Onderlinge wedstrijd, zaterdag 28 maart bij DEM

Foto's


Voor de Meerkamp punten telt de 600 meter niet mee.
Bij de serie waarin de mini en de C jongens liepen, gebeurde er iets ergs.
Nadat 1 tijd uit de stopwatch gelezen was, werd er op een verkeerd knopje gedrukt,
waardoor alle andere tijden verdwenen waren
In de uitslag hebben we wel de plaats van binnenkomst genoteerd


jongens mini meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Sam v Ooijen 836 7,9 334 2,61 240 16,27 262  1 e
2 Stef Rosendaal 721 8,4 257 2,22 162 18,95 302 2 e
3 Kas Commandeur 700 8,1 303 2,50 218 11,40 179 4 e
4 Yoeri Lammers 661 8,2 287 2,39 196 11,31 178 -
5 Wouter Janssen 617 8,4 257 2,13 144 13,44 216 3 e
6 Mike de Jong 526 8,6 229 2,15 148 9,81 149 3,02 (6e)
7 Hugo Kuil 504 8,5 243 1,67 52 13,06 209 5 e
meisjes mini meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Khyra v Schooten 868 7,4 422 2,74 266 11,43 180 3,07
2 Anne Kuijer 609 8,1 303 2,23 164 9,48 142 3,24
jongens pup C meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Tijl Oostendorp 883 7,5 403 2,55 228 15,59 252 2 e
2 Mik Commandeur 830 7,5 403 2,65 248 11,39 179 4 e
3 Gijs Baneman 797 8,2 287 2,22 162 22,25 348 2.30 (1e)
4 Wouter Betjes 711 8,2 287 2,56 230 12,20 194 5 e
5 Sil Winkelaar 604 8,2 287 2,06 130 11,79 187 3 e
6 Patrick Sueters 583 8,4 257 2,24 166 10,36 160 6 e
7 Alex de Best 540 8,3 272 2,30 178 7,09 90  -
meisjes pup C meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Fiene Rosendaal 972 7,5 403 3,41 400 10,85 169 2,22
2 Britt de Graaf 917 7,5 403 2,69 256 16,03 258 2,35
3 Sienna Smit 863 7,5 403 2,93 304 10,20 156 3,12
4 Luna Blaauw 730 7,8 351 2,36 190 11,93 189 3,02
5 Sterre Kooijstra 493 7,5 403 1,68 54 5,01 36 3,36
6 Line Lacroix 309 11,4 1 2,33 184 8,63 124  -
jongens pup B meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Sam vd Aar 1237 7,3 440 3,15 348 30,43 449 2,27,8
2 Boris Borgmann 1213 7,1 480 3,00 318 27,55 415
3 Ilias Toutziarakis 1182 7,0 500 3,20 358 20,45 324 2,26,3
4 Syp Luitwieler 1160 6,8 542 2,88 294 20,46 324
5 Jibbe Boonacker 1078 7,3 440 2,98 314 20,45 324 2,36,8
6 Stijn Wilbrink 1016 7,5 403 2,89 296 20,00 317
7 Luca Westen 1015 7,3 440 2,75 268 19,25 307
8 Ronan Molenaar 961 7,6 385 2,76 270 19,20 306
9 Milan Lammers 950 7,5 403 2,80 278 16,68 269
10 Bram Braak 919 8,2 287 2,77 272 23,15 360
11 Sybren Kleijn 847 7,7 368 2,78 274 12,84 205 2,39,4
12 Angelo Russo 610 9,1 163 2,20 158 18,03 289
13 Lars Streuer 517 8,9 189 2,13 144 11,66 184
meisjes pup B meerk 40 m pnt ver pnt bal pnt 600 m
1 Lizzy Lieverst 1153 7,2 460 3,28 374 20,13 319 2,34,3
2 Leone de Graaf 1070 7,2 460 3,09 336 17,01 274 2,37,0
3 Nikki Lagrand 961 7,5 403 3,06 330 14,18 228 2,30,5
4 Isa Schram 930 7,6 385 3,04 326 13,63 219 2,20,7
5 Rianne Kooij 899 7,8 351 2,85 288 16,10 260 2,44,4
6 Dominique Beentjes 845 7,6 385 2,60 238 13,80 222 2,30,7
7 Jente Potma 733 7,8 351 2,46 210 11,00 172 2,45,4
8 Linn Kalschoven 719 7,8 351 2,20 158 13,07 210 2,36,7
9 Jaimy Duineveld 627 8,4 257 2,56 230 9,40 140 2,50,9
10 Marin Kuijer 461 9,0 176 1,72 62 13,85 223
jongens pup A1 meerk 60 m pnt ver pnt kogel pnt 600 m
1 Kris Linsen 1282 10,0 442 3,77 472 5,40 368 2,16,8
2 Damian Paap 1206 10,1 427 3,53 424 5,21 355
3 Morris Marcus 1137 10,2 413 2,88 294 6,39 430 2,21,2
4 Koen Rosendaal 1114 10,3 399 3,15 348 5,39 367 2,24,1
5 Twan Spuijbroek 1085 10,1 427 3,08 334 4,75 324 2,25,0
6 Stef Alders 973 11,2 285 2,99 316 5,46 372
7 Simon Veldhuis 862 12,0 197 2,89 296 5,42 369 2,43,6
8 Rens Kraakman 845 11,3 273 3,03 324 3,72 248 2,31,3
9 Dylan v Ling 800 12,6 138 2,61 240 6,26 422
10 Senna vd Stoep 721 11,8 218 2,57 232 4,02 271 2,35,5
meisjes pup A1 meerk 60 m pnt ver pnt kogel pnt 600 m
1 Yvana Pol 1367 9,7 487 3,80 478 5,94 402 2,49,9
2 Annetaatske Palenstijn 1101 10,2 413 3,28 374 4,61 314 2,10,9
3 Nena Schuijt 1063 10,2 413 3,16 350 4,41 300 2,17,4
4 Isa Landsaat 945 11,5 250 3,26 370 4,76 325 2,42,6
5 Jet Commandeur 833 11,1 296 2,75 268 3,99 269 2,27,6
6 Tania Willemse 795 11,2 285 2,64 246 3,93 264 2,47,2
7 Tessa Veldhuys 688 11,6 239 2,73 264 2,96 185 2,39,6
8 Anique Winder 627 11,8 218 2,65 248 2,70 161
9 Warwara vd Horst 589 12,4 157 2,55 228 3,18 204 2,43,3
10 Lindsey Fenger 492 12,6 138 2,28 174 2,91 180 2,47,6
jongens pup A2 meerk 60 m pnt hoog pnt kogel pnt 600 m
1 Dennis Schaap 1369 9,8 472 1,15 452 6,65 445
2 Luuk Kooij 1228 10,0 442 1,05 379 6,02 407 2,20,0
3 Jort Lorinc 1149 10,7 346 1,10 416 5,69 387 2,22,5
4 Merijn Rober 1060 10,2 413 0,95 306 5,00 341 2,21,9
5 Guus Streuer 821 11,8 218 1,00 342 3,89 261
6 Damon-Jay Jellema 811 12,0 197 0,90 269 5,06 345 3,04,3
7 Tobias Janssens 416 0 1,10 416 0
meisjes pup A2 meerk 60 m pnt hoog pnt kogel pnt 600 m
1 Danique Schram 1466 9,5 519 1,25 526 6,25 421 2,03,1
2 Eline Brouwer 1417 9,2 569 1,20 489 5,26 359 2,22,4
3 Lynn vd Meij 1227 10,2 413 1,15 452 5,31 362 2,27,5
4 Mare Walta 1199 10,9 321 1,15 452 6,33 426 2,41,6
5 Silke de Haas 1185 10,3 399 1,05 379 6,02 407
6 Julia Kleijn 1073 10,4 386 1,00 342 5,06 345 2,27,3
7 Anna vd Kamp 1051 10,5 372 0,90 269 6,07 410 2,14,8
8 Zoe Lammertink 784 10,0 442 1,00 342 0
9 Robin Duineveld 711 11,8 218 0,80 196 4,37 297 2,49,1
10 Maaike Hakvoort 661 11,0 308 0 5,17 353 2,36,6
G-atleten 60 meter verspringen balwerpen 600 m
Berengene Kamphuis 15,5 1,70 11,35 5,19,4
Margriet Schoorl 13,2 2,10 16,50 4,02,3
Jos Dam 11,6 3,40 20,70 4,10,0
Kevin Jansen 12,5 2,25 15,90
Ruben van Zijl 14,2 2,20 12,40 4,43,3
Cedric 28,8 1,16 20,85 4,34,8
Sintjujan 14,0 2,00 16,35 4,14,8
Bodine 16,8 1,10 7,25 5,20,2

Terug
Laatst bijgewerkt op: 28.03.2014