Cross competitie 2017-2018
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Zuid


Individueel klassement na 2 wedstrijden

Jongens junioren A nov dec jan totaal
1 Brian Versluis Atverni 1 1 2
2 Leon Huiszoon Triathlon 2 2 4
3 Chaske van Rijnsoever Hellas 5 3 8
3 Hugo van der Ploeg Clytoneus 4 4 8
3 Reinder Prince Triathlon 3 5 8
6 Stefan Zondervan Triathlon 6 7 13
7 Kjeld Storm Pijnenburg 8 10 18
8 Jochem de Kruijff Clytoneus 9 11 20
8 Yannick Tourne Triathlon 7 13 20
Lucas Stolk Pijnenburg 6
Sybren Kiewiet Hellas 8
Jasper Martens BAV 9
Enno Braaksma Pijnenburg 12
Jongens junioren B
1 Jelle Timmerman Clytoneus 1 1 2
2 Pablo Velt Atverni 2 2 4
3 Yordi Druijff Triathlon 3 4 7
4 Stef Ploeg Pijnenburg 5 6 11
5 Roeland van der Ploeg Clytoneus 10 11 21
6 Rens Versnel Altis 13 10 23
6 Wessel Terpstra BAV 11 12 23
8 Niels Bakker Altis 12 13 25
9 Joris Luczak BAV 14 14 28
10 Olivier Voschezang Atverni 15 15 30
11 Ivo van der Harst Altis 17 17 34
12 Floran Groot BAV 19 20 39
13 Sander Verbeek Clytoneus 21 19 40
14 Marc de Hoogh Spirit Lelystad 23 21 44
Viggo Parol Triathlon 3
Finn van den IJssel Spirit Lelystad 4
Daniël Vink U-Track 5
Jelle van der Schoot U-Track 6
Daan Kothman Altis 7
Ingmar Veltman Altis 7
Camiel Colen Hellas 8
Lennert Oosterbaan Altis 8
Faas van der Ven Triathlon 9
Pepijn Ozon Hellas 9
Koen Roskamp BAV 16
Remco Martens BAV 16
Jasper Bertrand Hellas 18
Tristan de Bree Atverni 18
Sven de Vries AV Zeewolde 20
Yafet Yewhanes Triathlon 22
Meisjes junioren A
1 Madelief Kok Triathlon 1 2 3
2 Ynte Biemans Atverni 2 3 5
3 Femke Brouwer Phoenix 3 5 8
3 Rosa Hulsman Triathlon 4 4 8
5 Tabitha Bruin Hellas 5 6 11
Jasmijn Bakker Triathlon 1
Esther Spruit Phoenix 6
Meisjes junioren B
1 Anne Geytenbeek U-Track 1 1 2
2 Lotte Jacobsen Pijnenburg 2 2 4
3 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 3 4 7
4 Nadine de Vries Clytoneus 4 5 9
5 Simone Zweers Pijnenburg 7 3 10
6 Sabien Hilhorst BAV 6 6 12
7 Nathalie Leushuis Triathlon 5 8 13
8 Maaike Heida Clytoneus 9 10 19
8 Sterre de Vries Hellas 8 11 19
10 Noor Schepers Altis 12 9 21
11 Kirsten Medema Altis 14 12 26
12 Fleur Bakker Schut Triathlon 15 14 29
Gabriela Riebeek Almere '81 7
Emma van de Beek BAV 10
Talitha Bouwman Triathlon 11
Evelijn van Hilten Clytoneus 13
Ines van den Berg Phoenix 13
Manouk Olthof Fit 16
Katelijne van den Brink Triathlon 17
Jongens junioren C
1 Timo Hoogendoorn U-Track 1 1 2
2 Max van Liempdt Almere '81 3 2 5
3 Tim de Wild Hellas 2 3 5
4 Jarik van de Mast Altis 4 4 8
5 Djimon de Groot Almere '81 5 7 12
6 Lennert Berentsen Altis 8 6 14
7 Anton van Triest Clytoneus 9 11 20
8 Gies Oude Brunink Fit 10 16 26
9 Ralph-Karsten van der Vli Pijnenburg 18 9 27
9 Sven Druijff Triathlon 17 10 27
11 Mark Hollestelle Triathlon 15 13 28
11 Sem van Dijk U-Track 16 12 28
13 William Knol Hellas 13 18 31
14 Dat de Kiefte Phoenix 19 14 33
15 Jouke Westerhof AV Zeewolde 24 19 43
16 Jelle Swaanen Altis 29 15 44
17 Arthur Peek Triathlon 23 26 49
17 Eric Glas Spirit Lelystad 28 21 49
17 Erik Cana Spirit Lelystad 27 22 49
20 Luc Nederpel Atverni 21 29 50
21 Justin Lagadeau Altis 25 27 52
22 Mats Roskamp BAV 22 32 54
23 Oscar Meijer Altis 33 28 61
24 Jorg Bomas Altis 32 30 62
25 Jonah Broer Triathlon 39 24 63
26 Thomas Schols Atverni 31 34 65
27 Joppe Bakker Clytoneus 26 40 66
28 Chiel Meijer AV Zeewolde 34 33 67
29 Hidde Woldendorp Atverni 38 38 76
30 Mark Mekenkamp Hellas 37 42 79
31 Bo Wierts BAV 49 35 84
32 Jort Mol Lous BAV 50 37 87
33 Sem Kleijne Fit 48 43 91
34 Floris van Schagen Triathlon 46 47 93
34 Koen Bijlsma Altis 47 46 93
36 Kars van Reeuwijk Fit 54 44 98
37 Antonie Killestijn Clytoneus 58 41 99
38 Ivo Straten Hellas 44 56 100
39 Tijmen Hoogendoorn BAV 52 49 101
40 Jonas Kole Altis 72 31 103
40 Robin Jovicic Altis 64 39 103
42 Ties van Bakel Triathlon 61 50 111
43 Kevin Weerdenburg Altis 62 51 113
44 Sverre Meesters Altis 56 59 115
45 Gijs Broere Triathlon 57 61 118
45 Jeroen Visser Atverni 60 58 118
47 Bart Huizinga Altis 67 55 122
48 Koen Overbeek Altis 66 57 123
48 Taran van Ess Altis 70 53 123
48 Tiziano de Kruijf Altis 71 52 123
51 Abel Remkes Altis 68 60 128
Stijn Verheij U-Track 5
Joey Daselaar Pijnenburg 6
Rick van der Meer AV Zeewolde 7
Maël Plasschaert Almere '81 8
Sander Schijf Atverni 11
Thijs Boumans Spirit Lelystad 12
Liam de Bruijne Altis 14
Tycho Vink Altis 17
Francesco Mastracchi Manes Hellas 20
Iker Bruggink Phoenix 20
Luuk van Eden Spirit Lelystad 23
Pim Zeeman Hellas 25
Jibbe Teeuwisse Triathlon 30
Pier van der Ploeg Triathlon 35
Julian Dorresteijn Pijnenburg 36
Redouan Ghoumid Altis 36
Tobias Kramer Atverni 40
Pepijn de Groot Pijnenburg 41
Manuel Jimenez Zambrano U-Track 43
Antoni Elkenbracht Phoenix 45
Rens van Rhijn BAV 45
Luca Lambooy Triathlon 48
Alexander Ridderikhoff Altis 51
Sven Keler Clytoneus 53
Jesse van der Veen Triathlon 54
Finn van Wordragen Altis 55
Tygo Versteegh Hellas 59
Hugo van Westerneng Triathlon 62
Joscha Giesen BAV 63
Lars Bögels Altis 63
Ryan Smulders Hellas 65
Tim Beune Altis 69
Meisjes junioren C
1 Tamar Veltman Almere '81 1 1 2
2 Britt Jager Altis 3 3 6
3 Nynke Streppel Fit 5 2 7
4 Puk Poulijn Altis 4 4 8
5 Lois Kok Altis 7 6 13
5 Marlot Groeneweg Altis 6 7 13
7 Janneke van Hofslot Triathlon 8 11 19
8 Norah van Kippersluis Pijnenburg 12 8 20
9 Aniek Kothman Altis 15 12 27
10 Eva van Ieperen Pijnenburg 14 14 28
11 Sarah van Tuijl Almere '81 16 13 29
12 Myrthe Vernooij Altis 18 18 36
13 Dana Buitenhuis AV Zeewolde 24 15 39
14 Myrthe Martens Altis 21 20 41
15 Pien Kempe Altis 30 16 46
16 Marit Jansons Triathlon 25 22 47
16 Marloes Bosman Hellas 28 19 47
16 Noa Harteman AV Zeewolde 17 30 47
19 Hannah Garritsen Clytoneus 20 29 49
20 Julia Borst Fit 29 28 57
20 Lena Broere Triathlon 32 25 57
22 Hanna Latour Triathlon 31 27 58
23 Jolijn Stemerdink Triathlon 33 26 59
24 Maartje de Gruijl Hellas 40 21 61
25 Nicoline van Vught Altis 38 32 70
26 Marit van Gageldonk Altis 39 34 73
27 Isabel Kerstholt Altis 42 33 75
27 Myrthe van den Tweel AV Nijkerk 35 40 75
29 Faith van Dam Spirit Lelystad 45 35 80
30 Esther Moerland AV Zeewolde 41 42 83
30 Robin van der Have Altis 47 36 83
32 Floor Spaan Pijnenburg 49 37 86
33 Lisa van Vreeswijk Altis 48 45 93
34 Dagmar Schepers Altis 53 46 99
35 Noa Wijnberg Triathlon 55 49 104
36 Ynske van de Poll Altis 56 50 106
Carmen Huikeshoven Altis 2
Rixt Vos Clytoneus 5
Eva Kroon Altis 9
Meike Stoter Triathlon 9
Luna Zimnik Clytoneus 10
Stella Versteegen Altis 10
Marleen van Beers Altis 11
Marinka Schuurman Altis 13
Christine de Waal Hellas 17
Beyza Kazmiroglu BAV 19
Jetske Meijer Altis 22
Jitske van Helden Triathlon 23
Sanne Bakker Schut Triathlon 23
Debora Delhez Altis 24
Merel Jorna Phoenix 26
Nora Kwakman Triathlon 27
Marit Kort Pijnenburg 31
Maud Hoebe Altis 34
Amara Nnadi Altis 36
Ellis de Vries Altis 37
Elle Meijer Almere '81 38
Chaja Plochg Triathlon 39
Kaixin Tensen Triathlon 41
Fleur van 't Klooster Altis 43
Liese Thijssen Altis 43
Ella Lommen Altis 44
Lieke Koene Altis 44
Amber Brouwer Altis 46
Eva Schrooten Altis 47
Fay Jonkers Hellas 48
Elka Wybenga Altis 50
Faye Greve Hellas 51
Naomie Höhn Altis 51
Sterre van der Zouw Altis 52
Rebecca Stemerdink Hellas 54
Jongens junioren D2
1 Meije Bosma Hellas 1 1 2
2 Lars Molenkamp Almere '81 2 2 4
3 Senna Kampinga AV Zeewolde 3 3 6
4 Luciano van den Heuvel Almere '81 4 4 8
5 Bo Schraven Almere '81 5 6 11
5 Finn van der Maas Fit 6 5 11
7 Jip van der Kieft Altis 8 7 15
8 Joost Berkhof Triathlon 11 8 19
9 Marijn van der Harst Altis 10 10 20
10 Nathan Houwaard Triathlon 9 13 22
11 Mathijs Kwakman Pijnenburg 12 14 26
12 Olaf Rijnboutt Phoenix 22 9 31
13 Sam van Burgsteden Triathlon 15 18 33
14 Koen van Eden Spirit Lelystad 14 20 34
14 Mats Medema Altis 19 15 34
16 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 18 17 35
17 Arvid Jansons Triathlon 17 19 36
18 Esli Kluijver Spirit Lelystad 16 21 37
19 Robin Melamed Fit 29 11 40
19 Yuri Stolk Pijnenburg 24 16 40
21 Jesse van de Beek BAV 21 25 46
21 Jorn Heijmeskamp Altis 23 23 46
23 Ties Waterman Fit 20 31 51
24 Tobias Favier Altis 26 26 52
25 Simon Lodewijk AV Zeewolde 25 28 53
26 Max van Zijtveld Altis 32 29 61
27 Tim Niezink Pijnenburg 30 32 62
28 Kenan van der Kooij Altis 27 36 63
29 Sven Kroon Almere '81 35 30 65
30 Sven van Weezep Spirit Lelystad 31 35 66
31 Ilja van Ekkendonk Altis 33 34 67
32 Remy Vink Altis 36 33 69
33 Leon Jonker Altis 38 37 75
34 Ivo Zoomer Triathlon 40 38 78
35 Ivo Rots Altis 41 39 80
36 Mack Akkerman Pijnenburg 39 42 81
37 Mitchel van Dam AV Zeewolde 45 44 89
Sydney Albertzoon Hellas 7
Yannick Faerber U-Track 12
Joris IJzinga Altis 13
Tobias Wijngaarden Altis 22
Marcello van den Heuvel Almere '81 24
Bas Noordhoek Atverni 27
Jari van der Voorn AV Zeewolde 28
Olaf van der Hidde Hellas 34
Mike van Doorn Atverni 37
Yahir Strang Altis 40
Jan Spekman Hellas 41
Guus Veenvliet AV Zeewolde 42
Marten Krikken Pijnenburg 43
Yuri Oude Brunnink Altis 43
Teun Bisschops Triathlon 44
Tjade Smelt AV Zeewolde 45
Eric Nuijtemans Hellas 46
Jongens junioren D1
1 Benjamin Post Altis 1 3 4
1 Enrico Cossuto Almere '81 3 1 4
1 Harm Welleweerd Hellas 2 2 4
4 Finn van Ek Hellas 5 4 9
5 Thom van der Leest Altis 8 5 13
6 Bruno Stoon U-Track 7 9 16
6 Silas Hoeve Spirit Lelystad 9 7 16
8 Rhune van Doorn Triathlon 14 6 20
9 Niels Hulsman Altis 13 8 21
10 Ryan van Oudheusden Hellas 11 11 22
11 Rogier Groeneweg Altis 15 10 25
12 Timo Straathof Atverni 18 12 30
13 Jonathan van Lien AV Zeewolde 16 15 31
14 Philip Walraven Altis 19 14 33
15 Rick Snijder Triathlon 17 17 34
16 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 20 20 40
17 Timo Laseur Altis 24 18 42
19 Rick Scherrenburg Pijnenburg 28 19 47
18 Wytze de Jong Fit 27 21 48
20 Stijn Beverwijk Triathlon 26 23 49
21 Theun Blommers Pijnenburg 30 22 52
22 Kian Schouten Fit 25 30 55
23 Ard de Jong Altis 35 26 61
24 Rein van Engelen BAV 34 28 62
26 Sven Huijnen Altis 29 35 64
25 David de Vente-Peters Spirit Lelystad 45 29 74
27 Giel Sportel Altis 38 38 76
27 Oliver van Hattum Phoenix 43 33 76
29 Ivar Kleuver Almere '81 41 37 78
30 Yarno de Jong Spirit Lelystad 47 32 79
31 Nicolai Van de Ridder AV Zeewolde 49 31 80
32 Rens Assendorp Spirit Lelystad 40 41 81
33 Alexi Michielse Pijnenburg 37 46 83
34 Milan Norg Altis 48 36 84
35 Boris Hermsen Atverni 44 44 88
36 Joran Pijl Altis 52 43 95
37 Marijn Keswiel Pijnenburg 53 47 100
38 Quint Keers Fit 57 45 102
39 Arvid Erich Pijnenburg 51 52 103
40 Boet van Bakel Triathlon 58 48 106
41 Merlijn van Urk Altis 59 54 113
42 Hugo Brunt Clytoneus 64 50 114
43 Huub Olde Dubbelink Altis 61 55 116
44 Sven Poelman AV Zeewolde 66 53 119
Gijs Bomer Hellas 4
Araya Wolfs AV Zeewolde 6
Sam de Wild Hellas 10
Aaron Bos AV Zeewolde 12
Senna Plasschaert Almere '81 13
Jesper van Helden Triathlon 16
Julian Kwakman Triathlon 21
Ezra van den Boogert AV Zeewolde 22
Floris van der Vijgh Hellas 23
Diederik van der Vliet Pijnenburg 24
Joep van Ede U-Track 25
Aaron Grul Phoenix 27
David Fontein Hellas 31
Kariim Hammadi Atverni 32
Mathijs Adriaanse Spirit Lelystad 33
Kiran Schoonderwoerd Pijnenburg 34
Sverre Vroonhof Phoenix 36
Edward Dijkstra Fit 39
Lars Mulder Altis 39
Luc de Wit AV Nijkerk 40
Finn van der Es AV Zeewolde 42
Tibbe Weijzen Altis 42
Leon Winkelman Spirit Lelystad 46
Bram Lankreijer BAV 49
Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 50
Julian Kriek AV Zeewolde 51
Dylan Pang-Atjok Altis 54
Mathijs de Winter AV Zeewolde 55
Micha Janssen Hellas 56
Tom Ubels Phoenix 56
Jan Pieter de Waal Hellas 57
Tobias Boxman Hellas 60
Finn Mesker Phoenix 62
Niels Sterk Atverni 63
Max Rijkers Triathlon 65
Guus Roskamp BAV 67
Meisjes junioren D2
1 Selina Franken AV Zeewolde 1 1 2
2 Loes Kempe Altis 2 2 4
3 Merel Veltman Almere '81 3 3 6
4 Anniek Triest Clytoneus 4 5 9
5 Iris Turksema Spirit Lelystad 5 6 11
6 Katya Stappers Altis 6 7 13
7 Sofie van Kooij Altis 8 11 19
8 Emma Swaanen Altis 11 9 20
8 Maartje Rinsema Altis 10 10 20
8 Raisa Ellensburg Almere '81 7 13 20
11 Jasmijn Post Altis 9 14 23
12 Joyce Bakker Schut Triathlon 12 18 30
13 Renée van de Mast Altis 15 16 31
15 Lotte Stam Altis 13 19 32
14 Emma Landman Triathlon 18 15 33
16 Berber Schaap AV Zeewolde 17 17 34
18 Selma Martens Altis 16 20 36
17 Lauren van Beuningen Pijnenburg 19 22 41
19 Isa van Sintemaartensdijk Triathlon 32 12 44
20 Anissa Tomei Altis 22 23 45
20 Elieke Kars AV Zeewolde 24 21 45
20 Senna Vroemen Altis 21 24 45
23 Donna Schomaker Altis 26 26 52
24 Anouk Wegerif Pijnenburg 28 28 56
26 Lotte Buitenkamp Altis 31 30 61
25 Floor Smelt AV Zeewolde 35 27 62
27 Erica de Lange Spirit Lelystad 34 29 63
28 Anoek van Hal Hellas 27 37 64
30 Lola Uffels Altis 30 35 65
29 Anika van der Wolf Altis 36 31 67
31 Elise Hamberg Pijnenburg 41 34 75
32 Dionne Eichhorn Pijnenburg 44 33 77
32 Lova Kramers Triathlon 38 39 77
34 Keziah Orie Altis 39 40 79
35 Danne Teeuwisse Triathlon 43 38 81
36 Indyra Jonkers Triathlon 45 41 86
Karlijn Mesman Atverni 4
Nora Stemerding Triathlon 8
Lidewij Boddeke Hellas 14
Merel Wassenaar Phoenix 20
Amber Staal Altis 23
Floor Zijlstra Altis 25
Sophie de Graaf Pijnenburg 25
Floor den Heijer Pijnenburg 29
Anne van de Coterlet Pijnenburg 32
Pleun van Raaij Almere '81 33
Silke van de Grint Triathlon 36
Lieke Bakker Triathlon 37
Xanthe Pool Pijnenburg 40
Myla Legall Melendez Pijnenburg 42
Meisjes junioren D1
1 Jikke van der Ploeg Triathlon 2 1 3
1 Savienne Asikende Almere '81 1 2 3
3 Anouk Leguit Almere '81 3 4 7
4 Merle van Logtestijn Pijnenburg 6 3 9
5 Abigail Noruwa BAV 7 5 12
5 Jacobien Hoyng Triathlon 4 8 12
5 Noor ter Rahé Fit 5 7 12
8 Aisha Meijer Hellas 8 9 17
8 Britt van Westerlaak Altis 11 6 17
10 Blessin Uiterwijk Almere '81 10 11 21
11 Bo Engel Spirit Lelystad 13 12 25
12 Jelke Steenbeek Altis 14 16 30
12 Noor Tewes Fit 12 18 30
14 Noralie Schuurman Altis 17 15 32
15 Indy Kortman Altis 20 17 37
15 Lara van den Broek Phoenix 24 13 37
17 Feline Boon ATHLOI 19 20 39
18 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 23 25 48
18 Marlieke Castelein Triathlon 25 23 48
20 Karlijn Rinsema Altis 21 28 49
21 Annemijn Kerstholt Altis 31 19 50
22 Ereza Plochg Triathlon 32 22 54
22 Lucie Feenstra ATHLOI 28 26 54
24 Ilse Veenma Altis 27 32 59
25 Emily Verhoef Pijnenburg 30 31 61
26 Bente Wiggers Fit 37 27 64
27 Liva Hofste Altis 34 33 67
29 Imme Kleijne Fit 36 37 73
73 Janne van Tuyl Altis 38 35 73
31 Rosa Bus Altis 35 39 74
30 Mirthe Kemper Altis 41 38 79
32 Famke Fonken Pijnenburg 44 36 80
33 Valerie Dorland Altis 43 42 85
34 Aimy Landman Altis 42 44 86
Annemijn Beijer Altis 41
Anouk van Dalen Altis 45
Ariane Elkenbracht Phoenix 22
Daphne Beeks Altis 45
Elena Slagt Altis 10
Eleni Galanidis AV Zeewolde 40
Feadan van Schaik Phoenix 26
Floor Bomer Hellas 16
Gitta Sikkema U-Track 33
Ireen Stoter Triathlon 29
Iris van der Horst BAV 21
Israe Elmakkaoui Hellas 15
Janna Luijk Fit 24
Jasmijn van der Vinne Triathlon 46
Laia Bruggink Phoenix 14
Lieke Reyn Fit 34
Mya van Horsen ATHLOI 29
Nikita Vissers Hellas 18
Nynke Faber Phoenix 43
Sanne Geurtsen Hellas 9
Sophie Zomer Phoenix 40
Vera Pot Phoenix 39
Vera Walgers Pijnenburg 30
Jongens pupillen mini
1 Jesse Fonken BAV 1 5 6
2 Timo van Lien AV Zeewolde 2 4 6
3 Niels Bakker Triathlon 5 6 11
Eneas Verbakel Pijnenburg 1
Dhedde van Doorn Triathlon 2
Cirino Invernizzi Hellas 3
Floris Otto Clytoneus 3
Floris Hopkins AV Zeewolde 4
Nathan Zwiers AV Zeewolde 6
Meisjes pupillen mini
1 Zee de Kiefte Phoenix 3 2 5
2 Noortje Boswinkel Triathlon 2 5 7
3 Evi Visser Triathlon 5 7 12
4 Jenna de Lange Spirit Lelystad 8 8 16
Luna Meinten AV Zeewolde 1
Rinke Scholten Triathlon 1
Iva Wijnberger Pijnenburg 3
Benthe van Veen Pijnenburg 4
Jade Koelewijn Almere '81 4
Julie Snip AV Zeewolde 6
Maegan Pool Clytoneus 6
Julia Pronk Atverni 7
Anouk Kuijer Pijnenburg 9
Yenthe Minkhorst AV Zeewolde 9
Jongens pupillen C
1 Juuso van der Ende Almere '81 1 1 2
2 Jonathan Rijken BAV 3 2 5
3 Thomas Eykhout Atverni 5 4 9
4 Casper Holterhues Altis 2 11 13
5 Jurne Haklander Fit 6 8 14
5 Thijs van Amerongen BAV 9 5 14
7 Ole van der Grinten Altis 8 7 15
8 Finn Spiekstra Atverni 7 10 17
8 Lucas Hendrickx Triathlon 11 6 17
11 Friso Leunk Fit 13 9 22
11 Jasper van Schaik AV Zeewolde 10 12 22
12 Palle Cranenbroek Pijnenburg 12 21 33
13 Guus van de Burgwal Altis 14 20 34
14 Thijs Koning Atverni 17 18 35
15 Jari Goudena Clytoneus 24 13 37
16 Thijs van der Wal Altis 19 19 38
17 Querijn van der Zouw Altis 18 23 41
18 Siem van den Akker Pijnenburg 22 22 44
19 Bart Jansen Triathlon 20 27 47
20 Olivier Zwaal Altis 30 24 54
21 Rubin Michiels Clytoneus 29 26 55
22 Desmond Boel Atverni 26 32 58
23 Mick Labans Triathlon 33 28 61
24 Nout Kroeze Altis 32 30 62
25 Robbin Roelofs AV Zeewolde 34 29 63
26 Sebastian Redel Altis 28 41 69
26 Thorsten Bouwens Triathlon 38 31 69
26 Xavi van der Vliet Pijnenburg 36 33 69
30 Martijn Kok BAV 37 35 72
Jonas Cressent Altis 3
Luuk Loonstra Hellas 4
Mees Schoonhoven Pijnenburg 14
Ibrahim Akandouch Hellas 15
Melle Poortman Fit 15
Bram Ket Hellas 16
Luuk van Meerveld AV Nijkerk 16
Simon Broek Triathlon 17
Lucas Hoek BAV 21
Giel Hompes BAV 23
Teun Hompes BAV 25
Thomas de Bijl ATHLOI 25
Mads Smit AV Zeewolde 27
Samuel Sengal BAV 31
Finn Tebbens Altis 34
Collin Hooijer BAV 35
Brent Holwerda Triathlon 36
Luca van Haren Pijnenburg 37
Akram Pinard Altis 38
Luka van Donk Pijnenburg 39
Julian Dierdorp Pijnenburg 40
Hidde Heijerman Altis 42
Manuel Taanman BAV 43
Timo Blom Triathlon 44
Juri Ceolin Pijnenburg 45
Meisjes pupillen C
1 Valerie van Keulen Clytoneus 1 1 2
2 Zoëy Fonken BAV 2 2 4
3 Stella Paulusma Triathlon 3 4 7
4 Elske Dunnink Altis 4 6 10
4 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 5 5 10
6 Jet van Oostenbrugge Fit 8 7 15
7 Marije Kars AV Zeewolde 6 11 17
8 Jayda Verhaar Pijnenburg 9 9 18
9 Carina Pastoor AV Zeewolde 7 13 20
10 Alana Dijkman AV Nijkerk 12 10 22
11 Ilse Schriek Pijnenburg 10 14 24
12 Nune Olde Dubbelink Altis 14 17 31
13 Darlene Krijtenburg Altis 15 19 34
14 Hanne van der Meer Altis 16 20 36
14 Roos de Jong Pijnenburg 20 16 36
16 Eva Buitenkamp Altis 19 18 37
17 Luce van der Lee Pijnenburg 17 21 38
18 Itske van der Ploeg Triathlon 13 27 40
19 Hiske Eshuis Triathlon 21 25 46
19 Jasmijn van der Heijden Altis 23 23 46
19 Neva Kapelle Triathlon 24 22 46
22 Thiara Serné BAV 32 15 47
23 Emily Bronder Altis 25 26 51
24 Alouise Spies Altis 26 28 54
25 Eleanore Joosse Altis 28 30 58
26 Nova Lin Schepers Triathlon 22 38 60
27 Milou van Bruxvoort Triathlon 29 32 61
28 Imke Blom BAV 34 33 67
29 Sofie van Drie BAV 35 36 71
30 Daphne Hogervorst BAV 33 39 72
31 Iris Kooistra Altis 36 37 73
32 Rana van der Kant Altis 37 41 78
Leena van Dijk U-Track 3
Sacha Walgers Pijnenburg 8
Amen Overduin Altis 11
Moyra Tissingh Pijnenburg 12
Jet Schmits Triathlon 18
Jade Koelewijn Almere '81 24
Carlijn van der Baars Altis 27
Keeva Don Altis 29
Lotus Kuijer Pijnenburg 30
Noor Pillen Pijnenburg 31
Rosalie Meints AV Zeewolde 31
Puck van Bladel Triathlon 34
Linde de Rooy Triathlon 35
Esmee Pueper BAV 38
Eline van Duinen BAV 40
Jongens pupillen B
1 Henry Nicolaas Altis 1 1 2
2 Gijs Merckx Almere '81 2 2 4
3 Tijn Zwart Pijnenburg 4 4 8
4 Samuel Post Altis 3 6 9
5 Daan Beeks Altis 5 5 10
5 Pepijn Keppel Phoenix 7 3 10
7 Teun Westein Phoenix 6 8 14
8 Taeke Doevendans Triathlon 9 7 16
9 Lucas van Lien AV Zeewolde 10 10 20
10 Floris Meeuwsen Hellas 8 15 23
11 Matthias Maasse AV Zeewolde 13 11 24
11 Pelle de Raad Altis 15 9 24
13 Jens van de Wetering Triathlon 11 16 27
14 Kyano Lankreijer BAV 17 13 30
15 Tim Pieneman Pijnenburg 18 14 32
16 Rolan Iking Altis 21 12 33
17 Mels van Stratum Triathlon 16 18 34
18 Lode Sanders Phoenix 14 24 38
19 Edmond Hopster Hellas 12 28 40
20 Janne Meijering Fit 28 17 45
20 Jasper van Eck Atverni 25 20 45
20 Malik van den Berg U-Track 23 22 45
23 Yuri Ris ATHLOI 34 19 53
24 Sven Dekker Clytoneus 24 30 54
25 Vin de Bruin BAV 30 25 55
26 Ivar Vink Phoenix 35 21 56
27 Hugo van Rens BAV 32 26 58
27 Liu Spijker Triathlon 31 27 58
29 Daniël van Schaijik Fit 29 31 60
30 Menno Tolen Altis 22 42 64
31 Sep van Diepen Triathlon 27 38 65
32 Damian Scholten Triathlon 38 29 67
33 David Louwe Kooijmans Altis 37 33 70
34 Brent Schifflers Clytoneus 33 46 79
35 Thomas Pronk Atverni 36 44 80
36 Oscar Jongema AV Zeewolde 47 34 81
36 Tygo Pothoven Pijnenburg 40 41 81
38 Nils Medema Altis 43 43 86
39 Lars van der Spek Fit 42 47 89
40 Mees Blijenberg Triathlon 45 45 90
41 Ruben Baartmans Altis 55 48 103
41 Sebastiaan Boonstra Triathlon 51 52 103
43 Kevin Schwarts Spirit Lelystad 53 51 104
44 Alek Baggerman Hellas 52 53 105
45 Urko Kwaaital U-Track 58 49 107
46 Niek Lippinkhof AV Zeewolde 59 56 115
47 Mats Beverwijk Triathlon 60 57 117
Joek Boonstra BAV 19
Damian Verweij AV Zeewolde 20
Kjell Berends BAV 23
Tigo de Kruijf Atverni 26
Ruben Sondervan ATHLOI 32
Julian Krist AV Zeewolde 35
Noah Steinmaier Pijnenburg 36
Timme Bussemaker Pijnenburg 37
Jasper van Logtenstein Pijnenburg 39
Tygo Pureveen Pijnenburg 39
Freek Arnoldus Pijnenburg 40
Bouke Streefland Pijnenburg 41
Stan Vahl Atverni 44
Silas van Wierst AV Zeewolde 46
Floris Valkonet Triathlon 48
Tom Stoss Triathlon 49
Bas van der Schriek Altis 50
Ryan Kranenborg Hellas 50
Lars Rijksen Pijnenburg 54
Ruben van Rossum BAV 54
Onno Hoekstra Triathlon 55
Maarten Koop Altis 56
Bastiaan Lohman U-Track 57
Meisjes pupillen B
1 Laura Duits Pijnenburg 2 1 3
2 Dot Pouw BAV 1 3 4
3 Suze van Leur Altis 6 2 8
4 Britte Wijnberger Pijnenburg 4 5 9
5 Anna Strang van Hees Pijnenburg 7 4 11
6 Anniek Mateman Triathlon 5 8 13
7 Annabel Haan Hellas 8 7 15
8 Zahra de Vries Spirit Lelystad 10 6 16
9 Noena van den Berg Almere '81 13 9 22
10 Jette de Jonge BAV 9 16 25
10 Liz Schoonhoven Atverni 14 11 25
12 Thiebe van Doorn Triathlon 17 12 29
13 Eva van Lammeren Almere '81 12 18 30
14 Lenne Meijer Spirit Lelystad 16 15 31
14 Neva van der Woude Hellas 18 13 31
16 Fiene van Maanen Pijnenburg 19 14 33
17 Karsta Pinxterhuis Hellas 15 21 36
18 Roos Kempe Altis 21 24 45
19 Lotus Veltman Altis 23 23 46
19 Ruth Koelewijn Almere '81 29 17 46
21 Lies Vogelzang Triathlon 33 20 53
22 Sanne Linckens Hellas 31 25 56
23 Bodine Roza Altis 28 30 58
24 Eline van Bruxvoort Triathlon 35 26 61
25 Kathelijne ter Huurne U-Track 30 37 67
26 Annebel Bon BAV 37 33 70
27 Julia Clayton Triathlon 39 34 73
28 Cato Klein Willink Triathlon 48 27 75
29 Liselotte Fluit Fit 38 40 78
30 Gwen Dassen Altis 41 39 80
30 Senne Doeland Pijnenburg 44 36 80
32 Evi Faase Pijnenburg 51 32 83
33 Hannah van Viegen Altis 45 41 86
Babette van Oijen AV Zeewolde 3
Mirthe Petra Pijnenburg 10
Cato Hompes BAV 11
Fé Legall Melendez Pijnenburg 19
Inge Lozeman AV Nijkerk 20
Annet Kamp Fit 22
Ella Cools Altis 22
Solene de Haan Atverni 24
Loïs den Bakker AV Zeewolde 25
Maryse Coffie Atverni 26
Isa Devick Altis 27
Caithlyn van der Wiel Altis 28
Isabelle Lankreijer BAV 29
Floor van Drumpt Altis 31
Jenthe Pater Triathlon 32
Ninthe Geurtsen Hellas 34
Merlin Veldhuis Altis 35
Kitty Mengerink Atverni 36
Kate van Heusden Altis 38
Lotte Winter BAV 40
Nisrine Hamdaoui Altis 42
Fenne Gieslink Spirit Lelystad 43
Kyra Warmolts Hellas 46
Benthe Heijneman Hellas 47
Sterre Hopkins AV Zeewolde 49
Suray Malik Altis 50
Jongens pupillen A1
1 Florijn van der Vliet Pijnenburg 1 1 2
2 Dim Petrusma Altis 2 2 4
3 Martijn Leih Clytoneus 3 3 6
4 Tim van de Burgwal Altis 5 6 11
5 Luc Breton Fit 8 5 13
6 Chris de Jong Pijnenburg 10 4 14
7 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 7 8 15
8 Mike van de Vooren Hellas 11 7 18
9 Johannes Hegeman AV Nijkerk 14 10 24
10 Rick Winkelman Spirit Lelystad 12 14 26
11 Niels Karel Altis 15 12 27
12 Bjorn Klein AV Zeewolde 13 16 29
13 Twan Goudena Clytoneus 20 11 31
14 Daniel Kuipers Atverni 9 25 34
15 Mick Frerix Triathlon 18 20 38
16 Jaron Hamoen AV Zeewolde 21 18 39
16 Silvan van Hussel AV Nijkerk 30 9 39
18 Pieter van der Zee Hellas 16 24 40
19 Neville Albertzoon ATHLOI 17 26 43
20 Mike Kragten Altis 26 19 45
21 Floris Kamer Hellas 19 27 46
22 Luuk van Burgsteden Triathlon 27 21 48
23 Nodin Schoonderwoerd Pijnenburg 28 28 56
24 Sijmen van der Harst Altis 37 22 59
25 David Knuth Altis 29 35 64
26 Ilian van Schaik Phoenix 35 30 65
27 Bilal Bounjoum BAV 36 33 69
28 Fedde van den Bos Triathlon 40 32 72
29 Daniël van der Leest Altis 38 36 74
30 Stijn Kroeze Altis 41 34 75
31 Pierre Verhoosel Triathlon 46 37 83
32 Ben Lensing Triathlon 49 39 88
32 Danilo Roest Pijnenburg 45 43 88
34 Tom Westdijk Altis 48 41 89
35 Noam Michiels Clytoneus 52 38 90
36 Hidde Verdegaal Altis 50 44 94
37 Ronan Moquette Fit 47 48 95
38 Calvin Besemer Spirit Lelystad 43 55 98
38 Sem van der Wal Pijnenburg 53 45 98
40 Kevin Vleerlaag Hellas 57 42 99
41 Dieter Otto Hellas 54 49 103
42 Tim van Kan Almere '81 51 54 105
43 Alain Tourne Triathlon 60 47 107
43 Jurre Schoenmakers Altis 61 46 107
43 Justin van Dam AV Zeewolde 55 52 107
46 Tycho van Hussel AV Nijkerk 59 50 109
47 Luca Krijger AV Zeewolde 62 56 118
47 Quin Haveman U-Track 63 57 120
Sami Benali Atverni 4
Gijs van Beusichem Fit 6
Hidde de Jong Fit 13
Loek Scholten Triathlon 15
Hielke van den Kieboom Fit 17
Lars Beijk Phoenix 22
Boris Dix U-Track 23
Marijn de Vries Clytoneus 23
Stijn Bruinsma AV Zeewolde 24
Ot Glas Atverni 25
Jeppe Meesters Altis 29
Lars kegler Langbroek Atverni 31
Sjoerd van Leeuwen Atverni 31
Tijn van der Grijp Altis 32
Mika de Lange Hellas 33
Quint Weterings Almere '81 34
Ties Kok Pijnenburg 39
Thijmen Hatzmann BAV 40
Jop van den Hoorn Triathlon 42
Ole Hamberg Triathlon 44
Teun Heijerman Altis 51
Aron Taanman BAV 53
Quintin Landskroon Altis 56
Floris van Baar Atverni 58
Meisjes pupillen A1
1 Renske van der Maas Fit 2 1 3
2 Eva Wagemakers Altis 4 3 7
3 Donna Lokhorst Altis 3 7 10
4 Iris Rietvelt Pijnenburg 7 4 11
4 Noortje Zwaal Altis 5 6 11
4 Ronja van Oostenbrugge Fit 6 5 11
7 Jelincy Nijlhof Almere '81 13 2 15
8 Jade Broer Triathlon 8 12 20
9 Marit Kleijnen Pijnenburg 12 11 23
10 Yara Keers Fit 15 10 25
11 Inaya Yahyaoui Almere '81 10 20 30
12 Mette Wiggers Triathlon 18 13 31
13 Epy Beerse Almere '81 17 16 33
13 Olivia Visser BAV 19 14 33
15 Marlou Pronk BAV 20 17 37
16 Vere Ingram Fit 23 15 38
17 Iris van Eerde AV Zeewolde 21 18 39
18 Esmee Staal Altis 27 19 46
19 Mila Zwartjes Almere '81 26 21 47
20 Meinou de Jong Triathlon 25 28 53
21 Judith Sjenitzer Pijnenburg 29 26 55
21 Mette van der Veen Pijnenburg 30 25 55
23 Femi van Buuren Phoenix 37 22 59
24 Sarah-Jane de Bruijne Altis 36 27 63
25 Yfke van der Meer Altis 31 33 64
26 Ella Marie Kurzmann Spirit Lelystad 32 36 68
27 Philippa Faase Fit 39 30 69
28 Renske Versteeg Pijnenburg 40 31 71
29 Nena Verdonk Phoenix 38 37 75
30 Fé van der Weij Altis 44 32 76
31 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 46 39 85
32 Nico de Haan Triathlon 52 34 86
33 Fenne Boudewijns Pijnenburg 51 38 89
33 Lois Rijnders Altis 47 42 89
33 Mayke van Lieshout Triathlon 45 44 89
36 Florimond Heerema Almere '81 48 43 91
37 Jillian Mertayasa Fit 53 49 102
37 Maerle van der Zouw Altis 50 52 102
39 Anouk Bakker Triathlon 57 46 103
40 Robin Kolk AV Zeewolde 54 50 104
41 Clarice van der Zanden Altis 56 51 107
42 Jorieke van Duinen BAV 58 53 111
Romy Bendanon Triathlon 1
Roos Verblauw Altis 8
Linde Zijlstra Altis 9
Sija Sikkema U-Track 9
Marin Berding Hellas 11
Daniëlle Kaptein Clytoneus 14
Rosalie Nout U-Track 16
Isabelle Misset Triathlon 22
Doortje van Maanen AV Nijkerk 23
Ellen Jeltje Wieringa Triathlon 24
Lola Hansler Hellas 24
Julia Zwaan Almere '81 28
Nikki Vroemen Altis 29
Tess van der Ham BAV 33
Giulia Invernizzi Hellas 34
Karlijn Mossink Altis 35
Majken Berends BAV 35
Sofie Kruiswijk BAV 40
Marrit Jelgerhuis Triathlon 41
Salomé Thevenard Altis 41
Noa Schut Altis 42
Anne van Blokland Pijnenburg 43
Rosalie Kriek AV Zeewolde 45
Mette van der Kolk Altis 47
Fenna Miedema Altis 48
Dominique Poelhekke AV Zeewolde 49
Elise van Doorn Atverni 55
Emilie Mulder Atverni 59
Sanneke Hooijer BAV 60
Jongens pupillen A2
1 Nariño Renfurm Almere '81 1 1 2
2 William van Triest Clytoneus 3 3 6
3 Teun Merckx Almere '81 2 5 7
4 Jelle van der Heijden Altis 4 4 8
5 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 5 6 11
6 Tycho de Vries Spirit Lelystad 6 10 16
7 Noah Schoonhoven Atverni 10 7 17
8 Thijs Kempe Altis 8 11 19
9 Guus Boorsma Altis 7 13 20
10 Jente van Geest Altis 13 8 21
11 Rens Kelder Triathlon 11 12 23
12 Benjamin Götte Triathlon 16 9 25
13 Tahir Nacro Almere '81 12 17 29
14 Lars Bergmann Triathlon 17 14 31
15 Björn Engel Almere '81 20 15 35
15 Tom Zwaan Almere '81 14 21 35
17 Menno Hoornstra ATHLOI 22 16 38
18 Floris van Tuijl Almere '81 19 24 43
19 Wessel Meskers Almere '81 21 23 44
20 Sjoerd Grandjean Perrenod Pijnenburg 18 27 45
20 Teun Lip Triathlon 23 22 45
22 Brigt van Apeldoorn Triathlon 36 26 62
23 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 26 39 65
24 Yuri Vink Phoenix 32 37 69
25 Diogo van den Berg Atverni 35 36 71
25 Siem van Tuyl Altis 30 41 71
27 Wessel Adelaar Fit 55 18 73
28 Omar Boudhim Altis 41 34 75
28 Ruben Kragten Atverni 40 35 75
28 Sape van der Woude Hellas 37 38 75
31 Quinn Jager Pijnenburg 34 42 76
32 Jens Cramer BAV 44 51 95
95 Max Tesser Clytoneus 49 46 95
95 Timo Kieft Pijnenburg 50 45 95
35 Satria Jansen Triathlon 46 54 100
36 Navajo Nahumury Altis 53 48 101
37 Kingston Schuld Altis 51 53 104
38 Lucas Karelsen Pijnenburg 52 55 107
39 Freddy Cole Altis 54 57 111
40 Ruben van Middelaar Altis 59 56 115
41 Etienne Hartgers BAV 58 59 117
Sybe van Dijk U-Track 2
Marnix Lorist Almere '81 9
Arvin Bronder Altis 15
Jochem Klein Altis 19
Noah Groen in 't Wout Clytoneus 20
Jos Lozeman AV Nijkerk 24
Bastiaan Krattley Atverni 25
Roemer de Jong Triathlon 25
Ravi Snoek BAV 27
Jesse Cools Altis 28
Tim Verhagen Hellas 28
Bas Dalmaijer BAV 29
Maes van der Steeg Triathlon 29
Bowie Baars Triathlon 30
Jaouad Boussakout Phoenix 31
Ruben Immerzeel Phoenix 31
Mika Bogaard Hellas 32
Maarten Arnoldus Pijnenburg 33
Sem van der Graaf Altis 33
Roy van Weezep Spirit Lelystad 38
Fynn Jacops AV Zeewolde 39
Hugo van 't Klooster Pijnenburg 40
Mik Stroo BAV 42
Bart Jansen Altis 43
Lukas van der Linde Fit 43
Teije Benschop Pijnenburg 44
Idse van der Schoot U-Track 45
Keano Smits AV Zeewolde 47
Ruben Andriessen Atverni 47
Mees Hirsch Pijnenburg 48
Chris Nuijtemans Hellas 49
Brett van Zijtveld Altis 50
Wessel Adelaar Fit 52
Rico Osnabrugge Phoenix 56
Jochem van den Berg AV Zeewolde 57
Pepijn Holm Triathlon 58
Jens Werner Triathlon 60
Wessel Schuller Triathlon 60
Meisjes pupillen A2
1 Evie de Roos Fit 1 2 3
2 Benita Beerse Almere '81 2 3 5
3 Sterre Groosman Pijnenburg 3 4 7
4 Jackie Vissers Hellas 4 8 12
5 Olivia Louwe Kooijmans Altis 7 6 13
6 Imke van der Spoel Altis 6 9 15
7 Hannah Vos Fit 5 15 20
8 Valerie Nouwens Almere '81 9 12 21
9 Faisa Nicolaas Altis 11 14 25
9 Mara Schouw Pijnenburg 14 11 25
11 Anneloes van Erkelens Fit 10 17 27
11 Madelief van Leur Altis 17 10 27
13 Nynke Glas Spirit Lelystad 8 20 28
14 Elisha Kwofie Almere '81 13 18 31
15 Lieve Kroon Almere '81 12 22 34
16 Marit Elkerbout Altis 29 7 36
17 Anna Braeken-Kristensen Altis 23 16 39
18 Ella Haaksman Hellas 21 24 45
19 Laurenne van den Berg Almere '81 28 19 47
20 Lara van 't Klooster Triathlon 19 29 48
20 Veerle van der Lit Altis 25 23 48
22 Jolie Minnée Triathlon 20 30 50
23 Kim van der Wal Altis 27 25 52
24 Jinte Jonker Triathlon 22 31 53
24 Robin de Bruin Altis 26 27 53
26 Anick Arends BAV 30 26 56
27 Rosalie Franken Almere '81 31 32 63
28 Caitlin Verhaar Pijnenburg 35 33 68
29 Sasha Smink Triathlon 34 37 71
30 Lynn van Hulten Phoenix 37 35 72
31 Carmen Schipper Pijnenburg 38 36 74
32 Brecht van den Bos Triathlon 41 38 79
32 Dilara Oktay Pijnenburg 33 46 79
34 Esmee Kramer Pijnenburg 46 34 80
34 Eva van der Linden Triathlon 36 44 80
36 Indy Broer Triathlon 40 41 81
36 Kyra van der Meer Triathlon 39 42 81
38 Ilana Akkerman Pijnenburg 43 39 82
39 Carmen Lijzenga Triathlon 42 45 87
40 Asanay Malik Altis 44 47 91
41 Ana van der Sande Altis 45 48 93
42 Bente Rutten Altis 47 49 96
43 Femke Wybenga Altis 49 52 101
44 Julia van der Horst BAV 53 51 104
Sophie Eikendal Atverni 1
Iris Breslau Fit 5
Amélie da Graça Altis 13
Fenna van der Kooij Altis 15
Berrit Roex Triathlon 16
Iris Loonstra Hellas 18
Idun Wiggers AV Nijkerk 21
Hanne Pinxterhuis Hellas 24
Ike Kloosterboer Phoenix 28
Madny Dorresteijn Pijnenburg 32
Quinn Uffels Altis 40
Alma Voorwinde U-Track 43
Marieke Rutgers AV Nijkerk 48
Fenne Kronemeijer BAV 50
Lotte van de Coterlet Pijnenburg 50
Nina van de Weerd BAV 51
Maartje Oortwijn Atverni 52
Mariana Mak Altis 53
Mette Storm Pijnenburg 54
Michaëla Steinmaier Pijnenburg 54

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 19.12.2017