Uitslagen Klubkampioenschap, 8 oktober 2005

Foto's

meisjes pup mini 40 m verspringen balwerpen 600 m punten
1 Renee van Rookhuizen 7,9 334 2,57 232 12,43 198 2.40.2 190 954
2 Elise Hakhoff 8,4 257 2,10 138 8,40 119 2.45.5 158 672
meisjes pup C 40 m verspringen balwerpen 600 m punten
1 Jolene Adelaar  7,8 351 2,67 252 19,08 304 2.25.1 294 1201
2 Tessa Lubbers 8,2 287 2,90 298 14,47 233 2.36.1 216 1034
3 Suzanne Bos 7,9 334 2,48 214 15,96 257 2.37.4 208 1013
4 Lotte Paardekoper  8,0 318 2,69 256 13,14 211 2.36.3 215 1000
5 Sanne van Straten 8,3 272 2,60 238 9,20 136 2.44.8 162 808
meisjes pup B 40 m hoogspringen balwerpen 600 m punten
1 Romy Spruit 7,0 500 1,10 416 20,99 331 2.12.7 397 1644
2 Demi van Noort 7,1 480 1,05 379 26,91 408 2.27.7 275 1542
3 Ilona Poel 7,1 480 0,90 269 17,18 276 2.16.6 363 1388
4 Iris Schlundt Bodien 7,1 480 0,95 306 17,66 283 2.31.0 251 1320
5 Eva Heemskerk 7,4 422 0,90 269 16,54 266 2.34.5 227 1184
6 Roos Nijman 7,8 351 0,95 306 18,51 296 2.34.1 229 1182
7 Maxime van Dongen 7,5 403 0,95 306 11,33 178 2.44.2 165 1052
8 Jaimy Hasselbaink 7,4 422 0,90 269 12,69 203 2.53.8 111 1005
9 Nienke Limburg 8,6 229 0,90 269 9,85 149 2.59.9 80 727
meisjes pup A1 60 m verspringen kogelstoten 600 m punten
1 Celina Rughetti 9,6 503 3,66 450 4,92 336 2.08.4 438 1727
2 Rosanna Tatti 9,6 503 3,77 472 7,19 476 2.30.0 258 1709
3 Michelle Hoeben 10,0 442 3,54 426 6,64 445 2.21.4 323 1636
meisjes pup A2 60 m hoogspringen kogelstoten 600 m punten
1 Lisa van den Hoff 9,4 535 1,35 599 8,06 524 2.02.0 503 2161
2 Marjolein Reitsma 10,0 442 1,20 489 7,33 484 1.52.5 615 2030
3 Danique van Tilburg 9,2 569 1,10 416 5,58 379 2.07.5 447 1811
4 Bianca Welp 9,7 487 1,10 416 6,08 411 2.28.0 272 1586
5 Esther Lubbers 10,2 413 1,00 342 5,72 388 2.35.9 217 1360
6 Caby Wassenaar 10,7 346 1,05 379 5,09 347 2.39.5 194 1266
7 Lindsey Hoorn 11,8 218 0,85 232 5,10 348 2.44.0 167 965
Jongens pup mini 40 m verspringen balwerpen 600 m punten
1 Calvin Andringa  7,5 403 2,78 274 14,82 239 2.30.1 257 1173
2 Alexander Soethout 8,4 257 1,95 108 11,91 189 2.36.5 214 768
3 Thomas Herder 8,6 229 2,40 198 11,34 178 3.10.4 31 636
4 Sven Stal 9,5 116 1,95 108 14,23 229 3.01.1 74 527
5 Terri vam Leeuwen 10,1 51 1,86 90 17,25 277 3.19.3 0 418
jongens pup C 40 m verspringen balwerpen 600 m punten
1 Franklin Jubitana 7,9 334 2,96 310 30,26 447 2.15.6 372 1463
2 Jip Elfrink 7,6 385 2,82 282 33,03 478 2.24.9 296 1441
3 Rogier Los 7,9 334 3,06 330 24,71 380 2.13.4 391 1435
4 Sean Andriessen 7,9 334 2,93 304 14,93 241 2.23.9 303 1182
5 Martin Munnik 8,2 287 2,10 138 14,21 229 2.45.6 157 811
jongens pup B 40 m hoogspringen balwerpen 600 m punten
1 Luuk Stal 7,5 403 0,95 306 23,70 367 2.22.2 317 1393
2 Mick Rumping 7,4 422 0,95 306 9,00 132 2.43.1 172 1032
jongens pup A1 60 m verspringen kogelstoten 600 m punten
1 Steven Carton 9,9 457 3,45 408 6,40 430 2.08.4 438 1733
2 Bjorn Muskee 10,5 372 3,32 382 5,24 357 2.33.1 236 1347
3 Pepijn Roos Hoefgeest 11,4 262 2,68 254 7,77 509 2.36.0 217 1242
4 Don Uiterwijk   11,2 285 2,81 280 6,49 436 2.33.6 233 1234
5 Evert Munnik 11,0 308 3,04 326 5,12 349 2.38.9 198 1181
6 Carlo Bos 12,0 197 2,86 290 5,62 382 0 869
7 Wessel Bos 12,9 111 2,48 214 5,08 347 3.24.8 0 672
jongens pup A2 60 m hoogspringen kogelstoten 600 m punten
1 Luc Does 9,1 587 1,10 416 5,78 392 1.54.0 596 1991
2 Wouter Vaneker 9,6 503 1,25 526 6,78 453 2.01.7 507 1989
3 Colin Zonneveld 9,6 503 1,30 562 7,55 497 2.14.5 381 1943
4 Dennis Drubers 10,0 442 1,10 416 6,57 441 2.18.1 350 1649
5 Wouter Stoker 10,0 442 1,10 416 6,32 426 2.17.8 353 1637
6 Niels Rietdijk 10,7 346 1,00 342 4,95 338 2.26.7 282 1308
7 Kevin van Noort 11,3 273 1,05 379 5,37 366 2.45.7 157 1175
8 Sebastiaan Schijffelen 11,1 296 1,00 342 4,96 338 2.43.5 170 1146
9 Gert Jan van Noort  11,2 285 0,95 306 4,88 333 2.36.5 214 1138

Foto's
Terug
Laatst bijgewerkt op: 27.10.2005