Cross competitie, regio 1 t.m. 5
15 december 2018
Zeewolde atletiek
Zeewolde
poule Zuid

Jongens junioren A 4000m
1 Jelle Timmerman Clytoneus 16.45
2 Daan Kothman Altis 16.50
3 Stef Ploeg Pijnenburg 17.26
4 Faas van der Ven Triathlon 18.15
5 Sybren  Kiewiet Hellas 18.27
6 Lennert Oosterbaan Altis 18.44
7 Joris Luczak BAV 19.04
8 Wessel Terpstra BAV 19.10
9 Marc de Hoogh Spirit Lelystad 32.12
Jongens junioren B 4000m
1 Pablo Velt Atverni 15.30
2 Tim  de Wild Hellas 15.51
3 Archie Hall U-Track 16.38
4 Max van Liempdt Almere '81 17.02
5 Stijn Verheij U-Track 17.04
6 Yafet Yewhanes Triathlon 17.08
7 Jibbe Teeuwisse Triathlon 18.04
8 Camiel  Colen Hellas 18.05
9 Jelle Swaanen Altis 18.06
10 Djimon de Groot Almere '81 18.12
11 Sven Druijff Triathlon 18.14
12 Roeland van der Ploeg Clytoneus 18.24
13 Thomas Bos Zeewolde Atletiek 18.38
14 Sven de Vries Zeewolde Atletiek 18.45
15 Jouke Westerhof Zeewolde Atletiek 18.45
16 Remco Martens BAV 18.50
17 Justin Lagadeau Altis 18.50
18 Joppe Bakker Clytoneus 19.13
19 Valentijn Embrechts Fit 19.20
20 Jasper  Bertrand Hellas 19.50
21 Jorg Bomas Altis 20.02
22 Eric Glas Spirit Lelystad 20.14
23 Chiel Meijer Zeewolde Atletiek 20.26
24 Tim IJsseldijk Altis 20.45
25 Chris Mons Zeewolde Atletiek 20.45
26 Jeroen Visser Atverni 20.51
27 Koen Overbeek Altis 20.57
28 Martijn Timmerman Clytoneus 21.08
29 Ivo van der Harst Altis 21.12
Meisjes junioren A 2500m
1 Madelief Kok Triathlon 11.38
2 Sanne de Ruiter Clytoneus 12.00
3 Lotte Jacobsen Pijnenburg 12.14
4 Gabriela Riebeek Almere '81 13.15
5 Nadine de Vries Clytoneus 13.21
6 Megan Swiebel Spirit Lelystad 15.10
Meisjes junioren B 2500m
1 Janneke van Hofslot Triathlon 12.25
2 Hieke  van Rijnsoever Hellas 12.26
3 Britt Jager Altis 13.07
4 Maud Kaarsgaren Fit 13.20
5 Maureen van Solinge U-Track 13.24
6 Ines van den Berg U-Track 13.28
7 Noor Schepers Altis 13.29
8 Christine  de Waal Hellas 13.40
9 Aniek Kothman Altis 13.43
10 Hannah Garritsen Clytoneus 13.47
11 Dana Buitenhuis Zeewolde Atletiek 13.49
12 Sabien Hilhorst BAV 14.00
13 Jitske van Helden Triathlon 14.06
14 Marit Jansons Triathlon 14.21
15 Emma van de Beek BAV 14.32
16 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 14.40
17 Roos Prins Triathlon 14.45
18 Debora Delhez Altis 14.45
19 Pien Kempe Altis 14.56
20 Sanne Bakker Schut Triathlon 15.11
21 Kaixin Tensen Triathlon 16.34
Jongens junioren C 3000m
1 Mauro Dieters Almere '81 11.52
2 Pablo van Hoorn Altis 12.07
3 Ralph-Karsten van der Vliet Pijnenburg 12.16
4 Juan Zijderlaan Atverni 12.17
5 Jarik van den Mast Altis 12.18
6 Rick van der Meer Zeewolde Atletiek 12.31
7 William Knol U-Track 12.48
8 Lars Molenkamp Almere '81 12.51
9 Gies Oude Brunnink Fit 13.04
10 Jonah Broer Triathlon 13.08
11 Nathan Houwaard Triathlon 13.10
12 Iker Bruggink Phoenix 13.28
13 Bas Noordhoek Atverni 13.32
14 Dat de Kiefte Phoenix 13.33
15 Jip van der Kieft Altis 13.42
16 Luc Nederpel Atverni 13.43
17 Joris Ijzinga Altis 13.44
18 Mees Overbeek Altis 13.47
19 Arvid Jansons Altis 13.49
20 Thomas Schols Atverni 13.53
21 Bas van Groenestein Almere '81 13.54
22 Pier van der Ploeg Triathlon 13.56
23 Hugo van Westerneng Triathlon 14.00
24 Marijn van der Harst Altis 14.01
25 Oscar Meijer Altis 14.03
26 Koen van Eden Spirit Lelystad 14.06
27 Finn van der Maas Fit 14.07
28 Levi Posthuma Altis 14.09
29 Olaf  Rijnboutt Hellas 14.11
30 Sven Kroon Almere '81 14.16
31 Mats Medema Altis 14.24
32 Pim  Zeeman Hellas 14.41
33 Jort Mol Lous BAV 14.48
34 Julian Dorresteijn Pijnenburg 14.49
35 Gijs Broere Triathlon 14.55
36 Mathijs Kwakman Pijnenburg 14.57
37 Floris van Schagen Triathlon 14.57
38 Ilja van Ekkendonk Altis 14.58
39 Jesse van de Beek BAV 15.10
40 Sem Kleijne Fit 15.12
41 Jari van der Voorn Zeewolde Atletiek 15.14
42 Mats Roskamp BAV 15.15
43 Kevin Weerdenburg Altis 15.16
44 Koen Bijlsma Zeewolde Atletiek 15.17
45 Tijmen Hoogendoorn BAV 15.24
46 Tiziano de Kruijf Altis 15.29
47 Yannick Faerber U-Track 15.40
48 Jorren de Valk Fit 15.43
49 Boris van der Beek Fit 15.44
50 Remy Vink Altis 16.02
51 Tim Niezink Pijnenburg 16.07
52 Lars Thijssen Atverni 16.28
53 Ivo Rots Altis 16.29
54 Kenan van der Kooij Altis 16.53
55 Milan Roos Zeewolde Atletiek 17.10
56 Siebe Westerhof Zeewolde Atletiek 17.10
57 Yahir Strang Altis 17.18
58 Jan  Spekman Hellas 17.22
59 Storm Schifflers Clytoneus 18.03
60 Mitchel van Dam Zeewolde Atletiek 18.04
61 Marten Krikken Pijnenburg 19.22
62 Tjade Smelt Zeewolde Atletiek 20.54
Meisjes junioren C 2000m
1 Selina Franken Zeewolde Atletiek 8.25
2 Loes Kempe Altis 8.37
3 Luna Zimnik Clytoneus 8.42
4 Merel Veltman Almere '81 8.53
5 Iza de Waal Zeewolde Atletiek 9.08
6 Emma Landman Triathlon 9.15
7 Eva Kroon Altis 9.18
8 Marlot Groeneweg Altis 9.26
9 Marinka Schuurman Altis 9.27
10 Iris Turksema Spirit Lelystad 9.31
11 Katya Stappers Altis 9.38
12 Meike Stoter Triathlon 9.40
13 Myrthe Vernooij Altis 9.43
14 Maartje Rinsema Altis 9.44
15 Isa van Sintemaartensdijk Altis 9.50
16 Tessa Klein Holte Fit 9.52
17 Febe Bakker BAV 10.03
18 Emma Swaanen Altis 10.05
19 Berber Schaap Zeewolde Atletiek 10.07
20 Myrthe Martens Altis 10.11
21 Lena Broere Triathlon 10.23
22 Rilana Duynstee Spirit Lelystad 10.24
23 Renée van de Mast Altis 10.26
24 Senna Vroemen Altis 10.34
25 Lotte Stam Altis 10.35
26 Nora Kwakman Triathlon 10.37
27 Inez Bosker Altis 10.37
28 Pip Verschuijten Altis 10.38
29 Anoek  van Hal Hellas 10.42
30 Joyce Bakker Schut Triathlon 10.51
31 Elieke Kars Zeewolde Atletiek 10.54
32 Juul Embrechts Fit 10.56
33 Anouk Wegerif Pijnenburg 11.04
34 Hanna Latour Triathlon 11.05
35 Lauren van Beuningen Pijnenburg 11.07
36 Keziah Orie Altis 11.12
37 Erica de Lange Spirit Lelystad 11.16
38 Sterre van der Zouw Altis 11.26
39 Floor Smelt Zeewolde Atletiek 11.30
40 Anissa Toumi Altis 11.34
41 Robin van der Have Altis 11.36
42 Noor Uyt den Bogaard Altis 11.37
43 Estelle Hurts Atverni 11.48
44 Lieke Bakker Triathlon 11.58
45 Indyra Jonkers Triathlon 12.13
46 Dagmar Schepers Altis 12.18
47 Anika van der Wolf Altis 12.22
48 Lieke Koene Altis 12.25
49 Floor Spaan Pijnenburg 12.43
50 Lola Uffels Altis 13.08
51 Danne Teeuwisse Triathlon 13.20
Jongens junioren D2 2000m
1 Enrico Cossuto Almere '81 8.09
2 Benjamin Post Altis 8.21
3 Timo Straathof Atverni 8.26
4 Harm  Welleweerd Hellas 8.33
5 Thom van der Leest Altis 8.36
6 Rhune van Doorn Triathlon 8.37
7 Gijs  Bomer Hellas 8.58
8 Rogier Groeneweg Altis 9.02
9 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 9.03
10 Manuel Theebe AV Nijkerk 9.05
11 Finn  van Ek Hellas 9.14
12 Araya Wolfs Zeewolde Atletiek 9.18
13 Rick Snijder Triathlon 9.20
14 Diederik van der Vliet Pijnenburg 9.29
15 Aaron Grul Phoenix 9.36
16 Philip Walraven Altis 9.37
17 Jonathan van Lien Zeewolde Atletiek 9.43
18 Sven Huijnen Altis 9.50
19 Wytze de Jong Fit 9.51
20 Theun Blommers Pijnenburg 9.52
21 Ryan  van Oudheusden Hellas 9.53
22 David Zwaal Phoenix 9.54
23 Finn van der Es Zeewolde Atletiek 9.55
24 Timo Laseur Altis 9.56
25 Ard de Jong Altis 9.58
26 Sjoerd van Solinge U-Track 10.06
27 Mats van Dijk U-Track 10.10
28 Boris Hermsen Atverni 10.10
29 Tibbe Moro Altis 10.16
30 Giel Sportel Altis 10.23
31 Jesse Hoogendijk Altis 10.26
32 Mathijs de Winter Zeewolde Atletiek 10.27
33 Jenson de Groot Almere '81 10.28
34 Joep van Ede U-Track 10.35
35 Marijn Keswiel Pijnenburg 10.38
36 Kiran Schoonderwoerd Pijnenburg 10.39
37 Julian Kriek Zeewolde Atletiek 10.39
38 Jarne van de Poll Altis 10.49
39 Sven Poelman Zeewolde Atletiek 10.53
40 Jacob van Alstein Fit 10.55
41 Yarno de Jong Spirit Lelystad 11.16
42 Jan Pieter  de Waal Hellas 11.18
43 Joran Pijl Altis 11.31
44 Merlijn van Urk Altis 11.33
45 Huub Olde Dubbelink Altis 11.51
46 Anwar Allali Altis 12.09
Jongens junioren D1 2000m
1 Nariño Renfurm Almere '81 8.27
2 Sybe van Dijk U-Track 8.35
3 William van Triest Clytoneus 8.41
4 Teun Merckx Almere '81 8.49
5 Noah Schoonhoven Atverni 9.03
6 Tycho de Vries Spirit Lelystad 9.09
7 Quirijn Pastoor Zeewolde Atletiek 9.14
8 Benjamin Götte Triathlon 9.23
9 Brigt van Apeldoorn Triathlon 9.24
10 Koray Yandi Almere '81 9.28
11 Jente van Geest Altis 9.29
12 Thijs Kempe Altis 9.29
13 Martijn van Doorn Altis 9.38
14 Menno Hoornstra ATHLOI 9.39
15 Jelle van der Heijden Altis 9.42
16 Yuri Vink Phoenix 9.49
17 Rens Kelder Triathlon 9.50
18 Guus Boorsma Altis 9.51
19 Tom Zwaan Almere '81 9.54
20 Noah Groen in ‘t Wout Clytoneus 9.55
21 Floris van Tuijl Almere '81 9.56
22 Roemer de Jong Triathlon 10.00
23 Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse Altis 10.01
24 Mike Middelkoop Triathlon 10.04
25 Teun Lip Triathlon 10.11
26 Satria Jansen Triathlon 10.14
27 Wessel Meskers Almere '81 10.18
28 Nathaniel Dijkerman Almere '81 10.22
29 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 10.24
30 Siem van Tuyl Altis 10.32
31 Lukas van der Linde Fit 10.39
32 Mik Stroo BAV 10.40
33 Jesper  van der Neut Hellas 10.44
34 Jesse Cools Altis 10.46
35 Sape  van der Woude Hellas 10.47
36 Lars Bergmann Triathlon 10.54
37 Timo Kieft Pijnenburg 10.57
38 Quinn Jager Pijnenburg 11.01
39 Navajo Nahumury Altis 11.06
40 Koen Bruin Phoenix 11.08
41 Maarten Arnoldus Pijnenburg 11.14
42 Levi Bras Altis 11.19
43 Ruben Andriessen Atverni 11.26
44 Pepijn Sierat BAV 11.39
45 Chris  Nuijtemans Hellas 11.55
46 Lucas Karelsen Pijnenburg 12.00
47 Ruben van Middelaar Altis 12.09
48 Jens Werner Triathlon 12.17
49 Jochem van den Berg Zeewolde Atletiek 12.52
50 Kingston Schuld Altis 13.11
51 Etienne Hartgers BAV 13.34
Meisjes junioren D2 1500m
1 Laila Yahyaoui Almere '81 7.08
2 Jikke van der Ploeg Triathlon 7.13
3 Noor ter Rahé Fit 7.26
4 Bo Engel Spirit Lelystad 7.43
5 Merle van Logtestijn Pijnenburg 7.44
6 Britt van Westerlaak Altis 7.50
7 Olivie  van der Linden Hellas 7.57
8 Floor  Bomer Hellas 8.00
9 Aisha  Meijer Hellas 8.00
10 Elin Buitenhuis Zeewolde Atletiek 8.01
11 Nikita  Vissers Hellas 8.01
12 Indy Kortman Altis 8.02
13 Sanne  Geurtsen Hellas 8.03
14 Jacobien Hoyng Triathlon 8.06
15 Lara van den Broek Phoenix 8.07
16 Ireen Stoter Triathlon 8.07
17 Abigail Noruwa Altis 8.22
18 Sterre de Jonge BAV 8.24
19 Tiara  de Beet Hellas 8.25
20 Jelke Steenbeek Altis 8.30
21 Robin van de Grijp Altis 8.31
22 Noor Tewes Fit 8.32
23 Bente Wiggers Fit 8.43
24 Lola Rings Zeewolde Atletiek 8.50
25 Flore Embrechts Fit 8.51
26 Imme Kleijne Fit 8.54
27 Sofie Morsch Triathlon 8.55
28 Janna Luijk Fit 8.56
29 Liva Hofsté Altis 9.00
30 Anna Kompier Phoenix 9.02
31 Marlieke Castelein Triathlon 9.03
32 Valérie Dorland Altis 9.04
33 Karlijn Rinsema Altis 9.05
34 Elena Slagt Altis 9.06
35 Annemijn Kerstholt Altis 9.15
36 Ilse Veenma Altis 9.16
37 Lieke Reyn Fit 9.25
38 Famke Fonken Pijnenburg 9.26
39 Rosa Bus Altis 9.45
40 Noawende Kok Altis 10.02
41 Anouk van Dalen Altis 11.18
42 Maureen Baartmans Altis 11.22
Meisjes junioren D1 1500m
1 Benita Beerse Almere '81 7.18
2 Evie de Roos Fit 7.24
3 Jackie  Vissers Hellas 7.33
4 Hannah Vos Fit 7.36
5 Marit Elkerbout Altis 7.40
6 Tirza Streppel Fit 7.51
7 Lara van 't Klooster Triathlon 7.59
8 Olivia Louwe Kooijmans Altis 8.08
9 Denise Kliphuis Fit 8.12
10 Faisa Nicolaas Altis 8.13
11 Jolie Minnée Triathlon 8.16
12 Anna Braeken-Kristensen Altis 8.17
13 Anne-Ruth  de Bruijne Hellas 8.18
14 Lieve Kroon Almere '81 8.20
15 Sofie Blom Spirit Lelystad 8.21
16 Mara Schouw Pijnenburg 8.24
17 Nynke Glas Spirit Lelystad 8.28
18 Noortje Biemond Spirit Lelystad 8.29
19 Anneloes van Erkelens Fit 8.31
20 Laurenne van den Berg Almere '81 8.34
21 Danne Mossink Altis 8.35
22 Rebecca van Pagée Zeewolde Atletiek 8.36
23 Imke van der Spoel Altis 8.38
24 Ella  Haaksman Hellas 8.42
25 Daphne Boersma Altis 8.43
26 Robin de Bruin Altis 8.52
27 Rosalie Franken Almere '81 8.53
28 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 8.54
29 Kim van der Wal Altis 8.55
30 Mariana Mak Altis 9.10
31 Caitlin Verhaar Pijnenburg 9.12
32 Esmee Kramer Pijnenburg 9.13
33 Jinte Jonker Triathlon 9.14
34 Selene Janmaat Spirit Lelystad 9.24
35 Bente Rutten Altis 9.25
36 Ilana Akkerman Pijnenburg 9.37
37 Carmen Schipper Pijnenburg 9.38
38 Maud Ruitenberg Altis 9.39
39 Eva van der Linden Triathlon 9.40
40 Asanay Malik Altis 9.51
41 Shylo de Geus BAV 10.00
42 Ana van der Sande Altis 10.01
43 Lotte van de Coterlet Pijnenburg 10.13
44 Nina van de Weerd BAV 10.18
45 Famke Willems Altis 10.30
46 Julia van der Horst BAV 10.45
Jongens pupillen mini 1000m
1 Thijmen Versteeg Zeewolde Atletiek 4.34
2 Daniel Verweij Zeewolde Atletiek 4.51
3 Chris van Amerongen BAV 5.04
4 Rein Tewes Fit 5.04
5 Tiemen Ingram Fit 5.05
6 Julyan Eccles Altis 5.09
7 Mark Strang van Hees Pijnenburg 5.11
8 Tijn van Gent Triathlon 5.24
9 Boyd Lankreijer BAV 5.26
10 Ole Kloppenburg Triathlon 5.34
11 Bram  Geurtsen Hellas 5.40
12 Mees Klarenbeek Phoenix 5.47
13 Lasse van den Akker Pijnenburg 5.54
14 Kyan Blaauw Zeewolde Atletiek 5.59
15 Matthijs Hogendoorn Pijnenburg 6.00
16 Aidan Janssen BAV 6.11
17 Bram Wunderink BAV 6.17
18 Sirius Bouwens Triathlon 6.21
19 Sallah Ouahamdi Zeewolde Atletiek 6.24
20 Boaz Bossveld Zeewolde Atletiek 6.29
Meisjes pupillen mini 1000m
1 Bente Smit BAV 4.35
2 Flore van Keulen Clytoneus 4.52
3 Kari Cranenbroek Pijnenburg 4.58
4 Eola Verbakel Pijnenburg 5.42
5 Yenthe Minkhorst Zeewolde Atletiek 5.56
6 Puck Johannes Altis 6.09
7 Esmée Schwarts Spirit Lelystad 6.14
8 Eva  Knoop Hellas 6.34
Jongens pupillen C 1000m
1 Eneas Verbakel Pijnenburg 4.13
2 Florian Jellesma Pijnenburg 4.37
3 Jesse Fonken BAV 4.39
4 Siem Sweep Spirit Lelystad 4.45
5 Kai van Zijtveld Altis 4.46
6 Lars Epema Altis 4.50
7 Jelger Boorsma Altis 4.51
8 Floris Otto Clytoneus 4.54
9 Alex van 't Wout Altis 4.56
10 Dhedde van Doorn Triathlon 4.58
11 Nick van den Berg Triathlon 5.06
12 Jurre Bot Pijnenburg 5.09
13 Emiel  Breuls Hellas 5.11
14 Gijs Wagemakers Altis 5.14
15 Mareijn van Beusichem Zeewolde Atletiek 5.18
16 Auke Binnekamp Altis 5.22
17 Joep Hofman Altis 5.23
18 Marijn Berfelo Altis 5.27
19 Daniël van Veldhuizen Pijnenburg 5.28
20 Thibault Pothof Spirit Lelystad 5.32
21 Tygo Spendel Altis 5.32
22 Noah van Ramshorst Triathlon 5.38
23 Lasse Faber Altis 5.44
24 Renzo Schouw Pijnenburg 5.47
25 Nick Dekker BAV 5.48
26 Tobias van Boven AV Nijkerk 5.53
27 Dex Berghuis Triathlon 5.54
28 Dito Jansen Triathlon 5.55
29 Niels Bakker Triathlon 5.56
30 Thijs van Broekhuizen Zeewolde Atletiek 5.57
31 Evin  Kooy Hellas 6.13
32 Stijn Paauw Zeewolde Atletiek 6.16
33 Nathan Zwiers Zeewolde Atletiek 6.33
Meisjes pupillen C 1000m
1 Pueblita Renfurm Almere '81 4.49
2 Meike Rothuizen Altis 4.54
3 Esmëe van Lammeren Almere '81 4.56
4 June  van Hooijdonk Hellas 4.58
5 Lana Lillian Eccles Altis 4.59
6 Wende Geurtsen Pijnenburg 5.01
7 Noortje Boswinkel Triathlon 5.09
8 Benthe van Veen Pijnenburg 5.14
9 Zee de Kiefte Phoenix 5.15
10 Luna Meinten Zeewolde Atletiek 5.17
11 Catolijne van den Berg Almere '81 5.18
12 Liz van Diepen Triathlon 5.19
13 Iva Wijnberger Pijnenburg 5.22
14 Ellemijn Visscher Altis 5.24
15 Merel de Wee Triathlon 5.25
16 Maud Langendijk Zeewolde Atletiek 5.36
17 Evi Visser Triathlon 5.44
18 Fien Bramer Altis 5.45
19 Annabel van Schagen Pijnenburg 5.46
20 Cato Kaljee Altis 5.48
21 Aafke Simons Clytoneus 5.48
22 Irene Riesenkamp Altis 5.51
23 Mila Clappers BAV 5.53
24 Ymke Valkonet Triathlon 5.58
25 Elise  Singels Hellas 5.59
26 Christel van der Haar Zeewolde Atletiek 6.04
27 Amélie  van Hedel Hellas 6.07
28 Roos Verhagen Altis 6.09
29 Fay van Eijkelenburg Altis 6.12
30 Eva Mout BAV 6.44
31 Sara Wunderink BAV 7.01
32 Helena Abigaïl Martens Spirit Lelystad 7.44
Jongens pupillen B 1250m
1 Tim van den Heuvel Atverni 5.24
2 Ole van der Grinten Altis 5.35
3 Sedic Wanders Almere '81 5.37
4 Juuso van der Ende Almere '81 5.39
5 Friso Leunk Fit 5.41
6 Casper Holterhues Altis 5.46
7 Palle Cranenbroek Pijnenburg 5.54
8 Jasper van Schaik Zeewolde Atletiek 5.55
9 Lucas Hendrickx Triathlon 5.56
10 Jari Goudena Clytoneus 5.58
11 Pepijn Peeters U-Track 6.00
12 Simon Broek Triathlon 6.01
13 Jonas Cressent Altis 6.04
14 Thijs van Amerongen BAV 6.06
15 Teun Hompes BAV 6.13
16 Thijs van der Wal Altis 6.15
17 Lucas Hoek BAV 6.16
18 Luuk van Meerveld Altis 6.17
19 Floris van den Berg Altis 6.17
20 Bart Jansen Triathlon 6.25
21 Sebastian Redel Altis 6.26
22 Siem van den Akker Pijnenburg 6.27
23 Olivier Zwaal Altis 6.28
24 Rubin Michiels Clytoneus 6.29
25 Guus van de Burgwal Altis 6.31
26 Mees Otto Clytoneus 6.32
27 Roan Nieuwenhuijsen Altis 6.32
28 Martijn Kok BAV 6.35
29 Tijn Klarenbeek Phoenix 6.35
30 Melle Hagmolen of ten Have Pijnenburg 6.36
31 Xavi van der Vliet Pijnenburg 6.36
32 Tim Doorn Atverni 6.38
33 Niek van Reen Zeewolde Atletiek 6.39
34 Giel Hompes BAV 6.43
35 Akram Pinard Altis 6.46
36 Bas Vastenburg Zeewolde Atletiek 6.52
37 Nout Kroeze Altis 6.54
38 Thorsten Bouwens Triathlon 6.56
39 Desmond Boel Atverni 6.59
40 Luuk Walraven Altis 7.00
41 Jachi Nwanne BAV 7.01
42 Rik Burgel Clytoneus 7.04
43 Finn Tebbens Altis 7.08
44 Jonas  Rijkenberg Hellas 7.10
45 Mick Lablans Triathlon 7.11
46 Sven van de Breemer Pijnenburg 7.11
47 Julian Dierdorp Pijnenburg 7.13
48 Hidde Heijerman Altis 7.19
49 Jakob van Dijk Triathlon 7.49
50 Anouar Ouahamdi Zeewolde Atletiek 8.06
Meisjes pupillen B 1250m
1 Valerie van Keulen Clytoneus 5.12
2 Zoëy Fonken BAV 5.30
3 Alana Dijkman Altis 5.40
4 Elske Dunnink Altis 5.46
5 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 5.51
6 Marije Kars Zeewolde Atletiek 5.52
7 Stella Paulusma Triathlon 5.53
8 Nune Olde Dubbelink Altis 5.56
9 Sacha Walgers Pijnenburg 6.01
10 Jet van Oostenbrugge Fit 6.05
11 Leena van Dijk U-Track 6.13
12 Moyra Tissingh Pijnenburg 6.17
13 Luce van der Lee Pijnenburg 6.19
14 Puck van Bladel Triathlon 6.20
15 Darlene Krijtenburg Altis 6.21
16 Tsima Verdoner U-Track 6.26
17 Roos de Jong Pijnenburg 6.27
18 Eline van Duinen BAV 6.28
19 Carina Pastoor Zeewolde Atletiek 6.31
20 Hinde Wunderink BAV 6.32
21 Emily Bronder Altis 6.35
22 Itske van der Ploeg Triathlon 6.36
23 Jasmijn van der Heijden Altis 6.37
24 Hanne van der Meer Altis 6.39
25 Eva Buitenkamp Altis 6.40
26 Jade Koelewijn Almere '81 6.41
27 Louise Oosterhuis Zeewolde Atletiek 6.41
28 Lene Driessen Pijnenburg 6.47
29 Linde de Rooy Triathlon 6.50
30 Danique van Braak Zeewolde Atletiek 6.52
31 Jayda Verhaar Pijnenburg 6.54
32 Neva Kapelle Triathlon 6.55
33 Noor Pillen Pijnenburg 7.00
34 Hiske Eshuis Triathlon 7.04
35 Fenna van der Laan BAV 7.06
36 Daantje Snelder Triathlon 7.10
37 Melissa van Duijn Altis 7.11
38 Iris Kooistra Altis 7.14
39 Defne Keskin Triathlon 7.16
40 Indy Ruitenberg Zeewolde Atletiek 7.18
41 Eleanore Joosse Altis 7.19
42 Isabelle Snijder Triathlon 7.20
43 Keeva Don Altis 7.21
44 Mees Johannes Altis 7.29
45 Daphne Hogervorst BAV 7.32
46 Joosje Arentsen Triathlon 7.33
47 Nathalie Dijkhuis Spirit Lelystad 7.35
48 Fleur van Gorkum Altis 7.36
49 Isolde Faber Pijnenburg 7.37
50 Rosalie Meints Zeewolde Atletiek 7.46
51 Sofie van Drie BAV 8.02
52 Lisa Verblauw Altis 8.38
Jongens pupillen A1 1250m
1 Henry Nicolaas Altis 4.58
2 Gijs Merckx Almere '81 5.17
3 Zeki Mihci BAV 5.22
4 Guus Lemmens OSM '75 5.27
5 Teun Westein Phoenix 5.34
6 Samuel Post Altis 5.35
7 Matthias Maasse Zeewolde Atletiek 5.37
8 Joek Boonstra BAV 5.38
9 Daan Beeks Altis 5.41
10 Melle Pietersma Fit 5.42
11 Matías Fontes Wentink Triathlon 5.45
12 Taeke Doevendans Triathlon 5.50
13 Lode Sanders Phoenix 5.51
14 Yuri Ris ATHLOI 5.52
15 Jasper van Eck Atverni 5.54
16 Kyano Lankreijer BAV 5.58
17 Rolan Iking Altis 6.02
18 Hugo van Rens BAV 6.03
19 Ivar Vink Phoenix 6.03
20 Damian Verweij Zeewolde Atletiek 6.05
21 Stijn van Zijst Fit 6.06
22 Lucas van Lien Zeewolde Atletiek 6.10
23 Kjell Berends BAV 6.12
24 Mels van Stratum Triathlon 6.13
25 Mees Ruitenbeek Altis 6.14
26 Hielke van Gelder Altis 6.15
27 Jens van de Wetering Triathlon 6.16
28 Sven Dekker Clytoneus 6.18
29 David Louwe Kooijmans Altis 6.21
30 Timme Bussemaker Pijnenburg 6.22
31 Alek  Baggerman Hellas 6.22
32 Liu Spijker Triathlon 6.23
33 Tygo Pothoven Pijnenburg 6.25
34 Bouke Streefland Pijnenburg 6.26
35 Brent Schifflers Clytoneus 6.27
36 Quinten Bousché Pijnenburg 6.29
37 Tygo Pureveen Pijnenburg 6.30
38 Thomas Pronk Atverni 6.32
39 Julian Krist Zeewolde Atletiek 6.36
40 Sebastiaan Boonstra Triathlon 6.38
41 Sep van Diepen Triathlon 6.42
42 Silas van Wierst Zeewolde Atletiek 6.43
43 Nils Medema Altis 6.44
44 Kevin Schwarts Spirit Lelystad 6.47
45 Mees Blijenberg Triathlon 6.49
46 Naud van Veenendaal Pijnenburg 6.54
47 Jim Vreman Pijnenburg 6.57
48 Lars van der Spek Fit 6.59
49 Oscar Overbeek Fit 6.59
50 Floris Valkonet Triathlon 7.00
51 Lars Rijksen Pijnenburg 7.01
52 Joep van Leeuwen Pijnenburg 7.02
53 Damian Scholten Triathlon 7.09
54 Freek Arnoldus Pijnenburg 7.09
55 Jeroen Poortman Pijnenburg 7.10
56 Ruben Baartmans Altis 7.39
57 Bas van der Schriek Altis 7.39
58 Wouter Kooij Zeewolde Atletiek 7.42
59 Tobias Hilhorst Triathlon 7.46
60 Mats Beverwijk Triathlon 7.54
Meisjes pupillen A1 1250m
1 Laura Duits Pijnenburg 5.26
2 Kyara Lankheet Altis 5.35
3 Alexandra Koenis Almere '81 5.36
4 Anna Strang van Hees Pijnenburg 5.38
5 Wies Schmitz Almere '81 5.44
6 Mirthe Petra Pijnenburg 5.47
7 Bodine Roza Altis 5.52
8 Dot Pouw BAV 5.53
9 Anniek Mateman Triathlon 5.56
10 Alicia Colet Zeewolde Atletiek 5.56
11 Cato Hompes BAV 5.57
12 Noena van den Berg Almere '81 5.59
13 Lenne Meijer Spirit Lelystad 6.01
14 Nola  van der Loos Hellas 6.02
15 Ivana Marzec Pijnenburg 6.02
16 Liz Schoonhoven Atverni 6.04
17 Fiene van Maanen Pijnenburg 6.05
18 Thiebe van Doorn Triathlon 6.07
19 Eva van Lammeren Almere '81 6.08
20 Jette de Jonge BAV 6.12
21 Fé Legall Melendez Pijnenburg 6.13
22 Britte Wijnberger Pijnenburg 6.17
23 Julia Clayton Triathlon 6.18
24 Lucia van der Linden Almere '81 6.19
25 Carlijn Kannegieter Altis 6.20
26 Floor van Drumpt Altis 6.21
27 Isabelle Lankreijer BAV 6.23
28 Ella Cools Altis 6.26
29 Hannah Rietveld Fit 6.27
30 Sanne  Linckens Hellas 6.29
31 Joss Dammers Pijnenburg 6.32
32 Annebel Bon BAV 6.33
33 Annet Kamp Fit 6.34
34 Anna Lisa Mak Altis 6.34
35 Veerle van Heusden Phoenix 6.36
36 Lina el Benay Phoenix 6.38
37 Kate van Heusden Altis 6.40
38 Gwen Dassen Altis 6.42
39 Lauren van der Haar Zeewolde Atletiek 6.50
40 Ninthe  Geurtsen Hellas 6.54
41 Hannah Heus Spirit Lelystad 7.04
42 Cato Willems Altis 7.06
43 Senne Doeland Pijnenburg 7.12
44 Mila van de Groep Zeewolde Atletiek 7.15
Jongens pupillen A2 1250m
1 Arend  Wijnalda Hellas 4.55
2 Florijn van der Vliet Pijnenburg 5.08
3 Hidde de Jong Fit 5.17
4 Twan Goudena Clytoneus 5.18
5 Tim van de Burgwal Altis 5.19
6 Ewoud van Schaik Zeewolde Atletiek 5.22
7 Jitte Ydema Pijnenburg 5.23
8 Silvan van Hussel AV Nijkerk 5.24
9 Niels Karel Altis 5.25
10 Floris  Van de Ven Hellas 5.28
11 Marijn Wouters U-Track 5.29
12 Sami Benali Atverni 5.30
13 Mike Kragten Altis 5.30
14 Casper van Elst Phoenix 5.32
15 Chris de Jong Pijnenburg 5.33
16 Tristan Pothof Spirit Lelystad 5.35
17 Lars Beijk Phoenix 5.38
18 Johannes Hegeman AV Nijkerk 5.38
19 Jaron Hamoen Zeewolde Atletiek 5.39
20 Luuk van Burgsteden Triathlon 5.41
21 Viktor van der Molen Phoenix 5.44
22 Hielke van den Kieboom Fit 5.45
23 Marijn de Vries Clytoneus 5.49
24 Hugo Wouters U-Track 5.50
25 Pieter  van der Zee Hellas 5.51
26 Bjorn Klein Zeewolde Atletiek 5.54
27 Jeppe Meesters Altis 5.54
28 Natan Hommel Zeewolde Atletiek 5.55
29 Jesse van Braak Zeewolde Atletiek 5.57
30 Floris  Kamer Hellas 5.59
31 Pierre Verhoosel Triathlon 6.02
32 Daniel Kuipers Atverni 6.04
33 Hidde Verdegaal Altis 6.07
34 Quentin Landskroon Altis 6.08
35 Tijn van de Grijp Altis 6.09
36 Noam Michiels Clytoneus 6.10
37 Tom Westdijk Altis 6.13
38 Bilal Bounjoum BAV 6.13
39 Stijn Kroeze Altis 6.14
40 Lucas Otto Clytoneus 6.15
41 Danilo Roest Pijnenburg 6.16
42 Jonathan van Bokhorst Altis 6.19
43 Teun Heijerman Altis 6.22
44 Tycho van Hussel AV Nijkerk 6.23
45 Ties Kok Pijnenburg 6.24
46 Aron Taanman BAV 6.28
47 Daniël van der Leest Altis 6.31
48 Jurre Schoenmakers Altis 6.35
49 Justin van Dam Zeewolde Atletiek 6.37
50 Thijs Berkhof Triathlon 6.52
51 Gijs van Dalen Atverni 7.00
52 Alain Tourne Triathlon 7.04
53 Jonathan Dijkhuis Spirit Lelystad 7.57
Meisjes pupillen A2 1250m
1 Iris Rietvelt Pijnenburg 5.19
2 Jelincy Nijlhof Almere '81 5.22
3 Noortje Zwaal Altis 5.23
4 Romy Bendanon Triathlon 5.27
5 Renske van der Maas Fit 5.29
6 Donna van Lokhorst Altis 5.30
7 Linde Zijlstra Altis 5.35
8 Ronja van Oostenbrugge Fit 5.36
9 Roos Verblauw Altis 5.37
10 Jade Broer Triathlon 5.38
11 Eva Wagemakers Altis 5.46
12 Yara Keers Fit 5.47
13 Marin  Berding Hellas 5.48
14 Mette Wiggers Triathlon 5.52
15 Marit Kleijnen Pijnenburg 5.54
16 Vere Ingram Fit 5.54
17 Yfke van der Meer Altis 5.57
18 Noa Schut Altis 5.58
19 Femi van Buuren Phoenix 6.00
20 Meinou de Jong Triathlon 6.01
21 Sija Sikkema U-Track 6.03
22 Fé van der Weij Altis 6.05
23 Rosalie Nout U-Track 6.08
24 Nikki Vroemen Altis 6.09
25 June Besuyen Altis 6.10
26 Iris van Eerde Zeewolde Atletiek 6.11
27 Ella Marie Kurzmann Spirit Lelystad 6.12
28 Mette van der Veen Pijnenburg 6.13
29 Marlou Pronk BAV 6.15
30 Kim Scheffers BAV 6.16
31 Epy Beerse Almere '81 6.19
32 Karlijn Mossink Altis 6.20
33 Lieve Verschoor AV Nijkerk 6.20
34 Roos Oostveen Altis 6.21
35 Laura  van de Beek Hellas 6.21
36 Philippa Faase Fit 6.22
37 Aimeé Pillen Pijnenburg 6.25
38 Judith Sjenitzer Pijnenburg 6.26
39 Juno Kapelle Triathlon 6.33
40 Rosalie Kriek Zeewolde Atletiek 6.34
41 Majken Berends BAV 6.38
42 Dominique Poelhekke Zeewolde Atletiek 6.39
43 Fenna Miedema Altis 6.40
44 Lois Rijnders Altis 6.41
45 Salomé Thevenard Altis 6.44
46 Marrit Jelgerhuis Triathlon 6.49
47 Jorieke van Duinen BAV 6.56
48 Julia de Keijzer BAV 6.56
49 Fenne Boudewijns Pijnenburg 6.59
50 Sofie Kruiswijk BAV 7.03
51 Neala Don Altis 7.09
52 Mayke van Lieshout Triathlon 7.14
53 Anouk Bakker Triathlon 7.50
54 Clarice van der Zanden Altis 7.50
55 Julia Vastenburg Zeewolde Atletiek 8.12

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.01.2019