Cross competitie 2019 -2020
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Midden


Individueel klassement na de tweede wedstrijd

Jongens Jun A nov jan febr totaal
1 Piet van Vuren DEM 1 1 2
2 Shai Walhain Phanos 2 2 4
3 Jelle Miedema Phanos 3 3 6
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 4
Philippe van den Heuvel Phanos 4
Diede Mieras AV '23 5
Jongens Jun B
1 Fedor Musil Phanos 3 1 4
2 Jente Faber GAC Hilversum 5 3 8
3 Lukas Renaud GAC Hilversum 8 5 13
4 Rutger Schim van der Loeff Phanos 7 7 14
5 Jasper Kooter AAC 11 4 15
6 Sjoerd Zuijderduin AKU 10 8 18
7 Leo Papancheou GAC Hilversum 12 10 22
8 Romano Guellai Atos 14 9 23
9 Okke Rave AAC 17 11 28
10 Laurens Lucassen GAC Hilversum 15 13 28
11 Wouter Voorn AKU 16 14 30
12 Lucas Gonzalez Neijzen AV Monnickendam 19 15 34
Yohannes Hiensch Phanos 1
Jurre Brouwer GAC Hilversum 2
Imme van den End Tempo 2
EyoŽl Hiensch Phanos 4
Alessio Rimedia Atos 6
Thijs Brok Tempo 6
Dani Suparmono GAC Hilversum 9
Bastian Jansma GAC Hilversum 12
Wolf van Strijen AKU 13
Zeger Haspels AV Aalsmeer 18
Dylan Bos Tempo 20
Menno Vissers Tempo 21
Meisjes Jun A
1 Meike Hartog Zaanland 1 3 4
2 Rosa Westra AAC 2 5 7
3 Naomi Doves Zuidwal 4 4 8
Zosia Bulhak Startbaan 1
Lois de la Mar AV '23 2
Paulien Idema AKU 3
Renee Zwijnenburg AV Aalsmeer 5
Margriet Hilhorst Zuidwal 6
Meisjes Jun B
1 Mischa Pier AV '23 1 1 2
2 Tara Ozinga AV Aalsmeer 2 3 5
3 Suzet Doornheim GAC Hilversum 3 2 5
4 Tessa Beugelink AAC 5 5 10
5 Melissa Steenbakker Atos 4 7 11
6 Maria Kuipers Phanos 7 8 15
7 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 8 9 17
8 Veerle Verbeek Phanos 9 10 19
9 Renske Idzenga Zuidwal 10 14 24
10 Marloes Bos Zuidwal 11 16 27
11 Manon Posthumus Zuidwal 12 17 29
12 Imke Schaap Zuidwal 13 18 31
Lotte Zethof AV Aalsmeer 4
Marit van Wijk Haarlemmermeer 6
Fenna Heijbroek Phanos 6
Noor Paardekoper Tempo 11
Luna Huiberts Zaanland 12
Kike van der Nagel Tempo 13
Faye Traube AAC 15
Jongens Jun C
1 Finn Rademaker AV Aalsmeer 1 3 4
2 Luca Dooper Tempo 3 2 5
3 Ben Smallbone GAC Hilversum 2 4 6
4 Tadde Assefa AAC 7 5 12
5 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 6 6 12
6 Jippe van Drogenbroek GAC Hilversum 5 8 13
7 Ischa Sachs AV '23 4 10 14
8 Finn de Keizer GAC Hilversum 9 7 16
9 Daniel Winkels AV Aalsmeer 8 11 19
10 Taeke Verbree AAC 10 13 23
11 Monne Sutorius AV '23 11 15 26
12 Taeke Roukema AV '23 13 14 27
13 Jefta van der Feen AAC 15 17 32
14 Friso Bruins GAC Hilversum 20 12 32
15 Bastiaan Nube AAC 14 19 33
16 Tijs Hollander GAC Hilversum 16 18 34
17 Emil de Graaf Phanos 18 22 40
18 Teun Kalis AV '23 17 26 43
19 Ids Kok Phanos 22 21 43
20 Wietse Pruijmboom Tempo 21 23 44
21 Friso Koedijk Phanos 19 27 46
22 Pablito Poye AAC 27 24 51
23 Marnix Molenaar AV '23 25 28 53
24 Danilo Barnabe Zaanland 24 31 55
Tristan de Leeuw Tempo 1
Riemer Kerkstra AV '23 9
Willem Hammink Phanos 12
Mink Hageman Atos 16
Florian Overtoom Phanos 20
Cicerio Hoogvliets Zaanland 23
Taeke Mulder Phanos 25
Peter Idema AKU 26
Bram Verdegaal AV '23 28
Sytze Meindersma AV '23 29
Sem de Gooijer Tempo 29
Olav Ewoldt AAC 30
Jesse van der Werf Tempo 30
Henrik van den Akker AAC 32
Fidde van der Nagel Tempo 33
Tijn Bruinsma Tempo 34
Peter Idema AKU 35
Nick Witteveen Tempo 36
Sander Goedhart Tempo 37
Pepijn de Bruijn Tempo 38
Daan van Bakel Tempo 39
Olivier de Bruijn Tempo 40
Meisjes Jun C
1 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 1 2 3
2 Carmen Guellai Atos 3 1 4
3 Danielle Grijpink Tempo 2 3 5
4 Pam de Kruif AV '23 4 5 9
5 Lexie Romme AKU 6 6 12
6 Fanny den Uyl Startbaan 5 8 13
7 Cecilia Kuipers Phanos 8 7 15
8 Tess van Zuilen Phanos 7 12 19
9 Manar Mohammadi AAC 10 13 23
10 Jet Commandeur DEM 9 17 26
11 Maud Vreekamp GAC Hilversum 17 10 27
12 Mette Lakeman AAC 15 16 31
13 Nina Croockewit Phanos 14 18 32
14 Lana Boshuizen Atos 12 21 33
15 Cynthia Dradenya AAC 18 20 38
16 Sacha Reichman Zuidwal 20 22 42
17 Rosan de Jong AAC 21 23 44
18 Naomi Eskes Zuidwal 22 25 47
19 Ayana Heijm AV Monnickendam 23 28 51
20 Tessa Westland Zuidwal 24 29 53
Jiske Terpstra Tempo 4
Sophie van der Schoot GAC Hilversum 9
Nora van Seventer Phanos 11
Sterre van Wayenburg Startbaan 11
Mette Smithuis AV Aalsmeer 13
Marijne Repelaer van Driel Phanos 14
Veronique van Weldam Phanos 15
Mara Bouma Phanos 16
Janne Wever AV '23 19
Emilie Potjer Phanos 19
Celine Visser AV Monnickendam 24
Hanne Sint Nicolaas Tempo 26
Doris Berntsen Tempo 27
Nienke van de Hoef Tempo 30
Jongens Jun D.2
1 Liam Jongejan Phanos 1 1 2
2 Ermias van Delft Zaanland 2 2 4
3 Ruben Lagas GAC Hilversum 3 4 7
4 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 4 5 9
5 Hugo Post Phanos 5 6 11
6 Jesse Bosch Tempo 7 7 14
7 Tobias Pierik Startbaan 6 10 16
8 Robin den Engelse AV '23 8 12 20
9 Mik Commandeur DEM 12 9 21
10 Vincent Bezemer Zuidwal 13 8 21
11 Guus van Reijsen Startbaan 11 11 22
12 Iver van Strijen AKU 9 15 24
13 Koen Kaijen AKU 14 14 28
14 Koen Tijhaar Startbaan 15 13 28
15 Koen Bader GAC Hilversum 17 16 33
16 Niels Bitter GAC Hilversum 18 19 37
17 Steven Waasdorp Startbaan 20 17 37
18 Pepijn Koot Zuidwal 19 18 37
19 Bjorn Post Startbaan 21 22 43
20 Rosco Jak AV Aalsmeer 26 24 50
21 Merlijn de Leeuw Tempo 28 27 55
22 Thijmen Koot Zuidwal 27 30 57
23 Otis Notenboom Zuidwal 29 32 61
24 Lars Wiedijk AKU 31 33 64
Rink Rewijk AV Aalsmeer 3
Thijs Oppewal Zaanland 10
Marijn Walstra GAC Hilversum 16
Jonas Barten Tempo 20
Tim van der Knaap GAC Hilversum 21
Casper van Vuuren AV '23 22
Benjamin Bernfeld Phanos 23
Fabian Janse Tempo 23
Ot Geelen Zuidwal 24
Rafael van den Boogert Tempo 25
Quinten Decnop Zuidwal 25
Yuri van den Berg Zuidwal 26
Siebrand Lambregts Tempo 28
Elmer Seijmonsbergen Tempo 29
Simon Broady Phanos 30
Jan Oomen Zaanland 31
Youssri Reffas AAC 34
Daniel Akerman Tempo 35
Jongens Jun D.1
1 Joris Mantel AV '23 1 1 2
2 Jelle Horsley Tempo 2 3 5
3 Harry Smallbone GAC Hilversum 4 4 8
4 Yme van der Krieke AV '23 8 2 10
5 Pieter Vermeij Phanos 6 7 13
6 Ayman Kwyasse AV '23 9 8 17
7 Benjamin Johannes AAC 10 9 19
8 kai Grillo AAC 12 10 22
9 Storm Muilwijk Zuidwal 15 13 28
10 David Spits Atos 14 16 30
11 Thomar Neidig GAC Hilversum 11 21 32
12 Boaz Shor Phanos 17 15 32
13 Mats Bax Startbaan 21 12 33
14 Sierus Caderius van Veen AV '23 18 17 35
15 Ferro Kastelijns Phanos 16 23 39
16 Stef Wijbenga Startbaan 20 20 40
17 Matthijs Schrijvers Tempo 23 19 42
18 Noah Ulrich AV '23 27 22 49
19 Jari Oud Phanos 24 26 50
20 Kyan Valentijn AKU 22 34 56
21 Kas Commandeur DEM 30 27 57
22 Jonah Kuipers Phanos 29 35 64
23 Aaron Coltof AV '23 36 29 65
24 Thijs Ruiter AAC 28 38 66
25 Haijo Endedijk Phanos 32 41 73
26 Tijl Konings AV '23 35 39 74
27 Noud van Fulpen Phanos 38 37 75
28 Gijs de Jong Tempo 39 36 75
29 Ids Elderenbosch AAC 34 42 76
30 Kaj Godlieb Zuidwal 42 43 85
Marciano Verzijden Startbaan 3
Marouane el Hani AAC 5
Manuel PattiwaŽl van Westerloo Startbaan 5
Riley Groenbast Feniks 6
Tim Steenbakker Atos 7
Beau van Balen Tempo 11
Tristan Hartkamp Phanos 13
Ossip de Haan AAC 14
Olaf Werkman AV '23 18
Gijs Schuur AV '23 19
Tom van Wijk Tempo 24
Niek Goedhart Tempo 25
Niels Hagen Zuidwal 25
Eef van Ruymbeke AV '23 26
Tycho de Vries Tempo 28
Jop Legemaat Tempo 30
DaniŽl Henselmans Tempo 31
Jelle Wagemaker Zuidwal 31
Douwe van Emmerik Tempo 32
Bonne Snuverink AAC 33
Thijmen Weststrate Tempo 33
Thijs Vasen Zaanland 37
Yarran Rippl AV '23 40
Matthew Fergus Tempo 40
Jason van der Lijcke AAC 41
Meisjes Jun D.2
1 Britt de Graaf DEM 1 1 2
2 Eleanor Musil Phanos 2 2 4
3 Fiene Rosendaal DEM 5 3 8
4 Maud Bleijs GAC Hilversum 3 5 8
5 Olivia Musil Phanos 4 7 11
6 Maxime Zschuschen Startbaan 8 6 14
7 Jet de Jong AV '23 7 8 15
8 Lisemijn van den Bosch Phanos 9 11 20
9 Ilse Johannes AAC 11 10 21
10 Kaitlyn Groot AV '23 6 15 21
11 Hannah Rebel Zuidwal 12 14 26
12 Djuna Gersen Startbaan 15 12 27
13 Sylke Faber GAC Hilversum 10 18 28
14 Marit Vermeij Phanos 18 16 34
15 Jasmijn Ketelaar Zuidwal 17 17 34
16 Doris Thomas AV '23 14 21 35
17 Yke Kalis AV '23 16 20 36
18 Madelief Rave AAC 19 23 42
19 Angťly Middel Phanos 23 19 42
20 Claudia Rimedia Atos 20 25 45
21 Sterre van Ewijk AV '23 21 24 45
22 Inte van Kralingen GAC Hilversum 24 22 46
23 Nikita Bons Atos 22 26 48
24 Julie Meulenbroek Zuidwal 25 27 52
25 Meike Fortuin Phanos 27 30 57
26 Lieke Snip Phanos 28 31 59
27 Sacha Oostenbrug Startbaan 31 34 65
Rosa Leusink Startbaan 4 1003
Laura Herrebrugh Phanos 9 1008
Ella Braun Phanos 13 1012
Anne Brouwer Tempo 13 1012
Marthe van der Meer AV '23 26 1025
Myrthe Gouma Zuidwal 28 1027
Danique Ligthart DEM 29 1028
Mimosa Goudriaan Phanos 29 1028
Jasmijn Karels AV '23 30 1029
Amal Errachidi AAC 32 1031
Janneke Parmentier Tempo 32 1031
Kyra Barneveld Zuidwal 33 1032
Meisjes Jun D.1
1 Maud de Jong AV '23 1 1 2
2 Anna Bilstra GAC Hilversum 2 3 5
3 Saar Koper Phanos 4 2 6
4 Lara van Wijk AAC 3 6 9
5 Emma Siblesz AV '23 9 4 13
6 Frederiek van Wetten Startbaan 8 5 13
7 Evelien van Vilsteren Startbaan 6 8 14
8 Joena van Oordt AV '23 5 11 16
9 Maren van Bommel Feniks 7 13 20
10 Elin van Dijken AKU 10 12 22
11 Marijn van der Kroon GAC Hilversum 13 15 28
12 Sara Pietersen Startbaan 14 16 30
13 Livia van Weldam Phanos 18 14 32
14 Sam Bergsma AV Aalsmeer 12 23 35
15 Nora Oosterling GAC Hilversum 15 20 35
16 Annephine SlŁtter GAC Hilversum 16 21 37
17 Clara Boor AAC 17 22 39
18 Sara Hulstijn AV '23 28 18 46
19 Tess Kuijer Zuidwal 22 26 48
20 Larissa Visser Zuidwal 26 24 50
21 Senna Ponsen Startbaan 24 27 51
22 Isabel Poel Phanos 27 25 52
23 Lotte Westland Zuidwal 20 32 52
24 Roos Koedijk Phanos 30 30 60
25 Eva Spreuwenberg GAC Hilversum 31 31 62
26 Lotte Konijn Zuidwal 37 29 66
27 Lilly Huntink Tempo 33 35 68
28 Tess van Tol AKU 38 33 71
29 Bo Van Hille Zuidwal 36 36 72
30 Zara Velten AKU 39 34 73
31 Anouk Lucassen GAC Hilversum 40 38 78
32 Tess Nijland AV '23 43 39 82
33 Dunya Brantenaar Zaanland 42 44 86
34 Sigrid Schaap Zuidwal 44 45 89
35 Tessa Meijers Atletiek Abcoude 45 47 92
Britte Jellema Tempo 7
Mirthe Knibbe Zuidwal 9
Feline Fennema AV '23 10
Lťonie Couzy AAC 11
Emma van Geer Phanos 17
Evelien van Doorne AV '23 19
Maura Kes DEM 19
Mare van Etten Zaanland 21
Filien van Ramshorst Phanos 23
Jente Meertens GAC Hilversum 25
Merel Schipper Startbaan 28
Lieke Dobma Feniks 29
Tiffany de Haan Phanos 32
Valerie Verbree AAC 34
Laura van Luinen AKU 35
Lotta Olivia Eelkje Hoekstra AV '23 37
Melissa Lijnsvelt Tempo 40
Izabelle Bosman AKU 41
Merel Appeldorn AKU 41
Isa Doornbos Tempo 42
Junia Poort Tempo 43
Hedwig DaniŽls AAC 46
Sara Barendse Zaanland 46
Jongens Mini
1 Jip Hofmijster AKU 1 1 2
2 Rayan Veening AV '23 2 2 4
3 Madť Oldenhof GAC Hilversum 5 3 8
4 Hugo Hulleman Atletiek Abcoude 4 5 9
5 Ayden Brommer Zuidwal 6 7 13
6 Siem Verlaan AKU 7 8 15
7 Valentin Kleijn AV '23 8 9 17
8 Stijn Stevens Zuidwal 11 6 17
9 Lasse Schuurman AV '23 3 16 19
10 Kai de Waal Zaanland 9 15 24
11 Casper Snel GAC Hilversum 13 12 25
12 Mats van Manen AKU 15 11 26
13 Fabio Kastelijns Phanos 17 14 31
14 Ate Truijens GAC Hilversum 14 21 35
15 Roman Senster GAC Hilversum 18 18 36
16 Wessel Hessing GAC Hilversum 19 17 36
17 Bram Hagendoorn GAC Hilversum 10 27 37
18 Bouke van der Weerden GAC Hilversum 22 22 44
19 Thomas van der Gugten GAC Hilversum 20 24 44
20 Stan Holst Zaanland 23 25 48
21 Jonah Marshall GAC Hilversum 25 31 56
22 Hidde Castelijn GAC Hilversum 26 33 59
23 Tobias de Witt Atletiek Abcoude 28 32 60
24 Joey Nillesen Zaanland 29 34 63
Logan Kroon AV Monnickendam 4
Job Galenkamp GAC Hilversum 10
Moos Molenaar Atletiek Abcoude 12
Sepp Veldmeijer GAC Hilversum 13
Abel de Champeaux de Laboulaye Atos 16
Noud de Vries GAC Hilversum 19
Aron Reus GAC Hilversum 20
Fedde Huizinga Atletiek Abcoude 21
Jop Breedveld GAC Hilversum 23
Ties Drooger Zuidwal 24
Ward Goud Startbaan 26
Joel van Dijk Atletiek Abcoude 27
Adam Ahalak Zuidwal 28
Luuk van den Brink Zuidwal 29
Noah Kievit Zuidwal 30
Fabian Koutstaal GAC Hilversum 35
Meisjes Mini
1 Lena Marinus AV '23 2 4 6
2 Willemijn ter Veer Startbaan 4 3 7
3 Rowan van Kempen AKU 5 7 12
4 Anouk Huitema AV '23 6 6 12
5 Emily van Bemmel Startbaan 7 10 17
6 Marthe van der Heijden GAC Hilversum 8 13 21
7 Merthe Euser Startbaan 9 15 24
8 Amťlie Staphorst Startbaan 11 19 30
9 Lene van Zanen AV '23 13 21 34
10 Kayah Colle Atletiek Abcoude 15 23 38
Livia SIblesz AV '23 1
Olivia Biemond AV '23 1
Mila White GAC Hilversum 2
Nora Bogaard AV '23 3
Ema Hromadkova Startbaan 5
Chloť Louman AV '23 8
Ana-Sofia Huijzer GAC Hilversum 9
Amy Langereis Startbaan 10
Emmy Prins Phanos 11
Bo Scholten Atletiek Abcoude 12
Louisa Visser GAC Hilversum 12
Ymke Griffiths Atletiek Abcoude 14
Rosa de Groot Startbaan 14
Oona Flink GAC Hilversum 16
Femke Dijkstra GAC Hilversum 17
Emma Yon Smit GAC Hilversum 18
Mia Krijnen Zuidwal 20
Iris Bouman AV '23 22
Jongens Pup C
1 Samuel Hulleman Atletiek Abcoude 1 1 2
2 Wout de Haan Zuidwal 2 2 4
3 Louis Teng Startbaan 4 3 7
4 Julian Gewargis Startbaan 5 6 11
5 Pieke van der Blom GAC Hilversum 7 7 14
6 Sten Verdegaal AV '23 8 8 16
7 Roel Verlaan AKU 13 5 18
8 Vince de Wit DEM 9 15 24
9 Bodhi Weemaes GAC Hilversum 12 13 25
10 Mylo de Koningh Zaanland 11 19 30
11 Justin de Witt Atletiek Abcoude 15 18 33
12 Sven van Wijk Zuidwal 18 16 34
13 Mees Moen GAC Hilversum 24 14 38
14 Rjay Oboh Atos 22 17 39
15 Stellan Kroezen Atletiek Abcoude 21 21 42
16 Milo Bruijns GAC Hilversum 19 24 43
17 Eelco Mooij GAC Hilversum 23 25 48
18 Jesse Hom Zaanland 17 32 49
19 Geertjan van de Wetering GAC Hilversum 26 27 53
20 Brend Vloon Zaanland 33 22 55
21 Matthias Kammer GAC Hilversum 30 28 58
22 Eloy Hageman AV Aalsmeer 27 33 60
23 Jitse van der Wal Atos 36 30 66
24 Otto Karsijns GAC Hilversum 35 31 66
25 Lars Bitter GAC Hilversum 34 36 70
26 Felix Milikowski AV '23 29 46 75
27 Tom Geerts AV '23 38 44 82
28 Ilias Akhnikh AAC 45 40 85
29 Dominique Verzijden Startbaan 42 43 85
30 Jelle Koopmans GAC Hilversum 41 45 86
31 Michael Woering GAC Hilversum 44 42 86
32 Julius Doelman GAC Hilversum 40 47 87
33 Thijn Kortleve GAC Hilversum 47 41 88
34 Finn van het Kaar Startbaan 43 49 92
Milan Baas Zuidwal 3
Sven Tas Tempo 4
Max Schot GAC Hilversum 6
Ruben van Zon Zuidwal 9
Jip Houtenbos DEM 10
Noah Franco Startbaan 10
Teike Stoffele Phanos 11
Lode Prins Phanos 12
Ben van Geldere AV '23 14
Daan Zieck GAC Hilversum 16
Karel Huizinga Atletiek Abcoude 20
Stijn ten Kate Zuidwal 20
Jesper Leijerzapf Startbaan 23
Dex Blokker Phanos 25
Felix Degou Tempo 26
Allard Fris Phanos 28
Floris van Weeghel Tempo 29
Lieuwe Meindersma AV '23 31
Kick Verhaal Zaanland 32
Lucas Ruijs GAC Hilversum 34
Mats Wachters Tempo 35
Logan Yon Smit GAC Hilversum 37
Otis Cramer GAC Hilversum 37
Milo Brunekreef Tempo 38
Frederik Burger AKU 39
Rens Weijers Zuidwal 39
Teun Reurings AV Aalsmeer 46
Quinten van Schaik GAC Hilversum 48
Alexander Duffhues Phanos 48
Morris de Keizer GAC Hilversum 50
Sasha Hovorka GAC Hilversum 51
Meisjes Pup C
1 Linne Vis AV Aalsmeer 1 4 5
2 Lianne Cornelissen GAC Hilversum 3 2 5
3 Sofie Walstra GAC Hilversum 2 3 5
4 Klara Grabowska GAC Hilversum 5 9 14
5 Evi Schoen AKU 6 11 17
6 Igonť van Nunen GAC Hilversum 4 15 19
7 Nora Begijn Phanos 10 12 22
8 Robin Korenhof AAC 13 10 23
9 Jasmijn Schipper Startbaan 9 14 23
10 Lianne Blaauw Atletiek Abcoude 11 13 24
11 Kaat de Vries AV Aalsmeer 8 23 31
12 Eline Dijkstra GAC Hilversum 15 24 39
13 Sarah Wessel Atletiek Abcoude 18 22 40
14 Iris Drupsteen GAC Hilversum 14 27 41
15 Melody Kooiman GAC Hilversum 17 25 42
16 Eva Barendse Zaanland 28 18 46
17 Zohra de Best AV '23 22 28 50
18 Lotte Vis AV Aalsmeer 16 36 52
19 Annemijn Schlebaum AV '23 21 34 55
20 Inge de Vries Zaanland 20 38 58
21 Feline Puijk Hoeben GAC Hilversum 23 41 64
22 Fiene Wierenga GAC Hilversum 27 39 66
Lienne Bleijenburg Zuidwal 1
Emmelie de Groot Startbaan 5
Zazza Groenbast Feniks 6
Elin Keizer Atos 7
Preciosa Kartopawiro Phanos 7
Linn de Lange GAC Hilversum 8
Lea van den Berg AKU 12
Isa Gulitz Zuidwal 16
Amelie van Veen Tempo 17
Resa van Muijden AV '23 19
Tess Tesfaye Zaanland 19
Emelie PattiwaŽl van Westerloo Startbaan 20
Lobke van Duren GAC Hilversum 21
Mila de Leeuw Zaanland 24
Esmee Vlaar AV Aalsmeer 25
Saar Tukker AV '23 26
Rosa Hussaarts Zaanland 26
Liz Holsappel Zuidwal 29
Ydwer Vermaning Zuidwal 30
Delia van der Post Zuidwal 31
Tara Frikkee Phanos 32
Sara Wahlen GAC Hilversum 33
Elise Souisa AV '23 35
Rosalie Schrooten GAC Hilversum 37
Nika Lakerveld Startbaan 40
Saar Dijkhuizen Tempo 42
Eliz Balci Zuidwal 43
Tessa Fokker Tempo 44
Elisa Tijs GAC Hilversum 45
Jongens Pup B
1 Luuk van Manen AKU 5 2 7
2 Jaro Koper DEM 9 1 10
3 Toby Gildemacher Atos 6 5 11
4 Mink Nijlant Phanos 7 4 11
5 Peter Balabanov Startbaan 4 13 17
6 Abel Thelen Atos 3 17 20
7 Siem Elderenbosch AAC 14 8 22
8 Stijn de Jager Feniks 13 9 22
9 Tom Zantinge Feniks 11 11 22
10 Emmanuel Kwofie GAC Hilversum 16 7 23
11 Lou de Vries GAC Hilversum 19 12 31
12 Hidde Oldenhof GAC Hilversum 20 14 34
13 Siem de Vries Phanos 12 22 34
14 Bas Aarnoutse Tempo 15 19 34
15 Roy Bakker DEM 28 10 38
16 Fedja Sutorius AV '23 26 15 41
17 Merlijn van Meurs DEM 25 20 45
18 Dani Holst Zaanland 18 27 45
19 Faisal Daku Atos 24 23 47
20 Ruben Bekebrede Zaanland 23 26 49
21 Pepijn Kortlandt Startbaan 27 24 51
22 Luuk Zeeman Tempo 17 34 51
23 Koen Brantenaar Zaanland 22 32 54
24 Brent Wierenga GAC Hilversum 33 29 62
25 Mels Hogervorst GAC Hilversum 31 31 62
26 Donato Russo GAC Hilversum 35 30 65
27 Mats-Bjorn de Groot GAC Hilversum 29 41 70
28 Casper Hoffmann GAC Hilversum 34 42 76
29 Caspar Oskam AV '23 40 37 77
30 Rylan Stins DEM 42 35 77
31 Ties Tentij GAC Hilversum 36 43 79
32 Eddie Clinton Phanos 43 40 83
33 Kaj Werkman AV '23 37 47 84
34 Gijs van Kordenoordt Zaanland 39 46 85
35 Ruben Zijerveld AKU 38 57 95
36 Fedde Veldmeijer GAC Hilversum 41 54 95
37 Mika Kelder GAC Hilversum 44 53 97
38 Sepp Kanis Phanos 45 58 103
39 Neil Willemse Phanos 46 59 105
40 Caed Steba GAC Hilversum 48 62 110
Thomas van Kleef Zaanland 1
Nathan Griffioen AV '23 2
Mats de Haan Zuidwal 3
Thimo Huszar Phanos 6
Jip ter Smitten GAC Hilversum 8
David Vennink AKU 10
Stijn van Harn GAC Hilversum 16
Quinten Gisius GAC Hilversum 18
Friso Kiel GAC Hilversum 21
Silas Lamme Zuidwal 21
Timo Hagen Zuidwal 25
Sepp van Bochove Tempo 28
Daan de Boer Zuidwal 30
Senn Koek AKU 32
Pim Maas AV '23 33
Stije Mooij Phanos 36
Thom van der Werf Tempo 38
Teun Pauwels GAC Hilversum 39
Thijmen Dijkstra GAC Hilversum 44
Mike Abbou Tempo 45
Sam Kolpa GAC Hilversum 47
Ole Vuur GAC Hilversum 48
Matties Velthof Zuidwal 49
Olivier Sluis Zaanland 50
Arsh Sahu GAC Hilversum 51
Peter Kliphuis GAC Hilversum 52
Otis Paaij Tempo 55
Abhav Sahu GAC Hilversum 56
Thijmen den Dunnen Tempo 60
Thom Hoppenbrouwers GAC Hilversum 61
Semi Cizik Zuidwal 63
Meisjes Pup B
1 Benthe de Jong AV '23 1 2 3
2 Chiara Bernard AV '23 2 1 3
3 Olivie Mensing van Charante AV '23 3 3 6
4 Eva Wysny Phanos 4 4 8
5 Rosalie Brown Phanos 5 6 11
6 Hanne Cents GAC Hilversum 8 5 13
7 Evelien ter Veer Startbaan 7 10 17
8 Nout SlŁtter GAC Hilversum 11 9 20
9 Mila Knijn AV '23 15 7 22
10 Meis Ottenheijm GAC Hilversum 12 13 25
11 Sibel Timucin Startbaan 17 8 25
12 Ziva Lansdaal Startbaan 10 21 31
13 Ronja Schuurman AV '23 22 11 33
14 Lauren Gerritsen Startbaan 18 17 35
15 Zinzi Stoker AV '23 20 19 39
16 Saar Gnodde GAC Hilversum 25 14 39
17 Mia Braun Phanos 24 16 40
18 Febe Nap GAC Hilversum 26 18 44
19 Laura Voorn GAC Hilversum 21 23 44
20 Amina Kacen Phanos 30 15 45
21 Joy van Dijk AKU 28 20 48
22 Suus Hogenboom AKU 9 40 49
23 Lotte de Graaf DEM 31 22 53
24 Fileine Kawohl Startbaan 19 35 54
25 Lena Thomissen AV '23 27 28 55
26 Linne de Jong Tempo 23 34 57
27 Charlotte Roeland AV '23 14 44 58
28 Isa Gerrits GAC Hilversum 32 27 59
29 Myrthe Bijlsma GAC Hilversum 33 32 65
30 Pascalle Reurings AV Aalsmeer 35 31 66
31 Daye Meijer Phanos 37 37 74
32 Elise de Jong GAC Hilversum 39 39 78
33 Quahneah van den Bos GAC Hilversum 38 43 81
34 Dine Peters Atos 41 45 86
35 Luna Renard AV '23 49 42 91
36 Jasmijn Eindhoven GAC Hilversum 43 50 93
37 Elin O'Hora GAC Hilversum 46 48 94
38 Noja Kreyzer AAC 53 49 102
39 Mille Heylen GAC Hilversum 50 53 103
40 Nova Zijlstra Zaanland 52 51 103
Eline Oppewal Zaanland 6
Carlotte Zwart Tempo 12
Bregje Veerhuis AKU 13
Jonne van Diemen AKU 16
Elanor Oost Tempo 24
Stella de Wit Tempo 25
Puk van der Heijden Tempo 26
Dille de Gooijer GAC Hilversum 29
Ynte Terpstra Tempo 29
ZoŽ Dam Tempo 30
Olivia Zwier GAC Hilversum 33
Floortje van Alphen Startbaan 34
Stephanie Ligthart DEM 36
Franka Beekmann Tempo 36
Jasmijn de Jonge GAC Hilversum 38
Sarah Huitema AV '23 40
Fien Vriesen GAC Hilversum 41
Roos Cuppen AV '23 42
Olivia Huijzer GAC Hilversum 44
Tessa Oostveen GAC Hilversum 45
Noor Beumer Startbaan 46
Eva-Adele de Champeaux de Laboulaye Atos 47
Anne-Britt Pel GAC Hilversum 47
Caro Bleijenberg AAC 48
Kim Kooistra GAC Hilversum 51
Evi van Agtmael Startbaan 52
Erica van Stratum Zuidwal 54
Saar Horstman Zuidwal 54
JeŽll Moi-Thuk-Shung Phanos 55
Jongens Pup A.1
1 Juul Loos Phanos 1 2 3
2 Leon den Ouden Startbaan 2 1 3
3 Duco Verhoeven Atos 4 3 7
4 Finn Bakker AV '23 8 4 12
5 Daniel Hall Zuidwal 5 8 13
6 Laurens Bijlard GAC Hilversum 9 7 16
7 Jochem Colle Atletiek Abcoude 11 6 17
8 Ilja Wiederspahn Phanos 14 5 19
9 Casper Kole Phanos 12 10 22
10 Thijs Schoen AKU 10 13 23
11 Stan Kriek Zuidwal 7 19 26
12 Idse Blum Phanos 17 11 28
13 Manne Sernee Phanos 21 9 30
14 JaÔr Stoel Zaanland 15 15 30
15 Robin van den Berg GAC Hilversum 13 18 31
16 Xavian Mammen Startbaan 16 21 37
17 Toon Meerman Atos 24 16 40
18 Mattia Kastelijns Phanos 19 22 41
19 Mees de Jong GAC Hilversum 26 20 46
20 Sverre Brink Startbaan 20 27 47
21 Jay van Kempen AKU 23 26 49
22 Czarek Colle Atletiek Abcoude 25 24 49
23 Willem Velsink Zuidwal 22 28 50
24 Julian Veerman Phanos 29 25 54
25 Abel Eggenkamp Phanos 32 31 63
26 Merijn Senster GAC Hilversum 31 36 67
27 Koen van den Heuvel Phanos 27 43 70
28 Tim Taanman AKU 34 39 73
29 Joppe Teeuwissen Zuidwal 36 37 73
30 Hidde van zanen AV '23 43 33 76
31 Koen Maas AV '23 33 46 79
32 Tim Bultman GAC Hilversum 42 40 82
33 Waldemar Baumann Startbaan 35 47 82
34 Tijn Jorritsma AV '23 40 45 85
35 Stan de Vries GAC Hilversum 47 48 95
36 Jason Schokker Atos 44 53 97
37 Stijn van der Gugten GAC Hilversum 49 49 98
38 Kay Wood Zuidwal 39 60 99
39 Dilan Binkhorst Zuidwal 48 52 100
40 Tim de Jonge Phanos 50 51 101
41 Derek Truijens GAC Hilversum 53 55 108
42 Marnix Mooij GAC Hilversum 52 56 108
43 Flynn Moor Startbaan 51 59 110
44 Pim Boerman Zuidwal 54 57 111
45 Sebastiaan van der Schinkel AKU 55 61 116
46 Merlijn den Hartog Atos 57 62 119
47 Milan van der Voort Zaanland 58 64 122
48 Deniz Batman Zuidwal 61 65 126
Robin Bogaard AV '23 3
Sem Rossing AKU 6
Milan Franco Startbaan 12
Rutger van Veelen Tempo 14
Maximilian van Buren Startbaan 17
Guus Hoekstra DEM 18
Olivier van Luttervelt GAC Hilversum 23
Melle van der Meer GAC Hilversum 28
Khuna Junte Tempo 29
Vince Mevissen DEM 30
Ties Wachters Tempo 30
Dmitry Mitya Strakhov Startbaan 32
Daan Legemaat Tempo 34
Korneel van Leeuwen Tempo 35
Jon Newman AV '23 37
Quint van der Knaap GAC Hilversum 38
Zion Tesfaye Zaanland 38
Ruben Sint Startbaan 41
Guus Steen Zaanland 41
Jim Pankow Tempo 42
Joep Wilhelmus GAC Hilversum 44
Mika de Keizer Zaanland 45
Jack Wagschal Phanos 46
Maikel van de Kooij Tempo 50
Koen van Weeghel Tempo 54
Thorben Kamstra Phanos 56
Dex Visser Zaanland 58
Max Haverkamp Startbaan 59
Curtis Willems Atos 60
Tjibbe Spring in 't Veld Tempo 63
Luca van den Tol GAC Hilversum 66
Meisjes Pup A.1
1 Orla White GAC Hilversum 1 1 2
2 Youssra Errachidi AAC 3 2 5
3 Gioia Pierik Startbaan 2 3 5
4 Mara Visch Atos 5 4 9
5 Veere Willems Phanos 6 5 11
6 Caro Gardenier Zuidwal 4 7 11
7 Hanna Karsijns GAC Hilversum 9 6 15
8 Laura Wiering AV '23 8 10 18
9 Jasmijn Edelbroek GAC Hilversum 10 8 18
10 Laurine Siblesz AV '23 12 11 23
11 Isis Bons Atos 14 12 26
12 Julia Wouda GAC Hilversum 7 19 26
13 Liv Marshall GAC Hilversum 13 14 27
14 Maud van der Meer GAC Hilversum 11 18 29
15 Kris de Haan AV '23 21 16 37
16 Emmanuella Armani AKU 19 20 39
17 Janey Nienhuis AKU 15 25 40
18 Lenthe van Ewijk AV '23 25 15 40
19 Ruby O'Hora GAC Hilversum 17 26 43
20 Ariane Gnodde GAC Hilversum 16 28 44
21 Roos Hogervorst GAC Hilversum 18 27 45
22 Sofia Kes DEM 26 21 47
23 Carlijn Bruinsma Startbaan 20 30 50
24 Mare Houbiers Atos 22 36 58
25 Bente Horsley Tempo 40 23 63
26 Amber Aouled ben Hssaien Phanos 34 31 65
27 Sophia Kwyasse AV '23 33 37 70
28 Fiene den Hertog Zaanland 37 38 75
29 Mathilde Heiner Zuidwal 41 40 81
30 Nora Nait el Ghazi AAC 42 41 83
31 Phileine ObŤr GAC Hilversum 44 43 87
Franca Koutstaal GAC Hilversum 9
Noortje Jonkman Tempo 13
Frida Larsson GAC Hilversum 17
Britt Heutink Zuidwal 22
Nynke Veen AKU 23
Lusie van der Wal Atos 24
Stine Bouman AV '23 24
Julia Jongedijk AV '23 27
Uma van der Werf Phanos 28
Senna Malone Atos 29
Julia Wahlen GAC Hilversum 29
Julia Monť Startbaan 30
Marit Wiedijk AKU 31
SiŽnna de Gooijer GAC Hilversum 32
Anouk de Vries Zaanland 32
Elynn Barneveld Zuidwal 33
Tara Miedema GAC Hilversum 34
Lynn Langereis Startbaan 35
Elin Kamphuis Tempo 35
Aafke Oostveen GAC Hilversum 36
Eva Kwantes Startbaan 38
Isolde Schwencke GAC Hilversum 39
Tess de Boer Zuidwal 39
Rosalie Schrijvers Tempo 42
Ilse Fokker Tempo 43
Julia Floor Tempo 44
Julie van den Berg GAC Hilversum 45
Noa Bruijns GAC Hilversum 45
Jongens Pup A.2
1 Sven Boshuizen Atos 3 1 4
2 Laurens van den Berg Zaanland 2 3 5
3 Timo Limonard AAC 5 2 7
4 Tendai Aarts AV '23 6 4 10
5 Sofian el Kaddouri AAC 7 5 12
6 Daantje Scheele AV '23 8 8 16
7 Jarit Kershof Startbaan 10 7 17
8 Lars van Wijk Zuidwal 11 6 17
9 Thomas Quik Zuidwal 13 9 22
10 Jimi Cramer GAC Hilversum 15 12 27
11 Taygel Bolsman Phanos 14 16 30
12 Mark Westra AKU 17 14 31
13 Sem Hovinga AV '23 19 13 32
14 Felix Zwaal AV '23 18 15 33
15 Tijn van de Hoef Tempo 24 11 35
16 Jesse Francke AAC 16 23 39
17 Rick van Harn GAC Hilversum 21 18 39
18 Mees Schuurmans Startbaan 20 20 40
19 Luke van Diemen AV '23 25 25 50
20 YaÔr van der Feen AAC 41 10 51
21 Geyers Kleverlaan AV '23 26 27 53
22 Ryan Waasdorp Startbaan 27 34 61
23 Alex Marinus AV '23 34 29 63
24 Tobias Piet AV '23 33 30 63
25 Thijs Koopman DEM 35 28 63
26 Gideon Sachs AV '23 28 36 64
27 Kyano Weemaes GAC Hilversum 29 35 64
28 Yves Verbockhaven Phanos 30 43 73
29 Koen Tas Tempo 45 31 76
30 Jens Molenaar Zaanland 37 39 76
31 Kas Wijbenga Startbaan 39 42 81
32 Valentin Vooren Phanos 38 45 83
33 Siem van Kordenoordt Zaanland 40 49 89
34 Mika Okx Tempo 42 51 93
35 Shae Riedewald Feniks 47 53 100
36 Miguel Ranzijn Tempo 44 57 101
37 Niels van Ginkel Startbaan 50 59 109
38 Sietse Zijlstra Zaanland 52 60 112
39 Biko de Best AV '23 53 62 115
40 Pepijn van Nunen GAC Hilversum 54 61 115
41 Tijl Sillevis Zuidwal 51 64 115
Florian van den Bosch Phanos 1
Lean Rouwhorst AAC 4
Duuk Voogel AV Monnickendam 9
Quint van Wengen Zuidwal 12
Alec Radovcic Phanos 17
Julian Short Phanos 19
Luuk Buwalda GAC Hilversum 21
Max Dec AAC 22
Rikkie Vree Tempo 22
Sem Vermeulen Zaanland 23
Willem Jenniskens Tempo 24
Nick Wahlen AKU 26
Julius van Wilgenburgh AV Aalsmeer 31
Steven Maddox AV '23 32
Tiff Heij Tempo 32
Bram Rondema Startbaan 33
Christiaan Penning AKU 36
Flint Woolfitt GAC Hilversum 37
Florian Middendorp GAC Hilversum 38
Elijah Parker AAC 40
Rem Heij Tempo 41
Finn Sier AAC 43
Valentijn de Jonge GAC Hilversum 44
Ilian Kuiper AKU 46
Thomas Endel Tempo 46
Yuri Scholte GAC Hilversum 47
IsmaÔl Assbai AAC 48
Jelmer Gouma Zuidwal 48
Thijs Barendse Zaanland 49
Melvin van Dien Zuidwal 50
Justin Maas Tempo 52
Rik Post Tempo 54
Siebe Sint Nicolaas Tempo 55
Paul Bender Tempo 56
Victor Jan Verweij GAC Hilversum 58
Sebastiaan Dam Tempo 63
Meisjes Pup A.2
1 Esmee Kriger AKU 1 1 2
2 Lucy Estella de Kruif AV '23 4 2 6
3 Irina Kovorova Phanos 2 4 6
4 Jinthe van Loon GAC Hilversum 5 3 8
5 Lauren Timucin Startbaan 3 5 8
6 Liv Kriek Tempo 7 7 14
7 Carina Mensing van Charante AV '23 6 10 16
8 Fleur Hofmijster AKU 14 6 20
9 Emma Bayens Tempo 10 12 22
10 Izabel Arends AV '23 12 16 28
11 Selina Claassen Atos 16 14 30
12 Mare Blum Phanos 13 17 30
13 Cheyenne van den Bos GAC Hilversum 22 9 31
14 Senna Gewargis Startbaan 18 13 31
15 Izzie Verdegaal AV '23 19 18 37
16 Dana Hogenboom AKU 15 23 38
17 Aicha Kacen Phanos 20 20 40
18 Noor Sachs AV '23 17 24 41
19 Amelie Vermeer AV '23 23 19 42
20 Merle Brocks GAC Hilversum 24 21 45
21 Pien de Vries AV Aalsmeer 21 29 50
22 Frederieke Verlaat Zuidwal 26 25 51
23 Carice Gerritsen Startbaan 27 26 53
24 Marlou Smorenburg AKU 34 27 61
25 Eva Boon Phanos 25 37 62
26 Anouk Verhaal Zaanland 28 36 64
27 Lotte Vermeulen Zaanland 29 35 64
28 Jolijn Thiel Zuidwal 31 40 71
29 Pippe Jansen van der Geest AV '23 36 44 80
30 Tess Wendels Startbaan 37 48 85
31 Sienna van Arkel GAC Hilversum 41 46 87
32 Suzette Hillecamp Startbaan 38 50 88
33 Fileine Rebel Zuidwal 46 43 89
34 Elke Wijbenga Startbaan 43 47 90
35 Anna Steeman GAC Hilversum 42 49 91
36 Ymke Kuiper Atos 44 55 99
37 Nienke de Raadt Zuidwal 45 54 99
38 Nienke van Manen AKU 47 57 104
39 Jasmijn van Ginkel Startbaan 48 58 106
Elke Woerdeman GAC Hilversum 8
Jennecy Prokop Phanos 8
Kris Jonker AV '23 9
Manisha Landvreugd Atos 11
Fieke Terpstra Tempo 11
Kris Anna Jonker AV '23 15
Isabella de Bruin GAC Hilversum 22
Hannah Kruijmer Zuidwal 28
Caitlin Wismeijer Startbaan 30
Jasmijn Bovee Tempo 30
Olivia Flores Troche Tempo 31
Mathilde Spruit Phanos 32
Danique Roest Zuidwal 32
Vera van Westerloo AV '23 33
Linn Smithuis AV Aalsmeer 33
ZoŽ Faber GAC Hilversum 34
Elise Wilschut Phanos 35
Tara van Vliet GAC Hilversum 38
Bo van Maanen AKU 39
Betty van der Meer AV '23 39
Tess Boxma Atos 40
Isa Bouwman AKU 41
Eva Smolders GAC Hilversum 42
Maaike van Klei GAC Hilversum 45
Lisanne van Veen Tempo 51
Yara van Wijk Tempo 52
Heleni van den Berg AV '23 53
Jasmijn Lanshage Tempo 56

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.01.2020