Games, 2009

Wedstrijd -2
5 juni 2009
DEM
Beverwijk

jongens junioren D.1 80 meter speerwerpen 600 meter totaal
1 Ryan Clarke av Castricum 11.3 534 27.07 449 1.46.4 596 1579
2 Jochem Dobber Suomi 10.9 596 17.55 276 1.50.4 542 1414
3 Timo Korsen Suomi 11.6 490 28.91 478 2.02.2 401 1369
4 Johan Ouwehand av Edam 11.7 476 21.81 358 1.52.1 520 1354
5 Jelle van Sunder Suomi 11.2 549 18.16 288 1.59.9 427 1264
6 Wessel Koot kav Holland 12.7 347 21.26 348 1.54.9 485 1180
7 Sven Schoonebeek av Castricum 11.8 462 13.15 180 1.53.0 508 1150
8 Jelle Scheper Startbaan 13.4 268 23.47 387 2.03.0 393 1048
9 Martijn Visser Suomi 12.4 383 16.56 255 2.04.2 380 1018
10 Job Wiltink kav Holland 12.3 396 10.12 104 1.58.0 448 948
11 Paul Zuiderduin av Haarlem 13.3 279 19.77 320 2.10.0 323 922
12 Daan Visser kav Holland 12.1 422 11.54 141 2.07.5 347 910
13 David Rosdorff Suomi 12.0 435 11.90 150 2.09.8 324 909
14 Niels Lambers kav Holland 12.5 371 14.20 204 2.10.3 320 895
15 Johny van Schooneveld AV 23 11.9 448 26.49 439 0 887
16 Kas Veerkamp kav Holland 13.6 247 17.39 273 2.11.0 313 833
17 Wouter van Zandvliet kav Holland 12.5 371 15.22 227 2.25.0 195 793
18 Bart Groeneveld Suomi 13.4 268 12.52 165 2.08.6 336 769
19 Steffan Bakker Suomi 12.4 383 23.20 383 0 766
20 Giel Ritmeijer AV 23 12.3 396 20.98 342 0 738
21 Max Horree AV 23 12.6 359 22.40 368 0 727
22 Tim Groeneveld Suomi 13.6 247 10.02 101 2.05.9 363 711
23 Job van der Akker kav Holland 13.2 290 8.00 44 2.09.5 327 661
24 Lars Mensink DEM 13.9 216 11.37 137 2.14.5 281 634
25 Joaquim Wiers av Haarlem 14.0 206 10.87 124 2.31.7 146 476
26 Siem Prins av Haarlem 15.0 114 13.75 194 2.29.7 160 468
27 Tim Ruting AV 23 14.2 187 12.93 175 0 362
jongens junioren D.2 80 meter speerwerpen 600 meter totaal
1 Ilan Langedijk Suomi 10.7 629 24.67 408 1.53.3 504 1541
2 Daniel Treep Haarlemmermeer 11.5 504 24.72 409 1.47.8 577 1490
3 Mees Ritmeijer AV 23 11.5 504 22.04 362 1.47.5 581 1447
4 Nick Heide AV 23 11.6 490 26.05 432 1.53.5 502 1424
5 Timber van Tilburg Startbaan 11.7 476 23.45 387 1.49.7 551 1414
6 Angelo Lolis av Haarlem 11.0 580 18.32 291 1.54.5 490 1361
7 Lennart de Looze Startbaan 11.9 448 22.45 369 1.50.4 542 1359
8 Siem Boot av Haarlem 11.3 534 15.20 226 1.55.4 479 1239
9 Jesse Roosen kav Holland 11.9 448 19.65 317 1.56.1 470 1235
10 Harmen Komin kav Holland 12.1 422 21.74 356 1.57.2 457 1235
11 Guido Klaassen Lycurgus 12.4 383 27.78 460 2.03.2 391 1234
12 Hajo Mossink Suomi 12.3 396 23.24 383 2.03.0 393 1172
13 Thijs Joosten Suomi 12.1 422 17.41 273 1.57.5 454 1149
14 Olivier Kersten Suomi 12.5 371 19.10 307 1.58.6 441 1119
15 Sam Vrind Phanos 11.4 519 20.64 336 2.17.0 259 1114
16 Koen Kersten Suomi 12.1 422 13.59 190 1.58.7 440 1052
17 Quinten Rosdorff Suomi 12.5 371 18.71 299 2.10.7 316 986
18 Matthijs Mees kav Holland 12.8 335 21.64 355 2.17.1 259 949
19 Joris Bos av Castricum 13.9 216 17.21 269 1.57.6 453 938
20 Luuk Stal DEM 12.6 359 16.57 256 2.17.4 256 871
21 Bosse Deforchaux Kokosky kav Holland 13.9 216 16.84 261 2.14.8 279 756
22 Sam Bogerd Phanos 13.7 236 18.77 300 2.23.7 205 741
jongens junioren C.1 100 meter hoogspringen 800 meter totaal
1 Maarten van de Winden Haarlemmermeer 12.7 677 1.55 663 2.24.8 611 1951
2 Lars Wagemaker Startbaan 13.2 607 1.45 582 2.17.6 689 1878
3 Florian van Heijningen kav Holland 13.5 599 1.40 541 2.28.5 574 1714
4 Jorn van der Kuil kav Holland 13.5 567 1.40 541 2.30.4 555 1663
5 Thijmen Wiltink kav Holland 14.2 481 1.55 663 2.34.7 515 1659
6 Thom Slot Trias 12.6 692 1.50 623 3.02.9 299 1614
7 Frank Back Trias 13.6 554 1.30 462 2.43.2 442 1458
8 Nathan Diambudiaku Hylas 12.3 737 1.60 702 0 1439
9 Roy van Sluis Trias 14.4 458 1.30 462 2.37.8 488 1408
10 Daniel Donse Haarlemmermeer 15.0 392 1.25 426 2.45.4 425 1243
11 Sjors Kingma kav Holland 15.2 371 1.20 389 2.57.6 335 1095
12 Ruben Holst kav Holland 15.2 371 0.00 0 3.04.5 289 660
jongens junioren C.2 100 meter hoogspringen 800 meter totaal
1 Jon Schouwenaar Startbaan 12.2 753 1.65 741 2.11.7 760 2254
2 Menno van der Steen Suomi 11.8 818 1.75 817 2.33.1 530 2165
3 Vester van Heijninen kav Holland 12.4 722 1.60 702 2.18.0 685 2109
4 Cornelius Kersten Suomi 12.6 692 1.55 663 2.25.2 607 1962
5 Hidde Koot kav Holland 12.9 648 1.45 582 2.20.8 653 1883
6 Daniel Lam Phanos 12.9 648 1.50 623 2.27.9 580 1851
7 Michiel Slebos Suomi 13.1 620 1.45 582 2.27.1 588 1790
8 Wouter Pieters Suomi 12.9 648 1.40 541 2.36.8 496 1685
9 Luc Dirksen Suomi 14.0 504 1.45 582 2.40.3 466 1552
10 Lucas Nieuweboer Suomi 14.4 458 0.00 0 2.19.3 670 1128
11 Bram Kieftenbeld Suomi 14.2 481 0.00 0 2.42.0 452 933
12 Timo Looijen Waterland 0 0.00 0 2.09.8 784 784
meisjes junioren D.1 60 m horden kogelstoten verspringen totaal
1 Shanice van Kan kav Holland 11.9 361 9.02 474 3.83 384 1219
2 Charlotte Hopman Hera 11.6 391 8.81 464 3.63 344 1199
3 Ella Waal Startbaan 12.5 307 8.37 441 3.98 414 1162
4 Aike Jansen AV 23 11.5 401 6.85 357 3.82 382 1140
5 Tara Yoro AV 23 13.0 265 7.15 374 4.38 494 1133
6 Zomer Weysters Phanos 12.1 343 7.01 366 3.82 382 1091
7 Maaike Schouten Lycurgus 12.1 343 6.82 355 3.45 308 1006
8 Barbara Crompvoets AV 23 12.2 333 7.10 371 3.19 256 960
9 Zoe Bosschaart Trias 13.6 219 7.13 373 3.32 282 874
10 Lotje van Erp Phanos 0.00 0 7.63 401 4.04 426 827
11 Isa van Diepen AV 23 13.8 205 6.62 343 3.18 254 802
12 Isri Bakker DEM 13.8 205 5.98 305 3.28 274 784
13 Maike Edwards Van Nuijen AV 23 13.5 227 5.44 270 3.28 274 771
14 Stella Muthert av Castricum 13.6 219 6.14 315 2.80 178 712
15 Lena Vink av Haarlem 14.1 184 5.49 274 3.17 252 710
16 Pauline Slebos Suomi 15.5 97 6.15 315 3.34 286 698
17 Tessa Meulman Lycurgus 0 6.86 358 3.12 242 600
18 Isabel Grift Phanos 14.4 164 5.30 261 2.77 172 597
19 Yara Tersleeg AV 23 0 6.15 315 3.03 224 539
20 Mirte Scheper Startbaan 0 8.92 469 0.00 0 469
meisjes junioren D.2 60 m horden kogelstoten verspringen totaal
1 Chante Samual Phanos 10.1 563 10.62 552 4.46 510 1625
2 Jaimie van Thol AV 23 10.1 563 10.60 551 4.20 458 1572
3 Luka Jansen AV 23 11.0 454 10.99 569 4.20 458 1481
4 Priscilla van Oorschot AAC 10.6 500 8.03 423 4.54 527 1450
5 Romy Spruit DEM 10.7 488 9.52 499 4.21 460 1447
6 Daphne Willems AV 23 11.1 443 9.34 490 4.00 418 1351
7 Josi Thunissen kav Holland 11.5 401 8.04 423 4.19 456 1280
8 Esther Kiel av Haarlem 11.8 371 8.89 468 3.86 390 1229
9 Ilona Poel DEM 11.5 401 7.60 399 3.68 354 1154
10 Anna NoŽlle Kaffť kav Holland 11.5 401 7.72 406 3.63 344 1151
11 Iris Schlundt Bodien DEM 12.1 343 7.28 382 4.04 426 1151
12 Demi van Noort DEM 12.0 352 7.36 386 3.94 406 1144
13 Sarah Danner Phanos 12.3 324 8.60 453 3.61 340 1117
14 Fleur Eijsbroek Suomi 12.9 273 8.02 422 3.94 406 1101
15 Femke van der Wolf kav Holland 13.0 265 6.76 352 3.83 384 1001
16 Iris van Zandvliet kav Holland 13.7 212 8.94 470 3.44 306 988
17 Sabine Reym Suomi 13.6 219 8.43 444 3.47 312 975
18 Marieke Pieters Suomi 14.3 170 8.14 429 3.42 302 901
19 Ilja Schamie AV 23 0 7.41 389 2.96 210 599
20 Lisa Dalmulder AV 23 0 9.03 475 0.00 0 475
meisjes junioren C.1 150 meter discuswerpen kogelstoten totaal
1 Lentine Klaassen av Castricum 20.4 562 19.64 300 9.69 507 1369
2 Sophie Klumper Phanos 20.0 597 17.66 262 9.71 508 1367
3 Lisa Jongewaard Lycurgus 21.5 473 21.05 326 8.96 471 1270
4 Laura de Witte Trias 20.0 597 17.03 249 7.70 405 1251
5 Deanne van der Slikke NEA Volharding 22.1 428 21.80 340 8.38 441 1209
6 Rachel Mein Suomi 21.3 488 16.27 234 8.32 438 1160
7 Lisanne Vedder Hera 21.1 504 14.24 190 7.33 384 1078
8 Carlyn van Esch av Castricum 22.1 428 12.93 161 8.25 434 1023
9 Iris Korver Suomi 24.8 252 17.86 266 7.70 405 923
meisjes junioren C.1 150 meter discuswerpen kogelstoten totaal
1 Irini Gialamatzis DEM 20.5 554 18.20 273 9.09 478 1305
2 Lianne Barnhoorn Trias 20.7 537 19.36 295 8.86 466 1298
3 Valerie Beukema Suomi 20.6 545 19.76 302 8.10 426 1273
4 Sabine de Canne kav Holland 20.6 545 20.05 308 7.59 399 1252
5 Sanne de Boer Suomi 19.7 624 16.20 232 7.04 368 1224
6 Sanne Veenboer Lycurgus 20.8 529 18.97 287 7.59 399 1215
7 Tessa Molenaar Trias 21.5 473 21.17 328 7.57 398 1199
8 Marjolein Reitsma DEM 21.6 465 17.82 265 7.83 412 1142
9 Yvette de Koning Lycurgus 22.0 435 20.61 318 7.36 386 1139
10 Desiree Koster Suomi 21.5 473 15.03 208 7.16 375 1056
11 Sophie van der Zon DEM 21.7 458 19.01 288 5.58 279 1025
12 Maaike Hartog kav Holland 22.5 399 16.94 247 6.84 356 1002
13 Kimberley Nieuwkerken Suomi 21.9 443 15.60 220 5.00 241 904


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012