Meerkampen in Zaandam, 18 en 19 augustus

Foto's

Meisjes up A.1 60 m 1000 m bal kogel hoog ver punten
1 Eva Blokland AV Passaat  9.85  3:51.66  26.99  6.78  1.20  3.99 2824
2 Melissa Markwat DEM  10.10  4:16.87  21.26  5.95  1.25  3.59 2502
3 Rosalie ten Bruggencate AV Hera  10.59  3:55.42  20.10  4.89  1.15  3.25 2302
4 Maartje Tuil AV Hollandia  9.92  4:21.01  20.13  4.12  1.15  3.47 2274
Meisjes up A.2 60 m 1000 m bal kogel hoog ver punten
1 Evie de Roos Fit  9.77  3:28.34  30.70  8.10  1.30  3.85 3132
2 Elisha Kwofie GAC Hilversum  9.24  3:44.80  20.13  7.62  1.20  4.04 2931
3 Fiene Rosendaal DEM  9.40  3:33.52  22.10  6.46  1.20  3.90 2901
4 Sienna Smit DEM  9.32  4:02.69  20.61  6.44  1.30  4.28 2887
5 Britt de Graaf DEM  9.38  3:26.06  21.06  6.09  1.15  3.70 2839
6 Anneloes van Erkelens Fit  9.64  4:08.66  29.98  6.79  1.30  3.75 2837
7 Mies Vliegen AV Statina  10.19  3:47.87  24.37  6.59  1.30  3.77 2777
8 Johanna Burchett AV Sparta  9.27  3:49.67  21.26  6.48  1.15  3.81 2768
9 Babette Bosse AV Lycurgus  9.76  3:57.32  22.16  6.01  1.25  3.68 2678
10 Inte van Kralingen GAC Hilversum  10.05  3:59.23  27.83  6.22  1.15  3.31 2560
11 Amber Adriaansen SV Noordkop  10.66  4:24.83  28.59  6.81  1.05  3.32 2334
12 Dewina Holstein AV Sparta  10.65  4:29.34  22.82  4.70  1.00  3.26 2061
13 Karlijn Greeve GAC Hilversum  10.30  DNS  31.72  DNS  DNS  3.22 1259
Meisjes Mini 40 m 600 m bal ver punten
1 Kyra De Ruijter DEM  8.24  2:57.10  14.07  2.45 847
2 Maegan Pool AV Clytoneus  8.19  2:59.24  9.34  2.59 784
3 Lotte de Graaf DEM  8.34  2:41.53  9.69  2.05 759
4 Stephanie Ligthart DEM  9.02  2:52.35  11.05  2.16 647
5 Liv Kay AV Lycurgus  10.06  3:21.91  4.28  1.88 189
6 Bodien Donkersloot ARV Ilion  DNS  DNS  DNS  DNS 0
Jongens pup C 40 m 600 m bal ver punten
1 Daimy van Beek AV Fortuna  7.20  2:07.21  33.43  3.24 1807
2 Thierry van Diggelen AV Feniks  7.07  2:12.27  22.73  3.38 1686
3 Lucius van der Velden Rotterdam Atletiek  7.26  2:14.64  27.64  3.00 1610
4 Sedic Wanders Almere `81  7.15  2:09.51  14.23  3.06 1505
5 Bram Ket Hellas Utrecht  7.24  2:15.50  18.62  2.96 1480
6 Duuk Doesburg DEM  7.11  2:27.84  17.70  3.17 1437
Jongens Mini 40 m 600 m bal ver punten
1 Rylan Stins DEM  7.80  2:36.32  25.14  3.06 1323
2 Max Geldof AV Lycurgus  7.78  2:29.06  13.34  2.93 1179
3 Jaro Koper DEM  8.58  2:26.72  17.81  2.64 1080
4 Emmanuel Kwofie GAC Hilversum  7.50  2:34.08  12.34  2.42 1077
5 Roy Bakker DEM  8.58  2:37.98  13.14  2.39 877
6 Caed Steba GAC Hilversum  9.60  2:53.72  6.42  1.88 411

Terug
Laatst bijgewerkt op: 19.08.2018