Trainingscross, 14 maart 2016



In de winter is er eens per maand een crossje tijdens de training (behalve in december)
Wie aan minstens 2 crossen meegedaan heeft, krijgt na de laatste cross, die in maart is, een medaille
De prijsuitreiking is tijdens het kienen op zaterdagmiddag 26 maart

De uitslagen staan op volgorde leeftijd
De jongste staat bovennaan, de oudste onderaan

De mini en de C pupillen lopen 1 ronde
De B pupillen lopen 2 ronden
De A pupillen lopen 3 ronden

1 ronde = 616 meter
2 ronden = 1087 meter
3 ronden = 1558 meter

Jongens 1 ronde
mi Stef Rosendaal 2.49
mi Jens Klepper 3.53
C Wouter Janssen 3.06
C Kas Commandeur 2.37
C Dylan Traa 2.53
C Teun Blum 2.55
C Kimi Smid 2.45
C Pim Braak 2.59
C Yoeri Lammers 2.38
C Terence Visser 3.11
C Sam v Ooijen 2.34
C Hugo Kuil 2.52
2 ronden
B Wouter Betjes 4.59
B Sil Winkelaar 4.59
B Patrick Sueters 6.01
B Niek Vellema 5.21
B Corne Laurijs 5.26
B Mik Commandeur 4.48
B Beau Bloemendaal 9.41
3 ronden
A1 Jibbe Boonacker 8.29
A1 Vanya Lubbers 9.20
A1 Luca Westen 6.05
A1 Sverre Zuidema 8.00
A1 Bram Klepper 8.30
A1 Lars Streuer 8.33
A1 Bram Braak 7.10
A1 Angelo Russo 8.49
A1 Jesper Pluut 7.05
A1 Ronan Molenaar 10.10
A1 Keano Rolfini 8.45
A2 Dylan v Ling 10.03
A2 Koen Rosendaal 7.32
A2 Damian Paap 7.31
A2 Thomas de Jong 7.20
A2 Kris Linsen 7.10
A2 Simon Veldhuis 8.41
 
Meisjes 1 ronde
mi Bo v Ooijen 4.01
mi Sanne Cruiming 4.11
mi Kyra Langeveld 3.35
C Bobby-jean Twaalfhoven 3.12
C Khyra v Schooten 2.46
C Indy Sluijter 3.35
C Anne Kuijer 2.43
2 ronden
B Sienna Smit 5.21
B Camile Gavard 5.59
B Fiene Rosendaal 4.41
B Luna Blaauw 5.00
B Lois Cruiming 5.34
3 ronden
A1 Nikki Lagrand 8.04
A1 Isa Schram 6.32
A1 Rianne Kooij 8.29
A1 Lizzy Lieverst 8.09
A1 Dominique Beentjes 8.05
A1 Leone de Graaf 8.07
A2 Anique Winder 8.29
A2 Warwara vd Horst 8.30
A2 Tessa Veldhuys 8.12
A2 Julia Emmer 8.43
A2 Nena Schuijt 8.20
A2 Annetaatske Palenstijn 7.07
A2 Jet Commandeur 7.05
A2 Yvana Pol 8.20
A2 Tania Willemse 8.37
A2 Isa Landsaat 7.58

Foto's

Terug
Laatst bijgewerkt op: 14.03.2016