Indoorwedstrijd in Wieringerwerf, 20 februari 2016

Foto's



Meisjes pupillen C 40m hoog kogel Totaal
1 Micky Kraakman Hylas 7.0 500 0.95 306 6.32 426 1232
2 Khyra van Schooten DEM 7.1 480 0.95 306 4.93 336 1122
3 Maartje Tuil Hollandia 7.1 480 0.95 306 4.24 287 1073
4 Anne Kuijer DEM 7.2 460 0.90 269 4.89 334 1063
5 Jara Heppener Horror 7.3 440 0.90 269 4.56 311 1020
6 Sanne Vader DOKEV 7.6 385 0.80 196 5.19 354 935
7 Rosalie ten Bruggencate Hera 7.9 334 0.85 232 4.06 274 840
8 Elin Scholten Wieringermeer 7.6 385 0.70 122 4.76 325 832
9 Emma Teeuw Lycurgus 8.3 272 0.80 196 3.91 263 731
10 Evie Lub SAV 7.7 368 0.55 12 4.71 321 701
11 Nikki Bot Hera 7.3 440 0.60 49 3.15 201 690
12 Isa Bakker Horror 8.6 229 0.80 196 3.82 256 681
13 Fien Denneman Hylas 8.9 189 0.80 196 3.75 250 635
14 Fiona Buis ARO '88 8.2 287 0.65 86 3.73 249 622
15 Femke Tigchelaar DOKEV 9.0 176 0.75 159 3.94 265 600
16 Suraya Buskens Hera 8.8 202 0.70 122 2.98 186 510
17 Vienna Stoelwinder Horror 8.9 189 0.65 86 3.35 218 493
Meisjes pupillen B 40m hoog kogel Totaal
1 Anthe Troost Horror 6.9 521 1.00 342 4.03 272 1135
2 Sienna Smit DEM 7.0 500 1.05 379 3.79 253 1132
3 Amber Adriaansen Noordkop 7.6 385 1.00 342 5.04 344 1071
4 Jill Hoeve Hollandia 7.3 440 1.00 342 3.37 220 1002
5 Lotte Huisman Hylas 7.8 351 1.00 342 4.41 300 993
6 Jonna Eising Hera 7.6 385 1.00 342 3.77 252 979
7 Milou Siperda Horror 7.5 403 0.90 269 3.97 267 939
8 Sarah van Exel Hylas 7.4 422 0.95 306 3.25 210 938
9 Charly Overgaauw Noordkop 7.0 500 0.75 159 3.85 258 917
10 Melissa van Velzen SAV 7.7 368 0.90 269 3.93 264 901
11 Eva Heilig SAV 7.3 440 0.80 196 3.70 246 882
12 Marieke Vermaat Wieringermeer 8.2 287 0.95 306 4.11 278 871
13 Nadia Breed Noordkop 7.9 334 0.90 269 3.96 266 869
14 Lotte Happe Hera 7.5 403 0.75 159 4.07 275 837
15 Lisa Molenaar DEM 7.4 422 0.80 196 3.29 213 831
16 Eveline Kappar Hera 8.3 272 0.90 269 4.15 281 822
17 Fenna Visser Hera 8.0 318 0.95 306 3.05 192 816
18 Floor van Minnen Wieringermeer 8.0 318 0.85 232 3.75 250 800
19 Charlize Helene Eg Hylas 8.1 303 0.85 232 3.65 242 777
20 Imke Happee Hylas 7.7 368 0.80 196 3.11 198 762
21 Louise Jansen Noordkop 7.7 368 0.80 196 3.06 193 757
22 Keltum Tomasouw Noordkop 8.6 229 0.90 269 3.21 206 704
23 Ella Klumpenhouwer SAV 8.1 303 0.80 196 2.95 184 683
24 Elbrich Busman Horror 11.4 -66 0.85 232 3.38 220 386
Meisjes Pupillen A2 40m hoog kogel Totaal
1 Debora van Langen SAV 6.3 660 1.30 562 7.81 511 1733
2 Bente Tuil Hollandia 6.6 587 1.35 599 6.54 439 1625
3 Damanja Reus SAV 6.6 587 1.25 526 7.21 478 1591
4 Tess Jaarsma Horror 6.5 611 1.25 526 5.93 402 1539
5 Alyshia Kavehercy NEA Volharding 6.4 635 1.00 342 6.38 429 1406
6 Yverna Zuurbier Horror 6.6 587 1.10 416 5.49 374 1377
7 Silje Bader Nova 6.8 542 1.10 416 5.70 387 1345
8 Isa Baardse Hollandia 7.1 480 1.05 379 5.75 390 1249
9 Annamarijn van Ginneken Horror 6.8 542 1.10 416 3.95 266 1224
10 Marit Schoemaker ARO '88 7.2 460 1.05 379 5.44 370 1209
11 Esmée Box Hera 7.4 422 1.10 416 5.41 368 1206
12 Jet Commandeur DEM 7.1 480 1.00 342 5.34 364 1186
13 Senna van Diest Lycurgus 7.3 440 1.00 342 4.59 313 1095
14 Sarah Jansen Noordkop 7.5 403 1.00 342 4.57 311 1056
15 Daisy Goos Hylas 7.6 385 0.90 269 5.79 393 1047
16 Roxy Mijzen Nea Volharding 7.8 351 0.95 306 4.70 320 977
17 Donna Quartel Noordkop 8.4 257 0.80 196 4.01 270 723
Jongens pupillen C hoog 40m kogel Totaal
1 Daan Jaarsma Horror 0.90 269 7.0 500 6.39 430 1199
2 Sverre Zuurbier Horror 0.95 306 7.0 500 5.72 388 1194
3 Sam van Ooijen DEM 0.95 306 7.3 440 6.22 420 1166
4 Jay van Wanrooij NEA Volharding 0.90 269 7.1 480 6.07 410 1159
5 Sven Mulder Hylas 0.90 269 7.7 368 6.00 406 1043
6 Jairo Dylan Hopman Hera 0.80 196 7.3 440 4.52 308 944
7 Hugo Kuil DEM 0.80 196 7.3 440 4.35 295 931
8 Kas Commandeur DEM 0.80 196 7.5 403 4.54 309 908
9 Thom Mulder Noordkop 0.80 196 7.8 351 4.91 335 882
10 Luuk Broersma Hylas 0.75 159 8.6 229 4.03 272 660
11 Tim Gortzak NEA Volharding 0.75 159 8.7 215 3.57 236 610
12 Menno Brandt SAV 0.60 49 8.6 229 4.33 294 572
13 Ties Overtoom Hera 0.65 86 8.4 257 2.70 161 504
14 Thijs Overtoom Hera 0.55 12 8.8 202 2.39 132 346
Jongens pupillen B 40m hoog kogel Totaal
1 Kian Sanches Hera 6.9 521 1.10 416 5.92 401 1338
2 Jessy Struijs SAV 7.6 385 1.05 379 5.87 398 1162
3 Niek Vellema DEM 7.1 480 1.05 379 3.92 263 1122
4 Wouter Betjes DEM 7.3 440 0.95 306 4.64 316 1062
5 Jiri Heppener Horror 7.1 480 0.90 269 4.37 297 1046
6 Mik Commandeur DEM 7.1 480 0.90 269 4.20 284 1033
7 Sander de Haan Horror 7.3 440 0.90 269 3.62 240 949
8 Tim Brinkhof NEA Volharding 7.9 334 0.95 306 4.39 298 938
9 Giel Lintjer Hera 7.5 403 0.90 269 3.77 252 924
10 Thijmen van der Burg Hera 7.7 368 0.90 269 4.03 272 909
11 Eric Juckers SAV 7.2 460 0.80 196 3.62 240 896
12 Rowan de Wit NEA Volharding 7.6 385 0.90 269 3.64 241 895
13 Lucas Rijkes Hera 8.0 318 0.90 269 4.07 275 862
14 Jelle van Langen Hera 7.9 334 0.85 232 4.28 290 856
15 Cas Battem Hera 7.7 368 0.85 232 3.80 254 854
16 Daan Ekkelenkmap Wieringermeer 7.8 351 0.80 196 3.84 257 804
17 Adne Vermaire Hera 8.1 303 0.75 159 4.69 320 782
18 Ivan Nillesen NEA Volharding 8.0 318 0.70 122 2.51 143 583
Jongens pupillen A.1 40m hoog kogel Totaal
1 Aaron Ponne SAV 6.6 587 1.15 452 6.52 438 1477
2 Mauro Rodrigus Nea Volharding 6.9 521 1.10 416 6.54 439 1376
3 Sam van der Aar DEM 7.0 500 1.05 379 7.42 489 1368
4 Senna Giling Hollandia 6.7 565 1.10 416 5.12 349 1330
5 Ronan Molenaar DEM 6.9 521 1.05 379 5.28 360 1260
6 Mike Schipper Hera 6.7 565 1.00 342 4.90 334 1241
7 Casper van der Putte NEA Volharding 7.4 422 1.05 379 6.29 424 1225
8 Ilias Toutziarakis DEM 6.8 542 0.90 269 5.88 399 1210
9 Milan Leek DOKEV 7.0 500 0.95 306 5.88 399 1205
10 Andy Gielen Noordkop 7.2 460 1.00 342 4.80 327 1129
11 Pim Nuijen Noordkop 7.7 368 1.00 342 4.69 320 1030
12 Max Swagerman Lycurgus 7.9 334 0.90 269 4.27 290 893
Jongens pupillen A.2 40m hoog kogel Totaal
1 Quincy Koeten Wieringermeer 6.4 635 1.25 526 7.21 478 1639
2 Jilke Oswald Horror 6.5 611 1.25 526 6.71 449 1586
3 Zack Rot Lycurgus 6.5 611 1.10 416 7.29 482 1509
4 Damian Paap DEM 6.3 660 1.15 452 5.49 374 1486
5 Ingmar Visser Wieringermeer 6.4 635 1.15 452 5.33 363 1450
6 Tymo Bouman AV Haarlem 6.6 587 1.10 416 6.52 438 1441
7 Robin Nannes Nova 6.4 635 1.05 379 6.22 420 1434
8 Lennart Boogaard Hera 7.1 480 1.20 489 6.57 441 1410
9 Lucas Ketemann Hollandia 6.7 565 1.05 379 6.58 441 1385
10 Rik Grapendaal Hylas 7.0 500 1.05 379 6.82 455 1334
11 Sil vd Berg Nova 6.6 587 1.00 342 5.82 395 1324
12 Miguel Kemna de la Iglesia Lycurgus 6.8 542 1.05 379 5.82 395 1316
13 Thijs ten Bruggencate Hera 7.1 480 1.05 379 5.67 385 1244
14 Ymme van Komen Wieringermeer 7.2 460 1.00 342 6.02 407 1209
15 Christiaan Roozendaal Nova 7.4 422 1.05 379 5.67 385 1186
16 Iyen Hommen Wieringermeer 7.6 385 1.00 342 5.86 397 1124
17 Cas van der Veen DOKEV 7.3 440 0.95 306 5.44 370 1116
18 Joost Diekema AV Wieringermeer 7.6 385 0.85 232 4.91 335 952
19 Thijmen Gijsbers Wieringermeer 8.6 229 0.90 269 3.80 254 752

Terug
Laatst bijgewerkt op: 20.02.2016