CD Evening Games, 2007

Wedstrijd -1
1 juni 2007
Suomi
Santpoort

jongens junioren D.1 150 meter kogelstoten discuswerpen totaal
1 Maarten v/d Winden Haarlemmermeer 21.5 473 8.01 422 15.02 207 1102
2 Florian van Heijningen kav Holland 23.0 365 6.79 353 18.16 272 990
3 Thijmen Wiltink kav Holland 22.6 392 7.27 381 14.26 191 964
4 Chris van Hensbergen Suomi 23.0 365 6.20 318 14.44 195 878
5 Ivo Bodin Suomi 23.7 319 5.78 292 14.66 200 811
6 Siem Wijn av Castricum 23.5 332 5.85 297 11.42 125 754
7 Joost van Rietbergen av Haarlem 24.4 276 5.99 305 12.02 139 720
8 Hugo Bender Suomi 25.6 207 5.16 252 12.34 147 606
9 Patrick van de Kooij av Haarlem 26.4 165 5.18 253 11.53 127 545
10 Daniel Kuijken Haarlemmermeer 25.9 191 5.44 270 8.60 50 511
11 Freek van Leeuwen kav Holland 26.3 170 4.80 227 9.65 79 476
12 Evert Munnik DEM 29.3 31 5.62 282 11.68 131 444
13 Edwin Spek kav Holland 26.4 165 4.15 181 9.14 65 411
14 Ruben Holst kav Holland 30.1 0 4.26 189 10.85 110 299
jongens junioren D.2 150 meter kogelstoten discuswerpen totaal
1 Menno van der Steen Suomi 20.6 545 10.57 549 22.63 354 1448
2 Daniel Lam Haarlemmermeer 20.5 554 9.16 481 21.88 341 1376
3 Tjaling Haije av Haarlem 21.0 512 10.9 565 18.97 287 1364
4 Jorrit Blonk Lycurgus 21.0 512 8.32 438 23.22 365 1315
5 Josua Gul Phanos 20.2 579 9.24 485 14.07 187 1251
6 Wouter Pieters Suomi 22.1 428 8.25 434 21.80 340 1202
7 Brijan Leenders Suomi 22.0 435 8.42 443 20.23 311 1189
8 Jules de Bont Phanos 21.0 512 6.53 338 19.63 300 1150
9 Vester van Heijninen kav Holland 21.9 443 7.76 408 15.76 223 1074
10 Joren Koops kav Holland 22.1 428 7.30 383 15.25 212 1023
11 Cornelius Kersbergen Suomi 22.4 406 7.24 379 12.53 151 936
12 Dennis Drubers DEM 23.0 365 6.95 363 14.08 187 915
13 Sean ten Kate Haarlemmermeer 24.4 276 7.73 406 14.51 196 878
14 Daan Retz Zaanland 24.2 288 5.74 290 18.32 275 853
15 Sebastiaan Schijffelen DEM 23.2 352 5.63 283 13.89 183 818
16 Gijs van Gasteren kav Holland 26.3 170 6.63 344 17.60 261 775
17 Luc Dirksen Suomi 24.5 270 5.71 288 14.27 191 749
18 Douwe Steunenberg Suomi 23.2 352 4.98 240 11.01 114 706
19 Gert Jan van Noort DEM 26.8 145 5.44 270 10.48 101 516
jongens junioren C.1 speerwerpen 100 m horden 800 meter totaal
1 Wesley Zsch÷ttche Zaanland 42.55 673 15.6 649 2.11.4 763 2085
2 Lennox Vellema DEM 43.44 685 14.8 722 2.36.6 498 1905
3 Mark Mulder Startbaan 31.61 520 16.4 583 2.21.5 646 1749
4 Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 27.21 451 22.0 253 2.29.3 566 1270
5 Thom Ridderbos AV 23 26.94 446 20.6 319 2.44.0 436 1201
6 Luuk van de Pieterman av Haarlem 24.46 405 20.5 324 2.40.5 465 1194
7 Mathijs Kuijken Haarlemmermeer 20.00 324 20.1 344 2.35.1 512 1180
8 Machiel Smits kav Holland 21.37 350 20.1 344 2.39.8 470 1164
9 Joris Hollander av Castricum 18.06 286 20.8 309 2.37.6 489 1084
10 Ludo Vahle kav Holland 20.85 340 20.9 304 2.51.2 380 1024
11 Sam Welp DEM 18.75 300 19.8 360 2.55.4 350 1010
12 Dik de Groot av Haarlem 21.14 345 21.0 299 2.58.4 329 973
13 Koen Lammertse av Castricum 28.03 464 22.5 231 0 695
14 Mart Zonneveld av Castricum 17.27 270 24.0 172 0 442
jongens junioren C.2 speerwerpen 100 m horden 800 meter totaal
1 Max Verlint Phanos 50.78 776 14.6 742 2.24.8 611 2129
2 Koen Smet Phanos 35.77 581 15.2 684 2.20.4 658 1923
3 Roy Jansen kav Holland 38.65 621 16.5 575 2.21.3 648 1844
4 Joost van 't Schip Startbaan 32.05 527 16.6 567 2.19.1 672 1766
5 Dennis Loogman Suomi 40.11 641 18.4 442 2.19.8 664 1747
6 Thomas Buther Suomi 19.60 316 15.1 694 2.23.2 628 1638
7 Mathijs Wiggers Haarlemmermeer 29.88 493 19.1 400 2.18.1 683 1576
8 Mike Rumping DEM 42.33 671 14.2 782 0 1453
9 Krijn Schagen av Castricum 25.44 421 18.7 424 2.29.1 568 1413
10 Nick Sinnige av Castricum 21.73 356 22.8 219 2.19.1 672 1247
11 Jurgen Wielart av Haarlem 31.24 514 0 2.22.1 639 1153
12 Niels Meijer Suomi 17.27 270 22.5 231 2.33.6 525 1026
13 Timo Haver Suomi 15.01 222 20.5 324 2.50.2 388 934
14 Mats de Mijttenaere kav Holland 8.49 58 21.5 275 2.43.4 441 774
15 Jeroen Spijkerman Suomi 14.96 221 23.8 179 3.12.0 243 643
meisjes junioren D.1 verspringen 600 meter kogelstoten totaal
1 Sophie Klumper Phanos 4.23 464 1.54.3 492 9.61 504 1460
2 Lentine Klaassen av Castricum 4.20 458 1.54.8 486 9.61 504 1448
3 Sherhazade Ijadaoun Haarlemmermeer 3.69 356 1.59.9 427 8.52 449 1232
4 Cherise Helant Muller Phanos 3.51 320 1.53.7 500 7.28 382 1202
5 Carlyn van Esch av Castricum 3.42 302 1.55.9 473 6.86 358 1133
6 Roselien Hoenderdos Suomi 3.31 280 2.05.1 371 6.63 344 995
7 Rachel Mein Suomi 3.57 332 2.09.8 324 6.49 336 992
8 Laura de Witte Trias 3.52 322 2.21.5 222 6.60 342 886
9 Juultje Reijnders kav Holland 2.88 194 2.07.0 352 5.86 297 843
10 Floor Soffner Suomi 3.47 312 2.23.3 208 6.23 320 840
11 Jorinde Boekhorst kav Holland 2.88 194 2.11.7 307 6.25 321 822
12 Tess Holslag Suomi 3.02 222 2.14.2 284 5.08 247 753
13 Irene Venneman Haarlemmermeer 3.09 236 2.16.5 264 5.09 247 747
14 Lisa Bolhoeve Zaanland 0.00 0 1.58.2 446 5.88 299 745
15 Nadine Luckett kav Holland 3.14 246 2.17.5 255 4.83 230 731
16 Amy Groeneveld Haarlemmermeer 2.71 160 2.24.1 202 6.18 317 679
meisjes junioren D.2 verspringen 600 meter kogelstoten totaal
1 Tessa Strijp AV 23 4.46 510 1.47.9 575 8.98 472 1557
2 Irini Gialamatzis DEM 4.41 500 1.53.1 507 9.83 514 1521
3 Marjolein Reitsma DEM 4.09 436 1.49.5 554 9.09 478 1468
4 Lisa van den Hoff DEM 3.99 416 2.01.5 409 10.03 524 1349
5 Iris Bennink AV 23 3.91 400 1.56.1 470 8.39 442 1312
6 Willie Vogel Suomi 4.10 438 2.07.4 348 9.72 509 1295
7 Sanne de Boer Suomi 4.20 458 1.59.3 433 7.38 387 1278
8 Bianca Welp DEM 4.07 432 2.05.4 368 8.60 453 1253
9 Maaike Hartog kav Holland 4.21 460 2.04.7 375 7.17 375 1210
10 Nathalie Angenent kav Holland 3.75 368 2.03.7 385 8.40 442 1195
11 Lotte Brink Trias 3.85 388 2.09.2 330 9.05 476 1194
12 Desiree Koster Suomi 3.92 402 2.00.0 425 6.62 343 1170
13 Lisa Both kav Holland 3.49 316 1.58.3 445 7.33 384 1145
14 Valerie Beukema Suomi 3.54 326 2.02.7 396 6.71 349 1071
15 Lianne Barnhoorn Trias 3.38 294 2.15.4 273 9.27 487 1054
16 Tessa Molenaar Trias 3.41 300 2.08.2 340 7.59 399 1039
17 Juul Klatser kav Holland 3.85 388 2.18.2 249 6.93 362 999
18 Josefien Brasser kav Holland 3.44 306 2.01.1 413 5.17 253 972
19 Roos de Vries DEM 0 2.10.4 319 8.94 470 789
meisjes junioren C.1 80 meter hoogspringen 1000 meter totaal
1 Mayra Wergers Trias 11.2 549 1.40 541 3.38.3 429 1519
2 Mirthe Wiltink kav Holland 11.7 476 1.50 623 3.49.3 369 1468
3 Githa de Wildt AKU 12.1 422 1.40 541 3.26.1 505 1468
4 Melanie Wassenaar DEM 11.0 580 1.30 462 3.40.2 419 1461
5 Lisa Lagrand av Castricum 11.3 534 1.40 541 3.47.9 376 1451
6 Suzanne Voorrips Startbaan 11.6 490 1.40 541 3.40.6 416 1447
7 Sophie Mesman DEM 11.4 519 1.45 582 4.10.3 267 1368
8 Lisa van Dijck kav Holland 11.4 519 1.20 389 3.34.9 450 1358
9 Elja Lutter kav Holland 12.2 409 1.35 499 3.52.1 354 1262
10 Odile Jansen kav Holland 11.9 448 1.35 499 4.03.3 299 1246
11 Maaike Cortens Startbaan 11.6 490 1.20 389 3.54.6 341 1220
12 Marije Doddema Zaanland 12.4 383 1.20 389 3.36.2 442 1214
13 Felicia Los DEM 12.4 383 1.15 352 3.33.3 459 1194
14 Loes van Esch av Castricum 12.4 383 1.15 352 3.33.7 457 1192
15 Bianca de Roode Suomi 11.9 448 1.20 389 3.53.8 345 1182
16 Naiomi Andringa DEM 12.4 383 1.20 389 3.42.8 404 1176
17 Nikkie Buiting kav Holland 12.3 396 1.20 389 4.04.0 296 1081
18 Tinka Offereins Startbaan 11.8 462 1.25 426 0 888
19 Madeleine van Eijk kav Holland 12.6 359 1.00 242 4.13.0 256 857
20 Anna Schoonen kav Holland 13.2 290 1.10 316 4.22.9 214 820
21 Caroline Smit av Castricum 12.5 371 1.20 389 0 760
22 Femke v d Pal Zaanland 13.5 257 0 3.37.2 436 693
23 Sanne Gersonius av Castricum 13.1 301 0 4.15.0 247 548
meisjes junioren C.2 80 meter hoogspringen 1000 meter totaal
1 Eva Lubbers AKU 10.3 698 1.70 779 3.31.8 468 1945
2 Jacky van Splunteren Zaanland 10.8 612 1.55 663 3.16.2 572 1847
3 Lisanne de Witte Trias 10.9 596 1.30 462 3.31.1 473 1531
4 Kirsten Visser DEM 11.4 519 1.45 582 3.39.2 424 1525
5 Helen van Rossum AKU 11.5 504 1.40 541 3.44.3 396 1441
6 Elissa van Rixel Suomi 11.3 534 1.20 389 3.39.0 425 1348
7 Jeske Walgers av Castricum 11.4 519 1.50 623 4.25.8 203 1345
8 Lotte Krausse AKU 12.7 347 1.25 426 3.16.4 571 1344
9 Laurien van der Maas DEM 12.2 409 1.35 499 3.47.5 378 1286
10 Danique Rietveld Trias 12.4 383 1.30 462 3.40.1 419 1264
11 Maudy van Leeuwen av Castricum 12.0 435 1.30 462 3.53.6 346 1243
12 Inge Braam Suomi 11.9 448 1.25 426 3.56.6 331 1205
13 Inge Folkers DEM 11.7 476 1.25 426 4.09.4 271 1173
14 Eline Spoelstra Lycurgus 11.4 519 1.50 623 0 1142
15 Willemijn vd Winden Haarlemmermeer 12.5 371 1.25 426 4.16.2 242 1039


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012