Indoorwedstrijd in Wieringerwerf, 14 februari 2015

foto's

Jongens pupillen Mini 40 kogel hoog Totaal
1 Sam van Ooijen DEM 7.7 368 4.71 321 0.85 232 921
2 Yoeri Lammers DEM 7.8 351 3.45 226 0.70 122 699
3 Zeb Tesselaar Hera 8.1 303 3.25 210 0.75 159 672
4 Kas Commandeur DEM 7.9 334 3.82 256 0.60 49 639
5 Robin Bergman Nea Volharding 8.9 189 2.39 132 0.55 12 333
Meisjes pupillen Mini 40 kogel hoog Totaal
1 Khyra van Schooten DEM 7.5 403 4.29 291 0.75 159 853
2 Maartje Tuil Hollandia 7.2 460 3.47 228 0.75 159 847
3 Sophie de Haas SAV 7.9 334 2.41 134 0.65 86 554
4 Rosalie ten Bruggencate Hera 8.4 257 2.82 172 0.65 86 515
5 Ranya Aoulad Lfadil Hera 8.8 202 4.27 290 0.55 12 504
6 Luna Quartal Noordkop 10.0 62 2.92 181 0 243
7 Anouck Zwagemaker SAV 9.7 93 1.97 88 0.55 12 193
Jongens pupillen C hoog 40 kogel Totaal
1 Jessy Struijs SAV 0.90 269 7.5 403 6.68 447 1119
2 Tim Brinkhof NEA Volharding 0.85 232 7.4 422 5.96 403 1057
3 Wouter Betjes DEM 0.85 232 7.9 334 5.44 370 936
3 Thijmen Dijkman NEA Volharding 0.90 269 7.4 422 3.68 245 936
5 Mik Commandeur DEM 0.80 196 7.5 403 4.73 323 922
6 Rowan de Wit NEA Volharding 0.85 232 8.4 257 4.71 321 810
7 Daan Ekkelenkamp Wieringermeer 0.85 232 7.9 334 3.61 239 805
8 Sem Dekker Wieringermeer 0.80 196 7.6 385 2.42 134 715
9 Adne Vermaire Hera 0.70 122 8.6 229 4.96 338 689
10 Tycho Verwoerd Hera 0.75 159 8.7 215 3.66 243 617
11 Ivan Nillesen NEA Volharding 0.75 159 8.5 243 3.15 201 603
12 Luuk Muizelaar TAS '82 0 8.8 202 4.79 327 529
Meisjes pupillen C 40 hoog kogel Totaal
1 Chelsea Striet Noordkop 7.2 460 0.90 269 5.72 388 1117
2 Jill Hoeve Hollandia 7.8 351 0.90 269 4.46 303 923
3 Amber Adriaansen Noordkop 8.1 303 0.80 196 4.91 335 834
4 Esmeé Gooijers Hollandia 8.1 303 0.85 232 3.86 259 794
5 Lotte Happe Hera 7.8 351 0.80 196 3.44 225 772
6 Britt Miedema Horror 7.8 351 0.80 196 3.33 216 763
7 Marieke Vermaat Wieringermeer 8.6 229 0.90 269 3.24 209 707
8 Melissa van Velzen SAV 7.8 351 0.65 86 3.53 233 670
Jongens pupillen B 40 hoog kogel Totaal
1 Aaron Ponne SAV 6.9 521 1.05 379 5.04 344 1244
2 Sam van der Aar DEM 7.4 422 0.90 269 6.34 427 1118
3 Milan Lammers DEM 7.3 440 1.00 342 4.91 335 1117
4 Casper van der Putte NEA Volharding 7.7 368 1.05 379 4.95 338 1085
5 Andy Gielen Noordkop 7.1 480 0.90 269 4.36 296 1045
6 Mauro Rodrigus NEA Volharding 7.6 385 0.90 269 5.39 367 1021
7 Jon van Lierop DOKEV 6.9 521 0.85 232 3.43 225 978
8 Levi Mohringer Hera 7.8 351 0.90 269 3.38 220 840
9 Crijn Beerse DOKEV 8.1 303 0.85 232 3.93 264 799
10 Jochem van Warmerdam SAV 0 0 0 0
11 Milan Leek DOKEV 0 0 0 0
Meisjes pupillen B 40 hoog kogel Totaal
1 Dieuwertje van Dijk DOKEV 7.1 480 1.05 379 4.06 274 1133
2 Marjolein Montsma Wieringermeer 7.2 460 1.00 342 4.58 312 1114
3 Evi Falkena Flevo Delta 7.3 440 1.00 342 4.63 316 1098
4 Jinte Braas SAV 6.3 660 0.85 232 3.15 201 1093
5 Isa Schram DEM 7.3 440 1.05 379 3.87 260 1079
6 Lieke van de Griend Hollandia 7.4 422 0.90 269 5.14 351 1042
7 Nynke Rijpma Horror 7.1 480 0.95 306 3.45 226 1012
8 Elles Knook SAV 7.4 422 0.90 269 4.42 301 992
9 Kim Donker DOKEV 7.3 440 0.90 269 4.15 281 990
10 Simone Enkhuizen Wieringermeer 7.5 403 0.90 269 3.72 248 920
11 Malin Schouten Hera 7.7 368 0.90 269 3.94 265 902
12 Sophie Le Blansch SAV 7.5 403 0.90 269 2.88 177 849
13 Kaitlyn ter Beek Wieringermeer 7.7 368 0.90 269 3.06 193 830
14 Anna Prins Wieringermeer 8.0 318 0.85 232 3.40 222 772
15 Lizz de Vries Wieringermeer 8.2 287 0.75 159 4.65 317 763
16 Jamie Harderwijk Hera 7.5 403 0.80 196 2.72 163 762
17 Chiméne Ooms Wieringermeer 8.0 318 0.75 159 3.75 250 727
18 Kaitlyn Coffey-vDongeren SAV 7.7 368 0.75 159 3.02 190 717
19 Kim Soesbergen Wieringermeer 8.7 215 0.85 232 2.98 186 633
20 Eline Zwagemaker SAV 8.7 215 0.75 159 3.69 245 619
21 Annemieke Buwalda Wieringermeer 8.0 318 0 3.35 218 536
22 Sophie Bergman Nea Volharding 8.6 229 0.70 122 2.47 139 490
Jongens pupillen A.1 40 hoog kogel Totaal
1 Jilke Oswald Horror 6.5 611 1.15 452 5.49 374 1437
2 Quincy Koeten Wieringermeer 6.6 587 1.10 416 6.26 422 1425
3 Lennart Boogart Hera 6.8 542 1.00 342 6.75 451 1335
4 Ingmar Visser Wieringermeer 6.8 542 1.10 416 4.91 335 1293
5 Daan Ranzijn DEM 7.1 480 1.20 489 4.43 301 1270
6 Yarno Dijkman NEA Volharding 6.9 521 1.10 416 4.74 323 1260
7 Sil van de Berg Nova 7.0 500 1.00 342 5.93 402 1244
8 Christiaan Rozendaal Nova 7.2 460 1.00 342 5.23 357 1159
9 Robin Nannes Nova 7.1 480 1.05 379 4.38 298 1157
10 Cas van der Veen DOKEV 7.5 403 1.00 342 4.13 279 1024
11 Thijs ten Bruggencate Hera 7.6 385 0.95 306 4.26 289 980
12 Iyen Hommen Wieringermeer 7.6 385 0.95 306 4.03 272 963
13 Hugo Borstlap ARO '88 8.1 303 0.85 232 4.14 280 815
14 Sil Bakker Hollandia 7.9 334 0.75 159 4.54 309 802
15 Joost Diekema Wieringermeer 7.8 351 0.80 196 3.73 249 796
16 Thijmen Gijsbers Wieringermeer 8.9 189 0.90 269 2.91 180 638
Meisjes pupillen A.1 hoog kogel 40 Totaal
1 Debora van Langen SAV 1.20 489 6.62 443 6.4 635 1567
2 Bente Tuil Hollandia 1.20 489 5.85 397 6.9 521 1407
3 Floor Tuin TAS '82 1.15 452 5.65 384 7.1 480 1316
4 Damanja Reus SAV 1.05 379 4.88 333 6.7 565 1277
5 Lotte Ploeger TAS'82 1.00 342 5.75 390 7.0 500 1232
6 Angelique Vermaat Wieringermeer 1.00 342 4.70 320 7.1 480 1142
7 Marit Schoemaker ARO '88 0.95 306 5.08 347 7.2 460 1113
8 Jackie Nederveen Hollandia 1.00 342 4.73 323 7.3 440 1105
9 Isa Baardse Hollandia 1.10 416 4.07 275 7.5 403 1094
10 Jet Commandeur DEM 0.85 232 4.23 287 7.2 460 979
11 Charlotte Meurs Nea Volharding 0.90 269 4.42 301 7.5 403 973
12 Roxy Mijzen NEA Volharding 1.00 342 4.15 281 8.3 272 895
13 Keira Mulder NEA Volharding 0.95 306 3.93 264 8.5 243 813
14 Donna Quartal Noordkop 0.85 232 3.36 219 8.1 303 754
15 Evie Verschoor DOKEV 0.85 232 2.95 184 7.9 334 750
16 Rosanne Pijnacker Noordkop 0.70 122 3.69 245 8.4 257 624
17 Eva van der Klei Hollandia 0 0 0 0
18 Meie van der Klei Hollandia 0 0 0 0
19 Luna Meijer NEA Volharding 0 0 0 0
Jongens pupillen A.2 40 hoog kogel Totaal
1 Dennis Schaap DEM 6.4 635 1.30 562 8.03 523 1720
2 Tobias Janssens DEM 6.3 660 1.15 452 7.44 490 1602
3 Ioann Lobles Noordkop 6.2 686 1.15 452 5.82 395 1533
4 Niek Kollé Noordkop 6.6 587 1.15 452 6.33 426 1465
5 Joost Bakker DOKEV 6.9 521 1.15 452 6.17 416 1389
6 Bas van Langerak Wieringermeer 6.6 587 1.05 379 6.00 406 1372
7 Ruben Leek DOKEV 6.6 587 1.05 379 5.84 396 1362
8 Ties Arensman NEA Volharding 6.9 521 1.10 416 6.10 412 1349
9 Ravi Raadgers Noordkop 7.3 440 1.00 342 6.66 446 1228
10 Roy Constant DOKEV 7.3 440 1.05 379 5.83 395 1214
11 Jack Witte Noordkop 6.9 521 1.00 342 5.07 346 1209
12 Tom Donker DOKEV 7.3 440 0.85 232 6.71 449 1121
13 Mike Geel Wieringermeer 7.7 368 1.00 342 5.55 378 1088
14 Jari Terra DOKEV 7.8 351 1.00 342 5.53 376 1069
15 Jesper Smit TAS '82 0 0 0 0
Meisjes pupillen A.2 40 hoog kogel Totaal
1 Iris Oosterbaan Horror 5.8 797 1.25 526 8.52 549 1872
2 Isa Kolle Noordkop 6.4 635 1.20 489 8.57 551 1675
3 Sanna van de Griend Hollandia 6.3 660 1.20 489 5.53 376 1525
4 Christel Philipsen Hera 6.5 611 1.05 379 7.50 494 1484
5 Danique Schram DEM 7.1 480 1.20 489 6.01 407 1376
6 Kyra Laan Hollandia 6.8 542 1.20 489 5.00 341 1372
7 Rianne Kramer Wieringermeer 7.5 403 1.15 452 4.58 312 1167
8 Cindy Smit Hera 7.4 422 1.05 379 5.21 355 1156
9 Arwen de Wit NEA Volharding 7.2 460 0.95 306 5.31 362 1128
10 Romy Leenstra NEA Volharding 0 0 0 0
Jongens junioren D.1 40 hoog kogel Totaal
1 Jeff Tesselaar Hera 6.0 640 1.45 582 7.45 391 1613
2 Merlijn Bosman SAV 6.1 612 1.30 462 7.80 410 1484
3 Sebastiaan Bonte Lycurgus 6.6 487 1.30 462 10.09 527 1476
4 Erick Konst Haarlem 6.9 421 1.30 462 8.02 422 1305
5 Ramon Prins Wieringermeer 6.2 586 1.20 389 5.58 279 1254
6 Kalle Veldhuisen Lycurgus 6.6 487 1.30 462 5.65 284 1233
7 Jesper Pijnacker Noordkop 6.7 465 1.20 389 6.70 348 1202
8 Yannick Jong SAV 7.0 400 1.20 389 6.82 355 1144
9 Stef de Jong SAV 6.7 465 1.05 279 7.47 392 1136
10 Derk Lebbink Wieringermeer 7.1 380 1.25 426 5.75 290 1096
11 Kevin van de Bovenkamp Noordkop 7.1 380 1.25 426 4.91 235 1041
12 Joost van Oers Wieringermeer 7.0 400 1.15 352 5.69 287 1039
13 Dylan Adriaansen Noordkop 7.2 360 1.15 352 5.64 283 995
14 Adam Amghar Lycurgus 7.2 360 1.00 242 6.62 343 945
15 Bas Tot Noordkop 7.0 400 0.95 206 4.60 213 819
16 Bo de Vries Wieringermeer 7.7 268 1.10 316 4.82 229 813
17 Gijs Cillenkens Hollandia 7.4 322 0.95 206 4.03 172 700
18 Nyles Glasbergen TAS '82 0 0 0 0
Meisjes junioren D.1 40 hoog kogel Totaal
1 Laura van Langen SAV 6.5 511 1.35 499 10.62 552 1562
2 Jessamy Roubos Zaanland 6.2 586 1.20 389 9.55 501 1476
3 Noa Zand Lycurgus 6.3 560 1.25 426 8.03 423 1409
4 Merel Dekker SAV 6.5 511 1.35 499 6.92 361 1371
5 Bo van der Aar DEM 6.4 535 1.30 462 6.60 342 1339
6 Britt Nederveen Hollandia 6.3 560 1.10 316 7.83 412 1288
7 Julia Jongejeugd NEA Volharding 6.7 465 1.20 389 8.13 428 1282
8 Rianne Montsma Wieringermeer 6.7 465 1.20 389 5.91 300 1154
9 Dieuwke Domsdorf Hollandia 6.8 442 1.10 316 6.74 351 1109
10 Veronique Bruin Wieringermeer 7.0 400 1.20 389 5.73 289 1078
11 Noah Verduin TAS '82 7.1 380 1.15 352 6.32 326 1058
12 Ciara Coffey-v Dongeren SAV 7.1 380 1.05 279 6.75 351 1010
13 Jade Glas TAS '82 7.3 340 1.10 316 4.98 240 896
14 Manon Tas DOKEV 7.5 303 1.10 316 4.70 220 839
15 Marit de Boer Wieringermeer 7.8 251 1.00 242 6.63 344 837
16 Raisa Diehl Lycurgus 7.4 322 1.00 242 3.92 163 727
17 Nikita Ooms Wieringermeer 8.8 102 0.85 132 5.18 253 487
18 Dagmar Salomons Lycurgus 0 0 0 0
Jongens junioren D.2 hoog kogel 40 m Totaal
1 Koen Hoedjes Hera 1.35 499 12.97 656 5.5 791 1946
2 Harm Janssens DEM 1.50 623 8.75 460 5.8 697 1780
3 Jelle Schaap DEM 1.45 582 8.86 466 6.2 586 1634
4 Tijmen Jansen DOKEV 1.25 426 8.28 436 6.2 586 1448
5 Gideon Möhringer Hera 1.25 426 7.09 371 6.3 560 1357
6 Jochem van Dijk DOKEV 1.30 462 7.20 377 6.5 511 1350
7 Ryan Steenvoorden Noordkop 1.25 426 6.68 347 7.0 400 1173
8 Jens Hierck Hera 1.15 352 8.01 422 7.1 380 1154
9 Gijs Buwalda Wieringermeer 1.15 352 7.25 380 7.0 400 1132
10 Liam Anjewierden ARO '88 1.05 279 5.75 290 7.3 340 909
Meisjes junioren D.2 40 m kogel hoog Totaal
1 Rosa Kuin Hera 6.1 612 11.19 578 1.25 426 1616
2 Mirre Gielen TAS '82 6.3 560 8.65 455 1.35 499 1514
3 Marrit Oosterbaan Horror 6.6 487 8.45 445 1.35 499 1431
4 Rika Bakker SAV 6.2 586 5.77 292 1.30 462 1340
5 Cindy ten Have Noordkop 6.8 442 7.77 409 1.25 426 1277
6 Ramona de Boer DEM 6.4 535 8.05 424 1.10 316 1275
7 Kara Zwagemaker SAV 6.7 465 9.55 501 1.00 242 1208
8 Suzanne de Wit Noordkop 6.8 442 7.76 408 1.15 352 1202
9 Myrthe Koelemeij Hera 6.9 421 7.44 390 1.05 279 1090
10 Yoelle Schade v Westrum DEM 7.5 303 7.03 367 1.05 279 949
Jongens junioren C 40 m kogel hoog Totaal
1 Sam van den Eijnde TAS '82 5.6 759 9.58 502 1.50 623 1884
2 Ralph Iliohan Wieringermeer 6.3 560 7.83 412 1.30 462 1434
Meisjes junioren C.1 40 m hoog kogel Totaal
1 Lois Nederveen Hollandia 6.2 586 1.35 499 7.13 373 1458
2 Tess Wagenaar NEA Volharding 6.3 560 1.40 541 6.58 341 1442
3 Leonie Keppel Hera 6.6 487 1.25 426 8.39 442 1355
4 Mirte Jansen DOKEV 6.7 465 1.35 499 7.42 389 1353
5 Luna Braas SAV 6.3 560 1.20 389 7.63 401 1350
6 Vere Tavenier Hera 6.5 511 1.30 462 6.60 342 1315
7 Alisia Bruin Wieringermeer 6.4 535 1.25 426 5.90 300 1261
8 Shauna Coffey-v Dongeren SAV 6.4 535 1.20 389 5.55 278 1202
9 Amber van der Putten Hera 6.3 560 1.10 316 5.98 305 1181
10 Jaimy Meyer Wieringermeer 6.7 465 1.15 352 6.41 331 1148
11 Rikkie Kollé Noordkop 6.4 535 1.20 389 4.47 204 1128
12 Deniece Bromlewe Noordkop 6.9 421 1.15 352 6.38 329 1102
13 Marit Lebbink Wieringermeer 7.0 400 1.15 352 5.56 278 1030
14 Bloeme de Boer Wieringermeer 6.9 421 1.10 316 4.92 236 973
15 Joyce Smit Hera 7.3 340 1.15 352 5.40 268 960
16 Samantha Hiemstra Wieringermeer 7.6 285 1.15 352 5.00 241 878
Meisjes junioren C.2 40 m hoog kogel Totaal
1 Eline Schade v Westrum DEM 6.2 586 1.40 541 8.49 447 1574
2 Lotte van Diepen SAV 6.1 612 1.45 582 6.54 339 1533
3 Kim van der Aar DEM 6.3 560 1.30 462 8.56 451 1473
4 Leonie Wierenga SAV 6.5 511 1.40 541 6.93 362 1414
5 Manon Buter TAS '82 6.5 511 1.20 389 7.84 412 1312
6 Femke Sikkink SAV 6.5 511 1.25 426 6.50 336 1273
7 Anouk de Boer Wieringermeer 6.9 421 1.15 352 6.74 351 1124

Terug
Laatst bijgewerkt op: 14.02.2015