CD Evening Games, 2009

Eindstand

8. mei 2009 5. juni 2009 26. juni 18. september
Castricum DEM Trias Suomi
Jongens junioren D.1 totaal 150 m discus kogel 80 m speer 600 m 60 H ver kogel 80 m hoog 1000 m
1 Ryan Clarke Castricum 4678 537 262 375 534 449 596 383 523 351 490 541 625
20.7 17.67 7.17 11.3 27.07 146.4 15.0 4.52 6.75 11.6 1.40 309.1
2 Jochem Dobber Suomi 4599 571 216 366 596 276 542 0 529 260 549 582 588
20.3 15.42 7.00 10.9 17.55 150.4 0 4.55 5.28 11.2 1.45 314.1
3 Timo Korsen Suomi 4269 435 281 425 490 478 401 283 430 452 490 623 446
22.0 18.61 8.07 11.6 28.91 202.2 16.4 4.06 8.59 11.6 1.50 335.5
4 Jelle van Sunder Suomi 4138 537 171 324 549 288 427 360 480 352 580 426 427
20.7 13.39 6.30 11.2 18.16 159.9 15.3 4.31 6.77 11.0 1.25 338.7
5 Johan Ouwehand Edam 3932 0 0 0 476 358 520 423 386 388 409 462 510
0 0 0 11.7 21.81 152.1 14.5 3.84 7.39 12.2 1.30 325.2
6 Sven Schoonebeek Castricum 3843 414 136 349 462 180 508 171 372 327 462 462 487
22.3 11.89 6.72 11.8 13.15 153.0 18.3 3.77 6.35 11.8 1.30 328.9
7 Job Wiltink KAV Holland 3612 406 131 369 396 104 448 103 368 340 435 462 388
22.4 11.66 7.06 12.3 10.12 158.0 19.7 3.75 6.56 12.0 1.30 345.6
8 Wessel Koot KAV Holland 3561 352 231 327 347 348 485 303 382 339 371 426 511
23.2 16.14 6.34 12.7 21.26 154.9 16.1 3.82 6.55 12.5 1.25 325.1
9 Martijn Visser Suomi 3243 372 92 330 383 255 380 251 374 327 396 426 0
22.9 10.13 6.39 12.4 16.56 204.2 16.9 3.78 6.35 12.3 1.25 0
10 Steffan Bakker Suomi 3223 313 166 389 383 383 0 151 292 385 359 426 293
23.8 13.16 7.41 12.4 23.20 0 18.7 3.37 7.34 12.6 1.25 404.7
11 Jelle Scheper Startbaan 3195 252 196 371 268 387 393 289 346 374 268 499 0
24.8 14.51 7.10 13.4 23.47 203.0 16.3 3.64 7.15 13.4 1.35 0
12 Niels Lambers KAV Holland 3017 270 116 331 371 204 320 171 328 352 323 389 333
24.5 11.06 6.41 12.5 14.2 210.3 18.3 3.55 6.76 12.9 1.20 356.2
13 Tim Groeneveld Suomi 2930 247 204 378 247 101 363 161 274 360 290 389 382
24.9 14.84 7.21 13.6 10.02 205.9 18.5 3.28 6.9 13.2 1.20 346.8
14 Paul Zuiderduin Haarlem 2890 181 104 289 279 320 323 198 360 316 226 462 315
26.1 10.60 5.73 13.3 19.77 210.0 17.8 3.71 6.17 13.8 1.30 359.9
15 Bart Groeneveld Suomi 2817 264 202 371 268 165 336 68 284 373 247 316 358
24.6 14.78 7.10 13.4 12.52 208.6 20.5 3.33 7.13 13.6 1.10 351.3
16 Kas Veerkamp KAV Holland 2261 181 127 225 247 273 313 146 130 291 216 0 369
26.1 11.51 4.76 13.6 17.39 211.0 18.8 2.56 5.76 13.9 0 349.2
17 David Rosdorff Suomi 2208 0 0 0 435 150 324 0 0 0 476 499 324
0 0 0 12.0 11.90 209.8 0 0 0 11.7 1.35 358.2
18 Job van der Akker KAV Holland 1998 218 0 137 290 44 327 55 208 139 335 0 289
25.4 5.29 3.58 13.2 8 209.5 20.8 2.95 3.61 12.8 0 405.5
19 Daan Visser KAV Holland 1955 0 0 0 422 141 347 0 0 0 371 316 358
0 0 0 12.1 11.54 207.5 0 0 0 12.5 1.10 351.3
20 Morris Jansen Castricum 1791 358 151 249 0 0 0 0 0 0 371 352 310
23.1 12.52 5.12 0 0 0 0 0 0 12.5 1.15 401.1
21 Siem Prins Haarlem 1572 130 76 225 114 194 160 98 186 274 114 0 175
27.1 9.54 4.77 15.0 13.75 229.7 19.8 2.84 5.49 15.0 0 433.2
22 Wouter van Zandvliet KAV Holland 1467 270 149 255 371 227 195 0 0 0 0 0 0
24.5 12.41 5.21 12.5 15.22 225.0 0 0 0 0 0 0
23 Mischa de Haan Leiden Atletiek 984 288 302 394 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24.2 19.75 7.51 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Johny van Schooneveld AV'23 887 0 0 0 448 439 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 11.9 26.49 0 0 0 0 0 0 0
25 Thijs Bouwman Triathlon 823 319 145 359 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23.7 12.25 6.88 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Giel Ritmeijer AV'23 738 0 0 0 396 342 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 12.3 20.98 0 0 0 0 0 0 0
27 Max Horree AV'23 727 0 0 0 359 368 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 12.6 22.40 0 0 0 0 0 0 0
28 Lars Mensink DEM 634 0 0 0 216 137 281 0 0 0 0 0 0
0 0 0 13.9 11.37 214.5 0 0 0 0 0 0
29 Joaquim Wiers Haarlem 476 0 0 0 206 124 146 0 0 0 0 0 0
0 0 0 14.0 10.87 231.7 0 0 0 0 0 0
30 Tim Ruting AV'23 362 0 0 0 187 175 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 14.2 12.93 0 0 0 0 0 0 0
               
Jongens junioren D.2 150 m discus kogel 80 m speer 600 m 60 H ver kogel 80 m hoog 1000 m
1 Stiven Al KAV Holland 4609 562 349 502 0 0 0 383 593 537 580 623 480
20.4 22.31 9.57 0 0 0 15.0 4.86 10.31 11.0 1.50 329.9
2 Daniel Treep Haarlemmermeer 4495 458 325 423 504 409 577 398 523 416 519 541 534
21.7 21.00 8.04 11.5 24.72 147.8 14.8 4.52 7.91 11.4 1.40 321.7
3 Timber van Tilburg Startbaan 4225 450 252 410 476 387 551 360 438 441 490 389 580
21.8 17.16 7.79 11.7 23.45 149.7 15.3 4.10 8.38 11.6 1.20 315.2
4 Lennart de Looze Startbaan 4079 481 250 372 448 369 542 367 282 346 504 426 570
21.4 17.08 7.12 11.9 22.45 150.4 15.2 3.32 6.67 11.5 1.25 316.5
5 Hajo Mossink Suomi 3693 345 267 442 396 383 393 81 330 449 448 426 411
23.3 17.9 8.39 12.3 23.24 203.0 20.2 3.56 8.53 11.9 1.25 341.5
6 Jesse Roosen KAV Holland 3565 385 301 419 448 317 470 407 378 440 0 0 0
22.7 19.71 7.97 11.9 19.65 156.1 14.7 3.8 8.36 0 0 0
7 Olivier Kersten Suomi 3503 399 231 343 371 307 441 345 290 292 448 389 460
22.5 16.15 6.62 12.5 19.10 158.6 15.5 3.36 5.78 11.9 1.20 333.2
8 Harmen Komin KAV Holland 3426 372 129 343 422 356 457 0 0 0 409 462 476
22.9 11.58 6.61 12.1 21.74 157.2 0 0 0 12.2 1.3 330.6
9 Sam Vrind Phanos 3180 414 176 375 519 336 259 331 404 366 0 0 0
22.3 13.61 7.17 11.4 20.64 217.0 15.7 3.93 7.00 0 0 0
10 Luuk Stal DEM 3044 319 128 305 359 256 256 193 274 442 371 462 0
23.7 11.57 5.99 12.6 16.57 217.4 17.9 3.28 8.40 12.5 1.30 0
11 Koen Kersten Suomi 2952 385 211 343 422 190 440 289 338 334 0 0 0
22.7 15.19 6.62 12.1 13.59 158.7 16.3 3.60 6.46 0 0 0
12 Guido Klaassen Lycurgus 2908 345 293 0 383 460 391 303 410 323 0 0 0
23.3 19.25 2 12.4 27.78 203.2 16.1 3.96 6.28 0 0 0
13 Ilan Langedijk Suomi 2873 554 310 468 629 408 504 0 0 0 0 0 0
20.5 20.19 8.9 10.7 24.67 153.3 0 0 0 0 0 0
14 Mees Ritmeijer AV'23 2684 0 0 0 504 362 581 360 402 475 0 0 0
0 0 0 11.5 22.04 147.5 15.3 3.92 9.04 0 0 0
15 Angelo Lolis Haarlem 2653 0 0 0 580 291 490 448 488 356 0 0 0
0 0 0 11.0 18.32 154.5 14.2 4.35 6.83 0 0 0
16 Joris Bos Castricum 2568 247 229 302 216 269 453 221 302 329 0 0 0
24.9 16.06 5.93 13.9 17.21 157.6 17.4 3.42 6.37 0 0 0
17 Matthijs Mees KAV Holland 2501 270 203 411 335 355 259 0 0 0 279 389 0
24.5 14.83 7.81 12.8 21.64 217.1 0 0 0 13.3 1.20 0
18 Floris Frugte Startbaan 2317 0 165 0 0 0 0 375 350 333 383 426 285
0 13.13 0 0 0 0 15.1 3.66 6.45 12.4 1.25 406.4
19 Menno Idema Haarlemmermeer 2218 432 250 339 0 0 0 303 388 506 0 0 0
22.05 17.04 6.54 0 0 0 16.1 3.85 9.66 0 0 0
20 Siem Boot Haarlem 2187 554 115 279 534 226 479 0 0 0 0 0 0
20.5 11.05 5.58 11.3 15.20 155.4 0 0 0 0 0 0
21 Sam Bogerd Phanos 2148 191 220 327 236 300 205 0 314 355 0 0 0
25.9 15.60 6.34 13.7 18.77 223.7 0 3.48 6.81 0 0 0
22 Quinten Rosdorff Suomi 2113 0 0 0 371 299 316 0 0 0 383 499 245
0 0 0 12.5 18.71 210.7 0 0 0 12.4 1.35 415.4
23 Maurice de Haan Leiden Atletiek 1531 537 423 571 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20.7 26.73 11.03 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Nick Heide AV'23 1424 0 0 0 490 432 502 0 0 0 0 0 0
0 0 0 11.6 26.05 153.5 0 0 0 0 0 0
25 Jesse Rigter AAC 1421 0 0 0 0 0 0 0 0 0 680 741 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 10.4 1.65 0
26 Bosse Deforchaux Kokosky KAV Holland 1331 191 154 230 216 261 279 0 0 0 0 0 0
25.9 12.64 4.83 13.9 16.84 214.8 0 0 0 0 0 0
27 Thom Schotjanus Castricum 1213 0 0 0 0 0 0 0 0 0 312 462 439
0 0 0 0 0 0 0 0 0 13.0 1.30 336.7
28 Thijs Joosten Suomi 1149 0 0 0 422 273 454 0 0 0 0 0 0
0 0 0 12.1 17.41 157.5 0 0 0 0 0 0
29 Lennard Roodenburg Phanos 1031 345 318 368 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23.3 20.58 7.05 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Tyko Kieskamp Hylas 1029 0 0 0 0 0 0 331 406 292 0 0 0
0 0 0 0 0 0 15.7 3.94 5.78 0 0 0
31 Niek Reijmers Hylas 1002 0 0 0 0 0 0 215 426 361 0 0 0
0 0 0 0 0 0 17.5 4.04 6.92 0 0 0
32 Luuk Verzijden Haarlem 933 0 0 0 0 0 0 257 338 338 0 0 0
0 0 0 0 0 0 16.8 3.60 6.53 0 0 0
33 Jesse de Bruyne Lycurgus 752 0 0 0 0 0 0 0 0 0 290 462 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 13.2 1.3 0
               
Jongens junioren C.1 100 H ver 1000 m 100 m hoog 800 m 150m discus kogel 300 H speer 1500 m
1 Maarten vd Winden Haarlemmermeer 5766 436 652 594 677 663 611 700 486 545 665 640 564
18.5 5.16 313.3 12.7 1.55 224.8 18.9 30.75 10.48 45.8 39.99 514.6
2 Thom Slot Trias 5366 640 708 327 692 623 299 710 325 442 672 552 0
15.7 5.45 357.4 12.6 1.50 302.9 18.8 20.99 8.40 45.6 33.74 0
3 Jorn van der Kuil KAV Holland 4984 406 533 555 567 541 555 671 369 417 642 503 0
19.0 4.57 318.7 13.5 1.40 230.4 19.2 23.49 7.92 46.5 30.47 0
4 Florian van Heijningen KAV Holland 4945 406 498 568 599 541 574 450 371 540 571 604 0
19.0 4.40 316.8 13.5 1.40 228.5 21.8 23.60 10.37 48.8 37.40 0
5 Thijmen Wiltink KAV Holland 4590 355 502 552 481 663 515 465 205 408 511 0 493
19.9 4.42 319.1 14.2 1.55 234.7 21.6 14.92 7.75 50.9 0 532.1
6 Frank Back Trias 4315 436 515 415 554 462 442 529 296 388 574 376 0
18.5 4.48 340.8 13.6 1.30 243.2 20.8 19.42 7.40 48.7 22.82 0
7 Roy van Sluis Trias 3909 334 440 480 458 462 488 473 234 327 399 375 0
20.3 4.11 329.9 14.4 1.30 237.8 21.5 16.30 6.34 55.4 22.79 0
8 Daniel Donse Haarlemmermeer 3804 211 428 447 392 426 425 399 255 312 338 395 554
23.0 4.05 335.3 15 1.25 245.4 22.5 17.33 6.09 58.2 23.89 517.0
9 Justin Heini Suomi 3370 304 324 528 0 0 0 529 130 394 437 168 556
20.9 3.53 322.6 0 0 0 20.8 11.62 7.51 53.8 12.65 516.6
10 Lars Wagemaker Startbaan 2750 257 0 0 607 582 689 615 0 0 0 0 0
21.9 0 0 13.2 1.45 217.6 19.8 0 0 0 0 0
11 Nathan Diambudiaku Hylas 2180 0 0 0 737 702 0 741 0 0 0 0 0
0 0 0 12.3 1.60 0 18.5 0 0 0 0 0
12 Rob ter Burg Noordkop 1484 0 0 0 0 0 0 0 0 0 533 244 707
0 0 0 0 0 0 0 0 0 50.1 16.01 444.5
13 Ruben Holst KAV Holland 1454 0 0 0 371 0 289 258 185 351 0 0 0
0 0 0 15.2 0 304.5 24.7 13.98 6.74 0 0 0
14 Sjors Kingma KAV Holland 1095 0 0 0 371 389 335 0 0 0 0 0 0
0 0 0 15.2 1.20 257.6 0 0 0 0 0 0
15 Job Beintema Trias 805 0 0 0 0 0 0 805 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 17.9 0 0 0 0 0
16 Bastiaan Bouman Trias 661 0 0 0 0 0 0 661 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 19.3 0 0 0 0 0
17 Chris van Hensbergen Suomi 586 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 586
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 509.6
               
Jongens junioren C.2 100 H ver 1000 m 100 m hoog 800 m 150m discus kogel 300 H speer 1500 m
1 Jon Schouwenaar Startbaan 6410 623 714 644 753 741 760 850 407 518 807 458 0
15.9 5.48 306.7 12.2 1.65 211.7 17.5 25.73 9.91 41.9 27.68 0
2 Menno van der Steen Suomi 6042 666 704 550 818 817 530 816 520 621 0 0 0
15.4 5.43 319.4 11.8 1.75 233.1 17.8 33.06 12.16 0 0 0
3 Vester van Heijninen KAV Holland 5947 658 644 0 722 702 685 850 415 495 717 474 0
15.5 5.12 0 12.4 1.60 218.0 17.5 26.23 9.44 44.3 28.67 0
4 Daniel Lam Phanos 5594 703 689 533 648 623 580 730 553 535 0 0 0
15.0 5.35 321.8 12.9 1.50 227.9 18.6 35.35 10.27 0 0 0
5 Hidde Koot KAV Holland 5527 567 623 627 648 582 653 681 405 489 616 468 530
16.6 5.01 308.9 12.9 1.45 220.8 19.1 25.63 9.32 47.3 28.28 522.8
6 Michiel Slebos Suomi 5285 324 521 569 620 582 588 690 542 483 601 561 532
20.5 4.51 316.7 13.1 1.45 227.1 19.0 34.59 9.20 47.8 34.37 522.3
7 Wouter Pieters Suomi 5037 339 531 465 648 541 496 700 499 523 556 424 543
20.2 4.56 332.3 12.9 1.40 236.8 18.9 31.62 10.01 49.3 25.58 519.5
8 Luc Dirksen Suomi 4512 481 523 434 504 582 466 0 0 0 568 472 482
17.8 4.52 337.5 14.0 1.45 240.3 0 0 0 48.9 28.53 535.0+P238
9 Bram Kieftenbeld Suomi 2586 0 402 439 481 0 452 0 0 0 0 285 527
0 3.92 336.6 14.2 0 242.0 0 0 0 0 18.01 523.4
10 Lucas Nieuweboer KAV Holland 2576 0 0 0 458 0 670 0 0 0 536 290 622
0 0 0 14.4 0 219.3 0 0 0 50.0 18.25 501.7
11 Cornelius Kersten Suomi 1962 0 0 0 692 663 607 0 0 0 0 0 0
0 0 0 12.6 1.55 225.2 0 0 0 0 0 0
12 Jorrit Blonk Lycurgus 1446 742 704 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14.6 5.43 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Daan Kwant Lycurgus 1124 523 601 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17.2 4.90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Jonathan Heppener KAV Holland 1120 0 0 0 0 0 0 554 224 342 0 0 0
0 0 0 0 0 0 20.5 15.78 6.60 0 0 0
15 Timo Looijen Waterland 784 0 0 0 0 0 784 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 209.8 0 0 0 0 0 0
               
meisjes junioren D.1 60 m speer 600 m 60 H kogel ver 60 m hoog 1000 m 150 m discus kogel
1 Charlotte Hopman Hera 4218 560 315 495 391 464 344 452 499 388 488 159 481
8.7 19.54 154.1 11.6 8.81 3.63 9.3 1.35 345.6 21.3 12.87 9.16
2 Shanice van Kan KAV Holland 3946 580 164 405 361 474 384 403 389 0 488 231 462
8.6 12.47 201.9 11.9 9.02 3.83 9.6 1.20 0 21.3 16.13 8.79
3 Ella Waal Startbaan 3741 580 229 361 307 441 414 580 499 330 0 0 0
8.6 15.32 206.1 12.5 8.37 3.98 8.6 1.35 356.9 0 0 0
4 Mirte Scheper Startbaan 3573 403 254 340 0 469 0 372 541 320 313 294 521
9.6 16.49 208.2 0 8.92 0 9.8 1.40 358.9 23.8 19.33 9.97
5 Marjet Groen Castricum 3250 452 175 479 0 0 0 419 426 419 365 184 331
9.3 12.95 155.4 0 0 0 9.5 1.25 340.1 23.0 13.95 6.41
6 Zoe Bosschaart Trias 3068 419 159 171 219 373 282 342 426 138 326 232 449
9.5 12.27 228.2 13.6 7.13 3.32 10.0 1.25 443.5 23.6 16.18 8.52
7 Zomer Weysters Phanos 3031 0 0 0 343 366 382 469 462 0 313 247 449
0 0 0 12.1 7.01 3.82 9.2 1.30 0.2 23.8 16.92 8.53
8 Isri Bakker DEM 2830 435 159 241 205 305 274 387 389 0 264 95 330
9.4 12.29 219.2 13.8 5.98 3.28 9.7 1.20 0 24.6 10.24 6.40
9 Marijn van der Graaf Castricum 2774 387 88 283 0 0 0 372 426 307 294 221 396
9.7 9.52 214.3 0 0 0 9.8 1.25 401.6 24.1 15.66 7.54
10 Tara Yoro AV'23 2561 0 0 0 265 374 494 580 462 386 0 0 0
0 0 0 13.0 7.15 4.38 8.6 1.30 346.1 0 0 0
11 Aike Jansen AV'23 2446 0 0 0 401 357 382 504 426 376 0 0 0
0 0 0 11.5 6.85 3.82 9 1.25 348.0 0 0 0
12 Pauline Slebos Suomi 2389 419 210 308 97 315 286 0 0 0 294 154 306
9.5 14.45 211.5 15.5 6.15 3.34 0 0 0 24.1 12.66 6.00
13 Stella Muthert Castricum 2012 313 116 185 219 315 178 0 0 0 165 183 338
10.2 10.59 226.3 13.6 6.14 2.8 0 0 0 26.4 13.91 6.53
14 Femke Brink Trias 1908 469 119 227 0 0 0 0 0 0 435 226 432
9.2 10.7 220.9 0 0 0 0 0 0 22.0 15.88 8.21
15 Lotje van Erp Phanos 1872 0 0 0 0 401 426 0 0 0 406 207 432
0 0 0 0 7.63 4.04 0 0 0 22.4 15.01 8.20
16 Rivka van Heijningen KAV Holland 1567 469 161 0 0 0 0 0 0 0 378 161 398
9.2 12.37 0 0 0 0 0 0 0 22.8 12.94 7.57
17 Rosalie Wijnker Hera 1458 560 368 530 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8.7 22.39 151.3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Keeley Heijdeman AAC 1266 0 0 0 0 0 0 0 0 0 450 230 586
0 0 0 0 0 0 0 0 0 21.8 16.11 11.36
19 Isabel Grift Phanos 1148 0 0 0 164 261 172 272 279 0 0 0 0
0 0 0 14.4 5.30 2.77 10.5 1.05 0 0 0 0
20 Kathy Agasi Trias 1122 0 0 0 0 0 0 327 426 369 0 0 0
0 0 0 0 0 0 10.1 1.25 349.2 0 0 0
21 Dewi Couwenberg Castricum 1033 504 201 328 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9.0 14.08 209.4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Maaike Schouten Lycurgus 1006 0 0 0 343 355 308 0 0 0 0 0 0
0 0 0 12.1 6.82 3.45 0 0 0 0 0 0
23 Fien Kivit Castricum 967 327 0 178 0 0 0 0 0 0 230 60 172
10.1 0 227.3 0 0 0 0 0 0 25.2 8.96 4.04
24 Barbara Crompvoets AV'23 960 0 0 0 333 371 256 0 0 0 0 0 0
0 0 0 12.2 7.10 3.19 0 0 0 0 0 0
25 Caro Frolich Startbaan 940 387 220 333 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9.7 14.91 208.9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Isa van Diepen AV'23 802 0 0 0 205 343 254 0 0 0 0 0 0
0 0 0 13.8 6.62 3.18 0 0 0 0 0 0
27 Maike Edwards Van Nuijen AV'23 771 0 0 0 227 270 274 0 0 0 0 0 0
0 0 0 13.5 5.44 3.28 0 0 0 0 0 0
28 Kirsten Zuurbier Trias 710 387 0 323 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9.7 0 209.9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Lena Vink Haarlem 710 0 0 0 184 274 252 0 0 0 0 0 0
0 0 0 14.1 5.49 3.17 0 0 0 0 0 0
30 Tessa Meulman Lycurgus 600 0 0 0 0 358 242 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 6.86 3.12 0 0 0 0 0 0
31 Yara Tersleeg AV'23 539 0 0 0 0 315 224 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 6.15 3.03 0 0 0 0 0 0
               
meisjes junioren D.2 60 m speer 600 m 60 H kogel ver 60 m hoog 1000 m 150 m discus kogel
1 Romy Spruit DEM 4663 560 271 491 488 499 460 580 541 510 512 290 482
8.7 17.3 154.4 10.7 9.52 4.21 8.6 1.40 325.2 21.0 19.11 9.18
2 Ilona Poel DEM 4265 560 251 540 401 399 354 541 462 483 465 267 414
8.7 16.35 150.5 11.5 7.60 3.68 8.8 1.30 329.5 21.6 17.9 7.87
3 Esther Kiel Haarlem 4113 523 160 424 371 468 390 487 499 483 406 255 433
8.9 12.33 200.1 11.8 8.89 3.86 9.1 1.35 329.5 22.4 17.32 8.23
4 Anna NoŽlle Kaffť KAV Holland 4004 580 207 284 401 406 344 600 462 257 504 263 423
8.6 14.33 214.2 11.5 7.72 3.63 8.5 1.30 412.6 21.1 17.73 8.03
5 Iris Schlundt Bodien DEM 3801 560 234 273 343 382 426 580 426 260 428 147 383
8.7 15.56 215.4 12.1 7.28 4.04 8.6 1.25 411.9 22.1 12.36 7.31
6 Demi van Noort DEM 3799 469 418 313 352 386 406 487 462 281 385 263 434
9.2 25.26 211.0 12.0 7.36 3.94 9.1 1.30 407.2 22.7 17.71 8.24
7 Fleur Eijsbroek Suomi 3758 504 367 328 273 422 406 600 426 432 0 0 0
9 22.33 209.4 12.9 8.02 3.94 8.5 1.25 337.8 0 0 0
8 Sarah Danner Phanos 3744 0 0 0 324 453 340 469 541 348 414 384 471
0 0 0 12.3 8.60 3.61 9.2 1.40 353.2 22.3 24.34 8.96
9 Marieke Pieters Suomi 3585 419 187 0 170 429 302 469 462 284 421 306 493
9.5 13.46 0 14.3 8.14 3.42 9.2 1.30 406.5 22.2 19.93 9.39
10 Iris van Zandvliet KAV Holland 3496 372 353 293 212 470 306 357 389 252 307 419 523
9.8 21.55 213.2 13.7 8.94 3.44 9.9 1.2 413.8 23.9 26.49 10.02
11 Josi Thunissen KAV Holland 3468 523 157 323 401 423 456 0 0 0 496 262 427
8.9 12.18 209.9 11.5 8.04 4.19 0 0 0 21.2 17.67 8.12
12 Chante Samual Phanos 3431 0 0 0 563 552 510 706 741 359 0 0 0
0 0 0 10.1 10.62 4.46 8.0 1.65 351.1 0 0 0
13 Renee Koopman Castricum 2969 435 0 306 0 0 0 487 426 351 406 186 372
9.4 0 211.8 0 0 0 9.1 1.25 352.7 22.4 14.04 7.11
14 Femke van der Wolf KAV Holland 2140 523 281 335 265 352 384 0 0 0 0 0 0
8.9 17.81 208.7 13.0 6.76 3.83 0 0 0 0 0 0
15 Sabine Reym Suomi 2117 0 0 0 219 444 312 0 0 0 247 359 536
0 0 0 13.6 8.43 3.47 0 0 0 24.9 22.88 10.29
16 Jaimie van Thol AV'23 1572 0 0 0 563 551 458 0 0 0 0 0 0
0 0 0 10.1 10.6 4.20 0 0 0 0 0 0
17 Luka Jansen AV'23 1481 0 0 0 454 569 458 0 0 0 0 0 0
0 0 0 11.0 10.99 4.20 0 0 0 0 0 0
18 Priscilla van Oorschot AAC 1450 0 0 0 500 423 527 0 0 0 0 0 0
0 0 0 10.6 8.03 4.54 0 0 0 0 0 0
19 Daphne Willems AV'23 1351 0 0 0 443 490 418 0 0 0 0 0 0
0 0 0 11.1 9.34 4 0 0 0 0 0 0
20 Xanthe de Bont Phanos 768 435 333 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9.4 20.49 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Ilja Schamie AV'23 599 0 0 0 0 389 210 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 7.41 2.96 0 0 0 0 0 0
22 Lisa Dalmulder AV'23 475 0 0 0 0 475 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 9.03 0 0 0 0 0 0 0
               
meisjes junioren C.1 80 m hoog 1000 m 150m discus kogel 80 H speer 600 m 300 H ver 600 m
1 Lisa Jongewaard Lycurgus 4577 448 541 398 473 326 471 522 351 504 580 474 564
11.9 1.40 343.9 21.5 21.05 8.96 13.4 21.45 153.3 48.5 4.28 148.7
2 Carlyn van Esch Castricum 4180 435 462 503 428 161 434 289 292 559 395 404 560
12.0 1.30 326.3 22.1 12.93 8.25 16.3 18.33 149.1 55.6 3.93 149.0
3 Laura de Witte Trias 4076 698 499 285 597 249 405 0 0 0 459 406 478
10.3 1.35 406.3 20.0 17.03 7.70 0 0 0 52.9 3.94 155.5
4 Rachel Mein Suomi 3836 490 426 359 488 234 438 407 200 388 364 476 341
11.6 1.25 351.1 21.3 16.27 8.32 14.7 14.00 203.5 57.0 4.29 208.1
5 Lisanne Vedder Hera 3362 534 541 238 504 190 384 0 0 0 384 370 217
11.3 1.40 417.1 21.1 14.24 7.33 0 0 0 56.1 3.76 222.2
6 Iris Korver Suomi 2790 301 389 161 252 266 405 156 419 114 285 312 144
13.1 1.20 436.9 24.8 17.86 7.7 18.6 25.27 236.4 60.9 3.47 232.0
7 Lentine Klaassen Castricum 2580 629 582 0 562 300 507 0 0 0 0 0 0
10.7 1.45 0 20.4 19.64 9.69 0 0 0 0 0 0
8 Leonie Verbakel Haarlemmermeer 1832 580 352 365 0 0 0 0 0 0 0 0 535
11.0 1.15 350.0 0 0 0 0 0 0 0 0 150.9
9 Suzanne Vergouw Castricum 1406 534 499 373 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11.3 1.35 348.4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sophie Klumper Phanos 1367 0 0 0 597 262 508 0 0 0 0 0 0
0 0 0 20.0 17.66 9.71 0 0 0 0 0 0
11 Deanne van der Slikke NEA Volharding 1209 0 0 0 428 340 441 0 0 0 0 0 0
0 0 0 22.1 21.8 8.38 0 0 0 0 0 0
12 Ayla Agasi Trias 712 0 0 0 0 0 0 0 226 486 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 15.20 154.8 0 0 0
               
meisjes junioren C.2 80 m hoog 1000 m 150m discus kogel 80 H speer 600 m 300 H ver 600 m
1 Irini Gialamatzis DEM 4692 645 541 464 554 273 478 448 383 0 536 418 608
10.6 1.40 332.5 20.5 18.20 9.09 14.2 23.20 0 50.0 4.00 145.6
2 Sanne de Boer Suomi 4600 629 499 599 624 232 368 0 0 0 503 515 631
10.7 1.35 312.6 19.7 16.20 7.04 0 0 0 51.2 4.48 144.0
3 Valerie Beukema Suomi 4474 612 623 422 545 302 426 352 290 548 386 416 496
10.8 1.50 339.6 20.6 19.76 8.10 15.4 18.24 149.9 56.0 3.99 154.0
4 Marjolein Reitsma DEM 4426 490 541 450 465 265 412 0 410 544 514 436 574
11.6 1.40 334.8 21.6 17.82 7.83 0 24.79 150.2 50.8 4.09 148.0
5 Sanne Veenboer Lycurgus 4391 519 499 276 529 287 399 457 340 496 511 464 517
11.4 1.35 408.3 20.8 18.97 7.59 14.1 20.85 154.0 50.9 4.23 152.3
6 Tessa Molenaar Trias 4152 519 541 279 473 328 398 552 475 326 364 502 0
11.4 1.40 407.7 21.5 21.17 7.57 13.1 28.69 209.6 57.0 4.42 0
7 Yvette de Koning Lycurgus 3594 301 426 342 435 318 386 391 273 432 395 420 367
13.1 1.25 354.4 22.0 20.61 7.36 14.9 17.39 159.4 55.6 4.01 205.5
8 Desiree Koster Suomi 3574 504 426 313 473 208 375 0 126 357 320 404 402
11.5 1.25 400.3 21.5 15.03 7.16 0 10.96 206.5 59.1 3.93 202.1
9 Kimberley Nieuwkerken Suomi 2704 409 389 290 443 220 241 0 0 0 0 292 420
12.2 1.2 405.2 21.9 15.60 5.00 0 0 0 0 3.37 200.5
10 Lianne Barnhoorn Trias 2560 0 0 0 537 295 466 475 378 409 0 0 0
0 0 0 20.7 19.36 8.86 13.9 22.93 201.5 0 0 0
11 Dion Bart Lycurgus 1325 0 0 0 0 0 0 503 300 522 0 0 0
0 0 0 0 0 0 13.6 18.77 151.9 0 0 0
12 Lotte Brink Trias 1266 476 499 0 0 0 0 0 291 0 0 0 0
11.7 1.35 0 0 0 0 0 18.31 0 0 0 0
13 Sabine de Canne KAV Holland 1252 0 0 0 545 308 399 0 0 0 0 0 0
0 0 0 20.6 20.05 7.59 0 0 0 0 0 0
14 Sophie van der Zon DEM 1025 0 0 0 458 288 279 0 0 0 0 0 0
0 0 0 21.7 19.01 5.58 0 0 0 0 0 0
15 Maaike Hartog KAV Holland 1002 0 0 0 399 247 356 0 0 0 0 0 0
0 0 0 22.5 16.94 6.84 0 0 0 0 0 0


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012