Klubrecords baan

Rode prestaties  zijn verbeteringen in het lopende seizoen
meisjes mini
40m Fiene Roosendaal 7.27 20-09-2014 Beverwijk
600m Fiene Roosendaal 2.17.1 05-10-2014 Beverwijk
hoogspringen Alba Sanna 0.96 16.06.2010 Beverwijk
verspringen Silke Potma 3.22 22-09-2019 Edam
balwerpen Kyra de Ruijter 19.63 15-09-2018 Haarlem
estafette 4x40m Khyra van Schooten 29.69 20-09-2014 Beverwijk
  Anne Kuijer
  Britt de Graaf
  Fiene Roosendaal
 
jongens mini
40m Harm Janssens 6.9 05-09-2009 Haarlem
600m Yoeri Lammers 2.13.53 13-09-2015 Castricum
hoogspringen Joep Beentjes 0.75 31-03-2007 Beverwijk
verspringen Stef Brasser 3.35 17-06-2017 Heiloo
balwerpen Sam van der Aar 30.90 25-08-2013 Krommenie
estafette 4x40m Stef Rosendaal 28.51 26-09-2015 Amstelveen
  Hugo Kuil
  Kas Commandeur
  Sam van Ooijen
 
Meisjes pupillen C
40 meter Claire Lablans 6.5 23-09-1995 Den Helder
600 meter Renee v Rookhuizen 2.10.9 02-09-2006 Beverwijk
hoogspringen Claire Lablans 1.22 07-10-1995 Beverwijk
verspringen Romij Spruit 3.61 02-10-2004 Amsterdam
balwerpen Lisa vd Hoff 26.53 31-08-2002 Haarlem
estafette 4x40m Luna Blaauw 26.41 26-09-2015 Amstelveen
  Britt de Graaf
  Sienna Smit
  Fiene Rosendaal
 
Jongens Pupillen C
40 meter Robin Lagrand 6.4 25-09-1999 Beverwijk
600 meter Jasper van Ginkel 2,10,21 08-10-2017 Beverwijk
hoogspringen Harm Janssens 1.13 16-06-2010 Beverwijk
verspringen Robin Lagrand 3.84 30-05-1999 Castricum
balwerpen Robert Vellema 39.00 16-08-1986 Hoorn
estafette 4x40m Tijs van Etten 26.20 29-09-2018 Amstelveen
  Duuk Doesburg
  Guus Hoekstra
  Stef Brasser
 
Meisjes pupillen B
40 meter Claudia Mura 6.3 25-09-1982 Utrecht
600 meter Fiene Rosendaal 2.04.1 09-10-2016 Beverwijk
1000 meter Claire Lablans 3.34.1 21-08-1996 Santpoort
hoogspringen Claire Lablans 1.26 21-09-1996 Krommenie
verspringen Sienna Smit 4.02 03-09-2016 Hoorn
kogelstoten Jolanda Bleeker 7.10 04-09-1976 Beverwijk
balwerpen Tanja Hoekstra 33.76 24-05-1986 Heerhugowaard
estafette 4x40m Luna Blaauw 25.26 23-09-2016 Amstelveen
  Britt de Graaf
  Sienna Smit
  Fiene Rosendaal
 
Jongens Pupillen B                             
40 meter Marco Lormans 6.2 03-10-1987 Beverwijk
40 meter Jerrel Feller 6.2 08-06-1996 Zaandam
600 m Rogier Los 2.02.15 10-06-2006 Beverwijk
1000 meter Lennert Duijn 3.29.3 25-06-1983 Heerhugowaard
hoogspringen Misha Ooteman 1.30 05-09-1981 Castricum
verspringen Misha Ooteman 4.36 26-09-1981 Purmerend
kogelstoten Lennox Vellema 9.03 31-08-2002 Haarlem
balwerpen Robert Vellema 40.20 22-08-1987 Heiloo
estafette 4x40m Felix Kuil 24.92 28.09.2019 Amstelveen
  Duuk Doesburg
  Guus Hoekstra
  Mohammed Abdirahmaan
 
Meisjes pupillen A
60 meter Claire Lablans 8.4 17-10-1998 Den Bosch
600 m Britt de Graaf 1.59.8 25-03-2018 Beverwijk
1000 meter Romy Spruit 3.18.9 28-09-2007 Beverwijk
hoogspringen Linda Kuil 1.45 07-10-1995 Beverwijk
verspringen Claire Lablans 4.69 17-10-1998 Den Bosch
kogelstoten Francis Heyneker 9.83 10-09-1994 Amstelveen
balwerpen Maaike Sinnema 37.53 08-09-1990 Beverwijk
estafette 4x60m Luna Blaauw 34,90 15-09-2018 Haarlem
  Britt de Graaf
  Sienna Smit
  Fiene Rosendaal
 
Jongens pupillen A                             
60 meter Misha Ooteman 8.3 24-09-1983 Heerhugowaard
600 m Jelle Schaap 1.55.46 20-09-2013 Beverwijk
1000 meter Lennert Duijn 3.13.7 22-06-1985 Hoorn
hoogspringen Harm Janssens 1.53 07-04-2013 Beverwijk
verspringen Misha Ooteman 4.80 28-05-1983 Heiloo
kogelstoten Lennox Vellema 11.00 02-10-2004 Beverwijk
balwerpen Robert Vellema 49.18 26-08-1989 Haarlem
estafette 4x60m Rene Muller 33.5 23-09-1989 Heerhugowaard
  Marco Lormans
  Dave de Graaf
  Jeroen Schram


Terug
Laatst bijgewerkt op: 29.09.2019