Nieuwsbrief 5 september 2013

Clubkampioenschap

Adres van de website voor pupillen en D-junioren: www.tigch.nl/dem
Bij
Agenda staat alle informatie over wat er komen gaat en wat er geweest is.

Nieuwsbrief 5 september 2013

Finale van de pupillen competitie

In een vorige nieuwsbrief vermeldden we het al dat DEM dit jaar met maar liefst 9 ploegen aan de finale van de competitie mee mag doen.
De finale is zaterdag 14 september in Edam.

Tijdschema en route staan op de pupillenwebsite
Nu is het alleen jammer dat bij de finale in een ploeg maar 5 kinderen mee mogen doen. Wie dat zijn berekenen we bij DEM als volgt:
We nemen van iedereen de persoonlijke records van die onderdelen die bij de finale gedaan worden.
De punten daarvan tellen we op, waarbij we de sprint dubbel tellen, omdat er ook estafette is.
We komen dan op de volgende namen uit:, (voor de reserve geldt: mocht er iemand ziek worden, dan gaat de reserve mee naar de finale)

Jongens mini (staan eerste in het klassement)
Sam vd Aar, Boris Borgmann,  Syp Luitwieler, Tijl Oostendorp, Bram Braak, reserve: Stijn Wilbrink
Jongens C (staan vijfde in het klassement)
Chris vd Meij, Koen Rosendaal, Daan Ranzijn, Morris Marcus, Stef Alders, reserve: Twan Spuijbroek
jongens B (staan tweede in het klassement)
Dennis Schaap,Tobias Janssens, Luuk Kooij, Thijmen Kratzschmar, Jort Lorinc, reserve  Sahid Haddache
jongens A2 (staan eerste in het klassement)
Harm Janssens, Jelle Schaap, Rowan Tuinstra, Mees Tuijn, Job Zandberg, reserve Piet v Vuuren
meisjes mini (staan tweede in het klassement)
Leone de Graaf, Isa Schram, Nikki Lagrand, Fiene Rosendaal, Rianne Kooij, reserve Britt de Graaf
meisjes C
(staan vijfde in het klassement)
Yvana Pol, Eva Benning,  Anne Palensrijn, Tania Willemse, Esmeralda vd Berg
meisjes B (staan vijfde in het klassement)
Eline Brouwer, Danique Schram, Silke de Haas, Anna vd Kamp, Zoe Lammertink, reserve Marike Kivit
meisjes A1
(staan derde in het klassement)
Bo vd Aar, Marit vd Kamp, Alba Sanna,  Mirte Janssen, Sara vd Geest, reserve Rachel Mohamadi
meisjes A2 (staan achtste  in het klassement)
Mila Kneefel,  Nadia Willemse, Deborah Leguit, Ramona de  Boer, Yoelle Schade v Westrum, reserve Sanne Meijer

Avondwedstrijd 20 september

Op vrijdagavond 20 september houden we op de baan van DEM hardloopwedstrijden.

Voor alle pupillen is er een afstand van 600 meter

We delen de series zo in, dat in iedere serie  de deelnemers even hard kunnen lopen

De start van de pupillen is om 19.00 uur

Wil je meedoen dan moet je het uiterlijk woensdag 18 september bij Tigch opgeven

Het meedoen is gratis

 

Estafette kampioenschappen

Zaterdag 28 september zijn in Amstelveen de Nederlandse estafette kampioenschappen.

Van DEM zijn de volgende ploegen ingeschreven:  JPC, JPB, JPA, MPC, MPB MPA

Bij de A pupillen tellen de eerste en tweede jaars A samen

Wie bij de finale van de pupillen competitie de estafette liep, staat ook hier weer opgesteld.

 

clubkampioenschap

Zoals het er nu naar uitziet houden we dat dit jaar op zaterdag 5 oktober

Start om 11 uur, Prijsuitreiking ongeveer 14.00 uur

We verwachten dat iedereen me gaat doen, ook wie er pas bij DEM zijn komen trainen

Binnenkort meer informatie

 

Tennisballen

Wie kan ons helpen aan oude tennisballen? We gebruiken ze swinters bij de training in de zaal


Terug
Laatst bijgewerkt op: 05.09.2013