MILA wedstrijd bij DEM, vrijdagavond 28 augustus

Foto's

Serie 1 Limiet - 100 meter Vereniging Categorie Resultaat wind
1 Tobias Hoogervorst AV Zaanland Jongens Junior A 11,43 -0.5 m/s
2 Jordi Oosterbaan AV Zaanland Senioren mannen 11,87 -0.5 m/s
3 Thijs Van 't Land AV Zaanland Senioren mannen 12,48 -0.5 m/s
4 Dani Pufflijk AV Zaanland Jongens Junior A 12,58 -0.5 m/s
5 Jiri Batelaan AV Zaanland Senioren mannen 13,3 -0.5 m/s
Joost van den Berg AV Zaanland Senioren mannen DNS
Serie 1 Pupillen - 400 meter
1 Florian Rijks AV Trias Jongens Pupil A 1.06,64
2 Cas Weijs AV Lycurgus Jongens Pupil A 1.15,29
3 Sophie de Haas SAV Meisjes Pupil A 1.15,32
4 Roy Bakker DEM Jongens Pupil B 1.18,85
5 Felix Kuil DEM Jongens Pupil A 1.23,88
6 Mohammed Abdirahmaan DEM Jongens Pupil A 1.24,58
7 Merlijn van Meurs DEM Jongens Pupil B 1.26,46
8 Stijn van Etten DEM Jongens Pupil C 1.27,57
9 Rylan Stins DEM Jongens Pupil B 1.28,12
10 Kyra De Ruijter DEM Meisjes Pupil B 1.29,80
11 Lotte de Graaf DEM Meisjes Pupil B 1.30,11
12 Marise Krom DEM Meisjes Pupil Mini 1.46,20
13 Tirza de Ruijter DEM Meisjes Pupil Mini 1.56,23
Serie 1 Pupillen - 800 meter
1 Quinten Orij AV Hylas Jongens Pupil B 2.55,99
2 Cas Weijs AV Lycurgus Jongens Pupil A 3.11,12
3 Bink Liefting DEM Jongens Pupil A 3.12,05
4 Marije Poelman DEM Meisjes Pupil A 3.14,15
5 Luka van Wens DEM Jongens Pupil B 3.20,99
6 Mohammed Abdirahmaan DEM Jongens Pupil A 3.30,03
7 Jens Klepper DEM Jongens Pupil A 3.30,58
8 Elsa Wolf DEM Meisjes Pupil C 3.32,43
9 Vincent Orij AV Hylas Jongens Pupil Mini 3.35,47
10 Younes Mors DEM Jongens Pupil B 3.43,47
11 Thomas De Boo DEM Jongens Pupil A 3.46,56
12 Brenden Onos SAV Jongens Pupil Mini 3.51,56
13 Daan de Haas SAV Jongens Pupil C 4.09,95
Lars Winters Belgie Jongens Pupil A DNS
Serie 2
1 Florian Rijks AV Trias Jongens Pupil A 2.35,83
2 Robin Bogaard AV 1923 Jongens Pupil A 2.38,22
3 Guus Hoekstra DEM Jongens Pupil A 2.52,83
4 Mats Waal DEM Jongens Pupil A 2.56,53
5 Joep Hoekstra DEM Jongens Pupil B 3.00,89
6 Benthe de Jong AV 1923 Meisjes Pupil B 3.01,35
7 Kick Schoone DEM Jongens Pupil A 3.03,95
8 Tijs van Etten DEM Jongens Pupil A 3.05,54
9 Thijs Koopman DEM Jongens Pupil A 3.06,02
10 Elroy Onos SAV Jongens Pupil A 3.08,15
11 Brettley Onos SAV Jongens Pupil C 3.12,21
12 Sofia Kes DEM Meisjes Pupil A 3.17,81
13 Duuk Doesburg DEM Jongens Pupil A 3.19,55
14 Vince de Wit DEM Jongens Pupil C 3.24,93
Celine Struijvé Climax Meisjes Pupil C DNS
Serie 1 Jun/sen/masters - 400 meter
1 Youri Schneider AV Lycurgus Jongens Junior D 1.03,44
2 Hugo Kuil DEM Jongens Junior D 1.10,02
3 Inaya Yahyaoui Almere `81 Meisjes Junior D 1.14,33
4 Anne Kuijer DEM Meisjes Junior D 1.18,37
5 Rozemarijn Barel DEM Meisjes Junior D 1.23,11
Serie 2
1 Pipp Pauzenga AV Castricum Meisjes Junior B 1.03,45
2 Roshwita Holstein AV Sparta Meisjes Junior C 1.04,19
3 Fiene Rosendaal DEM Meisjes Junior D 1.04,89
4 Carlijn de Bie AV Atverni Meisjes Junior B 1.05,41
5 Sanne Schouten AV Atverni Meisjes Junior B 1.06,54
6 Yoni Bas AV Castricum Meisjes Junior B 1.06,63
Serie 3
1 Laila Yahyaoui Almere `81 Meisjes Junior C 1.01,72
2 Linda Reus SAV Masters vrouwen 1.01,94
3 Joris Mantel AV 1923 Jongens Junior D 1.02,18
4 Maud Vreekamp GAC Hilversum Meisjes Junior C 1.03,91
Eline Ruige AV Lionitas Meisjes Junior B DNS
Maaike Janssen Altis Masters vrouwen DNS
Serie 4
1 Wouter Konijn AV Lycurgus Jongens Junior B 51,44
2 Seb Wals AV Lycurgus Jongens Junior B 53,04
3 Bart Hoogmoed AV Lycurgus Jongens Junior B 55,15
4 Sara Schouten AV Atverni Meisjes Junior B 1.01,57
Vincent de Munnik Groningen Atletiek Jongens Junior B DNS
Dimitri Kemper AC Waterland Masters mannen DNS
Serie 1 Jun/sen/masters - 800 meter
1 Sil Westenbrink AV Lycurgus Jongens Junior C 2.18,22
2 Babs Koeman AV Haarlem Meisjes Junior B 2.23,21
3 Sem Verkaart AV Castricum Jongens Junior C 2.23,85
4 Noa Hartog Phanos Meisjes Junior C 2.42,48
5 Haijo Endedijk Phanos Jongens Junior D 3.07,12
Lara van Wijk AAC Meisjes Junior D DNS
Ruben Winters Belgie Jongens Junior D DNS
Rosan de Jong AAC Meisjes Junior C DNS
Serie 2
1 Kaitlyn Groot AV 1923 Meisjes Junior D 2.49,13
2 Sylke Faber GAC Hilversum Meisjes Junior D 2.51,97
3 Ella Braun Phanos Meisjes Junior D 2.52,31
4 Jet Commandeur DEM Meisjes Junior C 2.54,39
5 Bram Klepper DEM Jongens Junior C 2.56,78
6 Eveline Krom DEM Meisjes Junior C 2.58,75
7 Kas Commandeur DEM Jongens Junior D 3.03,31
8 Nina Poelman DEM Meisjes Junior C 3.25,50
Serie 3
1 Mik Commandeur DEM Jongens Junior D 2.27,22
2 Liam Jongejan Phanos Jongens Junior D 2.32,61
3 Fanny Den Uyl Phanos Meisjes Junior C 2.34,72
4 Menoes Eising-Geraets AC Waterland Masters vrouwen 2.38,18
5 Ruth Spijker AV Castricum Meisjes Junior B 2.38,31
6 Tess van Zuilen Phanos Meisjes Junior C 2.38,70
7 Brenda Calis AV Lycurgus Senioren vrouwen 2.39,77
8 Rosalie ten Bruggencate AV Hera Meisjes Junior D 2.41,34
9 Gabriela Riebeek Almere `81 Meisjes Junior A 2.42,07
Serie 4
1 Zeb Tesselaar AV Hera Jongens Junior D 2.26,79
2 Maud de Jong AV 1923 Meisjes Junior D 2.26,84
3 Meike Rozemeijer AV Hera Meisjes Junior C 2.28,63
4 Britt de Graaf DEM Meisjes Junior D 2.29,38
5 Myrthe Jansen AV Haarlemmermeer Meisjes Junior C 2.29,42
6 Suzet Doornheim GAC Hilversum Meisjes Junior B 2.30,93
7 Eleanor Musil Phanos Meisjes Junior D 2.32,97
8 Inez Bernard KAV Holland Meisjes Junior A 2.34,27
9 Marlotte Vliese AV Castricum Meisjes Junior C 2.34,85
Serie 5
1 Finn Castricum AV Lycurgus Jongens Junior C 2.12,99
2 Timo Koenen AV Lycurgus Jongens Junior C 2.19,84
3 Sien van Vuuren AV Castricum Meisjes Junior C 2.25,03
4 Dorte Heideman Phanos Meisjes Junior A 2.25,40
5 Joanne Lehr AV PEC 1910 Meisjes Junior B 2.28,09
6 Emma De Paepe Belgie Meisjes Junior D 2.29,82
7 Sven van Gelderen AV Lycurgus Jongens Junior C 2.31,03
8 Deborah Leguit DEM Meisjes Junior A 2.51,60
Shanaya esther Schollaert Belgie Meisjes Junior D DNS
Serie 6
1 Boaz van der Schaaf Haag Atletiek Jongens Junior A 2.12,59
2 Lois de la Mar AV 1923 Meisjes Junior A 2.17,02
3 Lotta Lange Haag Atletiek Meisjes Junior C 2.17,69
4 Rebekah Bourne Leiden Atletiek Meisjes Junior B 2.19,60
5 Sjoerd Zuijderduin AKU Jongens Junior B 2.19,85
6 Isabelle Seijlhouwer AV Haarlemmermeer Meisjes Junior C 2.20,86
7 Marit van Wijk AV Haarlemmermeer Meisjes Junior B 2.22,26
8 Mischa Pier AV 1923 Meisjes Junior B 2.22,99
Rosa ten Berg Haag Atletiek Meisjes Junior C DNS
Serie 7
1 Vasco Mosselman SAV Jongens Junior C 2.10,79
2 Milo Dekker AV Castricum Jongens Junior B 2.11,42
3 Sven Grooters Prins Hendrik Jongens Junior C 2.12,49
4 Stan Winter PAC Jongens Junior D 2.13,84
5 Thijs ten Bruggencate AV Hera Jongens Junior C 2.15,72
6 Nicander Kemper AC Waterland Masters mannen 2.16,61
7 Toon van Vuuren AV Castricum Jongens Junior B 2.18,87
8 Fee Eising AV Lycurgus Meisjes Junior B 2.19,75
Väinö Bezuijen AV Haarlemmermeer Jongens Junior A DNS
Serie 8
1 Leon Joly Leiden Atletiek Jongens Junior B 2.04,77
2 Piet van Vuuren DEM Jongens Junior A 2.05,02
3 Twan Deumers AV Lycurgus Jongens Junior B 2.05,10
4 Jeroen Kramer AV Zaanland Masters mannen 2.05,39
5 Sander van Bemmelen Haag Atletiek Jongens Junior A 2.07,51
6 Luca Dooper Tempo AV Jongens Junior C 2.07,95
7 Jelco Köhlenberg DEM Senioren mannen 2.08,71
8 Michiel van der Groen DEM Jongens Junior A 2.08,72
9 Amina Maatoug Leiden Atletiek Meisjes Junior A 2.09,43
Serie 9
1 Lars Philipsen AV Hera Jongens Junior A 2.00,74
2 Jelani James Phanos Jongens Junior A 2.00,76
3 Sander van Elk Leiden Atletiek Jongens Junior A 2.02,19
4 Angelo Visser AV Edam Jongens Junior A 2.02,28
5 Tristan de Leeuw Tempo AV Jongens Junior C 2.03,29
6 Martijn Dijkstra DEM Senioren mannen 2.03,42
7 Walter Köhlenberg DEM Senioren mannen 2.05,14
8 Jamie Verhagen Groningen Atletiek Jongens Junior A 2.05,76
9 Fedor Musil Phanos Jongens Junior B 2.13,81
Serie 1 Jun/sen/masters - 2 Engelse mijl
1 Tijmen van 't Land AV Lycurgus Senioren mannen 10.09,52
2 Daan Oppenhuis AV Haarlem Senioren mannen 10.13,09
3 Frank Van der Sluis AV Lycurgus Senioren mannen 10.22,84
4 Niek Bleeker Nederland Jongens Junior C 11.34,29
5 Glen Seubert AV Haarlem Masters mannen 11.38,85
6 Leroy Oostman Groningen Atletiek Jongens Junior B 11.46,72
7 Rowdy Liesker DEM Masters mannen 11.47,79
8 Tim Brouwer de koning Leiden Atletiek Masters mannen 11.48,72
9 Eric Teunissen ARV Ilion Masters mannen 11.55,95
10 Joop Lusthof AV Lionitas Masters mannen 12.27,59
11 Kees Bleeker Nederland Masters mannen 12.41,14
12 Harrie Verduin DEM Masters mannen 12.42,39
13 Simone van Rookhuizen Phanos Senioren vrouwen 13.24,87
14 Sanne Bakker DEM Masters vrouwen 13.50,74
15 Joop van Tiel DEM Masters mannen 13.54,87
16 Jan.C.J. van Hout DEM Masters mannen 16.50,06
Fred Smit AV Hera Masters mannen DNS
Maaike Janssen Altis Masters vrouwen DNS

Terug
Laatst bijgewerkt op: 29.08.2020