Indoorwedstrijd in Den Helder, 19 januari 2020

Foto's

Jongens Jun D 40m Kogel Hoog punten
1 Mik Commandeur  DEM 6.0  8.26  1.45  1657
2 Kian Sanches  AV Hera 6.4  7.74  1.45  1524
3 Thom Mulder  SV Noordkop 6.5  7.20  1.30  1350
4 Kyan van der Wiele  AV Hera 6.5  6.31  1.35  1335
5 Giel Lintjer  AV Hera 6.6  5.49  1.30  1223
6 Sennen Has  AV Hera 6.6  6.09  1.20  1188
7 Kas Commandeur  DEM 7.1  7.25  1.20  1149
8 Cas Battem  AV Hera 6.8  5.35  1.25  1133
9 Hugo Kuil  DEM 6.7  5.68  1.15  1103
10 Thijmen van der Burg  AV Hera 7.1  6.00  1.20  1075
11 Tim Lienos  SV Noordkop 7.2  5.21  1.15  967
12 Alex Poortvliet  SV Noordkop 7.4  5.38  1.05  867
13 Vigo Witte  SV Noordkop 7.4  4.33  1.00  758
14 Fabio Bakker  SV Noordkop 7.1  3.78  0.95  739
15 Jaron de Weert  SV Noordkop 7.8  4.73  1.00  716
Jongens Pup A.1 40m Kogel Hoog punten
1 Mees van der Loo  AV Hera 6.6  7.70  1.20  1581
2 Alex van Eldik  AV Hollandia 6.6  6.03  1.25  1521
3 Guus Hoekstra  DEM 6.9  7.60  1.10  1436
4 Mohammed Abdirahmaan  DEM 6.9  6.38  1.05  1329
5 Tygo van Rijn  AV Hera 6.8  5.43  1.10  1328
6 Dave Visser  AV Hollandia 7.2  5.47  1.15  1284
7 Felix Kuil  DEM 7.0  4.79  1.00  1169
8 Jahvensly Wijker  SV Noordkop 7.4  6.15  0.90  1106
9 Finn Feenstra  AV Hera 7.3  4.60  0.95  1059
10 Nio Bril  AV Hollandia 7.1  4.43  0.90  1050
11 Sep Zuidema  AV Wieringermeer 8.1  4.79  1.00  972
12 Stijn Putto  AV Wieringermeer 7.8  3.89  1.00  954
13 Thijs Goedhart  AV Wieringermeer 8.1  5.09  0.90  919
14 Sil Koolen  AV Wieringermeer 8.2  4.32  0.80  776
15 Skye Sarlemijn  AV Wieringermeer 8.4  3.68  0.85  734
16 Lucas Jongstra  SV Noordkop DNF  NM  NM  0
Jongens Pup B 40m Kogel Hoog punten
1 Kick Struijs  AV Haarlem 7.0  6.77  0.90  1221
2 Rylan Stins  DEM 7.1  5.74  1.00  1212
3 Joep Hoekstra  DEM 7.3  5.58  0.90  1088
4 Jasper Castricum  AV Hera 7.7  4.89  0.85  934
5 Mees Kok  SV Noordkop 7.9  3.46  0.65  647
6 Ids Boonstra  SV Noordkop DNF  NM  NM  0
Jongens Pup C 40m Kogel Hoog punten
1 Bram Mulder  SV Noordkop 7.3  5.05  0.95  1091
2 Tom van Geel  AV DOKEV 7.3  5.23  0.90  1066
3 Thijmen Koen  SV Noordkop 7.8  5.07  0.85  929
4 Seth van Mullum  AV Wieringermeer 7.7  5.34  0.80  928
5 Iwan Woud  SV Noordkop 7.7  4.19  0.90  921
6 Ruben van Rijn  AV Hera 7.7  4.92  0.80  900
7 Dennis Booden  AV Wieringermeer 8.3  5.55  0.85  882
8 Floris Zut  AV DOKEV 8.0  4.42  0.85  851
9 Bruno Stuster  DEM 8.0  4.64  0.80  830
10 Yano Oude Reimer  AV Hera 7.9  4.50  0.75  799
11 Milo Talen  AV Wieringermeer 8.3  5.50  0.70  768
12 Jevi Grevelink  SV Noordkop 8.0  3.38  0.80  734
13 Tom Boekel  SV Noordkop 8.8  4.71  0.70  645
14 Daan de Haas  SAV 9.5  3.42  0.70  462
Meisjes Jun C Vereniging 40m Kogel Hoog punten
1 Jazz-Lynn Mulder  SV Noordkop 6.7  8.19  1.35  1395
2 Sophie Le Blansch  AV Hollandia 6.5  9.10  1.20  1378
3 Jet Commandeur  DEM 6.8  6.02  1.30  1211
4 Yentl Brink  SV Noordkop 6.7  7.12  1.10  1153
5 Donna Quartel  SV Noordkop DNF  6.40  NM  330
Meisjes Pup A.1 Vereniging 40m Kogel Hoog punten
1 Ilse Boumans  AV Hera 7.0  5.60  1.15  1333
2 Cassidy Hilgerink  AV Hera 7.0  5.94  1.10  1318
3 Sofie Witte  SV Noordkop 6.9  4.71  1.10  1258
4 Sanne Castricum  AV Hera 7.1  5.80  1.05  1252
5 Jaycee Verschoor  AV DOKEV 7.2  5.24  1.00  1159
6 Elisa Koningstein  SV Noordkop 7.1  4.79  1.00  1149
7 Sofia Kes  DEM 7.3  4.65  0.95  1063
8 Kim van Keulen  AV Hollandia 7.6  4.87  0.95  1023
9 Karlijn Kramer  AV Hera 7.5  4.06  1.00  1019
10 Indy Van Kleef - Denneman  AV Hera 8.1  3.85  0.90  830
11 Lotte Borst  SV Noordkop 8.5  4.19  0.90  796
12 Anna Bruijn  AV Hera 9.1  2.90  0.85  574
Meisjes Pup B Vereniging 40m Kogel Hoog punten
1 Yuna Brouwer  AV Hera 7.1  4.91  1.05  1194
2 Kyra De Ruijter  DEM 7.4  5.08  1.05  1148
3 Lotus Oosten  AV Hera 7.3  4.55  0.95  1056
4 Elfi Kradolfer  Haag Atletiek 7.3  4.31  0.85  965
5 Faye Kivits  SV Noordkop 7.5  3.51  0.95  940
6 Lotte Lienos  SV Noordkop 7.6  3.24  0.90  863
7 Emma Kradolfer  Haag Atletiek 7.7  3.68  0.80  809
8 Yara Schotman  SV Noordkop 8.1  3.68  0.85  780
9 Alisha Freeth  SV Noordkop 8.0  3.35  0.85  768
10 Sylke Hidding  AV Hylas 7.8  3.19  0.80  751
11 Sara Piechota  AV Wieringermeer 8.2  1.66  NM  340
Meisjes Pup Mini Vereniging 40m Kogel Hoog punten
1 Tirza De Ruijter  DEM 8.3  2.92  0.70  575

Terug
Laatst bijgewerkt op: 19.01.2020