Cross competitie 2019 -2020
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Midden


groen gemerkte atleten ziin geplaatst voor de finale
Jongens Jun A nov jan febr totaal
1 Piet van Vuren DEM 1 1   2
2 Shai Walhain Phanos 2 2 2 4
3 Jelle Miedema Phanos 3 3   6
4 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 4 3 7
Wessel Heil AV Aalsmeer 1
Jimi Bakare AV Monnickendam 4
Philippe van den Heuvel Phanos 4
Diede Mieras AV '23 5
Jongens Jun B
1 Jurre Brouwer GAC Hilversum 2   1 3
1 Yohannes Hiensch Phanos 1   2 3
3 Fedor Musil Phanos 3 1   4
4 Jente Faber GAC Hilversum 5 3 3 6
5 EyoŽl Hiensch Phanos 4   4 8
6 Alessio Rimedia Atos 6   5 11
7 Lukas Renaud GAC Hilversum 8 5   13
8 Rutger Schim van der Loeff Phanos 7 7   14
9 Jasper Kooter AAC 11 4   15
9 Romano Guellai Atos 14 9 6 15
11 Sjoerd Zuijderduin AKU 10 8 8 16
12 Wouter Voorn AKU 16 14 7 21
13 Wolf van Strijen AKU 13 9 22
13 Leo Papancheou GAC Hilversum 12 10 22
15 Lucas Gonzalez Neijzen AV Monnickendam 19 15 10 25
16 Okke Rave AAC 17 11 28
17 Laurens Lucassen GAC Hilversum 15 13 28
Imme van den End Tempo 2
Thijs Brok Tempo 6
Dani Suparmono GAC Hilversum 9
Bastian Jansma GAC Hilversum 12
Zeger Haspels AV Aalsmeer 18
Dylan Bos Tempo 20
Menno Vissers Tempo 21
Meisjes Jun A
1 Zosia Bulhak Startbaan   1 1 2
2 Meike Hartog Zaanland 1 3   4
3 Rosa Westra AAC 2 5   7
4 Naomi Doves Zuidwal 4 4   8
5 Renee Zwijnenburg AV Aalsmeer 5 4 9
6 Margriet Hilhorst Zuidwal 6 5 11
Lois de la Mar AV '23 2
Marinka Heijm AV Monnickendam 2
Paulien Idema AKU 3
Esther Pronk AV Monnickendam 3
Meisjes Jun B
1 Mischa Pier AV '23 1 1 1 2
2 Tara Ozinga AV Aalsmeer 2 3 2 4
3 Suzet Doornheim GAC Hilversum 3 2   5
4 Melissa Steenbakker Atos 4 7 3 7
5 Lotte Zethof AV Aalsmeer   4 5 9
6 Tessa Beugelink AAC 5 5   10
6 Marit van Wijk Haarlemmermeer   6 4 10
8 Maria Kuipers Phanos 7 8 6 13
9 Sietske de Bruin AV Aalsmeer 8 9 7 15
10 Veerle Verbeek Phanos 9 10 19
11 Marloes Bos Zuidwal 11 16 9 20
12 Manon Posthumus Zuidwal 12 17 10 22
13 Faye Traube AAC 15 8 23
14 Imke Schaap Zuidwal 13 18 11 24
15 Renske Idzenga Zuidwal 10 14 24
Fenna Heijbroek Phanos 6
Noor Paardekoper Tempo 11
Marijn Kaars AV Monnickendam 12
Luna Huiberts Zaanland 12
Kike van der Nagel Tempo 13
Jongens Jun C
1 Finn Rademaker AV Aalsmeer 1 3 3 4
2 Luca Dooper Tempo 3 2   5
3 Tadde Assefa AAC 7 5 1 6
3 Ben Smallbone GAC Hilversum 2 4 4 6
5 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 6 6 2 8
6 Jippe van Drogenbroek GAC Hilversum 5 8 5 10
7 Ischa Sachs AV '23 4 10 7 11
8 Daniel Winkels AV Aalsmeer 8 11 6 14
9 Finn de Keizer GAC Hilversum 9 7 11 16
10 Riemer Kerkstra AV '23   9 8 17
11 Taeke Roukema AV '23 13 14 9 22
11 Friso Bruins GAC Hilversum 20 12 10 22
13 Taeke Verbree AAC 10 13 14 23
14 Monne Sutorius AV '23 11 15   26
15 Tijs Hollander GAC Hilversum 16 18 13 29
16 Bastiaan Nube AAC 14 19 16 30
16 Jefta van der Feen AAC 15 17 15 30
18 Florian Overtoom Phanos 20 12 32
19 Mink Hageman Atos 16 17 33
20 Teun Kalis AV '23 17 26 20 37
21 Ids Kok Phanos 22 21 18 39
22 Emil de Graaf Phanos 18 22 24 40
23 Wietse Pruijmboom Tempo 21 23 19 40
24 Friso Koedijk Phanos 19 27 23 42
25 Pablito Poye AAC 27 24 21 45
26 Danilo Barnabe Zaanland 24 31 22 46
27 Taeke Mulder Phanos 25 26 51
28 Marnix Molenaar AV '23 25 28 28 53
29 Peter Idema AKU 26 35 31 57
30 Henrik van den Akker AAC 32 27 59
31 Olav Ewoldt AAC 30 29 59
Tristan de Leeuw Tempo 1
Willem Hammink Phanos 12
Cicerio Hoogvliets Zaanland 23
Douwe Raat AV Monnickendam 25
Bram Verdegaal AV '23 28
Sytze Meindersma AV '23 29
Sem de Gooijer Tempo 29
Jaro Titsing AV Monnickendam 30
Jesse van der Werf Tempo 30
Fidde van der Nagel Tempo 33
Tijn Bruinsma Tempo 34
Nick Witteveen Tempo 36
Sander Goedhart Tempo 37
Pepijn de Bruijn Tempo 38
Daan van Bakel Tempo 39
Olivier de Bruijn Tempo 40
Meisjes Jun C
1 Carmen Guellai Atos 3 1 1 2
2 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 1 2 2 3
3 Danielle Grijpink Tempo 2 3   5
4 Pam de Kruif AV '23 4 5 4 8
4 Fanny den Uyl Startbaan 5 8 3 8
6 Jiske Terpstra Tempo   4 7 11
7 Lexie Romme AKU 6 6   12
7 Tess van Zuilen Phanos 7 12 5 12
9 Cecilia Kuipers Phanos 8 7 6 13
10 Mette Smithuis AV Aalsmeer 13   8 21
10 Sterre van Wayenburg Startbaan   11 10 21
12 Manar Mohammadi AAC 10 13   23
12 Nina Croockewit Phanos 14 18 9 23
14 Jet Commandeur DEM 9 17 16 25
14 Marijne Repelaer van Driel Phanos   14 11 25
16 Maud Vreekamp GAC Hilversum 17 10 27
17 Nora van Seventer Phanos 11 17 28
18 Veronique van Weldam Phanos 15 13 28
19 Mette Lakeman AAC 15 16 15 30
20 Rosan de Jong AAC 21 23 12 33
21 Lana Boshuizen Atos 12 21 22 33
22 Sacha Reichman Zuidwal 20 22 14 34
23 Mara Bouma Phanos 16 19 35
24 Cynthia Dradenya AAC 18 20 20 38
25 Janne Wever AV '23 19 25 44
26 Naomi Eskes Zuidwal 22 25 47
27 Celine Visser AV Monnickendam 24 24 48
28 Ayana Heijm AV Monnickendam 23 28 27 50
29 Tessa Westland Zuidwal 24 29 28 52
Sophie van der Schoot GAC Hilversum 9
Tess Verwer AV Monnickendam 18
Emilie Potjer Phanos 19
Nhima Camara AV Monnickendam 21
Lisa Brandt AV Monnickendam 23
Kyra Bonte AV Monnickendam 26
Hanne Sint Nicolaas Tempo 26
Doris Berntsen Tempo 27
Rebecca Tromp Tempo 29
Nienke van de Hoef Tempo 30
Jongens Jun D.2
1 Liam Jongejan Phanos 1 1 4 2
2 Rink Rewijk AV Aalsmeer   3 1 4
2 Ermias van Delft Zaanland 2 2 2 4
4 Ruben Lagas GAC Hilversum 3 4 3 6
5 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 4 5   9
6 Hugo Post Phanos 5 6 6 11
7 Jesse Bosch Tempo 7 7 5 12
8 Tobias Pierik Startbaan 6 10 8 14
9 Mik Commandeur DEM 12 9 7 16
10 Vincent Bezemer Zuidwal 13 8 9 17
11 Iver van Strijen AKU 9 15 10 19
12 Robin den Engelse AV '23 8 12 12 20
13 Guus van Reijsen Startbaan 11 11 24 22
14 Thijs Oppewal Zaanland 10   13 23
15 Marijn Walstra GAC Hilversum 16   11 27
16 Koen Kaijen AKU 14 14   28
17 Koen Tijhaar Startbaan 15 13 16 28
18 Koen Bader GAC Hilversum 17 16 14 30
19 Pepijn Koot Zuidwal 19 18 15 33
20 Niels Bitter GAC Hilversum 18 19 23 37
21 Steven Waasdorp Startbaan 20 17 21 37
22 Bjorn Post Startbaan 21 22 17 38
23 Tim van der Knaap GAC Hilversum 21 18 39
24 Ot Geelen Zuidwal 24 22 46
25 Yuri van den Berg Zuidwal 26 20 46
26 Rosco Jak AV Aalsmeer 26 24 25 49
27 Thijmen Koot Zuidwal 27 30 26 53
28 Merlijn de Leeuw Tempo 28 27 55
29 Otis Notenboom Zuidwal 29 32 27 56
30 Youssri Reffas AAC 34 29 63
31 Lars Wiedijk AKU 31 33 64
Thomas Heijm AV Monnickendam 19
Jonas Barten Tempo 20
Casper van Vuuren AV '23 22
Benjamin Bernfeld Phanos 23
Fabian Janse Tempo 23
Rafael van den Boogert Tempo 25
Quinten Decnop Zuidwal 25
Zafir Ali Atos 28
Siebrand Lambregts Tempo 28
Elmer Seijmonsbergen Tempo 29
Simon Broady Phanos 30
Jan Oomen Zaanland 31
Daniel Akerman Tempo 35
Jongens Jun D.1
1 Joris Mantel AV '23 1 1 1 2
2 Yme van der Krieke AV '23 8 2 2 4
3 Jelle Horsley Tempo 2 3   5
4 Harry Smallbone GAC Hilversum 4 4 3 7
5 Marciano Verzijden Startbaan 3   5 8
6 Riley Groenbast Feniks   6 4 10
7 Pieter Vermeij Phanos 6 7 6 12
7 Manuel PattiwaŽl van Westerloo Startbaan 5   7 12
9 Marouane el Hani AAC   5 10 15
10 Tim Steenbakker Atos 7   8 15
11 Ayman Kwyasse AV '23 9 8   17
12 Benjamin Johannes AAC 10 9   19
13 kai Grillo AAC 12 10   22
14 Thomar Neidig GAC Hilversum 11 21 12 23
15 Storm Muilwijk Zuidwal 15 13 11 24
16 Tristan Hartkamp Phanos 13   13 26
17 David Spits Atos 14 16 14 28
17 Gijs Schuur AV '23 19   9 28
19 Mats Bax Startbaan 21 12 17 29
20 Ferro Kastelijns Phanos 16 23 15 31
21 Boaz Shor Phanos 17 15 32
22 Sierus Caderius van Veen AV '23 18 17 35
23 Olaf Werkman AV '23 18 18 36
24 Stef Wijbenga Startbaan 20 20 16 36
25 Matthijs Schrijvers Tempo 23 19 22 41
26 Noah Ulrich AV '23 27 22 20 42
27 Jari Oud Phanos 24 26 19 43
28 Kas Commandeur DEM 30 27 21 48
29 Niels Hagen Zuidwal 25 25 50
30 Kyan Valentijn AKU 22 34 56
31 Haijo Endedijk Phanos 32 41 26 58
32 Noud van Fulpen Phanos 38 37 23 60
33 Tijl Konings AV '23 35 39 27 62
34 Jonah Kuipers Phanos 29 35 64
35 Aaron Coltof AV '23 36 29 65
36 Thijs Vasen Zaanland 37 28 65
37 Thijs Ruiter AAC 28 38 66
38 Kaj Godlieb Zuidwal 42 43 29 71
39 Gijs de Jong Tempo 39 36 75
40 Ids Elderenbosch AAC 34 42 76
Beau van Balen Tempo 11
Ossip de Haan AAC 14
Casper Dinkelaar AV '23 24
Tom van Wijk Tempo 24
Niek Goedhart Tempo 25
Eef van Ruymbeke AV '23 26
Tycho de Vries Tempo 28
Jop Legemaat Tempo 30
DaniŽl Henselmans Tempo 31
Jelle Wagemaker Zuidwal 31
Douwe van Emmerik Tempo 32
Bonne Snuverink AAC 33
Thijmen Weststrate Tempo 33
Yarran Rippl AV '23 40
Matthew Fergus Tempo 40
Jason van der Lijcke AAC 41
Meisjes Jun D.2
1 Britt de Graaf DEM 1 1 1 2
2 Eleanor Musil Phanos 2 2 2 4
3 Fiene Rosendaal DEM 5 3 3 6
4 Maud Bleijs GAC Hilversum 3 5 4 7
5 Rosa Leusink Startbaan   4 6 10
6 Olivia Musil Phanos 4 7   11
7 Jet de Jong AV '23 7 8 5 12
8 Maxime Zschuschen Startbaan 8 6 8 14
9 Laura Herrebrugh Phanos   9 7 16
10 Kaitlyn Groot AV '23 6 15 11 17
11 Lisemijn van den Bosch Phanos 9 11 9 18
12 Ilse Johannes AAC 11 10 10 20
13 Sylke Faber GAC Hilversum 10 18 12 22
14 Djuna Gersen Startbaan 15 12 14 26
14 Hannah Rebel Zuidwal 12 14   26
16 Jasmijn Ketelaar Zuidwal 17 17 13 30
17 Marit Vermeij Phanos 18 16 18 34
18 Doris Thomas AV '23 14 21 21 35
19 Yke Kalis AV '23 16 20 22 36
20 Nikita Bons Atos 22 26 16 38
21 Angťly Middel Phanos 23 19 19 38
22 Madelief Rave AAC 19 23 23 42
23 Inte van Kralingen GAC Hilversum 24 22 20 42
24 Claudia Rimedia Atos 20 25 45
25 Sterre van Ewijk AV '23 21 24 24 45
26 Marthe van der Meer AV '23 26 26 52
27 Julie Meulenbroek Zuidwal 25 27 28 52
28 Jasmijn Karels AV '23 30 27 57
29 Meike Fortuin Phanos 27 30 57
30 Lieke Snip Phanos 28 31 30 58
31 Kyra Barneveld Zuidwal 33 29 62
32 Sacha Oostenbrug Startbaan 31 34 65
33 Ella Braun Phanos 13
34 Anne Brouwer Tempo 13
35 Daisy Hendriks Feniks 15
36 Juliette Repelaer van Driel Phanos 17
37 Linde de Vries AV '23 25
Myrthe Gouma Zuidwal 28
Danique Ligthart DEM 29
Mimosa Goudriaan Phanos 29
Amal Errachidi AAC 32
Janneke Parmentier Tempo 32
Meisjes Jun D.1
1 Maud de Jong AV '23 1 1 1 2
2 Anna Bilstra GAC Hilversum 2 3 2 4
3 Saar Koper Phanos 4 2   6
4 Emma Siblesz AV '23 9 4 3 7
5 Lara van Wijk AAC 3 6   9
6 Frederiek van Wetten Startbaan 8 5 6 11
7 Maren van Bommel Feniks 7 13 5 12
8 Feline Fennema AV '23   10 4 14
8 Evelien van Vilsteren Startbaan 6 8 8 14
10 Joena van Oordt AV '23 5 11 10 15
11 Mirthe Knibbe Zuidwal   9 11 20
12 Elin van Dijken AKU 10 12 19 22
13 Lťonie Couzy AAC 11   13 24
14 Annephine SlŁtter GAC Hilversum 16 21 9 25
15 Evelien van Doorne AV '23   19 7 26
16 Sam Bergsma AV Aalsmeer 12 23 15 27
17 Marijn van der Kroon GAC Hilversum 13 15   28
17 Sara Pietersen Startbaan 14 16 14 28
19 Clara Boor AAC 17 22 12 29
20 Livia van Weldam Phanos 18 14 17 31
21 Nora Oosterling GAC Hilversum 15 20   35
22 Emma van Geer Phanos   17 20 37
23 Tess Kuijer Zuidwal 22 26 18 40
24 Isabel Poel Phanos 27 25 16 41
25 Lotte Westland Zuidwal 20 32 22 42
26 Mare van Etten Zaanland 21 23 44
27 Sara Hulstijn AV '23 28 18 46
28 Senna Ponsen Startbaan 24 27 24 48
29 Larissa Visser Zuidwal 26 24 26 50
30 Jente Meertens GAC Hilversum 25 27 52
31 Lieke Dobma Feniks 29 25 54
32 Roos Koedijk Phanos 30 30 28 58
33 Lotte Konijn Zuidwal 37 29 31 60
34 Eva Spreuwenberg GAC Hilversum 31 31 62
35 Lilly Huntink Tempo 33 35 33 66
36 Bo Van Hille Zuidwal 36 36 32 68
37 Melissa Lijnsvelt Tempo 40 29 69
38 Tess van Tol AKU 38 33 71
39 Zara Velten AKU 39 34 73
40 Tess Nijland AV '23 43 39 34 73
41 Izabelle Bosman AKU 41 36 77
42 Anouk Lucassen GAC Hilversum 40 38 78
43 Dunya Brantenaar Zaanland 42 44 38 80
44 Sigrid Schaap Zuidwal 44 45 37 81
45 Tessa Meijers Atletiek Abcoude 45 47 39 84
46 Sara Barendse Zaanland 46 40 86
Britte Jellema Tempo 7
Maura Kes DEM 19
Lena Imoula AV '23 21
Filien van Ramshorst Phanos 23
Merel Schipper Startbaan 28
Ilse van Hoek AV Monnickendam 30
Tiffany de Haan Phanos 32
Valerie Verbree AAC 34
Laura van Luinen AKU 35
Junia Roelevink Startbaan 35
Lotta Olivia Eelkje Hoekstra AV '23 37
Merel Appeldorn AKU 41
Isa Doornbos Tempo 42
Junia Poort Tempo 43
Hedwig DaniŽls AAC 46
Jongens Mini
1 Jip Hofmijster AKU 1 1 1 2
2 Rayan Veening AV '23 2 2 5 4
3 Madť Oldenhof GAC Hilversum 5 3 2 5
4 Logan Kroon AV Monnickendam   4 3 7
5 Hugo Hulleman Atletiek Abcoude 4 5 4 8
6 Lasse Schuurman AV '23 3 16 9 12
7 Siem Verlaan AKU 7 8 6 13
7 Ayden Brommer Zuidwal 6 7 8 13
9 Valentin Kleijn AV '23 8 9   17
9 Job Galenkamp GAC Hilversum   10 7 17
9 Stijn Stevens Zuidwal 11 6   17
12 Kai de Waal Zaanland 9 15 10 19
13 Moos Molenaar Atletiek Abcoude 12   12 24
14 Mats van Manen AKU 15 11 14 25
14 Casper Snel GAC Hilversum 13 12   25
16 Ate Truijens GAC Hilversum 14 21 13 27
17 Fabio Kastelijns Phanos 17 14 18 31
18 Wessel Hessing GAC Hilversum 19 17 16 33
19 Roman Senster GAC Hilversum 18 18 19 36
20 Bram Hagendoorn GAC Hilversum 10 27 37
21 Thomas van der Gugten GAC Hilversum 20 24 17 37
22 Bouke van der Weerden GAC Hilversum 22 22 44
23 Stan Holst Zaanland 23 25 21 44
24 Ties Drooger Zuidwal 24 20 44
25 Joel van Dijk Atletiek Abcoude 27 23 50
26 Hidde Castelijn GAC Hilversum 26 33 26 52
27 Adam Ahalak Zuidwal 28 24 52
28 Jonah Marshall GAC Hilversum 25 31 29 54
29 Luuk van den Brink Zuidwal 29 25 54
30 Joey Nillesen Zaanland 29 34 27 56
31 Tobias de Witt Atletiek Abcoude 28 32 31 59
Toby Clinton Phanos 11
Sepp Veldmeijer GAC Hilversum 13
Elijah Reemnet Feniks 15
Abel de Champeaux de Laboulaye Atos 16
Noud de Vries GAC Hilversum 19
Aron Reus GAC Hilversum 20
Fedde Huizinga Atletiek Abcoude 21
Sylvan Leijerzapf Startbaan 22
Jop Breedveld GAC Hilversum 23
Ward Goud Startbaan 26
Ardjuna Elderenbosch AAC 28
Silver Krumeich Atos 30
Noah Kievit Zuidwal 30
Fabian Koutstaal GAC Hilversum 35
Meisjes Mini
1 Livia SIblesz AV '23   1 1 2
2 Olivia Biemond AV '23 1   3 4
3 Lena Marinus AV '23 2 4   6
4 Mila White GAC Hilversum   2 5 7
4 Ema Hromadkova Startbaan   5 2 7
4 Willemijn ter Veer Startbaan 4 3 4 7
7 Rowan van Kempen AKU 5 7 6 11
8 Anouk Huitema AV '23 6 6 7 12
9 Ana-Sofia Huijzer GAC Hilversum   9 8 17
9 Emily van Bemmel Startbaan 7 10 10 17
11 Marthe van der Heijden GAC Hilversum 8 13 14 21
12 Merthe Euser Startbaan 9 15 13 22
13 Louisa Visser GAC Hilversum 12 12 24
14 Rosa de Groot Startbaan 14 11 25
15 Emmy Prins Phanos 11 16 27
16 Amy Langereis Startbaan 10 17 27
17 Amťlie Staphorst Startbaan 11 19 19 30
18 Kayah Colle Atletiek Abcoude 15 23 18 33
19 Lene van Zanen AV '23 13 21 20 33
Nora Bogaard AV '23 3
Chloť Louman AV '23 8
Olivia Vilches Post AV Monnickendam 9
Bo Scholten Atletiek Abcoude 12
Ymke Griffiths Atletiek Abcoude 14
Tirza van den Berg GAC Hilversum 15
Oona Flink GAC Hilversum 16
Femke Dijkstra GAC Hilversum 17
Emma Yon Smit GAC Hilversum 18
Mia Krijnen Zuidwal 20
Iris Bouman AV '23 22
Jongens Pup C
1 Samuel Hulleman Atletiek Abcoude 1 1 1 2
2 Wout de Haan Zuidwal 2 2   4
3 Milan Baas Zuidwal 3   2 5
4 Louis Teng Startbaan 4 3 4 7
5 Sten Verdegaal AV '23 8 8 3 11
5 Julian Gewargis Startbaan 5 6 10 11
7 Roel Verlaan AKU 13 5 7 12
8 Pieke van der Blom GAC Hilversum 7 7 5 12
9 Jip Houtenbos DEM 10   8 18
9 Lode Prins Phanos   12 6 18
11 Vince de Wit DEM 9 15 13 22
11 Teike Stoffele Phanos   11 11 22
13 Bodhi Weemaes GAC Hilversum 12 13 14 25
14 Rjay Oboh Atos 22 17 9 26
15 Justin de Witt Atletiek Abcoude 15 18 12 27
16 Mylo de Koningh Zaanland 11 19 20 30
17 Mees Moen GAC Hilversum 24 14 18 32
18 Sven van Wijk Zuidwal 18 16 16 32
19 Daan Zieck GAC Hilversum 16   17 33
20 Milo Bruijns GAC Hilversum 19 24 19 38
21 Geertjan van de Wetering GAC Hilversum 26 27 15 41
22 Stellan Kroezen Atletiek Abcoude 21 21 26 42
23 Eelco Mooij GAC Hilversum 23 25 21 44
24 Stijn ten Kate Zuidwal   20 27 47
25 Karel Huizinga Atletiek Abcoude 20   29 49
26 Jesse Hom Zaanland 17 32 49
27 Matthias Kammer GAC Hilversum 30 28 22 50
28 Ben van Geldere AV '23 14 37 51
29 Eloy Hageman AV Aalsmeer 27 33 24 51
30 Brend Vloon Zaanland 33 22 55
31 Felix de Gou Tempo 26 30 56
32 Jesper Tjapko Leijerzapf Startbaan 23 35 58
33 Otto Karsijns GAC Hilversum 35 31 28 59
34 Dex Blokker Phanos 25 34 59
35 Jitse van der Wal Atos 36 30 31 61
36 Rens Weijers Zuidwal 39 25 64
37 Felix Milikowski AV '23 29 46 38 67
38 Lars Bitter GAC Hilversum 34 36 36 70
39 Lucas Ruijs GAC Hilversum 34 39 73
40 Thijn Kortleve GAC Hilversum 47 41 32 73
41 Michael Woering GAC Hilversum 44 42 33 75
42 Kick Verhaal Zaanland 32 44 76
43 Otis Cramer GAC Hilversum 37 42 79
44 Ilias Akhnikh AAC 45 40 40 80
45 Milo Brunekleef Tempo 38 43 81
46 Tom Geerts AV '23 38 44 82
47 Jelle Koopmans GAC Hilversum 41 45 41 82
48 Dominique Verzijden Startbaan 42 43 85
49 Julius Doelman GAC Hilversum 40 47 47 87
50 Finn van het Kaar Startbaan 43 49 46 89
Sven Tas Tempo 4
Max Schot GAC Hilversum 6
Ruben van Zon Zuidwal 9
Noah Franco Startbaan 10
Maurits Bak AV '23 23
Allard Fris Phanos 28
Floris van Weeghel Tempo 29
Lieuwe Meindersma AV '23 31
Mats Wachters Tempo 35
Logan Yon Smit GAC Hilversum 37
Frederik Burger AKU 39
Ibe Ambaum GAC Hilversum 45
Teun Reurings AV Aalsmeer 46
Quinten van Schaik GAC Hilversum 48
Alexander Duffhues Phanos 48
Morris de Keizer GAC Hilversum 50
Sasha Hovorka GAC Hilversum 51
Meisjes Pup C
1 Linne Vis AV Aalsmeer 1 4 1 2
2 Sofie Walstra GAC Hilversum 2 3 2 4
3 Lianne Cornelissen GAC Hilversum 3 2 3 5
4 Lienne Bleijenburg Zuidwal   1 5 6
5 Emmelie de Groot Startbaan   5 4 9
6 Klara Grabowska GAC Hilversum 5 9 6 11
7 Preciosa Kartopawiro Phanos 7   7 14
8 Elin Keizer Atos   7 9 16
8 Igonť van Nunen GAC Hilversum 4 15 11 16
10 Evi Schoen AKU 6 11   17
11 Zazza Groenbast Feniks   6 15 21
12 Linn de Lange GAC Hilversum   8 14 22
12 Nora Begijn Phanos 10 12   22
14 Robin Korenhof AAC 13 10 13 23
14 Jasmijn Schipper Startbaan 9 14   23
16 Lianne Blaauw Atletiek Abcoude 11 13 16 24
17 Kaat de Vries AV Aalsmeer 8 23 20 28
18 Iris Drupsteen GAC Hilversum 14 27 18 32
19 Emelie PattiwaŽl van Westerloo Startbaan   20 12 32
20 Lotte Vis AV Aalsmeer 16 36 21 37
21 Resa van Muijden AV '23 19 19 38
22 Eline Dijkstra GAC Hilversum 15 24 39
23 Melody Kooiman GAC Hilversum 17 25 22 39
24 Sarah Wessel Atletiek Abcoude 18 22 40
25 Saar Tukker AV '23 26 17 43
26 Lobke van Duren GAC Hilversum 21 23 44
27 Eva Barendse Zaanland 28 18 26 44
28 Zohra de Best AV '23 22 28 24 46
29 Inge de Vries Zaanland 20 38 28 48
30 Annemijn Schlebaum AV '23 21 34 33 54
31 Rosa Hussaarts Zaanland 26 30 56
32 Fiene Wierenga GAC Hilversum 27 39 32 59
33 Elise Souisa AV '23 35 25 60
34 Feline Puijk Hoeben GAC Hilversum 23 41 64
35 Tessa Fokker Tempo 44 29 73
36 Nika Lakerveld Startbaan 40 34 74
Marika de Jong AAC 8
Irene Schnizer Atos 10
Lea van den Berg AKU 12
Isa Gulitz Zuidwal 16
Amelie van Veen Tempo 17
Tess Tesfaye Zaanland 19
Mila de Leeuw Zaanland 24
Esmee Vlaar AV Aalsmeer 25
Lise van de Hoef Tempo 27
Liz Holsappel Zuidwal 29
Ydwer Vermaning Zuidwal 30
Lieke Nederhof AV Monnickendam 31
Delia van der Post Zuidwal 31
Tara Frikkee Phanos 32
Sara Wahlen GAC Hilversum 33
Rosalie Schrooten GAC Hilversum 37
Saar Dijkhuizen Tempo 42
Eliz Balci Zuidwal 43
Elisa Tijs GAC Hilversum 45
Jongens Pup B
1 Thomas van Kleef Zaanland 1   1 2
2 Jaro Koper DEM 9 1 2 3
3 Luuk van Manen AKU 5 2 11 7
4 Toby Gildemacher Atos 6 5 3 8
4 Nathan Griffioen AV '23 2   6 8
6 Mink Nijlant Phanos 7 4 5 9
7 Thimo Huszar Phanos   6 4 10
8 Abel Thelen Atos 3 17 10 13
9 Stijn de Jager Feniks 13 9 7 16
10 Peter Balabanov Startbaan 4 13 17 17
11 Roy Bakker DEM 28 10 8 18
12 Siem Elderenbosch AAC 14 8 27 22
12 Tom Zantinge Feniks 11 11 12 22
14 Emmanuel Kwofie GAC Hilversum 16 7   23
15 Siem de Vries Phanos 12 22 13 25
16 Hidde Oldenhof GAC Hilversum 20 14 14 28
17 Lou de Vries GAC Hilversum 19 12 19 31
18 Jip ter Smitten GAC Hilversum 8   26 34
18 Bas Aarnoutse Tempo 15 19   34
20 Merlijn van Meurs DEM 25 20 16 36
21 Stijn van Harn GAC Hilversum   16 21 37
22 Ruben Bekebrede Zaanland 23 26 15 38
23 Fedja Sutorius AV '23 26 15 24 39
24 Pepijn Kortlandt Startbaan 27 24 18 42
25 Koen Brantenaar Zaanland 22 32 22 44
26 Dani Holst Zaanland 18 27 32 45
27 Luuk Zeeman Tempo 17 34 29 46
28 Faisal Daku Atos 24 23 25 47
29 Mels Hogervorst GAC Hilversum 31 31 23 54
30 Daan de Boer Zuidwal 30 30 60
31 Pim Maas AV '23 33 28 61
32 Brent Wierenga GAC Hilversum 33 29 44 62
33 Friso Kiel GAC Hilversum 21 42 63
34 Donato Russo GAC Hilversum 35 30 43 65
35 Ties Tentij GAC Hilversum 36 43 31 67
36 Mats-Bjorn de Groot GAC Hilversum 29 41 70
37 Arsh Sahu GAC Hilversum 51 20 71
38 Eddie Clinton Phanos 43 40 33 73
39 Caspar Oskam AV '23 40 37 36 73
40 Kaj Werkman AV '23 37 47 39 76
41 Casper Hoffmann GAC Hilversum 34 42 76
42 Rylan Stins DEM 42 35 77
43 Thijmen Dijkstra GAC Hilversum 44 34 78
44 Gijs van Kordenoordt Zaanland 39 46 40 79
45 Mika Kelder GAC Hilversum 44 53 41 85
46 Fedde Veldmeijer GAC Hilversum 41 54 45 86
47 Olivier Sluis Zaanland 50 37 87
48 Ruben Zijerveld AKU 38 57 51 89
49 Neil Willemse Phanos 46 59 49 95
50 Sepp Kanis Phanos 45 58 50 95
51 Caed Steba GAC Hilversum 48 62 52 100
52 Abhav Sahu GAC Hilversum 56 46 102
53 Thom Hoppenbrouwers GAC Hilversum 61 53 114
Mats de Haan Zuidwal 3
Ive Engel Suomi 9
David Vennink AKU 10
Quinten Gisius GAC Hilversum 18
Silas Lamme Zuidwal 21
Timo Hagen Zuidwal 25
Sepp van Bochove Tempo 28
Senn Koek AKU 32
Timmetje Huidig Atos 35
Stije Mooij Phanos 36
Idse van der Tang AAC 38
Thom van der Werf Tempo 38
Teun Pauwels GAC Hilversum 39
Mike Abbou Tempo 45
Dante Orth Atletiek Abcoude 47
Sam Kolpa GAC Hilversum 47
Nathan Scheele AAC 48
Ole Vuur GAC Hilversum 48
Matties Velthof Zuidwal 49
Peter Kliphuis GAC Hilversum 52
Otis Paaij Tempo 55
Thijmen den Dunnen Tempo 60
Semi Cizik Zuidwal 63
Meisjes Pup B
1 Benthe de Jong AV '23 1 2 1 2
2 Chiara Bernard AV '23 2 1 2 3
3 Olivie Mensing van Charante AV '23 3 3 4 6
4 Eva Wysny Phanos 4 4 3 7
5 Hanne Cents GAC Hilversum 8 5 5 10
6 Rosalie Brown Phanos 5 6   11
7 Eline Oppewal Zaanland 6   6 12
8 Evelien ter Veer Startbaan 7 10 7 14
9 Mila Knijn AV '23 15 7 13 20
9 Nout SlŁtter GAC Hilversum 11 9 30 20
9 Carlotte Zwart Tempo   12 8 20
12 Meis Ottenheijm GAC Hilversum 12 13 10 22
13 Ronja Schuurman AV '23 22 11 12 23
14 Suus Hogenboom AKU 9 40 15 24
15 Sibel Timucin Startbaan 17 8   25
16 Febe Nap GAC Hilversum 26 18 9 27
17 Bregje Veerhuis AKU 13   16 29
18 Ziva Lansdaal Startbaan 10 21   31
19 Saar Gnodde GAC Hilversum 25 14 20 34
20 Lauren Gerritsen Startbaan 18 17 18 35
21 Charlotte Roeland AV '23 14 44 22 36
22 Joy van Dijk AKU 28 20 17 37
23 Zinzi Stoker AV '23 20 19 28 39
24 Mia Braun Phanos 24 16 27 40
25 Lotte de Graaf DEM 31 22 19 41
26 Fileine Kawohl Startbaan 19 35 24 43
27 Laura Voorn GAC Hilversum 21 23 44
28 Linne de Jong Tempo 23 34 21 44
29 Amina Kacen Phanos 30 15 45
30 Elanor Oost Tempo 24 23 47
31 Stella de Wit Tempo 25 25 50
32 Lena Thomissen AV '23 27 28 31 55
33 Pascalle Reurings AV Aalsmeer 35 31 26 57
34 Dille de Gooijer GAC Hilversum 29 29 58
35 Isa Gerrits GAC Hilversum 32 27 35 59
36 Ynte Terpstra Tempo 29 34 63
37 Myrthe Bijlsma GAC Hilversum 33 32 42 65
38 Franka Beekmann Tempo 36 36 72
39 Sarah Huitema AV '23 40 33 73
40 Daye Meijer Phanos 37 37 40 74
41 Quahneah van den Bos GAC Hilversum 38 43 38 76
42 Elise de Jong GAC Hilversum 39 39 78
43 Noor Beumer Startbaan 46 37 83
44 Roos Cuppen AV '23 42 43 85
45 Dine Peters Atos 41 45 86
46 Luna Renard AV '23 49 42 46 88
47 Jasmijn Eindhoven GAC Hilversum 43 50 47 90
48 Elin O'Hora GAC Hilversum 46 48 45 91
49 Mille Heylen GAC Hilversum 50 53 48 98
50 Noja Kreyzer AAC 53 49 102
51 Nova Zijlstra Zaanland 52 51 103
Salyshia Reemnet Feniks 11
Amorella Dos Santos Startbaan 14
Jonne van Diemen AKU 16
Puk van der Heijden Tempo 26
ZoŽ Dam Tempo 30
Melody Nillesen Zaanland 32
Olivia Zwier GAC Hilversum 33
Floortje van Alphen Startbaan 34
Stephanie Ligthart DEM 36
Jasmijn de Jonge GAC Hilversum 38
Lena Wijte Zaanland 39
Fien Vriesen GAC Hilversum 41
Megan Firth GAC Hilversum 41
Laura van der Groep Atos 44
Olivia Huijzer GAC Hilversum 44
Tessa Oostveen GAC Hilversum 45
Eva-Adele de Champeaux de Laboulaye Atos 47
Anne-Britt Pel GAC Hilversum 47
Caro Bleijenberg AAC 48
Kim Kooistra GAC Hilversum 51
Evi van Agtmael Startbaan 52
Erica van Stratum Zuidwal 54
Saar Horstman Zuidwal 54
JeŽll Moi-Thuk-Shung Phanos 55
Jongens Pup A.1
1 Juul Loos Phanos 1 2 3 3
1 Leon den Ouden Startbaan 2 1 4 3
3 Robin Bogaard AV '23 3   1 4
4 Duco Verhoeven Atos 4 3 2 5
5 Ilja Wiederspahn Phanos 14 5 6 11
6 Finn Bakker AV '23 8 4 8 12
6 Laurens Bijlard GAC Hilversum 9 7 5 12
8 Jochem Colle Atletiek Abcoude 11 6 7 13
8 Daniel Hall Zuidwal 5 8   13
10 Stan Kriek Zuidwal 7 19 13 20
11 Casper Kole Phanos 12 10 14 22
11 Idse Blum Phanos 17 11 11 22
11 Milan Franco Startbaan   12 10 22
14 Thijs Schoen AKU 10 13   23
15 Xavian Mammen Startbaan 16 21 12 28
16 Manne Sernee Phanos 21 9   30
16 JaÔr Stoel Zaanland 15 15 17 30
18 Robin van den Berg GAC Hilversum 13 18   31
19 Czarek Colle Atletiek Abcoude 25 24 9 33
20 Mattia Kastelijns Phanos 19 22 15 34
21 Toon Meerman Atos 24 16 19 35
22 Willem Velsink Zuidwal 22 28 16 38
23 Sverre Brink Startbaan 20 27 21 41
24 Mees de Jong GAC Hilversum 26 20   46
25 Jay van Kempen AKU 23 26 24 47
26 Julian Veerman Phanos 29 25 23 48
27 Dmitry Mitya Strakhov Startbaan   32 20 52
28 Hidde van zanen AV '23 43 33 22 55
29 Merijn Senster GAC Hilversum 31 36 25 56
30 Quint van der Knaap GAC Hilversum 38 18 56
31 Waldemar Baumann Startbaan 35 47 26 61
32 Koen Maas AV '23 33 46 29 62
33 Abel Eggenkamp Phanos 32 31 63
34 Koen van den Heuvel Phanos 27 43 70
35 Ruben Sint Startbaan 41 30 71
36 Tijn Jorritsma AV '23 40 45 32 72
37 Tim Taanman AKU 34 39 39 73
38 Tim Bultman GAC Hilversum 42 40 33 73
39 Joppe Teeuwissen Zuidwal 36 37 45 73
40 Guus Steen Zaanland 41 35 76
41 Jack Wagschal Phanos 46 31 77
42 Kay Wood Zuidwal 39 60 38 77
43 Joep Wilhelmus GAC Hilversum 44 34 78
44 Derek Truijens GAC Hilversum 53 55 36 89
45 Stijn van der Gugten GAC Hilversum 49 49 40 89
46 Tim de Jonge Phanos 50 51 41 91
47 Flynn Moor Startbaan 51 59 42 93
48 Marnix Mooij GAC Hilversum 52 56 43 95
49 Stan de Vries GAC Hilversum 47 48 95
50 Jason Schokker Atos 44 53 97
51 Pim Boerman Zuidwal 54 57 44 98
52 Dilan Binkhorst Zuidwal 48 52 100
53 Sebastiaan van der Schinkel AKU 55 61 46 101
54 Max Haverkamp Startbaan 59 47 106
55 Merlijn den Hartog Atos 57 62 119
56 Milan van der Voort Zaanland 58 64 122
57 Deniz Batman Zuidwal 61 65 126
Sem Rossing AKU 6
Rutger van Veelen Tempo 14
Maximilian van Buren Startbaan 17
Guus Hoekstra DEM 18
Olivier van Luttervelt GAC Hilversum 23
Max Rijs AAC 27
Melle van der Meer GAC Hilversum 28
Wobbe Appelman Phanos 28
Khuna Junte Tempo 29
Vince Mevissen DEM 30
Ties Wachters Tempo 30
Daan Legemaat Tempo 34
Korneel van Leeuwen Tempo 35
Jon Newman AV '23 37
Justin Heeres AV Monnickendam 37
Zion Tesfaye Zaanland 38
Jim Pankow Tempo 42
Mika de Keizer Zaanland 45
Pablo Vilches Post AV Monnickendam 48
Tijmen Heeres AV Monnickendam 49
Dean Uitvlugt AAC 50
Maikel van de Kooij Tempo 50
Koen van Weeghel Tempo 54
Thorben Kamstra Phanos 56
Dex Visser Zaanland 58
Curtis Willems Atos 60
Tjibbe Spring in 't Veld Tempo 63
Luca van den Tol GAC Hilversum 66
Meisjes Pup A.1
1 Orla White GAC Hilversum 1 1 1 2
2 Youssra Errachidi AAC 3 2 9 5
2 Gioia Pierik Startbaan 2 3 3 5
4 Hanna Karsijns GAC Hilversum 9 6 2 8
5 Mara Visch Atos 5 4 6 9
5 Veere Willems Phanos 6 5 4 9
7 Caro Gardenier Zuidwal 4 7   11
8 Jasmijn Edelbroek GAC Hilversum 10 8 7 15
8 Julia Wouda GAC Hilversum 7 19 8 15
10 Isis Bons Atos 14 12 5 17
11 Laura Wiering AV '23 8 10 13 18
12 Franca Koutstaal GAC Hilversum   9 10 19
13 Maud van der Meer GAC Hilversum 11 18 11 22
14 Laurine Siblesz AV '23 12 11 14 23
15 Liv Marshall GAC Hilversum 13 14 12 25
16 Noortje Jonkman Tempo   13 16 29
17 Ariane Gnodde GAC Hilversum 16 28 15 31
18 Kris de Haan AV '23 21 16 20 36
18 Lenthe van Ewijk AV '23 25 15 21 36
20 Emmanuella Armani AKU 19 20 19 38
21 Sofia Kes DEM 26 21 18 39
22 Janey Nienhuis AKU 15 25   40
23 Lusie van der Wal Atos 24   17 41
23 Ruby O'Hora GAC Hilversum 17 26 24 41
25 Roos Hogervorst GAC Hilversum 18 27 29 45
26 Stine Bouman AV '23 24 22 46
27 Carlijn Bruinsma Startbaan 20 30 28 48
28 Britt Heutink Zuidwal 22 26 48
29 Mare Houbiers Atos 22 36 27 49
30 Julia Monť Startbaan 30 25 55
31 Tara Miedema GAC Hilversum 34 23 57
32 Anouk de Vries Zaanland 32 30 62
33 Bente Horsley Tempo 40 23 63
34 Amber Aouled ben Hssaien Phanos 34 31 65
35 Elynn Barneveld Zuidwal 33 32 65
36 Sophia Kwyasse AV '23 33 37 70
37 Fiene den Hertog Zaanland 37 38 33 70
38 Tess de Boer Zuidwal 39 31 70
39 Lynn Langereis Startbaan 35 36 71
40 Nora Nait el Ghazi AAC 42 41 35 76
41 Rosalie Schrijvers Tempo 42 34 76
42 Phileine ObŤr GAC Hilversum 44 43 38 81
43 Mathilde Heiner Zuidwal 41 40 81
44 Noa Bruijns GAC Hilversum 45 37 82
45 Ilse Fokker Tempo 43 39 82
46 Julie van den Berg GAC Hilversum 45 40 85
Frida Larsson GAC Hilversum 17
Nynke Veen AKU 23
Julia Jongedijk AV '23 27
Uma van der Werf Phanos 28
Senna Malone Atos 29
Julia Wahlen GAC Hilversum 29
Marit Wiedijk AKU 31
SiŽnna de Gooijer GAC Hilversum 32
Elin Kamphuis Tempo 35
Aafke Oostveen GAC Hilversum 36
Eva Kwantes Startbaan 38
Isolde Schwencke GAC Hilversum 39
Ava van Rooy GAC Hilversum 41
Julia Floor Tempo 44
Jongens Pup A.2
1 Florian van den Bosch Phanos 1   1 2
2 Sven Boshuizen Atos 3 1 3 4
3 Laurens van den Berg Zaanland 2 3   5
4 Timo Limonard AAC 5 2 4 6
5 Sofian el Kaddouri AAC 7 5 2 7
6 Tendai Aarts AV '23 6 4   10
7 Lars van Wijk Zuidwal 11 6 7 13
8 Daantje Scheele AV '23 8 8 6 14
9 Jimi Cramer GAC Hilversum 15 12 5 17
9 Jarit Kershof Startbaan 10 7 11 17
11 Thomas Quik Zuidwal 13 9 9 18
12 YaÔr van der Feen AAC 41 10 10 20
12 Quint van Wengen Zuidwal 12   8 20
14 Lean Rouwhorst AAC 4   18 22
15 Duuk Voogel AV Monnickendam 9   15 24
16 Sem Hovinga AV '23 19 13 14 27
17 Felix Zwaal AV '23 18 15 13 28
18 Taygel Bolsman Phanos 14 16   30
18 Tijn van de Hoef Tempo 24 11 19 30
20 Mark Westra AKU 17 14 17 31
21 Rick van Harn GAC Hilversum 21 18 16 34
22 Luke van Diemen AV '23 25 25 12 37
23 Jesse Francke AAC 16 23 22 38
24 Mees Schuurmans Startbaan 20 20 21 40
25 Max Dec AAC 22   23 45
26 Nick Wahlen AKU   26 20 46
27 Gideon Sachs AV '23 28 36 24 52
28 Geyers Kleverlaan AV '23 26 27 30 53
29 Ryan Waasdorp Startbaan 27 34 27 54
30 Thijs Koopman DEM 35 28 28 56
31 Bram Thomas Rondema Startbaan 33 26 59
32 Flint Woolfitt GAC Hilversum 37 25 62
33 Alex Marinus AV '23 34 29 63
34 Tobias Piet AV '23 33 30 63
35 Kyano Weemaes GAC Hilversum 29 35 64
36 Yves Verbockhaven Phanos 30 43 34 64
37 Florian Middendorp GAC Hilversum 38 29 67
38 Elijah Parker AAC 40 33 73
39 Jens Molenaar Zaanland 37 39 37 74
40 Siem van Kordenoordt Zaanland 40 49 35 75
41 Valentin Vooren Phanos 38 45 38 76
42 Koen Tas Tempo 45 31 76
43 Kas Wijbenga Startbaan 39 42 39 78
44 Finn Sier AAC 43 36 79
45 Mika Okx Tempo 42 51 40 82
46 Miguel Ranzijn Tempo 44 57 43 87
47 Shae Riedewald Feniks 47 53 44 91
48 Ilian Kuiper AKU 46 46 92
49 Justin Maas Tempo 52 42 94
50 Thijs Barendse Zaanland 49 47 96
51 Tijl Sillevis Zuidwal 51 64 45 96
52 IsmaÔl Assbai AAC 48 49 97
53 Pepijn van Nunen GAC Hilversum 54 61 48 102
54 Biko de Best AV '23 53 62 50 103
55 Niels van Ginkel Startbaan 50 59 109
56 Sietse Zijlstra Zaanland 52 60 112
Alec Radovcic Phanos 17
Julian Short Phanos 19
Luuk Buwalda GAC Hilversum 21
Rikkie Vree Tempo 22
Sem Vermeulen Zaanland 23
Willem Jenniskens Tempo 24
Julius van Wilgenburgh AV Aalsmeer 31
Robbin Jansma AV Monnickendam 31
Ruben-Jay Krumeich Atos 32
Steven Maddox AV '23 32
Tiff Heij Tempo 32
Christiaan Penning AKU 36
Tijn Nijman AV Monnickendam 41
Rem Heij Tempo 41
Valentijn de Jonge GAC Hilversum 44
Thomas Endel Tempo 46
Yuri Scholte GAC Hilversum 47
Jelmer Gouma Zuidwal 48
Melvin van Dien Zuidwal 50
Rik Post Tempo 54
Siebe Sint Nicolaas Tempo 55
Paul Bender Tempo 56
Victor Jan Verweij GAC Hilversum 58
Sebastiaan Dam Tempo 63
Meisjes Pup A.2
1 Esmee Kriger AKU 1 1 1 2
2 Lucy Estella de Kruif AV '23 4 2 2 4
3 Irina Kovorova Phanos 2 4 3 5
4 Lauren Timucin Startbaan 3 5 4 7
5 Jinthe van Loon GAC Hilversum 5 3 5 8
6 Elke Woerdeman GAC Hilversum   8 6 14
6 Liv Kriek Tempo 7 7   14
8 Carina Mensing van Charante AV '23 6 10 9 15
9 Cheyenne van den Bos GAC Hilversum 22 9 7 16
10 Manisha Landvreugd Atos 11   8 19
11 Fleur Hofmijster AKU 14 6 15 20
11 Emma Bayens Tempo 10 12 10 20
13 Kris Jonker AV '23 9 15   24
13 Mare Blum Phanos 13 17 11 24
15 Selina Claassen Atos 16 14 13 27
15 Senna Gewargis Startbaan 18 13 14 27
17 Izabel Arends AV '23 12 16   28
18 Izzie Verdegaal AV '23 19 18 12 30
19 Dana Hogenboom AKU 15 23 18 33
20 Noor Sachs AV '23 17 24 17 34
21 Amelie Vermeer AV '23 23 19 16 35
22 Aicha Kacen Phanos 20 20 21 40
23 Isabella de Bruin GAC Hilversum   22 19 41
24 Merle Brocks GAC Hilversum 24 21 22 43
25 Pien de Vries AV Aalsmeer 21 29 25 46
26 Anouk Verhaal Zaanland 28 36 20 48
27 Frederieke Verlaat Zuidwal 26 25 51
28 Lotte Vermeulen Zaanland 29 35 23 52
29 Marlou Smorenburg AKU 34 27 26 53
30 Carice Gerritsen Startbaan 27 26 53
31 Caitlin Wismeijer Startbaan 30 24 54
32 Hannah Kruijmer Zuidwal 28 28 56
33 Linn Smithuis AV Aalsmeer 33 27 60
34 Danique Roest Zuidwal 32 29 61
35 Eva Boon Phanos 25 37 62
36 Vera van Westerloo AV '23 33 30 63
37 Pippe Jansen van der Geest AV '23 36 44 31 67
38 Tess Wendels Startbaan 37 48 32 69
39 Jolijn Thiel Zuidwal 31 40 71
40 Betty van der Meer AV '23 39 33 72
41 Tess Boxma Atos 40 37 77
42 Elke Wijbenga Startbaan 43 47 34 77
43 Ymke Kuiper Atos 44 55 36 80
44 Nienke van Manen AKU 47 57 40 87
45 Sienna van Arkel GAC Hilversum 41 46 87
46 Suzette Hillecamp Startbaan 38 50 88
47 Jasmijn van Ginkel Startbaan 48 58 41 89
48 Fileine Rebel Zuidwal 46 43 89
49 Anna Steeman GAC Hilversum 42 49 91
50 Heleni van den Berg AV '23 53 39 92
51 Nienke de Raadt Zuidwal 45 54 99
Jennecy Prokop Phanos 8
Fieke Terpstra Tempo 11
Jasmijn Bovee Tempo 30
Olivia Flores Troche Tempo 31
Mathilde Spruit Phanos 32
ZoŽ Faber GAC Hilversum 34
Elise Wilschut Phanos 35
Mette Jongkind Suomi 35
Rawia Ali Atos 38
Tara van Vliet GAC Hilversum 38
Bo van Maanen AKU 39
Isa Bouwman AKU 41
Eva Smolders GAC Hilversum 42
Maaike van Klei GAC Hilversum 45
Lisanne van Veen Tempo 51
Yara van Wijk Tempo 52
Jasmijn Lanshage Tempo 56

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.02.2020