Pupillen competitie 1juni bij DEM

Foto's
Estafette uitslagen

Jongens Mini totaal 40 m ver bal 600 m
1 Sam van der Aar DEM 1031 7,70 411 2,74 266 22,65 354 2.26,06
2 Boris Borgmann DEM 1020 7,68 414 2,80 278 20,75 328 2.35,27
3 Fawzi Nait Aicha NEA Volharding 864 7,77 398 2,82 282 11,64 184 2.28,23
4 Timo van der Molen NEA Volharding 827 7,84 385 2,68 254 11,84 188 2.20,73
5 Syp Luitwieler DEM 766 8,04 351 2,54 226 11,92 189 2.34,84
6 Yoep van Hamburg NEA Volharding 696 9,07 198 2,09 136 23,32 362 3.01,49
7 Bram Braak DEM 620 8,51 277 2,20 158 11,72 185 2.41,08
8 Tijl Oostendorp DEM 607 8,33 304 1,97 112 12,02 191 2.38,44
9 Gijs Baneman DEM 589 9,03 203 2,11 140 15,25 246 2.56,01
10 Sepp Schulte av Castricum 574 9,00 207 2,16 150 13,53 217 3.04,58
11 Ian vd Kamp DEM 532 9,07 198 2,14 146 11,84 188 3.11,05
12 Vanya Lubbers DEM 511 8,62 260 2,19 156 7,34 95 3.23,33
13 Wessel Groen NEA Volharding 470 8,70 249 2,04 126 7,34 95 3.02,30
14 Jesse Hermans Atos 417 9,21 180 1,85 88 9,81 149 2.53,69
15 Lorenzo Mohamadi DEM 411 9,29 170 1,80 78 10,52 163 3.41,64
16 Casper Schut av Castricum 22 11,36 0 1,13 0 4,53 22 3.28,61
Meisjes mini totaal 40 m ver bal 600 m
1 Leone de Graaf DEM 801 7,71 409 2,46 210 11,55 182 2.38,85
2 Nikki Lagrand DEM 648 8,08 344 2,30 178 8,71 126 3.20,17
3 Isa Schram DEM 645 8,23 320 2,37 192 9,06 133 2.33,31
4 Fiene Rosendaal DEM 561 8,55 271 2,36 190 7,52 100 2.44,23
5 Floortje Haanappel Trias 559 8,04 351 2,30 178 4,81 30 2.36,18
6 Julia Janssen Atos 537 8,67 253 2,21 160 8,61 124 2.50,86
7 Rianne Kooij DEM 525 8,63 259 2,17 152 8,16 114 2.57,25
8 Anne Koerhuis DEM 437 8,97 211 2,25 168 5,82 58  
9 Britt de Graaf DEM 382 8,86 226 1,98 114 5,22 42 2.54,13
10 Laura Babucci NEA Volharding 309 9,72 118 1,92 102 7,06 89 3.03,16
11 Dominique Beentjes DEM 270 8,93 217 1,67 52 3,84 1 3.01,88
12 Iris Kratzschmar DEM 157 9,88 100 1,56 30 4,69 27 3.21,52
Jongens pup C totaal 40 m ver bal 600 m
1 Milan Dias Gago NEA Volharding 1137 7,50 448 2,86 290 26,21 399 2.22,96
2 Jelle Groen NEA Volharding 1079 7,30 488 3,06 330 16,18 261 2.20,25
3 Chris vd Meij DEM 1002 7,28 492 2,93 304 12,87 206 2.40,28
4 Seb Kops Trias 961 7,57 435 3,00 318 13,00 208 2.22,21
5 Enzo Hagen NEA Volharding 951 7,69 412 2,47 212 20,68 327 2.15,48
6 Skip Lemstra Trias 901 7,81 391 2,70 258 15,61 252 2.32,16
7 Gijs van der Kolk Trias 892 7,74 403 2,63 244 15,19 245 2.21,04
8 Koen Rosendaal DEM 892 8,04 351 2,57 232 19,40 309 2.39,59
9 Thomas Bruins av Castricum 870 7,61 427 2,49 216 14,11 227 2.32,76
10 Morris Marcus DEM 861 7,85 384 2,39 196 17,50 281 2.22,49
11 Stef Alders DEM 846 8,24 318 2,54 226 18,89 302  
12 Twan Spuijbroek DEM 789 8,42 290 2,43 204 18,44 295 2.50,11
13 Teun van Winkel Atos 772 8,00 358 2,40 198 13,46 216 2.27,01
14 Daan Ranzijn DEM 759 7,78 396 2,42 202 10,45 161 2.37,04
15 Stijn Uijttenboogaard NEA Volharding 666 8,12 338 2,42 202 8,70 126 2.22,49
16 Pieter Commandeur av Castricum 656 8,34 303 2,10 138 13,36 215 2.40,96
17 Rens de Vries NEA Volharding 638 8,82 232 2,22 162 15,10 244 2.48,72
18 Stefan Groothuis Atos 620 8,50 278 2,06 130 13,24 212 2.43,04
19 Tristan Nijman NEA Volharding 595 8,88 224 2,10 138 14,46 233 2.37,99
20 Senna vd Stoep DEM 577 8,40 293 1,93 104 11,42 180 2.41,60
21 Puck van Buitenen Trias 508 8,94 215 2,06 130 10,56 163 2.45,26
Meisjes pup C totaal 40 m ver bal 600 m
1 Laura Croux Trias 1005 7,11 527 3,01 320 10,28 158 2.19,50
2 Nika Kloosterman Trias 1002 7,20 508 3,12 342 9,98 152 2.21,89
3 Fiep Adrichem Trias 898 7,11 527 2,78 274 7,42 97 2.34,18
4 Resa Witte Trias 826 7,87 380 2,72 262 11,63 184 2.41,37
5 Franka Holland av Castricum 821 7,88 378 2,70 258 11,68 185
6 Yvana Pol DEM 769 8,42 290 2,71 260 13,62 219 2.48,73
7 Eva Benning DEM 734 8,02 354 2,46 210 10,90 170 2.49,73
8 Tania Willemse DEM 698 8,42 290 2,41 200 12,97 208 3.04,95
9 Esmeralda vd Berg DEM 624 8,54 272 2,42 202 9,90 150 3.06,71
10 Robyn Houbiers Atos 612 8,13 336 2,05 128 9,76 148 3.12,30
11 Sorcha Bijl NEA Volharding 599 8,55 271 2,30 178 9,86 150 2.51,50
12 Keira Mulder NEA Volharding 542 8,60 263 2,04 126 10,04 153 2.51,85
13 Lou Michels av Castricum 501 8,84 229 2,03 124 9,76 148 3.05,83
Jongens pup B totaal 40 m ver bal 1000 m
1 Dennis Schaap DEM 1445 7,02 547 3,62 442 31,04 456 3.57,41
2 Mirco Gramsma NEA Volharding 1318 7,14 521 3,40 398 26,24 399 4.05,06
3 Luuk Kooij DEM 1234 7,18 512 3,31 380 21,80 342 4.32,06
4 Ties Arensman NEA Volharding 1233 7,42 464 3,20 358 27,15 411 4.18,09
5 Lars Boeschoten Trias 1228 7,00 551 3,62 442 14,60 235 4.05,80
6 Tobias Janssens DEM 1210 7,11 527 3,20 358 20,54 325 4.38,84
7 Huib Schong Trias 1206 7,10 529 3,37 392 17,74 285 4.15,92
8 Thijs Alleman Trias 1170 7,64 422 3,29 376 24,06 372 4.14,23
9 Joël Mondria Atos 1120 7,17 515 2,90 298 19,28 307 4.35,09
10 Flip van Marle av Castricum 1082 7,22 504 3,16 350 14,14 228 4.01,40
11 Alessio Rimedia Atos 1063 7,37 474 2,76 270 20,11 319 4.00,60
12 Merlijn de Zinger Trias 1060 7,67 416 2,78 274 23,91 370 4.53,87
13 Thijmen Kratzschmar DEM 1012 7,83 387 2,85 288 21,38 337 4.37,17
14 Sahid Haddache DEM 995 7,80 392 2,75 268 21,29 335 3.59,43
15 Jort Lorinc DEM 922 7,87 380 2,72 262 17,45 280 4.30,54
16 Stef Lagrand DEM 910 8,01 356 2,53 224 20,88 330 4.43,42
17 Casper Meulenberg DEM 878 8,14 334 2,56 230 19,78 314  
18 Diki Norp Atos 864 7,51 446 2,45 208 13,11 210 4.32,77
19 Finn Kösters Trias 850 8,16 331 2,73 264 15,83 255 4.39,27
20 Merijn Rober DEM 822 7,77 398 2,48 214 13,10 210 4.34,33
21 Jasper de Groot av Castricum 807 8,18 328 2,62 242 14,71 237 4.43,42
22 Jip van Buitenen Trias 774 8,41 292 2,70 258 13,91 224 4.28,16
23 pepe sanders av Castricum 772 8,02 354 2,52 222 12,32 196 4.16,13
24 Toon Vuuren DEM 765 8,23 320 2,57 232 13,27 213 4.08,00
25 Thijmen Luitwieler DEM 762 8,18 328 2,47 212 13,80 222 4.45,28
26 Bruno van der Hoorn Atos 739 8,30 309 2,29 176 15,76 254 5.14,40
27 Niels Campos Espinoza av Castricum 720 8,41 292 2,53 224 12,73 204 4.48,94
28 Tygo Koet av Castricum 718 9,01 206 2,30 178 21,17 334 5.08,59
29 Hugo Blankestijn av Castricum 624 8,53 274 2,44 206 9,60 144 4.36,17
30 Guus Streuer DEM 623 8,52 275 2,34 186 10,50 162 4.54,57
31 Luca de Wolff Atos 600 8,69 250 2,34 186 10,59 164
Meisjes pup B totaal 40 m ver bal 1000 m
1 Bente Madderom Trias 1303 6,75 609 3,62 442 15,59 252 4.23,15
2 Djurelva Kammeron Atos 1173 7,02 547 3,47 412 13,30 214 4.04,79
3 Eline Brouwer DEM 1095 7,05 540 3,21 360 12,23 195 4.15,19
4 Danique Schram DEM 1057 7,43 462 3,23 364 14,36 231 4.05,91
5 Cloé van Philips Trias 1056 7,05 540 3,28 374 9,50 142 4.30,31
6 Silke de Haas DEM 936 7,75 401 3,02 322 13,28 213  
7 Anna van de Kamp DEM 922 8,02 354 2,84 286 17,57 282 4.32,02
8 Melissa Steenbakker Atos 894 7,74 403 2,91 300 12,04 191 4.08,89
9 Jetske Zuurbier Trias 852 8,21 323 2,85 288 14,95 241 4.11,16
10 Jaimy van den Hooren av Castricum 725 8,24 318 2,65 248 10,33 159 5.13,80
11 Marike Kivit DEM 709 7,87 380 2,58 234 7,34 95 5.04,32
12 Marjolijn Kocx DEM 697 7,90 375 2,35 188 9,11 134 5.01,22
13 Robin van den Bergh Atos 660 8,36 299 2,52 222 9,34 139 5.12,50
14 Lisa van Baar Trias 635 8,48 281 2,53 224 8,92 130 5.18,89
15 Samira v Rookhuizen NEA Volharding 620 8,31 307 2,21 160 10,01 153 5.02,11
16 Nele Brom Atos 562 8,55 271 2,18 154 9,25 137 5.22,70
17 Sanne Beentjes Atos 556 8,65 256 2,34 186 8,15 114 5.09,98
18 Charlotte van de Voort Atos 485 8,85 228 2,01 120 9,22 137 4.58,57
19 Daisy de Graaf DEM 392 9,99 88 2,33 184 8,45 120  
Jongens pup A.1 totaal 60 m hoog bal 1000 m
1 Colin Geugjes NEA Volharding 1522 9,21 610 1,25 526 25,13 386 3.37,82
2 Kalle Veldhuisen av Castricum 1369 9,74 519 1,20 489 23,17 361 3.54,30
3 Mike Wortel Trias 1257 9,85 501 1,00 342 27,41 414 3.43,22
4 Thomas Jellema NEA Volharding 1196 10,08 466 1,10 416 19,78 314 3.59,71
5 Tobias Vrolijk av Castricum 1121 10,30 433 1,05 379 19,43 309
6 Noa Struyve DEM 1111 9,75 517 0,90 269 20,54 325  
7 Nino Feller NEA Volharding 1087 10,09 464 1,05 379 15,13 244 4.05,97
8 Ole van Tiel Trias 1064 10,25 441 1,00 342 17,48 281 4.04,54
9 Stijn Scucces NEA Volharding 1061 10,32 430 1,05 379 15,65 252 4.42,02
10 Ivar Schuijt av Castricum 1036 10,13 458 1,00 342 14,62 236 4.02,90
11 Jan Jonker DEM 994 10,76 369 1,00 342 17,60 283  
12 Lars Brouwer Trias 927 11,19 315 0,90 269 21,88 343 4.31,07
13 Simon Jonker DEM 919 11,78 246 0,95 306 23,64 367  
14 Benjamin Stijns NEA Volharding 865 10,89 352 1,00 342 10,95 171 4.13,51
15 Kai Onabiyi Atos 862 9,84 503 0 23,04 359 4.07,59
16 Koen Haanappel Trias 848 11,39 290 0,95 306 15,61 252 4.42,36
17 Cas Molenaar  av Castricum 846 11,88 235 1 342 16,72 269 4.34,34
18 Niels Hendrix av Castricum 838 10,35 426 0,85 232 11,42 180 4.16,73
19 Nizar Benhamadi Atos 758 10,99 340 0,90 269 9,81 149 4.22,92
20 Yari Koot Trias 618 12,36 185 0,90 269 10,60 164 4.45,61
21 Ravi Marcus DEM 0   0   0   0  
Meisjes pup A.1 totaal 60 m hoog bal 1000 m
1 Julia Jongejeugd NEA Volharding 1327 10,24 442 1,20 489 25,93 396 4.22,19
2 Thyra Terwey NEA Volharding 1290 9,38 580 1,05 379 20,95 331 3.51,27
3 Rosaly Zomerdijk NEA Volharding 1222 9,52 555 1,1 416 15,56 251 4.12,98
4 Laura Wilde NEA Volharding 1153 9,65 534 1,00 342 17,25 277 3.59,73
5 Bo van der Aar DEM 1143 10,06 469 1,00 342 21,04 332 4.25,39
6 Amber Knippen Trias 1075 9,97 483 1,05 379 13,29 213 4.15,96
7 Meinou Janssen Atos 1066 10,17 452 1,05 379 14,58 235 4.21,81
8 Kyra Agassi Trias 1052 10,26 439 1,05 379 14,49 234 4.28,76
9 Alba Sanna DEM 1051 10,44 413 1,10 416 13,79 222 4.16,62
10 Suzanne de Visser Trias 1038 10,59 392 1,05 379 16,60 267 4.33,21
11 Marit Bout NEA Volharding 1030 10,03 473 0,95 306 15,53 251 4.20,74
12 Finet Neelissen  av Castricum 1022 11,12 323 1,15 452 15,29 247
13 Eline Mast NEA Volharding 1020 9,90 494 0,95 306 13,66 220 3.34,33
14 Marit Kamp DEM 1017 10,46 410 1,05 379 14,14 228 3.59,39
15 Gwen Broek NEA Volharding 1013 10,35 426 1,05 379 12,99 208 4.32,13
16 Shenna Miettinen av Castricum 1012 10,46 410 0,95 306 18,52 296
17 Sara vd Geest DEM 944 10,42 416 1,00 342 11,74 186 4.41,45
18 Dagmar Poot NEA Volharding 925 10,85 358 1,00 342 13,98 225 4.59,50
19 Britt v't Hoff NEA Volharding 917 10,93 347 0,95 306 16,41 264 4.34,17
20 Silvia Bloemendaal NEA Volharding 908 10,29 435 1 342 8,96 131 3.58,57
21 Marit Kaptein NEA Volharding 893 10,71 376 0,95 306 13,18 211 4.19,27
22 Roos Poldervaart Trias 869 9,65 534 0,80 196 9,33 139 4.26,54
23 Milou Jongeneel NEA Volharding 861 11,16 318 0,95 306 14,72 237 4.23,88
24 Madelon Kivit DEM 841 10,63 387 0,95 306 9,80 148  
25 Mirte Janssen DEM 838 10,50 405 0,85 232 12,56 201 4.26,86
26 Famke Perez av Castricum 814 10,56 397 0,9 269 9,79 148 4.49,81
27 Isis Castroromeo DEM 751 10,66 383 0,80 196 11,01 172 4.35,06
28 Rachel Mohamadi DEM 745 11,17 317 0,85 232 12,31 196 5.04,13
29 Amber Tuinstra DEM 730 11,17 317 0,85 232 11,46 181 4.38,04
30 Misha Klein DEM 727 10,75 371 0,80 196 10,39 160 4.59,80
31 Babette van der Molen NEA Volharding 726 11,03 335 0,80 196 12,23 195 4.34,27
32 Marjolein van der Kraan Trias 709 10,92 349 0,80 196 10,61 164 4.08,44
33 Sharon Jelgerhuis DEM 705 11,44 285 0,80 196 13,94 224 5.23,92
34 Kim Tervoort Trias 683 11,20 313 0,80 196 11,09 174 4.40,59
35 Nathalie McCall DEM 675 11,69 256 0,75 159 16,13 260 4.39,90
36 Robin Kuller NEA Volharding 658 11,99 223 0,85 232 12,7 203 5.04,43
37 Kelsey Tuinstra DEM 592 12,03 219 0,80 196 11,28 177 5.22,61
38 Elisa Babucci NEA Volharding 566 11,95 227 0,8 196 9,51 143 4.36,51
39 Kim de Wit DEM 476 12,69 152 0,75 159 10,63 165 4.29,95
Jongens pup A.2 totaal 60 m ver kogel 1000 m
1 Harm Janssens DEM 1878 8,97 654 4,61 642 9,18 582 3.39,80
2 Jelle Schaap DEM 1788 8,92 664 4,37 592 8,21 532 3.38,73
3 Tomas Plokhotniuk Atos 1718 9,18 615 4,38 594 7,78 509 3.48,86
4 Jens Oosterink Trias 1559 9,15 621 3,87 492 6,67 446 3.55,93
5 Jeroen van het Hof NEA Volharding 1549 9,84 503 3,92 502 8,44 544 3.39,74
6 Rowan Tuinstra DEM 1481 9,68 529 3,82 482 7,07 470  
7 Mees Tuijn DEM 1415 9,52 555 3,95 508 5,16 352  
8 Jelmer van der Kamp Trias 1413 9,67 530 3,50 418 6,99 465 3.52,34
9 Sijvert Commandeur Trias 1396 9,53 554 3,73 464 5,55 378 3.44,40
10 Casper Peterse Trias 1365 9,94 487 3,50 418 6,91 460 3.47,83
11 Piet van Vuuren DEM 1363 9,81 508 3,78 474 5,60 381 3.59,92
12 Tijs Haanappel Trias 1353 9,95 486 3,84 486 5,60 381
13 Job Zandberg DEM 1341 9,95 486 3,63 444 6,08 411  
14 Joep van der Laarse Trias 1323 10,14 457 3,57 432 6,46 434 3.59,88
15 Joris v Bakel DEM 1268 10,57 395 3,63 444 6,38 429 4.28,65
16 Wietze Kuyl Trias 1239 10,28 436 3,38 394 6,05 409 4.46,44
17 Timothy Mulder NEA Volharding 1207 10,52 402 3,44 406 5,88 399 4.34,94
18 Dennis Patiwael Atos 1188 10,23 443 3,33 384 5,30 361 4.07,75
19 Duuk Rozing DEM 1171 10,69 379 3,24 366 6,33 426  
20 Mike de Graaf DEM 1144 10,7 377 2,98 314 6,78 453  
21 Bram Houtkooper Trias 1137 10,28 436 3,34 386 4,62 315
22 Yousri Nait Aicha NEA Volharding 1113 10,85 358 3,37 392 5,32 363 4.35,03
23 Joran vd Stoep DEM 1111 11,11 324 3,34 386 5,92 401 4.26,52
24 Sam Stenvers NEA Volharding 993 11,29 302 2,91 300 5,76 391
25 Elias Groot av Castricum 982 11,35 295 3,28 374 4,60 313 5.21,46
26 Robin Koning Trias 885 10,85 358 2,66 250 4,10 277 4.05,74
27 David Tromp av Castricum 836 11,62 264 2,70 258 4,61 314 5.21,83
Meisjes pup A.2 totaal 60 m ver kogel 1000 m
1 Afra Jiya Atos 1734 8,73 702 4,09 536 7,54 496
2 Nienke Madderom Trias 1476 9,16 619 3,87 492 5,35 365 4.07,92
3 Deborah Leguit DEM 1398 9,6 542 3,9 498 5,25 358  
4 Nadia Willemse DEM 1384 9,69 527 3,44 406 6,75 451 3.59,65
5 Iris Croux Trias 1352 9,56 549 3,54 426 5,54 377 4.14,69
6 Jip de Waard Trias 1347 10,15 455 3,59 436 6,83 456 4.35,30
7 Tiara Dias Gago NEA Volharding 1346 9,91 492 3,36 390 6,98 464 5.42,88
8 Ezinwa Geoffrey Atos 1338 9,79 511 3,62 442 5,67 385 4.00,47
9 Roos Doorson Atos 1323 9,63 537 3,45 408 5,56 378
10 Mila Kneefel DEM 1288 9,99 480 3,5 418 5,75 390  
11 Ramona de Boer DEM 1257 10,14 457 3,42 402 5,87 398 4.28,91
12 Lisa Genet Trias 1231 10,07 467 3,41 400 5,34 364 4.01,60
13 Pleuni Burgering Trias 1175 10,03 473 3,04 326 5,53 376 4.30,35
14 Yoelle Schade v West DEM 1069 10,82 362 3,03 324 5,63 383 4.27,97
15 Kee van Gerwen Atos 1067 10,58 394 2,67 252 6,25 421
16 Francis v Rookhuizen NEA Volharding 1057 11,03 335 3,01 320 5,94 402 4.31,81
17 Manchahat Singh Atos 1039 11,21 312 2,6 238 7,42 489
18 Kelly Luton NEA Volharding 974 11,08 328 2,92 302 5,04 344 4.27,56
19 Sanne Meijer DEM 971 10,8 364 2,94 306 4,43 301 4.47,18
20 Chiara Schram DEM 937 11,46 282 2,81 280 5,51 375 5.01,41
21 Rosalinde Wück NEA Volharding 881 11,58 268 2,79 276 4,94 337 5.09,64
22 Hanna Wiering DEM 875 11.00 338 2,5 218 4,68 319  
23 Stella Huikeshoven Atos 709 10,78 367 3,12 342 0
24 Myrthe Roest Trias 690 12,10 211 2,43 204 4,07 275

Terug
Laatst bijgewerkt op: 01.07.2013