Cross competitie 2016 -2017
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Midden


Individueel klassement na 2 wedstrijden

Jongens jun A nov dec jan totaal
1 Loek Janmaat AKU 3 2 5
2 Davy Heijsteeg AV Aalsmeer 4 1 5
3 Koen de Rooij Startbaan 7 5 12
4 Laurenz Kilian AAC 9 8 17
Thijmen Alderden AV Aalsmeer 1
Meseret Mebrahtom Tsegay Phanos 2
Job van den End Tempo 3
Simon Richards Zaanland 4
Boudewijn Welkzijn Phanos 5
Sareje Bulale Phanos 6
Ryan van den Brink Waterland 6
Simon Negasi Atos 7
Achraf Mohammadi AAC 8
Youri Dobber Waterland 9
Laurenz Kilian AAC
Loek Janmaat AKU
Davy Heijsteeg AV Aalsmeer
Koen de Rooij Startbaan
Jongens jun B
1 Luco van Bergen Phanos 1 1 2
2 Christopher van Altena Phanos 2 5 7
3 Piet van Vuuren DEM 4 4 8
4 Daan Woldring AV '23 5 7 12
5 Quinten Maring AV '23 6 8 14
6 Lars Mol GAC Hilversum 8 9 17
7 Jelle Miedema Phanos 12 6 18
8 Tjalling Galema GAC Hilversum 9 10 19
9 Gregory 't Hoen AV Aalsmeer 10 12 22
10 Aled Elings Zuidwal 15 11 26
11 Justin Heijsteeg AV Aalsmeer 14 14 28
12 Max Bertman Phanos 16 13 29
13 Simon Klappe AKU 17 17 34
Max van Groeningen GAC Hilversum 2
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 3
Wessel Heil AV Aalsmeer 3
Wester Zaal Phanos 7
Thimo Henraat Feniks 11
Chai de Bruijne Phanos 13
Philippe van den Heuve Phanos 15
Jasper Scheerder Atos 16
Meisjes jun A
1 Mariska Poel DEM 3 1 4
2 IJke Mourits Phanos 4 4 8
Noa Hoondert AV '23 1
Jonne Walstra Atos 2
Emma Kok Phanos 2
Vere Schoenmakers Zuidwal 3
Amina Schellekens Phanos 5
Meisjes jun B
1 Jolente Bleijs GAC Hilversum 1 1 2
2 Mette Oosterink GAC Hilversum 2 2 4
3 Pien Scheer GAC Hilversum 3 3 6
4 Paulien Idema AKU 4 5 9
5 Meike Hartog Zaanland 5 4 9
6 Marinka Heijn AV Monnickendam 6 6 12
7 NoŽly Baan Phanos 9 8 17
8 Machteld Hammink Phanos 8 10 18
9 Nikki van Herwaarden Phanos 12 9 21
Rosa Westra AAC 7
Misha Oberski Phanos 7
Vera Zonneveld AKU 10
Esther Pronk AV Monnickendam 11
Melissa Jansen AKU 13
Madeleine Hooijmaijers Phanos 14
Jongens jun C
1 Yohannes Hiensch Phanos 1 2 3
2 Jorrit Wynia Phanos 2 7 9
3 EyoŽl Hiensch Phanos 4 6 10
4 Lucas van Schaffelaar AV '23 5 8 13
5 Jona Wong Chung AV '23 6 9 15
6 Boris Aerts AV '23 7 11 18
7 Fedor Musil Phanos 8 10 18
8 Lucius Bout Phanos 11 14 25
9 Luc Veldman Zuidwal 12 13 25
10 Primo Burgstra AV '23 18 12 30
11 Job Linssen Zuidwal 9 22 31
12 Anders Haringsma AV '23 13 19 32
13 Dries Boermans Phanos 16 17 33
14 Lukas Renaud GAC Hilversum 17 21 38
15 Thom Kroon Zuidwal 14 24 38
16 Jente Faber GAC Hilversum 23 18 41
17 Bastian Jansma GAC Hilversum 19 25 44
18 Robin Pos GAC Hilversum 15 29 44
19 Dani Suparmono GAC Hilversum 22 23 45
20 Jasper Kooter AAC 20 26 46
21 Alessio Rimedia Atos 27 30 57
22 James van Rijckevorsel Phanos 30 32 62
23 Bink de Graaf AV '23 33 34 67
24 Kenny Elings Zuidwal 34 33 67
25 Hidde Koning Atos 28 40 68
26 Zeger Haspels AV Aalsmeer 32 36 68
27 Lauran van Wunnik Phanos 31 37 68
28 Niels Rewijk AKU 29 43 72
29 Wouter Voorn AKU 37 41 78
30 Jesse Bon Feniks 36 46 82
31 Wolf van Strijen AKU 38 48 86
32 Sjoerd Zuijderduin AKU 44 44 88
33 Gilles van Arkel AV '23 43 45 88
34 Jeppe Mul AV Haarlem 40 50 90
35 Justin Stam AAC 42 51 93
36 Stan Groen AV '23 47 49 96
37 Enzo Serpenti Feniks 45 53 98
38 Jesse Mauritz Zuidwal 46 55 101
39 Jan Westendorp AV '23 48 54 102
40 Matthijs Robbers Zuidwal 51 56 107
41 Tijn Challa AV Haarlem 52 57 109
Jurre Brouwer GAC Hilversum 1
Graeme 't Hoen AV Aalsmeer 3
Beer Harms Phanos 3
Julian Hartog Phanos 4
Alex van Buttingha Wicher Tempo 5
Anthon Croockewit Phanos 10
Imme van den End Tempo 15
Jeen Hammink Phanos 16
Thomas Fructus AV '23 20
Samuel Wilhelm AV '23 21
Tristan van Vlodrop AAC 24
Kim Alofsen Startbaan 25
Jesse Elmers Startbaan 26
David Neidig GAC Hilversum 27
Yassine El Mortai Atos 28
Quintin Janse Tempo 31
Eelke Meindersma AV '23 35
Rutger Schim van der Loef Phanos 35
Siebe Pals Feniks 38
Romano Guellai Atos 39
Maxim Roos Tempo 39
Thijmen Pruijmboom Tempo 41
Tobias Boekeloo Tempo 42
Zion Jozefzoon Feniks 47
Rafael Loos GAC Hilversum 49
Nahom Efren AV '23 50
Okke Rave AAC 52
Thijs Minnee Feniks 53
Meisjes jun C
1 Misha Pier AV '23 1 2 3
2 Fenna Heijbroek Phanos 3 1 4
3 Tessa Beugelink AAC 2 4 6
4 Fee Eising Waterland 5 3 8
5 Lotte Zethof AV Aalsmeer 4 7 11
6 Suzet Doornheim GAC Hilversum 6 5 11
7 Danique Schram DEM 7 6 13
8 Faye Traube AAC 10 11 21
9 Melissa Steenbakker Atos 13 10 23
10 Maria Kuipers Phanos 14 9 23
11 Isabella Oudkerk Pool Zuidwal 9 14 23
12 Veerle Verbeek Phanos 11 15 26
13 Mali Onyeike AV '23 12 17 29
14 Marit van Wijk AAC 18 13 31
15 Tara Ozinga AV Aalsmeer 15 20 35
16 Janna Burghoorn AV '23 19 21 40
17 Marloes Buijs Phanos 21 19 40
18 Liv de Haas Zaanland 24 27 51
19 Imke Schaap Zuidwal 29 29 58
20 Morgane den Uyl Startbaan 28 32 60
Sanna Oostveen AV '23 8
Sietske de Bruin AV Aalsmeer 8
Maria Kuipers Phanos 9
Puk Terpstra Tempo 12
Bente van van Lindert AV '23 16
Isa Nijkamp GAC Hilversum 16
Maysoun Juliana Phanos 17
Amťlie de Wit AV '23 18
Jules AV '23 20
Iris Grit AV '23 22
Jules Hemels AV '23 22
Marit Lodema AKU 23
Dalila Akhath Zuidwal 23
Noor Paardekooper Tempo 24
Aya Mohammadi AAC 25
Bodil Wergius Phanos 25
Isabel Timmer AKU 26
Luna Huiberts Zaanland 26
Danique Leeflang Zuidwal 27
Kike van der Nagel Tempo 28
Lonneke Rekelhof AKU 30
Marloes Bos Zuidwal 30
Romaisae Reffas AAC 31
Manon Posthumus Zuidwal 31
Amiena Jatta Feniks 32
Tharissa Palma AAC 33
Jongens jun D.2
1 Finn Rademaker AV Aalsmeer 1 2 3
2 Pibe Baartman Phanos 2 3 5
3 Carlitos Barreto Faustino AV '23 3 4 7
4 Thomas Meijer Phanos 4 6 10
5 Daniel Winkels AV Aalsmeer 6 5 11
6 Luc Clevett Zuidwal 9 7 16
7 Ischa Sachs AV '23 10 10 20
8 Riemer Kerkstra AV '23 12 8 20
9 Tristan de Leeuw Tempo 8 13 21
10 Ben Verhoeven AV '23 11 11 22
11 Taeke Mulder Phanos 13 9 22
12 Levi de Koning AV '23 15 12 27
13 Florian Overtoom Startbaan 17 17 34
14 Taeke Verbree AAC 18 20 38
15 Wessel Groenenberg Feniks 21 18 39
16 Jonas Reynders AV '23 30 14 44
17 Ruben Lanser Tempo 23 21 44
18 Sven Koolmoes AV Haarlem 20 27 47
19 Samuel van Rijckevorsel Phanos 25 22 47
20 Pim Leibbrand Zaanland 22 26 48
21 Wouter Westeneng GAC Hilversum 16 33 49
22 Jarno Enthoven AV Haarlem 27 23 50
23 Olav Ewoldt AAC 26 28 54
24 Quinten van Herwijnen Atos 24 32 56
25 Taeke Roukema AV '23 29 31 60
26 Mink Hageman Atos 31 30 61
27 Willem Westendorp AV '23 32 29 61
28 Kasper Verheij AV '23 36 36 72
29 Timon Kriek Zuidwal 37 37 74
Ethan Hartsink AKU 1
David Elzinga GAC Hilversum 5
Monne Sutorius AV '23 7
Teun Kalis AV '23 14
Milan Barink AV '23 15
Benjamin Witts AAC 16
Gabo van de Weijer AV '23 19
Bas Nolsen Tempo 19
Finn de Keizer GAC Hilversum 24
Anwar Lahri AAC 25
kik Peters AKU 28
Toon Hooijmaijers Phanos 33
Costya van der Horst Phanos 34
Lucas Koopmans Zaanland 34
Ebe Polman AV '23 35
Cas Appelman Phanos 35
Jongens jun D.1
1 Luca Dooper Tempo 2 1 3
2 Tijs Hollander GAC Hilversum 4 3 7
3 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 3 7 10
4 Jippe van Drogenbroek GAC Hilversum 5 6 11
5 Jefta van der Feen AAC 8 4 12
6 Wouter van Dijk AAC 9 5 14
7 Emil de Graaf Phanos 10 9 19
8 Leroy Eisden Atos 11 10 21
9 Marnix Molenaar AV '23 12 11 23
10 Willem Hammink Phanos 7 19 26
11 Mick van Schaffelaar AV '23 13 14 27
12 Kees de Waal AV '23 16 15 31
13 Friso Koedijk Phanos 19 12 31
14 Ids Kok Phanos 20 13 33
15 Lucas van Rijn AV Aalsmeer 17 17 34
16 Peter Idema AKU 15 21 36
17 Sem de Gooijer Tempo 18 20 38
18 Bram Verdegaal AV '23 24 16 40
19 JoŽl Ruitenberg AV Aalsmeer 14 26 40
20 Tijn Bruinsma Tempo 22 29 51
21 Tycho ten Hoorn Zaanland 25 27 52
22 Robbe Noordanus GAC Hilversum 30 24 54
23 Toon van den Hende GAC Hilversum 31 25 56
24 Alec Jason Timmer Zuidwal 33 30 63
25 Sibrand Nieuwenhuizen Feniks 32 32 64
26 Rayan Cherradi Atos 34 34 68
27 Reinier Ruizendaal AKU 35 36 71
28 Marius Vermeylen AAC 39 35 74
29 Bram Klepper DEM 38 37 75
30 Sven Dekker Atos 40 38 78
31 Sven Rijnten Startbaan 42 39 81
Florian Vriezen GAC Hilversum 1
Daan Eggenkamp Phanos 2
Senne Gisius GAC Hilversum 6
Luce Wijma GAC Hilversum 8
Elf Meerman Atos 18
Manolo Scheers AV '23 21
Lucca van Opdorp AV '23 22
Splinter van Belle AV '23 23
Mishko O'Connor Phanos 23
Jonan Haverkamp Phanos 26
Mattia Noom Atos 27
Robin Klei AAC 28
Fidde van der Nagel Tempo 28
Teun Dufais Atos 29
Noah van Teunenbroek Phanos 31
Robbin Gunther AKU 33
LuÔs Pfeffer AV '23 36
Marijn Klappe AKU 37
Jetze Hettema Atos 41
Meisjes jun D.2
1 Sien van Vuuren DEM 2 1 3
2 Lianne Wuring GAC Hilversum 3 2 5
3 Danielle Grijpink Tempo 6 3 9
4 Mette Lakeman AAC 8 4 12
5 Marijne Repelaer van Drie Phanos 7 6 13
6 Mara Bouma Phanos 10 7 17
7 Ashley Boldewijn Feniks 5 16 21
8 Celine Visser AV Monnickendam 13 9 22
9 Maaike van Kesteren GAC Hilversum 11 12 23
10 Floor van der Valk AKU 12 14 26
11 Carmen Guellai Atos 16 10 26
12 Donna Morauw Waterland 15 11 26
13 Laura Hasse Startbaan 17 13 30
14 Xiomayra Pengel Feniks 19 15 34
15 Naomi Eskes Zuidwal 22 17 39
16 Arwen Buffing Startbaan 23 19 42
17 Freija Slijper Zuidwal 24 20 44
18 Tessa Westland Zuidwal 25 21 46
19 Ayana Heijm AV Monnickendam 27 24 51
20 Adine Welsink AAC 28 25 53
Shantell Kwofie GAC Hilversum 1
Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 4
Asraar Kortokela Zuidwal 5
Fien Linssen Zuidwal 8
Lois Doornheim GAC Hilversum 9
Brechtje Hilarides Startbaan 14
Lianne Dinkelaar AV '23 18
Sterre van Wayenburg Startbaan 18
Manar Mohammadi AAC 20
Tessa Heijbroek Phanos 21
Norah Scheper Zuidwal 22
Jayda Essenburg Waterland 23
Joy van de Water AV '23 26
Lizanna Langbroek Waterland 26
Robyn Houbiers Atos 27
Carlijn de Raadt Zuidwal 28
Meisjes jun D.1
1 Sophie van der Schoot GAC Hilversum 1 2 3
2 Pam de Kruif AV '23 2 4 6
3 Jiske Terpstra Tempo 3 3 6
4 Tess van Zuilen Phanos 5 5 10
5 Lotte Pos GAC Hilversum 7 6 13
6 Paula Kliphuis GAC Hilversum 4 9 13
7 Emmelie Pos GAC Hilversum 8 7 15
8 Jiska Welp GAC Hilversum 6 12 18
9 Fanny den Uyl Startbaan 11 8 19
10 Tess Verwer AV Monnickendam 9 13 22
11 Isa Schram DEM 12 16 28
12 Joy Kuiper Waterland 18 10 28
13 Rommy van der Zee AV '23 14 17 31
14 Nina Croockewit Phanos 17 14 31
15 Mette Smithuis AV Aalsmeer 16 19 35
16 Nora van Seventer Phanos 20 18 38
17 Cynthia Dradenya AAC 28 15 43
18 Veronique van Weldam Phanos 22 21 43
19 Anne Dijkhuizen Tempo 24 20 44
20 Cecilia Kuipers Phanos 23 24 47
21 Emilie Potjer Phanos 21 26 47
22 Lotte Kes AKU 26 25 51
23 Janne Wever AV '23 30 23 53
24 Sascha Reichman Zuidwal 29 27 56
25 Ziza Kemper AV Haarlem 27 31 58
26 Rosan de Jong AAC 36 29 65
27 Lente Schrijver Phanos 39 30 69
28 Lidewij Schaap Zuidwal 40 32 72
29 Stella Kuijs Atos 41 33 74
Rosalie Schouten Tempo 1
Lisanne Noman Zuidwal 10
Janneke de Kemp Phanos 11
Sophie Franssen Zuidwal 13
Nicky Verlaan AV Aalsmeer 15
Hannah Nijkamp GAC Hilversum 19
Dinisha Overvliet GAC Hilversum 22
Suzan Taal AKU 25
Christianne Koenraad Startbaan 28
Tess Janssen GAC Hilversum 31
India Rozemeijer Zaanland 32
Kaya Donk Tempo 33
Kyra Bonte AV Monnickendam 34
Maureen Owusu Feniks 34
Myrthe Lemans Tempo 35
Isabelle Koorn AKU 37
Nova Petri AV '23 38
Jongens Mini
1 Thomas van Kleef Zaanland 1 1 2
2 Toby van Gildemacher Atos 2 2 4
3 Elaijh Groenbast Feniks 6 3 9
4 Hidde Oldenhof GAC Hilversum 3 10 13
5 Leon Jordan Phanos 4 11 15
6 Remco van Ginkel DEM 8 8 16
7 Mees de Vries GAC Hilversum 7 13 20
8 Daan de Boer Zuidwal 15 5 20
9 Jaro Koper DEM 16 7 23
10 Rylan Stins DEM 14 9 23
11 Samuel Sumter Startbaan 9 14 23
12 Siem Elderenbosch AAC 12 12 24
13 Stef Boumans Startbaan 10 15 25
14 Brent Wierenga GAC Hilversum 18 17 35
15 Christian Kruisbeek Zuidwal 17 22 39
16 Eloy Hageman AV Aalsmeer 19 26 45
17 DaniŽl Klaver Zuidwal 24 23 47
18 Stijn van Harn GAC Hilversum 22 27 49
19 Caed Steba GAC Hilversum 23 31 54
Jahvene Bentoh Phanos 4
Nathan Griffioen AV '23 5
Quinten Gisius GAC Hilversum 6
Yaban Mentes Startbaan 11
Fedja Sutorius AV '23 13
Tiyani Hellendoorn AV '23 16
Stijn de Jager Feniks 18
Silas Lamme Zuidwal 19
Kai Mellenbergh GAC Hilversum 20
Storm Snel GAC Hilversum 20
Peter Kliphuis GAC Hilversum 21
Tygo Snel GAC Hilversum 21
Jelmen Kamstra Phanos 24
Diago Candia Manzanares Atos 25
Caspar Oskam AV '23 25
Stefan van den Berg AV '23 28
Teun Pauwels GAC Hilversum 29
Vic Smit AV '23 30
Meisjes Mini
1 Benthe de Jong AV '23 1 1 2
2 Eline Oppewal Zaanland 3 2 5
3 Chiara Bernard AV '23 2 5 7
4 Suus Hogenboom AKU 4 4 8
5 Evelien ter Veer Startbaan 6 7 13
6 Salyshia Reemnet Feniks 5 9 14
7 Ziva Lansdaal Startbaan 8 8 16
8 Sarah Huitema AV '23 9 11 20
9 Tosca Quite GAC Hilversum 7 14 21
10 Melia Hulsman GAC Hilversum 10 15 25
11 Sibel Timucin Startbaan 15 10 25
12 Jeika Godlieb Zuidwal 21 16 37
Olivie Mensing van Cha AV '23 3
Saar Bleeker Zuidwal 6
Mahlet Perebooms AKU 11
Maxe Bennink AV '23 12
Hassat van Haren AV Aalsmeer 12
Charlotte Roeland AV '23 13
Laura Vroon GAC Hilversum 13
Lauren Gerritsen Startbaan 14
Josephine de Jong AKU 16
Quahneah van den Bos GAC Hilversum 17
Maaike Pouw AKU 18
Elkw Hillenius AV Aalsmeer 19
Pien Hilhorst AV '23 20
Jongens pup C
1 Stan Kriek Zuidwal 1 1 2
2 Sem Rossing AKU 2 3 5
3 Liam Koobs Atos 3 4 7
4 Kamiel de Waal AV '23 4 6 10
5 Robin Bogaard AV '23 5 7 12
6 Leon den Ouden Startbaan 6 8 14
7 Duco Verhoeven Atos 9 9 18
8 Ian Boschman Atos 8 13 21
9 Laurens Bijlard GAC Hilversum 7 14 21
10 Maximilian van Buren Startbaan 13 10 23
11 Robin van den Berg GAC Hilversum 12 15 27
12 Olivier van Luttervelt GAC Hilversum 17 12 29
13 Thomas Mellink AV Aalsmeer 14 17 31
14 Melle van der Meer GAC Hilversum 23 11 34
15 Finn Bakker AV '23 16 21 37
16 Marijn van den Bosch Phanos 15 23 38
17 Adne de Munnik Feniks 21 18 39
18 Sverre Brink Startbaan 19 20 39
19 Tijs van Etten DEM 18 22 40
20 Felix Kuil DEM 26 25 51
21 Casper Kole Phanos 35 16 51
22 Wisse van Wees Atos 25 27 52
23 Frits Nijs GAC Hilversum 24 28 52
24 Waldemar Baumann Startbaan 22 32 54
25 Thorben Kamstra Phanos 20 35 55
26 Tijn Jorritsma AV '23 30 26 56
27 Tim Taanman AKU 31 36 67
28 Jay van Kempen AKU 36 33 69
29 Collin Roling AKU 37 34 71
30 Boris Ekkelkamp Startbaan 38 37 75
31 Tijmen Heeres AV Monnickendam 28 49 77
32 Loic Dekeukeleire AV '23 43 46 89
33 Julian Veerman Phanos 41 48 89
34 Boris Derks Phanos 39 52 91
35 Pim Boerman Zuidwal 46 45 91
36 Carlos O'Neil Feniks 45 50 95
37 GadiŽl Manzanares Atos 44 55 99
38 Christian Caddeo DEM 47 54 101
Jeremiah Bentoh Phanos 2
Thierry van Diggelen Feniks 5
Daniel Hall Zuidwal 10
Benjamin Miedema AV '23 11
Bas van Wijk KAV Holland 19
Toon Meerman Atos 24
Gijs Lensink AV '23 27
Jon Newman AV '23 29
Fabio Severdija Phanos 29
Merijn Senster GAC Hilversum 30
Sacha Onderberg Phanos 31
Jayden Jillings GAC Hilversum 32
Mika de Keizer Zaanland 33
Ruben de Bruijn AV '23 34
Stijn van der Gugten GAC Hilversum 38
Bouke Slager Phanos 39
Simon Renaud GAC Hilversum 40
Max Jongbloed Phanos 40
Pelle de Backer Phanos 41
Illias Bettani AAC 42
Abel Schmidt AV '23 42
Komeel van Leeuwen Tempo 43
Stijn Bosma Startbaan 44
Sebastiaan van der Sch AKU 47
Justin Heeres AV Monnickendam 51
Melle Krijthe Atos 53
Quint van der Knaap GAC Hilversum 56
Meisjes pup C
1 Youssra Errachidi AAC 1 1 2
2 Jade Rijssel Phanos 2 3 5
3 Veere Willems Phanos 7 2 9
4 Caro Gardenier Zuidwal 4 5 9
5 Isis Bons Atos 3 9 12
6 Maud van der Meer GAC Hilversum 6 6 12
7 Laurine Siblesz AV '23 13 7 20
8 Veerle Koot Zuidwal 11 11 22
9 Nienke Lemmens Phanos 8 17 25
10 Mare Houbiers Atos 16 14 30
11 Elynn Barneveld Zuidwal 15 20 35
12 Lenthe van Ewijk AV '23 12 25 37
13 Sophie van der Lijcke AV '23 19 23 42
14 Fay Los Atos 20 25 45
15 Julia Jongedijk AV '23 17 29 46
16 Franca Koutstaal GAC Hilversum 24 24 48
17 Marit Wiedijk AKU 23 32 55
18 Madelief Ursem DEM 29 33 62
Orla White GAC Hilversum 4
Julia Wouda GAC Hilversum 5
Liv Marshall GAC Hilversum 8
Mette Bijlsma AKU 9
Hanna Karsijns GAC Hilversum 10
Lotti Mensonides KAV Holland 10
Daantje van der Wild Feniks 12
Joya Sapthu Feniks 13
Julia Bronneman AKU 14
Jamie Booij Atos 15
Tess de Boer Zuidwal 16
Vera Vogelzang Phanos 18
Letta Bakker Zuidwal 18
Elena Mobach GAC Hilversum 19
Aafke Oostveen GAC Hilversum 21
Anouk de Vries Zaanland 21
Vera Put AV '23 22
Heleen van Popta GAC Hilversum 22
Nienke Veldt Phanos 25
Puk Tromp AV '23 26
Sanne van der Kamp GAC Hilversum 27
Lynn Langereis Startbaan 27
Livvy de Graaf AV '23 28
Amy van Gameren GAC Hilversum 28
Julie van den Berg GAC Hilversum 30
Lynn Langereis Startbaan 31
Maxine Kolsters Tempo 34
Ilse Fokker Tempo 35
Jongens pup B
1 Taygel Bolsman Phanos 1 1 2
2 Laurens van den Berg Zaanland 5 4 9
3 Jayden Boldewijn Feniks 8 3 11
4 YaÔr van der Feen AAC 11 5 16
5 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 3 13 16
6 Sven Boshuizen Atos 10 9 19
7 Jarit Kershof Startbaan 12 7 19
8 Joey Heynneman Feniks 9 11 20
9 Philip Lam Startbaan 16 8 24
10 Joshua Bouwer AV '23 15 12 27
11 Quint van Wengen Zuidwal 13 15 28
12 Lars van Wijk Zuidwal 14 16 30
13 Silvan Oud AV Aalsmeer 17 19 36
14 Thomas Quik Zuidwal 19 17 36
15 Koen Zonneveld DEM 18 22 40
16 Jasper van Ginkel DEM 23 20 43
17 Lean Rouwhorst AAC 20 24 44
18 Timo Limonard AAC 21 29 50
19 Luke van Diemen AV '23 27 27 54
20 Ryan Waasdorp Startbaan 26 30 56
21 Felix Winkelmann Atos 32 25 57
22 Gavin Hulsman GAC Hilversum 31 28 59
23 Thijs Koopman DEM 22 44 66
24 Briek Rijbering Waterland 48 26 74
25 Jazz-Luca Huisraad AAC 42 34 76
26 Tobias Piet AV '23 39 40 79
27 Yves Verbockhaven Phanos 46 33 79
28 Ruben-Jay Krumeich Atos 24 59 83
29 Simon Wijndelts Phanos 44 39 83
30 Geyers Kleverlaan AV '23 43 42 85
31 Valentin Vooren Phanos 49 43 92
32 Alex Marinus AV '23 54 41 95
33 Leo van Vlaenderen Atos 34 62 96
34 Steven Maddox AV '23 53 45 98
35 Arco Kolhoop AKU 51 50 101
36 Mika Okx Tempo 47 56 103
37 Zoey van Zeijlen AV '23 36 74 110
38 Joey Metheuver AAC 60 53 113
39 Jens Klepper DEM 58 63 121
40 Dylan Kuiper Waterland 63 65 128
41 Thijs Jacobs Phanos 61 68 129
42 Biko de Best AV '23 64 71 135
43 Niels van Ginkel Startbaan 65 73 138
Eljahro Philipsen Feniks 2
Julian Short Phanos 2
Florian van den Bosch Phanos 4
Tendai Aarts AV '23 6
Mika Strubbe GAC Hilversum 6
Akira Kerr AKU 7
Melle de Lange GAC Hilversum 10
Mika Lam GAC Hilversum 14
Daantje Scheele AV '23 18
Joep Deiman GAC Hilversum 21
Jona Ponzoni Phanos 23
Rick van Harn GAC Hilversum 25
Boris Donners Phanos 28
Fedde van der Giesen AV '23 29
Daan Veldman Tempo 30
Sem Hovinga AV '23 31
Boris Hendrix GAC Hilversum 32
Mees Schuurmans Startbaan 33
Brynn Swart AV Monnickendam 35
Casper van Oosterhout Phanos 35
Flint Woolfitt GAC Hilversum 36
Justin Maas Tempo 37
Dante Rozemeijer Zaanland 37
Julius van Wilgenburgh AV Aalsmeer 38
Herman van de Weij Startbaan 38
Job Welink AV Monnickendam 40
Indy Hillenius AV Aalsmeer 41
Gijs Happe Zaanland 45
Teun Hondebrink Zaanland 46
Thijmen Middag GAC Hilversum 47
Joep Velthuizen Zaanland 48
Milan Root AV Monnickendam 49
Sverre de Boer AV Monnickendam 50
Tom Brekelmans GAC Hilversum 51
Roan Snel GAC Hilversum 52
Gijs Kuiper Zaanland 52
Flinn Borger AV Monnickendam 54
Guus Pouw AKU 55
Gideon Sachs AV '23 55
Jannick de Jong AKU 56
Jesse Francke AAC 57
Job Muller AV '23 57
Jeroen Woerlee Phanos 58
Tibbe KŲrnmann AAC 59
Abel de Gram Phanos 60
Kas Wijbenga Startbaan 62
Leon Hristov Atos 64
Timo Knijff GAC Hilversum 66
Souhaib Hirech AAC 67
Jack Verkerk AKU 69
Ivo Meijer AKU 70
Victor Jan Verweij GAC Hilversum 72
Meisjes pup B
1 Esmee Kriger AKU 2 1 3
2 Lucy Estella de Kruif AV '23 1 2 3
3 Emma Bayens Phanos 3 4 7
4 Lauren Timucin Startbaan 4 3 7
5 Jinthe van Loon GAC Hilversum 5 6 11
6 Malou de Gauw Zaanland 8 5 13
7 Fay Janssen GAC Hilversum 7 8 15
8 Liv de Vries Atos 10 7 17
9 Selina Claassen Atos 11 15 26
10 Noa Melis Phanos 14 13 27
11 Cassidy van Maaren Atos 9 20 29
12 Izabel Arends AV '23 15 14 29
13 Cheyenne van den Bos GAC Hilversum 13 17 30
14 Dana Hogenboom AKU 22 10 32
15 Fleur Hofmijster AKU 21 12 33
16 Aicha Kacen Phanos 12 21 33
17 Izzie Verdegaal AV '23 24 19 43
18 Jip de Groot Zaanland 16 28 44
19 Hannah Kruijmer Zuidwal 23 24 47
20 Stine Welp GAC Hilversum 18 30 48
21 Josefien Bentum Zuidwal 32 18 50
22 Jennecy Prokop Phanos 17 35 52
23 Senna Gewargis Startbaan 28 27 55
24 Jolijn Thiel Zuidwal 34 23 57
25 Ymke Kuiper Atos 30 29 59
26 Merel de Vries Startbaan 29 31 60
27 Anouk Verhaal Zaanland 27 34 61
28 Caitlin Wismeijer Startbaan 33 41 74
29 Sarah van Wieringen GAC Hilversum 36 40 76
30 Tess Boxma Atos 38 42 80
31 Amber Springer AKU 37 49 86
32 Danique Roest Zuidwal 48 38 86
33 Rawia Zafir Ali Atos 44 45 89
34 Fileine Rebel Zuidwal 39 50 89
35 Melody Eekelschot Startbaan 40 52 92
36 Senna Ebbers Zaanland 46 48 94
37 Valentina Benevento Phanos 47 51 98
Amana Lakradi AAC 6
Carina Mensing van Charan AV '23 9
Fieke Terpstra Tempo 11
Nienke Smit GAC Hilversum 16
Pien de Vries AV Aalsmeer 19
Mathilde Spruit Phanos 20
Vera van Westerloo AV '23 22
Linn Smithuis AV Aalsmeer 25
Lidewij Nieuwenhuizen Feniks 25
Kiki Spier GAC Hilversum 26
Suze Uttien GAC Hilversum 26
Asantti Gurmu Startbaan 31
Noor Sachs AV '23 32
Maaike van Klei GAC Hilversum 33
Noor Meijer AV '23 35
Tirza van Seventer Phanos 36
Lilian Groot AV '23 37
Isabelle Schulte‑Fischedi Atos 39
Carice Gerritsen Startbaan 41
Lotte Vermeulen Zaanland 42
Mirte Gunther AKU 43
Tara van Vliet GAC Hilversum 43
Samantha Bovaird AV '23 44
Elke Wijbenga Startbaan 45
Isabella de Bruin GAC Hilversum 46
Lilly Snijders AV '23 47
Marlou Smorenburg AKU 49
Hanske van Houten Atos 50
Regina Ubbens GAC Hilversum 51
Sienna van Arkel GAC Hilversum 53
Nienke de Raadt Zuidwal 54
Jasmijn van Ginkel Startbaan 55
Sarah Kappert AV Aalsmeer 56
Jongens pup A.1
1 Joris Mantel AV '23 1 2 3
2 Diede Schotsman Zuidwal 2 1 3
3 Mees Groenenberg Feniks 4 4 8
4 Tim van den Berg Phanos 3 6 9
5 Manuel Pattiwael van West Startbaan 6 3 9
6 Roefke Verhoeven Atos 9 5 14
7 Riley Groenbast Feniks 5 9 14
8 Tim Steenbakker Atos 7 13 20
9 Nout van der Schoot GAC Hilversum 14 7 21
10 Boudewijn van den Haak GAC Hilversum 10 12 22
11 Kealan Steba GAC Hilversum 12 14 26
12 Iloy Buffing Startbaan 18 11 29
13 Thimo Gisius GAC Hilversum 11 21 32
14 Tristan Hartkamp Phanos 16 16 32
15 Maris van Wees Atos 13 20 33
16 Tijn Zwerver Startbaan 19 15 34
17 Pieter Vermeij Phanos 17 19 36
18 Boaz Shor Phanos 20 18 38
19 Abel van Gildemacher Atos 15 28 43
20 Youri van der Linden GAC Hilversum 21 22 43
21 Marouane el Hani AAC 25 23 48
22 Omar Osman Feniks 23 27 50
23 Tarik Errachidi AAC 26 25 51
24 Benjamin Johannes AAC 28 24 52
25 Siem Kuiper Atos 30 34 64
26 Sierus Caderius van Veen AV '23 22 42 64
27 Yarran Rippl AV '23 27 37 64
28 Kane van Verseveld GAC Hilversum 36 29 65
29 kai Grillo AAC 32 35 67
30 Thymen Moen GAC Hilversum 41 26 67
31 Luka Cibic Atos 33 41 74
32 Hugo Kuil DEM 42 32 74
33 Teun Koppenberg Zuidwal 39 36 75
34 Siebe van der Weerden GAC Hilversum 38 39 77
35 Simon Grimbergen Zuidwal 35 48 83
36 Bonne Snuverink AAC 45 45 90
37 Jonah Kuipers Phanos 48 43 91
38 Haijo Endedijk Phanos 43 50 93
39 Siebren Verra GAC Hilversum 44 52 96
40 Samin Stoffels Phanos 53 44 97
41 Eef van Ruymbeke AV '23 51 47 98
42 Jari Oud Phanos 56 46 102
43 Reinier van Oostveen AV '23 64 40 104
44 Tobias Lodiers AV '23 52 54 106
45 David Spits Atos 55 55 110
46 Koen Federer KAV Holland 54 59 113
47 Boris Capel AV '23 59 57 116
48 Ids Elderenbosch AAC 57 62 119
49 Thijs Ruiter AAC 58 66 124
50 Wijnand Ubbens GAC Hilversum 63 61 124
51 Liam Brouwer GAC Hilversum 62 64 126
52 Mauro Ternede AV '23 65 65 130
53 Kaj Godlieb Zuidwal 68 63 131
54 Ivar Badoux Atos 67 67 134
Kas Commandeur DEM 8
Ruben List Phanos 8
Daan Breedveld Phanos 10
Luwe van Happen Atos 17
Stef Wijbenga Startbaan 24
Tobias Burger AAC 29
Denzel Jone Lunda Feniks 30
Yme van der Krieke AV '23 31
Oscar Walker Phanos 31
Safouan Lahari AAC 33
Niels Hagen Zuidwal 34
Alex Spieker GAC Hilversum 37
Bo Govaars AV '23 38
Kian Hullegie GAC Hilversum 40
Tycho de Vries Tempo 46
Jelle Horsley Tempo 47
Milan Finnegan AV '23 49
David Spieker GAC Hilversum 49
Stijn Bakker Zuidwal 50
Thomar Neidig GAC Hilversum 51
Felipe Verdonschot GAC Hilversum 53
Thijs Vasen Zaanland 56
Casper Dinkelaar AV '23 58
David Wolfs AV '23 60
Felipe Verdonschot GAC Hilversum 60
Mees Giezen AV '23 61
Hugo Bosman GAC Hilversum 66
Ivar Badoux Atos 68
Timo Bos Zuidwal 69
Meisjes pup A.1
1 Maud de Jong AV '23 1 1 2
2 Elin van Dijken AKU 2 3 5
3 Lara van Wijk AAC 3 4 7
4 Nora den Ouden Startbaan 4 7 11
5 Evelien van Vilsteren Startbaan 6 8 14
6 Alva Stegehuis Phanos 5 11 16
7 Isabel Poel Phanos 10 9 19
8 Joena van Oordt AV '23 7 14 21
9 Emma van Geer Phanos 8 15 23
10 Evelien van Doorne AV '23 11 13 24
11 Frederiek van Wetten Startbaan 13 17 30
12 Mirthe Knibbe Zuidwal 17 16 33
13 Guusje de Graaf Phanos 15 19 34
14 Anne Bilstra GAC Hilversum 14 21 35
15 Nina Delen Startbaan 18 23 41
16 Sophie Lucas Startbaan 36 6 42
17 Lťonie Couzy AAC 21 24 45
18 Roos Koedijk Phanos 20 25 45
19 Larissa Visser Zuidwal 16 31 47
20 Lotte Westland Zuidwal 19 28 47
21 Valerie Verbree AAC 28 27 55
22 Tiffany de Haan Phanos 29 29 58
23 Emma Siblesz AV '23 33 26 59
24 Noa Conroy Phanos 27 33 60
25 Lotte Konijn Zuidwal 24 38 62
26 Tess Kuijer Zuidwal 22 43 65
27 Hieke Witsel AAC 31 35 66
28 Clara Boor AAC 32 37 69
29 Lisa de Vries Startbaan 41 39 80
30 Lisa van Kleef Zaanland 40 41 81
31 Ilse Bosschieter Waterland 49 36 85
32 Jente Meertens GAC Hilversum 42 47 89
33 Flien van Ramshorst Phanos 46 44 90
34 Junia Roelevink Startbaan 38 54 92
35 Senna Ponsen Startbaan 43 49 92
36 Fay Stremler Phanos 45 55 100
37 Adinda Torabkhani Startbaan 54 52 106
38 Sterre Ursem DEM 56 56 112
39 Sigrid Schaap Zuidwal 51 61 112
40 Nikita van Marsbergen AKU 52 62 114
41 Tess Nijland AV '23 58 58 116
42 Selin van der Veen AV '23 60 60 120
43 Indra Ebbers Zaanland 55 66 121
44 Nynke Alofsen Startbaan 59 63 122
45 Hanne van Essen AV '23 61 65 126
Saar Koper Phanos 2
Jet Molkenboer GAC Hilversum 5
Fay Spier GAC Hilversum 9
Yorinde Speear Tempo 10
Lucile Verburg GAC Hilversum 12
Jeannette Jadama Phanos 12
Nora Oosterling GAC Hilversum 18
Maura Kes DEM 20
Chiara Wagtendonk Phanos 22
Melissa Markwat DEM 23
Lťonie Couzy AAC 24
Lieke Dobma Feniks 25
Marie-Julienne Goedel AV Aalsmeer 26
Elise van het Nederend AV Haarlem 30
Anne Kuijer DEM 30
Livia van Weldam Phanos 32
Sofia Noom Atos 34
Eva Spreuwenberg GAC Hilversum 34
Tess van Tol AKU 35
Tessa van der Wilk Zuidwal 37
Julia Prins Zaanland 39
Anouk Dekker GAC Hilversum 40
Sophie Harms GAC Hilversum 42
Tess van Tol AKU 44
Charlotte Kolsters Tempo 45
Bente van Delft GAC Hilversum 46
Jennifer Griekspoor AV Aalsmeer 47
Anouk Lucassen GAC Hilversum 48
Linde Wouda Zuidwal 48
Zara Velten AKU 50
Lilly Huntink Tempo 50
Famke van der Zouw Startbaan 51
Dagmar van den Berg AKU 53
Annika Kolsters Tempo 53
Lieke Pfeffer AV '23 57
Maartje Brakenhoff Zaanland 57
Noor Cents GAC Hilversum 59
Simone Schenginga Startbaan 62
Lisanne Schenginga Startbaan 63
Brechtje Hoekstra GAC Hilversum 64
Ediah Apolloni Startbaan 64
Jongens pup A.2
1 Hidde van Hekezen AAC 1 1 2
5 Robin den Engelse AV '23 5 4 9
4 Ruben Lagas GAC Hilversum 4 5 9
10 Liam Jongejan Phanos 10 3 13
9 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 9 6 15
7 Boris van Zwam GAC Hilversum 7 11 18
12 Florian Hasse Startbaan 12 8 20
8 Luca Zuniga Gamboa AV '23 8 13 21
19 DaniŽl Westerweel GAC Hilversum 19 2 21
15 Thijs Oppewal Zaanland 15 7 22
14 Koen Tijhaar Startbaan 14 9 23
11 Niels Bitter GAC Hilversum 11 14 25
16 Iver van Strijen AKU 16 10 26
17 Rob Snelleman Waterland 17 20 37
24 Jesse Bosch Tempo 24 16 40
18 Reimer van den Broek Phanos 18 28 46
30 Thomas Heijm AV Monnickendam 30 17 47
23 Guus van Reijsen Startbaan 23 26 49
34 Vincent Bezemer Zuidwal 34 19 53
31 Marijn van den Berg Zaanland 31 23 54
28 Auke Zijlstra GAC Hilversum 28 27 55
26 Simon Egberts GAC Hilversum 26 30 56
25 Bjorn Post Startbaan 25 32 57
33 Daan de Vries GAC Hilversum 33 25 58
27 Sieto Goudswaard Phanos 27 31 58
32 Ruben Bakker Startbaan 32 29 61
22 Steven Waasdorp Startbaan 22 44 66
44 Joseph Wagenvoort Mintjes Tempo 44 22 66
46 Miquel Babeliowsky Phanos 46 24 70
39 Jurre Dijkstra GAC Hilversum 39 35 74
53 Luc Jordan Phanos 53 21 74
36 Otis Notenboom Zuidwal 36 38 74
43 Zafir Ali Atos 43 36 79
40 Youssri Reffas AAC 40 40 80
48 Pepijn Koot Zuidwal 48 33 81
45 Gijs Nolen AV '23 45 37 82
54 Ot Geelen Zuidwal 54 39 93
50 Auryn Ramer Phanos 50 45 95
55 Lars Wiedijk AKU 55 43 98
56 Patrick Hees AV '23 56 42 98
52 Caelis de Wit Phanos 52 49 101
61 Lars Kolhoop AKU 61 48 109
60 Thijs Geels Startbaan 60 52 112
59 Antoni Traversari GAC Hilversum 59 54 113
63 Thijmen Koot Zuidwal 63 51 114
62 Sem van Loveren AKU 62 53 115
Ermias van Delft Zaanland 2
Thomas van Willegen AV Aalsmeer 3
Niels van Bergen Startbaan 6
Tobias Pierik Startbaan 12
Hugo Post Phanos 13
Makay Vilters Atos 15
Luka Elemans AAC 18
Marijn Walstra GAC Hilversum 20
Ralph Roosendaal AKU 21
Raul Arias Flete Phanos 29
Rosco Jak AV Aalsmeer 34
Pelle van Houten Atos 35
Janos Oostenbrink AV '23 37
Casper van Vuuren AV '23 38
Tygo Kievits AAC 41
Levi Ravelli KAV Holland 41
Mick Engels Phanos 42
Koen Bader GAC Hilversum 46
Thijs van den Berg GAC Hilversum 47
Lou van Gogh Phanos 47
Luca Vorzillo Lloveras Phanos 49
Simon Broady Phanos 50
Bodhian van Proosdij Zaanland 51
Roy Ramaekers GAC Hilversum 55
Bob Brekelmans GAC Hilversum 56
Jochem Krans GAC Hilversum 57
Milan van Dongen Phanos 57
Cas Janssen AV '23 58
Dean de Ruiter AKU 64
Juri Botic Startbaan 65
Meisjes pupA.2
1 Nehissa Hendriks AV '23 1 1 2
2 Julia Velt GAC Hilversum 3 2 5
3 Maud te Pas Zuidwal 2 3 5
4 Rosa Bak AV '23 5 6 11
5 Maud Bleijs GAC Hilversum 7 4 11
6 Maxime Zschuschen Startbaan 8 5 13
7 Inte van Kralingen GAC Hilversum 9 8 17
8 Doris Thomas AV '23 11 7 18
9 Claudia Rimedia Atos 6 13 19
10 Ella Braun Phanos 12 9 21
11 Kaitlyn Groot AV '23 15 12 27
12 Florien van Kesteren GAC Hilversum 14 15 29
13 Anne Jongedijk AV '23 17 14 31
14 Juliette Repelaer van Dri Phanos 16 16 32
15 Lisemijn van den Bosch Phanos 22 10 32
16 Hannah den Breejen Phanos 13 20 33
17 Carmen Marzio AV '23 18 17 35
18 Lou Pieters AV '23 21 18 39
19 Madelief Rave AAC 19 21 40
20 Ilse Johannes AAC 29 25 54
21 Xena Daalman AV Aalsmeer 32 22 54
22 Sylke Faber GAC Hilversum 28 28 56
23 Sabine Renaud GAC Hilversum 27 31 58
24 Puck Bronkhorst Phanos 25 34 59
25 Alyssa Koobs Atos 33 29 62
26 Lisa Molenaar DEM 36 26 62
27 Luna Blaauw DEM 35 30 65
28 Djuna Gersen Startbaan 24 41 65
29 Rosa Matthijssen Phanos 40 27 67
30 Sterre van Ewijk AV '23 34 37 71
31 Cato Schuitemaker AV '23 38 39 77
32 Lize Aben GAC Hilversum 37 40 77
33 Amber Mol Atos 43 49 92
34 Mimosa Goudriaan Phanos 49 43 92
35 Nikita Bons Atos 48 45 93
36 Lisette Wagemaker Zuidwal 46 51 97
37 Jasmijn Karels AV '23 52 48 100
38 Julie Meulenbroek Zuidwal 54 47 101
39 Irrena Gurmu Startbaan 51 52 103
40 Kyra Barneveld Zuidwal 50 53 103
41 Jikke Baumann Startbaan 53 56 109
42 Milou Verweij Startbaan 56 55 111
43 Floor Leeflang Zuidwal 55 57 112
Britt de Graaf DEM 4
Hannah Rebel Zuidwal 10
Hannah Rebel Zuidwal 11
Olivia Musil Phanos 19
Salma Lakradi AAC 20
Eleanor Musil Phanos 23
Guusje de Groot Zaanland 23
Ivanka Majoor GAC Hilversum 24
Fien Lampe Zuidwal 26
Lina Cheikh Mtioui Phanos 30
Iris Reijn Zaanland 31
Milou Sluiter Waterland 32
Joanne Pique Feniks 33
Karlijn Greeve GAC Hilversum 35
Chevelle Brown Feniks 36
Shannah Chalmers Startbaan 38
Jasmijn Ketelaar Zuidwal 39
Irene Snoek Startbaan 41
Lisa van den Esschert Feniks 42
Meike Fortuin Phanos 42
Floortje Jansen AV '23 44
Daisy Hendriks Feniks 44
Yke Kalis AV '23 45
Alisha Latchmansing Feniks 46
Lune Heiwegen GAC Hilversum 47
Jip van der Voorn Zaanland 50
Luna Maij Zaanland 54
Tara Vlieger Feniks 57
Amal Errachidi AAC 58
Indy Krijthe Atos 58
Maura van Voornveld AAC 59
Dylana Kruijswijk AKU 59
Damla Guney AAC 60
Nanayaa Owusu Feniks 60

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 24.12.2017