Cross competitie, regio 1 t.m. 5
19 november 2022
ARO'88
Obdam
poule Noord


Ploegenklassement

Mannen U20 3000 m
1 Ioann Lobles Noordkop 9.14
2 Toon van Vuuren AV Castricum 9.30
3 Rowan Dekker AV Castricum 9.43
4 Ymme van Komen Hollandia 10.20
5 Joost Emmaneel NOVA 10.28
6 Gijs van der Kolk Trias 10.55
7 Wesley Steenbakker Lycurgus 11.12
8 Jur Bakker AV Edam 11.21
9 Cas Van der Veen DOKEV 12.41
10 Martijn Konijn Wieringermeer 12.43
Mannen U18 3000 m
1 Max Preijer SAV 9.56
2 Sepp Schulte AV Castricum 10.03
3 NariŮo Renfurm SAV 10.14
4 Thijmen van der Burg Hera 10.17
5 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 10.34
6 Alec Deumers AV Castricum 10.46
7 Jelle Rol NEA Volharding 11.26
8 Stijn Kooij Lycurgus 11.36
9 Sijmen Ploeg NOVA 11.39
10 Rowan de Wit NEA Volharding 11.52
11 Figo Heijliger AV Castricum 11.54
12 Stan Smit DOKEV 12.09
13 Mattis Reijmerink NOVA 12.14
14 Jilles Steenstra Lycurgus 12.38
15 Ivan Nillesen NEA Volharding 12.41
16 Oscar Benjamins Wieringermeer 12.50
17 Kyan van der Wiele Hera 12.55
Vrouwen U20 2000 m
1 Sien van Vuuren AV Castricum 7.07
2 Fee Eising Lycurgus 7.15
3 Pipp Pauzenga AV Castricum 7.32
4 Marlotte Vliese AV Castricum 7.53
5 Tessa van Herp Lycurgus 8.13
Vrouwen U18 2000 m
1 Meike Rozemeijer Hera 7.24
2 Laura Babucci NEA Volharding 8.17
3 Tara de Greeuw Hollandia 8.32
Jongens Jun C 2500 m
1 Boet van Hove Trias 9.05
2 Biek Komen Hylas 9.12
3 Sven Mulder Hylas 9.41
4 Kai Vermeulen AV Castricum 9.48
5 Zeb Tesselaar Hera 9.51
6 Timo Hensen Hylas 9.54
7 Sjaak Taams AV Castricum 9.58
8 Espen van der Welle NOVA 10.02
9 Noud van Saase AV Castricum 10.05
10 Brice Buur AV Castricum 10.21
11 Lasse Zentveld AV Castricum 10.32
12 Tim Gortzak NEA Volharding 10.36
13 Kevin Bruin TAS '82 10.39
14 Luc van der Sluis Trias 10.54
15 Jasper Konijn NOVA 11.02
16 Tije Jillings Hera 11.04
17 Bam Papavoine Lycurgus 11.18
18 Luuk Zwanenburg Hylas 11.24
19 Noah Beentjes AV Castricum 11.25
20 Tom Brouwer Trias 11.30
21 Jitte Kooij Hylas 11.43
22 Julian Vader NOVA 11.43
23 Viggo Wolthuis NOVA 12.08
24 Niek Broers ARO '88 12.11
25 Wout Boekel NOVA 12.12
26 Thijn van Rijen AV Castricum 12.13
27 Robert Simon van Eldik AV Castricum 12.19
28 Jeannot de Betue DOKEV 12.31
29 Tim Smit DOKEV 12.38
30 Merlijn Marechal AV Castricum 13.00
Meisjes Jun C 2000 m
1 Rosalie ten Bruggencate Hera 7.12
2 Britt Molenaar Lycurgus 7.17
3 Tess de Weger Lycurgus 7.42
4 Gwen Hoekstra SAV 7.46
5 Lisa van Kooten DOKEV 7.54
6 Fenna van Wijk Lycurgus 7.58
7 Eliane Meurs NEA Volharding 7.59
8 Jonna Brommer Hylas 8.11
9 Evi Drommel AV Castricum 8.17
10 Ella Mentjens DOKEV 8.19
11 Fien Plak NOVA 8.37
12 Esmay van Wonderen NOVA 8.44
13 Aniek Schipper ARO '88 8.46
14 Jill Bruin NOVA 8.49
15 Eva Snoek Wieringermeer 8.50
16 Mayla Veraart Lycurgus 8.52
17 Bregt Hopman NOVA 8.54
18 Sanne Spil AV Castricum 8.55
19 Lotte Schagen NOVA 8.59
20 Florine Renooij Lycurgus 9.00
21 Jasmijn Kieft NEA Volharding 9.01
22 Janet de Leeuw Lycurgus 9.02
23 RiŽnne Spijker AV Castricum 9.02
24 Kim Borst DOKEV 9.07
25 Sara Duin Hera 10.13
Jongens Jun D.2 2000 m
1 Kris Jacobs Lycurgus 7.37
2 Jordy Bottelier Lycurgus 7.58
3 Tygo van Rijn Hera 8.00
4 Mees van der Loo Hera 8.01
5 Gido Sjerps SAV 8.02
6 Stijn de Boer Lycurgus 8.03
7 Tijn van Pruissen Hylas 8.06
8 Justin Woestenburg ARO '88 8.13
9 Elroy Onos SAV 8.16
10 Twan Tesselaar Hylas 8.19
11 Jort Keeman SAV 8.37
12 Hylke Moeskops Hylas 8.44
13 Matthias Tuinman Hylas 8.50
14 Nio Bril Hollandia 8.57
15 Dave Gortzak NEA Volharding 9.04
16 Liam Verduin AV Castricum 9.25
17 Kjell Oudegeest AV Castricum 9.29
18 Luuk Tervoort Trias 9.39
19 Hajo de Vries NOVA 13.00
Jongens Jun D.1 2000 m
1 Quinten Orij Hylas 7.21
2 Faas Thoes Trias 7.23
3 Collin Veraart AV Castricum 7.30
4 Valentijn Kleine Koerkamp Hylas 7.40
5 Stijn Uijtdewilligen AV Castricum 7.50
6 Iven Ligthart NOVA 7.59
7 Sven Nieuwland NOVA 8.01
8 NoŽl Camps AV Castricum 8.02
9 Jip de Ruijter AV Castricum 8.04
10 Tijmen van Bentum DOKEV 8.08
11 Jari de Wolf Hylas 8.10
12 Yannick Jansen Hylas 8.15
13 Niek Keijning Hylas 8.21
14 Tim Visser Hylas 8.26
15 Jari Reus SAV 8.32
16 Erik de Haan Hylas 8.49
17 Joep Tesselaar Hera 8.57
18 Tijm van Zanten Wieringermeer 9.02
19 Bram Zoetelief Hylas 9.04
20 Wout Overwater Lycurgus 9.08
21 Luc Swagerman Lycurgus 9.09
22 Sil Tock Lycurgus 9.19
23 Antonie Brinkman Lycurgus 9.41
24 Fabian Boon DOKEV 10.02
25 Dylan L'abťe AV Castricum 10.07
26 Leonardo Goncalves Carpagnand NEA Volharding 10.19
27 Koeba Sygieniewicz Noordkop 10.33
Meisjes Jun D.2 1500 m
1 Sara Pot NOVA 6.31
2 Sterre Rotthier Hylas 6.31
3 Rosalie Schipper ARO '88 6.34
4 Maartje Rol NEA Volharding 6.38
5 Eva den Adel Lycurgus 6.41
6 Sara de Waard AV Castricum 6.45
7 Lisa Slijkerman NOVA 6.52
8 Jinte Huibers NOVA 6.55
9 Moen Komen Hylas 6.59
10 Romy van Wonderen NOVA 6.59
11 Frederique Meurs NEA Volharding 7.07
12 Indy van den Berg NOVA 7.09
13 Pien Koenen Lycurgus 7.16
14 Ilse Boumans Hera 7.19
15 Sara Pruiksma Hera 7.33
16 Tamara Lautenschutz AV Edam 7.46
17 Eva Sevenhuijsen Hylas 8.10
Meisjes Jun D.1 1500 m
1 Jade Kamps Hylas 6.23
2 Pueblita Renfurm SAV 6.42
3 Sophie Seijsener Hylas 6.44
4 Iva Duinker Hylas 6.46
5 Lynn Hoogendijk SAV 6.51
6 Evy van der Steen Trias 6.54
7 Anna Keeman SAV 6.59
8 Robin Otto Trias 7.07
9 Femm Bruin NOVA 7.15
10 Noortje van Rijn DOKEV 7.16
11 Daphne Molenaar Hollandia 7.21
12 Myrthe van der Heide AV Castricum 7.28
13 Nyah Mckeown Lycurgus 7.29
14 Marlin Kaandorp AV Castricum 7.29
15 Maartje de Haan NEA Volharding 7.30
16 Renske Koopman ARO '88 7.30
17 Janne Dik AV Castricum 7.31
18 Fien Klein AV Edam 7.31
19 Moniek Preijer SAV 7.44
20 Yfke Hoffschult AV Castricum 7.45
21 Nikki Boekel NOVA 7.49
22 Frida Tressel AV Castricum 7.56
23 Fenna Tesselaar NOVA 7.57
24 Linn Bekker AV Castricum 7.58
25 Faye Neuvel SAV 7.58
26 Marit Tesselaar ARO '88 8.03
27 Maud Spil AV Castricum 8.07
28 Tess Dekkers Lycurgus 8.10
29 Jessie Dijk Hollandia 8.26
30 Nova Pankras NEA Volharding 9.09
31 Charlotte de Vrij AV Castricum 9.35
32 Liv Steijlen AV Castricum 10.06
33 Julia Jolie Smit AV Castricum 10.17
34 Noortje de Vries NOVA 10.59
Jongens Pup Mini 700 m
1 Kayden Gysbertha Hylas 3.02
2 Jesse Groot Lycurgus 3.08
3 Luuk Huitenga AV Castricum 3.17
4 Mats Cornelisse AV Castricum 3.19
5 Gijs Wijnands AV Castricum 3.23
6 NatanaŽl Moelker Hera 3.23
7 Boet Bakker AV Castricum 3.24
8 Jens Grent SAV 3.27
9 Teun de Groot Hylas 3.35
10 Jonas Eijking AV Castricum 3.38
11 Duuk Glandorf AV Castricum 3.42
12 Sep van den Driesche AV Castricum 3.52
13 Manuel D'Almagne AV Castricum 3.56
14 Michael Wielkens Hera 3.57
15 Mick van Diepen AV Castricum 4.47
16 Jori Klaasse AV Castricum 4.59
Meisjes Pup mini 700 m
1 Mia de Groot SAV 3.16
2 Milou Butter AV Castricum 3.26
3 Risheylena Postiena Hera 3.32
4 Robynn Cornelisse AV Castricum 3.47
Jongens Pup C 1000 m
1 Ilo Op den Velde AV Castricum 4.13
2 Floris Groot SAV 4.15
3 Kjeld van Beek Trias 4.22
4 Ferre Veenis Lycurgus 4.38
5 Melle Schneider Lycurgus 4.39
6 Lars van der Steen Trias 4.40
7 Ibe Duin Hera 4.42
8 Nathan van der Eng AV Castricum 4.43
9 Hero Albrink Trias 4.44
10 Wout Dik AV Castricum 4.45
11 Jace de Haan NEA Volharding 4.46
12 Lars Van Son AV Castricum 4.46
13 Thomas Jansen Hylas 4.58
14 Mathijs Woestenburg ARO '88 5.02
15 Findlay Koeznetsov Hylas 5.21
16 Sieb Beijer AV Castricum 5.26
17 Tobias Kaandorp AV Castricum 5.33
18 Luuk Miedema Wieringermeer 5.46
19 Karel Winnips AV Castricum 6.13
Meisjes Pup C 1000 m
1 Maud Kraak Noordkop 4.36
2 Bo Ootjers Trias 4.42
3 Nova Lauret Hylas 4.50
4 Nova Kemerink Lycurgus 4.53
5 Esmee Erbrink NEA Volharding 4.58
6 Hanna Dane Lycurgus 5.08
7 Jill Woord Lycurgus 5.11
8 Jolein Lindhout AV Castricum 5.14
9 Romee Stam Lycurgus 5.15
10 LoÔs ten Hoeve Hera 5.26
11 Fayenne ten Wolde Lycurgus 5.26
12 Anouk Bekker AV Castricum 5.42
13 Kris Aalbers AV Castricum 6.01
14 Isabel Guit AV Castricum 6.11
15 Rivka Nelissen AV Castricum 6.34
Jongens Pup B 1000 m
1 Vincent Orij Hylas 4.02
2 Bryan Vlek AV Castricum 4.10
3 Jurre Blankendaal NOVA 4.12
4 Max van Geel DOKEV 4.14
5 Brenden Onos SAV 4.14
6 Adam de Man AV Castricum 4.15
7 Sam Wante DOKEV 4.19
8 Pieter Meijerink SAV 4.23
9 Lucas Boekhout Lycurgus 4.26
10 Jax Kobť Hera 4.28
11 Finn van der Veen Hollandia 4.30
12 Riff Klaver AV Castricum 4.33
13 Olan Slings Lycurgus 4.35
14 Maxime Brinkman Lycurgus 4.36
15 Diesel Groot Hera 4.41
16 Tijs Huizinga Lycurgus 4.45
17 BjŲrn Peeters Hera 4.48
18 Justin Appelman Hera 4.52
19 Ollie Van Mechelen AV Castricum 4.53
20 Krijn de Groot NOVA 4.53
21 Huub Molenaar Trias 4.56
22 Jop Zutt NOVA 4.57
23 Lars Nieuwland NOVA 4.57
24 Sky Wolfswinkel NEA Volharding 4.59
25 Faas van der Veldt Wieringermeer 5.05
26 Nick Molenaar Hollandia 5.07
27 Luca Rodermond Lycurgus 5.08
28 Sem van der Swaluw Lycurgus 5.12
29 Hidde Brand Lycurgus 5.17
30 Ben Heinsius AV Castricum 5.20
31 Sam Van Dijk AV Castricum 5.26
32 Jent Meijns Lycurgus 5.32
33 Daan Kerssens AV Castricum 5.41
34 Giel Renooij ARO '88 5.53
35 Rudi Klaasse AV Castricum 5.56
36 Siem Jansen AV Castricum 6.09
37 Damian Groen Hera 6.11
Meisjes Pup B 1000 m
1 Marlou Sinnige SAV 4.12
2 Bobbie Smit Trias 4.13
3 Fenna Zonneveld Hylas 4.17
4 Tessel Bakker AV Castricum 4.23
5 Isa Grent SAV 4.30
6 Ella Reus SAV 4.31
7 Noa Schouten AV Castricum 4.34
8 Liv Jorissen Lycurgus 4.39
9 Fien Lammers AV Castricum 4.42
10 Maria Kroonstuiver Trias 4.42
11 Rasheyna Postiena Hera 4.43
12 Rosa de Groot Hylas 4.44
13 Isabelle Neuvel SAV 4.46
14 Amber Snijders AV Castricum 4.47
15 Fleur Leijting AV Castricum 4.49
16 Sophie Roffel Hera 4.52
17 Mirte Vriend AV Castricum 4.59
18 Elin Wijdeman Trias 5.07
19 Adalie Punt Trias 5.08
20 Isis van der Meer AV Castricum 5.09
21 Levi Berkhout Lycurgus 5.12
22 Elivia Margaret Hera 5.15
23 Luiza Bijman AV Castricum 5.17
24 Marleen Uwiragiye Hollandia 5.19
25 Yalou Schoorl AV Castricum 5.21
26 Benthe Heerema Hylas 5.28
27 Salma Rezzak Hera 5.32
28 Chloť de Keijzer AV Castricum 5.39
29 Bente Wieringa Lycurgus 5.45
30 Ilse Huisman AV Castricum 5.52
31 Dees Hendriks Lycurgus 6.11
32 Yara Bodar AV Castricum 6.40
Jongens Pup A.1 1000 m
1 Felix Achterberg AV Castricum 3.48
2 Jesse Duin Hera 3.49
3 Casper Jonk NEA Volharding 3.51
4 Mason Gysbertha Hylas 4.01
5 Tom de Ruijter AV Castricum 4.03
6 Teun Hagtingius SAV 4.07
7 Noel Sinkeldam Lycurgus 4.07
8 Sam Kraak Noordkop 4.12
9 Marijn Erbrink NEA Volharding 4.13
10 Finn Runhaar Lycurgus 4.13
11 Berat Yaşar Hylas 4.18
12 Sven Hellingman Hollandia 4.21
13 Joey Oudhoff Trias 4.22
14 Mart Zutt NOVA 4.25
15 Terrence Raydon Smal Hera 4.26
16 Maurits Meinen NEA Volharding 4.28
17 Fabian Staring Hylas 4.31
18 Age Jacobs Lycurgus 4.32
19 Renso Conijn ARO '88 4.33
20 Bart Weber NEA Volharding 4.33
21 Willem Winnips AV Castricum 4.39
22 Dylan Rodriguez Villa NEA Volharding 4.43
23 Mahdi Albaghdadi Hollandia 4.51
24 Max Jacob Smit AV Castricum 4.52
25 Dion Moes Lycurgus 4.57
26 Nea Mulder Hylas 5.01
27 Sem Westmeijer Hera 5.03
28 Jens de Greef AV Castricum 5.37
29 Luuk RIjerkerk AV Castricum 5.38
Meisjes Pup A.1 1000 m
1 Juliet Pijper Hylas 4.03
2 Elin Jonker AV Castricum 4.11
3 Jaira de Groot SAV 4.11
4 Deanne Kramer Trias 4.14
5 Stijn Tesselaar Hera 4.18
6 Faya Wenners SAV 4.23
7 Liv Kay Lycurgus 4.24
8 Faya Castricum Lycurgus 4.27
9 Josefien Feline Witte Hera 4.29
10 Roos Vedder Hylas 4.33
11 Tessa Buijsman SAV 4.33
12 Lobke de Waal Lycurgus 4.34
13 Jans de Boer Trias 4.35
14 Jenny Hill NEA Volharding 4.35
15 Lieke Tillema NOVA 4.36
16 Sterre Otto Trias 4.37
17 Evi Alders Trias 4.39
18 Jet Koolen Wieringermeer 4.46
19 Bente Stam Lycurgus 4.48
20 Emma Hommers Hera 4.54
21 Rozemarijn Roukema AV Castricum 4.56
22 Merle van der Helm Lycurgus 4.57
23 Liz Bontje AV Castricum 4.57
24 Veerle van Zanten Wieringermeer 5.01
25 Fleur Bekker AV Castricum 5.05
26 Jade van der Eng AV Castricum 5.05
27 Rudi Hanique Hylas 5.07
28 Julia van t Ent Lycurgus 5.09
29 Stella Lindhout AV Castricum 5.12
30 Isidora Veljanoska Lycurgus 5.14
31 Maartje Kant Lycurgus 5.15
32 Fenna Slooves AV Castricum 5.18
33 Renske Dekkers Lycurgus 5.25
34 Silke Pickhard Lycurgus 5.25
35 Evie Berkelaar Lycurgus 5.27
36 Jindy Huider Lycurgus 5.29
37 Adelyn Oostewaal AV Castricum 5.31
38 Annabel Ruiter Hera 5.36
39 JaŽl Noortman AV Castricum 5.39
40 Evy le Fevre AV Castricum 5.44
41 Annika Nelissen AV Castricum 5.47
Jongens Pup A.2 1000 m
1 Gillis Willems Hylas 3.49
2 Brettley Onos SAV 3.50
3 Teun Zutt NOVA 3.50
4 Youri Schilder AV Edam 3.52
5 Tom van Geel DOKEV 4.00
6 Janoah Margaret Hera 4.00
7 Bjorn Velzeboer Hylas 4.02
8 Levi van Wonderen NOVA 4.04
9 Mik Jongbloed AV Castricum 4.04
10 Kay van den Heuvel Hylas 4.06
11 Dima van Doesburg Hollandia 4.08
12 Dilaz Rojer Hylas 4.09
13 Jens de Groot NOVA 4.11
14 Gabe de Groot AV Castricum 4.13
15 Seth van Mullum Wieringermeer 4.14
16 Seb Zwaga Trias 4.14
17 Pim Lutterman Noordkop 4.15
18 Niels Termes AV Castricum 4.16
19 Enzo Kemerink Lycurgus 4.19
20 Camille Klein AV Castricum 4.21
21 Jordy Nonnekes DOKEV 4.24
22 Ruben van Rijn Hera 4.29
23 Thymen Tijsterman Lycurgus 4.31
24 Owen Pankras NEA Volharding 4.31
25 Tijmen Bakker Hera 4.33
26 Ewoud Sieger AV Castricum 4.36
27 Hidde van Lieshout AV Castricum 4.36
28 Arjan Wagemaker Hera 4.38
29 Hylke ten Oever NEA Volharding 4.39
30 Merijn Nagel AV Castricum 4.44
31 Milo Talen Wieringermeer 4.50
32 Bas Molenaar Hylas 4.53
33 Bram Kranenburg AV Castricum 4.53
34 Joris le Mair AV Castricum 5.10
Meisjes Pup A.2 1000 m
1 Eva Meijerink SAV 3.45
2 Aukje Moeskops Hylas 3.48
3 Eline de Wit SAV 3.51
4 Fay Bergfeld AV Castricum 3.52
5 Tess Hartensveld AV Castricum 3.58
6 Jenny de Man AV Castricum 3.58
7 Puck de Koning NEA Volharding 4.02
8 Saar van t Spijker Noordkop 4.03
9 Fae Tuijn AV Castricum 4.10
10 Lotte Slagter SAV 4.12
11 Hannah Holkamp Lycurgus 4.12
12 Anna Hoogendijk SAV 4.13
13 Demi Manshanden ARO '88 4.15
14 Lieke Woestenburg ARO '88 4.17
15 Rena Aljobory Lycurgus 4.18
16 Tessel de Boer Trias 4.20
17 Eva van Weenen AV Castricum 4.23
18 Sofie van Mourik Noordkop 4.23
19 Emmelie de Groot Hylas 4.25
20 Jordan Samuel Hera 4.27
21 Sabine Odinga Hollandia 4.27
22 Phoenix Wolfswinkel NEA Volharding 4.28
23 Kate Megens NEA Volharding 4.28
24 Emily Saakie Trias 4.31
25 Roos Bekker AV Castricum 4.34
26 Vaita Punt Trias 4.35
27 Yara Hart Hollandia 4.38
28 Ylva Swart Lycurgus 4.40
29 Aimťe Villafuerte NEA Volharding 4.41
30 Feline de Jong Hylas 4.42
31 Elin van der Veldt Wieringermeer 4.46
32 JuliŽtte Timmer DOKEV 4.50
33 Mia Beemster AV Castricum 4.59
34 Elena Kuijper Hera 5.13
35 Maud Maas ARO '88 5.29

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 20.11.2022