Cross competitie 2018-2019
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Zuid


Individueel klassement

groen gemerkte atleten ziin geplaatst voor de finale
             
nov dec jan totaal
Jongens junioren A
1 Jelle Timmerman Clytoneus 1 1 1 2
2 Jelle van der Schoot U-Track 2   2 4
3 Daan Kothman Altis   2 3 5
4 Stef Ploeg Pijnenburg   3 4 7
5 Faas van der Ven Triathlon 4 4 7 8
6 Lennert Oosterbaan Altis 3 6 6 9
7 Sybren Kiewiet Hellas 5 5 10
8 Joris Luczak BAV 7 9 16
8 Wessel Terpstra BAV 8 8 16
Marc de Hoogh Spirit Lelystad 9
Jongens junioren B
1 Tim de Wild Hellas 2 2 1 3
2 Pablo Velt Atverni   1 3 4
3 Max van Liempdt Almere '81   4 2 6
4 Yordi Druijff Triathlon 3   4 7
5 Daniël Vink U-Track 5   5 10
5 Viggo Parol Triathlon 4   6 10
7 Stijn Verheij U-Track 6 5 7 11
8 Pepijn Oron Hellas 7   8 15
9 Jibbe Teeuwisse Triathlon 9 7 9 16
10 Yafet Yewhanes Triathlon   6 11 17
11 Anton van Triest Clytoneus 8   10 18
12 Camiel Colen Hellas 12 8   20
13 Djimon de Groot Almere '81 11 10 12 21
13 Sven Druijff Triathlon 10 11   21
15 Jelle Swaanen Altis 13 9 19 22
16 Roeland van der Ploeg Clytoneus 20 12 13 25
17 Jouke Westerhof Zeewolde Atletiek 15 15 30
17 Remco Martens BAV 16 14 30
19 Justin Lagadeau Altis 16 17 17 33
20 Joppe Bakker Clytoneus 18 18 16 34
21 Jorg Bomas Altis 17 21 18 35
22 Luuk van Eden Spirit Lelystad 21 15 36
22 Roy van Meurs Atverni 14 22 36
24 Jasper Bertrand Hellas 19 20 39
25 Eric Glas Spirit Lelystad 22 22 20 42
26 Tim IJsseldijk Altis 24 24 24 48
27 Jeroen Visser Atverni 23 26 27 49
28 Bart Huizinga Altis 25 25 50
28 Ivo van der Harst Altis 29 21 50
30 Martijn Timmerman Clytoneus 28 23 51
31 Koen Overbeek Altis 27 26 53
Jesse Fokkenrood U-Track 1
Archie Hall U-Track 3
Thomas Bos Zeewolde Atletiek 13
Sven de Vries Zeewolde Atletiek 14
Valentijn Embrechts Fit 19
Chiel Meijer Zeewolde Atletiek 23
Chris Mons Zeewolde Atletiek 25
Meisjes junioren A
1 Madelief Kok Triathlon 1 1 1 2
2 Sanne de Ruiter Clytoneus 2 2 2 4
3 Anne Geytenbeek U-Track 3   3 6
4 Lotte Jacobsen Pijnenburg 4 3 4 7
5 Gabriela Riebeek Almere '81 8 4 6 10
5 Nadine de Vries Clytoneus 6 5 5 10
7 Liza van de Vooren Hellas 7 7 14
Femke Brouwer Phoenix 5
Megan Swiebel Spirit Lelystad 6
Tabitha Bruin Hellas 9
Nathalie Leushuis Triathlon 10
Meisjes junioren B
1 Hieke van Rijnsoever Hellas   2 1 3
1 Janneke van Hofslot Triathlon 2 1   3
3 Britt Jager Altis 1 3   4
4 Ines van den Berg U-Track   6 2 8
4 Maud Kaarsgaren Fit 4 4   8
6 Christine de Waal Hellas 7 8 3 10
6 Maureen van Solinge U-Track 5 5   10
8 Noor Schepers Altis 10 7 4 11
9 Dana Buitenhuis Zeewolde Atletiek 8 11 6 14
10 Hannah Garritsen Clytoneus 6 10 16
11 Sabien Hilhorst BAV 12 5 17
12 Marit Jansons Triathlon 11 14 7 18
13 Jitske van Helden Triathlon 9 13 22
14 Emma van de Beek BAV 15 8 23
15 Pien Kempe Altis 16 19 9 25
16 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 14 16 30
17 Kaixin Tensen Triathlon 21 10 31
18 Sanne Bakker Schut Triathlon 15 20 35
Lois Kok Altis 3
Aniek Kothman Altis 9
Camiel Hitters Fit 12
Yda de Jong Fit 13
Loes Vogelaar Fit 17
Roos Prins Triathlon 17
Debora Delhez Altis 18
Jongens junioren C
1 Mauro Dieters Almere '81 1 1   2
2 Pablo van Hoorn Altis 2 2 1 3
3 Rick van der Meer Zeewolde Atletiek 3 6 3 6
4 Jarik van de Mast Altis 7 5 2 7
4 Ralph-Karsten van der Vliet Pijnenburg 8 3 4 7
6 Juan Zijderlaan Atverni 4 4   8
7 Lars Molenkamp Almere '81 6 8 5 11
8 William Knol U-Track 5 7   12
9 Jonah Broer Triathlon 10 10 6 16
10 Iker Bruggink Phoenix 13 12 7 19
11 Jonas Kole Altis 11   9 20
12 Nathan Houwaard Triathlon 12 11 12 23
12 Gies Oude Brunink Fit 14 9   23
14 Joris IJzinga Altis 16 17 11 27
15 Dat de Kiefte Phoenix 17 14 27 31
15 Marijn van der Harst Altis 18 24 13 31
17 Finn van der Maas Fit 19 27 14 33
18 Jip van der Kieft Altis   15 19 34
19 Oscar Meijer Altis   25 10 35
20 Arvid Jansons Altis 20 19 25 39
20 Hugo van Westerneng Triathlon 25 23 16 39
20 Pim Zeeman Hellas 21 32 18 39
23 Sven Kroon Almere '81 23 30 17 40
24 Bas van Groenestein Almere '81 29 21 20 41
24 Thomas Schols Atverni 31 20 21 41
26 Luc Nederpel Atverni 30 16 26 42
27 Levi Posthuma Altis 15 28   43
28 Pier van der Ploeg Triathlon 26 22 22 44
29 Mats Medema Altis 32 31 15 46
30 Koen van Eden Spirit Lelystad 24 26 24 48
31 Yuri Stolk Pijnenburg 22 32 54
32 Mathijs Kwakman Pijnenburg 34 36 23 57
32 Olaf Rijnboutt Hellas 28 29 57
34 Koen Bijlsma Zeewolde Atletiek 33 44 29 62
35 Floris van Schagen Triathlon 40 37 28 65
36 Julian Dorresteijn Pijnenburg 35 34 35 69
36 Jesse van de Beek BAV 39 30 69
38 Ilja van Ekkendonk Altis 38 38 33 71
38 Sem Kleijne Fit 42 40 31 71
40 Tobias Favier Altis 37 38 75
41 Mats Roskamp BAV 42 34 76
42 Gijs Broere Triathlon 43 35 44 78
43 Kevin Weerdenburg Altis 48 43 36 79
44 Jesse van der Veen Triathlon 44 37 81
45 Tijmen Hoogendoorn BAV 45 40 85
46 Boris van de Beek Fit 45 49 41 86
47 Jorren de Valk Fit 39 48 87
47 Tiziano de Kruijf Altis 41 46 87
49 Remy Vink Altis 53 50 39 89
50 Ivo Rots Altis 50 53 43 93
50 Kenan van der Kooij Altis 47 54 46 93
52 Lars Thijssen Atverni 52 42 94
53 Jan Spekman Hellas 52 58 45 97
54 Tim Niezink Pijnenburg 49 51 100
55 Marten Krikken Pijnenburg 57 61 47 104
56 Storm Schifflers Clytoneus 59 48 107
57 Mitchel van Dam Zeewolde Atletiek 59 60 49 108
57 Lars Bögels Altis 58 50 108
59 Siebe Westerhof Zeewolde Atletiek 54 56 110
Senna Kampinga Zeewolde Atletiek 8
Meije Bosma Hellas 9
Bas Noordhoek Atverni 13
Mees Overbeek Altis 18
Martijn Schoemaker Zeewolde Atletiek 27
Jort Mol Lous BAV 33
Finn van Wordragen Altis 36
Jari van der Voorn Zeewolde Atletiek 41
Taran van Ess Altis 46
Yannick Faerber U-Track 47
Robin Jovicic Altis 51
Tim van Weering BAV 51
Milan Roos Zeewolde Atletiek 55
Teun Bisschops Altis 55
Daniyal Sofian Brandenburg Triathlon 56
Yahir Strang Altis 57
Eric Nuijtemans Hellas 60
Tjade Smelt Zeewolde Atletiek 62
Meisjes junioren C
1 Selina Franken Zeewolde Atletiek 1 1   2
2 Loes Kempe Altis 2 2   4
3 Merel Veltman Almere '81   4 1 5
4 Emma Landman Triathlon 4 6 2 6
4 Luna Zimnik Clytoneus 3 3 3 6
6 Karlijn Mesman Atverni 5   4 9
7 Eva Kroon Altis 7 7 6 13
8 Iza de Waal Zeewolde Atletiek 9 5   14
9 Marlot Groeneweg Altis 11 8 7 15
9 Anniek van Triest Clytoneus 10   5 15
11 Iris Turksema Spirit Lelystad 15 10 10 20
11 Marinka Schuurman Altis 16 9 11 20
13 Nora Stemerding Triathlon 13   8 21
14 Katya Stappers Altis 12 11 12 23
15 Myrthe Vernooij Altis 19 13 13 26
15 Lidewij Boddeke Hellas 17   9 26
17 Maartje Rinsema Altis 18 14 14 28
18 Febe Bakker BAV   17 15 32
19 Berber Schaap Zeewolde Atletiek 20 19 16 35
19 Emma Swaanen Altis 27 18 17 35
21 Isa van Sintemaartensdijk Altis 21 15   36
22 Lena Broere Triathlon 31 21 20 41
23 Myrthe Martens Altis 32 20 22 42
24 Jolijn Stemerdink Triathlon 26   18 44
25 Rilana Duynstee Spirit Lelystad 35 22 26 48
26 Elieke Kars Zeewolde Atletiek 30 31 19 49
26 Lotte Stam Altis 24 25 29 49
26 Nora Kwakman Triathlon 23 26 27 49
26 Janna de la Croix Triathlon 25   24 49
30 Senna Vroemen Altis 28 24 52
31 Pip Verschuijten Altis 45 28 25 53
31 Renée van de Mast Altis 23 30 53
33 Elin Kruizenga Altis 34 23 57
34 Inez Bosker Altis 27 31 58
35 Juul Embrechts Fit 29 32 61
36 Joyce Bakker Schut Triathlon 36 30 35 65
37 Anouk Wegerif Pijnenburg 42 33 33 66
38 Lauren van Beuningen Pijnenburg 43 35 32 67
39 Robin van der Have Altis 41 28 69
40 Hanna Latour Triathlon 37 34 38 71
41 Erica de Lange Spirit Lelystad 38 37 36 73
42 Donna Schomaker Altis 41 34 75
43 Noor Uyt den Bogaard Altis 47 42 37 79
44 Keziah Orie Altis 53 36 46 82
45 Estelle Hurts Atverni 43 44 87
46 Lieke Bakker Triathlon 52 44 45 89
47 Eva Schrooten Altis 48 42 90
48 Isabel Kerstholt Altis 49 43 92
49 Dagmar Schepers Altis 51 46 47 93
49 Indyra Jonkers Triathlon 45 48 93
51 Anika van der Wolf Altis 50 47 50 97
52 Lieke Koene Altis 48 51 99
53 Danne Teeuwisse Triathlon 51 49 100
Nynke Streppel Fit 6
Norah van Kippersluis Pijnenburg 8
Meike Stoter Triathlon 12
Jasmijn Post Altis 14
Tessa Klein Holte Fit 16
Lotte van der Worp U-Track 21
Eva van Ieperen Pijnenburg 22
Anoek van Hal Hellas 29
Marloes Bosman Hellas 33
Sterre van der Zouw Altis 38
Floor den Heijer Pijnenburg 39
Floor Smelt Zeewolde Atletiek 39
Marit Kort Pijnenburg 39
Anissa Toumi Altis 40
Elise Hamberg Pijnenburg 40
Emma Kamer Hellas 40
Sophie de Graaf Pijnenburg 41
Anne van de Coterlet Pijnenburg 44
Bente Booij Altis 46
Floor Spaan Pijnenburg 49
Lola Uffels Altis 50
Ynske van de Poll Altis 52
Milou van Bekkum Pijnenburg 54
Jongens junioren D2
1 Enrico Cossuto Almere '81 1 1   2
2 Benjamin Post Altis 2 2 1 3
3 Harm Welleweerd Hellas 3 4 5 7
3 Rhune van Doorn Triathlon 4 6 3 7
3 Sam de Wild Hellas 5   2 7
6 Niels Hulsman Altis 6   4 10
6 Timo Straathof Atverni 7 3   10
8 Thom van der Leest Altis 8 5 6 11
9 Finn van Ek Hellas 9 11 7 16
10 Rogier Groeneweg Altis 14 8 10 18
10 Gijs Bomer Hellas 11 7   18
12 Bruno Stoon U-Track 10   9 19
13 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 12 9 17 21
13 Rick Snijder Triathlon 16 13 8 21
15 Diederik van der Vliet Pijnenburg 15 14 11 25
16 Floris van der Vijgh Hellas 13   13 26
17 Manuel Theebe AV Nijkerk 19 10   29
18 Wytze de Jong Fit 18 19 12 30
19 Jonathan van Lien Zeewolde Atletiek 17 17 15 32
20 Philip Walraven Altis 26 16 19 35
21 Aaron Grul Phoenix 23 15 21 36
21 Sven Huijnen Altis 28 18 18 36
23 Ryan van Oudheusden Hellas   21 16 37
24 Theun Blommers Pijnenburg 20 20 20 40
25 Stijn Beverwijk Triathlon 29   14 43
26 David Zwaal Phoenix 22 22 44
27 Finn van der Es Zeewolde Atletiek 24 23 24 47
28 Sjoerd van Solinge U-Track 25 26 25 50
28 Timo Laseur Altis 30 24 26 50
30 Ard de Jong Altis 31 25 27 52
31 Mats van Dijk U-Track 27 27 54
32 Boris Hermsen Atverni 35 28 29 57
33 Kian Schouten Fit 32 28 60
34 Giel Sportel Altis 33 30 31 61
34 Tibbe Moro Altis 34 29 32 61
36 Jenson de Groot Almere '81 36 33 34 67
36 Jesse Hoogendijk Altis 31 36 67
38 Edward Dijkstra Fit 45 23 68
39 Jan Pieter de Waal Hellas 40 42 30 70
40 Marijn Keswiel Pijnenburg 37 35 38 72
41 Lucas Pasker Altis 38 35 73
42 Jacob van Alstein Fit 44 40 37 77
42 Jarne van de Poll Altis 39 38 77
44 Julian Kriek Zeewolde Atletiek 41 37 42 78
45 Yarno de Jong Spirit Lelystad 41 41 82
46 Joran Pijl Altis 43 43 40 83
46 Merlijn van Urk Altis 47 44 39 83
48 Huub Olde Dubbelink Altis 42 45 43 85
49 Anwar Allali Altis 46 46 92
Araya Wolfs Zeewolde Atletiek 12
Rick Scherrenburg Pijnenburg 21
Teun Emond U-Track 22
Mathijs de Winter Zeewolde Atletiek 32
Finn Mesker Phoenix 33
Joep van Ede U-Track 34
Kiran Schoonderwoerd Pijnenburg 36
Sven Poelman Zeewolde Atletiek 39
Guus Roskamp BAV 44
Jongens junioren D1
1 Nariño Renfurm Almere '81 2 1   3
1 Sybe van Dijk U-Track   2 1 3
3 William van Triest Clytoneus 1 3   4
4 Teun Merckx Almere '81 5 4 2 6
5 Jente van Geest Altis 3 11 5 8
6 Tycho de Vries Spirit Lelystad 7 6 3 9
6 Noah Schoonhoven Atverni 4 5   9
8 Benjamin Götte Triathlon 10 8 4 12
9 Quirijn Pastoor Zeewolde Atletiek 12 7 6 13
10 Koray Yandi Almere '81 6 10 8 14
11 Brigt van Apeldoorn Triathlon 13 9 7 16
12 Martijn van Doorn Altis 8 13 18 21
12 Thijs Kempe Altis 9 12   21
14 Noah Groen in 't Wout Clytoneus 11 20 12 23
15 Guus Boorsma Altis 24 18 10 28
16 Menno Hoornstra ATHLOI 18 14 15 29
16 Rens Kelder Triathlon 15 17 14 29
16 Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse Altis 16 23 13 29
19 Jelle van der Heijden Altis   15 16 31
20 Roemer de Jong Triathlon 14 22   36
20 Yuri Vink Phoenix 20 16   36
22 Floris van Tuijl Almere '81 17 21 22 38
23 Mike Middelkoop Triathlon 22 24 17 39
24 Idse van der Schoot U-Track 23   20 43
25 Teun Lip Triathlon 19 25 30 44
26 Wessel Meskers Almere '81 21 27 27 48
27 Jesse Cools Altis 25 34 24 49
28 Nathaniel Dijkerman Almere '81 27 28 23 50
29 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 26 29 28 54
30 Lukas van der Linde Fit 33 31 25 56
30 Siem van Tuyl Altis 31 30 26 56
32 Lars Bergmann Triathlon 37 36 21 57
33 Arvin Bronder Altis 50 9 59
33 Ruben Immerzeel Phoenix 28 31 59
35 Satria Jansen Triathlon 35 26 35 61
35 Mik Stroo BAV 32 29 61
37 Jochem Klein Altis 51 11 62
38 Quinn Jager Pijnenburg 32 38 33 65
39 Levi Bras Altis 29 42 41 70
40 Navajo Nahumury Altis 43 39 32 71
41 Timo Kieft Pijnenburg 38 37 38 75
41 Maarten Arnoldus Pijnenburg 34 41 75
43 Mees Hirsch Pijnenburg 39 37 76
44 Pepijn Sierat BAV 44 36 80
45 Lucas Karelsen Pijnenburg 36 46 82
45 Teije Benschop Pijnenburg 42 40 82
47 Jochem van den Berg Zeewolde Atletiek 49 49 39 88
47 Quinten Landman Almere '81 46 42 88
49 Chris Nuijtemans Hellas 44 45 89
50 Kingston Schuld Altis 48 50 45 93
51 Jens Werner Triathlon 47 48 95
52 Etienne Hartgers BAV 51 46 97
Ravi Snoek BAV 19
Tom Zwaan Almere '81 19
Thomas Mooi Phoenix 30
Jesper van der Neut Hellas 33
Max Tesser Clytoneus 34
Sape van der Woude Hellas 35
Daen Bovenkerk Altis 40
Koen Bruin Phoenix 40
Ruben Middelaar Altis 41
Rico Osnabrugge Phoenix 43
Ruben Andriessen Atverni 43
Arvin Bronder Altis 44
Diogo van den Berg Atverni 45
Ruben van Middelaar Altis 47
Meisjes junioren D2
1 Jikke van der Ploeg Triathlon 1 2   3
1 Laila Yahyaoui Almere '81 2 1   3
3 Noor ter Rahé Fit 3 3 1 4
4 Britt van Westerlaak Altis 6 6 2 8
5 Merle van Logtestijn Pijnenburg 7 5 4 9
6 Bo Engel Spirit Lelystad 12 4 6 10
6 Olivie van der Linden Hellas 8 7 3 10
8 Floor Bomer Hellas 4 8   12
9 Elin Buitenhuis Zeewolde Atletiek 20 10 5 15
10 Indy Kortman Altis 11 12 8 19
10 Ireen Stoter Triathlon 10 16 9 19
12 Lara van den Broek Phoenix 5 15   20
13 Jacobien Hoyng Triathlon 14 14 7 21
14 Aisha Meijer Hellas 13 9 14 22
14 Emily Verhoef Pijnenburg 9   13 22
16 Sanne Geurtsen Hellas 16 13 10 23
17 Nikita Vissers Hellas   11 16 27
18 Jelke Steenbeek Altis 18 20 11 29
19 Ereza Plochg Triathlon 15   15 30
20 Elena Slagt Altis 19 34 12 31
21 Sterre de Jonge BAV   18 18 36
22 Noor Tewes Fit 25 22 17 39
23 Robin van de Grijp Altis 22 21 19 40
24 Bente Wiggers Fit 23 20 43
24 Tiara de Beet Hellas 19 24 43
26 Imme Kleijne Fit 34 26 21 47
27 Abigail Noruwa Altis 31 17 48
28 Sofie Morsch Triathlon 23 27 26 49
28 Flore Embrechts Fit 24 25 49
30 Karlijn Rinsema Altis 26 33 28 54
31 Janna Luijk Fit 37 28 27 55
32 Liva Hofsté Altis 27 29 56
33 Lieke Reyn Fit 37 22 59
33 Marlieke Castelein Triathlon 28 31 59
35 Valérie Dorland Altis 36 32 29 61
36 Ilse Veenma Altis 32 36 31 63
37 Noawende Kok Altis 40 40 25 65
37 Annemijn Kerstholt Altis 30 35 65
39 Famke Fonken Pijnenburg 38 38 30 68
40 Anna Kompier Phoenix 39 30 69
41 Rosa Bus Altis 35 39 74
42 Fay Kuipers Triathlon 42 33 75
43 Anouk van Dalen Altis 41 41 35 76
43 Maureen Baartmans Altis 43 42 34 76
Sofie Klein Willink Triathlon 17
Janne van Tuyl Altis 21
Suus van Riet Atverni 23
Lola Rings Zeewolde Atletiek 24
Mya van Horsen ATHLOI 29
Noortje Feijen Pijnenburg 32
Aimy Landman Altis 33
Vera Pierik U-Track 44
Meisjes junioren D1
1 Benita Beerse Almere '81 2 1 1 2
2 Evie de Roos Fit 1 2   3
3 Marit Elkerbout Altis 3 5 3 6
4 Jackie Vissers Hellas 4 3   7
5 Hannah Vos Fit 5 4 4 8
5 Tirza Streppel Fit   6 2 8
7 Olivia Louwe Kooijmans Altis 8 8 5 13
8 Lara van 't Klooster Triathlon 11 7 7 14
9 Denise Kliphuis Fit 9 9 6 15
9 Mara Schouw Pijnenburg 6 16 9 15
11 Faisa Nicolaas Altis 7 10 11 17
12 Anne-Ruth de Bruijne Hellas 10 13   23
13 Lieve Kroon Almere '81   14 10 24
14 Anna Braeken-Kristensen Altis 16 12 14 26
15 Sophie Blom Spirit Lelystad 13 15   28
16 Danne Mossink Altis   21 8 29
17 Berrit Roex Triathlon 17   13 30
18 Ella Haaksman Hellas 14 24 17 31
18 Jolie Minnée Triathlon 20 11   31
20 Nynke Glas Spirit Lelystad 24 17 16 33
20 Madelief van Leur Altis 21   12 33
22 Anneloes van Erkelens Fit   19 15 34
23 Imke van der Spoel Altis 15 23 20 35
24 Laurenne van den Berg Almere '81 18 20 18 36
25 Noortje Biemond Spirit Lelystad 19 18 21 37
26 Rebecca van Pagée Zeewolde Atletiek 27 22 19 41
27 Emma de Jong OSM '75 12 30 42
28 Daphne Boersma Altis 23 25 48
29 Rosalie Franken Almere '81 25 27 24 49
30 Caitlin Verhaar Pijnenburg 28 31 22 50
30 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 22 28 32 50
32 Hanne Pinxterhuis Hellas 26 25 51
33 Carmen Schipper Pijnenburg 30 37 23 53
34 Kim van der Wal Altis 32 29 26 55
34 Robin de Bruin Altis 29 26 29 55
36 Jinte Jonker Triathlon 33 33 27 60
37 Eva van der Linden Triathlon 37 39 28 65
37 Mariana Mak Altis 39 30 35 65
39 Esmee Kramer Pijnenburg 47 32 34 66
39 Bente Rutten Altis 31 35 66
41 Selene Janmaat Spirit Lelystad 42 34 33 67
41 Indy Broer Triathlon 36 31 67
43 Sasha Smink Triathlon 34 38 72
44 Maud Ruitenberg Altis 40 38 36 74
45 Asanay Malik Altis 35 40 75
46 Ilana Akkerman Pijnenburg 46 36 41 77
47 Dilara Oktay Pijnenburg 43 39 82
48 Ana van der Sande Altis 41 42 43 83
49 Lotte van de Coterlet Pijnenburg 44 43 87
50 Carmen Lijzenga Triathlon 49 40 89
51 Famke Willems Altis 48 45 93
Anick Arends BAV 37
Kyra van der Meer Triathlon 38
Shylo de Geus BAV 41
Maartje Oortwijn Atverni 42
Femke Wybenga Altis 44
Nina van de Weerd BAV 44
Caya Mets Pijnenburg 45
Julia van der Horst BAV 46
Mette Storm Pijnenburg 50
Jongens pupillen mini
1 Thijmen Versteeg Zeewolde Atletiek   1 1 2
2 Floris Smulders Zeewolde Atletiek 2   2 4
3 Daniel Verweij Zeewolde Atletiek 3 2 7 5
4 Chris van Amerongen BAV 6 3 5 8
4 Rein Tewes Fit 5 4 4 8
6 Jylian Eccles Altis   6 3 9
7 Tiemen Ingram Fit 7 5 6 11
7 Mark Strang van Hees Pijnenburg 4 7   11
9 Boyd Lankreijer BAV 8 9 9 17
10 Bram Geurtsen Hellas 9 11 11 20
10 Lennard Smedema Triathlon 12   8 20
12 Ole Kloppenburg Triathlon 11 10 21
13 Mees Klarenbeek Phoenix 10 12 22
14 Lasse van den Akker Pijnenburg 13 10 23
15 Sirius Bouwens Triathlon 14 18 13 27
16 Bram Wunderink BAV 13 17 16 29
16 Matthijs Hogendoorn Pijnenburg 15 14 29
18 Aidan Janssen BAV 16 15 31
18 Kyan Blaauw Zeewolde Atletiek 14 17 31
20 Surya Jansen Triathlon 15 18 33
Samme Mooi Phoenix 1
Tijn van Gent Triathlon 8
Tom Cools Altis 12
Maurits Meeuwsen Hellas 16
Cas Kalksma Altis 19
Sallah Ouahamdi Zeewolde Atletiek 19
Boaz Bossveld Zeewolde Atletiek 20
Meisjes pupillen mini
1 Bente Smit BAV 1 1 1 2
2 Flore van Keulen Clytoneus 2 2 3 4
3 Kari Cranenbroek Pijnenburg 3 3 2 5
4 Eola Verbakel Pijnenburg 4 4 6 8
5 Jeslyn de Graaf Atverni 5   4 9
6 Pippa Dijkman Altis 6 7 13
7 Esmée Schwarts Spirit Lelystad 7 7 8 14
8 Eva Knoop Hellas 8 8 10 16
9 Puck Johannes Altis 6 12 18
Anne Kooistra Altis 5
Yenthe Minkhorst Zeewolde Atletiek 5
Nora Martijn Altis 9
Emily de Groot Pijnenburg 11
Jongens pupillen C
1 Eneas Verbakel Pijnenburg 1 1 1 2
2 Florian Jellesma Pijnenburg 2 2   4
3 Jesse Fonken BAV   3 2 5
4 Siem Sweep Spirit Lelystad 4 4 6 8
4 Kai van Zijtveld Altis 3 5   8
6 Jelger Boorsma Altis 6 7 3 9
7 Dhedde van Doorn Triathlon 5 10 5 10
7 Lars Epema Altis 7 6 4 10
9 Floris Otto Clytoneus 9 8   17
10 Timo van Lien Zeewolde Atletiek 8   10 18
11 Nick van den Berg Triathlon 10 11 9 19
12 Alex van 't Wout Altis 11 9 15 20
13 Jurre Bot Pijnenburg   12 12 24
14 Joep Hofman Altis 19 17 8 25
15 Emiel Breuls Hellas 13 13   26
16 Gijs Wagemakers Altis 14 14   28
17 Menno Walgemoed Altis 16 13 29
18 Auke Binnekamp Altis 18 16 17 33
18 Tymen Wouterse BAV 22 11 33
20 Marijn Berfelo Altis 28 18 16 34
20 Tygo Spendel Altis 15 21 19 34
22 Daniël van Veldhuizen Pijnenburg 17 19 36
23 Thibault Pothof Spirit Lelystad 21 20 41
24 Noah van Ramshorst Triathlon 20 22 25 42
25 Renzo Schouw Pijnenburg 29 24 20 44
25 Tobias van Boven AV Nijkerk 26 18 44
27 Lasse Faber Altis 23 23 22 45
28 Dito Jansen Triathlon 25 28 21 46
29 Dex Berghuis Triathlon 24 27 27 51
29 Niels Bakker Triathlon 27 29 24 51
31 Nick Dekker BAV 25 29 54
32 Nathan Zwiers Zeewolde Atletiek 33 26 59
Fedde van der Meer AV Nijkerk 7
Robin Koopman AV Nijkerk 12
Erik van Heusden Phoenix 14
Mareijn van Beusichem Zeewolde Atletiek 15
Abe Elsenaar Altis 23
Maas van Bree Atverni 26
Marijn Jort Pater Triathlon 28
Thijs van Broekhuizen Zeewolde Atletiek 30
Evin Kooy Hellas 31
Stijn Paauw Zeewolde Atletiek 32
Meisjes pupillen C
1 Pueblita Renfurm Almere '81 1 1   2
2 Meike Rothuizen Altis 3 2 1 3
3 Noortje Boswinkel Triathlon 2 7 2 4
4 Rinke Scholten Triathlon 4   3 7
5 Esmëe van Lammeren Almere '81 5 3 6 8
6 Wende Geurtsen Pijnenburg 18 6 4 10
6 June van Hooijdonk Hellas 6 4   10
6 Lana Lillian Eccles Altis   5 5 10
9 Benthe van Veen Pijnenburg 9 8 7 15
10 Catolijne van den Berg Almere '81 7 11 10 17
10 Zee de Kiefte Phoenix 8 9 9 17
12 Luna Meinten Zeewolde Atletiek 12 10 11 21
13 Iva Wijnberger Pijnenburg 10 13 15 23
14 Liz van Diepen Triathlon   12 12 24
15 Ellemijn Visscher Altis 13 14 13 26
16 Evi Visser Triathlon 11 17 23 28
17 Merel de Wee Triathlon 14 15 27 29
18 Maud Langendijk Zeewolde Atletiek 19 16 16 32
19 Aafke Simons Clytoneus 21 14 35
20 Annabel van Schagen Pijnenburg 26 19 17 36
21 Cato Kaljee Altis 17 20 37
22 Fien Bramer Altis 21 18 39
23 Floor van Geest Altis 22 18 40
24 Elise Singels Hellas 23 25 22 45
25 Irene Riesenkamp Altis 25 22 25 47
26 Ymke Valkonet Triathlon 24 24 48
27 Roos Verhagen Altis 27 28 29 55
27 Mila Clappers BAV 23 32 55
29 Eva Mout BAV 29 30 59
29 Fay van Eijkelenburg Altis 29 30 59
31 Sara Wunderink BAV 30 31 31 61
31 Anouk Kuijer Pijnenburg 28 33 61
Quirine Winkel U-Track 8
Jinthe van Hamersveld OSM '75 15
Maegan Pool Clytoneus 16
Doutze Gielbert Altis 19
Chloë Ponsteen Zeewolde Atletiek 20
Doutze Visser Altis 20
Julia Pronk Atverni 21
Sarah Hoogewoud AV Nijkerk 24
Christel van der Haar Zeewolde Atletiek 26
Lize Veldkamp Triathlon 26
Amélie van Hedel Hellas 27
Benthe Knetsch Clytoneus 28
Helena Abigaïl Martens Spirit Lelystad 32
Jongens pupillen B
1 Tim van den Heuvel Atverni 1 1 1 2
2 Ole van der Grinten Altis 2 2 2 4
3 Juuso van der Ende Almere '81 3 4 5 7
3 Sedic Wanders Almere '81   3 4 7
5 Casper Holterhues Altis 5 6 3 8
6 Friso Leunk Fit 6 5 6 11
6 Palle Cranenbroek Pijnenburg 4 7 7 11
8 Lucas Hendrickx Triathlon 8 9 8 16
9 Jasper van Schaik Zeewolde Atletiek 13 8 9 17
10 Luuk van Meerveld Altis 9 18 10 19
11 Thijs van Amerongen BAV 10 14 11 21
12 Guus van de Burgwal Altis 7 25 15 22
13 Simon Broek Triathlon 11 12   23
14 Jonas Cressent Altis 16 13 12 25
14 Jari Goudena Clytoneus 15 10   25
16 Teun Hompes BAV 14 15 16 29
17 Floris van den Berg Altis 22 19 14 33
17 Thijs van der Wal Altis 17 16 23 33
19 Olivier Zwaal Altis 21 23 13 34
20 Bart Jansen Triathlon   20 17 37
21 Xavi van der Vliet Pijnenburg 19 31 19 38
22 Lucas Hoek BAV 23 17 28 40
22 Siem van den Akker Pijnenburg 18 22 35 40
24 Akram Pinard Altis 20 35 25 45
25 Vriend Allom Triathlon 27 21 48
26 Rubin Michiels Clytoneus 26 24 27 50
27 Martijn Kok BAV 28 28 24 52
27 Sebastian Redel Altis 31 21 38 52
29 Giel Hompes BAV 24 34 29 53
30 Tijn Klarenbeek Phoenix 25 29 54
30 Tim Doorn Atverni 32 22 54
32 Julian Dierdorp Pijnenburg 30 47 26 56
32 Roan Nieuwenhuijsen Altis 29 27 56
34 Mees Otto Clytoneus 33 26 41 59
35 Nout Kroeze Altis 32 37 36 68
35 Thorsten Bouwens Triathlon 35 38 33 68
37 Sven van den Breemer Pijnenburg 34 46 40 74
38 Luuk Walraven Altis 40 37 77
39 Mick Lablans Triathlon 39 45 39 78
40 Rik Burgel Clytoneus 37 42 45 79
41 Nanne Langemeijer Altis 36 44 80
42 Jachi Nwanne BAV 40 41 81
43 Finn Tebbens Altis 44 43 42 85
44 Jonas Rijkenberg Hellas 44 43 87
45 Collin Hooijer BAV 42 48 90
46 Jakob van Dijk Triathlon 45 49 46 91
Pepijn Peeters U-Track 11
Gijs Brands OSM '75 12
Rutger Vloo Triathlon 18
Bram Hiemstra Spirit Lelystad 20
Jayden Blaauw Zeewolde Atletiek 30
Melle Hagmolen of ten Have Pijnenburg 30
Luka van Donk Pijnenburg 31
Brent Holwerda Triathlon 32
Niek van Reen Zeewolde Atletiek 33
Levi Takken Fit 34
Bas Vastenburg Zeewolde Atletiek 36
Abe van Stralen Altis 38
Desmond Boel Atverni 39
Samuel Sengal BAV 41
Roan Alvares ATHLOI 43
Sven Gerlings Pijnenburg 47
Hidde Heijerman Altis 48
Anouar Ouahamdi Zeewolde Atletiek 50
Meisjes pupillen B
1 Valerie van Keulen Clytoneus   1 1 2
2 Alana Dijkman Altis 1 3 3 4
2 Zoëy Fonken BAV   2 2 4
4 Elske Dunnink Altis 2 4 4 6
5 Stella Paulusma Triathlon 3 7 6 9
6 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 8 5 5 10
6 Marije Kars Zeewolde Atletiek 4 6 10 10
8 Nune Olde Dubbelink Altis 5 8 9 13
9 Sacha Walgers Pijnenburg   9 7 16
10 Jet van Oostenbrugge Fit 7 10 14 17
11 Leena van Dijk U-Track   11 8 19
12 Hanne van der Meer Altis 11 24 13 24
12 Darlene Krijtenburg Altis 9 15   24
14 Luce van der Lee Pijnenburg 13 13 20 26
14 Moyra Tissingh Pijnenburg 14 12 16 26
16 Tsima Verdoner U-Track   16 11 27
17 Carina Pastoor Zeewolde Atletiek 12 19 17 29
17 Puck van Bladel Triathlon 15 14   29
17 Roos de Jong Pijnenburg   17 12 29
20 Emely Bronder Altis 10 21 23 31
20 Hinde Wunderink BAV 16 20 15 31
22 Eline van Duinen BAV 19 18 19 37
23 Jasmijn van der Heijden Altis 18 23 28 41
24 Eva Buitenkamp Altis 17 25 25 42
25 Jayda Verhaar Pijnenburg 25 31 18 43
26 Itske van der Ploeg Triathlon 22 22 22 44
26 Neva Kapelle Triathlon 20 32 24 44
28 Noor Pillen Pijnenburg 23 33 27 50
29 Linde de Rooy Triathlon 24 29 29 53
29 Evi van den Broek Fit 27 26 53
31 Melissa van Duijn Altis 21 37 38 58
32 Louise Oosterhuis Zeewolde Atletiek 27 32 59
33 Hiske Eshuis Triathlon 26 34 41 60
34 Eleanore Joosse Altis 32 41 30 62
35 Jade Koelewijn Almere '81 26 39 65
35 Lene Driessen Pijnenburg 28 37 65
37 Tessa van den Berg Zeewolde Atletiek 33 33 66
37 Fenna van der Laan BAV 31 35 66
39 Defne Keskin Triathlon 28 39 42 67
40 Milou van Bruxvoort Triathlon 30 40 70
41 Iris Kooistra Altis 35 38 46 73
42 Indy Ruitenberg Zeewolde Atletiek 40 35 75
43 Isabelle Snijder Triathlon 34 42 43 76
44 Lisa Verblauw Altis 36 52 45 81
45 Daantje Snelder Triathlon 36 47 83
45 Daphne Hogervorst BAV 38 45 83
47 Nathalie Dijkhuis Spirit Lelystad 37 47 84
48 Sofie van Drie BAV 39 51 49 88
49 Joosje Arentsen Triathlon 46 44 90
50 Fleur van Gorkum Altis 48 50 98
Livia Damhuis Phoenix 6
Miriam Takke Pijnenburg 21
Isabella Nieuwkoop OSM '75 29
Danique van Braak Zeewolde Atletiek 30
Meis Kingma 31
Indy Muller Almere '81 34
Elin Hamberg Triathlon 36
Divya Kanhai U-Track 40
Keeva Don Altis 43
Mees Johannes Altis 44
Rema Misignha Altis 48
Isolde Faber Pijnenburg 49
Rosalie Meints Zeewolde Atletiek 50
Jongens pupillen A1
1 Henry Nicolaas Altis 1 1   2
2 Guus Lemmens OSM '75 3 4 9 7
2 Zeki Mihci BAV 4 3 11 7
4 Samuel Post Altis 21 6 3 9
4 Gijs Merckx Almere '81 7 2   9
4 Pelle de Raad Altis 5   4 9
7 Teun Westein Phoenix 8 5 5 10
8 Pieter Huneker U-Track 12   1 13
9 Matthias Maasse Zeewolde Atletiek 9 7 7 14
10 Daan Beeks Altis 6 9   15
11 Melle Pietersma Fit 14 10 8 18
12 Pepijn Keppel Phoenix 10   10 20
13 Janowa Weide U-Track 15   6 21
13 Joek Boonstra BAV 13 8   21
15 Taeke Doevendans Triathlon 11 12 16 23
16 Jasper van Eck Atverni 29 15 12 27
17 Matías Fontes Wentink Triathlon 17 11 28 28
18 Yuri Ris ATHLOI 16 14   30
19 Lucas van Lien Zeewolde Atletiek 18 22 14 32
20 Lode Sanders Phoenix 28 13 21 34
21 Mels van Stratum Triathlon 20 24 15 35
21 Rolan Iking Altis 22 17 18 35
23 Hugo van Rens BAV 24 18 20 38
24 Damian Verweij Zeewolde Atletiek 27 20 19 39
25 Jens van de Wetering Triathlon 25 27 17 42
25 Kyano Lankreijer BAV 26 16 29 42
27 Ivar Vink Phoenix 38 19 25 44
28 Mees Ruitenbeek Altis 31 25 22 47
29 Kjell Berends BAV 30 23 47 53
30 Sven Dekker Clytoneus 35 28 26 54
31 Liu Spijker Triathlon 34 32 24 56
31 Stijn van Zijst Fit 57 21 35 56
33 Hielke van Gelder Altis 44 26 33 59
34 David Louwe Kooijmans Altis 42 29 34 63
35 Alek Baggerman Hellas 33 31 54 64
35 Nils Medema Altis 41 43 23 64
37 Tygo Pothoven Pijnenburg 32 33 43 65
38 Daniel van Schayik Fit 37 30 67
38 Wessel Siezen Fit 36 31 67
40 Timme Bussemaker Pijnenburg 39 30 45 69
41 Bouke Streefland Pijnenburg 49 34 37 71
42 Tygo Pureveen Pijnenburg 60 37 36 73
43 Quinten Bousche Pijnenburg 36 38 74
44 Thomas Pronk Atverni 40 38 42 78
45 Lars van der Spek Fit 53 48 32 80
45 Julian Krist Zeewolde Atletiek 39 41 80
47 Brent Schifflers Clytoneus 35 48 83
48 Sebastiaan Boonstra Triathlon 46 40 49 86
49 Gijs Langendijk Zeewolde Atletiek 47 40 87
50 Kevin Schwarts Spirit Lelystad 52 44 44 88
51 Floris Valkonet Triathlon 55 50 39 89
51 Sep van Diepen Triathlon 48 41 58 89
53 Damian Scholten Triathlon 43 53 51 94
53 Oscar Overbeek Fit 45 49 52 94
55 Lars Rijksen Pijnenburg 54 51 53 104
55 Mees Blijenberg Triathlon 59 45 104
57 Maarten Koop Altis 56 50 106
58 Jasper van Logtenstein Pijnenburg 50 57 107
58 Jim Vreman Pijnenburg 47 60 107
60 Joep van Leeuwen Pijnenburg 52 56 108
61 Naud van Veenendaal Pijnenburg 46 63 109
62 Sjoerd van Schaick Hellas 58 55 113
63 Ruben Baartmans Altis 61 56 65 117
64 Freek Arnoldus Pijnenburg 65 54 119
65 Bas van der Schriek Altis 66 57 69 123
65 Mats Beverwijk Triathlon 63 60 68 123
67 Beer Goense Altis 62 62 124
68 Tobias Hilhorst Triathlon 70 59 70 129
68 Niek Lippinkhof Zeewolde Atletiek 68 61 129
70 Onno Hoekstra Triathlon 67 64 131
Luuk Emond U-Track 2
Tijn Zwart Pijnenburg 2
Robin Versteeg Zeewolde Atletiek 13
Tim Pieneman Pijnenburg 19
Floris Meeuwsen Hellas 23
Ivo van Hall Hellas 27
Silas van Wierst Zeewolde Atletiek 42
Steven Jansen Triathlon 46
Ruben Sondervan ATHLOI 51
Jeroen Poortman Pijnenburg 55
Wouter Kooij Zeewolde Atletiek 58
Thijmen Lamers Atverni 59
Roan Versteegen Altis 64
Ruben Kwakkel Altis 66
Dexter Brouwer AV Nijkerk 67
Aron Caspers Altis 69
Meisjes pupillen A1
1 Kyara Lankheet Altis 1 2 1 2
2 Laura Duits Pijnenburg 2 1 6 3
3 Alexandra Koenis Almere '81 4 3 2 5
4 Dot Pouw BAV 3 8 4 7
5 Wies Schmitz Almere '81 8 5 3 8
6 Anniek Mateman Triathlon 5 9 5 10
7 Mirthe Petra Pijnenburg 6 6 22 12
8 Anna Strang van Hees Pijnenburg 9 4   13
9 Bodine Roza Altis 11 7 11 18
9 Cato Hompes BAV 7 11 25 18
11 Liz Schoonhoven Atverni 10 16 9 19
12 Nola van der Loos Hellas 18 14 10 24
13 Zahra de Vries Spirit Lelystad 13   12 25
14 Lenne Meijer Spirit Lelystad 30 13 13 26
14 Noena van den Berg Almere '81 14 12 14 26
16 Jette de Jonge BAV 16 20 16 32
17 Carlijn Kannegieter Altis   25 8 33
18 Neva van der Woude Hellas 15   20 35
19 Eva van Lammeren Almere '81 20 19 17 36
19 Fiene van Maanen Pijnenburg 22 17 19 36
21 Fé Legall Melendez Pijnenburg 17 21 21 38
22 Ivana Marzec Pijnenburg   15 24 39
23 Thiebe van Doorn Triathlon 24 18 23 41
24 Isabelle Lankreijer BAV 31 27 15 42
25 Britte Wijnberger Pijnenburg 21 22 29 43
26 Solene de Haan Atverni 19 27 46
27 Hannah Rietveld Fit 29 18 47
28 Indy Besse OSM '75 12 36 48
29 Julia Clayton Triathlon 27 23 41 50
30 Lucia van der Linden Almere '81 35 24 28 52
31 Kathelijne ter Huurne U-Track 23 30 53
32 Ella Cools Altis 26 28 31 54
33 Floor van Drumpt Altis 32 26 33 58
34 Gwen Dassen Altis 33 38 26 59
35 Annet Kamp Fit 29 33 35 62
36 Sanne Linckens Hellas 37 30 67
36 Veerle van Heusden Phoenix 35 32 67
38 Joss Dammers Pijnenburg 42 31 37 68
39 Anna Lisa Mak Altis 36 34 40 70
39 Annebel Bon BAV 32 38 70
41 Ninthe Geurtsen Hellas 34 40 74
42 Lina el Bennay Phoenix 39 36 75
43 Lies Vogelzang Triathlon 38 42 80
44 Cato Klein Willink Triathlon 41 43 84
45 Cato Willems Altis 42 44 86
45 Kate van Heusden Altis 49 37 86
47 Anouk van Nifterik AV Nijkerk 45 45 90
47 Senne Doeland Pijnenburg 47 43 90
Evy Roose Hellas 7
Alicia Colet Zeewolde Atletiek 10
Caithlyn van der Wiel Altis 25
Roos Kempe Altis 28
Linn Peters AV Nijkerk 34
Juna van Sonderen Altis 39
Lauren van der Haar Zeewolde Atletiek 39
Roos de Groot Hellas 40
Hannah Heus Spirit Lelystad 41
Lotte Winter BAV 43
Lynn Smit Sibinga Pijnenburg 44
Mila van de Groep Zeewolde Atletiek 44
Marie-Claire van Oosterhout Fit 46
Merlin Veldhuis Altis 48
Jongens pupillen A2
1 Arend Wijnalda Hellas 1 1 1 2
2 Florijn van der Vliet Pijnenburg 4 2 2 4
3 Dim Petrusma Altis 3   3 6
4 Hidde de Jong Fit 7 3 7 10
4 Tim van de Burgwal Altis 5 5   10
6 Ewoud van Schaik Zeewolde Atletiek 9 6 5 11
7 Mike van de Vooren Hellas 6   6 12
8 Twan Goudena Clytoneus 10 4   14
9 Jitte Ydema Pijnenburg 8 7 8 15
10 Loek Scholten Triathlon 12   4 16
11 Floris van de Ven Hellas 11 10 9 19
12 Niels Karel Altis 20 9 11 20
13 Marijn Wouters U-Track   11 10 21
14 Silvan van Hussel AV Nijkerk 21 8 14 22
15 Sami Benali Atverni 13 12 12 24
16 Mike Kragten Altis 15 13 16 28
17 Tijn van de Grijp Altis 17 35 15 32
18 Luuk van Burgsteden Triathlon 24 20 13 33
19 Tristan Pothof Spirit Lelystad 19 16   35
20 Jaron Hamoen Zeewolde Atletiek   19 17 36
21 Johannes Hegeman AV Nijkerk   18 19 37
22 Bjorn Klein Zeewolde Atletiek 18 26 20 38
23 Chris de Jong Pijnenburg 25 15   40
24 Viktor van der Molen Phoenix 22 21   43
25 Hielke van den Kieboom Fit 26 22 22 44
26 Jeppe Meesters Altis 29 27 18 45
27 Marijn de Vries Clytoneus   23 24 47
28 Pieter van der Zee Hellas 23 25 25 48
29 Hugo Wouters U-Track   24 27 51
30 Sijmen van der Harst Altis 33   21 54
31 David Knuth Altis 35 23 58
32 Thijmen Hatzmann BAV 34 26 60
33 Daniel Kuipers Atverni 32 32 29 61
34 Quintin Landskroon Altis 31 34 31 62
35 Floris Kamer Hellas 37 30 33 63
36 Bilal Bounjoum BAV 28 38 36 64
37 Pierre Verhoosel Triathlon 31 35 66
38 Ilian van Schaik Phoenix 30 38 68
39 Noam Michiels Clytoneus 40 36 34 70
40 Stijn Kroeze Altis 39 39 32 71
41 Tom Westdijk Altis 42 37 37 74
42 Ties Kok Pijnenburg 51 45 30 75
43 Jonathan van Bokhorst Altis 36 42 78
44 Danilo Roest Pijnenburg 43 41 41 82
45 Floris van Baar Atverni 41 42 83
45 Teun Heijerman Altis 43 40 83
47 Daniël van der Leest Altis 47 47 39 86
48 Lucas Otto Clytoneus 48 40 88
49 Jurre Schoenmakers Altis 52 48 44 92
49 Justin van Dam Zeewolde Atletiek 53 49 43 92
49 Tycho van Hussel AV Nijkerk 50 44 48 92
52 Aron Taanman BAV 49 46 95
52 Gijs van Dalen Atverni 44 51 95
54 Alain Tourne Triathlon 58 52 45 97
54 Thijs Berkhof Triathlon 54 50 47 97
56 Luca Krijger Zeewolde Atletiek 55 46 101
57 Luc Roelofs Pijnenburg 57 50 107
58 Jason Hofstede Pijnenburg 59 52 111
59 Jonathan Dijkhuis Spirit Lelystad 60 53 113
Berend van de Beek BAV 2
Casper van Elst Phoenix 14
Jeroen Mak Hellas 14
Luc Breton Fit 16
Lars Beijk Phoenix 17
Biko Pot ATHLOI 27
Jop van den Hoorn Triathlon 28
Natan Hommel Zeewolde Atletiek 28
Jesse van Braak Zeewolde Atletiek 29
Hidde Verdegaal Altis 33
Ties van Asch Pijnenburg 38
Romer de Wit Pijnenburg 45
Ronan Moquette Fit 46
Kai Swiebel Altis 49
Chris Sluimer Triathlon 51
Vinesh Kanhai U-Track 56
Luuk Harmsen Altis 61
Meisjes pupillen A2
1 Iris Rietvelt Pijnenburg 1 1   2
2 Jelincy Nijlhof Almere '81 2 2 5 4
2 Noortje Zwaal Altis 5 3 1 4
4 Romy Bendanon Triathlon 3 4 9 7
5 Donna Lokhorst Altis 8 6 2 8
6 Renske van der Maas Fit 4 5 6 9
6 Roos Verblauw Altis 6 9 3 9
8 Linde Zijlstra Altis 7 7 4 11
9 Ronja van Oostenbrugge Fit 10 8 7 15
10 Jade Broer Triathlon 9 10 8 17
11 Marit Kleijnen Pijnenburg 11 15 10 21
12 Eva Wagemakers Altis 12 11   23
13 Yara Keers Fit 17 12 12 24
14 Fé van der Weij Altis 14 22 11 25
15 Mette Wiggers Triathlon 18 14 13 27
15 Yfke van der Meer Altis 13 17 14 27
17 Noa Schut Altis 16 18 16 32
18 Meinou de Jong Triathlon 21 20 15 35
19 Vere Ingram Fit 20 16 21 36
20 Epy Beerse Almere '81 15 31 25 40
21 Femi van Buuren Phoenix 22 19   41
22 Iris van Eerde Zeewolde Atletiek 27 26 17 43
22 June Besuyen Altis 25 25 18 43
24 Majken Berends BAV 24 41 23 47
25 Kim Scheffers BAV   30 19 49
26 Mette van der Veen Pijnenburg 28 28 22 50
26 Ella Marie Kurzmann Spirit Lelystad 23 27 50
28 Nikki Vroemen Altis 29 24 53
29 Aimeé Pillen Pijnenburg 26 37 28 54
30 Renske Versteeg Pijnenburg 33 24 57
31 Karlijn Mossink Altis 34 32 26 58
31 Judith Sjenitzer Pijnenburg 38 20 58
33 Marlou Pronk BAV 38 29 30 59
34 Roos van Oostveen Altis 36 34 27 61
35 Laura van de Beek Hellas 35 35 31 66
36 Juno Kapelle Triathlon 41 39 29 68
37 Rosalie Kriek Zeewolde Atletiek 37 40 33 70
38 Dominique Poelhekke Zeewolde Atletiek 39 42 32 71
39 Marrit Jelgerhuis Triathlon 42 46 35 77
40 Lois Rijnders Altis 45 44 34 78
41 Fenna Miedema Altis 43 43 37 80
42 Fenne Boudewijns Pijnenburg 47 49 38 85
42 Salomé Thevenard Altis 40 45 85
44 Mayke van Lieshout Triathlon 46 52 40 86
45 Sofie Kruiswijk BAV 51 50 39 89
46 Julia de Keijzer BAV 48 48 42 90
47 Jorieke van Duinen BAV 54 47 44 91
48 Anouk Bakker Triathlon 50 53 43 93
48 Clarice van der Zanden Altis 52 54 41 93
50 Neala Don Altis 49 51 100
Marin Berding Hellas 13
Lotte van Dongen AV Nijkerk 19
Sija Sikkema U-Track 21
Rosalie Nout U-Track 23
Nika Wendelaar Hellas 30
Anne van Blokland Pijnenburg 31
Mila Zwartjes Almere '81 32
Lieve Verschoor AV Nijkerk 33
Famke Brunt Triathlon 36
Philippa Faase Fit 36
Mila Schaap Triathlon 44
Esmee Staal Altis 53
Julia Vastenburg Zeewolde Atletiek 55

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.02.2019