Gerrit Vos bokaal, 31 augustus 2019 in Hoorn

Foto's

Jongens Pupil B 40m Kogel Ver punten
1 Luuk Loonstra  Hellas Utrecht 6.70  7.72  4.06  1657
2 Daniel Hall  AV Zuidwal 6.78  6.47  4.03  1560
3 Dante Cronie  AV Trias 7.00  6.64  3.94  1502
4 Alex van Eldik  AV Hollandia 6.92  5.67  3.68  1408
5 Liam de Lang  AV Heerenveen 7.22  6.35  3.65  1379
6 Liam Verduin  AV Castricum 7.04  4.66  3.83  1344
7 Aaron Jong  SAV 7.11  5.39  3.61  1334
8 Dave Visser  AV Hollandia 7.29  5.75  3.60  1318
9 Finn Bakker  AV 1923 7.27  6.54  3.32  1315
10 Stijn van Oppens  AV NEA-Volharding 7.42  6.18  3.33  1265
11 Lars Potma  DEM 7.64  4.75  3.50  1164
12 Bram Van De Ruit  Hellas Utrecht 7.47  4.55  3.31  1144
13 Nio Bril  AV Hollandia 7.48  4.57  3.30  1141
14 Hylke Moeskops  AV Hylas 7.61  4.65  3.28  1118
15 Elroy Onos  SAV 7.48  3.89  3.28  1087
16 Kevin Konijn  AV NEA-Volharding 7.49  3.84  3.25  1075
17 Finn Temme  AV Hollandia 7.78  4.79  3.15  1071
18 Kamil Maréchal  AV NEA-Volharding 8.03  4.29  2.94  950
18 Stijn Putto  AV Wieringermeer 8.17  4.50  2.98  950
20 Sil Koolen  AV Wieringermeer 8.39  4.23  2.67  834
21 Thijs Goedhart  AV Wieringermeer 8.61  4.61  2.68  830
22 Rens Mol  AV Hollandia 8.36  3.43  2.40  722
23 Skye Sarlemijn  AV Wieringermeer 8.71  3.28  2.45  667
24 Toni Lam  AV NEA-Volharding 9.31  4.06  2.34  627
25 Merijn de Rijk  AV Edam DNS  DNS  DNS  0
Meisjes Pupil A2 60m Kogel Hoog punten
1 Zoë Hoebe  AV Trias 9.36  7.83  1.30  1657
2 Delilah Hilgerink  AV Hera 9.85  8.73  1.25  1586
3 Palita Donkhoksung  SAV 8.91  8.29  1.05  1582
4 Saar Warger  AV Edam 9.21  7.53  1.10  1521
5 Melissa Markwat  DEM 9.89  8.16  1.20  1514
6 Inez Keun  Groningen Atletiek 9.78  8.62  1.10  1483
7 Bloem Berkhout  AV Hera 9.81  5.27  1.30  1429
8 Nora de Rijk  AV Edam 9.54  6.88  1.10  1427
9 Maartje Tuil  AV Hollandia 9.90  5.60  1.25  1401
9 Tess Haakman  SAV 9.55  7.12  1.05  1401
11 Marieke Lakenman  SAV 10.04  5.19  1.30  1388
12 Elena Murtas  SAV 10.37  7.14  1.20  1386
13 Rosalie ten Bruggencate  AV Hera 10.11  7.28  1.10  1359
14 Tess Munts  AV Hera 10.25  6.80  1.15  1347
15 Katja Lautenschutz  AV Edam 10.38  5.73  1.20  1300
16 Mirthe van Zanen  SAV 10.18  6.22  1.10  1287
17 Fleur Krull  AV Hollandia 10.51  6.13  1.15  1269
18 Anne Kuijer  DEM 10.51  6.12  1.15  1268
19 Fiene Jonk  AV Edam 10.46  5.83  1.10  1221
20 Eva Bout  AV NEA-Volharding 10.74  6.82  1.05  1206
21 Suzanne van der Maeden  AV NEA-Volharding 10.81  4.62  1.00  1020
22 Sterre Kuipers  AV Edam 9.71  6.21  DNS  943
23 Emma Bos  AV Hollandia 12.36  3.82  1.05  820
24 Evie Lub  SAV DNS  DNS  1.00  342
25 Melanthe van der Ploeg  AV NEA-Volharding DNS  DNS  DNS  0
25 Maura Kes  DEM DNS  DNS  DNS  0
25 Gwen Hoekstra  SAV DNS  DNS  DNS  0
Meisjes Pupil B 40m Kogel Ver punten
1 Noa Popot  AV Castricum 6.86  5.14  3.92  1436
2 Emmanuella Amani  AKU 7.09  4.37  3.73  1293
3 Cassidy Hilgerink  AV Hera 7.12  5.59  3.33  1289
4 Ilse Boumans  AV Hera 7.13  4.92  3.53  1283
5 Fay Vrauwdeunt  AV Hollandia 7.22  4.62  3.38  1213
6 Maartje Rol  AV NEA-Volharding7.23 4.52 3.24 1176  7.23 4.52 3,24 1176
7 Robyn Besselink AV Castricum 7.59  4.95  3.21  1129
8 Lana van der Klooster  DEM 7.85  5.43  3.12  1096
9 Anne Vlaar  AV Hollandia 7.57  3.92  3.35  1086
10 Ilse Laan  SAV 7.55  4.54  2.92  1049
11 Meike Huiberts  AV NEA-Volharding 7.65  4.41  2.97  1032
12 Maya Bijron  AV NEA-Volharding 7.45  3.24  3.22  1029
13 Esmée van der Woude  AV Hollandia 7.80  4.07  3.15  1015
14 Juliet Jonk  AV Edam 7.72  3.30  3.30  999
15 Nina Wenners  SAV 7.89  4.37  2.99  990
16 Sanna van Snellenberg  AV Hollandia 7.43  3.23  2.85  958
17 Sofie Pater  AV Hollandia 7.82  3.55  3.08  957
18 Jasmijn Kloek  AV Castricum 7.83  4.46  2.74  956
19 Neva Berkhof  AV Hollandia 7.62  3.55  2.77  931
20 Lizzy Westhoff  AV Wieringermeer 7.70  3.54  2.84  930
21 Tessa Zwaanenburg  AV Hera 7.87  3.85  2.85  926
22 Tamara Lautenschutz  AV Edam 7.78  3.79  2.78  923
23 Chloë Koets  AV Hollandia 7.94  3.26  3.08  912
24 Sara de Waard  AV Castricum 8.25  4.26  2.69  862
25 Kim van Keulen  AV Hollandia 8.39  3.52  2.85  815
26 Rosa Degeling  SAV 7.83  3.06  2.38  774
27 Kim de Greeuw  AV Hollandia 8.22  2.81  2.79  769
28 Esmee Rustenburg  SAV 8.43  3.38  2.65  757
29 Jennifer Kok  SAV 8.58  3.85  2.52  746
30 Anna Bruijn  AV Hera 9.30  2.34  2.28  469
31 Elin Bernhard  AV Castricum DNS  DNS  3.52  422
32 Sofia Kes  DEM DNS  DNS  DNS  0
Meisjes Pupil C 40m Bal Ver punten
1 Kyra De Ruijter  DEM 7.67  22.17  3.20  1121
2 Jade Kamps  AV Hylas 7.42  14.96  3.43  1109
3 Melody Nillesen  AV Zaanland 7.63  17.61  3.09  1042
4 Ellemijn Visscher  Altis 7.81  15.80  3.10  984
5 Maartje de Haan  AV NEA-Volharding 7.71  11.41  3.06  919
6 Daphne Molenaar  AV Hollandia 7.81  12.40  2.92  891
7 Stephanie Ligthart  DEM 8.46  14.28  2.84  800
8 Lotte Lienos  SV Noordkop 7.90  10.35  2.70  792
9 Sara Piechota  AV Wieringermeer 8.02  10.43  2.77  787
10 Emma de Haan  AV Hollandia 8.62  11.92  2.76  719
11 Tiffany van der Zwan  DEM 8.02  9.33  2.25  661
12 Ilse de Waard  AV Castricum 8.40  8.52  2.59  651
600 m
1 Jade Kamps  AV Hylas 2:19.43 
2 Maartje de Haan  AV NEA-Volharding 2:24.46 
3 Lotte Lienos  SV Noordkop 2:26.12 
4 Daphne Molenaar  AV Hollandia 2:26.75 
5 Melody Nillesen  AV Zaanland 2:29.75 
6 Kyra De Ruijter  DEM 2:32.92 
7 Tiffany van der Zwan  DEM 2:37.32 
8 Ellemijn Visscher  Altis 2:43.85 
9 Sara Piechota  AV Wieringermeer 2:51.67 
Ilse de Waard  AV Castricum DNS
  Stephanie Ligthart  DEM DNF 
Meisjes Mini 40m Bal Ver punten
1 Silke Potma  DEM 8.13  10.58  2.98  814
2 Fae Tuijn  AV Castricum 7.87  10.99  2.63  796
3 Julie Popot  AV Castricum 8.19  12.67  2.60  766
4 Roza Verlaat  DEM 8.08  10.32  2.66  753
5 Naomi Kok  SAV 8.61  11.58  2.43  649
6 Elin van der Veldt  AV Wieringermeer 9.24  9.94  2.44  533
7 Tirza De Ruijter  DEM 9.93  6.29  1.91  265
600m
1 Silke Potma  DEM 2:34.58 
2 Naomi Kok  SAV 2:34.64 
3 Fae Tuijn  AV Castricum 2:48.50 
4 Elin van der Veldt  AV Wieringermeer 2:55.96 
5 Tirza De Ruijter  DEM 3:17.66 

Terug
Laatst bijgewerkt op: 01.09.2019