Onderlinge wedstrijd bij DEM, zaterdag 27 juni 2020

Foto's

Pupillen

strtnr Jongens Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 meter
53 Mick Brasser 741 8.29 310 1.96 110 8.24 116 2:37.80 205
49 Lucas Scholder 683 8.61 262 2.45 208 8.38 119 2:57.19 94
54 Philip v Kimmenaede 488 9.19 182 2.21 160 7.91 108 3:08.80 38
JPC totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 meter
55 Jip Houtenbos 1380 7.55 438 2.94 306 22.85 356 2:26.96 280
58 Stijn v Etten 1117 8.21 323 2.60 238 13.61 219 2:19.72 337
56 Loek Paree 875 8.66 255 2.62 242 11.72 185 2:39.72 193
57 Jurre Butter 797 8.23 320 2.44 206 13.60 219 3:05.86 52
59 Thijs Knaap 789 8.84 229 2.39 196 11.34 178 2:40.83 186
JPB totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 meter
99 Joep Hoekstra 1765 7.16 517 3.42 402 24.62 379 2:05.48 467
71 Rylan Stins 1690 7.10 529 3.75 468 26.82 407 2:26.16 286
107 Roy Bakker 1529 7.36 476 2.90 298 20.59 326 2:09.34 429
98 Niek Cornet 1410 7.42 464 3.28 374 23.58 366 2:37.59 206
111 Julian Hendrikse 1134 8.14 334 2.99 316 16.77 270 2:36.50 214
121 Sepp Dekker 912 8.16 331 2.39 196 11.72 185 2:38.52 200
112 Rafael Switser 909 8.23 320 2.65 248 11.39 179 2:44.78 162
JPA.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 600 meter
141 Guus Hoekstra 1948 9.70 526 3.78 474 7.30 483 2:05.71 465
140 Mohammed Abdirahmaan 1703 9.79 511 3.79 476 6.04 408 2:23.32 308
139 Felix Kuil 1657 9.68 529 3.56 430 5.28 360 2:19.56 338
145 Vince Mevissen 1566 9.95 486 3.32 382 5.02 343 2:17.48 355
138 Duuk Doesburg 1561 9.72 522 3.77 472 6.00 406 2:45.03 161
143 Tijs v Etten 1537 10.11 461 3.13 344 5.39 367 2:16.31 365
149 Lars Potma 1518 10.15 455 3.62 442 5.38 366 2:30.40 255
142 Stef Brasser 1500 9.74 519 3.56 430 5.92 401 2:46.85 150
146 Kick Schoone 1465 10.23 443 3.12 342 5.59 380 2:24.28 300
148 Luca deGraaf 1074 11.60 266 3.05 328 4.31 293 2:40.65 187
152 Diego Roelvink 1028 11.52 275 2.88 294 5.41 368 2:57.64 91
154 Thom Reinen 930 12.28 193 2.87 292 4.23 287 2:45.45 158
150 Dinand Jagt 863 11.86 237 3.00 318 3.07 194 2:53.37 114
147 Jim Borsje 861 12.05 217 2.46 210 3.93 264 2:43.50 170
144 Sean Paul Veldman 600 12.82 140 2.48 214 3.70 246 0
JPA.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 600 meter
157 Bink Liefting 1683 9.94 487 1.20 489 6.30 424 2:26.62 283
156 Thomas de Boo 1464 10.75 371 1.10 416 6.22 420 2:30.11 257
169 Thijs Koopman 1443 10.77 368 1.00 342 5.73 389 2:18.87 344
158 Oliver v Kimmenaede 1280 10.83 360 0.95 306 4.67 318 2:24.87 296
159 Liam Brink 1218 11.30 301 1.05 379 4.80 327 2:36.90 211
Meisjes mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 meter
37 Sophie Steenbergen 591 9.06 199 2.31 180 9.31 138 3:01.02 74
40 Emma Scholder 564 8.50 278 2.14 146 5.83 58 2:59.48 82
39 Tirzade Ruijter 526 8.68 252 1.83 84 9.14 135 3:05.21 55
41 Marise Krom 499 9.03 203 2.12 142 8.15 114 3:08.34 40
38 Jolet Potma 323 8.99 209 1.81 80 4.91 33 3:18.07 1
10 Laura Sotera 219 9.30 168 1.61 40 4.12 10 3:36.00 1
MPC totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 meter
44 Silke Potma 1206 7.48 452 3.23 364 12.08 192 2:38.91 198
46 Liv Janssen 998 7.99 359 2.66 250 12.48 199 2:40.17 190
42 Rosa Yang 907 8.39 295 2.46 210 15.07 243 2:45.26 159
45 Elsa Wolf 765 8.10 341 2.34 186 4.61 25 2:36.55 213
47 Danique Tuip 745 8.95 214 2.40 198 11.92 189 2:47.81 144
MPB totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 meter
362 Kyra de Ruijter 1291 7.87 380 3.20 358 19.43 309 2:32.03 244
364 Zoe Brink 1101 7.83 387 2.55 228 13.55 218 2:28.55 268
361 Lotte de Graaf 1100 7.95 366 2.66 250 12.57 201 2:26.62 283
366 Eva de Goede 1062 7.89 377 2.78 274 13.60 219 2:39.79 192
367 Dominique Woning 903 9.03 203 2.37 192 19.21 306 2:38.31 202
MPA.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 600 meter
126 Sofia Kes 1540 10.61 390 3.45 408 5.12 349 2:13.18 393
125 Ceylin Sarikaya 1475 10.08 466 3.33 384 5.18 353 2:28.09 272
128 Lana vdr Klooster 1312 10.75 371 3.40 398 5.80 393 2:46.90 150
129 Tess Fatels 1227 11.40 289 3.19 356 5.02 343 2:32.77 239
124 Stella vdr Geest 1223 11.21 312 3.12 342 5.26 359 2:36.98 210
MPA.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 600 meter
135 Mara vdr Hulst 1728 10.12 460 1.30 562 6.20 418 2:25.86 288
134 Lincy v Reeuwijk 1671 9.76 516 1.15 452 8.17 530 2:42.91 173
131 Marije Poelman 1669 10.76 369 1.20 489 7.43 490 2:21.62 321
132 Bobby-jean Twaalfhoven 1511 9.96 484 0.95 306 6.04 408 2:22.60 313


Junioren
meisjes Jun D.1 60m 60mH ver speer 800m
Anne Kuijer 9.93 DNS 3.46 10.52 3.19.3
Maura Kes 9.72 DNS 3.76 13.14 DNS
Melissa Markwat DNS DNS 3.73 11.80 DNS
Nova Karijoredjo 9.74 DNS 3.57 15.45 3.36.3
ZoŽ Schotvanger 11.50 16.54 2.85 6.40 DNF
meisjes Jun D.2 60m 60mH ver speer 800m
Britt de Graaf 9.07 11.24 4.10 13.59 2.38.7
Fiene Rosendaal 8.89 10.86 4.24 13.71 2.39.4
Luna Blaauw 9.64 12.84 3.76 14.30 3.03.5
Soumaia 9.81 13.40 2.90 9.34 3.13.9
Rozemarijn Barel 10.70 15.08 3.22 9.46 3.30.3
jongens Jun D.1 80m 80mH ver speer 800m
Jur Borsje 15.18 DNS 2.58 10.18 3.59.2
Hugo Kuil 11.99 15.48 4.21 15.07 2.50.6
Kas Commandeur 12.56 16.43 3.52 21.69 3.09.8
Russel Dekker 13.94 DNS 2.91 11.08 3.04.3
Tijl Janssen 13.59 DNS 3.15 10.55 3.57.9
jongens Jun D.1 80m 80mH ver speer 800m
Mik Commandeur 10.53 12.87 4.87 28.78 2.39.3

Terug
Laatst bijgewerkt op: 27.06.2020