Cross competitie 2018-2019
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Zuid


Individueel klassement na 2 wedstrijden

nov dec jan totaal
Jongens junioren A
1 Jelle Timmerman Clytoneus 1 1 2
2 Faas van der Ven Triathlon 4 4 8
3 Lennert Oosterbaan Altis 3 6 9
Daan Kothman Altis 2
Jelle van der Schoot U-Track 2
Stef Ploeg Pijnenburg 3
Sybren Kiewiet Hellas 5
Joris Luczak BAV 7
Wessel Terpstra BAV 8
Marc de Hoogh Spirit Lelystad 9
Jongens junioren B
1 Tim de Wild Hellas 2 2 4
2 Stijn Verheij U-Track 6 5 11
3 Jibbe Teeuwisse Triathlon 9 7 16
4 Camiel Colen Hellas 12 8 20
5 Djimon de Groot Almere '81 11 10 21
5 Sven Druijff Triathlon 10 11 21
7 Jelle Swaanen Altis 13 9 22
8 Jouke Westerhof Zeewolde Atletiek 15 15 30
9 Roeland van der Ploeg Clytoneus 20 12 32
10 Justin Lagadeau Altis 16 17 33
11 Joppe Bakker Clytoneus 18 18 36
12 Jorg Bomas Altis 17 21 38
13 Jasper Bertrand Hellas 19 20 39
14 Eric Glas Spirit Lelystad 22 22 44
15 Tim IJsseldijk Altis 24 24 48
16 Jeroen Visser Atverni 23 26 49
Jesse Fokkenrood U-Track 1
Pablo Velt Atverni 1
Archie Hall U-Track 3
Yordi Druijff Triathlon 3
Max van Liempdt Almere '81 4
Viggo Parol Triathlon 4
Daniël Vink U-Track 5
Yafet Yewhanes Triathlon 6
Pepijn Oron Hellas 7
Anton van Triest Clytoneus 8
Thomas Bos Zeewolde Atletiek 13
Roy van Meurs Atverni 14
Sven de Vries Zeewolde Atletiek 14
Remco Martens BAV 16
Valentijn Embrechts Fit 19
Luuk van Eden Spirit Lelystad 21
Chiel Meijer Zeewolde Atletiek 23
Bart Huizinga Altis 25
Chris Mons Zeewolde Atletiek 25
Koen Overbeek Altis 27
Martijn Timmerman Clytoneus 28
Ivo van der Harst Altis 29
Meisjes junioren A
1 Madelief Kok Triathlon 1 1 2
2 Sanne de Ruiter Clytoneus 2 2 4
3 Lotte Jacobsen Pijnenburg 4 3 7
4 Nadine de Vries Clytoneus 6 5 11
5 Gabriela Riebeek Almere '81 8 4 12
Anne Geytenbeek U-Track 3
Femke Brouwer Phoenix 5
Megan Swiebel Spirit Lelystad 6
Liza van de Vooren Hellas 7
Tabitha Bruin Hellas 9
Nathalie Leushuis Triathlon 10
Meisjes junioren B
1 Janneke van Hofslot Triathlon 2 1 3
2 Britt Jager Altis 1 3 4
3 Maud Kaarsgaren Fit 4 4 8
4 Maureen van Solinge U-Track 5 5 10
5 Christine de Waal Hellas 7 8 15
6 Hannah Garritsen Clytoneus 6 10 16
7 Noor Schepers Altis 10 7 17
8 Dana Buitenhuis Zeewolde Atletiek 8 11 19
9 Jitske van Helden Triathlon 9 13 22
10 Marit Jansons Triathlon 11 14 25
11 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 14 16 30
12 Pien Kempe Altis 16 19 35
12 Sanne Bakker Schut Triathlon 15 20 35
Hieke van Rijnsoever Hellas 2
Lois Kok Altis 3
Ines van den Berg U-Track 6
Aniek Kothman Altis 9
Camiel Hitters Fit 12
Sabien Hilhorst BAV 12
Yda de Jong Fit 13
Emma van de Beek BAV 15
Loes Vogelaar Fit 17
Roos Prins Triathlon 17
Debora Delhez Altis 18
Kaixin Tensen Triathlon 21
Jongens junioren C
1 Mauro Dieters Almere '81 1 1 2
2 Pablo van Hoorn Altis 2 2 4
3 Juan Zijderlaan Atverni 4 4 8
4 Rick van der Meer Zeewolde Atletiek 3 6 9
5 Ralph-Karsten van der Vliet Pijnenburg 8 3 11
6 Jarik van de Mast Altis 7 5 12
6 William Knol U-Track 5 7 12
8 Lars Molenkamp Almere '81 6 8 14
9 Jonah Broer Triathlon 10 10 20
10 Gies Oude Brunink Fit 14 9 23
10 Nathan Houwaard Triathlon 12 11 23
12 Iker Bruggink Phoenix 13 12 25
13 Dat de Kiefte Phoenix 17 14 31
14 Joris IJzinga Altis 16 17 33
15 Arvid Jansons Altis 20 19 39
16 Marijn van der Harst Altis 18 24 42
17 Levi Posthuma Altis 15 28 43
18 Finn van der Maas Fit 19 27 46
18 Luc Nederpel Atverni 30 16 46
20 Hugo van Westerneng Triathlon 25 23 48
20 Pier van der Ploeg Triathlon 26 22 48
22 Bas van Groenestein Almere '81 29 21 50
22 Koen van Eden Spirit Lelystad 24 26 50
24 Thomas Schols Atverni 31 20 51
25 Pim Zeeman Hellas 21 32 53
25 Sven Kroon Almere '81 23 30 53
27 Olaf Rijnboutt Hellas 28 29 57
28 Mats Medema Altis 32 31 63
29 Julian Dorresteijn Pijnenburg 35 34 69
30 Mathijs Kwakman Pijnenburg 34 36 70
31 Ilja van Ekkendonk Altis 38 38 76
32 Floris van Schagen Triathlon 40 37 77
32 Koen Bijlsma Zeewolde Atletiek 33 44 77
34 Gijs Broere Triathlon 43 35 78
35 Sem Kleijne Fit 42 40 82
36 Jorren de Valk Fit 39 48 87
36 Tiziano de Kruijf Altis 41 46 87
38 Kevin Weerdenburg Altis 48 43 91
39 Boris van de Beek Fit 45 49 94
40 Tim Niezink Pijnenburg 49 51 100
41 Kenan van der Kooij Altis 47 54 101
42 Ivo Rots Altis 50 53 103
42 Remy Vink Altis 53 50 103
44 Jan Spekman Hellas 52 58 110
44 Siebe Westerhof Zeewolde Atletiek 54 56 110
46 Marten Krikken Pijnenburg 57 61 118
47 Mitchel van Dam Zeewolde Atletiek 59 60 119
Meije Bosma Hellas 9
Jonas Kole Altis 11
Bas Noordhoek Atverni 13
Jip van der Kieft Altis 15
Mees Overbeek Altis 18
Yuri Stolk Pijnenburg 22
Oscar Meijer Altis 25
Martijn Schoemaker Zeewolde Atletiek 27
Jort Mol Lous BAV 33
Finn van Wordragen Altis 36
Tobias Favier Altis 37
Jesse van de Beek BAV 39
Jari van der Voorn Zeewolde Atletiek 41
Mats Roskamp BAV 42
Jesse van der Veen Triathlon 44
Tijmen Hoogendoorn BAV 45
Taran van Ess Altis 46
Yannick Faerber U-Track 47
Robin Jovicic Altis 51
Lars Thijssen Atverni 52
Milan Roos Zeewolde Atletiek 55
Teun Bisschops Altis 55
Daniyal Sofian Brandenburg Triathlon 56
Yahir Strang Altis 57
Lars Bögels Altis 58
Storm Schifflers Clytoneus 59
Eric Nuijtemans Hellas 60
Tjade Smelt Zeewolde Atletiek 62
Meisjes junioren C
1 Selina Franken Zeewolde Atletiek 1 1 2
2 Loes Kempe Altis 2 2 4
3 Luna Zimnik Clytoneus 3 3 6
4 Emma Landman Triathlon 4 6 10
5 Eva Kroon Altis 7 7 14
5 Iza de Waal Zeewolde Atletiek 9 5 14
7 Marlot Groeneweg Altis 11 8 19
8 Katya Stappers Altis 12 11 23
9 Iris Turksema Spirit Lelystad 15 10 25
9 Marinka Schuurman Altis 16 9 25
11 Maartje Rinsema Altis 18 14 32
11 Myrthe Vernooij Altis 19 13 32
13 Isa van Sintemaartensdijk Altis 21 15 36
14 Berber Schaap Zeewolde Atletiek 20 19 39
15 Emma Swaanen Altis 27 18 45
16 Lotte Stam Altis 24 25 49
16 Nora Kwakman Triathlon 23 26 49
18 Lena Broere Triathlon 31 21 52
19 Myrthe Martens Altis 32 20 52
19 Senna Vroemen Altis 28 24 52
21 Rilana Duynstee Spirit Lelystad 35 22 57
22 Elieke Kars Zeewolde Atletiek 30 31 61
22 Juul Embrechts Fit 29 32 61
24 Joyce Bakker Schut Triathlon 36 30 66
25 Hanna Latour Triathlon 37 34 71
26 Pip Verschuijten Altis 45 28 73
27 Anouk Wegerif Pijnenburg 42 33 75
27 Erica de Lange Spirit Lelystad 38 37 75
29 Lauren van Beuningen Pijnenburg 43 35 78
30 Keziah Orie Altis 53 36 89
30 Noor Uyt den Bogaard Altis 47 42 89
32 Lieke Bakker Triathlon 52 44 96
33 Anika van der Wolf Altis 50 47 97
33 Dagmar Schepers Altis 51 46 97
Merel Veltman Almere '81 4
Karlijn Mesman Atverni 5
Nynke Streppel Fit 6
Norah van Kippersluis Pijnenburg 8
Anniek van Triest Clytoneus 10
Meike Stoter Triathlon 12
Nora Stemerding Triathlon 13
Jasmijn Post Altis 14
Tessa Klein Holte Fit 16
Febe Bakker BAV 17
Lidewij Boddeke Hellas 17
Eva van Ieperen Pijnenburg 22
Renée van de Mast Altis 23
Janna de la Croix Triathlon 25
Jolijn Stemerdink Triathlon 26
Inez Bosker Altis 27
Anoek van Hal Hellas 29
Marloes Bosman Hellas 33
Elin Kruizenga Altis 34
Sterre van der Zouw Altis 38
Floor Smelt Zeewolde Atletiek 39
Marit Kort Pijnenburg 39
Anissa Toumi Altis 40
Emma Kamer Hellas 40
Donna Schomaker Altis 41
Robin van der Have Altis 41
Estelle Hurts Atverni 43
Anne van de Coterlet Pijnenburg 44
Indyra Jonkers Triathlon 45
Bente Booij Altis 46
Eva Schrooten Altis 48
Lieke Koene Altis 48
Floor Spaan Pijnenburg 49
Isabel Kerstholt Altis 49
Lola Uffels Altis 50
Danne Teeuwisse Triathlon 51
Milou van Bekkum Pijnenburg 54
Jongens junioren D2
1 Enrico Cossuto Almere '81 1 1 2
2 Benjamin Post Altis 2 2 4
3 Harm Welleweerd Hellas 3 4 7
4 Rhune van Doorn Triathlon 4 6 10
4 Timo Straathof Atverni 7 3 10
6 Thom van der Leest Altis 8 5 13
7 Gijs Bomer Hellas 11 7 18
8 Finn van Ek Hellas 9 11 20
9 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 12 9 21
10 Rogier Groeneweg Altis 14 8 22
11 Diederik van der Vliet Pijnenburg 15 14 29
11 Manuel Theebe AV Nijkerk 19 10 29
11 Rick Snijder Triathlon 16 13 29
14 Jonathan van Lien Zeewolde Atletiek 17 17 34
15 Wytze de Jong Fit 18 19 37
16 Aaron Grul Phoenix 23 15 38
17 Theun Blommers Pijnenburg 20 20 40
18 Philip Walraven Altis 26 16 42
19 Sven Huijnen Altis 28 18 46
20 Finn van der Es Zeewolde Atletiek 24 23 47
21 Sjoerd van Solinge U-Track 25 26 51
22 Mats van Dijk U-Track 27 27 54
23 Timo Laseur Altis 30 24 54
23 Ard de Jong Altis 31 25 56
25 Boris Hermsen Atverni 35 28 63
25 Giel Sportel Altis 33 30 63
25 Tibbe Moro Altis 34 29 63
28 Jenson de Groot Almere '81 36 33 69
29 Marijn Keswiel Pijnenburg 37 35 72
30 Jarne van de Poll Altis 39 38 77
31 Julian Kriek Zeewolde Atletiek 41 37 78
32 Jan Pieter de Waal Hellas 40 42 82
33 Jacob van Alstein Fit 44 40 84
34 Joran Pijl Altis 43 43 86
35 Huub Olde Dubbelink Altis 42 45 87
36 Merlijn van Urk Altis 47 44 91
37 Anwar Allali Altis 46 46 92
Sam de Wild Hellas 5
Niels Hulsman Altis 6
Bruno Stoon U-Track 10
Araya Wolfs Zeewolde Atletiek 12
Floris van der Vijgh Hellas 13
Rick Scherrenburg Pijnenburg 21
Ryan van Oudheusden Hellas 21
David Zwaal Phoenix 22
Teun Emond U-Track 22
Stijn Beverwijk Triathlon 29
Jesse Hoogendijk Altis 31
Kian Schouten Fit 32
Mathijs de Winter Zeewolde Atletiek 32
Joep van Ede U-Track 34
Kiran Schoonderwoerd Pijnenburg 36
Lucas Pasker Altis 38
Sven Poelman Zeewolde Atletiek 39
Yarno de Jong Spirit Lelystad 41
Edward Dijkstra Fit 45
Jongens junioren D1
1 Nariño Renfurm Almere '81 2 1 3
2 William van Triest Clytoneus 1 3 4
3 Noah Schoonhoven Atverni 4 5 9
3 Teun Merckx Almere '81 5 4 9
5 Tycho de Vries Spirit Lelystad 7 6 13
6 Jente van Geest Altis 3 11 14
7 Koray Yandi Almere '81 6 10 16
8 Benjamin Götte Triathlon 10 8 18
9 Quirijn Pastoor Zeewolde Atletiek 12 7 19
10 Martijn van Doorn Altis 8 13 21
10 Thijs Kempe Altis 9 12 21
12 Brigt van Apeldoorn Triathlon 13 9 22
13 Noah Groen in 't Wout Clytoneus 11 20 31
14 Menno Hoornstra ATHLOI 18 14 32
15 Rens Kelder Triathlon 15 17 32
16 Roemer de Jong Triathlon 14 22 36
16 Yuri Vink Phoenix 20 16 36
18 Floris van Tuijl Almere '81 17 21 38
19 Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse Altis 16 23 39
20 Guus Boorsma Altis 24 18 42
21 Teun Lip Triathlon 19 25 44
22 Mike Middelkoop Triathlon 22 24 46
23 Wessel Meskers Almere '81 21 27 48
24 Nathaniel Dijkerman Almere '81 27 28 55
24 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 26 29 55
26 Jesse Cools Altis 25 34 59
27 Satria Jansen Triathlon 35 26 61
27 Siem van Tuyl Altis 31 30 61
29 Lukas van der Linde Fit 33 31 64
30 Quinn Jager Pijnenburg 32 38 70
31 Levi Bras Altis 29 42 71
32 Lars Bergmann Triathlon 37 36 73
33 Maarten Arnoldus Pijnenburg 34 41 75
33 Timo Kieft Pijnenburg 38 37 75
35 Lucas Karelsen Pijnenburg 36 46 82
35 Navajo Nahumury Altis 43 39 82
37 Chris Nuijtemans Hellas 44 45 89
38 Jens Werner Triathlon 47 48 95
39 Jochem van den Berg Zeewolde Atletiek 49 49 98
39 Kingston Schuld Altis 48 50 98
Sybe van Dijk U-Track 2
Jelle van der Heijden Altis 15
Tom Zwaan Almere '81 19
Idse van der Schoot U-Track 23
Ruben Immerzeel Phoenix 28
Thomas Mooi Phoenix 30
Mik Stroo BAV 32
Jesper van der Neut Hellas 33
Sape van der Woude Hellas 35
Mees Hirsch Pijnenburg 39
Daen Bovenkerk Altis 40
Koen Bruin Phoenix 40
Ruben Middelaar Altis 41
Teije Benschop Pijnenburg 42
Ruben Andriessen Atverni 43
Pepijn Sierat BAV 44
Diogo van den Berg Atverni 45
Quinten Landman Almere '81 46
Ruben van Middelaar Altis 47
Arvin Bronder Altis 50
Etienne Hartgers BAV 51
Jochem Klein Altis 51
Meisjes junioren D2
1 Jikke van der Ploeg Triathlon 1 2 3
1 Laila Yahyaoui Almere '81 2 1 3
3 Noor ter Rahé Fit 3 3 6
4 Britt van Westerlaak Altis 6 6 12
4 Floor Bomer Hellas 4 8 12
4 Merle van Logtestijn Pijnenburg 7 5 12
7 Olivie van der Linden Hellas 8 7 15
8 Bo Engel Spirit Lelystad 12 4 16
9 Lara van den Broek Phoenix 5 15 20
10 Aisha Meijer Hellas 13 9 22
11 Indy Kortman Altis 11 12 23
12 Ireen Stoter Triathlon 10 16 26
13 Jacobien Hoyng Triathlon 14 14 28
14 Sanne Geurtsen Hellas 16 13 29
15 Elin Buitenhuis Zeewolde Atletiek 20 10 30
16 Jelke Steenbeek Altis 18 20 38
17 Robin van de Grijp Altis 22 21 43
18 Noor Tewes Fit 25 22 47
19 Abigail Noruwa Altis 31 17 48
20 Flore Embrechts Fit 24 25 49
21 Sofie Morsch Triathlon 23 27 50
22 Elena Slagt Altis 19 34 53
23 Liva Hofsté Altis 27 29 56
24 Karlijn Rinsema Altis 26 33 59
24 Marlieke Castelein Triathlon 28 31 59
26 Imme Kleijne Fit 34 26 60
27 Annemijn Kerstholt Altis 30 35 65
27 Janna Luijk Fit 37 28 65
29 Ilse Veenma Altis 32 36 68
29 Valérie Dorland Altis 36 32 68
31 Anna Kompier Phoenix 39 30 69
32 Rosa Bus Altis 35 39 74
33 Famke Fonken Pijnenburg 38 38 76
34 Noawende Kok Altis 40 40 80
35 Anouk van Dalen Altis 41 41 82
36 Maureen Baartmans Altis 43 42 85
Emily Verhoef Pijnenburg 9
Nikita Vissers Hellas 11
Ereza Plochg Triathlon 15
Sofie Klein Willink Triathlon 17
Sterre de Jonge BAV 18
Tiara de Beet Hellas 19
Janne van Tuyl Altis 21
Bente Wiggers Fit 23
Lola Rings Zeewolde Atletiek 24
Mya van Horsen ATHLOI 29
Aimy Landman Altis 33
Lieke Reyn Fit 37
Fay Kuipers Triathlon 42
Vera Pierik U-Track 44
Meisjes junioren D1
1 Benita Beerse Almere '81 2 1 3
1 Evie de Roos Fit 1 2 3
3 Jackie Vissers Hellas 4 3 7
4 Marit Elkerbout Altis 3 5 8
5 Hannah Vos Fit 5 4 9
6 Olivia Louwe Kooijmans Altis 8 8 16
7 Faisa Nicolaas Altis 7 10 17
8 Denise Kliphuis Fit 9 9 18
8 Lara van 't Klooster Triathlon 11 7 18
10 Mara Schouw Pijnenburg 6 16 22
11 Anne-Ruth de Bruijne Hellas 10 13 23
12 Anna Braeken-Kristensen Altis 16 12 28
12 Sophie Blom Spirit Lelystad 13 15 28
14 Jolie Minnée Triathlon 20 11 31
15 Noortje Biemond Spirit Lelystad 19 18 37
16 Ella Haaksman Hellas 14 24 38
16 Imke van der Spoel Altis 15 23 38
16 Laurenne van den Berg Almere '81 18 20 38
19 Nynke Glas Spirit Lelystad 24 17 41
20 Daphne Boersma Altis 23 25 48
21 Rebecca van Pagée Zeewolde Atletiek 27 22 49
22 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 22 28 50
23 Rosalie Franken Almere '81 25 27 52
24 Robin de Bruin Altis 29 26 55
25 Caitlin Verhaar Pijnenburg 28 31 59
26 Kim van der Wal Altis 32 29 61
27 Bente Rutten Altis 31 35 66
27 Jinte Jonker Triathlon 33 33 66
29 Carmen Schipper Pijnenburg 30 37 67
30 Mariana Mak Altis 39 30 69
31 Asanay Malik Altis 35 40 75
32 Eva van der Linden Triathlon 37 39 76
32 Selene Janmaat Spirit Lelystad 42 34 76
34 Maud Ruitenberg Altis 40 38 78
35 Esmee Kramer Pijnenburg 47 32 79
36 Ilana Akkerman Pijnenburg 46 36 82
37 Ana van der Sande Altis 41 42 83
38 Lotte van de Coterlet Pijnenburg 44 43 87
39 Famke Willems Altis 48 45 93
Tirza Streppel Fit 6
Emma de Jong OSM '75 12
Lieve Kroon Almere '81 14
Berrit Roex Triathlon 17
Anneloes van Erkelens Fit 19
Danne Mossink Altis 21
Madelief van Leur Altis 21
Hanne Pinxterhuis Hellas 26
Sasha Smink Triathlon 34
Indy Broer Triathlon 36
Kyra van der Meer Triathlon 38
Shylo de Geus BAV 41
Dilara Oktay Pijnenburg 43
Nina van de Weerd BAV 44
Caya Mets Pijnenburg 45
Julia van der Horst BAV 46
Carmen Lijzenga Triathlon 49
Mette Storm Pijnenburg 50
Jongens pupillen mini
1 Daniel Verweij Zeewolde Atletiek 3 2 5
2 Chris van Amerongen BAV 6 3 9
2 Rein Tewes Fit 5 4 9
4 Mark Strang van Hees Pijnenburg 4 7 11
5 Tiemen Ingram Fit 7 5 12
6 Boyd Lankreijer BAV 8 9 17
7 Bram Geurtsen Hellas 9 11 20
8 Ole Kloppenburg Triathlon 11 10 21
9 Mees Klarenbeek Phoenix 10 12 22
10 Bram Wunderink BAV 13 17 30
11 Sirius Bouwens Triathlon 14 18 32
Samme Mooi Phoenix 1
Thijmen Versteeg Zeewolde Atletiek 1
Floris Smulders Zeewolde Atletiek 2
Julyan Eccles Altis 6
Tijn van Gent Triathlon 8
Lennard Smedema Triathlon 12
Lasse van den Akker Pijnenburg 13
Kyan Blaauw Zeewolde Atletiek 14
Matthijs Hogendoorn Pijnenburg 15
Surya Jansen Triathlon 15
Aidan Janssen BAV 16
Maurits Meeuwsen Hellas 16
Sallah Ouahamdi Zeewolde Atletiek 19
Boaz Bossveld Zeewolde Atletiek 20
Meisjes pupillen mini
1 Bente Smit BAV 1 1 2
2 Flore van Keulen Clytoneus 2 2 4
3 Kari Cranenbroek Pijnenburg 3 3 6
4 Eola Verbakel Pijnenburg 4 4 8
5 Esmée Schwarts Spirit Lelystad 7 7 14
6 Eva Knoop Hellas 8 8 16
Jeslyn de Graaf Atverni 5
Yenthe Minkhorst Zeewolde Atletiek 5
Pippa Dijkman Altis 6
Puck Johannes Altis 6
Jongens pupillen C
1 Eneas Verbakel Pijnenburg 1 1 2
2 Florian Jellesma Pijnenburg 2 2 4
3 Kai van Zijtveld Altis 3 5 8
3 Siem Sweep Spirit Lelystad 4 4 8
5 Jelger Boorsma Altis 6 7 13
6 Lars Epema Altis 7 6 13
7 Dhedde van Doorn Triathlon 5 10 15
8 Floris Otto Clytoneus 9 8 17
9 Alex van 't Wout Altis 11 9 20
10 Nick van den Berg Triathlon 10 11 21
11 Emiel Breuls Hellas 13 13 26
12 Gijs Wagemakers Altis 14 14 28
13 Auke Binnekamp Altis 18 16 34
14 Daniël van Veldhuizen Pijnenburg 17 19 36
14 Joep Hofman Altis 19 17 36
14 Tygo Spendel Altis 15 21 36
17 Thibault Pothof Spirit Lelystad 21 20 41
18 Noah van Ramshorst Triathlon 20 22 42
19 Lasse Faber Altis 23 23 46
19 Marijn Berfelo Altis 28 18 46
21 Dex Berghuis Triathlon 24 27 51
22 Dito Jansen Triathlon 25 28 53
22 Renzo Schouw Pijnenburg 29 24 53
24 Niels Bakker Triathlon 27 29 56
Jesse Fonken BAV 3
Timo van Lien Zeewolde Atletiek 8
Jurre Bot Pijnenburg 12
Robin Koopman AV Nijkerk 12
Mareijn van Beusichem Zeewolde Atletiek 15
Menno Walgemoed Altis 16
Tymen Wouterse BAV 22
Nick Dekker BAV 25
Maas van Bree Atverni 26
Tobias van Boven AV Nijkerk 26
Thijs van Broekhuizen Zeewolde Atletiek 30
Evin Kooy Hellas 31
Stijn Paauw Zeewolde Atletiek 32
Nathan Zwiers Zeewolde Atletiek 33
Meisjes pupillen C
1 Pueblita Renfurm Almere '81 1 1 2
2 Meike Rothuizen Altis 3 2 5
3 Esmëe van Lammeren Almere '81 5 3 8
4 Noortje Boswinkel Triathlon 2 7 9
5 June van Hooijdonk Hellas 6 4 10
6 Benthe van Veen Pijnenburg 9 8 17
6 Zee de Kiefte Phoenix 8 9 17
8 Catolijne van den Berg Almere '81 7 11 18
9 Luna Meinten Zeewolde Atletiek 12 10 22
10 Iva Wijnberger Pijnenburg 10 13 23
11 Wende Geurtsen Pijnenburg 18 6 24
12 Ellemijn Visscher Altis 13 14 27
13 Evi Visser Triathlon 11 17 28
14 Merel de Wee Triathlon 14 15 29
15 Maud Langendijk Zeewolde Atletiek 19 16 35
16 Cato Kaljee Altis 17 20 37
17 Fien Bramer Altis 21 18 39
18 Annabel van Schagen Pijnenburg 26 19 45
19 Irene Riesenkamp Altis 25 22 47
20 Roos Verhagen Altis 27 28 55
21 Eva Mout BAV 29 30 59
22 Sara Wunderink BAV 30 31 61
Rinke Scholten Triathlon 4
Lana Lillian Eccles Altis 5
Liz van Diepen Triathlon 12
Jinthe van Hamersveld OSM '75 15
Maegan Pool Clytoneus 16
Doutze Visser Altis 20
Aafke Simons Clytoneus 21
Floor van Geest Altis 22
Elise Stugels Hellas 23
Mila Clappers BAV 23
Sarah Hoogewoud AV Nijkerk 24
Ymke Valkonet Triathlon 24
Elise Singels Hellas 25
Christel van der Haar Zeewolde Atletiek 26
Amélie van Hedel Hellas 27
Anouk Kuijer Pijnenburg 28
Fay van Eijkelenburg Altis 29
Helena Abigaïl Martens Spirit Lelystad 32
Jongens pupillen B
1 Tim van den Heuvel Atverni 1 1 2
2 Ole van der Grinten Altis 2 2 4
3 Juuso van der Ende Almere '81 3 4 7
4 Casper Holterhues Altis 5 6 11
4 Friso Leunk Fit 6 5 11
4 Palle Cranenbroek Pijnenburg 4 7 11
7 Lucas Hendrickx Triathlon 8 9 17
8 Jasper van Schaik Zeewolde Atletiek 13 8 21
9 Simon Broek Triathlon 11 12 23
10 Thijs van Amerongen BAV 10 14 24
11 Jari Goudena Clytoneus 15 10 25
12 Luuk van Meerveld Altis 9 18 27
13 Jonas Cressent Altis 16 13 29
13 Teun Hompes BAV 14 15 29
15 Guus van de Burgwal Altis 7 25 32
16 Thijs van der Wal Altis 17 16 33
17 Lucas Hoek BAV 23 17 40
17 Siem van den Akker Pijnenburg 18 22 40
19 Floris van den Berg Altis 22 19 41
20 Olivier Zwaal Altis 21 23 44
21 Rubin Michiels Clytoneus 26 24 50
21 Xavi van der Vliet Pijnenburg 19 31 50
23 Sebastian Redel Altis 31 21 52
24 Tijn Klarenbeek Phoenix 25 29 54
25 Akram Pinard Altis 20 35 55
26 Martijn Kok BAV 28 28 56
26 Roan Nieuwenhuijsen Altis 29 27 56
28 Giel Hompes BAV 24 34 58
29 Mees Otto Clytoneus 33 26 59
30 Nout Kroeze Altis 32 37 69
31 Thorsten Bouwens Triathlon 35 38 73
32 Julian Dierdorp Pijnenburg 30 47 77
33 Rik Burgel Clytoneus 37 42 79
34 Sven van de Breemer Pijnenburg 34 46 80
35 Jachi Nwanne BAV 40 41 81
36 Mick Lablans Triathlon 39 45 84
37 Finn Tebbens Altis 44 43 87
38 Jakob van Dijk Triathlon 45 49 94
Sedic Wanders Almere '81 3
Pepijn Peeters U-Track 11
Gijs Brands OSM '75 12
Bart Jansen Triathlon 20
Vriend Allom Triathlon 27
Melle Hagmolen of ten Have Pijnenburg 30
Tim Doorn Atverni 32
Niek van Reen Zeewolde Atletiek 33
Bas Vastenburg Zeewolde Atletiek 36
Nanne Langemeijer Altis 36
Abe van Stralen Altis 38
Desmond Boel Atverni 39
Luuk Walraven Altis 40
Samuel Sengal BAV 41
Collin Hooijer BAV 42
Roan Alvares ATHLOI 43
Jonas Rijkenberg Hellas 44
Hidde Heijerman Altis 48
Anouar Ouahamdi Zeewolde Atletiek 50
Meisjes pupillen B
1 Alana Dijkman Altis 1 3 4
2 Elske Dunnink Altis 2 4 6
3 Marije Kars Zeewolde Atletiek 4 6 10
3 Stella Paulusma Triathlon 3 7 10
5 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 8 5 13
5 Nunne Olde Dubbelink Altis 5 8 13
7 Jet van Oostenbrugge Fit 7 10 17
8 Darlene Krijtenburg Altis 9 15 24
9 Luce van der Lee Pijnenburg 13 13 26
9 Moyra Tissingh Pijnenburg 14 12 26
11 Puck van Bladel Triathlon 15 14 29
12 Carina Pastoor Zeewolde Atletiek 12 19 31
12 Emely Bronder Altis 10 21 31
14 Hanne van der Meer Altis 11 24 35
15 Hinde Wunderink BAV 16 20 36
16 Eline van Duinen BAV 19 18 37
17 Jasmijn van der Heijden Altis 18 23 41
18 Eva Buitenkamp Altis 17 25 42
19 Itske van der Ploeg Triathlon 22 22 44
20 Neva Kapelle Triathlon 20 32 52
21 Linde de Rooy Triathlon 24 29 53
22 Jayda Verhaar Pijnenburg 25 31 56
22 Noor Pillen Pijnenburg 23 33 56
24 Melissa van Duijn Altis 21 37 58
25 Hiske Eshuis Triathlon 26 34 60
26 Fenna van der Laan BAV 31 37 68
27 Defne Keskin Triathlon 28 39 67
28 Eleanore Joosse Altis 32 41 73
28 Iris Kooistra Altis 35 38 73
30 Isabelle Snijder Triathlon 34 42 76
31 Daphne Hogervorst BAV 38 45 83
32 Nathalie Dijkhuis Spirit Lelystad 37 47 84
33 Lisa Verblauw Altis 36 52 88
34 Sofie van Drie BAV 39 51 90
Valerie van Keulen Clytoneus 1
Zoëy Fonken BAV 2
Livia Damhuis Phoenix 6
Sacha Walgers Pijnenburg 9
Leena van Dijk U-Track 11
Tsima Verdoner U-Track 16
Roos de Jong Pijnenburg 17
Evi van den Broek Fit 27
Jade Koelewijn Almere '81 26
Louise Oosterhuis Zeewolde Atletiek 27
Isabella Nieuwkoop OSM '75 29
Lene Driessen Pijnenburg 28
Milou van Bruxvoort Triathlon 30
Danique van Braak Zeewolde Atletiek 30
Tessa van den Berg Zeewolde Atletiek 33
Daantje Snelder Triathlon 36
Divya Kanhai U-Track 40
Indy Ruitenberg Zeewolde Atletiek 40
Keeva Don Altis 43
Mees Johannes Altis 44
Joosje Arentsen Triathlon 46
Fleur van Gorkum Altis 48
Isolde Faber Pijnenburg 49
Rosalie Meints Zeewolde Atletiek 50
Jongens pupillen A1
1 Henry Nicolaas Altis 1 1 2
2 Guus Lemmens OSM '75 3 4 7
2 Zeki Mihci BAV 4 3 7
4 Gijs Merckx Almere '81 7 2 9
5 Teun Westein Phoenix 8 5 13
6 Daan Beeks Altis 6 9 15
7 Matthias Maasse Zeewolde Atletiek 9 7 16
8 Joek Boonstra BAV 13 8 21
9 Taeke Doevendans Triathlon 11 12 23
10 Melle Pietersma Fit 14 10 24
11 Samuel Post Altis 21 6 27
12 Matías Fontes Wentink Triathlon 17 11 28
13 Yuri Ris ATHLOI 16 14 30
14 Rolan Iking Altis 22 17 39
15 Lucas van Lien Zeewolde Atletiek 18 22 40
16 Lode Sanders Phoenix 28 13 41
17 Hugo van Rens BAV 24 18 42
17 Kyano Lankreijer BAV 26 16 42
19 Jasper van Eck Atverni 29 15 44
19 Mels van Stratum Triathlon 20 24 44
21 Damian Verweij Zeewolde Atletiek 27 20 47
22 Jens van de Wetering Triathlon 25 27 52
23 Kjell Berends BAV 30 23 53
24 Mees Ruitenbeek Altis 31 25 56
25 Ivar Vink Phoenix 38 19 57
26 Sven Dekker Clytoneus 35 28 63
27 Alek Baggerman Hellas 33 31 64
28 Tygo Pothoven Pijnenburg 32 33 65
29 Liu Spijker Triathlon 34 32 66
30 Timme Bussemaker Pijnenburg 39 30 69
31 Hielke van Gelder Altis 44 26 70
32 David Louwe Kooijmans Altis 42 29 71
33 Stijn van Zijst Fit 57 21 78
33 Thomas Pronk Atverni 40 38 78
35 Bouke Streefland Pijnenburg 49 34 83
36 Nils Medema Altis 41 43 84
37 Sebastiaan Boonstra Triathlon 46 40 86
38 Sep van Diepen Triathlon 48 41 89
39 Oscar Overbeek Fit 45 49 94
40 Damian Scholten Triathlon 43 53 96
40 Kevin Schwarts Spirit Lelystad 52 44 96
42 Tygo Pureveen Pijnenburg 60 37 97
43 Lars van der Spek Fit 53 48 101
44 Mees Blijenberg Triathlon 59 45 104
45 Floris Valkonet Triathlon 55 50 105
45 Lars Rijksen Pijnenburg 54 51 105
47 Ruben Baartmans Altis 61 56 117
48 Freek Arnoldus Pijnenburg 65 54 119
49 Bas van der Schriek Altis 66 57 123
49 Mats Beverwijk Triathlon 63 60 123
51 Tobias Hilhorst Triathlon 70 59 129
Luuk Emond U-Track 2
Pelle de Raad Altis 5
Pepijn Keppel Phoenix 10
Pieter Huneker U-Track 12
Janowa Weide U-Track 15
Tim Pieneman Pijnenburg 19
Floris Meeuwsen Hellas 23
Brent Schifflers Clytoneus 35
Quinten Bousché Pijnenburg 36
Wessel Siezen Fit 36
Daniel van Schayik Fit 37
Julian Krist Zeewolde Atletiek 39
Silas van Wierst Zeewolde Atletiek 42
Naud van Veenendaal Pijnenburg 46
Gijs Langendijk Zeewolde Atletiek 47
Jim Vreman Pijnenburg 47
Jasper van Logtenstein Pijnenburg 50
Ruben Sondervan ATHLOI 51
Joep van Leeuwen Pijnenburg 52
Jeroen Poortman Pijnenburg 55
Maarten Koop Altis 56
Sjoerd van Schaick Hellas 58
Wouter Kooij Zeewolde Atletiek 58
Beer Goense Altis 62
Roan Versteegen Altis 64
Onno Hoekstra Triathlon 67
Niek Lippinkhof Zeewolde Atletiek 68
Aron Caspers Altis 69
Meisjes pupillen A1
1 Kyara Lankheet Altis 1 2 3
1 Laura Duits Pijnenburg 2 1 3
3 Alexandra Koenis Almere '81 4 3 7
4 Dot Pouw BAV 3 8 11
5 Mirthe Petra Pijnenburg 6 6 12
6 Anna Strang van Hees Pijnenburg 9 4 13
6 Wies Schmitz Almere '81 8 5 13
8 Anniek Mateman Triathlon 5 9 14
9 Bodine Roza Altis 11 7 18
9 Cato Hompes BAV 7 11 18
11 Liz Schoonhoven Atverni 10 16 26
11 Noena van den Berg Almere '81 14 12 26
13 Nola van der Loos Hellas 18 14 32
14 Jette de Jonge BAV 16 20 36
15 Fé Legall Melendez Pijnenburg 17 21 38
16 Eva van Lammeren Almere '81 20 19 39
16 Fiene van Maanen Pijnenburg 22 17 39
18 Thiebe van Doorn Triathlon 24 18 42
19 Britte Wijnberger Pijnenburg 21 22 43
19 Lenne Meijer Spirit Lelystad 30 13 43
21 Julia Clayton Triathlon 27 23 50
22 Ella Cools Altis 26 28 54
23 Floor van Drumpt Altis 32 26 58
23 Isabelle Lankreijer BAV 31 27 58
25 Lucia van der Linden Almere '81 35 24 59
26 Annet Kamp Fit 29 33 62
27 Sanne Linckens Hellas 37 30 67
28 Anna Lisa Mak Altis 36 34 70
29 Gwen Dassen Altis 33 38 71
30 Joss Dammers Pijnenburg 42 31 73
31 Ninthe Geurtsen Hellas 34 40 74
32 Lina el Bennay Phoenix 39 36 75
33 Kate van Heusden Altis 49 37 86
34 Senne Doeland Pijnenburg 47 43 90
Alicia Colet Zeewolde Atletiek 10
Indy Besse OSM '75 12
Zahra de Vries Spirit Lelystad 13
Ivana Marzec Pijnenburg 15
Neva van der Woude Atverni 15
Solene de Haan U-Track 19
Kathelijne ter Huurne Altis 23
Caithlyn van der Wiel Altis 25
Carlijn Kannegieter Altis 25
Roos Kempe Altis 28
Hannah Rietveld Fit 29
Annebel Bon BAV 32
Veerle van Heusden Phoenix 35
Lauren van der Haar Zeewolde Atletiek 39
Lies Vogelzang Triathlon 38
Hannah Heus Spirit Lelystad 41
Roos de Groot Hellas 40
Cato Klein Willink Triathlon 41
Cato Willems Altis 42
Lotte Winter BAV 43
Mila van de Groep Zeewolde Atletiek 44
Lynn Smit Sibinga Pijnenburg 44
Anouk van Nifterik AV Nijkerk 45
Marie-Claire van Oosterhout Fit 46
Merlin Veldhuis Altis 48
Jongens pupillen A2
1 Arend Wijnalda Hellas 1 1 2
2 Florijn van der Vliet Pijnenburg 4 2 6
3 Hidde de Jong Fit 7 3 10
3 Tim van de Burgwal Altis 5 5 10
5 Twan Goudena Clytoneus 10 4 14
6 Ewoud van Schaik Zeewolde Atletiek 9 6 15
6 Jitte Ydema Pijnenburg 8 7 15
8 Floris van de Ven Hellas 11 10 21
9 Sami Benali Atverni 13 12 25
10 Mike Kragten Altis 15 13 28
11 Niels Karel Altis 20 9 29
11 Silvan van Hussel AV Nijkerk 21 8 29
13 Tristan Pothof Spirit Lelystad 19 16 35
14 Chris de Jong Pijnenburg 25 15 40
15 Viktor van der Molen Phoenix 22 21 43
16 Bjorn Klein Zeewolde Atletiek 18 26 44
16 Luuk van Burgsteden Triathlon 24 20 44
18 Hielke van den Kieboom Fit 26 22 48
18 Pieter van der Zee Hellas 23 25 48
20 Tijn van de Grijp Altis 17 35 52
21 Jeppe Meesters Altis 29 27 56
22 Daniel Kuipers Atverni 32 32 64
23 Quintin Landskroon Altis 31 34 65
24 Bilal Bounjoum BAV 28 38 66
25 Floris Kamer Hellas 37 30 67
26 Noam Michiels Clytoneus 40 36 76
27 Stijn Kroeze Altis 39 39 78
27 Jonathan van Bokhorst Altis 36 42 78
29 Tom Westdijk Altis 42 37 79
30 Danilo Roest Pijnenburg 43 41 84
31 Lucas Otto Clytoneus 48 40 88
32 Daniël van der Leest Altis 47 47 94
32 Tycho van Hussel AV Nijkerk 50 44 94
34 Aron Taanman BAV 49 46 95
35 Gijs van Dalen Atverni 44 51 95
36 Ties Kok Pijnenburg 51 45 96
37 Jurre Schoenmakers Altis 52 48 100
38 Justin van Dam Zeewolde Atletiek 53 49 102
39 Thijs Berkhof Triathlon 54 50 104
40 Alain Tourne Triathlon 58 52 110
41 Jonathan Dijkhuis Spirit Lelystad 60 53 113
Berend van de Beek BAV 2
Dim Petrusma Altis 3
Mike van de Voorn Hellas 6
Marijn Wouters U-Track 11
Loek Scholten Triathlon 12
Casper van Elst Phoenix 14
Jeroen Mak Hellas 14
Luc Breton Fit 16
Lars Beijk Phoenix 17
Johannes Hegeman AV Nijkerk 18
Jaron Hamoen Zeewolde Atletiek 19
Marijn de Vries Clytoneus 23
Hugo Wouters U-Track 24
Biko Pot ATHLOI 27
Natan Hommel Zeewolde Atletiek 28
Jesse van Braak Zeewolde Atletiek 29
Ilian van Schaik Phoenix 30
Pierre Verhoosel Triathlon 31
Hidde Verdegaal Altis 33
Sijmen van der Harst Altis 33
Thijmen Hatzmann BAV 34
David Knuth Altis 35
Ties van Asch Pijnenburg 38
Floris van Baar Atverni 41
Teun Heijerman Altis 43
Romer de Wit Pijnenburg 45
Ronan Moquette Fit 46
Luca Krijger Zeewolde Atletiek 55
Vinesh Kanhai U-Track 56
Luc Roelofs Pijnenburg 57
Jason Hofstede Pijnenburg 59
Luuk Harmsen Altis 61
Meisjes pupillen A2
1 Iris Rietvelt Pijnenburg 1 1 2
2 Jelincy Nijlhof Almere '81 2 2 4
3 Romy Bendanon Triathlon 3 4 7
4 Noortje Zwaal Altis 5 3 8
5 Renske van der Maas Fit 4 5 9
6 Donna Lokhorst Altis 8 6 14
6 Linde Zijlstra Altis 7 7 14
8 Roos Verblauw Altis 6 9 15
9 Ronja van Oostenbrugge Fit 10 8 18
10 Jade Broer Triathlon 9 10 19
11 Eva Wagemakers Altis 12 11 23
12 Marit Kleijnen Pijnenburg 11 15 26
13 Yara Keers Fit 17 12 29
14 Yfke van der Meer Altis 13 17 30
15 Mette Wiggers Triathlon 18 14 32
16 Noa Schut Altis 16 18 34
17 Fé van der Weij Altis 14 22 36
17 Vere Ingram Fit 20 16 36
19 Femi van Buuren Phoenix 22 19 41
19 Meinou de Jong Triathlon 21 20 41
21 Epy Beerse Almere '81 15 31 46
22 Ella Marie Kurzmann Spirit Lelystad 23 27 50
22 June Besuyen Altis 25 25 50
24 Iris van Eerde Zeewolde Atletiek 27 26 53
24 Nikki Vroemen Altis 29 24 53
26 Mette van der Veen Pijnenburg 28 28 56
27 Aimeé Pillen Pijnenburg 26 37 63
28 Majken Berends BAV 24 41 65
29 Karlijn Mossink Altis 34 32 66
30 Marlou Pronk BAV 38 29 67
31 Laura van de Beek Hellas 35 35 70
31 Roos van Oostveen Altis 36 34 70
33 Rosalie Kriek Zeewolde Atletiek 37 40 77
34 Juno Kapelle Triathlon 41 39 80
35 Dominique Poelhekke Zeewolde Atletiek 39 42 81
36 Salomé Thevenard Altis 40 45 85
37 Fenna Miedema Altis 43 43 86
38 Marrit Jelgerhuis Triathlon 42 46 88
39 Lois Rijnders Altis 45 44 89
40 Fenne Boudewijns Pijnenburg 47 49 96
40 Julia de Keijzer BAV 48 48 96
42 Mayke van Lieshout Triathlon 46 52 98
43 Neala Don Altis 49 51 100
44 Jorieke van Duinen BAV 54 47 101
44 Sofie Kruiswijk BAV 51 50 101
46 Anouk Bakker Triathlon 50 53 103
47 Clarice van der Zanden Altis 52 54 106
Marin Berding Hellas 13 13
Lotte van Dongen AV Nijkerk 19 19
Sija Sikkema U-Track 21 21
Rosalie Nout U-Track 23 23
Kim Scheffers BAV 30 30
Nika Wendelaar Hellas 30 30
Anne van Blokland Pijnenburg 31 31
Mila Zwartjes Almere '81 32 32
Lieve Verschoor AV Nijkerk 33 33
Renske Versteeg Pijnenburg 33 33
Philippa Faase Fit 36 36
Judith Sjenitzer Pijnenburg 38 38
Mila Schaap Triathlon 44 44
Esmee Staal Altis 53 53
Julia Vastenburg Zeewolde Atletiek 55 55

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.01.2019