Cross competitie, regio 1 t.m. 5
30 november 2019
Hera
Heerhugowaard
poule Noord

Ploegenklassement

De hieronder vermelde tijden zijn niet juist genoteerd.
Alle tijden hadden naar boven afgerond moeten zijn, op
hele seconden

Jongens Jun A 3000 m
1 Duncan Steenbakker AV Castricum 10.34.53
2 Jesse Scheltema AV Castricum 10.38.15
3 Joep Welsch AV Castricum 10.41.25
4 Djoao Lobles Noordkop 10.48.00
5 Kick Castricum AV Castricum 10.54.31
6 Angelo Visser AV Edam 10.56.37
7 Lars Philipsen Hera 10.59.59
8 Sven Verduijn Noordkop 11.00.59
9 Lars Thodé AV Castricum 11.03.09
10 Jelle Hooijberg AV Edam 11.12.34
11 Aaike Bouma AV Edam 11.15.18
12 Quinten van Delft Hollandia 11.37.34
13 Thycho Cornet AV Castricum 13.25.12
Jongens Jun B 3000 m
1 Aike van der Lei AV Edam 10.50.09
2 Twan Deumers Lycurgus 11.04.38
3 Ioann Lobles Noordkop 11.04.43
4 Jeff Tesselaar Hera 11.10.37
5 Toon van Vuuren AV Castricum 11.21.02
6 Milo Dekker AV Castricum 11.46.56
7 Mart Pronk NOVA 11.51.37
8 Mika van der Lei AV Edam 12.01.18
9 Wesley Steenbakker AV Castricum 12.04.15
10 Lukas Vijn Lycurgus 12.11.44
11 Joost Emmaneel NOVA 12.12.27
12 Jur Bakker AV Edam 12.26.59
13 Kai Deumers AV Castricum 12.30.34
14 Arend Plomp Lycurgus 12.40.56
15 Stef Beerepoot Hera 12.52.34
16 Leandro Ouwehand AV Edam 13.06.31
17 Sander Buikman AV Edam 13.14.03
18 Thomas Ippel Wieringermeer 13.29.28
19 Thijs Duinmeijer Trias 14.09.56
20 Bendt Koelink Trias 14.36.31
Meisjes Jun A 2000 m
1 Mellani Goezinnen NEA Volharding 7.15.34
2 Annika Boogaard SAV 7.16.12
3 Richelle Kanis AV Castricum 7.20.22
4 Femke Been AV Castricum 7.32.31
5 Kara Zwagermaker SAV 8.35.59
Meisjes Jun B 2000 m
1 Iris de Wit AV Castricum 6.57.31
2 Laura van Langen SAV 6.59.12
3 Fee Eising Lycurgus 7.18.50
4 Tessa van Herp Lycurgus 7.35.34
5 Juul Schuit AV Castricum 7.39.02
6 Arwen de Wit NEA Volharding 7.48.25
7 Pipp Pauzenga AV Castricum 7.54.18
8 Lieke Radsma Trias 7.57.03
9 Yoni Bas AV Castricum 9.11.03
10 Romée Marinus NEA Volharding 9.20.59
Jongens Jun C 2500 m
1 Vasco Mosselman SAV 9.23.15
2 Finn Castricum Lycurgus 9.38.50
3 Timo Koenen Lycurgus 9.41.34
4 Sem Verkaart AV Castricum 9.43.21
5 Lennart Boogaard Hera 9.51.02
6 Thijs ten Bruggencate Hera 9.52.15
7 Sil van den Berg NOVA 9.55.02
8 Gijs van der Kolk Trias 10.01.02
9 Ymme van Komen Hollandia 10.15.00
10 Bink Faas Hera 10.16.02
11 Wessley Huijksloot SAV 10.24.31
12 Sicco Deurloo Hollandia 10.29.38
13 Jasper Haakman Trias 10.30.37
14 Owen Prins AV Castricum 10.31.05
15 Jonne Roos Lycurgus 10.31.46
16 Sven Schilder AV Castricum 10.50.44
17 Sven van Gelderen Lycurgus 10.57.18
18 Max Aalders Trias 11.10.06
19 Nick Tijmstra Hylas 11.10.50
20 Ryan Weijers TAS '82 11.13.06
21 Damian Paap Lycurgus 11.18.25
22 Ruben Kok Hera 11.21.47
23 Crijn Beerse DOKEV 11.50.31
24 Sidney Steens NOVA 11.55.06
25 Wieger Tolsma Trias 12.00.50
26 Stan Bakker Trias 12.19.38
27 Jeroen Kalverdijk Trias 12.56.31
28 Sijmen Ploeg NOVA 12.57.18
29 Joppe van der Eyden AV Castricum 14.17.31
Meisjes Jun C 2000 m
1 Sien van Vuuren AV Castricum 7.45.12
2 Meike Rozemeijer Hera 7.58.31
3 Robine Hooiveld SAV 8.08.47
4 Marlotte Vliese AV Castricum 8.29.12
5 Franka Holland AV Castricum 8.31.09
6 Gwinn Steens NOVA 8.35.41
7 Iris Kleverlaan AV Castricum 8.36.02
8 Malin Schouten Hera 8.36.46
9 Brenda de Vos NEA Volharding 8.42.06
10 Nienke Mast NEA Volharding 8.42.50
11 Sophie Roos Hollandia 8.43.29
12 Laura Babucci NEA Volharding 8.44.15
13 Marit Brand Hylas 9.07.47
14 Erzsi Diehl Lycurgus 9.14.21
15 Sascha Kroon Lycurgus 9.15.15
16 Resa Witte Trias 9.16.37
17 Lenneke Pettinga AV Castricum 9.17.30
18 Cynthia Huis in 't Veld AV Castricum 9.21.15
19 Britt Duinmeijer AV Castricum 9.28.18
20 Bo de Wilde AV Castricum 9.30.09
21 Fien van Hove Trias 9.31.18
22 Noelle Veraart Lycurgus 9.36.06
23 Lindsey van der Plas Lycurgus 9.40.38
24 Famke Nijssen AV Castricum 9.42.09
25 Evelien van Slooten Hera 9.43.41
26 Sam Janna Bleichrodt Trias 9.45.12
27 Tara de Greeuw Hollandia 9.50.12
28 Evi Tervoort Trias 10.05.59
29 Maud Naastepad Hollandia 10.07.08
30 Eline Booms AV Castricum 10.31.22
31 Sennah Bax Hylas 10.38.22
32 Lotte Bierman Hylas 10.54.09
33 Lisa Thomson AV Castricum 11.03.29
34 Eline Zawgermaker SAV 11.12.37
35 Bente Montezinos Mul AV Castricum 11.19.47
36 Thyrza Joy Cornet AV Castricum 12.11.00
Jongens Jun D.2 2000 m
1 Sepp Schulte AV Castricum 7.35.47
2 Josh Garrone NOVA 7.40.50
3 Max Preijer SAV 7.45.06
4 Narino Renfurm SAV 7.57.56
5 Lars Dekkers Lycurgus 8.01.56
6 Thijmen van der Burg Hera 8.02.56
7 Youri Schneider Lycurgus 8.15.59
8 Nassim el Kasmioui Lycurgus 8.17.28
9 Jelle Rol NEA Volharding 8.19.18
10 Rowan de Wit NEA Volharding 8.23.34
11 Ties Oosting Trias 8.26.09
12 Mostafa Al-Bayati NEA Volharding 8.27.24
13 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 8.29.06
14 Tim Posthuma de Boer Hylas 8.33.31
15 Ruben Lahat Trias 8.34.06
16 Mats Kruyer Hylas 8.37.09
17 Mike Osendarp AV Castricum 8.46.15
18 Cas Battem Hera 8.46.50
19 Lasse Opdam AV Castricum 8.58.15
20 Kyan van der Wiele Hera 9.08.24
21 Seth Bakker Hollandia 9.12.47
22 Chris de Groot Hollandia 9.13.33
23 Thierry Limburg Zwaneveld AV Castricum 9.17.53
24 Tristan van Genne Trias 9.23.02
25 Mattis Reijmerink NOVA 9.24.38
26 Alex Poortvliet Noordkop 10.19.12
27 Ilmar Schramp AV Castricum 10.24.34
28 Tijn Touwen Noordkop 10.29.12
29 Jitse de Leu Lycurgus 10.55.25
30 Kevin Bruin DOKEV 12.18.34
Jongens Jun D.1 2000 m
1 Biek Komen Hylas 8.01.50
2 Tijs Witte Trias 8.07.06
3 Boet van Hove Trias 8.19.06
4 Bam Papavoine Lycurgus 8.33.18
5 Tim Lienos Noordkop 8.34.06
6 Thom Mulder Noordkop 8.48.47
7 Florian Meijer Trias 8.51.59
8 Jeepe Daas Lycurgus 8.55.59
9 Sven Mulder Hylas 8.57.03
10 Bodey van Oosten Lycurgus 9.00.41
11 Gillion van den Bosch Lycurgus 9.03.15
12 Manuel Cronie Trias 9.03.18
13 Sven van Loon TAS '82 9.07.21
14 Bandi Leijen AV Castricum 9.11.56
15 Ivar Kalf Lycurgus 9.15.22
16 Tim Gortzak NEA Volharding 9.28.31
17 Kees Kruijer NOVA 9.32.41
18 Imme de Reuver AV Castricum 9.34.31
19 Jan Nijssen Hylas 9.42.18
20 ARVID Jansma Lycurgus 9.51.31
21 Thijn Bakker Lycurgus 9.54.41
22 Pieter Bron NEA Volharding 9.57.00
23 Fabrice Groot AV Castricum 10.00.56
24 Geert Beukers AV Castricum 10.01.31
25 Jens Elsensohn Trias 10.02.46
26 Jairo Hopman Hera 10.19.09
27 Jack Driessen AV Castricum 10.19.12
28 Koen Spelbos AV Castricum 10.24.24
29 Kasper Zweers Lycurgus 10.29.15
30 Luuk Reurts AV Castricum 10.34.24
31 Brent Wehnes Lycurgus 10.37.37
32 Thomas van Toledo Lycurgus 10.45.50
33 Boudewijn van Oppens NEA Volharding 10.46.21
34 Thijs Overwater Lycurgus 11.12.12
35 Raoul de Wilde AV Castricum 11.32.12
36 Joey Wempe Lycurgus 11.42.59
Meisjes Jun D.2 1500 m
1 Liz Jonk AV Edam 6.06.00
2 Lisa Sevenhuijsen Hylas 6.10.34
3 Ella Klumpenhouwer SAV 6.12.34
4 Lynn van Vlaanderen AV Edam 6.12.34
5 SuSanna Juckers SAV 6.24.59
6 Lotte Happe Hera 6.27.12
7 Jasmien van der Kolk Trias 6.27.52
8 Sarah van Exel Hylas 6.32.31
9 Kiamy Jonker Lycurgus 6.39.38
10 Babette Bosse Lycurgus 6.53.24
11 Jasmin Stam Lycurgus 6.59.12
12 Lois Hooiveld SAV 7.12.44
13 Lara van Vuuren Lycurgus 7.37.06
14 Nadine Pels Lycurgus 7.44.25
15 Malin Reijman Hinze Lycurgus 7.51.02
16 Marieke Vermaat Wieringermeer 7.54.21
17 Mireille Ketel Lycurgus 8.06.18
18 Meike Booden Wieringermeer 8.11.34
Meisjes Jun D.1 1500 m
1 Fiene Jonk AV Edam 6.11.09
2 Sterre Kuipers AV Edam 6.12.02
3 Maria Di Persio Nunez Hylas 6.21.31
4 Rosalie ten Bruggencate Hera 6.21.34
5 Zoë Hoebe Trias 6.28.00
6 Amy Tijmstra Hylas 6.29.08
7 Jonna Brommer Hylas 6.29.23
8 Sanne Vader DOKEV 6.33.31
9 Naomi Zirschkij SAV 6.37.22
10 Wendy Tijmstra Hylas 6.38.05
11 Lieve Keppel NOVA 6.42.41
12 Saar Warger AV Edam 6.47.18
13 Suze Anna Molenaar NOVA 6.49.37
14 Mayla Veraart Lycurgus 6.50.27
15 Anouk Rummens Hera 6.52.02
16 Eliane Meurs NEA Volharding 6.56.09
17 Tara Grootes Lycurgus 6.57.30
18 Maartje Tuil Hollandia 6.57.36
19 Bloem Berkhout Hera 6.58.33
20 Janet de Leeuw Lycurgus 7.03.15
21 Mies Boon Lycurgus 7.11.03
22 Bente Denneman AV Castricum 7.12.06
23 Katja Lautenschutz AV Edam 7.19.28
24 Daantje Betjes Lycurgus 7.21.15
25 Kim Duin Hera 7.25.31
26 Amber Ahannach AV Castricum 7.25.56
27 Amy Louisa Bakker Hylas 7.26.06
28 Marit Hallingse Lycurgus 7.29.31
29 Janiek van Tilborg Lycurgus 7.47.47
30 Tess Munts Hera 7.51.12
31 Ruby Noordstrand NOVA 7.54.56
32 Nikki Bot Hera 8.02.50
Jongens Mini 600 m
1 Manuel Berroa Mateo AV Castricum 2.49.12
2 Terrence Raydon Smal Hera 2.52.15
3 Ravi Yong Hylas 2.53.33
4 Noam NDOH MVONDO Hera 3.01.00
5 Jent de Reuver AV Castricum 3.01.40
6 Tom de Ruijter AV Castricum 3.02.15
7 Maxwell Berroa Mateo AV Castricum 3.11.34
8 Brenden Onos SAV 3.18.56
9 Nils de Haas SAV 3.20.15
10 Max van Geel DOKEV 3.22.02
11 Adam Garrone NOVA 3.43.06
12 Sebastiaan Engel AV Castricum 4.15.09
13 Obbo de Groot AV Castricum 4.52.18
14 Lenn Diepenhorst AV Edam 3.35.24
Meisjs Mini 600 m
1 Thyrsa Smit Lycurgus 3.07.21
2 Liv Kay Lycurgus 3.08.15
3 Julia Schipper ARO '88 3.08.37
4 Silke Pickhard Lycurgus 3.15.34
5 Lindsy Bottelier Lycurgus 3.25.25
6 Noor Visser Hera 3.29.12
7 Lieve Niessink Lycurgus 4.11.09
Jongens Pup C 1000 m
1 Bing Yong Hylas 4.11.09
2 Lars Pouw Lycurgus 4.20.00
3 Brettley Onos SAV 4.26.15
4 Tom van Geel DOKEV 4.27.15
5 Gillis Willems Hylas 4.32.31
6 Berend Koole AV Edam 4.34.31
7 Floris Zut DOKEV 4.35.12
8 Seth van Mullum Wieringermeer 4.36.12
9 Djaleesh Anwar-Ali Trias 4.37.15
10 Levi van Wonderen NOVA 4.37.31
11 Thymen Tijsterman Lycurgus 4.43.59
12 Aeden Maan Lycurgus 4.44.52
13 Yano Oude Reimer Hera 4.48.02
14 Gieel Feenstra Hera 4.48.09
15 Ruben van Rijn Hera 4.48.56
16 Enzo Kemerink Lycurgus 4.49.00
17 Gabe de Groot AV Castricum 4.51.37
18 Thomas Haenen Trias 4.55.02
19 Finn Leeuwendaal Lycurgus 4.59.37
20 Milo Talen Wieringermeer 5.01.03
21 Mels Hondema Lycurgus 5.02.12
22 Martijn Warger AV Edam 5.10.37
23 Camille Klein AV Castricum 5.12.15
24 Dennis Booden Wieringermeer 5.14.15
25 Owen Pankras NEA Volharding 5.14.24
26 Joris le Mair AV Castricum 5.19.18
27 Abel Wit AV Castricum 5.21.09
28 Sam Dingerdis Trias 5.25.12
Meisjes Pup C 1000 m
1 Elena Vos Trias 4.40.38
2 Sanne Nederlof AV Castricum 4.49.09
3 Fae Tuijn AV Castricum 4.49.18
4 Fienne Overtoom Hera 4.54.50
5 Lisa Lukasiak Hera 4.55.18
6 Rena Aljobory Lycurgus 5.06.31
7 Elin Rotthier Hylas 5.06.31
8 Kate Rood Trias 5.09.15
9 Roos Bekker AV Castricum 5.11.41
10 Rosemijn Huizenga Hera 5.12.27
11 Eva Kamping NEA Volharding 5.12.31
12 Meabh van den Brug Trias 5.13.18
13 Anna Hoogendijk SAV 5.16.30
14 Jordan Samuel Hera 5.19.59
15 Elin van der Veldt Wieringermeer 5.28.06
16 Annabel Hof Hera 6.06.09
17 Yara Kerklingh Lycurgus 6.08.31
18 Nienke Engel AV Castricum 6.18.09
Jongens Pup B 1000 m
1 Tibe Smit Trias 3.51.44
2 Quinten Orij Hylas 3.52.09
3 Faas Thoes Trias 4.08.38
4 Iven Ligthart NOVA 4.12.06
5 Mees Olie Lycurgus 4.13.02
6 Valentijn Kleine Koerkamp Hylas 4.16.09
7 Fresco de Boer Hylas 4.19.41
8 Siem Elbertsen DOKEV 4.20.05
9 Kyan Maan Lycurgus 4.26.00
10 Jamie Stijkel Hera 4.27.28
11 Ricardo Zirschkij SAV 4.27.59
12 Jip de Ruijter AV Castricum 4.29.02
13 Boaz van Vliet Lycurgus 4.33.09
14 Max Geldof Lycurgus 4.37.28
15 Yannick Jansen Hylas 4.39.28
16 Jari de Wolf Hylas 4.40.36
17 Wout Overwater Lycurgus 4.40.46
18 Steve Ligthart NOVA 4.44.00
19 Bram Groskamp Hylas 4.44.52
20 Lukk Geven Hylas 4.45.33
21 Dex Zonneveld AV Castricum 4.48.44
22 Luke Feeke AV Castricum 4.50.18
23 Jasper Castricum Hera 4.53.21
24 Vinn Schilder AV Castricum 4.53.31
25 Chris Renooij Lycurgus 4.57.34
26 Levi Lam NEA Volharding 5.01.47
27 Luc Swagerman Lycurgus 5.02.43
28 Jaap Ziemer Trias 5.03.27
29 Bram Zoetelief Hylas 5.04.15
30 Guus de Waal Lycurgus 5.04.15
31 Justin Zweekhorst Hera 5.09.47
32 Liam Amand Hylas 5.11.24
33 Tygo Wiecherink Hera 5.11.28
34 Sven Hoornsman AV Castricum 5.12.02
35 Tygo Oostmeijer Hera 5.18.44
36 Kaj Veenis Lycurgus 5.21.50
37 Antonie Brinkman Lycurgus 5.25.02
38 Dylan L' Abee AV Castricum 5.27.12
39 Finn Diepenhorst AV Edam 5.39.02
40 Milo Lam NEA Volharding 5.44.34
41 Mees van Kleef Hera 6.11.18
42 Dex de Jongh Hera 6.16.09
Meisjes Pup B 1000 m
1 Pueblita Renfurm SAV 4.13.50
2 Yuna Brouwer Hera 4.14.06
3 Jade Kamps Hylas 4.21.18
4 Evy van der Steen Trias 4.25.28
5 Julia Boekhout Lycurgus 4.30.02
6 Robin Stolwijk AV Edam 4.40.24
7 Fien Klein AV Edam 4.43.59
8 Maartje de Haan NEA Volharding 4.45.08
9 Daphne Molenaar Hollandia 4.46.56
10 Anna Kras AV Edam 4.48.21
11 Lynn Hoogendijk SAV 4.48.28
12 Fenna Karregat AV Edam 4.49.15
13 Yfke Hoffschult AV Castricum 4.50.02
14 Jasmina de Haan SAV 4.53.18
15 Mikayla Crisis Hera 4.54.02
16 Sylke Hidding Hylas 4.55.00
17 Vada den Haas Lycurgus 4.56.08
18 Femm Bruin NOVA 4.56.15
19 Zoe Pletinckx Lycurgus 4.57.02
20 Jalou Leek AV Castricum 4.58.21
21 Nikki Boekel NOVA 4.59.50
22 Emma Thomson AV Castricum 5.02.08
23 Fenne de Vries SAV 5.03.09
24 Naomi Tol AV Edam 5.07.34
25 Julie Weijers TAS '82 5.08.50
26 Ilse de Waard AV Castricum 5.09.12
27 Marlene Drommel Trias 5.10.24
28 Iris de Wit Trias 5.11.18
29 Amela Bahtiri Lycurgus 5.11.40
30 Lotus Oosten Hera 5.13.09
31 Lois Eijk NEA Volharding 5.15.18
32 Fenna Tesselaar NOVA 5.29.03
33 Liz van Schagen Trias 5.33.06
34 Linn Bekker AV Castricum 5.34.31
35 Famke Mors AV Castricum 5.58.06
36 Anna Brugman Trias 6.13.38
37 Sanne Cramer Trias 6.14.12
38 Pien Veldt Trias 6.20.03
39 Noortje de Vries NOVA 6.27.12
Jongens Pup A.1 1000 m
1 Mats Poppenk Trias 4.00.31
2 Thymo Duijn Trias 4.04.18
3 Dante Cronie Trias 4.06.31
4 Stan Happe Hera 4.08.25
5 Tijn van Pruissen Hylas 4.09.21
6 Stijn de Boer Lycurgus 4.10.12
7 Milan Schouten NOVA 4.12.25
8 Stijn van Oppens NEA Volharding 4.14.50
9 Aaron Jong SAV 4.15.30
10 Finn Feenstra Hera 4.15.52
11 Kevin Konijn NEA Volharding 4.16.20
12 Thijs de Vries Trias 4.18.24
13 Kyan Swart Lycurgus 4.22.06
14 Luka Vlas Hera 4.23.38
15 Tygo van Rijn Hera 4.24.21
16 Ruben Tjipjes Lycurgus 4.27.24
17 Kamil Maréchal NEA Volharding 4.27.28
18 Aiden Maij Lycurgus 4.28.21
19 Mats Elsensohn Trias 4.30.02
20 Kris Jacobs Lycurgus 4.31.08
21 Jordy Bottelier Lycurgus 4.31.08
22 Cian Mc Glone AV Castricum 4.31.50
23 Hylke Moeskops Hylas 4.32.36
24 Milan Ansari AV Castricum 4.32.46
25 Ruby Steenbrugge Lycurgus 4.34.10
26 Mitch van der Mey ARO '88 4.39.22
27 Joris van de Gragt NOVA 4.40.18
28 Vinz Vos NEA Volharding 4.42.37
29 Sascha van Straaten Trias 4.44.00
30 Lucas Koopman Lycurgus 4.45.18
31 Twan Tesselaar Hylas 4.47.21
32 Mike Best Hera 4.47.52
33 Liam Verduin AV Castricum 4.48.00
34 Lucas Jongstra Noordkop 4.49.02
35 Kjell Oudegeest AV Castricum 4.50.06
36 Koen Niessink Lycurgus 4.50.12
37 Alex Bakker NEA Volharding 4.53.12
38 Nils Groot NEA Volharding 4.54.05
39 Jelle Hes Trias 4.54.08
40 Gijs Visser Hera 4.55.02
41 Sepp Lammersma Lycurgus 5.30.41
42 Sep Zuidema Wieringermeer 5.45.12
43 Hajo de Vries NOVA 5.56.05
Meisjes Pup A.1 1000 m
1 Juliet Jonk AV Edam 4.04.22
2 Maartje Rol NEA Volharding 4.08.21
3 Lisa Slijkerman NOVA 4.08.21
4 Sterre Rotthier Hylas 4.09.24
5 Resa den Haas Lycurgus 4.14.12
6 Ilse Boumans Hera 4.15.12
7 Anne Vlaar Hollandia 4.17.56
8 Yinthe Smit Lycurgus 4.23.41
9 Maya Bijron NEA Volharding 4.27.15
10 Romy van Wonderen NOVA 4.30.15
11 Bo de Haas Hylas 4.32.25
12 Indy van den Berg NOVA 4.34.34
13 Jasmijn Kloek AV Castricum 4.37.50
14 Karlijn Kramer Hera 4.38.12
15 Mara Tijsterman Lycurgus 4.38.56
16 Felice Bosse Lycurgus 4.39.24
17 Sanna van Snellenberg Hollandia 4.40.34
18 Pien Koenen Lycurgus 4.41.59
19 Sara de Waard AV Castricum 4.43.18
20 Sanne Castricum Hera 4.43.05
21 Isis de Lange Lycurgus 4.44.24
22 Neva Berkhof Hollandia 4.45.09
23 Kim de Greeuw Hollandia 4.47.24
24 Tamara Lautenschutz AV Edam 4.53.53
25 Dianne Bosman AV Edam 4.55.44
26 Eva Sevenhuijsen Hylas 4.57.09
27 Teresa Lukasiak Hera 5.00.25
28 Sofie Pater Hollandia 5.06.12
29 Cecile Stam AV Castricum 5.21.06
30 Saar van Berkel Lycurgus 5.31.38
31 Anna Bruijn Hera 5.44.00
32 Veerle Bierman Hylas 6.01.22
Jongens Pup A.2 1000 m
1 Zeb Tesselaar Hera 3.39.09
2 Florian Rijks Trias 3.43.12
3 Sam Pronk NOVA 3.47.34
4 Kay Kosters Hylas 3.48.38
5 Mathijs Ippel Wieringermeer 3.51.34
6 Tije Jillings Hera 3.53.24
7 Espen van der Welle NOVA 3.55.56
8 Luuk de Haas Hylas 4.04.41
9 Timo Hensen Hylas 4.05.21
10 Sven de Haas SAV 4.06.10
11 Dmitri Sabados Hera 4.09.12
12 Dex Kay Lycurgus 4.11.28
13 Tom Brouwer Trias 4.12.59
14 Thijn van der Woude TAS '82 4.14.21
15 Luuk Zwanenburg Hylas 4.15.25
16 Jari Knaapen AV Castricum 4.15.59
17 Wout Wieringa AV Castricum 4.17.08
18 Noah Beentjes AV Castricum 4.17.28
19 Gijs van den Hoek Lycurgus 4.18.27
20 Jitte Kooij Hylas 4.18.43
21 Thijs Radder Lycurgus 4.19.35
22 Samuel Möhlmann AV Castricum 4.19.50
23 Cas Weijs Lycurgus 4.20.02
24 Vogo Wolthuis NOVA 4.22.50
25 Alvin Otto NEA Volharding 4.24.31
26 Yassine Anwar-Ali Trias 4.27.36
27 Tom Bachmohr Hylas 4.27.37
28 Roan Kelder Lycurgus 4.29.00
29 Gijs Kant Lycurgus 4.33.21
30 Damian Gorisson Hera 4.35.28
31 Sol Kempenk Trias 4.36.25
32 Wout Boekel NOVA 4.38.31
33 Xem Koopman Hera 4.40.00
34 Jord Stuijt NOVA 4.42.15
35 Arron Bakker Hera 4.43.05
36 Colin van Bockel Hollandia 4.45.47
37 Luke Schuit NOVA 4.46.15
38 Lieuwe Andringa Lycurgus 4.46.21
39 Per Noordstrand NOVA 4.47.02
40 Gert Groot Hera 4.50.32
41 Maxim van der Hoeden Lycurgus 4.56.28
42 Tim Booden Wieringermeer 5.07.06
43 Shawn van Kooten Hera 5.35.26
Meisjes Pup A.2 1000 m
1 Fenna van Wijk Lycurgus 3.51.03
2 Britt Molenaar Lycurgus 3.54.25
3 Tess de Weger Lycurgus 3.55.28
4 Eva Boumans Hera 4.02.18
5 Femke Hidding Hylas 4.06.15
6 Kris Hoogeland Hylas 4.16.24
7 Gigi Martens AV Castricum 4.16.56
8 Yara Karregat AV Edam 4.17.33
9 Aimee Rood Lycurgus 4.20.41
10 Eva Snoek Wieringermeer 4.21.12
11 Fien Plak NOVA 4.21.59
12 Malou Jørgensen AV Edam 4.25.02
13 Florine Renooij Lycurgus 4.25.09
14 Romy Duineveld NOVA 4.27.36
15 Lieke Kamping NEA Volharding 4.28.02
16 Sophie de Haas SAV 4.28.46
17 Jill Bruin NOVA 4.29.21
18 Sofia Bloothoofd Trias 4.29.28
19 Emma Ketel Lycurgus 4.30.15
20 Evi Drommel Trias 4.30.59
21 Lisa van Kooten DOKEV 4.31.26
22 Pracht van der Veek NOVA 4.31.32
23 Jayda Koeten Wieringermeer 4.32.33
24 Esmay van Wonderen NOVA 4.32.35
25 Elles Neeft AV Castricum 4.34.36
26 Ella Mentjens DOKEV 4.34.38
27 Froukje Verhoeve AV Edam 4.35.18
28 Aniek Schipper ARO '88 4.37.15
29 Iris Vonk Wieringermeer 4.38.50
30 Sarah Smit AV Edam 4.41.59
31 Suus Kruijer NOVA 4.44.52
32 Sophie Oversteegen Lycurgus 4.46.46
33 Jill Struis SAV 4.49.43
34 Britt Borgman AV Edam 4.49.47
35 Zoey Bakker NEA Volharding 4.53.31
36 Fleur van der Schaaf Wieringermeer 4.54.34
37 Ise van Taanom Lycurgus 4.55.12
38 Britt Hoogendijk SAV 4.58.28
39 Maartje Wit AV Castricum 5.02.12
40 Niki van der Meij Wieringermeer 5.03.09
41 Pleun Goed TAS '82 5.04.21
42 Danique Nooij Lycurgus 5.08.31
43 Elin Binkhorst AV Castricum 5.16.18
44 Noor Keck Lycurgus 5.56.09
45 Hinde Smit Lycurgus 5.58.56

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.12.2019