Indoorwedstrijd in Wieringerwerf, 29 februari 2020

Foto's

Jongens Jun D2 40m Kogel Hoog punten
1 Mik Commandeur  DEM 6.0  8.35  1.45  1662
2 Mikai Snoek  KAV Holland 6.3  9.60  1.30  1525
Jongens Jun D1 40m Kogel Hoog punten
1 Boudewijn Van Oppens  AV NEA-Volharding 6.3  7.37  1.45  1529
2 Thom Mulder  SV Noordkop 6.2  7.29  1.25  1394
3 Kas Commandeur  DEM 6.7  7.60  1.15  1216
4 Jay Van Wanrooij  AV NEA-Volharding 6.9  6.38  1.15  1102
5 Tim Lienos  SV Noordkop 7.0  6.00  1.10  1022
6 Fabio Bakker  SV Noordkop 7.0  4.61  1.05  893
7 Pieter Bron  AV NEA-Volharding 7.7  5.64  1.05  830
Jongens Pup C 40m Kogel Hoog punten
1 Djaleesh Anwar-Ali  AV Trias 7.3  4.61  0.95  1060
2 Brettley Onos  SAV 7.4  4.75  0.95  1052
3 Jurre Butter  DEM 7.6  5.68  0.90  1040
3 Iwan Woud  SV Noordkop 7.4  5.68  0.85  1040
5 Bram Mulder  SV Noordkop 7.2  4.53  0.90  1037
6 Dennis Booden  AV Wieringermeer 7.8  6.01  0.90  1027
7 Seth van Mullum  AV Wieringermeer 7.6  5.26  0.80  940
8 Ruben van Rijn  AV Hera 7.7  4.67  0.80  882
9 Milo Talen  AV Wieringermeer 7.7  4.15  0.85  881
10 Thijmen Koen  SV Noordkop 7.8  4.09  0.80  823
11 Joey Glasbergen  SV Noordkop 7.9  4.05  0.80  803
12 Mikai Temme  AV Hollandia 8.1  4.44  0.75  764
13 Jevi Grevelink  SV Noordkop 8.4  4.02  0.65  614
14 Boaz Koets  AV Hollandia 8.5  2.49  0.65  470
Meisjes Jun C.2 40m Kogel Hoog punten
1 Marit Snoek  KAV Holland 6.0  10.00  1.40  1703
2 Jet Commandeur  DEM 6.6  5.75  1.25  1203
Meisjes Jun D1 40m Kogel Hoog punten
1 Delilah Hilgerink  AV Hera 6.9  9.13  1.25  1327
2 Anne Kuijer  DEM 6.7  7.26  1.25  1271
3 Jara Heppener  AV Horror Sneek 6.6  6.56  1.20  1216
4 Mayla Veraart  AV Lycurgus 7.1  6.52  1.15  1070
5 Indra Ebbers  AV Zaanland DNF  NM  NM  0
Meisjes Pup .2 40m Kogel Hoog punten
1 Famke Heilig  SAV 6.5  8.13  1.30  1701
2 Leila Smits  SV Noordkop 6.6  7.04  1.15  1507
3 Eva Boumans  AV Hera 6.7  5.99  1.20  1459
4 Lotte Kok  TAS `82 6.7  5.78  1.20  1446
5 Melody Eekelschot  Nederland 6.9  7.03  1.10  1404
6 Femke van Velzen  SAV 7.1  6.42  1.10  1328
7 Marije Poelman  DEM 7.4  7.17  1.10  1313
8 Eva Snoek  AV Wieringermeer 7.1  5.48  1.15  1305
9 Iris Vonk  AV Wieringermeer 7.1  5.05  1.10  1241
10 Malou de Gauw  AV Zaanland 7.2  6.74  0.90  1180
11 Senna Ebbers  AV Zaanland 7.4  4.79  1.10  1165
12 Esmay Van Wonderen  AV NOVA 7.8  5.35  1.00  1058
13 Fleur van der Schaaf  AV Wieringermeer 7.7  4.82  1.00  1039
14 Niki van der Meij  AV Wieringermeer 9.5  5.18  1.15  921
15 Jayda Koeten  AV Wieringermeer DNF  NM  NM  0
15 Jennecy Prokop  Nederland DNF  NM  NM  0
# Meisjes Pup B 40m Kogel Hoog punten
1 Kyra De Ruijter  DEM 7.4  5.21  1.00  1119
2 Lotus Oosten  AV Hera 7.5  4.41  1.00  1045
3 Jasmine de Haas  SAV 7.8  5.30  0.95  1018
4 Lotte Lienos  SV Noordkop 7.6  3.74  0.85  866
5 Tiffany van der Zwan  DEM 7.4  3.24  0.85  863
6 Sara Piechota  AV Wieringermeer 7.8  2.41  0.65  571
Meisjes Pup Mini 40m Kogel Hoog punten
1 Tirza De Ruijter  DEM 8.9  3.46  0.55  428
BR>
Terug
Laatst bijgewerkt op: 29.02.2020