Cross competitie, regio 1 t.m. 5
10 november 2018
Pijnenburg
Soest
poule Zuid

corr: 20 nov 2018


Ploegenklassement

Jongens junioren A 3000m
1 Jelle Timmerman Clytoneus 10.23
2 Jelle van der Schoot U-Track 10.44
3 Lennert Oosterbaan Altis 11.08
4 Faas van der Ven Triathlon 11.12
Jongens junioren B 3000m
1 Jesse Fokkenrood U-Track 9.30
2 Tim de Wild Hellas 9.38
3 Yordi Druijff Triathlon 9.42
4 Viggo Parol Triathlon 10.10
5 Daniël Vink U-Track 10.15
6 Stijn Verheij U-Track 10.34
7 Pepijn Oron Hellas 10.38
8 Anton van Triest Clytoneus 10.44
9 Jibbe Teeuwisse Triathlon 10.47
10 Sven Druijff Triathlon 10.59
11 Djimon de Groot Almere '81 11.03
12 Camiel Colen Hellas 11.10
13 Jelle Swaanen Altis 11.25
14 Roy van Meurs Atverni 11.38
15 Jouke Westerhof Zeewolde Atletiek 11.48
16 Justin Lagadeau Altis 11.48
17 Jorg Bomas Altis 11.58
18 Joppe Bakker Clytoneus 12.08
19 Jasper Bertrand Hellas 12.11
20 Roeland van der Ploeg Clytoneus 12.37
21 Luuk van Eden Spirit Lelystad 12.41
22 Eric Glas Spirit Lelystad 13.02
23 Jeroen Visser Atverni 13.10
24 Tim IJsseldijk Altis 13.25
25 Bart Huizinga Altis 13.41
Meisjes junioren A 2000m
1 Madelief Kok Triathlon 8.15
2 Sanne de Ruiter Clytoneus 8.32
3 Anne Geytenbeek U-Track 8.44
4 Lotte Jacobsen Pijnenburg 8.47
5 Femke Brouwer Phoenix 8.53
6 Nadine de Vries Clytoneus 9.24
7 Liza van de Vooren Hellas 9.27
8 Gabriela Riebeek Almere '81 9.28
9 Tabitha Bruin Hellas 9.35
10 Nathalie Leushuis Triathlon 9.58
Meisjes junioren B
2000m
1 Britt Jager Altis 8.53
2 Janneke van Hofslot Triathlon 8.58
3 Lois Kok Altis 9.12
4 Maud Kaarsgaren Fit 9.18
5 Maureen van Solinge U-Track 9.23
6 Hannah Garritsen Clytoneus 9.42
7 Christine de Waal Hellas 9.48
8 Dana Buitenhuis Zeewolde Atletiek 9.52
9 Jitske van Helden Triathlon 9.53
10 Noor Schepers Altis 9.55
11 Marit Jansons Triathlon 10.01
12 Camiel Hitters Fit 10.02
13 Yda de Jong Fit 10.05
14 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 10.14
15 Sanne Bakker Schut Triathlon 10.36
16 Pien Kempe Altis 10.37
17 Loes Vogelaar Fit 10.41
Jongens junioren C 2500m
1 Mauro Dieters Almere '81 8.34
2 Pablo van Hoorn Altis 8.35
3 Rick van der Meer Zeewolde Atletiek 9.00
4 Juan Zijderlaan Atverni 9.04
5 William Knol U-Track 9.05
6 Lars Molenkamp Almere '81 9.08
7 Jarik van de Mast Altis 9.10
8 Ralph-Karsten van der Vliet Pijnenburg 9.28
9 Meije Bosma Hellas 9.37
10 Jonah Broer Triathlon 9.40
11 Jonas Kole Altis 9.40
12 Nathan Houwaard Triathlon 9.41
13 Iker Bruggink Phoenix 9.42
14 Gies Oude Brunink Fit 9.46
15 Levi Posthuma Altis 9.48
16 Joris IJzinga Altis 9.49
17 Dat de Kiefte Phoenix 9.52
18 Marijn van der Harst Altis 9.58
19 Finn van der Maas Fit 10.01
20 Arvid Jansons Altis 10.03
21 Pim Zeeman Hellas 10.04
22 Yuri Stolk Pijnenburg 10.05
23 Sven Kroon Almere '81 10.11
24 Koen van Eden Spirit Lelystad 10.12
25 Hugo van Westerneng Triathlon 10.13
26 Pier van der Ploeg Triathlon 10.14
27 Martijn Schoemaker Zeewolde Atletiek 10.20
28 Olaf Rijnbout Hellas 10.25
29 Bas van Groenestein Almere '81 10.27
30 Luc Nederpel Atverni 10.28
31 Thomas Schols Atverni 10.33
32 Mats Medema Altis 10.42
33 Koen Bijlsma Zeewolde Atletiek 10.45
34 Mathijs Kwakman Pijnenburg 10.53
35 Julian Dorresteijn Pijnenburg 11.08
36 Finn van Wordragen Altis 11.12
37 Tobias Favier Altis 11.15
38 Ilja van Ekkendonk Altis 11.15
39 Jorren de Valk Fit 11.20
40 Floris van Schagen Triathlon 11.21
41 Tiziano de Kruijf Altis 11.25
42 Sem Kleijne Fit 11.27
43 Gijs Broere Triathlon 11.35
44 Jesse van der Veen Triathlon 11.43
45 Boris van de Beek Fit 11.45
46 Taran van Ess Altis 11.49
47 Kenan van der Kooij Altis 11.51
48 Kevin Weerdenburg Altis 11.53
49 Tim Niezink Pijnenburg 11.56
50 Ivo Rots Altis 11.59
51 Robin Jovicic Altis 11.59
52 Jan Spekman Hellas 12.00
53 Remy Vink Altis 12.04
54 Siebe Westerhof Zeewolde Atletiek 12.52
55 Teun Bisschops Altis 12.52
56 Daniyal Sofian Brandenburg Triathlon 13.08
57 Marten Krikken Pijnenburg 13.10
58 Lars Bögels Altis 13.28
59 Mitchel van Dam Zeewolde Atletiek 13.47
60 Eric Nuijtemans Hellas 16.24
Meisjes junioren C 2000m
1 Selina Franken Zeewolde Atletiek 8.02
2 Loes Kempe Altis 8.22
3 Luna Zinnik Clytoneus 8.35
4 Emma Landman Triathlon 8.38
5 Karlijn Mesman Atverni 8.43
6 Nynke Streppel Fit 8.56
7 Eva Kroon Altis 8.58
8 Norah van Kippersluis Pijnenburg 8.59
9 Iza de Waal Zeewolde Atletiek 9.00
10 Anniek van Triest Clytoneus 9.08
11 Marlot Groeneweg Altis 9.13
12 Katya Stappers Altis 9.15
13 Nora Stemerding Triathlon 9.23
14 Jasmijn Post Altis 9.24
15 Iris Turksema Spirit Lelystad 9.25
16 Marinka Schuurman Altis 9.27
17 Lidewij Boddeke Hellas 9.30
18 Maartje Rinsema Altis 9.36
19 Myrthe Vernooij Altis 9.39
20 Berber Schaap Zeewolde Atletiek 9.39
21 Isa Vera van Sintemaartensdijk Altis 9.45
22 Eva van Ieperen Pijnenburg 9.48
23 Nora Kwakman Triathlon 9.51
24 Lotte Stam Altis 9.54
25 Janna de la Croix Triathlon 9.54
26 Jolijn Stemerdink Triathlon 9.56
27 Emma Swaanen Altis 10.01
28 Senna Vroemen Altis 10.05
29 Juul Embrechts Fit 10.07
30 Elieke Kars Zeewolde Atletiek 10.10
31 Lena Broere Triathlon 10.10
32 Myrthe Martens Altis 10.11
33 Marloes Bosman Hellas 10.13
34 Elin Kruizenga Altis 10.19
35 Rilana Duynstee Spirit Lelystad 10.24
36 Joyce Bakker Schut Triathlon 10.25
37 Hanna Latour Triathlon 10.28
38 Erica de Lange Spirit Lelystad 10.43
39 Marit Kort Pijnenburg 10.47
40 Emma Kamer Hellas 10.49
41 Donna Schomaker Altis 10.54
42 Anouk Wegerif Pijnenburg 11.02
43 Lauren van Beuningen Pijnenburg 11.02
44 Anne van de Coterlet Pijnenburg 11.06
45 Pip Verschuijten Altis 11.07
46 Bente Booij Altis 11.18
47 Noor Uyt den Bogaard Altis 11.19
48 Eva Schrooten Altis 11.20
49 Isabel Kerstholt Altis 11.22
50 Anika van der Wolf Altis 11.35
51 Dagmar Schepers Altis 11.43
52 Lieke Bakker Triathlon 11.51
53 Keziah Orie Altis 12.29
54 Milou van Bekkum Pijnenburg 12.39
Jongens junioren D2 2000m
1 Enrico Cossuto Almere '81 7.52
2 Benjamin Post Altis 8.05
3 Harm Welleweerd Hellas 8.14
4 Rhune van Doorn Triathlon 8.15
5 Sam de Wild Hellas 8.17
6 Niels Hulsman Altis 8.19
7 Timo Straathof Atverni 8.19
8 Thom van der Leest Altis 8.21
9 Finn van Eck Hellas 8.21
10 Bruno Stoon U-Track 8.24
11 Gijs Bomer Hellas 8.25
12 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 8.41
13 Floris van der Vijgh Hellas 8.42
14 Rogier Groeneweg Altis 8.50
15 Diederik van der Vliet Pijnenburg 8.53
16 Rick Snijder Triathlon 9.04
17 Jonathan van Lien Zeewolde Atletiek 9.06
18 Wytze de Jong Fit 9.06
19 Manuel Theebe AV Nijkerk 9.06
20 Theun Blommers Pijnenburg 9.08
21 Rick Scherrenburg Pijnenburg 9.08
22 Teun Emond U-Track 9.08
23 Aaron Grul Phoenix 9.13
24 Finn van der Es Zeewolde Atletiek 9.17
25 Sjoerd van Solinge U-Track 9.17
26 Philip Walraven Altis 9.18
27 Mats van Dijk U-Track 9.22
28 Sven Huijnen Altis 9.24
29 Stijn Beverwijk Triathlon 9.35
30 Timo Laseur Altis 9.35
31 Ard de Jong Altis 9.36
32 Kian Schouten Fit 9.55
33 Giel Sportel Altis 9.59
34 Tibbe Moro Altis 10.04
35 Boris Hermsen Atverni 10.06
36 Jenson de Groot Almere '81 10.16
37 Marijn Keswiel Pijnenburg 10.23
38 Lucas Pasker Altis 10.34
39 Jarne van de Poll Altis 10.43
40 Jan Pieter de Waal Hellas 10.49
41 Julian Kriek Zeewolde Atletiek 11.09
42 Huub Olde Dubbelink Altis 11.17
43 Joran Pijl Altis 11.22
44 Jacob van Alstein Fit 11.29
45 Edward Dijkstra Fit 11.32
46 Anwar Allali Altis 11.34
47 Merlijn van Urk Altis 11.37
Jongens junioren D1 2000m
1 William van Triest Clytoneus 8.17
2 Nariño Renfurm Almere '81 8.19
3 Jente van Geest Altis 8.31
4 Noah Schoonhoven Atverni 8.34
5 Teun Merckx Almere '81 8.46
6 Koray Yandi Almere '81 8.54
7 Tycho de Vries Spirit Lelystad 8.58
8 Martijn van Doorn Altis 9.04
9 Thijs Kempe Altis 9.05
10 Benjamin Götte Triathlon 9.09
11 Noah Groen in 't Woud Clytoneus 9.12
12 Quirijn Pastoor Zeewolde Atletiek 9.16
13 Brigt van Apeldoorn Triathlon 9.20
14 Roemer de Jong Triathlon 9.24
15 Rens Kelder Triathlon 9.25
16 Sjoerd Grandjean Perrenod Comtesse Altis 9.29
17 Floris van Tuijl Almere '81 9.35
18 Menno Hoornstra ATHLOI 9.35
19 Teun Lip Triathlon 9.39
20 Yuri Vink Phoenix 9.46
21 Wessel Meskers Almere '81 9.53
22 Mike Middelkoop Triathlon 9.54
23 Idse van der Schoot U-Track 9.58
24 Guus Boorsma Altis 10.01
25 Jesse Cools Altis 10.02
26 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 10.03
27 Nathaniel Dijkerman Almere '81 10.05
28 Ruben Immerzeel Phoenix 10.06
29 Levi Bras Altis 10.07
30 Thomas Mooi Phoenix 10.12
31 Siem van Tuyl Altis 10.14
32 Quinn Jager Pijnenburg 10.20
33 Lukas van der Linde Fit 10.20
34 Maarten Arnoldus Pijnenburg 10.22
35 Satria Jansen Triathlon 10.23
36 Lucas Karelsen Pijnenburg 10.33
37 Lars Bergmann Triathlon 10.39
38 Timo Kieft Pijnenburg 10.45
39 Mees Hirsch Pijnenburg 10.46
40 Daen Bovenkerk Altis 10.50
41 Ruben Middelaar Altis 10.52
42 Teije Benschop Pijnenburg 11.01
43 Navajo Nahumury Altis 11.01
44 Chris Nuijtemans Hellas 11.03
45 Diogo van den Berg Atverni 11.17
46 Quinten Landman Almere '81 11.42
47 Jens Werner Triathlon 11.49
48 Kingston Schuld Altis 12.06
49 Jochem van den Berg Zeewolde Atletiek 12.43
50 Arvin Bronder Altis 19.52
51 Jochem Klein Altis 21.58
Meisjes junioren D2 1500m
1 Jikke van der Ploeg Triathlon 5.26
2 Laila Yahyaoui Almere '81 5.37
3 Noor ter Rahe Fit 5.37
4 Floor Baner Hellas 5.52
5 Lara van den Broek Phoenix 6.06
6 Britt van Westerlaak Altis 6.07
7 Merle van Logtestijn Pijnenburg 6.08
8 Olive van der Luden Hellas 6.09
9 Emily Verhoef Pijnenburg 6.18
10 Ireen Stoter Triathlon 6.19
11 Indy Kortman Altis 6.22
12 Bo Engel Spirit Lelystad 6.26
13 Aisha Meijer Hellas 6.27
14 Jacobien Hoyng Triathlon 6.29
15 Ereza Plochg Triathlon 6.31
16 Sanne Geurtsen Hellas 6.31
17 Sofie Klein Willink Triathlon 6.33
18 Jelke Steenbeek Altis 6.38
19 Elena Slagt Altis 6.38
20 Elin Buitenhuis Zeewolde Atletiek 6.42
21 Janne van Tuyl Altis 6.46
22 Robin van de Grijp Altis 6.48
23 Sofie Morsch Triathlon 6.51
24 Floor Embrechts Fit 6.52
25 Noor Tewes Fit 6.54
26 Karlijn Rinsema Altis 6.55
27 Liva Hofste Altis 6.56
28 Marlieke Castelein Triathlon 7.00
29 Mya van Horsen ATHLOI 7.03
30 Annemijn Kerstholt Altis 7.06
31 Abigail Noruwa Altis 7.06
32 Ilse Veenma Altis 7.08
33 Aimy Landman Altis 7.09
34 Imme Kleijne Fit 7.09
35 Rosa Bus Altis 7.11
36 Valerie Dorland Altis 7.11
37 Janna Luijk Fit 7.12
38 Famke Fonken Pijnenburg 7.15
39 Anna Kompier Phoenix 7.18
40 Noawende Kok Altis 7.48
41 Anouk van Dalen Altis 8.04
42 Fay Kuipers Triathlon 8.20
43 Maureen Baartmans Altis 8.41
44 Vera Pierik U-Track 10.34
Meisjes junioren D1 1500m
1 Evie de Roos Fit 5.38
2 Benita Beerse Almere '81 5.49
3 Marit Elkerbout Altis 5.54
4 Jackie Vissers Hellas 6.05
5 Hannah Vos Fit 6.17
6 Mara Schouw Pijnenburg 6.18
7 Faisa Nicolaas Altis 6.22
8 Olivia Louwe Kooijmans Altis 6.24
9 Denise Kliphuis Fit 6.26
10 Anne-Ruth de Bruijne Hellas 6.27
11 Lara van 't Klooster Triathlon 6.34
12 Emma de Jong OSM '75 6.35
13 Sophie Blom Spirit Lelystad 6.35
14 Ella Haaksman Hellas 6.39
15 Imke van der Spoel Altis 6.40
16 Anna Braeken-Kristensen Altis 6.41
17 Berrit Roex Triathlon 6.42
18 Laurenne van den Berg Almere '81 6.43
19 Noortje Biemond Spirit Lelystad 6.44
20 Jolie Minnée Triathlon 6.46
21 Madelief van Leur Altis 6.51
22 Madny Dorresteijn Pijnenburg 6.51
23 Daphne Boersma Altis 6.52
24 Nynke Glas Spirit Lelystad 6.52
25 Rosalie Franken Almere '81 6.54
26 Hanne Pinxterhuis Hellas 6.56
27 Rebecca van Pagée Zeewolde Atletiek 6.58
28 Caitlin Verhaar Pijnenburg 7.04
29 Robin de Bruin Altis 7.05
30 Carmen Schipper Pijnenburg 7.06
31 Bente Rutten Altis 7.14
32 Kim van der Wal Altis 7.15
33 Jinte Jonker Triathlon 7.21
34 Sasha Smink Triathlon 7.24
35 Asanay Malik Altis 7.25
36 Indy Broer Triathlon 7.25
37 Eva van der Linden Triathlon 7.27
38 Kyra van der Meer Triathlon 7.27
39 Mariana Mak Altis 7.29
40 Maud Ruitenberg Altis 7.31
41 Ana van der Sande Altis 7.33
42 Selene Janmaat Spirit Lelystad 7.35
43 Dilara Oktay Pijnenburg 7.35
44 Lotte van de Coterlet Pijnenburg 7.35
45 Caya Mets Pijnenburg 7.36
46 Ilana Akkerman Pijnenburg 7.44
47 Esmee Kramer Pijnenburg 7.46
48 Famke Willems Altis 8.01
49 Carmen Lijzenga Triathlon 8.25
50 Mette Storm Pijnenburg 8.42
Jongens pupillen mini 600m
1 Samme Mooi Phoenix 3.15
2 Floris Smulders Zeewolde Atletiek 3.17
3 Daniel Verweij Zeewolde Atletiek 3.19
4 Mark Strang van Hees Pijnenburg 3.27
5 Rein Tewes Fit 3.27
6 Chris van Amerongen BAV 3.28
7 Tiemen Ingram Fit 3.29
8 Boyd Lankreijer BAV 3.37
9 Bram Geurtsen Hellas 3.46
10 Mees Klarenbeek Phoenix 3.49
11 Ole Kloppenburg Triathlon 3.51
12 Lennard Smedema Triathlon 3.57
13 Bram Wunderink BAV 4.15
14 Sirius Bouwens Triathlon 4.20
15 Surya Jansen Triathlon 4.22
16 Maurits Meeuwsen Hellas 4.30
Meisjes pupillen mini 600m
1 Bente Smit BAV 3.06
2 Flore van Keulen Clytoneus 3.15
3 Kari Cranenbroek Pijnenburg 3.25
4 Eola Verbakel Pijnenburg 3.41
5 Jeslyn de Graaf Atverni 3.45
6 Pippa Dijkman Altis 3.49
7 Esmée Schwarts Spirit Lelystad 4.09
8 Eva Knoop Hellas 4.33
Jongens pupillen C 1000m
1 Eneas Verbakel Pijnenburg 4.29
2 Florian Jellesma Pijnenburg 4.43
3 Kai van Zijtveld Altis 4.53
4 Siem Sweep Spirit Lelystad 4.53
5 Dhedde van Doorn Triathlon 5.00
6 Jelger Boorsma Altis 5.05
7 Lars Epema Altis 5.06
8 Timo van Lien Zeewolde Atletiek 5.07
9 Floris Otto Clytoneus 5.08
10 Nick van den Berg Triathlon 5.09
11 Alex van 't Woud Altis 5.10
12 Robin Koopman AV Nijkerk 5.11
13 Emiel Breuls Hellas 5.14
14 Gijs Wagemakers Altis 5.17
15 Tygo Spendel Altis 5.26
16 Menno Walgemoed Altis 5.33
17 Daniël van Veldhuizen Pijnenburg 5.36
18 Auke Binnekamp Altis 5.38
19 Joep Hofman Altis 5.39
20 Noah van Ramshorst Triathlon 5.39
21 Thibault Pothof Spirit Lelystad 5.42
22 Tymen Wouterse BAV 5.44
23 Lasse Faber Altis 5.46
24 Dex Berghuis Triathlon 5.49
25 Dito Jansen Triathlon 5.49
26 Maas van Bree Atverni 5.50
27 Niels Bakker Triathlon 5.52
28 Marijn Berfelo Altis 5.52
29 Renzo Schouw Pijnenburg 5.53
Meisjes pupillen C 1000m
1 Pueblita Renfurm Almere '81 4.52
2 Noortje Boswinkel Triathlon 4.57
3 Meike Rothuizen Altis 4.57
4 Rinke Scholten Triathlon 5.06
5 Esmëe van Lammeren Almere '81 5.09
6 June van Mooijdonk Hellas 5.16
7 Catolijne van den Berg Almere '81 5.21
8 Zee de Kiefte Phoenix 5.24
9 Benthe van Veen Pijnenburg 5.33
10 Iva Wijnberger Pijnenburg 5.34
11 Evi Visser Triathlon 5.41
12 Luna Meinten Zeewolde Atletiek 5.47
13 Ellemijn Visscher Altis 5.51
14 Merel de Wee Triathlon 5.52
15 Jinthe van Hamersveld OSM '75 5.53
16 Maegan Pool Clytoneus 5.56
17 Cato Kaljee Altis 5.57
18 Wende Geurtsen Pijnenburg 5.57
19 Maud Langendijk Zeewolde Atletiek 5.58
20 Doutze Visser Altis 6.01
21 Fien Braber Altis 6.01
22 Floor van Geest Altis 6.04
23 Elise Stugels Hellas 6.05
24 Sarah Hoogewoud AV Nijkerk 6.06
25 Irene Riesenkamp Altis 6.06
26 Annabel van Schagen Pijnenburg 6.09
27 Roos Verhagen Altis 6.15
28 Anouk Kuijer Pijnenburg 6.53
29 Eva Mout BAV 7.07
30 Sara Wunderink BAV 7.10
Jongens pupillen B 1000m
1 Tim van den Heuvel Atverni 4.22
2 Ole van der Grinten Altis 4.27
3 Juuso van der Ende Almere '81 4.35
4 Palle Cranenbroek Pijnenburg 4.38
5 Casper Holterhues Altis 4.44
6 Friso Leunk Fit 4.47
7 Guus van de Burgwal Altis 4.47
8 Lucas Hendrickx Triathlon 4.48
9 Luuk van Meerveld Altis 4.48
10 Thijs van Amerongen BAV 4.49
11 Simon Broek Triathlon 4.52
12 Gijs Brands OSM '75 4.55
13 Jasper van Schaik Zeewolde Atletiek 4.56
14 Teun Hompes BAV 4.59
15 Jari Goudena Clytoneus 5.01
16 Jonas Cressent Altis 5.01
17 Thijs van der Wal Altis 5.07
18 Siem van den Akker Pijnenburg 5.07
19 Xavi van der Vliet Pijnenburg 5.08
20 Akram Pinard Altis 5.09
21 Olivier Zwaal Altis 5.10
22 Floris van den Berg Altis 5.11
23 Lucas Hoek BAV 5.12
24 Giel Hompes BAV 5.19
25 Tijn Klarenbeek Phoenix 5.23
26 Rubin Michiels Clytoneus 5.25
27 Vriend Allom Triathlon 5.25
28 Martijn Kok BAV 5.26
29 Roan Nieuwenhuizen Altis 5.28
30 Julian Dierdorp Pijnenburg 5.30
31 Sebastian Redel Altis 5.33
32 Nout Kroeze Altis 5.34
33 Mees Otto Clytoneus 5.34
34 Sven van de Breemer Pijnenburg 5.34
35 Thorsten Bouwens Triathlon 5.36
36 Nanne Langemeijer Altis 5.46
37 Rik Burgel Clytoneus 5.53
38 Abe van Stralen Altis 5.54
39 Mick Lablans Triathlon 5.56
40 Jachi Nwanne BAV 6.01
41 Samuel Sengal BAV 6.03
42 Collin Hooijer BAV 6.05
43 Roan Alvares ATHLOI 6.08
44 Finn Tebbens Altis 6.10
45 Jakob van Dijk Triathlon 6.12
Meisjes pupillen B 1000m
1 Alana Dijkman Altis 4.31
2 Elske Dunnink Altis 4.41
3 Stella Paulusma Triathlon 4.46
4 Marije Kars Zeewolde Atletiek 4.52
5 Nunne Olde Dubbelink Altis 4.53
6 Livia Damhuis Phoenix 4.59
7 Jet van Oostenbrugge Fit 5.03
8 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 5.05
9 Darlene Krijtenburg Altis 5.07
10 Emely Bronder Altis 5.14
11 Hanne van der Meer Altis 5.15
12 Carina Pastoor Zeewolde Atletiek 5.17
13 Luce van der Lee Pijnenburg 5.18
14 Moyra Tissingh Pijnenburg 5.20
15 Puck van Bladel Triathlon 5.20
16 Hinde Wunderink BAV 5.21
17 Eva Buitenkamp Altis 5.24
18 Jasmijn van der Heijden Altis 5.25
19 Eline van Duinen BAV 5.25
20 Neva Kapelle Triathlon 5.26
21 Melissa van Duijn Altis 5.26
22 Itske van der Ploeg Triathlon 5.29
23 Noor Pillen Pijnenburg 5.30
24 Linde de Rooy Triathlon 5.36
25 Jayda Verhaar Pijnenburg 5.37
26 Hiske Eshuis Triathlon 5.38
27 Evi van den Broek Fit 5.39
28 Defne Keskin Triathlon 5.41
29 Isabella Nieuwkoop OSM '75 5.41
30 Milou van Bruxvoort Triathlon 5.42
31 Fenna van der Laan BAV 5.42
32 Eleanore Joosse Altis 5.46
33 Tessa van den Berg Zeewolde Atletiek 5.58
34 Isabelle Snijder Triathlon 5.59
35 Iris Kooistra Altis 6.03
36 Lisa Verblauw Altis 6.10
37 Nathalie Dijkhuis Spirit Lelystad 6.25
38 Daphne Hogervorst BAV 6.26
39 Sofie van Drie BAV 6.31
40 Divya Kanhai U-Track 7.00
Jongens pupillen A1 1000m
1 Henry Nicolaas Altis 4.02
2 Luuk Emond U-Track 4.18
3 Guus Lemmens OSM '75 4.19
4 Zeki Mihci BAV 4.25
5 Pelle de Raad Altis 4.28
6 Daan Beeks Altis 4.31
7 Gijs Merckx Almere '81 4.33
8 Teun Westein Phoenix 4.33
9 Matthias Maasse Zeewolde Atletiek 4.36
10 Pepijn Keppel Phoenix 4.37
11 Taeke Doevendans Triathlon 4.41
12 Pieter Huneker U-Track 4.42
13 Joek Boonstra BAV 4.42
14 Melle Pietersma Fit 4.43
15 Janowa Weide U-Track 4.45
16 Yuri Ris ATHLOI 4.45
17 Matías Fontes Wentink Triathlon 4.46
18 Lucas van Lien Zeewolde Atletiek 4.47
19 Tim Pieneman Pijnenburg 4.47
20 Mels van Stratum Triathlon 4.48
21 Samuel Post Altis 4.49
22 Rolan Iking Altis 4.51
23 Floris Meeuwsen Hellas 4.53
24 Hugo van Rens BAV 4.53
25 Jens van de Wetering Triathlon 4.54
26 Kyano Lankreijer BAV 4.54
27 Damian Verweij Zeewolde Atletiek 4.56
28 Lode Sanders Phoenix 4.56
29 Jasper van Eck Atverni 4.57
30 Kjell Berends BAV 5.01
31 Mees Ruitenbeek Altis 5.01
32 Tygo Pothoven Pijnenburg 5.02
33 Alek Baggerman Hellas 5.03
34 Liu Spijker Triathlon 5.04
35 Sven Dekker Clytoneus 5.04
36 Wessel Siezen Fit 5.08
37 Daniel van Schayik Fit 5.09
38 Ivar Vink Phoenix 5.12
39 Timme Bussemaker Pijnenburg 5.13
40 Thomas Pronk Atverni 5.13
41 Nils Medema Altis 5.17
42 David Louwe Kooijmans Altis 5.18
43 Damian Scholten Triathlon 5.19
44 Hielke van Gelder Altis 5.20
45 Oscar Overbeek Fit 5.21
46 Sebastiaan Boonstra Triathlon 5.21
47 Gijs Langendijk Zeewolde Atletiek 5.22
48 Sep van Diepen Triathlon 5.24
49 Bouke Streefland Pijnenburg 5.24
50 Jasper van Logtenstein Pijnenburg 5.25
51 Ruben Sondervan ATHLOI 5.25
52 Kevin Schwarts Spirit Lelystad 5.26
53 Lars van der Spek Fit 5.29
54 Lars Rijksen Pijnenburg 5.32
55 Floris Valkonet Triathlon 5.32
56 Maarten Koop Altis 5.33
57 Stijn van Zijst Fit 5.35
58 Sjoerd van Schaick Hellas 5.37
59 Mees Blijenberg Triathlon 5.38
60 Tygo Pureveen Pijnenburg 5.38
61 Ruben Baartmans Altis 5.52
62 Beer Goense Altis 5.54
63 Mats Beverwijk Triathlon 5.56
64 Roan Versteegen Altis 5.58
65 Freek Arnoldus Pijnenburg 6.00
66 Bas van der Schriek Altis 6.02
67 Onno Hoekstra Triathlon 6.13
68 Niek Lippinkhof Zeewolde Atletiek 6.26
69 Aron Caspers Altis 6.28
70 Tobias Hilhorst Triathlon 6.47
Meisjes pupillen A1 1000m
1 Kyara Lankheet Altis 4.26
2 Laura Duits Pijnenburg 4.30
3 Dot Pouw BAV 4.35
4 Alexandra Koenis Almere '81 4.36
5 Anniek Mateman Triathlon 4.44
6 Mirthe Petra Pijnenburg 4.50
7 Cato Hompes BAV 4.53
8 Wies Schmitz Almere '81 4.53
9 Anna Strang van Hees Pijnenburg 4.55
10 Liz Schoonhoven Atverni 4.55
11 Bodine Roza Altis 4.55
12 Indy Besse OSM '75 4.59
13 Zahra de Vries Spirit Lelystad 5.01
14 Noena van den Berg Almere '81 5.02
15 Neva van der Woude Hellas 5.02
16 Jette de Jonge BAV 5.03
17 Fé Legall Melendez Pijnenburg 5.04
18 Nola van der Loos Hellas 5.05
19 Solene de Haan Atverni 5.07
20 Eva van Lammeren Almere '81 5.07
21 Britte Wijnberger Pijnenburg 5.09
22 Fiene van Maanen Pijnenburg 5.09
23 Kathelijne ter Huurne U-Track 5.09
24 Thiebe van Doorn Triathlon 5.11
25 Caithlyn van der Wiel Altis 5.11
26 Ella Cools Altis 5.12
27 Julia Clayton Triathlon 5.14
28 Roos Kempe Altis 5.14
29 Annet Kamp Fit 5.14
30 Lenne Meijer Spirit Lelystad 5.15
31 Isabelle Lankreijer BAV 5.16
32 Floor van Drumpt Altis 5.17
33 Gwen Dassen Altis 5.18
34 Ninthe Geurtsen Hellas 5.19
35 Lucia van der Linden Almere '81 5.20
36 Anna van der Wal Altis 5.21
37 Sanne Linckens Hellas 5.23
38 Lies Vogelzang Triathlon 5.25
39 Lina el Bennay Phoenix 5.25
40 Roos de Groot Hellas 5.28
41 Cato Klein Willink Triathlon 5.29
42 Joss Dammers Pijnenburg 5.32
43 Lotte Winter BAV 5.35
44 Lynn Smit Sibinga Pijnenburg 5.45
45 Anouk van Nifterik AV Nijkerk 5.49
46 Marie-Claire van Oosterhout Fit 5.50
47 Senne Doeland Pijnenburg 5.51
48 Merlin Veldhuis Altis 5.53
49 Kate van Heusden Altis 6.19
Jongens pupillen A2 1000m
1 Arend Wijnalda Hellas 4.05
2 Berend van de Beek BAV 4.08
3 Dim Petrusma Altis 4.13
4 Florijn van der Vliet Pijnenburg 4.18
5 Tim van de Burgwal Altis 4.19
6 Mike van de Voorn Hellas 4.21
7 Hidde de Jong Fit 4.23
8 Jitte Ydema Pijnenburg 4.23
9 Ewoud van Schaik Zeewolde Atletiek 4.25
10 Twan Goudena Clytoneus 4.25
11 Floris van de Ven Hellas 4.27
12 Loek Scholten Triathlon 4.28
13 Sami Benali Atverni 4.29
14 Jeroen Mak Hellas 4.30
15 Mike Kragten Altis 4.30
16 Luc Breton Fit 4.32
17 Tijn van der Grijp Altis 4.34
18 Bjorn Klein Zeewolde Atletiek 4.36
19 Tristan Pothof Spirit Lelystad 4.37
20 Niels Karel Altis 4.38
21 Silvan van Hussel AV Nijkerk 4.39
22 Viktor van der Molen Phoenix 4.39
23 Pieter van der Zee Hellas 4.40
24 Luuk van Burgsteden Triathlon 4.41
25 Chris de Jong Pijnenburg 4.43
26 Hielke van den Kieboom Fit 4.45
27 Biko Pot ATHLOI 4.48
28 Bilal Bounjoum BAV 4.51
29 Jeppe Meesters Altis 4.52
30 Ilian van Schaik Phoenix 4.57
31 Quintin Landskroon Altis 4.59
32 Daniel Kuipers Atverni 4.59
33 Sijmen van der Harst Altis 5.00
34 Thijmen Hatzmann BAV 5.01
35 David Knuth Altis 5.01
36 Jonathan Bokhorst Altis 5.02
37 Floris Kamer Hellas 5.03
38 Ties van Asch Pijnenburg 5.04
39 Stijn Kroeze Altis 5.05
40 Noam Michiels Clytoneus 5.05
41 Floris van Baar Atverni 5.08
42 Tom Westdijk Altis 5.10
43 Danilo Roest Pijnenburg 5.11
44 Gijs van Dalen Atverni 5.11
45 Romer de Wit Pijnenburg 5.12
46 Ronan Moquette Fit 5.14
47 Daniël van der Leest Altis 5.15
48 Lucas Otto Clytoneus 5.15
49 Aron Taanman BAV 5.16
50 Tycho van Hussel AV Nijkerk 5.19
51 Ties Kok Pijnenburg 5.19
52 Jurre Schoenmakers Altis 5.24
53 Justin van Dam Zeewolde Atletiek 5.26
54 Thijs Berkhof Triathlon 5.28
55 Luca Krijger Zeewolde Atletiek 5.31
56 Vinesh Kanhai U-Track 5.40
57 Luc Roelofs Pijnenburg 5.40
58 Alain Tourne Triathlon 5.41
59 Jason Hofstede Pijnenburg 6.04
60 Jonathan Dijkhuis Spirit Lelystad 6.15
61 Luuk Harmsen Altis 6.20
Meisjes pupillen A2 1000m
1 Iris Rietvelt Pijnenburg 4.24
2 Jelincy Nijlhof Almere '81 4.25
3 Romy Bendanon Triathlon 4.28
4 Renske van der Maas Fit 4.30
5 Noortje Zwaal Altis 4.31
6 Roos Verblauw Altis 4.34
7 Linde Zijlstra Altis 4.36
8 Donna Lokhorst Altis 4.37
9 Jade Broer Triathlon 4.40
10 Ronja van Oostenbrugge Fit 4.41
11 Marit Kleijnen Pijnenburg 4.43
12 Eva Wagemakers Altis 4.44
13 Yfke van der Meer Altis 4.51
14 Fe van der Weij Altis 4.52
15 Epy Beerse Almere '81 4.53
16 Noa Schut Altis 4.56
17 Yara Keers Fit 4.57
18 Mette Wiggers Triathlon 4.58
19 Lotte van Dongen AV Nijkerk 4.59
20 Vere Ingram Fit 5.00
21 Meinou de Jong Triathlon 5.00
22 Femi van Buuren Phoenix 5.01
23 Ella Marie Kurzmann Spirit Lelystad 5.03
24 Majken Berends BAV 5.03
25 June Besuyen Altis 5.06
26 Aimee Pillen Pijnenburg 5.06
27 Iris van Eerde Zeewolde Atletiek 5.09
28 Mette van der Veen Pijnenburg 5.09
29 Nikki Vroemen Altis 5.11
30 Nika Wendelaar Hellas 5.14
31 Anne van Blokland Pijnenburg 5.17
32 Mila Zwartjes Almere '81 5.18
33 Renske Versteeg Pijnenburg 5.20
34 Karlijn Mossink Altis 5.20
35 Laura van de Beek Hellas 5.21
36 Roos van Oostveen Altis 5.22
37 Rosalie Kriek Zeewolde Atletiek 5.22
38 Marlou Pronk BAV 5.24
39 Dominique Poelhekke Zeewolde Atletiek 5.24
40 Salomé Thevenard Altis 5.26
41 Juno Kapelle Triathlon 5.26
42 Marrit Jelgerhuis Triathlon 5.28
43 Fenna Miedema Altis 5.30
44 Mila Schaap Triathlon 5.33
45 Lois Rijnders Altis 5.33
46 Mayke van Lieshout Triathlon 5.36
47 Fenne Boudewijns Pijnenburg 5.40
48 Julia de Keijzer BAV 5.44
49 Neala Don Altis 5.49
50 Anouk Bakker Triathlon 5.50
51 Sofie Kruiswijk BAV 5.54
52 Clarice van der Zanden Altis 6.04
53 Esmee Staal Altis 6.06
54 Jorieke van Duinen BAV 6.26

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 20.11.2018