Nieuwsbrief 14 juli 2013

Adres van de website voor pupillen en D-junioren: www.tigch.nl/dem
Bij
Agenda staat alle informatie over wat er komen gaat en wat er geweest is.

Finale van de pupillen competitie

In een vorige nieuwsbrief vermeldden we het al fat DEM dit jaar met maar liefst 9 ploegen aan de finale van de competitie mee mag doen.
De finale is zaterdag 14 september in Edam.
Nu is het alleen jammer dat bij de finale in een ploeg maar 5 kinderen mee mogen doen. Wie dat zijn berekenen we bij DEM als volgt:
We nemen van iedereen de persoonlijke records van die onderdelen die bij de finale gedaan worden.
De punten daarvan tellen we op, waarbij we de sprint dubbel tellen, omdat er ook estafette is.
We komen dan op de volgende namen uit:, (voor de reserve geldt: mocht er iemand ziek worden, dan gaat de reserve mee naar de finale)

Jongens mini (staan eerste in het klassement)
Sam vd Aar, Boris Borgmann,  Syp Luitwieler, Stijn Wilbrink, Bram Braak, reserve: Tijl Oostendorp
Jongens C (staan vijfde in het klassement)
Chris vd Meij, Koen Rosendaal, Daan Ranzijn, Morris Marcus, Stef Alders, reserve: Twan Spuijbroek
jongens B (staan tweede in het klassement)
Dennis Schaap,Tobias Janssens, Luuk Kooij, Thijmen Kratzschmar, Jort Lorinc, reserve  Sahid Haddache
jongens A2 (staan eerste in het klassement)
Harm Janssens, Jelle Schaap, Rowan Tuinstra, Mees Tuijn, Job Zandberg, reserve Piet v Vuuren
meisjes mini (staan tweede in het klassement)
Leone de Graaf, Isa Schram, Nikki Lagrand, Fiene Rosendaal, Rianne Kooij, reserve Britt de Graaf
meisjes C (staan vijfde in het klassement)
Yvana Pol, Eva Benning,  Anne Palensrijn, Tania Willemse, Esmeralda vd Berg
meisjes B (staan vijfde in het klassement)
Eline Brouwer, Danique Schram, Silke de Haas, Anna vd Kamp, Zoe Lammertink, reserve Marike Kivit
meisjes A1 (staan derde in het klassement)
Bo vd Aar, Marit vd Kamp, Alba Sanna,  Mirte Janssen, Sara vd Geest, reserve Rachel Mohamadi
meisjes A2 (staan achtste  in het klassement)
Mila Kneefel,  Nadia Willemse, Deborah Leguit, Ramona de  Boer, Yoelle Schade v Westrum, reserve Sanne Meijer

Wil je nog meer weten over de competitie, regelement, te verwerken onderdelen, tijdschema van de finale en dergelijke,
 kijk dan even op de competitiewebsite:  www.tigch.nl/pupil/2013


Terug
Laatst bijgewerkt op: 14.07.2013