2-uurs wedstrijd,Edam, 2 juli 2017

Foto's

Meisjes mini 40 meter Verspringen Balwerpen
Noa Popot AV Castricum 7,31 1 2,91 1 13,30 3
Cassidy Hilgerink AV Hera 8,20 2 2,38 4 14,40 1
Lana van der Klooster DEM 8,29 3 2,73 2 11,20 7
Lea Rosic DEM 8,35 5 2,68 3 11,51 6
Yenthe Zonneveld AV Hylas 8,33 4 2,30 7 10,54 8
Novi Pekel DEM 8,44 7 2,36 5 9,39 10
Bo van Ooijen DEM 9,18 15 2,27 8 13,40 2
Juliet Jonk AV Edam 8,39 6 2,36 5 7,97 14
Siobhán Fullington DEM 8,45 8 1,94 15 12,16 5
Sofia Kes DEM 9,14 14 2,17 11 12,73 4
Tamara Lautenschutz AV Edam 8,82 10 2,19 10 9,08 11
Rosa Klouwer AV Edam 9,01 12 2,07 14 9,67 9
Neva Berkhof AV Hollandia 8,66 9 2,16 12 5,37 17
Kim de Greeuw AV Hollandia 8,87 11 2,21 9 5,11 18
Nikki Sier AV Edam 9,02 13 1,71 17 8,56 12
Jasmine de Haas SAV 9,31 16 2,13 13 8,20 13
Jennifer Kok SAV 10,71 18 1,80 16 6,54 15
Yara Fatels DEM 10,50 17 1,58 18 5,97 16
Meisjes Pup C 40 meter Balwerpen Verspringen
Emma Le Blansch AV Hollandia 7,00 1 22,27 1 3,53 1
Sophie de Haas SAV 7,49 2 19,37 2 3,27 2
Famke Heilig SAV 7,68 5 16,55 3 3,27 2
Malou Jorgensen AV Edam 7,56 4 14,27 6 2,80 7
Femke van Velzen SAV 7,83 7 15,01 4 2,77 8
Lincy van Reeuwijk DEM 7,72 6 12,23 10 3,23 4
Liv de Moel AV Hylas 7,50 3 9,60 13 2,95 5
Marije Poelman DEM 8,32 8 12,54 9 2,84 6
Anouck Zwagemaker SAV 8,52 10 14,94 5 2,48 12
Cherie Wijnberge DEM 8,55 11 13,84 7 2,59 10
Florine Renooij AV Lycurgus 8,55 11 13,37 8 2,55 11
Damy Baart AV Edam 8,51 9 10,92 12 2,64 9
Jolijn Pistora AV Edam 8,64 13 11,24 11 2,25 13
Liz Meijland DEM 9,38 14 9,45 14 2,14 14
Meisjes Pup B 40 meter Verspringen Balwerpen Kogelstoten
Micky Kraakman AV Hylas 7,03 2 3,45 4 27,99 1
Saar Warger AV Edam 6,99 1 3,45 4 19,51 4
Amy Tijmstra AV Hylas 7,20 6 3,50 2 23,85 2
Evie Lub SAV 7,15 5 3,48 3 4,86 2
Mies Boon AV Lycurgus 7,51 11 3,56 1 20,08 3
Tara Grootes AV Lycurgus 7,12 3 3,19 13
Naomi Zirschky SAV 7,21 7 3,38 6 18,29 6
Nova Karijoredjo DEM 7,47 10 3,29 11     4,89 1
W endy Tijmstra AV Hylas 7,23 8 3,31 9 4,37 6
Rosalie ten Bruggencate AV Hera 7,58 13 3,36 7 4,56 4
11 Maura Kes DEM 7,55 12 3,31 9     4,49 5
11 Isa de Groot AV Hylas 7,45 9 3,27 12 18,87 5
13 Sterre Kuipers AV Edam 7,13 4 3,07 18 12,85 11
14 Anne Kuijer DEM 7,80 15 3,09 17     4,59 3
15 Mayla Veraart AV Lycurgus 7,83 16 3,16 14 17,87 7
16 Anne van Selm AV Edam 7,97 19 3,32 8 11,16 14
16 Fiene Jonk AV Edam 7,75 14 3,16 14 11,51 13
18 Delilah Hilgerink AV Hera 8,08 22 3,13 16 4,35 7
19 Gwen Hoekstra SAV 7,84 18 3,04 21 4,12 8
20 Nora de Rijk AV Edam 7,83 16 2,90 22 13,59 10
21 Elena Murtas SAV 8,23 23 3,07 18 16,19 8
22 Katja Lautenschutz AV Edam 8,00 20 3,07 18 12,45 12
23 Francis Stuveling AV Hylas 8,03 21 2,90 22 13,73 9
24 Brit Santifort DEM 8,38 24 2,67 26     3,69 9
25 Indy Sluijter DEM 8,49 25 2,69 24     3,26 11
26 Mila te Pas DEM 8,56 26 2,68 25     3,68 10
Meisjes Pup A2 60 meter hoog kogel ver
Lana Broers AV Hylas 9,21 1 1,30 1 7,84 1
Jinte Braas SAV 9,36 2 5,73 8 3,97 1
Sophie Le Blansch AV Hollandia 10,30 9 7,24 2 3,75 2
Nočlle Veraart AV Lycurgus 10,25 7 5,91 5 3,66 3
Kaitlyn van Dongeren SAV 10,29 8 6,12 4 3,49 5
Sophie Nieuweboer AV Edam 10,43 10 1,00 7 5,82 6
Siwa Teesing AV Haarlem 9,99 3 5,49 10 3,10 10
Mila de Bruin AV Lycurgus 10,52 12 1,20 2 5,49 10
Ilse Jonk AV Edam 10,18 5 1,00 7 5,32 13
Rianne Kooij DEM 10,52 12     5,70 9 3,61 4
India Plomp AV Hollandia 10,24 6 5,08 16 3,45 7
Noamy Kales AV Haarlem 10,04 4 1,20 2 4,23 24
Lois Grooteman AV Edam 11,08 22 1,15 4 5,77 7
Pleun Boon AV Lycurgus 10,83 15 5,35 12 3,47 6
Eline Zwagemaker SAV 11,16 23 1,00 7 6,17 3
Rosan de Jong AAC 10,48 11 5,22 14 3,14 9
Lily Veerman AV Edam 10,87 16 1,15 4 5,12 15
Claire Nieuweboer AV Edam 10,94 19 1,00 7 4,85 17
Lente van Dijk AV Lycurgus 10,91 18 4,42 21 3,31 8
Tara de Greeuw AV Hollandia 10,89 17 4,43 20 3,09 11
Lindsey van der Plas AV Lycurgus 11,06 21 1,15 4 4,25 23
Ellen Veerman AV Edam 11,03 20 0,95 13 4,77 18
Erzsi Diehl AV Lycurgus 10,69 14 0,95 13 3,94 28
Aurelia Leertouwer AV Edam 11,19 24 1,00 7 4,23 24
Lizzie Hoogland AV Hollandia 11,35 25 1,00 7 4,00 27
Lieke van der Heide AV Edam 11,55 27 0,85 17 4,56 19
Lara Leeda AV Edam 11,51 26 0,90 16 4,37 22
Tessa Breed AV Edam 11,67 28 0,95 13 4,12 26
Jongens Mini 40 meter Verspringen Balwerpen
Alex van Eldik AV Hollandia 8,04 1 2,70 1 18,46 1
Felix Kuil DEM 8,30 3 2,66 2 12,24 5
Dave Visser AV Hollandia 8,53 6 2,59 3 13,45 2
Koen Petersen AV Hera 8,26 2 2,48 5 11,68 6
Jack Walkeuter AV Hollandia 8,70 7 2,57 4 13,36 3
Tijs Spelbos AV Castricum 8,43 4 2,32 7 12,82 4
Rylan Stins DEM 8,45 5 2,14 9 11,58 7
Ricardo Zirschky SAV 8,83 8 2,25 8 8,42 8
Teun Wiedijk AV Edam 9,07 9 2,35 6 8,17 9
Jongens Pup B 40 meter Balwerpen verspringen kogelstoten
Sam Leeda AV Edam 8,72 16 15,01 5 2,38 16
Ids Elderenbosch AAC 7,88 13 12,52 7 2,80 14
Felix van Warmendam AAC 8,08 14 13,86 6 2,99 13
Nick Faber AV Lycurgus 8,56 15 23,09 2 2,72 15
Thijs Ruiter AAC 7,83 12 9,68 9 3,05 10
John Paulo Leiden Atletiek 7,73 11 3,04 11 4,25 7
Benjamin Johannes AAC 7,72 10 17,11 4 3,02 12
Rens Buikman AV Edam 7,59 8 11,93 8 3,20 7
Wouter Janssen DEM 7,28 6     3,12 9 5,24 5
Hugo Kuil DEM 7,34 7     3,42 6 4,81 6
Koen Spelbos AV Castricum 7,23 5 3,19 8 5,29 4
Sven Mulder AV Hylas 7,64 9 26,63 1 3,49 4
Kas Commandeur DEM 7,18 4     3,48 5 5,45 1
Jacco Schoutsen AV NEA-Volharding 7,12 3 21,64 3 3,58 3
Sam van Ooijen DEM 7,08 2     3,65 1 5,43 3
Joris Petersen AV Hera 6,87 1 3,59 2 5,44 2
Jongens Pup A1 60 meter Kogel Hoog Ver Bal
Joeri Appelo SAV 10,14 4 4,09 1 26,03 1
Sepp Schulte AV Castricum 10,22 5 6,66 1 1,30 1
Ronny Braan AV Edam 10,01 1 6,17 4 1,20 3
Steven Waasdorp AV Aalsmeer 10,06 2 6,29 3 1,00 7
Niek Vellema DEM 10,06 2 5,36 7 1,20 3
Mats Castricum AV Lycurgus 10,70 9 6,62 2 1,25 2
Mik Commandeur DEM 10,46 6         3,50 3 20,34 4
Wouter Betjes DEM 10,79 11         3,66 2 24,73 2
Mika Zonneveld AV Hylas 10,48 7 5,69 6 1,05 5
Senna Bouman AV Haarlem 10,63 8 3,35 5 13,50 7
Teun van Westen SAV 11,17 13 3,37 4 18,62 5
Jesse Joosten AV Edam 10,75 10 4,94 8 1,05 5
Sven Heida AV Edam 10,96 12 6,05 5 1,00 7
Youssri Reffas AAC 11,50 15 3,06 6 22,62 3
Chris de Groot AV Hollandia 11,56 16 2,93 7 16,03 6
Milan Kemper AV Edam 11,40 14 4,75 9 0,95 9
Duncan Pels AV Edam 12,11 17 4,70 10 0,85 10
Jongens Pup A2 60 meter Kogel Hoog Bal Ver
Sven van Gelderen AV Lycurgus 9,23 1 33,83 2 4,19 1
Aaron Ponne SAV 9,52 3 8,13 3 1,30 1
Jochem van Warmendam SAV 9,49 2 24,55 4 3,92 2
Sam van der Aar DEM 9,98 6 9,33 1 1,25 2
Nick Tijmstra AV Hylas 9,69 4 32,05 3 3,83 3
Boris Wiedijk AV Edam 9,92 5 5,90 6 1,10 4
Jannes Boon AV Lycurgus 10,05 7 23,25 5 3,80 4
Tyrone Lak AV Lycurgus 10,20 9 8,17 2 1,10 4 36,79 1
Jorn Pistora AV Edam 10,29 10 7,76 4 1,20 3
Sil Conijn AV Edam 10,13 8 6,55 5 0,90 8
Tristan Klanker AV Edam 10,81 12 4,94 7 1,10 4
Tygo den Otter AV Lycurgus 10,49 11 4,56 8 0,95 7
Jongens Jun D 80meter speer Ver Kogel discus
Jur Bakker AV Edam 11,40 1 27,55 2 4,59 1
Sander Buikman AV Edam 11,47 2 32,66 1 4,58 2
Finn Damhoff AV Haarlem 11,67 3 10,16 1 21,32 1
Kevin Koeckhoven DEM 11,77 4         8,29 2 19,99 2
Emiel Joosten AV Edam 12,02 6 24,33 3 4,01 3
Leandro Ouwehand AV Edam 11,87 5 22,23 4 3,75 4
Tymo Bouman AV Haarlem 12,29 7 6,68 3 12,29 4
Luuk Kooij DEM 12,61 8         6,15 4 12,83 3
Daan Runderkamp AV Edam 13,35 10 17,88 6 3,53 7
Karol Schopping 13,35 10 17,38 9 3,67 6
Sem Vredevoort AV Edam 13,43 13 18,81 5 3,26 8
Jan Runderkamp AV Edam 13,40 12 14,79 10 3,70 5
Jan Dijkgraaf AV Edam 13,18 9 13,67 11 2,95 11
Jelle Buikman AV Edam 13,98 14 17,50 8 3,22 9
Robin de Zwart AV Haarlem 14,09 15 17,62 7 3,07 10
Estafette-uitslagen
4 x 40 meter
SAV MPC 29,72
DEM MPC 32,62
Edam MPC/mini mix 33,58
Edam JPC/B/mini mix 33,81
DEM mini mix 34,36
DEM MPC / mini mix 35,17
Hylas MPB 26,88
Edam MPB 27,58
SAV MPB 28,18
DEM MPB 28,40
DEM JPB 27,07
AAC JPB 30,43
DEM MPB/MPC mix 30,69
Hylas mix team 30,69
4 x 60 meter
DEM JPA1/JPB mix 38,46
SAV A1 mix 38,55
Edam MPA1-1 40,06
Edam MPA1-2 41,99
Edam JPA1/JPB mix 42,64
4 x 80 meter
Edam JJD-1 43,63
Edam MJC 45,65
DEM-NEA JJD 48,88
Edam JJD-2 52,18

Terug
Laatst bijgewerkt op: 03.07.2017