CD Evening Games, 2009

Wedstrijd -1
8 mei 2009
av Castricum
Castricum

jongens juniren D.1 150 meter discuswerpen kogelstoten totaal
1 Ryan Clarke av Castricum 20.7 537 17.67 262 7.17 375 1174
2 Jochem Dobber Suomi 20.3 571 15.42 216 7.00 366 1153
3 Timo Korsen Suomi 22.0 435 18.61 281 8.07 425 1141
4 Jelle van Sunder Suomi 20.7 537 13.39 171 6.30 324 1032
5 Mischa de Haan Leiden Atletiek 24.2 288 19.75 302 7.51 394 984
6 Wessel Koot kav Holland 23.2 352 16.14 231 6.34 327 910
7 Job Wiltink kav Holland 22.4 406 11.66 131 7.06 369 906
8 Sven Schoonebeek av Castricum 22.3 414 11.89 136 6.72 349 899
9 Steffan Bakker Suomi 23.8 313 13.16 166 7.41 389 868
10 Bart Groeneveld Suomi 24.6 264 14.78 202 7.10 371 837
11 Tim Groeneveld Suomi 24.9 247 14.84 204 7.21 378 829
12 Thijs Bouwman Triathlon 23.7 319 12.25 145 6.88 359 823
13 Jelle Scheper Startbaan 24.8 252 14.51 196 7.10 371 819
14 Martijn Visser Suomi 22.9 372 10.13 92 6.39 330 794
15 Morris Jansen av Castricum 23.1 358 12.52 151 5.12 249 758
16 Niels Lambers kav Holland 24.5 270 11.06 116 6.41 331 717
17 Wouter van Zandvliet kav Holland 24.5 270 12.41 149 5.21 255 674
18 Paul Zuiderduin av Haarlem 26.1 181 10.60 104 5.73 289 574
19 Kas Veerkamp kav Holland 26.1 181 11.51 127 4.76 225 533
20 Siem Prins av Haarlem 27.1 130 9.54 76 4.77 225 431
21 Job van der Akker kav Holland 25.4 218 5.29 0 3.58 137 355
jongens juniren D.2 150 meter discuswerpen kogelstoten totaal
1 Maurice de Haan Leiden Atletiek 20.7 537 26.73 423 11.03 571 1531
2 Stiven Al kav Holland 20.4 562 22.31 349 9.57 502 1413
3 Ilan Langedijk Suomi 20.5 554 20.19 310 8.90 468 1332
4 Daniel Treep Haarlemmermeer 21.7 458 21.00 325 8.04 423 1206
5 Timber van Tilburg Startbaan 21.8 450 17.16 252 7.79 410 1112
6 Jesse Roosen kav Holland 22.7 385 19.71 301 7.97 419 1105
7 Lennart de Looze Startbaan 21.4 481 17.08 250 7.12 372 1103
8 Hajo Mossink Suomi 23.3 345 17.90 267 8.39 442 1054
9 Lennard Roodenburg Phanos 23.3 345 20.58 318 7.05 368 1031
10 Menno Idema Haarlemmermeer 22.0 432 17.04 250 6.54 339 1021
11 Olivier Kersten Suomi 22.5 399 16.15 231 6.62 343 973
12 Sam Vrind Phanos 22.3 414 13.61 176 7.17 375 965
13 Siem Boot av Haarlem 20.5 554 11.05 115 5.58 279 948
14 Koen Kersten Suomi 22.7 385 15.19 211 6.62 343 939
15 Matthijs Mees kav Holland 24.5 270 14.83 203 7.81 411 884
16 Harmen Komin kav Holland 22.9 372 11.58 129 6.61 343 844
17 Joris Bos av Castricum 24.9 247 16.06 229 5.93 302 778
18 Luuk Stal DEM 23.7 319 11.57 128 5.99 305 752
19 Sam Bogerd Phanos 25.9 191 15.60 220 6.34 327 738
20 Guido Klaassen Lycurgus 23.3 345 19.25 293 2.00 0 638
21 Bosse Deforchaux Kokosky kav Holland 25.9 191 12.64 154 4.83 230 575
22 Floris Frugte Startbaan 0 13.13 165 0 165
jongens juniorenC.1 100 m horden verspringen 1000 m totaal
1 Maarten van de Winden Haarlemmermeer 18.5 436 5.16 652 3.13.3 594 1682
2 Thom Slot Trias 15.7 640 5.45 708 3.57.4 327 1675
3 Jorn van der Kuil kav Holland 19.0 406 4.57 533 3.18.7 555 1494
4 Florian van Heijningen kav Holland 19.0 406 4.40 498 3.16.8 568 1472
5 Thijmen Wiltink kav Holland 19.9 355 4.42 502 3.19.1 552 1409
6 Frank Back Trias 18.5 436 4.48 515 3.40.8 415 1366
7 Roy van Sluis Trias 20.3 334 4.11 440 3.29.9 480 1254
8 Justin Heini Suomi 20.9 304 3.53 324 3.22.6 528 1156
9 Daniel Donse Haarlemmermeer 23.0 211 4.05 428 3.35.3 447 1086
10 Lars Wagemaker Startbaan 21.9 257 0 0 257
11
12 jongens juniorenC.2 100 m horden verspringen 1000 m totaal
13 Jon Schouwenaar Startbaan 15.9 623 5.48 714 3.06.7 644 1981
14 Daniel Lam Phanos 15.0 703 5.35 689 3.21.8 533 1925
15 Menno van der Steen Suomi 15.4 666 5.43 704 3.19.4 550 1920
16 Hidde Koot kav Holland 16.6 567 5.01 623 3.08.9 627 1817
17 Jorrit Blonk Lycurgus 14.6 742 5.43 704 0 1446
18 Luc Dirksen Suomi 17.8 481 4.52 523 3.37.5 434 1438
19 Michiel Slebos Suomi 20.5 324 4.51 521 3.16.7 569 1414
20 Wouter Pieters Suomi 20.2 339 4.56 531 3.32.3 465 1335
21 Vester van Heijninen kav Holland 15.5 658 5.12 644 0 1302
22 Daan Kwant Lycurgus 17.2 523 4.90 601 0 1124
23 Bram Kieftenbeld Suomi 0 3.92 402 3.36.6 439 841
meisjes junioren D.1 60 meter speerwerpen 600 meter totaal
1 Rosalie Wijnker Hera 8.7 560 22.39 368 1.51.3 530 1458
2 Charlotte Hopman Hera 8.7 560 19.54 315 1.54.1 495 1370
3 Ella Waal Startbaan 8.6 580 15.32 229 2.06.1 361 1170
4 Shanice van Kan kav Holland 8.6 580 12.47 164 2.01.9 405 1149
5 Marjet Groen av Castricum 9.3 452 12.95 175 1.55.4 479 1106
6 Dewi Couwenberg av Castricum 9.0 504 14.08 201 2.09.4 328 1033
7 Mirte Scheper Startbaan 9.6 403 16.49 254 2.08.2 340 997
8 Caro Frolich Startbaan 9.7 387 14.91 220 2.08.9 333 940
9 Pauline Slebos Suomi 9.5 419 14.45 210 2.11.5 308 937
10 Isri Bakker DEM 9.4 435 12.29 159 2.19.2 241 835
11 Femke Brink Trias 9.2 469 10.70 119 2.20.9 227 815
12 Marijn devan der Graaf av Castricum 9.7 387 9.52 88 2.14.3 283 758
13 Zoe Bosschaart Trias 9.5 419 12.27 159 2.28.2 171 749
14 Kirsten Zuurbier Trias 9.7 387 0 2.09.9 323 710
15 Rivka van Heijningen kav Holland 9.2 469 12.37 161 0..00 0 630
16 Stella Muthert av Castricum 10.2 313 10.59 116 2.26.3 185 614
17 Fien Kivit av Castricum 10.1 327 0 2.27.3 178 505
meisjes junioren D.2 60 meter speerwerpen 600 meter totaal
1 Ilona Poel DEM 8.7 560 16.35 251 1.50.5 540 1351
2 Romy Spruit DEM 8.7 560 17.30 271 1.54.4 491 1322
3 Demi van Noort DEM 9.2 469 25.26 418 2.11.0 313 1200
4 Fleur Eijsbroek Suomi 9.0 504 22.33 367 2.09.4 328 1199
5 Femke van der Wolf kav Holland 8.9 523 17.81 281 2.08.7 335 1139
6 Esther Kiel av Haarlem 8.9 523 12.33 160 2.00.1 424 1107
7 Anna NoŽlle Kaffť kav Holland 8.6 580 14.33 207 2.14.2 284 1071
8 Iris Schlundt Bodien DEM 8.7 560 15.56 234 2.15.4 273 1067
9 Iris van Zandvliet kav Holland 9.8 372 21.55 353 2.13.2 293 1018
10 Josi Thunissen kav Holland 8.9 523 12.18 157 2.09.9 323 1003
11 Xanthe de Bont Phanos 9.4 435 20.49 333 0 768
12 Renee Koopman av Castricum 9.4 435 0 2.11.8 306 741
13 Marieke Pieters Suomi 9.5 419 13.46 187 0 606
meisjes junioren C.1 80 meter hoogspringen 1000 meter totaal
1 Laura de Witte Trias 10.3 698 1.35 499 4.06.3 285 1482
2 Suzanne Vergouw av Castricum 11.3 534 1.35 499 3.48.4 373 1406
3 Carlyn van Esch av Castricum 12.0 435 1.30 462 3.26.3 503 1400
4 Lisa Jongewaard Lycurgus 11.9 448 1.40 541 3.43.9 398 1387
5 Lisanne Vedder Hera 11.3 534 1.40 541 4.17.1 238 1313
6 Leonie Verbakel Haarlemmermeer 11.0 580 1.15 352 3.50.0 365 1297
7 Rachel Mein Suomi 11.6 490 1.25 426 3.51.1 359 1275
8 Lentine Klaassen av Castricum 10.7 629 1.45 582 0 1211
9 Iris Korver Suomi 13.1 301 1.20 389 4.36.9 161 851
meisjes junioren C.2 80 meter hoogspringen 1000 meter totaal
1 Sanne de Boer Suomi 10.7 629 1.35 499 3.12.6 599 1727
2 Valerie Beukema Suomi 10.8 612 1.50 623 3.39.6 422 1657
3 Irini Gialamatzis DEM 10.6 645 1.40 541 3.32.5 464 1650
4 Marjolein Reitsma DEM 11.6 490 1.40 541 3.34.8 450 1481
5 Tessa Molenaar Trias 11.4 519 1.40 541 4.07.7 279 1339
6 Sanne Veenboer Lycurgus 11.4 519 1.35 499 4.08.3 276 1294
7 Desiree Koster Suomi 11.5 504 1.25 426 4.00.3 313 1243
8 Kimberley Nieuwkerken Suomi 12.2 409 1.20 389 4.05.2 290 1088
9 Yvette de Koning Lycurgus 13.1 301 1.25 426 3.54.4 342 1069
10 Lotte Brink Trias 11.7 476 1.35 499 0 975


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012