Clubkampioenschap, zondag 9 oktober bij DEM

foto's

Jongens Pupil A2 60m 600m Kogel Ver Ptn
1 Kris Linsen 8.8 2.11.2 6.97 3.91 2016
2 Damian Paap 8.9 2.18.3 5.57 4.13 1894
3 Koen Rosendaal 9.9 2.14.3 6.70 3.42 1690
4 Tom Janssen 10.3 2.13.1 5.45 3.27 1536
5 Thomas de Jong 10.3 2.23.6 6.10 3.17 1469
6 Simon Veldhuis 10.2 2.53.8 8.18 3.34 1441
7 Stef Alders 10.6 2.55.6 8.36 3.16 1351
8 Dylan van Ling 11.5 2.56.0 7.03 3.02 1139
9 Kai van Rijn 10.7 2.44.3 4.70 2.47 1043
Jongens Pupil A1 60m 600m Kogel Hoog Ptn
1 Sam van der Aar 9.9 2.06.1 9.16 1.20 1988
2 Boris Borgmann 9.7 2.06.3 7.51 1.20 1929
3 Jibbe Boonacker 9.9 2.20.1 5.45 1.15 1614
4 Sverre Zuidema 10.2 2.27.0 7.11 1.00 1507
5 Vanya Lubbers 9.7 2.36.1 5.08 0.95 1356
6 Ronan Molenaar 10.2 3.09.6 6.61 1.15 1343
7 Bram Klepper 10.4 2.39.6 6.26 0.90 1271
8 Lars Streuer 10.9 2.41.3 4.48 0.80 1005
9 Olivier van de Kant 11.7 2.43.1 4.30 0.75 851
De tjiden van de 600 m bij de JPB zijn jammergenoeg gewist, voordat ze
ze uitgelezen konden worden. De volgorde van binenkomst is hieronder aangegeven
Jongens Pupil B 40m 600m Bal Hoog Ptn
1 Mik Commandeur 7.1 4 e 23.08 1.10 1255
2 Niek Vellema 6.9 3 e 17.85 1.10 1223
3 Alex de Best 7.0 5 e 16.38 1.00 1106
4 Wouter Betjes 7.3 2 e 16.81 1.00 1053
5 Corne Laurijs 7.3 7 e 20.30 0.85 994
6 Gijs Baneman 7.2 1 e 21.94 0.70 926
7 Patrick Sueters 7.6 6 e 14.73 0.85 855
8 Luc Hekkens 8.3 8 e 16.03 0.90 799
9 Vince Out 8.1 9 e 11.87 0.90 760
Jongens Pupil C 40m 600m Bal Ver Ptn
1 Sam van Ooijen 7.2 2.20.2 31.65 3.13 1600
2 Wouter Janssen 7.0 2.19.1 25.48 3.07 1564
3 Hugo Kuil 7.3 2.28.6 19.71 3.23 1385
4 Kas Commandeur 7.5 2.16.9 17.95 3.02 1373
5 Dylan Traa 7.4 2.15.1 15.07 2.78 1315
6 Kimi Smid 7.5 DNS 19.97 2.97 1032
7 Stijn Prent 7.5 2.34.7 7.93 2.53 961
8 Sem Bronde 8.0 2.51.5 16.86 2.52 935
9 Nikhil IJpma 7.7 3.14.0 12.22 2.57 809
10 Nathan Berlee 8.0 3.00.5 12.56 2.42 798
11 Samuel Fullington 8.3 4.08.8 10.36 2.30 610
12 Sepp Goedhart 8.4 3.06.1 9.85 1.94 562
13 Merijn Oosterwal 9.0 2.56.1 10.22 2.04 558
Jongens Pupil Mini 40m 600m Bal Ver Ptn
1 Stef Rosendaal 7.4 2.22.1 27.36 3.18 1506
2 Mike de Jong 7.8 2.31.9 22.77 2.97 1263
3 Koen Zonneveld 7.5 2.30.6 12.67 2.55 1087
4 Stijn Bronder 8.1 2.29.2 15.13 2.30 989
5 Stef Brasser 7.8 3.02.3 14.81 2.89 954
6 Boet Duin 7.8 3.00.9 13.60 2.74 911
7 Guus Hoekstra 8.2 2.58.9 16.97 2.40 843
8 Luca van Reeuwijk 8.2 2.59.1 13.40 2.62 828
9 Levi Struve 8.4 2.46.6 11.03 2.05 708
10 Tijs van Etten 8.6 2.46.2 7.53 2.41 683
11 Paul Hekkens 8.6 3.10.8 13.16 2.44 675
12 Jens Klepper 9.3 3.20.6 10.41 2.16 450
13 Cas Delmte 11.7 3.33.8 8.76 1.95 235
14 Han Min Arnst 11.2 3.51.9 4.28 1.87 107
Meisjes Pupil A2 60m 600m Kogel Ver Ptn
1 Yvana Pol 8.8 2.04.8 6.79 4.36 2158
2 Lotte Ploeger 9.4 2.11.4 5.70 3.86 1821
3 Anne Palenstijn 9.4 2.06.7 4.99 3.69 1786
4 Isa Landsaat 10.0 2.22.9 6.30 3.78 1651
5 Nena Schuijt 9.3 2.17.6 5.28 3.08 1600
6 Jet Commandeur 10.4 2.14.6 5.78 3.28 1532
7 Tania Willemse 10.4 2.30.8 5.68 3.18 1378
8 Anique Winder 10.4 2.27.1 4.23 2.90 1250
Meisjes Pupil A1 60m 600m Kogel Hoog Ptn
1 Lizzy Lieverst 9.5 2.17.0 6.43 1.30 1872
2 Isa Schram 9.8 2.07.6 5.08 1.15 1717
3 Leone de Graaf 10.1 2.19.1 6.47 1.15 1656
4 Nikki Lagrand 9.9 2.22.0 4.98 1.10 1531
5 Dominique Beentjes 10.6 2.16.1 5.27 1.00 1427
6 Rianne Kooij 10.2 2.30.8 4.54 1.00 1316
7 Maddy Iglesias Torres 11.4 2.22.8 3.86 0.90 1102
8 Eveline Krom 11.2 2.53.0 4.93 1.00 1079
9 Irmak Dillier 11.4 3.33.2 4.36 --- 558
Meisjes Pupil B 40m 600m Bal Hoog Ptn
1 Britt de Graaf 6.8 2.06.4 19.00 1.10 1719
2 Fiene Rosendaal 6.7 2.04.1 16.86 1.00 1659
3 Sienna Smit 6.8 2.20.8 18.34 1.10 1580
4 Luna Blaauw 7.1 2.28.0 15.98 0.90 1279
5 Lisa Molenaar 7.4 2.36.0 13.22 0.85 1083
6 Nikky IJtsma 8.1 2.44.9 11.25 0.85 873
7 Roos Out 8.1 2.50.1 11.21 0.80 807
8 Nica van Reeuwijk 8.6 3.06.0 10.92 0.70 572
Meisjes Pupil C 40m 600m Bal Ver Ptn
1 Anne Kuijer 7.3 2.27.6 17.32 3.16 1343
2 Maura Kes 7.5 2.36.5 13.20 2.73 1093
3 Sterre Ursem 7.5 2.48.5 12.00 2.69 989
4 Mila te Pas 8.2 2.55.1 13.66 2.54 838
5 Indy Sluijter 8.9 2.55.3 8.50 2.20 572
Meisjes Pupil Mini 40m 600m Bal Ver Ptn
1 Bobby-Jean Twaalfhoven 7.6 2.28.1 10.78 2.80 1103
2 Lincy van Reeuwijk 7.6 2.59.3 10.57 2.97 944
3 Ceylin Sarikaya 8.2 2.42.4 9.80 2.07 743
4 Kyra Langeveld 8.4 3.05.1 10.84 2.15 629
5 Lisanne van t Hof 8.3 3.14.4 8.52 2.42 610
6 Siobhn Fullington 8.5 4.16.9 10.88 2.15 561
7 Elisa Max 8.8 2.48.3 7.64 1.69 502
8 Bo van Ooijen 9.4 3.23.5 6.65 2.15 354
9 Loulou Traa 9.0 3.06.3 5.09 1.73 328
10 Naomi Vuil 9.1 4.08.2 6.06 1.73 291
11 Gioya de Graaf 10.0 4.09.8 6.31 1.96 243
12 Milou Borgers 9.6 3.28.9 3.82 1.95 213
13 Alida Snijder 9.8 3.35.8 4.71 1.83 194
14 Yara Max 9.8 DNS 5.09 1.63 165
15 Madelief Ursem 11.6 4.05.1 7.44 1.70 156
16 Lotte de Graaf 10.1 3.42.7 2.42 1.65 99
17 Chaya Schnell 10.9 4.19.2 4.68 1.30 27
G atleten 600m Bal Ver
Anouar Chaman 2.36.2 36.42 2.63
Alex Bakker 4.39.5 28.91 3.57
Jos Dam 4.19.2 21.06 3.07
Margriet Schoorl 3.26.6 15.38 2.20
Berengere Kamphuis 5.00.7 10.11 1.07
Eric Bakker DNS 10.12 0.45
Jongens Junior A Kogelsl
1 Alexander Soethout 20.95
Jongens Junior B 100m 300mH Speer Ver
1 Rico Ronde 13.6 49.2 15.88 5.13
Jongens Junior B Discus
1 Rico Ronde 16.57
Jongens Junior C1 100m 300mH Discus Ver Ptn
1 Mees Tuijn 13.6 48.7 16.48 4.56 1897
2 Joran van der Stoep 15.1 55.1 17.55 3.72 1409
3 Duuk Rozing 15.1 56.8 16.37 3.96 1395
Jongens Junior C2 100m 300mH Discus Ver Ptn
1 Mats Beentjes 13.6 48.5 28.57 5.08 2223
2 Michiel van der Groen 12.9 47.2 22.55 4.89 2219
3 Timo van der Stoep 13.0 49.0 20.32 4.46 2022
4 Dylan Langeveld DNS DNS 35.87 DNS 560
Jongens Junior C2 Kogelsl
1 Dylan Langeveld 27.87
2 Mats Beentjes 23.23
Jongens Junior D1 80m 600m Discus Ver Ptn
1 Kevin Koeckhoven 11.7 2.02.3 12.04 4.24 1482
2 Luuk Kooi 12.5 2.09.3 9.42 4.00 1191
3 Merijn Rober 12.5 2.20.4 14.03 3.34 1074
4 Tobias Janssens 11.8 DNS DNS 4.26 932
5 Stan van Midden 13.2 2.22.4 8.94 3.12 807
6 Guus Streuer 13.8 2.21.3 9.13 3.14 761
Jongens Junior D2 80m 600m Discus Ver Ptn
1 Noa Struyve 10.8 1.56.1 17.31 4.53 1862
2 Milo Schagen 12.1 2.19.3 11.39 4.10 1224
3 Duncan van Ling 13.3 2.27.8 21.44 3.58 1120
Masters Mannen Kogelsl
1 Gerrit Tigchelaar M70 23.12
2 Martien Martens M60 15.90
Masters Vrouwen Kogelsl
1 Linda van Ooijen-de Boer V35 22.05
2 Corrie Pirovano V50 18.99
Meisjes Junior B 100m Speer Ver Ptn
1 Kim van der Aar 14.3 30.13 4.30 1529
2 Dion Kies 14.5 24.84 4.08 1343
Meisjes Junior B 300mH
1 Kim van der Aar 57.9
2 Dion Kies 59.5
Meisjes Junior B Kogelsl
1 Dion Kies 21.40
Meisjes Junior C1 80m 300mH Speer Ver Ptn
1 Nadia Willemse 10.7 54.2 21.58 4.15 1859
2 Deborah Leguit 11.1 52.2 19.75 4.33 1844
3 Lisa de Best 11.3 59.0 20.83 4.39 1692
4 Ramona de Boer 11.3 59.5 18.28 4.12 1579
Meisjes Junior C2 80m 300mH Speer Ver Ptn
1 Melissa Duursma 13.6 DNS 16.13 DNS 493
Meisjes Junior D1 60m 600m Discus Ver Ptn
1 Danique Schram 8.9 1.53.2 20.65 4.14 1794
2 Eline Brouwer 8.4 1.54.6 13.32 4.30 1756
3 Lynn van der Meij 8.8 1.59.2 13.95 4.06 1589
4 Zo Lammertink 9.2 2.01.1 15.14 3.99 1508
5 Silke de Haas 9.2 2.19.1 17.68 3.58 1307
6 Lisa Renkema 9.6 2.16.0 13.00 3.28 1107
7 Gwen Laurijs 9.2 2.29.3 8.77 3.55 1015
8 Maaike Hakvoort 10.3 2.34.6 8.75 2.79 655
Meisjes Junior D2 60m 600m Discus Ver Ptn
1 Danique Visser 9.1 2.11.0 21.22 3.70 1487
2 Mirte Janssen 9.5 2.20.1 10.94 3.47 1078
3 Shainy Martha 9.3 DNS 15.65 DNS 673

foto's
Terug
Laatst bijgewerkt op: 09.10.2016