CD Evening Games, 2007

Eindstand

Suomi DEM
1. juni 2007 22. juni 2007 24 aug / 22 juni 2007 14. september 2007
jongens junioren D.1 totaal 150 m kogel discus speer 80 H 600 m 80 m hoog 1000 m ver kogel 1000 m
1 Maarten v/d Winden Haarlemmermeer 3979 473 422 207 534 345 556 549 0 0 504 427 514
21.5 8.01 15.02 32.52 15.5 149.3 11.2 0 0 4.43 8.11 324.7
2 Thijmen Wiltink KAV Holland 3475 392 381 191 349 338 525 462 0 0 446 440 480
22.6 7.27 14.26 21.32 15.6 151.7 11.8 0 0 4.14 8.35 329.9
3 Chris van Hensbergen Suomi 3086 365 318 195 280 0 418 422 0 0 404 372 507
23 6.2 14.44 17.76 0 200.7 12.1 0 0 3.93 7.11 325.8
4 Florian van Heijningen KAV Holland 2676 365 353 272 466 383 389 448 0 0 0 0 0
23 6.79 18.16 28.17 15 203.4 11.9 0 0 0 0 0
5 Siem Wijn Castricum 2147 332 297 125 307 198 440 448 0 0 0 0 0
23.5 5.85 11.42 19.1 17.8 158.7 11.9 0 0 0 0 0
6 Daniel Kuijken Haarlemmermeer 2110 191 270 50 206 182 269 279 0 0 280 278 337
25.9 5.44 8.6 14.28 18.1 215.9 13.3 0 0 3.31 5.55 355.4
7 Edwin Spek KAV Holland 1797 165 181 65 202 0 243 247 0 0 224 185 350
26.4 4.15 9.14 14.1 0 219 13.6 0 0 3.03 4.21 352.8
8 Thomas Riksten Haarlemmermeer 1752 0 0 0 223 215 185 371 0 0 306 214 238
0 0 0 15.05 17.5 226.3 12.5 0 0 3.44 4.61 417
9 Evert Munnik DEM 1563 31 282 131 212 89 130 150 0 0 242 297 119
29.3 5.62 11.68 14.54 20 234 14.6 0 0 3.12 5.85 449
10 Patrick van de Kooij Haarlem 1388 165 253 127 0 0 0 0 0 0 202 294 347
26.4 5.18 11.53 0 0 0 0 0 0 2.92 5.81 353.5
11 Rob ter Burg Noordkop 1309 0 0 0 211 0 608 490 0 0 0 0 0
0 0 0 14.51 0 145.6 11.6 0 0 0 0 0
12 Ruben Holst KAV Holland 1256 0 189 110 159 0 115 279 0 0 100 232 72
30.1 4.26 10.85 12.27 0 236.2 13.3 0 0 2.41 4.86 503.8
13 Jorn van der Kuil KAV Holland 1223 0 0 0 0 0 0 0 0 0 384 356 483
0 0 0 0 0 0 0 0 0 3.83 6.84 329.4
14 Freek van Leeuwen KAV Holland 982 170 227 79 0 0 0 0 0 0 0 206 300
26.3 4.8 9.65 0 0 0 0 0 0 1.34 4.5 403.1
15 Ivo Bodin Suomi 811 319 292 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23.7 5.78 14.66 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Joost van Rietbergen Haarlem 720 276 305 139 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24.4 5.99 12.02 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Hugo Bender Suomi 606 207 252 147 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25.6 5.16 12.34 0 0 0 0 0 0 0 0 0
               
jongens junioren D.2 totaal 150 m kogel discus speer 80 H 600 m 80 m hoog 1000 m ver kogel 1000 m
1 Daniel Lam Haarlemmermeer 4340 554 481 341 546 542 591 580 0 0 550 496 0
20.5 9.16 21.88 33.33 13.2 146.8 11 0 0 4.65 9.46 0
2 Menno van der Steen Suomi 3477 545 549 354 0 338 0 0 0 0 568 593 530
20.6 10.57 22.63 0 15.6 0 0 0 0 4.74 11.53 322.3
3 Vester van Heijninen KAV Holland 3393 443 408 223 0 415 0 549 0 0 448 407 500
21.9 7.76 15.76 0 14.6 0 11.2 0 0 4.15 7.74 326.8
4 Brijan Leenders Suomi 3293 435 443 311 276 466 0 448 0 0 460 443 287
22 8.42 20.23 17.57 14 0 11.9 0 0 4.21 8.41 406
5 Joren Koops KAV Holland 2940 428 383 212 241 431 314 0 0 0 298 448 397
22.1 7.3 15.25 15.88 14.4 210.9 0 0 0 3.4 8.51 344
6 Tjaling Haije Haarlem 2927 512 565 287 0 0 0 0 0 0 486 575 502
21 10.9 18.97 0 0 0 0 0 0 4.34 11.13 326.5
7 Jelle Sijm KAV Holland 2920 0 0 0 0 345 609 534 0 0 474 353 605
0 0 0 0 15.5 145.5 11.3 0 0 4.28 6.78 311.8
8 Luc Dirksen Suomi 2580 270 288 191 310 331 275 383 0 0 350 345 298
24.5 5.71 14.27 19.25 15.7 215.2 12.4 0 0 3.66 6.65 403.5
9 Sebastiaan Schijffelen DEM 2481 352 283 183 259 0 403 409 0 0 232 360 0
23.2 5.63 13.89 16.75 0 202 12.2 0 0 3.07 6.9 0
10 Wouter Pieters Suomi 2429 428 434 340 0 0 0 0 0 0 420 450 357
22.1 8.25 21.8 0 0 0 0 0 0 4.01 8.55 351.6
11 Gijs van Gasteren KAV Holland 2337 170 344 261 384 182 104 323 0 0 288 385 149
26.3 6.63 17.6 23.25 18.1 238 12.9 0 0 3.35 7.35 440.3
12 Daan Retz Zaanland 2295 288 290 275 403 310 358 371 0 0 0 0 0
24.2 5.74 18.32 24.37 16 206.4 12.5 0 0 0 0 0
13 Dennis Drubers DEM 2053 365 363 187 0 193 0 0 0 0 334 346 265
23 6.95 14.08 0 17.9 0 0 0 0 3.58 6.66 410.9
14 Jorrit Blonk Lycurgus 1898 512 438 365 0 583 0 0 0 0 0 0 0
21 8.32 23.22 0 12.8 0 0 0 0 0 0 0
15 Josua Gul Phanos 1823 579 485 187 0 572 0 0 0 0 0 0 0
20.2 9.24 14.07 0 12.9 0 0 0 0 0 0 0
16 Jules de Bont Phanos 1634 512 338 300 0 484 0 0 0 0 0 0 0
21 6.53 19.63 0 13.8 0 0 0 0 0 0 0
17 Nino Kraaijer Lycurgus 1604 0 0 0 257 338 574 435 0 0 0 0 0
0 0 0 16.62 15.6 148 12 0 0 0 0 0
18 Michiel Slebos Suomi 1254 0 0 0 0 0 0 0 0 0 394 430 430
0 0 0 0 0 0 0 0 0 3.88 8.16 338.2
19 Cornelius Kersbergen Suomi 1225 406 379 151 0 289 0 0 0 0 0 0 0
22.4 7.24 12.53 0 16.3 0 0 0 0 0 0 0
20 Sean ten Kate Haarlemmermeer 1039 276 406 196 0 161 0 0 0 0 0 0 0
24.4 7.73 14.51 0 18.5 0 0 0 0 0 0 0
21 Douwe Steunenberg Suomi 706 352 240 114 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23.2 4.98 11.01 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Gert Jan van Noort DEM 516 145 270 101 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26.8 5.44 10.48 0 0 0 0 0 0 0 0 0
               
jongens junioren C.1 speer 100 H 800 m discus kogel 150 m ver 100 m 1500 m 300 H hoog 600 m
1 Lennox Vellema DEM 6334 685 722 498 577 673 700 0 0 0 658 0 1821
43.44 14.8 236.6 37.08 13.39 18.9 0 0 0 46 1.55 144.1
2 Mathijs Kuijken Haarlemmermeer 5045 324 344 512 269 416 597 0 0 482 577 0 1793
20 20.1 235.1 18.01 7.91 20 0 0 534.8 48.6 1.5 145.2
3 Machiel Smits KAV Holland 4425 350 344 470 247 360 473 0 0 472 430 0 1526
21.37 20.1 239.8 16.9 6.91 21.5 0 0 537.7 54.1 1.35 157.1
4 Ludo Vahle KAV Holland 4245 340 304 380 0 560 571 0 0 0 531 0 1559
20.85 20.9 251.2 0 10.79 20.3 0 0 0 50.2 1.45 155.5
5 Sam Welp DEM 4069 300 360 350 241 303 392 0 0 453 442 0 1469
18.75 19.8 255.4 16.6 5.96 22.6 0 0 542.8 53.6 1.35 200
6 Luuk van de Pieterman Haarlem 3409 405 324 465 0 0 0 0 0 0 480 0 1735
24.46 20.5 240.5 0 0 0 0 0 0 52.1 1.35 147.6
7 Thom Ridderbos AV'23 3003 446 319 436 0 0 0 0 0 0 373 0 1429
26.94 20.6 244 0 0 0 0 0 0 56.6 1.45 202.1
8 Dik de Groot Haarlem 2536 345 299 329 0 0 0 0 0 0 272 0 1291
21.14 21 258.4 0 0 0 0 0 0 61.6 1.35 210
9 Joris Hollander Castricum 2203 286 309 489 311 380 428 0 0 0 0 0 0
18.06 20.8 237.6 20.24 7.26 22.1 0 0 0 0 0 0
10 Wesley Zsch÷ttche Zaanland 2085 673 649 763 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42.55 15.6 211.4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bastiaan Vergouw Castricum 1936 0 0 0 0 0 0 0 0 0 442 0 1494
0 0 0 0 0 0 0 0 0 53.6 0 158.7
12 Stijn van Rijsbergen Haarlem 1801 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1801
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1.5 144.9
13 Mark Mulder Startbaan 1749 520 583 646 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31.61 16.4 221.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Ramin Rezai Haarlemmermeer 1546 0 0 0 285 359 473 0 0 429 0 0 0
0 0 0 18.84 6.88 21.5 0 0 549.4 0 0 0
15 Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 1270 451 253 566 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27.21 22 229.3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Koen Lammertse Castricum 695 464 231 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28.03 22.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Mart Zonneveld Castricum 442 270 172 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17.27 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
               
jongens junioren C.2 speer 100 H 800 m discus kogel 150 m ver 100 m 1500 m 300 H hoog 600 m
1 Koen Smet Phanos 5280 581 684 658 528 533 690 0 0 0 727 623 784
35.77 15.2 220.4 33.64 10.21 19 0 0 0 44 1.5 134.6
2 Roy Jansen KAV Holland 5014 621 575 648 508 600 642 0 0 475 0 741 679
38.65 16.5 221.3 32.23 11.67 19.5 0 0 536.9 0 1.65 140.9
3 Mathijs Wiggers Haarlemmermeer 4705 493 400 683 346 508 597 0 0 601 595 499 729
29.88 19.1 218.1 22.17 9.71 20 0 0 506.2 48 1.35 137.8
4 Krijn Schagen Castricum 4406 421 424 568 359 374 520 0 0 594 550 702 627
25.44 18.7 229.1 22.89 7.14 20.9 0 0 507.9 49.5 1.6 144.3
5 Joris Anema DEM 3872 0 0 0 467 505 504 0 0 571 506 582 737
0 0 0 29.48 9.63 21.1 0 0 512.9 51.1 1.45 137.3
6 Joost van 't Schip Startbaan 3854 527 567 672 365 477 642 0 0 604 0 0 0
32.05 16.6 219.1 23.25 9.07 19.5 0 0 505.6 0 0 0
7 Nick Sinnige Castricum 3185 356 219 672 223 462 624 0 0 629 0 0 0
21.73 22.8 219.1 15.77 8.78 19.7 0 0 500.2 0 0 0
8 Niels Meijer Suomi 3136 270 231 525 178 368 0 0 0 0 435 663 466
17.27 22.5 233.6 13.69 7.04 0 0 0 0 53.9 1.55 156.5
9 Max Verlint Phanos 2129 776 742 611 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50.78 14.6 224.8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Sibren de Weerd Castricum 2059 0 0 0 395 493 554 0 0 617 0 0 0
0 0 0 24.98 9.4 20.5 0 0 502.8 0 0 0
11 Timo Haver Suomi 1907 222 324 388 0 0 0 0 0 0 472 0 501
15.01 20.5 250.2 0 0 0 0 0 0 52.4 0 153.6
12 Jeroen Spijkerman Suomi 1803 221 179 243 213 323 0 0 0 0 186 0 438
14.96 23.8 312 15.3 6.27 0 0 0 0 66.6 0 158.9
13 Dennis Loogman Suomi 1747 641 442 664 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40.11 18.4 219.8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Thomas Buther Suomi 1638 316 694 628 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19.6 15.1 223.2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Mats de Mijttenaere KAV Holland 1488 58 275 441 0 0 0 0 0 0 285 0 429
8.49 21.5 243.4 0 0 0 0 0 0 60.9 0 159.7
16 Mike Rumping DEM 1453 671 782 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42.33 14.2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Jurgen Wielart Haarlem 1153 514 0 639 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31.24 0 222.1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Jerno Viergever Hylas 1140 0 0 0 0 0 0 0 0 0 477 663 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 52.2 1.55 0
19 Thijs Mooy Castricum 952 0 0 0 173 358 421 0 0 0 0 0 0
0 0 0 13.47 6.87 22.2 0 0 0 0 0 0
               
meisjes junioren D.1 ver 600 m kogel 60 m hoog 1000 m speer 60 H ver discus speer 150 m
1 Lentine Klaassen Castricum 3406 458 486 504 469 541 0 0 189 0 194 311 443
4.2 154.8 9.61 9.2 1.4 0 0 14.1 0 14.4 19.3 21.9
2 Cherise Helant Muller Phanos 3330 320 500 382 452 462 473 0 376 0 162 0 365
3.51 153.7 7.28 9.3 1.3 331.1 0 11.8 0 13 0 23
3 Sherhazade de Zwager Haarlemmermeer 3205 356 427 449 435 426 0 0 321 0 278 399 392
3.69 159.9 8.52 9.4 1.25 0 0 12.4 0 18.49 24.14 22.6
4 Sophie Klumper Phanos 3001 464 492 504 0 0 0 0 348 0 379 302 512
4.23 154.3 9.61 0 0 0 0 12.1 0 24.08 18.86 21
5 Rachel Mein Suomi 2172 332 324 336 272 316 0 0 217 0 117 47 258
3.57 209.8 6.49 10.5 1.1 0 0 13.7 0 11.1 8.09 24.7
6 Roselien Hoenderdos Suomi 2134 280 371 344 435 316 388 0 0 0 0 0 0
3.31 205.1 6.63 9.4 1.1 345.6 0 0 0 0 0 0
7 Carlyn van Esch Castricum 2005 302 473 358 0 316 0 0 0 0 272 284 0
3.42 155.9 6.86 0 1.1 0 0 0 0 18.17 17.97 0
8 Lisa Bolhoeve Zaanland 1916 0 446 299 403 352 416 0 0 0 0 0 0
0 158.2 5.88 9.6 1.15 340.7 0 0 0 0 0 0
9 Suzan Vergouw Castricum 1776 0 0 0 452 389 0 0 217 0 204 156 358
0 0 0 9.3 1.2 0 0 13.7 0 14.85 12.16 23.1
10 Floor Soffner Suomi 1535 312 208 320 0 0 0 0 0 0 195 212 288
3.47 223.3 6.23 0 0 0 0 0 0 14.46 14.56 24.2
11 Marije Doddema Zaanland 1329 0 0 0 452 389 488 0 0 0 0 0 0
0 0 0 9.3 1.2 328.6 0 0 0 0 0 0
12 Juultje Reijnders KAV Holland 1242 194 352 297 0 0 0 0 0 0 0 399 0
2.88 207 5.86 0 0 0 0 0 0 0 24.14 0
13 Tess Holslag Suomi 1179 222 284 247 0 0 0 0 0 0 130 61 235
3.02 214.2 5.08 0 0 0 0 0 0 11.62 8.59 25.1
14 Jorinde Boekhorst KAV Holland 953 194 307 321 0 0 0 0 131 0 0 0 0
2.88 211.7 6.25 0 0 0 0 15 0 0 0 0
15 Sophie Vetter Phanos 949 0 0 0 0 0 0 0 0 0 241 336 372
0 0 0 0 0 0 0 0 0 16.64 20.62 22.9
16 Irene Venneman Haarlemmermeer 943 236 264 247 0 0 0 0 196 0 0 0 0
3.09 216.5 5.09 0 0 0 0 14 0 0 0 0
17 Laura de Witte Trias 886 322 222 342 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3.52 221.5 6.6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Amy Groeneveld Haarlemmermeer 775 160 202 317 0 0 0 0 96 0 0 0 0
2.71 224.1 6.18 0 0 0 0 15.6 0 0 0 0
19 Nadine Luckett KAV Holland 731 246 255 230 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3.14 217.5 4.83 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Femke v d Pal Zaanland 435 0 0 0 0 0 435 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 337.3 0 0 0 0 0 0
21 Win Olofsen Haarlemmermeer 232 0 0 0 0 0 0 0 232 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 13.5 0 0 0 0
22 Anne Kniest KAV Holland 69 0 0 0 0 0 0 0 69 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 16.1 0 0 0 0
               
meisjes junioren D.2 ver 600 m kogel 60 m hoog 1000 m speer 60 H ver discus speer 150 m
1 Irini Gialamatzis DEM 4118 500 507 514 620 499 0 0 529 0 314 387 562
4.41 153.1 9.83 8.4 1.35 0 0 10.4 0 20.4 23.44 20.4
2 Lisa van den Hoff DEM 3930 416 409 524 560 582 483 0 459 0 318 441 465
3.99 201.5 10.03 8.7 1.45 329.4 0 11 0 20.61 26.6 21.6
3 Marjolein Reitsma DEM 3791 436 554 478 469 462 522 0 357 0 255 405 465
4.09 149.5 9.09 9.2 1.3 323.4 0 12 0 17.33 24.48 21.6
4 Lotte Brink Trias 3519 388 330 476 560 426 314 0 416 0 387 378 488
3.85 209.2 9.05 8.7 1.25 400.1 0 11.4 0 24.52 22.96 21.3
5 Sanne de Boer Suomi 3359 458 433 387 523 426 392 0 312 0 235 218 428
4.2 159.3 7.38 8.9 1.25 344.9 0 12.5 0 16.34 14.81 22.1
6 Bianca Welp DEM 3341 432 368 453 541 389 0 0 376 0 294 274 488
4.07 205.4 8.6 8.8 1.2 0 0 11.8 0 19.3 17.45 21.3
7 Maaike Hartog KAV Holland 3318 460 375 375 523 426 338 0 386 0 0 201 435
4.21 204.7 7.17 8.9 1.25 355.3 0 11.7 0 0 14.07 22
8 Tessa Molenaar Trias 3199 300 340 399 487 541 310 0 321 0 242 409 392
3.41 208.2 7.59 9.1 1.4 401 0 12.4 0 16.66 24.7 22.6
9 Lianne Barnhoorn Trias 3092 294 273 487 487 389 340 0 321 0 257 368 406
3.38 215.4 9.27 9.1 1.2 354.8 0 12.4 0 17.42 22.35 22.4
10 Roos de Vries DEM 2976 0 319 470 419 426 319 0 303 0 346 339 338
0 210.4 8.94 9.5 1.25 359.2 0 12.6 0 22.14 20.78 23.4
11 Lisa Both KAV Holland 2950 316 445 384 435 426 335 0 0 0 175 264 345
3.49 158.3 7.33 9.4 1.25 355.8 0 0 0 13.54 16.98 23.3
12 Valerie Beukema Suomi 2782 326 396 349 487 242 311 0 0 0 257 152 414
3.54 202.7 6.71 9.1 1 400.7 0 0 0 17.39 12 22.3
13 Nathalie Angenent KAV Holland 2768 368 385 442 0 0 0 0 459 0 305 359 450
3.75 203.7 8.4 0 0 0 0 11 0 19.91 21.87 21.8
14 Willie Vogel Suomi 2698 438 348 509 0 0 0 0 329 0 246 407 421
4.1 207.4 9.72 0 0 0 0 12.3 0 16.85 24.62 22.2
15 Tamara van Rijn DEM 2294 0 0 0 419 389 294 0 295 0 244 315 338
0 0 0 9.5 1.2 404.3 0 12.7 0 16.77 19.55 23.4
16 Tessa Strijp AV'23 2050 510 575 472 0 0 0 0 493 0 0 0 0
4.46 147.9 8.98 0 0 0 0 10.7 0 0 0 0
17 Desiree Koster Suomi 1978 402 425 343 504 0 304 0 0 0 0 0 0
3.92 200 6.62 9 0 402.2 0 0 0 0 0 0
18 Iris Bennink AV'23 1312 400 470 442 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3.91 156.1 8.39 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Juul Klatser KAV Holland 1311 388 249 362 0 0 0 0 312 0 0 0 0
3.85 218.2 6.93 0 0 0 0 12.5 0 0 0 0
20 Josefien Brasser KAV Holland 972 306 413 253 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3.44 201.1 5.17 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Reg Vastenburg GAC 561 0 0 0 0 0 561 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 317.8 0 0 0 0 0 0
22 Eline Ravenhorst Suomi 561 0 0 0 0 0 0 0 0 0 186 134 241
0 0 0 0 0 0 0 0 0 14.05 11.25 25
23 Elizabeth Zwerver AAC 542 0 0 0 0 0 0 0 542 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 10.3 0 0 0 0
24 Denise de Block Lycurgus 541 0 0 0 541 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 8.8 0 0 0 0 0 0 0 0
               
meisjes junioren C.1 80m hoog 1000 m ver 80 H 600 m 150 m kogel discus 300 H ver speer
1 Melanie Wassenaar DEM 4089 580 462 419 611 503 478 0 339 0 517 519 241
11 1.3 340.2 4.95 13.6 155.5 0 6.55 0 50.7 4.5 15.89
2 Lisa Lagrand Castricum 3864 534 541 376 458 484 424 0 473 0 452 498 318
11.3 1.4 347.9 4.2 13.8 200.1 0 9 0 53.2 4.4 19.7
3 Suzanne Voorrips Startbaan 3727 490 541 416 394 398 496 0 318 0 498 494 0
11.6 1.4 340.6 3.88 14.8 154 0 6.19 0 51.4 4.38 0
4 Lisa van Dijck KAV Holland 3668 519 389 450 529 391 473 0 345 0 402 515 240
11.4 1.2 334.9 4.55 14.9 155.9 0 6.65 0 55.3 4.48 15.83
5 Mirthe Wiltink KAV Holland 3541 476 623 369 398 316 440 0 400 0 399 436 354
11.7 1.5 349.3 3.9 15.9 158.7 0 7.62 0 55.4 4.09 21.63
6 Sophie Mesman DEM 3497 519 582 267 480 0 317 0 423 0 0 434 475
11.4 1.45 410.3 4.31 0 210.6 0 8.03 0 0 4.08 28.73
7 Lenneke Beeldman Trias 3275 0 0 0 527 345 485 0 466 0 511 512 429
0 0 0 4.54 15.5 154.9 0 8.86 0 50.9 4.47 25.91
8 Naiomi Andringa DEM 3080 383 389 404 414 251 448 0 246 0 357 434 103
12.4 1.2 342.8 3.98 16.9 158 0 5.07 0 57.3 4.08 10.08
9 Odile Jansen KAV Holland 3006 448 499 299 338 161 286 0 424 0 300 412 193
11.9 1.35 403.3 3.6 18.5 214 0 8.05 0 60.1 3.97 13.73
10 Felicia Los DEM 2875 383 352 459 318 245 443 0 286 0 276 358 15
12.4 1.15 333.3 3.5 17 158.4 0 5.68 0 61.4 3.7 7.08
11 Loes van Esch Castricum 2767 383 352 457 352 0 320 0 354 0 202 306 243
12.4 1.15 333.7 3.67 0 210.3 0 6.8 0 65.6 3.44 15.99
12 Mayra Wergers Trias 2672 549 541 429 0 0 0 0 0 0 522 442 189
11.2 1.4 338.3 0 0 0 0 0 0 50.5 4.12 13.52
13 Elja Lutter KAV Holland 2664 409 499 354 372 283 347 0 400 0 0 0 0
12.2 1.35 352.1 3.77 16.4 207.5 0 7.61 0 0 0 0
14 Madeleine van Eijk KAV Holland 2414 359 242 256 284 89 282 0 332 0 136 344 315
12.6 1 413 3.33 20 214.4 0 6.42 0 69.9 3.63 19.53
15 Tinka Offereins Startbaan 2179 462 426 0 0 0 0 0 0 0 525 490 276
11.8 1.25 0 0 0 0 0 0 0 50.4 4.36 17.56
16 Anna Schoonen KAV Holland 1759 290 316 214 222 245 142 0 330 0 0 0 0
13.2 1.1 422.9 3.02 17 232.2 0 6.39 0 0 0 0
17 Merei Ligteringen Trias 1727 0 0 0 510 475 380 0 362 0 0 0 0
0 0 0 4.46 13.9 204.2 0 6.93 0 0 0 0
18 Githa de Wildt AKU 1468 422 541 505 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12.1 1.4 326.1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Sacha van Eerten AV'23 1339 0 0 0 0 0 0 0 0 0 536 446 357
0 0 0 0 0 0 0 0 0 50 4.14 21.79
20 Maaike Cortens Startbaan 1220 490 389 341 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11.6 1.2 354.6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Marije Doddema Zaanland 1214 383 389 442 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12.4 1.2 336.2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Bianca de Roode Suomi 1182 448 389 345 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11.9 1.2 353.8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Nikkie Buiting KAV Holland 1081 396 389 296 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12.3 1.2 404 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Esther Huffener AV'23 785 0 0 0 0 0 0 0 0 0 281 294 210
0 0 0 0 0 0 0 0 0 61.1 3.38 14.48
25 Caroline Smit Castricum 760 371 389 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12.5 1.2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Femke v d Pal Zaanland 693 257 0 436 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13.5 0 337.2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Sanne Gersonius Castricum 548 301 0 247 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13.1 0 415 0 0 0 0 0 0 0 0 0
               
meisjes junioren C.2 80m hoog 1000 m ver 80 H 600 m 150 m kogel discus 300 H ver speer
1 Kirsten Visser DEM 4324 519 582 424 589 512 636 0 497 0 0 512 477
11.4 1.45 339.2 4.84 13.5 143.7 0 9.47 0 0 4.47 28.86
2 Lisanne de Witte Trias 4203 596 462 473 472 522 648 0 487 0 514 440 491
10.9 1.3 331.1 4.27 13.4 142.9 0 9.28 0 50.8 4.11 29.71
3 Jeske Walgers Castricum 3380 519 623 203 448 360 250 0 353 0 355 472 238
11.4 1.5 425.8 4.15 15.3 218.1 0 6.79 0 57.4 4.27 15.76
4 Maudy van Leeuwen Castricum 3272 435 462 346 521 448 226 0 206 0 368 466 0
12 1.3 353.6 4.51 14.2 221 0 4.49 0 56.8 4.24 0
5 Inge Folkers DEM 3260 476 426 271 432 407 326 0 406 0 413 374 195
11.7 1.25 409.4 4.07 14.7 209.6 0 7.72 0 54.8 3.78 13.82
6 Danique Rietveld Trias 3239 383 462 419 444 0 432 0 316 0 0 422 361
12.4 1.3 340.1 4.13 0 159.4 0 6.17 0 0 4.02 21.98
7 Willemijn van der Winden Haarlemmermeer 2793 371 426 242 344 316 313 0 382 0 263 378 204
12.5 1.25 416.2 3.63 15.9 211 0 7.28 0 62.1 3.8 14.19
8 Eline Spoelstra Lycurgus 2770 519 623 0 554 532 0 0 542 0 0 0 0
11.4 1.5 0 4.67 13.3 0 0 10.42 0 0 0 0
9 Jacky van Splunteren Zaanland 2477 612 663 572 0 0 0 0 630 0 0 0 0
10.8 1.55 316.2 0 0 0 0 12.37 0 0 0 0
10 Gina Overkleeft KAV Holland 2087 0 0 0 312 245 0 0 444 0 324 334 428
0 0 0 3.47 17 0 0 8.44 0 58.9 3.58 25.82
11 Eva Lubbers AKU 1945 698 779 468 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10.3 1.7 331.8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Inge Braam Suomi 1873 448 426 331 0 0 0 0 332 0 336 0 0
11.9 1.25 356.6 0 0 0 0 6.43 0 58.3 0 0
13 Helen van Rossum AKU 1743 504 541 396 0 0 0 0 302 0 0 0 0
11.5 1.4 344.3 0 0 0 0 5.94 0 0 0 0
14 Lotte Krausse AKU 1679 347 426 571 0 0 0 0 335 0 0 0 0
12.7 1.25 316.4 0 0 0 0 6.48 0 0 0 0
15 Nicole Schoute Lycurgus 1399 0 0 0 0 0 0 0 0 0 559 580 260
0 0 0 0 0 0 0 0 0 49.2 4.8 16.78
16 Elissa van Rixel Suomi 1348 534 389 425 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11.3 1.2 339 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Laurien van der Maas DEM 1286 409 499 378 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12.2 1.35 347.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Anne v.d Hoed Haarlemmermeer 507 0 0 0 0 0 0 0 507 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 9.68 0 0 0 0
19 Madelon van Dam Haarlemmermeer 390 0 0 0 0 0 0 0 390 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 7.43 0 0 0 0
20 Chantal Roosen KAV Holland 360 0 0 0 0 0 0 0 360 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 6.9 0 0 0 0


Bovenkant pagina
Startpagina CD Eveninggames
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.11.2012