Cross competitie 2019 - 2020
Regio's 1-2-3-4-5
poule Zuid


Ploegen klassement

Groen gemarkeerde ploegen hebben zich geplaatst
voor de finale en mogen eventueel aangevuld
worden tot 4 lopers
zie competitiereglement art 16 b
Jongens junioren AB nov jan feb totaal
1 U-Track 18 13   31
2 Triathlon 20 39 20 40
3 Hellas 25 26 28 51
4 Clytoneus 32 37 29 61
5 Altis 60 46 25 71
6 Almere '81 58 68 126
7 Atverni 101 114 62 163
8 BAV 102 96 75 171
Meisjes junioren AB
1 Altis 11 11 12 22
2 Triathlon 49 42 29 71
U-Track 14
Jongens junioren C
1 Altis 16 10 11 21
2 Atverni 18 43 17 35
3 Triathlon 50 34 45 79
4 Hellas 51 49 38 87
5 Fit 61 78   139
6 Pijnenburg 78 85 96 163
7 Zeewolde Atletiek 134 135 90 224
8 Spirit Lelystad 165 107 272
U-Track 73
Meisjes junioren C
1 Altis 16 16 18 32
2 Triathlon 28 42 16 44
3 U-Track 39 38 65 77
4 Zeewolde Atletiek 40 52 43 83
5 Hellas 42 43 64 85
6 Pijnenburg 58 59 76 117
7 Fit 124 91 99 190
Atverni 62
Jongens junioren D2
1 Altis 21 16 23 37
2 Zeewolde Atletiek   31 23 54
3 Phoenix 23 54   77
4 Hellas 54 52 53 105
5 Triathlon 49 63 58 107
6 Atverni 63 106 51 114
7 Almere '81 74 82 156
Pijnenburg 93 106 83 176
Jongens junioren D1
1 Altis 15 13 23 28
2 Hellas 21 67 17 38
3 Pijnenburg 22 22 86 44
4 Atverni 70 34 76 104
5 AV Nijkerk 75   33 108
6 Triathlon 67 58 54 112
7 Clytoneus 53 60 113
8 Fit 57 61 118
9 Zeewolde Atletiek 85 85 55 140
Meisjes junioren D2
1 Altis 13 15 22 28
2 Atverni   22 19 41
3 Hellas 35 43 24 59
4 Triathlon 48 61 51 99
5 Spirit Lelystad 51 59 110
6 Pijnenburg 58 60 72 118
Meisjes junioren D1
1 Altis 7 7 11 14
2 Triathlon 31 38 42 69
3 Fit 37 45 40 77
4 Pijnenburg 49 56   105
5 Hellas 61   46 107
6 BAV 101 70 171
7 Zeewolde Atletiek 100 79 179
Jongens pupillen mini
1 Zeewolde Atletiek 9 15 12 21
2 Altis 25 22 13 35
3 Triathlon 32 28 31 59
Meisjes pupillen mini
1 Pijnenburg   11 12 23
2 Altis 14 14   28
Jongens pupillen C
1 Zeewolde Atletiek 29 8 12 20
2 Altis 18 35 36 53
3 BAV 41 42 27 68
4 Triathlon 31 44 84 75
5 Pijnenburg 44 56 64 100
6 Fit 53 71 78 124
Hellas 38
Meisjes pupillen C
1 Altis 38 26 22 48
2 Pijnenburg 24 41 29 53
BAV 43
Zeewolde Atletiek 42
Jongens pupillen B
1 Altis 18 23 13 31
2 Atverni 16 24   40
3 Pijnenburg 30 24 24 48
4 BAV 42 41 37 78
5 Triathlon 45 43 38 81
6 Zeewolde Atletiek 60 96 156
AV Nijkerk 81
Clytoneus 69
Hellas 50
Phoenix 83
Meisjes pupillen B
1 Hellas 23 24 29 47
2 Altis 16 32 33 48
3 Triathlon 43 27 27 54
4 Pijnenburg 32 24 32 56
5 Zeewolde Atletiek 60 73 59 119
Almere '81 36
Clytoneus 97
Jongens pupillen A1
1 Altis 12 14 14 26
2 BAV 42 54 47 89
3 Triathlon 69 40 57 97
4 Hellas 42 96 58 100
5 Phoenix   51 53 104
6 Pijnenburg 55 68 63 118
7 Clytoneus 63 77 60 123
8 Zeewolde Atletiek 69 70 101 139
9 Atverni 79 105 75 154
Meisjes pupillen A1
1 Altis 10 9 10 19
2 Clytoneus 32 14 31 45
3 Atverni 47   15 62
4 Triathlon 32 53 32 64
5 Pijnenburg 60 58 57 115
6 Zeewolde Atletiek 63 65 55 118
7 BAV 106 94 88 182
AV Nijkerk 129
Jongens pupillen A2
1 Altis 23 16 13 29
2 Almere '81 24 27 27 51
3 U-Track 23 42   65
4 BAV 45 37 29 66
5 Phoenix 40 48 48 88
6 Zeewolde Atletiek 69 78 68 137
7 Atverni 122 101 65 166
8 Fit 93 76 114 169
9 Pijnenburg 74 107 98 172
10 Triathlon 94 121 102 196
Hellas 155
Meisjes pupillen A2
1 Almere '81 20 22 20 40
2 Hellas 35 21   56
3 Altis 33 30 46 63
4 Pijnenburg 27 38 39 65
5 BAV 44 58 46 90
6 Spirit Lelystad 61 56 117
7 Triathlon 58 72 66 124
Atverni 75
Zeewolde Atletiek 53

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.02.2020