Gerrit Vos bokaal, 1 september in Hoorn

Foto's

Jongens pup A.1 60m kogel hoog punten
1 Bram Domsdorf Hollandia 9.52  6.08  1.25 1492
2 Sam van Ooijen DEM 9.89  6.38  1.30 1486
3 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 9.49  6.13  1.15 1427
4 Koen Spelbos Castricum 9.94  6.89  1.15 1398
5 Hidde de Jager Hollandia 10.11  5.44  1.25 1357
6 Joshua Bok NEA-Volharding 10.54  6.14  1.20 1303
7 Kas Commandeur DEM 10.52  5.98  1.15 1259
8 Thom Mulder Noordkop 10.18  6.47  0.95 1192
9 Thijsel van Kleef Hollandia 9.93  5.11  1.00 1180
10 Pieter Bron NEA-Volharding 11.31  5.56  1.05 1057
11 Tim Gortzak NEA-Volharding 11.15  4.67  1.10 1054
12 Janayro van der Graaf Noordkop DNS  DNS  DNS 0
1000 m
1 Hidde de Jager Hollandia 3:54.62
2 Sam van Ooijen DEM 4:08.29
3 Thom Mulder Noordkop 4:08.71
4 Thijsel van Kleef Hollandia 4:18.60
5 Pieter Bron NEA-Volharding 4:19.45
6 Bram Domsdorf Hollandia 4:27.77
7 Joshua Bok NEA-Volharding 4:32.56
8 Jay van Wanrooij NEA-Volharding 4:35.31
9 Tim Gortzak NEA-Volharding 4:36.19
10 Kas Commandeur DEM 4:54.62
Jongens pup A.2 60m kogel hoog punten
1 Sepp Schulte Castricum 9.71  8.84  1.40 1730
2 Joeri Appelo SAV 9.40  8.41  1.35 1718
3 Tim Posthuma de Boer Hylas 9.41  8.01  1.35 1695
4 Mostafa Al-Bayati NEA-Volharding 9.33  7.90  1.30 1666
5 Mik Commandeur DEM 10.04  7.43  1.25 1488
6 Thijmen Dijkman NEA-Volharding 9.87  6.21  1.20 1406
7 Luke Hoekstra SAV 9.35  5.71  1.10 1389
8 Steven Waasdorp Startbaan 9.99  8.27  1.00 1357
9 Rowan de Wit NEA-Volharding 10.17  6.06  1.15 1314
10 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 10.18  6.00  1.15 1309
11 Mika Zonneveld Hylas 10.35  7.01  1.05 1271
12 Jelle Rol NEA-Volharding 10.55  5.99  1.15 1255
13 Jarrod Bakker Hollandia 10.75  4.80  1.15 1150
14 Chris de Groot Hollandia 10.48  5.52  1.00 1126
15 Jelte Snoek Haarlemmermeer 10.20  4.91  1.00 1125
16 Mats Kruijer Hylas 11.34  5.51  1.05 1050
17 Ruben Bleeker SAV 9.88  DNS  1.20 986
18 Eric Juckers SAV DNS  6.46  1.00 776
19 Hessel Braxhoofden Hylas 11.09  6.67  DNS 773
20 Stef Dekker Hollandia DNS  DNS  DNS 0
20 Jessy Struijs SAV DNS  DNS  DNS 0
1000 m
1 Luke Hoekstra SAV 3:33.98
2 Rowan de Wit NEA-Volharding 3:35.67
3 Joeri Appelo SAV 3:36.01
4 Sepp Schulte Castricum 3:39.97
5 Tim Posthuma de Boer Hylas 3:44.67
6 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 3:46.19
7 Mostafa Al-Bayati NEA-Volharding 3:48.18
8 Jelle Rol NEA-Volharding 4:04.05
9 Chris de Groot Hollandia 4:14.15
10 Steven Waasdorp Startbaan 4:14.69
11 Mik Commandeur DEM 4:19.40
12 Mats Kruijer Hylas 4:29.76
13 Thijmen Dijkman NEA-Volharding 4:47.80
14 Jarrod Bakker Hollandia 4:48.13
Jongens pup C 40m bal ver punten
1 Guus Hoekstra DEM 7.25  31.01  3.53 1378
2 Thierry van Diggelen Feniks 7.08  24.02  3.36 1296
3 Dante Cronie Trias 7.30  20.27  3.65 1257
4 Mohammed Abdirahmaan DEM 7.57  22.92  3.27 1164
5 Duuk Doesburg DEM 7.24  14.49  3.32 1116
6 Liam Verduin Castricum 7.27  18.12  3.06 1114
7 Dave Gortzak NEA-Volharding 7.59  18.36  3.03 1049
8 Dave Visser Hollandia 7.48  14.50  3.18 1040
9 Milan Ansari Castricum 7.74  17.82  3.02 1011
10 Tijs van Etten DEM 7.74  16.80  2.94 979
11 Jack Walkeuter Hollandia 7.91  17.97  2.96 971
12 Nio Bril Hollandia 7.66  12.73  3.08 956
13 Tijs Spelbos Castricum 8.03  18.54  2.71 910
14 Noah Bok NEA-Volharding 7.81  10.00  2.85 831
15 Stijn Putto Wieringermeer 8.32  11.42  2.86 776
16 Rhijs Bergsma Hollandia 8.48  14.78  2.61 759
17 Alan Al-Attar Hollandia DNS  DNS  DNS 0
17 Alex van Eldik Hollandia DNS  DNS  DNS 0
17 Teun Osendarp Hollandia DNS  DNS  DNS 0
600 m
1 Thierry van Diggelen Feniks 2:10.08
2 Dante Cronie Trias 2:12.07
3 Guus Hoekstra DEM 2:14.48
4 Dave Visser Hollandia 2:20.67
5 Stijn Putto Wieringermeer 2:24.82
6 Liam Verduin Castricum 2:25.06
7 Rhijs Bergsma Hollandia 2:25.22
8 Milan Ansari Castricum 2:27.76
9 Mohammed Abdirahmaan DEM 2:29.39
10 Dave Gortzak NEA-Volharding 2:29.74
11 Nio Bril Hollandia 2:30.11
12 Tijs van Etten DEM 2:30.48
13 Jack Walkeuter Hollandia 2:31.38
14 Duuk Doesburg DEM 2:31.98
15 Noah Bok NEA-Volharding 2:33.10
4 x 40 m
1   DEM 27.78
2 AV Hollandia 29.81
3 AV Hollandia DNS
Jongens Mini 40m bal ver punten
1 Dax Haakman SAV 7.51  23.29  3.06 1138
2 Rylan Stins DEM 7.72  23.54  3.06 1102
3 Joep Hoekstra DEM 7.81  22.69  2.79 1021
4 Quinten Orij Hylas 8.25  14.80  2.68 810
5 Jaro Koper DEM 8.43  13.94  2.70 771
6 Ricardo Zirschkij SAV 8.55  15.38  2.34 705
7 Bram Mulder Noordkop 8.18  9.68  2.50 692
8 Niek Eveleens Hollandia 8.85  10.65  2.28 567
9 Daan de Haas SAV 11.05  4.82  1.92 133
10 Tjeerd Groot SAV DNS  DNS  DNS 0
1000 m
1 Dax Haakman SAV 2:20.79
2 Ricardo Zirschkij SAV 2:23.29
3 Joep Hoekstra DEM 2:23.94
4 Jaro Koper DEM 2:26.59
5 Quinten Orij Hylas 2:31.22
6 Bram Mulder Noordkop 2:32.17
7 Rylan Stins DEM 2:44.98
8 Niek Eveleens Hollandia 3:00.92
9 Daan de Haas SAV 3:52.69
4 x 40 m
1   DEM 31.52
2 SAV 32.88
Meisjes pup A.1 60m kogel hoog punten
1 Micky Kraakman Hylas 9.47  6.48  1.15 1451
2 Mila Aukema Groningen Atletiek 9.55  6.53  1.15 1440
3 Inez Keun Groningen Atletiek 10.04  7.86  1.10 1402
4 Wendy Tijmstra Hylas 9.61  5.30  1.20 1390
5 Melissa Markwat DEM 9.99  5.88  1.20 1368
6 Amy Tijmstra Hylas 9.83  5.40  1.20 1362
7 Maartje Tuil Hollandia 9.93  5.55  1.20 1356
8 Marieke Lakenman SAV 10.04  5.53  1.20 1337
9 Rosalie ten Bruggencate Hera 10.31  6.54  1.15 1323
10 Delilah Hilgerink Hera 10.69  6.60  1.20 1310
11 Nova Karijoredjo DEM 10.43  6.74  1.10 1282
12 Fiene Jonk Edam 10.49  4.82  1.25 1261
13 Naomi Zirschky SAV 9.76  5.16  1.05 1247
14 Anne Kuijer DEM 10.49  5.59  1.15 1238
15 Isa de Groot Hylas 10.38  4.09  1.20 1187
16 Gwen Hoekstra SAV 10.46  5.72  1.05 1177
17 Elena Murtas SAV 10.81  5.27  1.10 1138
18 Maura Kes DEM 10.14  6.05  0.90 1135
19 Evie Lub SAV 10.49  5.09  1.05 1132
20 Eva Bout NEA-Volharding 10.73  4.66  1.00 1033
21 Emma Bos Hollandia 11.61  3.54  1.00 840
22 Tess Haakman SAV 10.39  5.95  NM 823
23 Famke Groot SAV DNS  DNS  DNS 0
1000 m
1 Fiene Jonk Edam 3:49.26
2 Rosalie ten Bruggencate Hera 3:51.08
3 Isa de Groot Hylas 3:52.87
4 Naomi Zirschky SAV 3:53.85
5 Micky Kraakman Hylas 4:01.45
6 Inez Keun Groningen Atletiek 4:02.32
7 Gwen Hoekstra SAV 4:02.72
8 Mila Aukema Groningen Atletiek 4:15.42
9 Maura Kes DEM 4:17.64
10 Melissa Markwat DEM 4:29.07
11 Maartje Tuil Hollandia 4:29.32
12 Delilah Hilgerink Hera 4:30.39
13 Marieke Lakenman SAV 4:34.11
14 Amy Tijmstra Hylas 4:38.65
15 Eva Bout NEA-Volharding 4:41.54
16 Tess Haakman SAV 4:48.34
17 Emma Bos Hollandia 4:54.15
18 Evie Lub SAV 4:59.83
4 x 40 m
1 Hylas 35.98
2   DEM 38.15
3 SAV 39.44
Meisjes pup A.2 60m kogel hoog punten
1 Chevelle Brown Feniks 9.13  9.34  1.25 1740
2 Sanne Loomans Lycurgus 9.21  7.62  1.30 1672
3 Jo-ann Pique Feniks 9.16  8.10  1.25 1671
4 Sienna Smit DEM 9.38  6.93  1.35 1641
5 Fiene Rosendaal DEM 9.51  6.47  1.30 1554
6 Julie Rupprecht Lycurgus 9.63  6.61  1.30 1542
7 Lisa Sevenhuijsen Hylas 9.54  6.78  1.25 1531
8 Liz Jonk Edam 9.94  6.24  1.35 1507
9 Jill Hoeve Hollandia 9.42  6.55  1.20 1501
10 Veronique Veldhuis Feniks 9.50  6.46  1.20 1482
11 Britt de Graaf DEM 9.65  6.69  1.20 1471
12 Babette Bosse Lycurgus 9.89  6.42  1.20 1416
13 Lynn Van Vlaanderen Edam 9.93  7.07  1.15 1411
14 Sarah van Exel Hylas 9.68  5.72  1.15 1369
15 Amber van der Woude Hollandia 9.70  6.06  1.10 1352
16 Ella Klumpenhouwer SAV 10.19  6.50  1.05 1264
17 Ilse Tol Edam 10.30  4.93  1.15 1221
18 Anouk Ronday SAV 10.47  5.71  1.00 1139
19 Rava de Haan NEA-Volharding 11.40  3.76  0.90 809
20 Carice van Delft Hollandia DNS  DNS  DNS 0
20 Kyami Jonker Lycurgus DNS  DNS  DNS 0
1000 m
1 Britt de Graaf DEM 3:39.55
2 Liz Jonk Edam 3:42.11
3 Fiene Rosendaal DEM 3:43.84
4 Lisa Sevenhuijsen Hylas 3:47.16
5 Ella Klumpenhouwer SAV 3:49.31
6 Ilse Tol Edam 3:50.65
7 Lynn Van Vlaanderen Edam 3:53.52
8 Sienna Smit DEM 4:00.26
9 Sarah van Exel Hylas 4:00.35
10 Babette Bosse Lycurgus 4:00.64
11 Rava de Haan NEA-Volharding 4:57.67
12 Anouk Ronday SAV 5:28.23
4 x 60 m
1   DEM 35.52
AV Hollandia DNS
Meisjes pup B 40m kogel ver punten
1 Emma Le Blansch Hollandia 6.80  7.52  4.18 1646
2 Lotte Kok TAS'82 6.95  5.27  3.96 1431
3 Lauren Timucin Startbaan 6.72  5.83  3.50 1429
4 Melody Eekelschot Startbaan 7.21  5.70  3.43 1297
5 Marije Poelman DEM 7.48  5.79  3.42 1247
6 Leila Smits Noordkop 7.35  5.53  3.29 1230
7 Sophie de Haas SAV 7.22  4.60  3.30 1195
8 Michelle Woldberg Hollandia 7.24  4.47  3.28 1178
9 Britt Visser SAV 7.32  4.75  3.23 1172
10 Eva Snoek Wieringermeer 7.67  3.59  3.08 987
11 Fleur van der Schaaf Wieringermeer 8.13  3.83  2.90 890
12 Milou Koopman SAV 8.46  3.46  2.49 727
13 Iris Vonk Wieringermeer DNS  DNS  DNS 0
13 Jill Struijs SAV DNS  DNS  DNS 0
13 Luca de Boer Noordkop DNS  DNS  DNS 0
1000 m
1 Emma Le Blansch Hollandia 3:51.96
2 Lauren Timucin Startbaan 4:01.03
3 Michelle Woldberg Hollandia 4:07.82
4 Leila Smits Noordkop 4:10.04
5 Britt Visser SAV 4:16.15
6 Marije Poelman DEM 4:24.14
7 Eva Snoek Wieringermeer 4:32.71
8 Fleur van der Schaaf Wieringermeer 4:42.06
9 Melody Eekelschot Startbaan 4:43.72
10 Milou Koopman SAV 4:53.49
Meisjes pup C 40m bal ver punten
1 Eline van Langen SAV 6.82  18.71  3.39 1287
2 Noa Popot Castricum 7.11  18.18  3.53 1242
3 Cassidy Hilgerink Hera 7.40  19.16  3.13 1118
4 Lea Rosic DEM 7.56  16.23  3.27 1071
5 Maartje Rol NEA-Volharding 7.72  15.25  2.96 963
6 Sofia Kes DEM 8.26  17.59  2.83 881
7 Anne Vlaar Hollandia 8.31  14.47  3.04 866
8 Sanna van Snellenberg Hollandia 7.89  10.50  2.87 831
9 Maya Bijron NEA-Volharding 7.77  11.39  2.65 825
10 Evie Zevenberg SAV 8.41  16.93  2.69 820
11 Esmée van der Woude Hollandia 7.95  12.59  2.67 819
12 Sofie Pater Hollandia 8.20  13.28  2.78 812
13 Neva Berkhof Hollandia 7.89  9.35  2.78 790
14 Sanna Weel Hollandia 8.17  8.81  2.70 716
15 Kim van Keulen Hollandia 8.22  8.92  2.70 710
16 Juliet Jonk Edam 8.38  11.21  2.55 700
17 Kim de Greeuw Hollandia 8.04  6.90  2.47 648
18 Tara Ivangh Hollandia 8.81  10.48  2.48 609
19 Rosa Degeling SAV 8.87  11.90  2.30 592
20 Jennifer Kok SAV 9.26  7.52  2.29 449
1000 m
1 Eline van Langen SAV 2:12.85
2 Juliet Jonk Edam 2:18.42
3 Cassidy Hilgerink Hera 2:19.45
4 Lea Rosic DEM 2:22.18
5 Anne Vlaar Hollandia 2:22.28
6 Maartje Rol NEA-Volharding 2:23.34
7 Esmée van der Woude Hollandia 2:24.65
8 Noa Popot Castricum 2:27.70
9 Maya Bijron NEA-Volharding 2:29.10
10 Sanna van Snellenberg Hollandia 2:35.25
11 Kim de Greeuw Hollandia 2:36.00
12 Neva Berkhof Hollandia 2:36.47
13 Sanna Weel Hollandia 2:38.92
14 Sofia Kes DEM 2:40.34
15 Tara Ivangh Hollandia 2:51.35
16 Evie Zevenberg SAV 2:58.56
17 Rosa Degeling SAV 3:00.60
18 Jennifer Kok SAV 4:06.94
4 x 40 m
1   DEM 30.01
2 AV Hollandia 31.20
3 AV Hollandia-2 31.33
4 SAV 32.93
Meisjes Mini 40m bal ver punten
1 Ellemijn Visscher Altis 7.83  13.35  2.85 889
2 Wiep Zevenberg SAV 7.81  11.36  2.67 822
3 Guusje Martens Hollandia 7.79  10.77  2.66 812
4 Jasmine de Haas SAV 8.58  16.63  2.45 742
5 Kyra de Ruijter DEM 8.45  16.52  2.34 738
6 Kelly Kellenbach NEA-Volharding 8.51  10.96  2.44 654
7 Lotte de Graaf DEM 8.63  9.12  2.56 624
8 Sibel Timucin Startbaan 8.64  10.64  2.11 562
9 Stephanie Ligthart DEM 9.09  10.09  2.30 527
10 Naomi Kok SAV 8.99  11.57  1.90 490
11 Fay Ivangh Hollandia 8.85  8.62  1.94 458
1000 m
1 Lotte de Graaf DEM 2:38.36
2 Guusje Martens Hollandia 2:39.28
3 Wiep Zevenberg SAV 2:40.02
4 Kelly Kellenbach NEA-Volharding 2:43.66
5 Kyra de Ruijter DEM 2:44.83
6 Sibel Timucin Startbaan 2:47.30
7 Jasmine de Haas SAV 2:51.62
8 Naomi Kok SAV 2:54.85
9 Stephanie Ligthart DEM 2:57.87

Terug
Laatst bijgewerkt op: 01.09.2018