Cross competitie 2019-2020
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Zuid


Individueel klassement na de tweede wedstrijd

Jongens junioren A nov jan feb totaal
1 Pepijn Oron Hellas 2 1 3
2 Jelle van der Schoot U-Track 3 2 5
3 DaniŽl Vink U-Track 4 3 7
4 Jelle Timmerman Clytoneus 5 4 9
5 Yafet Yewhanes Triathlon 6 5 11
6 Roeland van der Ploeg Clytoneus 7 7 14
7 Thijs Straten Hellas 8 8 16
8 Tycho Schijf Triathlon 9 10 19
9 Wessel Terpstra BAV 10 11 21
10 Ivo van der Harst Altis 11 12 23
11 Remco Martens BAV 12 14 26
11 Joris Luczak BAV 13 13 26
Yordi Druijff Triathlon 1
Faas van der Ven Triathlon 6
Floran Groot BAV 9
Tim IJsseldijk Altis 14
Jongens junioren B
1 Tim de Wild Hellas 1 1 2
2 Max van Liempdt Almere '81 2 3 5
3 Stijn Verheij U-Track 3 5 8
4 Jarik van de Mast Altis 7 4 11
4 Anton van Triest Clytoneus 5 6 11
6 Sven Druijff Triathlon 4 10 14
7 Ralph-Karsten van der Vliet Pijnenburg 8 7 15
8 Iker Bruggink Phoenix 6 11 17
8 Oscar Meijer Altis 9 8 17
10 Jonah Broer Triathlon 10 9 19
11 Joppe Bakker Clytoneus 13 16 29
12 Pier van der Ploeg Triathlon 18 12 30
13 Guido Groenescheij Hellas 14 19 33
14 Jibbe Teeuwisse Triathlon 15 20 35
15 Erik Cana Spirit Lelystad 21 15 36
16 Martijn Timmerman Clytoneus 24 13 37
16 Djimon de Groot Almere '81 16 21 37
18 Jorg Bomas Altis 22 17 39
19 Dat de Kiefte Phoenix 26 14 40
20 Bo Wierts BAV 17 24 41
21 Pim Zeeman Hellas 23 22 45
22 Bas van Groenestein Almere '81 25 23 48
23 Eric Glas Spirit Lelystad 20 30 50
24 Thomas Schols Atverni 27 25 52
25 Sem Kleijne Fit 30 29 59
26 Kevin Weerdenburg Altis 33 28 61
27 Koen Overbeek Altis 28 34 62
28 Bjorn Boss Atverni 32 31 63
29 Jesse van der Veen Triathlon 29 35 64
30 Emile van der Veer Altis 34 32 66
31 Gijs Broere Triathlon 36 33 69
32 Jeroen Visser Atverni 35 36 71
33 Bart Huizinga Altis 37 37 74
William Knol U-Track 2
Bram Gruitroij Zeewolde Atletiek 11
Roy van Meurs Atverni 12
Jelle Swaanen Altis 18
MaŽl Plasschaert Almere '81 19
Luc Nederpel Atverni 26
Finn van Wordragen Altis 27
Jort Mol Lous BAV 31
Meisjes junioren A
1 Anne Geytenbeek U-Track 1 1 2
2 Maureen van Solinge U-Track 3 2 5
3 Maud Kaarsgaren Fit 2 5 7
4 Gabriela Riebeek Almere '81 5 4 9
5 Noor Schepers Altis 4 6 10
Ines van den Berg U-Track 3
Liza van de Vooren Hellas 6
Emma van de Beek BAV 7
Sabien Hilhorst BAV 7
Meisjes junioren B
1 Marlot Groeneweg Altis 1 1 2
2 Britt Jager Altis 3 3 6
3 Myrthe Vernooij Altis 4 4 8
4 Christine de Waal Hellas 5 5 10
5 Dana Buitenhuis Zeewolde Atletiek 6 6 12
6 Nora Kwakman Triathlon 7 8 15
7 Marit Jansons Triathlon 8 9 17
8 Catharina van den Dungen BAV 9 10 19
9 Estelle Hurts Atverni 11 11 22
10 Kaixin Tensen Triathlon 13 12 25
Carlijn de Bie Atverni 2
Luna Zimnik Clytoneus 2
Lena Broere Triathlon 7
Fenna Assendorp Spirit Lelystad 10
Milou van Bekkum Pijnenburg 12
Jongens junioren C
1 Pablo van Hoorn Altis 1 1 2
2 Nathan Houwaard Triathlon 5 2 7
2 Lars Molenkamp Almere '81 4 3 7
4 Benjamin Post Altis 6 4 10
5 Joris IJzinga Altis 9 5 14
6 Niels Hulsman Altis 10 8 18
7 Finn van Ek Hellas 12 7 19
8 Rhune van Doorn Triathlon 18 6 24
9 Thom van der Leest Altis 17 9 26
9 Timo Straathof Atverni 16 10 26
11 Edward Dijkstra Fit 11 17 28
12 Jip van der Kieft Altis 15 14 29
13 Floris van der Vijgh Pijnenburg 14 16 30
14 Gijs Bomer Hellas 13 19 32
15 Rogier Groeneweg Altis 21 15 36
16 Arvid Jansons Altis 19 18 37
17 Marijn van der Harst Altis 23 20 43
18 Finn van der Maas Fit 20 25 45
18 Mats Medema Altis 24 21 45
20 Levi Relyveld Atverni 25 22 47
21 Teun Meijer Hellas 28 23 51
22 Ilja van Ekkendonk Altis 22 31 53
22 Rick Snijder Triathlon 27 26 53
24 Jonathan van Lien Zeewolde Atletiek 29 29 58
25 Boris Hermsen Atverni 36 24 60
26 Ivo Rots Altis 37 28 65
26 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 35 30 65
28 Wytze de Jong Fit 30 36 66
28 Jesse van de Beek BAV 34 32 66
30 Philip Walraven Altis 32 37 69
31 Rick Scherrenburg Pijnenburg 33 41 74
32 Jorn Heijmeskamp Altis 38 40 78
33 Jacob van Alstein Fit 43 38 81
34 Tim Niezink Pijnenburg 41 42 83
35 Remy Vink Altis 39 45 84
35 Stijn Beverwijk Triathlon 40 44 84
37 Sven Huijnen Altis 44 43 87
38 Kiran Schoonderwoerd Pijnenburg 48 46 94
38 Jesse Hoogendijk Altis 47 47 94
40 Jan Spekman Hellas 45 51 96
41 Siebe Westerhof Zeewolde Atletiek 49 48 97
42 Marijn Keswiel Pijnenburg 50 53 103
43 Jan Pieter de Waal Hellas 53 52 105
44 Joran Pijl Altis 57 50 107
45 Yarno de Jong Spirit Lelystad 52 56 108
46 Thorsten Huinink Spirit Lelystad 55 55 110
47 Marten Krikken Pijnenburg 54 57 111
48 Julian Kriek Zeewolde Atletiek 56 58 114
49 Huub Olde Dubbelink Altis 58 59 117
Mauro Dieters Almere '81 2
Juan Zijderlaan Atverni 3
Taake Visser Atverni 7
Bas Noordhoek Atverni 8
Harm Welleweerd Atverni 11
Mees Overbeek Altis 12
Bruno Stoon U-Track 13
Sam de Wild Hellas 26
Sjoerd van Solinge U-Track 27
Mack Akkerman Pijnenburg 31
Mats van Dijk U-Track 33
Hugo Kiers U-Track 34
Ryan van Oudheusden Hellas 35
Tijmen Scheer Pijnenburg 39
Jari Schoorlemmer Hellas 42
Ard de Jong Altis 46
Finn Mesker Phoenix 49
Bram Lankreijer BAV 51
Balder Groen Spirit Lelystad 54
Hugo Brunt Clytoneus 59
Merlijn van Urk Altis 60
Meisjes junioren C
1 Selina Franken Zeewolde Atletiek 1 1 2
2 Jikke van der Ploeg Triathlon 2 2 4
3 Loes Kempe Altis 3 3 6
4 Abigail Noruwa Altis 6 7 13
4 Maartje Rinsema Altis 7 6 13
6 Lara van den Broek Phoenix 9 5 14
7 Anniek van Triest Clytoneus 12 4 16
8 Lidewij Boddeke Hellas 11 8 19
9 Emily Verhoef Pijnenburg 10 11 21
10 Sanne Geurtsen Hellas 13 10 23
11 Anna Ingen-Housz U-Track 14 17 31
12 Elin Buitenhuis Zeewolde Atletiek 16 16 32
13 Merle van Logtestijn Pijnenburg 15 20 35
14 Bo Engel Spirit Lelystad 17 21 38
15 Willemijn Leiner U-Track 20 19 39
16 Ireen Stoter Triathlon 22 18 40
17 Jelke Steenbeek Altis 28 15 43
18 Laia Bruggink Phoenix 21 23 44
19 Indy Kortman Altis 26 24 50
20 Katya Stappers Altis 25 29 54
21 Aisha Meijer Hellas 24 33 57
22 Tiara de Beet Hellas 30 30 60
23 Elieke Kars Zeewolde Atletiek 29 35 64
24 Elena Slagt Altis 31 34 65
25 Renťe van de Mast Altis 27 40 67
26 Senna Vroemen Altis 37 31 68
26 Sofie Klein Willink Triathlon 32 36 68
28 Karlijn Rinsema Altis 34 37 71
29 Marieke Visser Atverni 40 32 72
30 Bente Wiggers Fit 36 39 75
30 Mirthe Heinen Pijnenburg 33 42 75
32 Imme Kleijne Fit 41 38 79
33 Robin van de Grijp Altis 39 46 85
34 Anouk Wegerif Pijnenburg 45 43 88
34 Famke Fonken Pijnenburg 43 45 88
36 Erica de Lange Spirit Lelystad 46 47 93
37 Lieke Bakker Triathlon 48 50 98
37 Valerie Dorland Altis 49 49 98
39 Maureen Baartmans Altis 50 51 101
40 Indyra Jonkers Triathlon 51 52 103
Emma Landman Triathlon 4
Merlijne van Doorn U-Track 5
Noor ter Rahe Atverni 8
Dajo Borgonjen U-Track 9
ZoŽ Hoogveld U-Track 12
Rosalie Schouten Almere '81 13
Isa Vera van Sintemaartensdijk Altis 14
Olivie van der Linden Hellas 18
Anne Maryse Fluit Atverni 19
Nora Stemerding Triathlon 22
Berber Schaap Zeewolde Atletiek 23
Floor Bomer Hellas 25
Noor Tewes Fit 26
Tessa Klein Holte Fit 27
Lauren van Beuningen Pijnenburg 28
Renske Langelaan Atverni 35
Sterre de Jonge BAV 38
Fiep Janssen U-Track 41
Ereza Plochg Triathlon 42
Liva Hofste Altis 44
Sophie de Graaf Pijnenburg 44
Lieke Reyn Fit 47
Janna Luijk Fit 48
Noortje Feijen Pijnenburg 53
Jongens junioren D2
1 William van Triest Clytoneus 3 2 5
2 Quirijn Pastoor Zeewolde Atletiek 2 5 7
3 Thijs Kempe Altis 6 4 10
4 Sam Beens Hellas 5 8 13
5 Jelle van der Heijden Altis 7 9 16
6 Jochem Klein Altis 8 11 19
6 Tycho de Vries Spirit Lelystad 9 10 19
8 Jaouad Boussakout Phoenix 12 13 25
9 Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse Altis 14 12 26
10 Ruben Immerzeel Phoenix 10 18 28
10 Martijn van Doorn Altis 13 15 28
12 Arvin dennis Bronder Altis 19 14 33
13 Nathaniel Dijkerman Almere '81 17 17 34
14 Mike Middelkoop Triathlon 11 27 38
14 Guus Boorsma Altis 16 22 38
16 Tim Verhagen Hellas 24 16 40
16 Bram Goossens Atverni 21 19 40
18 Idse van der Schoot U-Track 20 21 41
19 Lukas van der Linde Fit 18 25 43
20 Sep Wanrooij Altis 22 24 46
21 Brigt van Apeldoorn Triathlon 23 30 53
21 Sape van der Woude Hellas 25 28 53
22 Navajo Nahumury Altis 27 26 53
24 Yuri Vink Phoenix 33 23 56
25 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 26 32 58
26 Satria Jansen Triathlon 30 29 59
27 Floris van Tuijl Almere '81 29 31 60
28 Wessel Meskers Almere '81 28 34 62
29 Siem van Tuyl Altis 31 37 68
30 Quinn Jager Pijnenburg 32 39 71
31 Joran Scholten Spirit Lelystad 36 38 74
32 Timo Kieft Pijnenburg 35 42 77
32 Jens Werner Triathlon 37 40 77
34 Bart Jansen Altis 34 50 84
34 Ruben Andriessen Atverni 38 46 84
35 Kingston Schuld Altis 39 45 84
37 Ruben Laziev Atverni 40 47 87
38 Levi Bras Altis 42 49 91
38 Rico Osnabrugge Phoenix 43 48 91
Djibril Ndiaye Phoenix 1
Sybe van Dijk U-Track 1
Jente van Geest Altis 3
Noah Schoonhoven Atverni 4
Emanuel van der Linden Zeewolde Atletiek 6
Benjamin GŲtte Triathlon 7
Roemer de Jong Triathlon 15
Fynn Jacops Zeewolde Atletiek 20
Koen Bruin Phoenix 33
Mees Hirsch Pijnenburg 35
Jesse Cools Altis 36
Diogo van den Berg Atverni 41
Hugo van 't Klooster Pijnenburg 41
Teije Benschop Pijnenburg 43
Jochem van den Berg Zeewolde Atletiek 44
Maarten Arnoldus Pijnenburg 44
Ruben Middelaar Altis 51
Jongens junioren D1
1 Dim Petrusma Altis 3 1 4
1 Florijn van der Vliet Pijnenburg 2 2 4
3 Tim van de Burgwal Altis 4 3 7
4 Jitte Ydema Pijnenburg 5 6 11
5 Silvan van Hussel AV Nijkerk 7 7 14
6 Ewoud van Schaik Zeewolde Atletiek 10 5 15
7 Tijn van de Grijp Altis 8 9 17
8 Marijn de Vries Clytoneus 14 8 22
8 Luuk van Burgsteden Triathlon 12 10 22
10 Sami Benali Atverni 17 12 29
10 Hidde de Jong Fit 13 16 29
11 Johannes Hegeman AV Nijkerk 16 13 29
12 Chris de Jong Pijnenburg 15 14 29
14 Luc Breton Fit 19 20 39
15 Sven van Gelder Triathlon 21 19 40
16 Sjoerd van Leeuwen Atverni 24 18 42
17 DaniŽl van der Leest Altis 27 17 44
18 Koen van Kats Hellas 30 15 45
18 Niels Karel Altis 18 27 45
19 Jonathan Bokhorst Altis 22 23 45
21 Pieter van der Zee Hellas 20 28 48
22 Hielke van den Kieboom Fit 25 25 50
23 Tristan Pothof Spirit Lelystad 31 22 53
24 Jeppe Meesters Altis 23 34 57
25 Thijmen Hatzmann BAV 28 30 58
26 Matthias de Waal Hellas 37 24 61
27 Pierre Verhoosel Triathlon 34 29 63
28 Noam Michiels Clytoneus 33 31 64
29 David Knuth Altis 39 26 65
30 Danilo Roest Pijnenburg 26 40 66
31 Mart van Kippersluis Pijnenburg 35 36 71
32 Sijmen van der Harst Altis 40 33 73
32 Stijn Kroeze Altis 36 37 73
34 DaniŽl Jansen Pijnenburg 38 43 81
35 Daniel Kuipers Atverni 46 41 87
35 Thijs Berkhof Triathlon 42 45 87
37 Hugo Sliedrecht Triathlon 41 47 88
37 Tom Westdijk Altis 44 44 88
39 Noah Beens Triathlon 55 39 94
39 Alain Tourne Triathlon 48 46 94
41 Gijs van Dalen Atverni 51 52 103
42 Olivier Knook Triathlon 53 51 104
43 Ivo SchŲls Triathlon 56 50 106
44 Luca Krijger Zeewolde Atletiek 54 53 107
Arend Wijnalda Hellas 1
Roan Straathof Atverni 4
Twan Goudena Clytoneus 6
Floris van de Ven Hellas 9
Lars Beijk Phoenix 11
Mike van de Vooren Hellas 11
Rembrandt Pool U-Track 21
Ot Glas Atverni 29
Bjorn Klein Zeewolde Atletiek 32
Natan Hommel Zeewolde Atletiek 32
Bilal Bounjoum BAV 35
Floris van Baar Atverni 38
Quintin Landskroon Altis 42
Jesse van Braak Zeewolde Atletiek 43
Teun Heijerman Altis 45
Kai Swiebel Altis 47
Finn Hart Zeewolde Atletiek 48
Chris Sluimer Triathlon 49
Jurre Schoenmakers Altis 49
Mateo van Ess Altis 50
Tycho van Hussel AV Nijkerk 52
Meisjes junioren D2
1 Mette Hippe Altis 4 3 7
2 Hannah Vos Fit 2 6 8
3 Marit Elkerbout Altis 6 4 10
4 Madelief van Leur Altis 3 9 12
4 Lara van 't Klooster Triathlon 5 7 12
6 Anna Braeken-Kristensen Altis 8 8 16
7 Olivia Louwe Kooijmans Altis 7 15 22
7 Denise Kliphuis Fit 10 12 22
9 Ella Haaksman Hellas 13 10 23
9 Faisa Nicolaas Altis 12 11 23
11 Mara Schouw Pijnenburg 11 13 24
12 Sophie Blom Spirit Lelystad 9 16 25
13 Fenna van der Kooij Altis 15 14 29
14 Femke Verkerk Atverni 14 19 33
15 Daphne Boersma Altis 17 18 35
16 Nynke Glas Spirit Lelystad 19 23 42
17 Selene Janmaat Spirit Lelystad 23 20 43
18 Danne Mossink Altis 20 25 45
19 Bente Rutten Altis 29 17 46
20 Hanne Pinxterhuis Hellas 21 28 49
20 Jinte Jonker Triathlon 27 22 49
22 Carmen Schipper Pijnenburg 22 29 51
22 Rebecca van Pagťe Zeewolde Atletiek 24 27 51
23 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 25 26 51
25 Caitlin Verhaar Pijnenburg 32 21 53
26 Hannah van Boven Phoenix 30 24 54
27 Robin de Bruin Altis 26 30 56
28 Kim van der Wal Altis 28 31 59
29 Carmen Lijzenga Triathlon 36 32 68
30 Ilana Akkerman Pijnenburg 34 37 71
31 Eva van der Linden Triathlon 40 33 73
31 Caya Mets Pijnenburg 39 34 73
33 Ana van der Sande Altis 38 38 76
34 Dilara Oktay Pijnenburg 41 36 77
35 Esmee Kramer Pijnenburg 43 35 78
36 Famke Willems Altis 44 39 83
Anne-Ruth de Bruijne Hellas 1
Evie de Roos Atverni 1
Maud te Pas Atverni 2
Jackie Vissers Hellas 5
Jolie Minnťe Triathlon 16
Imke van der Spoel Altis 18
Jaira Okeke Almere '81 31
Iris Loonstra Hellas 33
Indy Broer Triathlon 35
Asanay Malik Altis 37
Maud Ruitenberg Altis 42
Meisjes junioren D1
1 Noortje Zwaal Altis 1 1 2
2 Roos Verblauw Altis 2 2 4
3 Donna Lokhorst Altis 4 4 8
3 Sija Sikkema U-Track 5 5 10
5 Romy Bendanon Triathlon 7 8 15
6 Iris Rietvelt Pijnenburg 6 10 16
7 Linde Zijlstra Altis 11 9 20
7 Jade Broer Triathlon 10 11 21
9 Noa Schut Altis 18 6 24
9 Vere Ingram Fit 12 13 25
11 Marit Kleijnen Pijnenburg 9 18 27
12 Lieke Smit Atverni 16 12 28
12 June Besuyen Altis 13 15 28
14 Yfke van der Meer Altis 15 14 29
15 Mette Wiggers Triathlon 14 19 33
15 Femi van Buuren Phoenix 20 21 41
17 Philippa Faase Fit 17 25 42
18 Fť van der Weij Altis 19 27 46
18 Meinou de Jong Triathlon 23 23 46
20 Roos van Oostveen Altis 30 17 47
21 Marlou Pronk BAV 26 24 50
21 Nikki Vroemen Altis 31 20 51
21 Eva Wagemakers Altis 29 22 51
24 Iris van Eerde Zeewolde Atletiek 28 26 54
24 Famke Brunt Triathlon 25 32 57
24 Majken Berends BAV 27 30 57
27 Fenna Miedema Altis 32 29 61
27 Renske Versteeg Pijnenburg 34 28 62
29 Marrit Jelgerhuis Triathlon 35 31 66
29 Karlijn Mossink Altis 33 33 66
30 Aimeť Pillen Pijnenburg 36 37 73
32 Rosalie Kriek Zeewolde Atletiek 41 38 79
32 Fenne Boudewijns Pijnenburg 40 39 79
34 Mette van der Kolk Altis 39 41 80
35 Lois Rijnders Altis 42 44 86
36 Mayke van Lieshout Triathlon 43 45 88
37 Neala Don Altis 44 46 90
38 Anna Brinkman Altis 49 43 92
39 Aishani de Getrouwe Almere '81 45 48 93
40 Mila Schaap Triathlon 47 47 94
41 Anouk Bakker Triathlon 46 49 95
41 Jorieke van Duinen BAV 48 50 98
43 Clarice van der Zanden Altis 50 52 102
Dyanthe Nwokolo Hellas 3
Sophie de Haan U-Track 3
Ronja van Oostenbrugge Fit 7
Renske van der Maas Fit 8
Kim Scheffers BAV 16
Giulia Invernizzi Hellas 21
Yara Keers Fit 22
Naomi Hooijmans Atverni 24
Judith Sjenitzer Pijnenburg 34
Zosia Rasker Triathlon 35
Dominique Poelhekke Zeewolde Atletiek 36
Sanne Spierenburg Hellas 37
Salomť Thevenard Altis 38
NoŽll Visser Phoenix 40
Isabel Groot Bruinderink Clytoneus 42
Julia Vastenburg AV Nijkerk 51
Jongens pupillen mini
1 Boyd Lankreijer BAV 1 1 2
2 Thijs van Schaik Zeewolde Atletiek 2 2 4
3 Kevin Juffer Zeewolde Atletiek 3 3 6
4 Iza Verkruissen Triathlon 5 5 10
5 Juliano Jamal - de Vries / Jamel de Vries Clytoneus 6 6 12
6 Naud van Borselen Zeewolde Atletiek 4 10 14
7 Moos Bramer Altis 8 7 15
8 Sten de Raad Pijnenburg 9 8 17
9 Luuk Jochems Altis 11 12 23
10 Teun Hofman Altis 12 13 25
11 Melle de Jong Altis 16 11 27
11 Tieme van Leeuwen Triathlon 13 14 27
13 Epke Kruik Triathlon 18 16 34
13 Gosse van Stralen Altis 17 17 34
Jip van Leur Altis 4
Jip van Leur Altis 7
Cedric Hennequin Triathlon 9
Harmen Muller Altis 10
Cedric Hennequin Triathlon 14
Bram van 't Veld Altis 15
Nout Spruijt Atverni 15
Simon van Wijk Altis 18
Meisjes pupillen mini
1 Jaloe Gerlings Pijnenburg 1 2 3
2 Emma Gerbrands Phoenix 3 3 6
3 Maud Gustin Altis 6 1 7
4 Bente Tonn Altis 2 7 9
5 Nine van Gorkum Altis 4 6 10
6 Liv Stronkhorst Altis 5 8 13
7 Benthe Walen Pijnenburg 9 5 14
8 Elif Karakoc Altis 7 10 17
9 Esmee Langbroek Triathlon 8 11 19
Evi Wiersma Pijnenburg 4
Isa Silverentand Triathlon 9
Ziva Tebbens Altis 12
Jongens pupillen C
1 Thijmen Versteeg Zeewolde Atletiek 1 1 2
2 Noah van Kuijk Almere '81 2 3 5
3 Julyan Eccles Altis 3 6 9
4 Mats van Esschoten Atverni 4 9 13
5 Daniel Verweij Zeewolde Atletiek 9 5 14
6 Mark Strang van Hees Pijnenburg 7 8 15
7 Chris van Amerongen BAV 6 12 18
8 Sandor Abrahamse Triathlon 11 10 21
9 Tom Cools Altis 5 18 23
10 Arthur Verhaak Altis 15 11 26
11 Robin Stuur Triathlon 12 15 27
11 Finn van der Flier BAV 13 14 27
12 Tiemen Ingram Fit 14 13 27
14 Joaz Proos Pijnenburg 17 23 40
14 Joris Verhoeven Triathlon 18 22 40
16 Lars Mulder Altis 21 20 41
17 Feiko Born BAV 22 21 43
18 Boaz Bosveld Zeewolde Atletiek 19 29 48
18 Niels Bachas Altis 24 24 48
20 Basten Mellink Fit 23 28 51
21 Bram Geurtsen Hellas 26 27 53
22 Lasse van den Akker Pijnenburg 29 25 54
23 Bas van Arkel Pijnenburg 20 35 55
24 Jens van den Hoven Altis 25 31 56
25 Myles Facey Pijnenburg 32 26 58
26 Terre Hofland Pijnenburg 27 32 59
27 Ole Kloppenberg Triathlon 28 33 61
28 Aidan Janssen BAV 31 37 68
29 Mees Hilhorst Triathlon 35 36 71
30 Sirius Bouwens Triathlon 34 39 73
31 Julian Misset Triathlon 33 45 78
32 Dylan van Barlingen Altis 30 49 79
33 Otte de Kok Triathlon 37 42 79
34 Surya Jansen Triathlon 38 43 81
35 Kyan Blaauw Zeewolde Atletiek 36 46 82
36 Daan Wittekamp Altis 39 44 83
37 Collin Cocheret de la MoriniŤre Triathlon 41 47 88
Floris Smulders Zeewolde Atletiek 2
Pim Hamburger Hellas 4
Manu Arts Hellas 7
Tijn van Gent Triathlon 8
Raphael Westerbeek van Eerten Altis 10
Melle van der Harst BAV 16
Rein Tewes Fit 16
Desley van Tol Zeewolde Atletiek 17
Lennard Smedema Triathlon 19
Mees Klarenbeek Fit 30
Ruben Swen BAV 34
Elano Quispel BAV 38
Max Hesseling Triathlon 40
Sallah Ouahamdi Zeewolde Atletiek 40
Zeid Al Ahmad Altis 41
Olof van der Zee Triathlon 48
Meisjes pupillen C
1 Flore van Keulen Clytoneus 1 1 2
2 Bente Smit BAV 3 2 5
3 Amelie Brouwer Spirit Lelystad 4 4 8
4 Kari Cranenbroek Pijnenburg 6 3 9
5 Sanne Boogaard Phoenix 8 5 13
5 Majorie van Wegen Fit 7 6 13
7 FabiŽnne van Duijn Altis 11 9 20
8 Meike Rodenhuis Altis 15 7 22
9 Pippa Dijkman Altis 12 12 24
10 Anne Kooistra Altis 17 10 27
11 Jeslyn de Graaf Atverni 9 21 30
12 Emelie van Nifterik AV Nijkerk 16 16 32
13 Alexandra Dorst Altis 18 15 33
14 Romy van Gerven Pijnenburg 19 18 37
15 Anne-Roos van Drumpt Altis 21 24 45
16 Sara de Putter Altis 22 27 49
16 Saar Kingma Triathlon 24 25 49
18 Sanne Huijgen BAV 23 28 51
18 Anniek Verburgh Altis 25 26 51
20 Sofie Claassens Triathlon 26 29 55
Quinn Lammers Atverni 2
Feline Meulendijks Pijnenburg 5
Aniek van de Braak AV Nijkerk 8
Jolien Langstraat Zeewolde Atletiek 10
Chiara Lotto Atverni 11
Eola Verbakel Pijnenburg 13
Kjirsten Berends BAV 13
Amber Lemmers Altis 14
Linde Douma Pijnenburg 14
Iza Hart Zeewolde Atletiek 17
Naomi Holterhues Altis 19
Lieke Smedema Pijnenburg 20
Naomi Holterhues Altis 20
Manar Altis 22
Milou Schuurman Pijnenburg 23
Jayda Richards Altis 27
Jongens pupillen B
1 Jayden Vredenburg Atverni 3 1 4
2 Eneas Verbakel Pijnenburg 2 3 5
3 Florian Jellesma Pijnenburg 5 2 7
4 Jesse Fonken BAV 4 7 11
5 Siem Kastelein Clytoneus 13 5 18
5 Milo Valk Atverni 6 12 18
6 Hugo van Leeuwen Atverni 7 11 18
8 Lars Epema Altis 15 4 19
9 Harm de Leeuw Triathlon 16 6 22
9 Xabi Valencia Altis 8 14 22
10 Thomas Pasker Altis 12 10 22
12 Nick van den Berg Triathlon 18 8 26
13 Kai van Zijtveld Altis 10 18 28
14 Sam Prinsen Altis 9 24 33
15 Nick Dekker BAV 14 21 35
16 Tymen Wouterse BAV 24 13 37
17 Auke Binnekamp Altis 22 17 39
18 Tobias van Boven AV Nijkerk 17 23 40
19 Gijs Wagemakers Altis 25 16 41
20 Jurre Bot Pijnenburg 23 19 42
21 Marijn Berfelo Altis 27 20 47
22 Lasse Faber Altis 28 22 50
23 DaniŽl van Veldhuizen Pijnenburg 31 25 56
23 Emiel Breuls Hellas 26 30 56
25 Joep Hofman Altis 33 26 59
25 Tygo Spendel Altis 32 27 59
27 Roan de Kruif Phoenix 30 35 65
28 Niels van Gorp Triathlon 37 29 66
29 Melle Dolstra Pijnenburg 40 32 72
30 Renzo Schouw Pijnenburg 38 36 74
31 Valentijn Braam Pijnenburg 42 34 76
32 Floris de Hoop Pijnenburg 39 42 81
33 Jesse Biesheuvel AV Nijkerk 44 39 83
34 Floris Knook Triathlon 45 40 85
Jelger Boorsma Altis 1
Menno Walgemoed Altis 9
Dhedde van Doorn Triathlon 11
Alex van 't Wout Altis 15
Cirino Invernizzi Hellas 19
Fedde van der Meer AV Nijkerk 20
Floris Otto Clytoneus 21
Levi van Ginkel Pijnenburg 28
Casper Wismans BAV 29
Erik van Heusden Phoenix 31
Yoram Fishatsion BAV 33
Dito Jansen Triathlon 34
Zeb Bijlsma Clytoneus 35
Noah van Ramshorst Triathlon 36
Levi Peters Triathlon 37
Hugo van Wijk Altis 38
Fedde van Nieuwenhuizen Pijnenburg 41
Melle Bouma Triathlon 41
Niels Bakker Triathlon 43
Fedde Streefland Pijnenburg 46
Meisjes pupillen B
1 Meike Rothuizen Altis 1 1 2
2 Wende Geurtsen Pijnenburg 3 3 6
3 June van Hooijdonk Hellas 5 8 13
4 Noortje Boswinkel Triathlon 4 11 15
5 Lana Eccles Altis 6 10 16
6 Sari van de Pol Hellas 10 7 17
7 Zee de Kiefte Phoenix 12 6 18
8 Victoria Buijs Pijnenburg 15 5 20
9 Catolijne van den Berg Almere '81 17 12 29
10 Doutze Gielbert Altis 9 21 30
10 Benthe van Veen Pijnenburg 14 16 30
12 Elise Singels Hellas 23 9 32
12 Amber Gottschalk Hellas 8 24 32
14 Liz van Diepen Triathlon 19 14 33
15 Quirine Winkel U-Track 7 28 35
15 Philein Buitenhuis Zeewolde Atletiek 22 13 35
17 Sammie Postma Altis 13 23 36
18 Juliet Mateman Triathlon 20 18 38
19 Liz Bast Altis 16 25 41
20 Leonore van der Vijgh Pijnenburg 25 17 42
21 Faye Kennedy Almere '81 28 20 48
22 Iva Wijnberger Pijnenburg 18 31 49
23 Julia Pronk Atverni 29 32 61
24 Fien Bramer Altis 34 29 63
24 Annabel van Schagen Pijnenburg 33 30 63
26 Fťline Tournť Triathlon 32 33 65
27 Irene Riesenkamp Altis 31 38 69
28 Ymke Valkonet Triathlon 38 37 75
29 Femke Jongema Zeewolde Atletiek 37 41 78
30 Feline Poelhekke Zeewolde Atletiek 36 43 79
31 Laila de Goijer Phoenix 41 39 80
32 Pheline Huijbers Altis 39 42 81
33 Christel van der Haar Zeewolde Atletiek 40 44 84
34 Isa Gustin Altis 42 45 87
35 Jente Oosterwijk Altis 43 47 90
36 Jenna de Lange Spirit Lelystad 44 48 92
Milou Steffen Zeewolde Atletiek 2
Rinke Scholten Triathlon 2
EsmŽe van Lammeren Almere '81 4
Lynn van den Berg Atverni 11
Isa Didden Clytoneus 15
Evi Visser Triathlon 19
Floor van Geest Altis 21
Anna Gijsbers Fit 22
Famke Landman Triathlon 24
Luna Meinten Zeewolde Atletiek 26
Maegan Pool Clytoneus 26
Ellemijn Visscher Altis 27
Lize Veldkamp Triathlon 27
Sienna Bosma Pijnenburg 30
Maud Langendijk Zeewolde Atletiek 34
Cato Kaljee Altis 35
Eva Muller Hellas 35
Floortje Uittenbogaard Clytoneus 36
Fay van Eijkelenburg Altis 40
Ghislaine Pattiasina Clytoneus 46
Jongens pupillen A1
1 Tim van den Heuvel Atverni 1 1 2
2 Casper Holterhues Altis 3 2 5
2 Sedic Wanders Almere '81 2 3 5
4 Luuk van Meerveld Altis 5 4 9
5 Ole van der Grinten Altis 4 8 12
6 Daan Dirksen AV Nijkerk 7 6 13
7 Palle Cranenbroek Pijnenburg 6 9 15
8 Jasper van Schaik Zeewolde Atletiek 8 10 18
9 Lucas Hendrickx Triathlon 13 7 20
10 Thijs van Amerongen BAV 9 12 21
11 Friso Leunk Fit 12 11 23
12 Martijn Kok BAV 15 13 28
13 Niek van Reen Zeewolde Atletiek 16 15 31
14 Elan van de Pol Hellas 11 22 33
14 Bas Nobel Clytoneus 14 19 33
15 Rutger Vloo Triathlon 17 16 33
17 Bram Ket Hellas 21 18 39
18 Rens Boogaard Phoenix 20 26 46
19 Floris van den Berg Altis 28 21 49
20 Siem van den Akker Pijnenburg 26 27 53
21 Teun Hompes BAV 18 37 55
21 Olivier Zwaal Altis 22 33 55
23 Roan Nieuwenhuijsen Altis 27 31 58
24 Lucas Hoek BAV 31 29 60
25 Rubin Michiels Clytoneus 25 36 61
26 Nino Magliozzi Clytoneus 40 23 63
26 Guus van de Burgwal Altis 38 25 63
27 Giel Hompes BAV 29 34 63
29 Xavi van der Vliet Pijnenburg 23 43 66
30 Vriend Allom Triathlon 39 28 67
31 Abe van Stralen Altis 33 38 71
32 Jachi Nwanne BAV 43 30 73
33 RaphaŽl Jansen Pijnenburg 35 41 76
34 Sven Gerlings Pijnenburg 47 32 79
35 Thom Straub Phoenix 32 48 80
36 Fedde Spruijt Atverni 34 47 81
37 Christian Dijkerman Almere '81 41 44 85
38 Julian Dierdorp Pijnenburg 37 49 86
39 Akram Pinard Altis 36 54 90
39 Jayden Blaauw Zeewolde Atletiek 45 45 90
41 Nout Kroeze Altis 52 39 91
42 Brent Holwerda Triathlon 46 53 99
43 Mees Otto Clytoneus 54 46 100
43 Melle Hagmolen of ten Have Pijnenburg 49 51 100
45 Rogier van 't Klooster BAV 42 61 103
45 Finn Tebbens Altis 48 55 103
47 Desmond Boel Atverni 44 62 106
47 Jonas Rijkenberg Hellas 50 56 106
49 Mick Lablans Triathlon 56 58 114
50 Anouar Ouahamdi Zeewolde Atletiek 55 60 115
51 Rik Burgel Clytoneus 59 59 118
52 Thorsten Bouwens Triathlon 57 64 121
53 Jakob van Dijk Triathlon 62 66 128
Luc Poissonnier Phoenix 5
Luuk Loonstra Hellas 10
Sebastian Redel Altis 14
Simon Broek Triathlon 17
Jonas Cressent Altis 19
Nils Beijk Phoenix 20
Jari Goudena Clytoneus 24
Jelte ten Brave Altis 24
Simon van Valkengoed AV Nijkerk 30
Koen van Diepen Clytoneus 35
Ole Hakkeling BAV 40
Bram Hiemstra Spirit Lelystad 42
Tijn Klarenbeek Fit 50
Pelle Koopmanschap Fit 51
Bas Vastenburg AV Nijkerk 52
Samuel Sengal BAV 53
Seth Demmendaal Atverni 57
Sven van den Breemer Pijnenburg 58
Luka van Donk Pijnenburg 60
Hidde Heijerman Altis 61
Yoel Fishatsion BAV 63
Boris van der Zee Triathlon 65
Meisjes pupillen A1
1 Valerie van Keulen Clytoneus 1 1 2
2 Alana Dijkman Altis 2 2 4
3 ZoŽy Fonken Altis 3 3 6
4 Elske Dunnink Altis 5 4 9
5 Nune Olde Dubbelink Altis 6 7 13
6 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 10 5 15
7 Leena van Dijk U-Track 8 9 17
8 Stella Paulusma Triathlon 9 10 19
9 Laure Steenis Spirit Lelystad 7 15 22
10 Itske van der Ploeg Triathlon 12 13 25
10 Marije Kars Zeewolde Atletiek 13 12 25
12 Hinde Wunderink BAV 14 14 28
13 Myrte Straathof Atverni 25 6 31
13 Tessa van Panhuis AV Nijkerk 20 11 31
15 Darlene Krijtenburg Altis 15 19 34
15 Aarna Thakare Atverni 18 16 34
16 Lena Driessen Pijnenburg 17 17 34
18 Moyra Tissingh Pijnenburg 19 22 41
19 Carina Pastoor Zeewolde Atletiek 16 27 43
20 Jayda Verhaar Pijnenburg 24 20 44
21 Emely Bronder Altis 23 24 47
22 Nora van Aalst Clytoneus 21 28 49
23 Luce van der Lee Pijnenburg 29 21 50
24 Jet van Oostenbrugge Fit 28 23 51
25 Iris Kooistra Altis 39 18 57
26 Eva Buitenkamp Altis 27 31 58
27 Marie de Groot Hellas 30 29 59
28 Louise Oosterhuis Zeewolde Atletiek 34 26 60
29 Hanne van der Meer Altis 36 25 61
30 Suze Kennedy Almere '81 31 32 63
31 Milou van Bruxvoort Triathlon 35 30 65
32 Melissa van Duijn Altis 32 34 66
33 Eline van Duinen BAV 37 35 72
34 Daantje Snelder Triathlon 33 41 74
34 Anissa el Quakili Altis 38 36 74
36 Elin Hamberg Triathlon 42 38 80
37 Isabelle Snijder Triathlon 44 37 81
38 Lisa Verblauw Altis 50 33 83
39 Meis Kingma Triathlon 46 39 85
40 Joosje Arentsen Triathlon 49 40 89
41 Sara van der Knaap AV Nijkerk 52 42 94
42 Eleanore Joosse Altis 51 44 95
43 Fleur van Gorkum Altis 53 43 96
44 Daphne Hogervorst BAV 55 45 100
45 Sofie van Drie BAV 56 46 102
Livia Damhuis Atverni 4
Julia Hoogendoorn Clytoneus 8
Puck van Bladel Triathlon 11
Linde de Rooy Triathlon 22
Noor Pillen Pijnenburg 26
Danique van Braak Zeewolde Atletiek 40
Tessa van den Berg Zeewolde Atletiek 41
Rema Misignha Altis 43
Babette Winkel U-Track 45
Hiske Eshuis Triathlon 47
Neva Kapelle Triathlon 48
Indy Ruitenberg Zeewolde Atletiek 54
Isa van de Pol AV Nijkerk 57
Jongens pupillen A2
1 Henry Nicolaas Altis 1 1 2
2 Gijs Merckx Almere '81 2 2 4
3 Jesse Nieuwenhuisen Almere '81 3 4 7
4 Teun Westein Phoenix 5 3 8
5 Zeki Mihci BAV 4 6 10
6 Guus Lemmens U-Track 8 5 13
7 Melle Pietersma Fit 7 10 17
8 Pieter Huneker U-Track 6 12 18
8 Daan Beeks Altis 10 8 18
10 Pelle de Raad Altis 12 7 19
11 Finn Speckmann Altis 13 11 24
12 Tijn Zwart Pijnenburg 11 16 27
12 Joek Boonstra BAV 14 13 27
14 Mees Ruitenbeek Altis 15 17 32
14 Pepijn Keppel Phoenix 17 15 32
16 Sven Dekker Clytoneus 16 22 38
17 Damian Verweij Zeewolde Atletiek 24 19 43
18 Matthias Maasse Zeewolde Atletiek 20 24 44
19 Sem Evers Almere '81 19 27 46
20 Niels Dusoswa Atverni 29 20 49
21 Sil Zaayer Phoenix 21 30 51
22 Lode Sanders Phoenix 22 31 53
22 Kyano Lankreijer BAV 30 23 53
24 Jens van de Wetering Triathlon 23 32 55
24 Hugo van Rens BAV 27 28 55
26 Kjell Berends BAV 41 18 59
26 Ivar Vink Phoenix 26 33 59
28 Lucas van Lien Zeewolde Atletiek 25 35 60
28 Lars van der Spek Fit 34 26 60
30 Pepijn Wagenaar Almere '81 40 21 61
31 Hielke van Gelder Altis 33 37 70
32 Rolan Iking Altis 43 29 72
33 Mels van Stratum Triathlon 36 42 78
34 Jasper van Eck Atverni 38 43 81
35 Claudio Schiavon Almere '81 37 45 82
36 Luke Uyleman Altis 42 44 86
37 David Louwe Kooijmans Altis 44 46 90
38 Thomas Pronk Atverni 55 38 93
39 Floris Valkonet Triathlon 49 47 96
40 Liu Spijker Triathlon 45 52 97
41 Oscar Overbeek Fit 52 49 101
42 Kai Balk AV Nijkerk 56 48 104
43 Sjoerd van Schaick Hellas 46 60 106
44 Oscar Jongema Zeewolde Atletiek 58 51 109
45 Jim Vreman Pijnenburg 53 57 110
46 Alex Dijkhuizen Triathlon 50 62 112
46 Alek Baggerman Hellas 51 61 112
46 Tycho Pureveen Pijnenburg 57 55 112
49 Julian Krist Zeewolde Atletiek 59 54 113
50 Damian Scholten Triathlon 60 58 118
51 Mees Blijenberg Triathlon 54 65 119
52 Ruben Baartmans Altis 64 56 120
53 Beer Goense Altis 62 59 121
54 Niek Lippinkhof Zeewolde Atletiek 61 64 125
55 Wouter Kooij Zeewolde Atletiek 65 66 131
56 Sep van Diepen Triathlon 63 69 132
57 Thijs van Doren Almere '81 68 68 136
58 Mingus Dijkman Pijnenburg 67 70 137
59 Onno Hoekstra Triathlon 72 71 143
Janowa Weide U-Track 9
Samuel Post Altis 9
Casper Slagt Altis 14
Jasper van Boven Phoenix 18
Maarten Pierik U-Track 25
Aron van Kempen Clytoneus 28
Bouke Streefland Pijnenburg 31
Timme Bussemaker Pijnenburg 32
Yuri Ris Hellas 34
MatŪas Fontes Wentink Triathlon 35
Tim Pieneman Pijnenburg 36
Menno Tolen Altis 39
Tygo Pothoven Pijnenburg 39
Wessel Siezen Fit 40
Nils Medema Altis 41
Jasper van Logtenstein Pijnenburg 47
Sebastiaan Boonstra Triathlon 48
GIjs Langendijk Zeewolde Atletiek 50
Maarten Koop Altis 53
Silas van Wierst Zeewolde Atletiek 63
Mats Beverwijk Triathlon 66
Roan Versteegen Altis 67
Lars Rijksen Pijnenburg 69
Ruben Kwakkel Altis 70
Naud van Veenendaal Pijnenburg 71
Tobias Hilhorst Triathlon 72
Meisjes pupillen A2
1 Dot Pouw BAV 4 2 6
2 Anniek Mateman Triathlon 3 6 9
2 Wies Schmitz Almere '81 5 4 9
4 Kyara Lankheet Altis 7 3 10
5 Noena van den Berg Almere '81 6 8 14
6 Carlijn Kannegieter Altis 10 7 17
7 Laura Duits Pijnenburg 2 17 19
7 Evy Roose Hellas 8 11 19
7 Alexandra Koenis Almere '81 9 10 19
10 Nola van der Loos Hellas 12 9 21
11 Fiene van Maanen Pijnenburg 18 5 23
12 Zahra de Vries Spirit Lelystad 13 12 25
13 Britte Wijnberger Pijnenburg 11 16 27
14 Lenne Meijer Spirit Lelystad 17 14 31
15 Cato Hompes BAV 19 13 32
16 Robin de Cock Hellas 15 18 33
17 Bodine Roza Altis 16 20 36
18 Ivana Marzec Pijnenburg 14 24 38
19 Roos Kempe Altis 26 22 48
20 Sanne Linckens Hellas 20 29 49
21 Thiebe van Doorn Triathlon 23 31 54
21 Roos Liefhebber Zeewolde Atletiek 28 26 54
23 Mai-linh Bouwens Atverni 40 15 55
24 Kate van Heusden Altis 29 27 56
25 Ella Cools Altis 22 36 58
26 Juna van Sonderen Altis 27 33 60
27 Ilse Jonkman Spirit Lelystad 31 30 61
28 Fť Legall Melendez Pijnenburg 24 39 63
29 Lauren van der Haar Zeewolde Atletiek 30 34 64
30 Cato Klein Willink Triathlon 36 35 71
31 Lies Vogelzang Triathlon 38 37 75
32 Senne Doeland Pijnenburg 39 44 83
32 Esmee van Arkel Altis 43 40 83
32 Anouk van Nifterik AV Nijkerk 42 41 83
35 Lotte Winter BAV 41 43 84
Aniek Grezel Hellas 1
Annet Kamp Fit 38
Ashley Nooitmeer Altis 35
Bente van Schalkwijk Altis 45
Caithlyn van der Wiel Altis 32
Cato Willems Altis 33
Dana Weisscher Phoenix 28
Eline van Bruxvoort Triathlon 44
Eva van Lammeren Almere '81 23
Jai Li Cai Triathlon 32
Jette de Jonge BAV 21
Joss Dammers Pijnenburg 25
Julia Clayton Triathlon 45
Liselotte Fluit Atverni 34
Liz Schoonhoven Atverni 1
Lucia van der Linden Almere '81 21
Maureen Smedema Triathlon 42
Mirthe Petra Pijnenburg 19
Neva van der Woude Hellas 37
Solene de Haan Atverni 25

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.01.2020