Cross competitie, regio 1 t.m. 5
19 november 2022
Triathon
Amersfoort
poule Zuid
correcties 28 november


Ploegenklassement

Mannen U20 3000m
1 Iker Bruggink U-Track 9:40
2 Jarik van de Mast Altis 9:47
3 Nabil Chahboun U-Track 10:05
4 Teun Meijer Hellas 10:31
5 Isaac Abraham Zewdie U-Track 10:37
6 David van Kuik U-Track 10:39
7 Oscar Meijer Altis 11:12
Mannen U18 3000m
1 Thom van der Leest Altis 9:49
2 Finn van Ek U-Track 9:50
3 Benjamin Post Altis 10:02
4 Jari Schoorlemmer Altis 10:04
5 Harm Welleweerd U-Track 10:27
6 Niels Hulsman Altis 10:39
7 Sven Huijnen Altis 10:54
8 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 11:08
9 Doede Verbist Altis 11:09
10 Noah Schoonhoven U-Track 11:15
11 Tycho de Vries Spirit Lelystad 11:18
12 Mike Middelkoop Triathlon 11:18
13 Stijn Beverwijk Triathlon 11:25
14 Levi Relyveld Atverni 11:26
15 Quirijn Pastoor Zeewolde Atletiek 11:30
16 Sam de Wild Hellas 11:33
17 Thijs Kempe Altis 11:42
18 Wytze de Jong Fit 11:56
19 Nathaniel Dijkerman Almere '81 12:00
20 Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse Altis 12:01
21 Idse van der Schoot U-Track 12:05
22 Brigt van Apeldoorn Triathlon 12:05
23 Benjamin Götte Triathlon 12:06
24 Jacob van Alstein Fit 12:18
25 Floris van Tuijl Almere '81 12:44
26 Lukas van der Linde Fit 12:51
27 Martijn van Doorn Altis 13:13
28 Tim Verhagen U-Track 13:32
29 Satria Jansen Triathlon 13:52
30 Koen Bruin Phoenix 14:00
31 Julian Kriek Zeewolde Atletiek 14:09
32 Lyam Boel Atverni 15:41
33 Jens Werner Triathlon 16:00
Vrouwen U20 2000m
1 Emma Landman Triathlon 8:19
2 Karlijn Mesman Atverni 8:24
3 Anniek van Triest Clytoneus 9:26
4 Maartje Rinsema Altis 9:54
5 Myrthe Vernooij Altis 10:00
6 Marieke Visser Atverni 12:51
Vrouwen U18 2000m
1 Jikke van der Ploeg Triathlon 8:37
2 Merlijne van Doorn U-Track 8:48
3 Sophie Blom Spirit Lelystad 8:54
4 Maud te Pas Atverni 8:57
5 Lara van 't Klooster Triathlon 9:10
6 Silke Mählmann U-Track 9:24
7 Denise Kliphuis Fit 9:30
8 Emily Verhoef Pijnenburg 9:37
9 Noor ter Rahe Atverni 9:55
10 Myrthe van der Heeden AV Nijkerk 10:14
11 Ella Haaksman Hellas 10:14
12 Ireen Stoter Triathlon 10:23
13 Caitlin Verhaar Pijnenburg 10:24
14 Esmee Kramer Pijnenburg 11:36
Jongens junioren C 2500m
1 Henry Nicolaas Altis 9:16
2 Dim Petrusma Altis 9:30
3 Lars Beijk Phoenix 9:35
4 Silvan van Hussel Altis 9:36
5 Luc Benschop AV Nijkerk 9:42
6 Sven van Gelder Triathlon 9:51
7 Tijn van de Grijp Altis 9:53
8 Eric Posthumus U-Track 9:55
9 Luuk Dresen Fit 9:55
10 Finn Speckmann Altis 9:56
11 Ewoud van Schaik Zeewolde Atletiek 10:04
12 Twan Goudena Clytoneus 10:08
13 Daniël van der Leest Altis 10:10
14 Teun Westein Phoenix 10:25
15 Daniel Kuipers Atverni 10:33
16 Jesse Voogd Triathlon 10:36
17 Lasse Lemmers Triathlon 10:40
18 Jens van de Wetering Triathlon 10:45
19 Daan Beeks Altis 10:49
20 Tim van de Burgwal Altis 10:53
21 Lars van der Spek Fit 10:54
22 Marijn de Vries Clytoneus 10:56
23 Pieter Huneker U-Track 10:57
24 Hielke van Gelder Altis 10:57
25 Evan van Eck Phoenix 11:06
26 Jasper Van Eck Atverni 11:09
27 Tijs van Rooijen Clytoneus 11:15
28 Tycho van Hussel AV Nijkerk 11:18
29 Timme Bussemaker Pijnenburg 11:19
30 Ingmar Wassink Altis 11:20
31 Aron van Kempen Clytoneus 11:22
32 Rolan Iking Altis 11:23
33 Tom Westdijk Altis 11:27
34 Samuel Post Altis 11:39
35 Lucas van Lien Zeewolde Atletiek 11:40
36 Odin den Boer U-Track 11:51
37 Damian Verweij Zeewolde Atletiek 11:54
38 Liu Spijker Triathlon 11:54
39 Luke Uyleman Altis 11:58
40 Pieter Ruijs Altis 12:04
41 Julian Krist Zeewolde Atletiek 12:10
42 Tygo Pothoven Pijnenburg 12:12
43 Finn van den Abbeelen Zeewolde Atletiek 12:21
44 Pierre Verhoosel Triathlon 12:23
45 Wessel Siezen Fit 12:32
46 Thomas Pronk Atverni 12:37
47 Noah Marcellis U-Track 12:43
48 Milko Buijs Hellas 12:43
49 Stijn van Zijst Fit 12:44
50 Matthias Maasse Zeewolde Atletiek 12:45
51 Onno Hoekstra Triathlon 12:55
52 Alain Tourne Triathlon 12:59
53 Lars Rijksen Pijnenburg 13:04
54 Ivo Schöls Triathlon 13:05
55 Mees Blijenberg Triathlon 13:36
56 David van Dijk Triathlon 13:56
57 Floris Valkonet Triathlon 14:24
58 Tobias Hilhorst Triathlon 14:35
Meisjes junioren C 2000m
1 Jasmijn van Steenpaal Atverni 8:35
2 Bodine Roza Altis 8:42
3 Zara Kok Clytoneus 9:02
4 Britte Wijnberger Pijnenburg 9:07
5 Milana Oortjes Altis 9:13
6 Sophie de Haan U-Track 9:22
7 Veerle Kouseband Almere '81 9:28
8 Roos Verblauw Altis 9:31
9 Vere Ingram Fit 9:31
10 Noortje Zwaal Altis 9:34
11 Ivana Marzec Pijnenburg 9:42
12 Annyck Room Zeewolde Atletiek 9:42
13 Romy Bendanon Altis 9:43
14 Annabel Haan U-Track 9:49
15 Anniek Mateman Triathlon 9:50
16 Fiene van Maanen Pijnenburg 9:57
17 Noa Schut Altis 10:00
18 June Besuyen Altis 10:01
19 Julia Jonkeren Clytoneus 10:06
20 Iris van Eerde Zeewolde Atletiek 10:11
21 Alexandra Koenis Almere '81 10:20
22 Noena van den Berg Almere '81 10:29
23 Linde Zijlstra Altis 10:34
24 Liv Groot Almere '81 10:42
25 Ella Cools Altis 10:46
26 Roos Kempe Altis 10:47
27 Karlijn Mossink Altis 10:47
28 Lauren van der Haar Zeewolde Atletiek 10:50
29 Yfke van der Meer Altis 10:51
30 Carlijn Kannegieter Altis 10:58
31 Renske Versteeg Pijnenburg 11:04
32 Roos van Oostveen Altis 11:06
33 Marrit Jelgerhuis Triathlon 11:06
34 Juna van Sonderen Altis 11:11
35 Jolien Stukker Altis 11:20
36 Famke Brunt Triathlon 11:20
37 Fé van der Weij Altis 11:20
38 Talisha Martha Almere '81 11:24
39 Kathelijne ter Huurne U-Track 11:27
40 Mayke van Lieshout Triathlon 11:28
41 Mette van der Kolk Altis 11:41
42 Ronja Brouwer Triathlon 11:55
43 Fenne Boudewijns Pijnenburg 12:07
44 Cato Willems Altis 13:02
45 Anouk van Nifterik AV Nijkerk 13:03
Jongens junioren D2 2000m
1 Luuk van Meerveld Altis 8:32
2 Casper Holterhues Altis 8:33
3 Palle Cranenbroek Pijnenburg 9:07
4 Tim van den Heuvel Atverni 9:13
5 Lucas van Exel Fit 9:21
6 Friso Leunk Fit 9:23
7 Bram van de Ruit Hellas 9:26
8 Jasper van Schaik Zeewolde Atletiek 9:28
9 Xavi van der Vliet Pijnenburg 9:29
10 Rutger Vloo Triathlon 9:36
11 Hidde Ruijs Almere '81 9:38
12 Daan Dirksen AV Nijkerk 9:42
13 Thijs van Amerongen AV Nijkerk 9:47
14 Alec Overbeek Fit 9:48
15 Roan Nieuwenhuijsen Altis 9:49
16 Lucas Hendrickx Triathlon 9:49
17 Zeb Bergmans Phoenix 9:51
18 Fedde Spruijt Atverni 9:53
19 Antonie Kuiper Pijnenburg 9:54
20 Sebastian Redel Altis 9:55
21 Floris van den Berg Altis 9:58
22 Thom Straub Phoenix 10:02
23 Tristan Kroon Altis 10:09
24 Olaf van Dam Pijnenburg 10:11
25 Christian Dijkerman Almere '81 10:12
26 Yvar van der Linden Triathlon 10:13
27 Rens Boogaard Phoenix 10:13
28 Niek van Reen Zeewolde Atletiek 10:31
29 Olivier Zwaal Altis 10:44
30 Fynn van Schaik Altis 10:46
31 Guus van de Burgwal Altis 10:47
32 Akram Pinard Altis 10:50
33 Bram Wittebol Altis 11:14
34 Boris van der Zee Triathlon 12:08
35 Vriend Allom Triathlon 12:31
36 Thorsten Bouwens Triathlon 14:58
Jongens junioren D1 2000m
1 Jelger Boorsma Altis 8:58
2 Florian Jellesma Pijnenburg 9:04
3 Eneas Verbakel Pijnenburg 9:13
4 Siem Kastelein Clytoneus 9:15
5 Harm de Leeuw Triathlon 9:19
6 Lars Epema Altis 9:23
7 Eljin Hattink Triathlon 9:24
8 Menno Walgemoed Altis 9:26
9 Sem Mijderwijk Altis 9:36
10 Toana Rashid Pijnenburg 9:38
11 Milo Valk Atverni 9:46
12 Wicher Room Zeewolde Atletiek 9:47
13 Lasse Faber Altis 9:56
14 Stef van Niekerk Clytoneus 10:03
15 Timo van der Fange Altis 10:04
16 Fedde van Nieuwenhuizen Pijnenburg 10:15
17 Jesse Pereboom Hellas 10:16
18 Emiel Breuls Hellas 10:18
19 Mats de Vos Altis 10:19
20 Michael Woelders Altis 10:22
21 Bob Teijen Fit 10:24
22 Jurre van den Berg Spirit Lelystad 10:28
23 Jaykub Bomhof Almere '81 10:30
24 Yves Werensteijn Pijnenburg 10:37
25 Nout Meijering Altis 10:46
26 Cirino Invernizzi Hellas 10:47
27 Jaron Maasse BAV 10:48
28 Onno Dijkgraaf Hellas 10:50
29 Tim Rolvink Phoenix 10:52
30 Joep Hofman Altis 10:54
31 Alex van 't Wout Altis 11:07
32 Ciaran Jagt Spirit Lelystad 11:20
33 Sten Heijdra Triathlon 11:33
34 Lucas Eijsink U-Track 11:33
35 Hugo van Wijk Altis 11:48
36 Niels Bakker Triathlon 12:17
37 Bart Bijkerk Triathlon 12:25
38 Niels van Beers Triathlon 12:37
39 Isaiah Doorjé Almere '81 13:13
40 Collin Reijersen AV Nijkerk 13:31
Meisjes junioren D2 1500m
1 Valerie van Keulen Clytoneus 5:22
2 Livia Damhuis Atverni 5:41
3 Laure Steenis Spirit Lelystad 5:52
4 Myrte Straathof Atverni 5:55
5 Elske Dunnink Altis 6:03
6 Aarna Thakare Atverni 6:04
7 Nune Olde Dubbelink Altis 6:14
8 Bo Tesser Clytoneus 6:29
9 Stella Paulusma Triathlon 6:32
10 Mae van Beek Almere '81 6:37
11 Itske van der Ploeg Triathlon 6:37
12 Lena Ydema Pijnenburg 6:38
13 Louise Oosterhuis Zeewolde Atletiek 6:39
14 Moyra Tissingh Pijnenburg 6:40
15 Jasmijn Russcher Pijnenburg 6:46
16 Lene Driessen Pijnenburg 6:47
17 Emily Bonder Altis 6:48
18 Tia van Langen Fit 6:52
19 Neva Kapelle Triathlon 6:57
20 Jayda Verhaar Pijnenburg 6:58
21 Elena van Til Triathlon 7:00
22 Febe van Rooden U-Track 7:02
23 Fenne Westra Phoenix 7:03
24 Darlene Krijtenburg Altis 7:05
25 Hanne van der Meer Altis 7:06
26 Esther van Essen Triathlon 7:10
27 Rhodé van der Bijl Altis 7:12
28 Saar Holverda Altis 7:13
29 Vive van den Brink Triathlon 7:14
30 Aniek Westra Phoenix 7:15
31 Lotte Konst AV Nijkerk 7:19
32 Milou van Bruxvoort Triathlon 7:20
33 Eleanore Joosse Altis 7:25
34 Norah Breman Triathlon 7:32
35 Iza Helmerhorst Almere '81 7:35
36 Isabelle Snijder Triathlon 7:35
37 Teyónna Nicolaas Altis 7:48
38 Emma de Jong Altis 7:49
39 Fleur van Gorkum Altis 7:51
Meisjes junioren D1 1500m
1 Meike Rothuizen Altis 6:11
2 Famke Landman Triathlon 6:23
3 June van Hooijdonk Hellas 6:25
4 Zee de Kiefte Phoenix 6:25
5 Anne Jochems Altis 6:30
6 Amber Gottschalk Hellas 6:37
7 Elize van Doorn Altis 6:43
8 Milou Steffen Zeewolde Atletiek 6:48
9 Iva Wijnberger Pijnenburg 6:50
10 Sammie Postma Altis 6:50
11 Lynn Van den Berg Atverni 6:51
12 Doutze Gielbert Altis 6:52
13 Elisha Bremer AV Nijkerk 6:53
14 Elin Batist AV Nijkerk 7:01
15 Sari van de Pol Hellas 7:01
16 Norah Neijenhuis Altis 7:03
17 Yasmin Abourachid AV Nijkerk 7:03
18 Féline Tourné Triathlon 7:06
19 Benthe van Veen Pijnenburg 7:10
20 Irene Riesenkamp Altis 7:12
21 Bonn Dinslage U-Track 7:14
22 Julia Pronk Atverni 7:15
23 Fien Bramer Altis 7:17
24 Laila de Goijer Phoenix 7:18
25 Maegan Pool Clytoneus 7:23
26 Pheline Huijbers Altis 7:24
27 Christel van der Haar Zeewolde Atletiek 7:25
28 Mika de Laat Triathlon 7:27
29 Jasmijn van Slooten Altis 7:30
30 Floor van Geest Altis 7:31
31 Ellemijn Visscher Altis 7:32
32 Liz van Diepen Triathlon 7:42
33 Jolijn van Dijk Triathlon 7:46
34 Thaďs Escalon Spirit Lelystad 7:48
35 Maud Lippinkhof Zeewolde Atletiek 8:06
36 Fiene Rits Altis 8:08
37 Amora Wirht Almere '81 8:15
38 Ymke Valkonet Triathlon 8:17
Jongens pupillen mini 700m
1 Etienne Hennequin Triathlon 3:36
2 Julan Veenema Altis 3:44
3 Fedde Muller Altis 3:49
4 Marijn Vringer BAV 3:57
5 Caio Muller Hellas 3:57
6 Collin van der Vegt Pijnenburg 4:02
7 Tom Danes Altis 4:06
8 Sepp Vloo Triathlon 4:07
9 Max Plaggenborg Atverni 4:22
10 Jurre Rothuizen Altis 4:23
11 Oscar Aerts Phoenix 4:27
12 Simon Thapa Altis 4:34
13 Quinn Klaassen Hellas 5:18
Meisjes pupillen mini 700m
1 Iris Barends Altis 3:43
2 Mare Groenenboom Altis 3:48
3 Mare Mellink Fit 3:50
4 Keoni Tressous BAV 3:55
5 Juley van Hooijdonk Hellas 4:00
6 Synne Kruiswijk BAV 4:06
7 Norah Dorst Altis 4:25
8 Danique Hennequin Triathlon 4:29
9 Elin Koelewijn Triathlon 4:30
10 Senna Aalten Altis 4:37
11 Bregje van Gorkum Altis 4:41
12 Marly Tonn Altis 4:51
13 Jip Bramer Altis 5:22
Jongens pupillen C 1000m
1 Kai Hanegraaf Altis 5:02
2 Liam van Rooijen Spirit Lelystad 5:04
3 Thijs Gouw Triathlon 5:06
4 Mihai Neagu U-Track 5:11
5 Lucas Kallenberg BAV 5:17
6 Casper Smedema Triathlon 5:19
7 Robin Koot Almere '81 5:33
8 Jens van den Berg Spirit Lelystad 5:36
9 Johan de Haas Altis 5:43
10 Abel Leenaerts BAV 5:44
11 Hugo de Putter Altis 5:44
12 Abel Tamsiran Triathlon 5:45
13 Douwe Michel Altis 5:51
14 Oliver Hendrickx Triathlon 5:53
15 Ravin van de Bunt Triathlon 5:55
16 Lasse Smith U-Track 5:56
17 Tobias Helmers BAV 5:58
18 Olle de Graaf Triathlon 5:59
19 Floris Boomker Altis 6:02
20 Mikai Besuyen Altis 6:02
21 Nasrullah Malik Altis 6:06
22 Benjamin Luigjes Almere '81 6:07
23 Hidde Pereboom Hellas 6:08
24 Jelte Verweij AV Nijkerk 6:08
25 Duuk Janssen Altis 6:11
26 Jelte de Jong Altis 6:14
27 Simon Krootjes Triathlon 6:16
28 Felix Remmelts Altis 6:21
29 Jasper Trimp Altis 6:23
30 Wouter Van Hemert Zeewolde Atletiek 6:27
Meisjes pupillen C 1000m
1 Nick Huismans U-Track 5:19
2 Kris Waaijman Triathlon 5:19
3 Elke Nijborg Pijnenburg 5:38
4 Isolde de Wijs Altis 5:40
5 Sofie de Waard Hellas 5:41
6 Noor Boer Triathlon 5:44
7 Djezz Dessing Almere '81 5:50
8 Merle van Aalten Altis 5:51
9 Josephine Vera Phoenix 5:53
10 Ilse Aerts Phoenix 5:57
11 Jolijn Jellesma Pijnenburg 6:04
12 Lola van Meer Phoenix 6:10
13 Suzanna Thapa Altis 6:13
14 Feya ter Maat Altis 6:14
15 Daniëlle Wybenga Altis 6:28
16 Lisa van Duinen Almere '81 6:28
17 Lys Hamburger U-Track 6:29
18 Menthe Zieleman Triathlon 6:30
19 Reva Dördregter Altis 6:36
20 Maud van Barneveld Altis 6:38
21 Laura van der Spoel Altis 6:40
22 Loďs Franken Triathlon 6:42
23 Gabriëlla Nicolaas Altis 6:43
24 Aife Verkruissen Triathlon 6:53
25 Noor Hoogervorst Altis 7:01
26 Juno Roza Altis 7:02
Jongens pupillen B 1000m
1 Timme Mellink Fit 4:51
2 Jesper Janssen Clytoneus 4:53
3 Mitchell van der Vegt Pijnenburg 4:59
4 Merijn Somers Zeewolde Atletiek 5:00
5 Liam van der Flier BAV 5:02
6 Mick Groot Altis 5:02
7 Nout Spruijt Atverni 5:03
8 Sep Staartjes Almere '81 5:05
9 Fabe Minkhorst Zeewolde Atletiek 5:07
10 Ruben den Hartogh Zeewolde Atletiek 5:08
11 Tygo Verweij Zeewolde Atletiek 5:10
12 Benjamin Bosch Altis 5:12
13 Thijs ten Brink Pijnenburg 5:12
14 Lars Meijer Altis 5:13
15 Joaquin de Souza van Vliet Fit 5:19
16 Bodhi Vos BAV 5:22
17 Teun van Breukelen Hellas 5:22
18 Noah van der Put Triathlon 5:23
19 Bram van den Broek Triathlon 5:24
20 Nick van Amerongen AV Nijkerk 5:24
21 Pepijn van der Meer Altis 5:25
22 Rik Goes Hellas 5:25
23 Fynn Kooijman Clytoneus 5:28
24 Luuk Mulder Altis 5:30
25 Simon de Vries Fit 5:34
26 Joris Sybesma Altis 5:35
27 Marijn Rutten Fit 5:37
28 Thijmen van de Geest Pijnenburg 5:39
29 Ies Hendrik van Veen Triathlon 5:39
30 Duarte Budel Hellas 5:39
31 Boris Tegel Hellas 5:41
32 Jelte van Nieuwenhuizen Pijnenburg 5:41
33 Liam van Gerven Pijnenburg 5:42
34 Barack Bryant BAV 5:43
35 Johannes Sonnen U-Track 5:44
36 Finn Van Gent Triathlon 5:45
37 Ilya Maltusov Altis 5:45
38 Casper van Teeffelen Altis 5:51
39 Mikail Uludas Pijnenburg 5:52
40 Tim van Dartel Triathlon 5:52
41 Philippe Zweers BAV 5:53
42 Lorenzo Balzarelli Zeewolde Atletiek 5:53
43 Julian Pasop Altis 5:55
44 Noah Leeflang BAV 5:57
45 Luca Pater AV Nijkerk 6:01
46 Mathias Roethof U-Track 6:01
47 Pim Gadellaa Altis 6:05
48 Hugo Bloemen Hellas 6:07
49 Casper Geurtsen Pijnenburg 6:13
50 Pelle van den Hoek AV Nijkerk 6:16
51 Niels Nieuwenhuis Pijnenburg 6:19
52 Falk Swets Triathlon 6:23
53 Sven Bokkers AV Nijkerk 6:25
54 Maurits Riesenkamp Altis 6:27
55 Sam Bronkhorst Zeewolde Atletiek 6:28
56 Bart Geerts Triathlon 6:28
57 Joris de Vos Pijnenburg 6:29
58 Timon de Bie Zeewolde Atletiek 6:29
Meisjes pupillen B 1000m
1 Jasmijn Knoop Altis 5:09
2 Wies Piët Triathlon 5:12
3 Louise Hoogendoorn Almere '81 5:16
4 Macy de Jong Pijnenburg 5:21
5 Wieke Driessen Pijnenburg 5:27
6 Maite Brouwer Spirit Lelystad 5:36
7 Robyn Breman Triathlon 5:38
8 Lana den Ronden Almere '81 5:40
9 Frida Dinslage U-Track 5:42
10 Rosie Gootjes Triathlon 5:43
11 Evi Kraassenberg Fit 5:45
12 Lune Rutten Spirit Lelystad 5:46
13 Vera van der Fange Altis 5:47
14 Sarah Abdelouarith BAV 5:49
15 Niene Faber Altis 5:50
16 Merle van Veen Altis 5:54
17 Floor Wouterson Triathlon 6:02
18 Zara-May Hasnoe Almere '81 6:03
19 Liz van Beek Almere '81 6:05
20 Shira Suijk Altis 6:08
21 Rosa Elkerbout Altis 6:13
22 Mare Veldhuis Pijnenburg 6:14
23 Olivia Scholtes Pijnenburg 6:14
24 Anne Mul Triathlon 6:17
25 Jinte Veenema Altis 6:22
26 Reza Glazenburg Pijnenburg 6:25
27 Saar te Ronde Altis 6:27
28 Esmee Smit Altis 6:27
29 Katia Oude Elferink Altis 6:30
30 Floor Visscher Altis 6:32
31 Fiene van den Tweel Altis 6:33
32 Anna-Sophie Haring Triathlon 6:33
33 Bobbi Kuiper U-Track 6:44
34 Jasmijn de Bock Fit 6:46
35 Nina Mooibroek Triathlon 6:59
36 Iris van Dijk Triathlon 7:00
37 Evi Hazewinkel Altis 7:05
38 Ilse Zwart Pijnenburg 7:12
39 Bibi Legall Melendez Pijnenburg 7:13
Jongens pupillen A1 1000m
1 Tieme Bakker Fit 4:30
2 Harmen Muller Altis 4:34
3 Boyd Lankreijer BAV 4:37
4 Thijs van Schaik Zeewolde Atletiek 4:39
5 Lucas Boonman Altis 4:41
6 Axel Woelders Triathlon 4:46
7 Falko van Es Pijnenburg 4:50
8 Dax van Ginkel Pijnenburg 4:54
9 Matthijs Prins BAV 4:54
10 Jip van Leur Altis 4:55
11 Kevin Juffer Zeewolde Atletiek 4:57
12 Melle De Jong Altis 4:59
13 Mads Brangert Hellas 4:59
14 Cedric Hennequin Triathlon 5:04
15 Sten Rozeboom Spirit Lelystad 5:05
16 Jurre Kooij Pijnenburg 5:07
17 Nout Freriks BAV 5:10
18 Merijn Spruit Triathlon 5:10
19 Ilja Woelders Altis 5:11
20 Mika Plaggenborg Atverni 5:12
21 Auke Baron Zeewolde Atletiek 5:12
22 Jacob Rosmulder Phoenix 5:13
23 Teun Hofman Altis 5:14
24 Boaz van den Hoek Triathlon 5:18
25 Sasja de Lijster Zeewolde Atletiek 5:20
26 Aron Josha Wüstlich AV Nijkerk 5:21
27 Sylvester Kooij Altis 5:24
28 Maximilian Kok Pijnenburg 5:25
29 Olav de Haan Phoenix 5:26
30 Daerian Hoogendoorn Zeewolde Atletiek 5:26
31 Ian van Dijk AV Nijkerk 5:27
32 Lev Langenhoff U-Track 5:27
33 Stef van Mourik Atverni 5:27
34 Vova Leontiev Almere '81 5:28
35 Loek Gregoor Triathlon 5:28
36 Huib Böggemann Pijnenburg 5:29
37 Olivier Hoogendoorn Atverni 5:29
38 Stijn Esendam Triathlon 5:32
39 Youb Beeke BAV 5:33
40 Thom van Steeg AV Nijkerk 5:33
41 Jonas Praagman Phoenix 5:37
42 Boaz Maasse Zeewolde Atletiek 5:39
43 Dex Barends Altis 5:48
44 Bram van 't Veld Altis 5:49
45 Jefferson Dam Atverni 5:52
46 Pelle van Ditmarsch Phoenix 5:58
47 Floris Muijsken Phoenix 5:59
48 Simon Van Wijk Altis 6:19
49 Yann Arons Atverni 6:24
50 Thijs van Zal Altis 6:29
51 Hugo Simonse Altis 6:32
Meisjes pupillen A1 1000m
1 Jaloe Gerlings Pijnenburg 5:00
2 Lianne Rijnders Pijnenburg 5:04
3 Lara van der Laan Triathlon 5:06
4 Jet Mekenkamp Pijnenburg 5:09
5 Saar Epema Altis 5:11
6 Amelie van Schaik Altis 5:22
7 Mila van Vulpen BAV 5:23
8 Floor van de Ruit Hellas 5:23
9 Maud Pereboom Hellas 5:24
10 Hannah-Lize Somer Almere '81 5:25
11 Sara Smit Zeewolde Atletiek 5:26
12 Myrthe Norg Triathlon 5:28
13 Rixt Room Zeewolde Atletiek 5:29
14 Saar Dijkgraaf Zeewolde Atletiek 5:32
15 Elif Sude Karakoc Altis 5:35
16 Malou Plat Altis 5:36
17 Benthe Walen Pijnenburg 5:36
18 Floortje Maas Triathlon 5:38
19 Nora Loutfi Almere '81 5:41
20 Sara Valkenet Atverni 5:41
21 Isa Silverentand Triathlon 5:43
22 Linn van der Linden Almere '81 5:43
23 Cleo Kersten Almere '81 5:45
24 Janne Slaats Altis 5:46
25 Nele Slaats Altis 5:46
26 Evi van Barneveld Altis 5:47
27 Julia Van Kuijk Almere '81 5:54
28 Saar Grift Zeewolde Atletiek 5:56
29 Elena Hessels Almere '81 5:57
30 Ilja Oosterwijk Altis 5:58
31 Eva van Opstal Altis 6:02
32 Sophie van Dijk Triathlon 6:03
33 Vera Aerts Phoenix 6:04
34 Marije Wierenga Triathlon 6:10
35 Mirthe Kraus Triathlon 6:10
36 Milou Grijsen Almere '81 6:24
37 Amelia Rop Almere '81 6:27
38 Puck Sassen Almere '81 6:28
39 Roos van Asch BAV 6:28
40 Lola Boelhouwer Triathlon 6:33
41 Saar Vrielink Triathlon 6:33
Jongens pupillen A2 1000m
1 Noah van Kuijk Almere '81 4:14
2 Tiemen Ingram Fit 4:19
3 Mats van Esschoten Atverni 4:20
4 Thijmen Versteeg Zeewolde Atletiek 4:25
5 Sven Dorlandt BAV 4:27
6 Mats van Veldhuijsen Pijnenburg 4:31
7 Finn van der Flier BAV 4:33
8 Bent Hesselink BAV 4:33
9 Leon Laven Zeewolde Atletiek 4:34
10 Rafael Nselel Awanda U-Track 4:35
11 Manu Arts Atverni 4:35
12 Simon Tegel Hellas 4:40
13 Hugo Meeks Fit 4:42
14 Marijn Scheepmaker Triathlon 4:43
15 Tom Cools Altis 4:45
16 Cas Jonkeren Clytoneus 4:45
17 Boris Deiman Pijnenburg 4:45
18 Julius van der Vlugt BAV 4:46
19 Gijs van Leuveren Altis 4:50
20 Aaron Rutten Fit 4:51
21 Daan Splinter Altis 4:51
22 Sep van Kreijl Triathlon 4:52
23 Pepijn Greven Fit 4:53
24 Melle van der Harst BAV 4:55
25 Lars Mulder Altis 4:58
26 Joris Verhoeven Triathlon 4:59
27 Seph de Bruin Altis 5:00
28 Dorian Bijlsma Zeewolde Atletiek 5:01
29 Chris van Amerongen AV Nijkerk 5:01
30 Basten Mellink Fit 5:02
31 Pepijn Löschner Triathlon 5:02
32 Olaf Jautze U-Track 5:03
33 Tom Hofman Spirit Lelystad 5:03
34 Jay Turner Pijnenburg 5:04
35 Peter de Haan AV Nijkerk 5:05
36 Tijn van Gent Triathlon 5:06
37 Tijn Zondag Zeewolde Atletiek 5:07
38 Oscar Nagel U-Track 5:07
39 Ruben Swen BAV 5:09
40 Jens van de Hoven Altis 5:12
41 Daan Leenaerts BAV 5:12
42 Arthur Verhaak Altis 5:14
43 Elano Quispel BAV 5:15
44 Lucas Westerveld Altis 5:15
45 Finn Serné Hellas 5:16
46 Noah van Coeverden Almere '81 5:16
47 Jelle Koopmans Fit 5:17
48 Bas van Arkel Pijnenburg 5:18
49 Daniël van der Meer Altis 5:19
50 Luuk van de Pol Altis 5:19
51 Stijn Krootjes Triathlon 5:29
52 Terre Hofland Pijnenburg 5:31
53 Lucas Wijsman Triathlon 5:34
54 Boaz Bosveld Zeewolde Atletiek 5:35
55 Stan van Kasteren Pijnenburg 5:42
56 Pim de Vos Clytoneus 5:44
57 Otte de Kok Triathlon 5:45
58 Bram van der Woud Pijnenburg 5:47
59 Daaf Niesthoven Triathlon 5:49
60 Willem Dotlacil Altis 5:50
61 Colin Pasop Altis 5:50
62 Damian Kroon Zeewolde Atletiek 5:58
63 Lucas Schipper AV Nijkerk 5:59
64 Mick van Straaten Pijnenburg 6:03
65 Olivier Verhoog Almere '81 6:08
66 Zeid Al Ahmad Altis 6:43
Meisjes pupillen A2 1000m
1 Flore van Keulen Clytoneus 4:28
2 Feline Meulendijks Pijnenburg 4:37
3 Kari Cranenbroek Pijnenburg 4:42
4 Amelie Brouwer Spirit Lelystad 4:44
5 Jolien Langstraat Zeewolde Atletiek 4:44
6 Majorie van Wegen Fit 4:45
7 Manon Alblas Clytoneus 4:52
8 Alexa van Langen Fit 4:53
9 Pippa Dijkman Altis 4:53
10 Norah Steenis Spirit Lelystad 4:54
11 Naomi Holterhues Altis 4:57
12 Anne Kooistra Altis 5:00
13 Megan Webb U-Track 5:03
14 Merit van Eck Atverni 5:05
15 Meike Rodenhuis Altis 5:05
16 Lizanne Petersen Altis 5:10
17 Evi Elzenaar Spirit Lelystad 5:11
18 Laurine Dekkers Altis 5:14
19 Lucy Webb U-Track 5:14
20 Alexandra Dorst Altis 5:15
21 Sanne Boogaard Phoenix 5:17
22 Lieke Smedema Pijnenburg 5:23
23 Eola Verbakel Pijnenburg 5:24
24 Cato Kaijser Bots Zeewolde Atletiek 5:25
25 Kate Franklin U-Track 5:29
26 Amber Lemmers Triathlon 5:30
27 Rosan Buitenhuis Zeewolde Atletiek 5:30
28 Silke van Engen Triathlon 5:31
29 Yael Boomgaard Triathlon 5:31
30 Guusje Smeeing Pijnenburg 5:32
31 Kim Huynh Zeewolde Atletiek 5:32
32 Romy van Gerven Pijnenburg 5:32
33 Sofie Claassens Triathlon 5:33
34 Lotta Brouwer Triathlon 5:34
35 Lene Prins Atverni 5:40
36 Bo Taverne Altis 5:43
37 Iza Hart Zeewolde Atletiek 5:48
38 Yenthe Minkhorst Zeewolde Atletiek 5:49
39 Janine Böggeman Triathlon 5:56
40 Lise Wantenaar Triathlon 6:11
41 Noa Lijfering Pijnenburg 6:12
42 Fabiënne Kramer Pijnenburg 6:15
43 Jayda Richards Altis 6:16
44 Aurélie ten Feld Altis 6:18
45 Karlijn Trommel Triathlon 6:21

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 280.11.2022