Cross competitie 2017 -2018
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Midden


groen gemerkte atleten ziin geplaatst voor de finale
Jongens jun A nov dec jan totaal
1 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 1   1 2
2 Loek Janmaat AKU 3 2 5 5
3 Davy Heijsteeg AV Aalsmeer 4 1   5
4 Job van den End Tempo   3 4 7
5 Boudewijn Welkzijn Phanos 5   3 8
5 Sareje Bulale Phanos 6   2 8
7 Simon Richards Zaanland 4 6 10
8 Koen de Rooij Startbaan 7 5 12
9 Laurenz Kilian AAC 9 8 7 15
Meseret Mebrahtom Tsegay Phanos 2
Ryan van den Brink Waterland 6
Simon Negasi Atos 7
Achraf Mohammadi AAC 8
Youri Dobber Waterland 9
Jongens jun B
1 Luco van Bergen Phanos 1 1   2
2 Wessel Heil AV Aalsmeer   3 1 4
2 Christopher van Altena Phanos 2 5 2 4
4 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 3   5 8
4 Piet van Vuuren DEM 4 4   8
6 Daan Woldring AV '23 5 7   12
6 Lars Mol GAC Hilversum 8 9 4 12
6 Tjalling Galema GAC Hilversum 9 10 3 12
9 Quinten Maring AV '23 6 8 14
10 Jelle Miedema Phanos 12 6 18
11 Max Bertman Phanos 16 13 6 19
12 Gregory 't Hoen AV Aalsmeer 10 12 22
12 Philippe van den Heuve Phanos 15 7 22
14 Aled Elings Zuidwal 15 11 26
15 Justin Heijsteeg AV Aalsmeer 14 14 28
16 Simon Klappe AKU 17 17 34
Max van Groeningen GAC Hilversum 2
Wester Zaal Phanos 7
Thimo Henraat Feniks 11
Chai de Bruijne Phanos 13
Jasper Scheerder Atos 16
Meisjes jun A
1 Noa Hoondert AV '23 1   1 2
2 Mariska Poel DEM 3 1   4
3 Vere Schoenmakers Zuidwal   3 2 5
4 IJke Mourits Phanos 4 4 8
Jonne Walstra Atos 2
Emma Kok Phanos 2
Amina Schellekens Phanos 5
Meisjes jun B
1 Jolente Bleijs GAC Hilversum 1 1   2
2 Mette Oosterink GAC Hilversum 2 2   4
2 Pien Scheer GAC Hilversum 3 3 1 4
4 Meike Hartog Zaanland 5 4 2 6
5 Paulien Idema AKU 4 5 3 7
6 Misha Oberski Phanos 7 4 11
7 Marinka Heijn AV Monnickendam 6 6 6 12
8 Nikki van Herwaarden Phanos 12 9 5 14
9 NoŽly Baan Phanos 9 8 17
10 Machteld Hammink Phanos 8 10 18
Rosa Westra AAC 7
Renee Zwijnenburg Startbaan 7
Annegien van Noortwijk AV Monnickendam 8
Vera Zonneveld AKU 10
Esther Pronk AV Monnickendam 11
Melissa Jansen AKU 13
Madeleine Hooijmaijers Phanos 14
Jongens jun C
1 Jurre Brouwer GAC Hilversum   1 1 2
2 Yohannes Hiensch Phanos 1 2   3
3 Jorrit Wynia Phanos 2 7 3 5
4 Graeme 't Hoen AV Aalsmeer 3   5 8
4 Julian Hartog Phanos   4 4 8
6 EyoŽl Hiensch Phanos 4 6   10
7 Jona Wong Chung AV '23 6 9 6 12
8 Lucas van Schaffelaar AV '23 5 8   13
9 Boris Aerts AV '23 7 11 11 18
9 Fedor Musil Phanos 8 10   18
11 Luc Veldman Zuidwal 12 13 9 21
12 Dries Boermans Phanos 16 17 8 24
13 Lucius Bout Phanos 11 14   25
14 Anthon Croockewit Phanos 10   17 27
14 Imme van den End Tempo   15 12 27
16 Jeen Hammink Phanos   16 13 29
17 Primo Burgstra AV '23 18 12   30
18 Job Linssen Zuidwal 9 22   31
19 Anders Haringsma AV '23 13 19   32
20 Thomas Fructus AV '23   20 16 36
20 Robin Pos GAC Hilversum 15 29 21 36
22 David Neidig GAC Hilversum   27 10 37
23 Lukas Renaud GAC Hilversum 17 21 24 38
24 Thom Kroon Zuidwal 14 24   38
25 Jente Faber GAC Hilversum 23 18   41
26 Yassine El Mortai Atos   28 15 43
27 Bastian Jansma GAC Hilversum 19 25   44
28 Dani Suparmono GAC Hilversum 22 23   45
28 Kim Alofsen Startbaan 25   20 45
30 Jasper Kooter AAC 20 26 46
31 Alessio Rimedia Atos 27 30 23 50
32 Quintin Janse Tempo 31 25 56
33 Rutger Schim van der Loef Phanos 35 22 57
34 James van Rijckevorsel Phanos 30 32 62
35 Kenny Elings Zuidwal 34 33 29 62
36 Hidde Koning Atos 28 40 35 63
37 Zeger Haspels AV Aalsmeer 32 36 32 64
38 Jesse Bon Feniks 36 46 28 64
39 Siebe Pals Feniks 38 26 64
40 Romano Guellai Atos 39 27 66
41 Bink de Graaf AV '23 33 34 67
42 Lauran van Wunnik Phanos 31 37 68
43 Maxim Roos Tempo 39 31 70
44 Wouter Voorn AKU 37 41 34 71
45 Niels Rewijk AKU 29 43 72
46 Sjoerd Zuijderduin AKU 44 44 30 74
47 Tobias Boekeloo Tempo 42 33 75
48 Thijmen Pruijmboom Tempo 41 36 77
49 Wolf van Strijen AKU 38 48 39 77
50 Jesse Mauritz Zuidwal 46 55 38 84
51 Gilles van Arkel AV '23 43 45 88
52 Jan Westendorp AV '23 48 54 40 88
53 Jeppe Mul AV Haarlem 40 50 90
54 Justin Stam AAC 42 51 93
55 Stan Groen AV '23 47 49 96
56 Enzo Serpenti Feniks 45 53 98
57 Matthijs Robbers Zuidwal 51 56 107
58 Tijn Challa AV Haarlem 52 57 109
Alex van Buttingha Wichers GAC Hilversum 2
Beer Harms Phanos 3
Alex van Buttingha Wichers Tempo 5
Thom Kroon AV '23 7
Jente Faber AV '23 14
Jesse Elmers AV '23 18
Dani Suparmono AV '23 19
Samuel Wilhelm AV '23 21
Tristan van Vlodrop AAC 24
Jesse Elmers Startbaan 26
Eelke Meindersma AV '23 35
Yasha van Rhee Phanos 37
Matthijs Robbers AV '23 41
Thijs Minnee AV '23 42
Zion Jozefzoon Feniks 47
Rafael Loos GAC Hilversum 49
Nahom Efren AV '23 50
Okke Rave AAC 52
Thijs Minnee Feniks 53
Meisjes jun C
1 Misha Pier AV '23 1 2 2 3
2 Fenna Heijbroek Phanos 3 1   4
2 Fee Eising Waterland 5 3 1 4
4 Tessa Beugelink AAC 2 4 3 5
5 Suzet Doornheim GAC Hilversum 6 5 4 9
6 Lotte Zethof AV Aalsmeer 4 7   11
7 Danique Schram DEM 7 6   13
8 Faye Traube AAC 10 11 5 15
9 Sietske de Bruin AV Aalsmeer   8 8 16
10 Veerle Verbeek Phanos 11 15 6 17
11 Puk Terpstra Tempo   12 9 21
12 Marit van Wijk AAC 18 13 10 23
12 Melissa Steenbakker Atos 13 10   23
12 Mali Onyeike AV '23 12 17 11 23
12 Isa Nijkamp GAC Hilversum   16 7 23
12 Maria Kuipers Phanos 14 9   23
12 Isabella Oudkerk Pool Zuidwal 9 14 14 23
18 Bente van van Lindert AV '23 16   11 27
19 Amťlie de Wit AV '23   18 13 31
20 Tara Ozinga AV Aalsmeer 15 20 18 33
21 Jules Hemels AV '23 22 15 37
22 Marloes Buijs Phanos 21 19 20 39
23 Janna Burghoorn AV '23 19 21 40
24 Noor Paardekooper Tempo 24 17 41
25 Liv de Haas Zaanland 24 27 19 43
26 Kike van der Nagel Tempo 28 16 44
27 Dalila Akhath Zuidwal 23 23 46
28 Marit Lodema AKU 23 24 47
28 Bodil Wergius Phanos 25 22 47
28 Luna Huiberts Zaanland 26 21 47
31 Danique Leeflang Zuidwal 27 27 54
31 Imke Schaap Zuidwal 29 29 25 54
33 Marloes Bos Zuidwal 30 26 56
34 Morgane den Uyl Startbaan 28 32 29 57
35 Manon Posthumus Zuidwal 31 28 59
36 Tharissa Palma AAC 33 30 63
37 Amiena Jatta Feniks 32 33 65
Sanna Oostveen AV '23 8
Maysoun Juliana Phanos 17
Jules AV '23 20
Iris Grit AV '23 22
Aya Mohammadi AAC 25
Isabel Timmer AKU 26
Lonneke Rekelhof AKU 30
Romaisae Reffas AAC 31
Steffie Cyntje Feniks 31
Lisa Welling AV Aalsmeer 32
Jongens jun D.2
1 Finn Rademaker AV Aalsmeer 1 2 1 2
2 Pibe Baartman Phanos 2 3 2 4
3 Carlitos Barreto Faustino AV '23 3 4 3 6
4 Thomas Meijer Phanos 4 6 7 10
5 Daniel Winkels AV Aalsmeer 6 5 8 11
6 Riemer Kerkstra AV '23 12 8 4 12
7 Monne Sutorius AV '23 7   6 13
8 Luc Clevett Zuidwal 9 7 9 16
9 Tristan de Leeuw Tempo 8 13 11 19
10 Ischa Sachs AV '23 10 10 10 20
11 Taeke Mulder Phanos 13 9 12 21
12 Ben Verhoeven AV '23 11 11 18 22
13 Levi de Koning AV '23 15 12 20 27
14 Benjamin Witts AAC   16 15 31
15 Florian Overtoom Startbaan 17 17 17 34
16 Jonas Reynders AV '23 30 14 21 35
17 Teun Kalis AV '23 14   22 36
17 Sven Koolmoes AV Haarlem 20 27 16 36
19 Finn de Keizer GAC Hilversum 24 13 37
20 Taeke Verbree AAC 18 20 24 38
21 Wessel Groenenberg Feniks 21 18 26 39
22 Ruben Lanser Tempo 23 21 27 44
23 Wouter Westeneng GAC Hilversum 16 33 29 45
24 Samuel van Rijckevorsel Phanos 25 22 28 47
25 Pim Leibbrand Zaanland 22 26 48
26 Jarno Enthoven AV Haarlem 27 23 50
27 Bas Nolsen Tempo 19 33 52
28 Olav Ewoldt AAC 26 28 54
29 Quinten van Herwijnen Atos 24 32 56
30 Taeke Roukema AV '23 29 31 30 59
31 kik Peters AKU 28 32 60
32 Mink Hageman Atos 31 30 61
33 Willem Westendorp AV '23 32 29 61
34 Ebe Polman AV '23 35 31 66
35 Kasper Verheij AV '23 36 36 34 70
36 Timon Kriek Zuidwal 37 37 35 72
Ethan Hartsink AKU 1
David Elzinga GAC Hilversum 5
Mees van der Meer GAC Hilversum 5
Hugo Krans GAC Hilversum 14
Milan Barink AV '23 15
Gabo van de Weijer AV '23 19
Laurens Mudde GAC Hilversum 19
Ryan Andela GAC Hilversum 23
Anwar Lahri AAC 25
Fons Borninkhof GAC Hilversum 25
Toon Hooijmaijers Phanos 33
Costya van der Horst Phanos 34
Lucas Koopmans Zaanland 34
Cas Appelman Phanos 35
Jongens jun D.1
1 Florian Vriezen GAC Hilversum 1   1 2
2 Luca Dooper Tempo 2 1 5 3
3 Tijs Hollander GAC Hilversum 4 3 4 7
4 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 3 7 9 10
4 Willem Hammink Phanos 7 19 3 10
6 Jippe van Drogenbroek GAC Hilversum 5 6 8 11
7 Jefta van der Feen AAC 8 4 13 12
7 Wouter van Dijk AAC 9 5 7 12
9 Senne Gisius GAC Hilversum 6   6 12
10 Daan Eggenkamp Phanos   2 14 16
11 Emil de Graaf Phanos 10 9   19
12 Leroy Eisden Atos 11 10   21
13 Marnix Molenaar AV '23 12 11 11 22
13 Friso Koedijk Phanos 19 12 10 22
15 Mick van Schaffelaar AV '23 13 14 15 27
16 Luce Wijma GAC Hilversum   8 22 30
17 Kees de Waal AV '23 16 15   31
17 Ids Kok Phanos 20 13 18 31
19 Bram Verdegaal AV '23 24 16 16 32
20 JoŽl Ruitenberg AV Aalsmeer 14 26 19 33
21 Lucas van Rijn AV Aalsmeer 17 17 34
22 Sem de Gooijer Tempo 18 20 17 35
23 Peter Idema AKU 15 21 21 36
24 Manolo Scheers AV '23 21 20 41
25 Tijn Bruinsma Tempo 22 29 25 47
26 Jonan Haverkamp Phanos 26 23 49
27 Toon van den Hende GAC Hilversum 31 25 26 51
28 Tycho ten Hoorn Zaanland 25 27 52
29 Robbe Noordanus GAC Hilversum 30 24 32 54
29 Alec Jason Timmer Zuidwal 33 30 24 54
31 Rayan Cherradi Atos 34 34 27 61
32 Robbin Gunther AKU 33 30 63
33 Sibrand Nieuwenhuizen Feniks 32 32 33 64
34 Reinier Ruizendaal AKU 35 36 34 69
35 Marius Vermeylen AAC 39 35 74
35 Sven Rijnten Startbaan 42 39 35 74
37 Bram Klepper DEM 38 37 75
38 Sven Dekker Atos 40 38 78
Friso Bruins GAC Hilversum 2
Daniel Negerman GAC Hilversum 12
Elf Meerman Atos 18
Lucca van Opdorp AV '23 22
Splinter van Belle AV '23 23
Mishko O'Connor Phanos 23
Mattia Noom Atos 27
Robin Klei AAC 28
Milo Thielman GAC Hilversum 28
Fidde van der Nagel Tempo 28
Teun Dufais Atos 29
Wempe Jimmie GAC Hilversum 29
James Panacheril GAC Hilversum 31
Noah van Teunenbroek Phanos 31
LuÔs Pfeffer AV '23 36
Marijn Klappe AKU 37
Jetze Hettema Atos 41
Meisjes jun D.2
1 Shantell Kwofie GAC Hilversum 1   1 2
2 Sien van Vuuren DEM 2 1   3
3 Lianne Wuring GAC Hilversum 3 2 2 4
4 Danielle Grijpink Tempo 6 3 3 6
5 Mette Lakeman AAC 8 4 4 8
6 Asraar Kortokela Zuidwal   5 6 11
7 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 4   8 12
8 Marijne Repelaer van Drie Phanos 7 6   13
9 Carmen Guellai Atos 16 10 5 15
10 Lois Doornheim GAC Hilversum 9   7 16
11 Mara Bouma Phanos 10 7   17
12 Celine Visser AV Monnickendam 13 9 9 18
13 Ashley Boldewijn Feniks 5 16   21
14 Floor van der Valk AKU 12 14 11 23
14 Maaike van Kesteren GAC Hilversum 11 12 14 23
16 Donna Morauw Waterland 15 11 26
17 Sterre van Wayenburg Startbaan 18 10 28
18 Laura Hasse Startbaan 17 13 30
19 Arwen Buffing Startbaan 23 19 12 31
20 Naomi Eskes Zuidwal 22 17 15 32
21 Xiomayra Pengel Feniks 19 15 34
22 Ayana Heijm AV Monnickendam 27 24 16 40
23 Freija Slijper Zuidwal 24 20 44
24 Tessa Westland Zuidwal 25 21 46
25 Adine Welsink AAC 28 25 53
Fien Linssen Zuidwal 8
Floor van der Tas GAC Hilversum 13
Brechtje Hilarides Startbaan 14
Lianne Dinkelaar AV '23 18
Manar Mohammadi AAC 20
Tessa Heijbroek Phanos 21
Norah Scheper Zuidwal 22
Jayda Essenburg Waterland 23
Joy van de Water AV '23 26
Lizanna Langbroek Waterland 26
Robyn Houbiers Atos 27
Carlijn de Raadt Zuidwal 28
Meisjes jun D.1
1 Sophie van der Schoot GAC Hilversum 1 2 5 3
2 Pam de Kruif AV '23 2 4 6 6
2 Jiske Terpstra Tempo 3 3   6
4 Paula Kliphuis GAC Hilversum 4 9 3 7
4 Tess van Zuilen Phanos 5 5 2 7
6 Lotte Pos GAC Hilversum 7 6 4 10
7 Emmelie Pos GAC Hilversum 8 7   15
7 Jiska Welp GAC Hilversum 6 12 9 15
7 Fanny den Uyl Startbaan 11 8 7 15
10 Tess Verwer AV Monnickendam 9 13 11 20
11 Lisanne Noman Zuidwal 10   12 22
12 Mette Smithuis AV Aalsmeer 16 19 10 26
12 Nora van Seventer Phanos 20 18 8 26
14 Rommy van der Zee AV '23 14 17 13 27
15 Isa Schram DEM 12 16   28
15 Joy Kuiper Waterland 18 10   28
17 Nina Croockewit Phanos 17 14 21 31
18 Hannah Nijkamp GAC Hilversum 19 15 34
19 Emilie Potjer Phanos 21 26 14 35
20 Veronique van Weldam Phanos 22 21 16 37
21 Anne Dijkhuizen Tempo 24 20 20 40
22 Cynthia Dradenya AAC 28 15 43
23 Lotte Kes AKU 26 25 19 44
24 Christianne Koenraad Startbaan 28 18 46
25 Cecilia Kuipers Phanos 23 24 47
26 Tess Janssen GAC Hilversum 31 17 48
27 Janne Wever AV '23 30 23 53
28 Kyra Bonte AV Monnickendam 34 22 56
28 Lidewij Schaap Zuidwal 40 32 24 56
28 Sascha Reichman Zuidwal 29 27 56
31 Ziza Kemper AV Haarlem 27 31 58
32 Rosan de Jong AAC 36 29 65
33 Lente Schrijver Phanos 39 30 69
34 Stella Kuijs Atos 41 33 74
Rosalie Schouten GAC Hilversum 1
Rosalie Schouten Tempo 1
Janneke de Kemp Phanos 11
Sophie Franssen Zuidwal 13
Nicky Verlaan AV Aalsmeer 15
Dinisha Overvliet GAC Hilversum 22
Marjolein Schelfhout GAC Hilversum 23
Suzan Taal AKU 25
Mette Albers Tempo 25
India Rozemeijer Zaanland 32
Kaya Donk Tempo 33
Maureen Owusu Feniks 34
Myrthe Lemans Tempo 35
Isabelle Koorn AKU 37
Nova Petri AV '23 38
Jongens Mini
1 Thomas van Kleef Zaanland 1 1 1 2
2 Toby van Gildemacher Atos 2 2 2 4
3 Hidde Oldenhof GAC Hilversum 3 10 3 6
4 Elaijh Groenbast Feniks 6 3 7 9
5 Jaro Koper DEM 16 7 4 11
6 Rylan Stins DEM 14 9 6 15
6 Leon Jordan Phanos 4 11   15
6 Stef Boumans Startbaan 10 15 5 15
9 Remco van Ginkel DEM 8 8 9 16
9 Daan de Boer Zuidwal 15 5 11 16
11 Mees de Vries GAC Hilversum 7 13 10 17
12 Nathan Griffioen AV '23 5   13 18
13 Quinten Gisius GAC Hilversum   6 16 22
14 Samuel Sumter Startbaan 9 14 17 23
14 Yaban Mentes Startbaan 11   12 23
16 Siem Elderenbosch AAC 12 12 24
17 Stijn de Jager Feniks 18 8 26
18 Fedja Sutorius AV '23 13 15 28
19 Silas Lamme Zuidwal 19 14 33
20 Brent Wierenga GAC Hilversum 18 17 28 35
21 Christian Kruisbeek Zuidwal 17 22 39
22 Eloy Hageman AV Aalsmeer 19 26 45
23 Storm Snel GAC Hilversum 20 26 46
23 Tygo Snel GAC Hilversum 21 25 46
25 DaniŽl Klaver Zuidwal 24 23 27 47
26 Stijn van Harn GAC Hilversum 22 27 30 49
27 Caed Steba GAC Hilversum 23 31 31 54
28 Teun Pauwels GAC Hilversum 29 29 58
Jahvene Bentoh Phanos 4
Tiyani Hellendoorn AV '23 16
Ole Vuur GAC Hilversum 18
Jayden Bakker Zuidwal 19
Kai Mellenbergh GAC Hilversum 20
Ties Tentij GAC Hilversum 20
Ash Sahu GAC Hilversum 21
Peter Kliphuis GAC Hilversum 21
Lou de Vries GAC Hilversum 22
Donato Russo GAC Hilversum 23
Abhav Sahu GAC Hilversum 24
Jelmen Kamstra Phanos 24
Diago Candia Manzanares Atos 25
Caspar Oskam AV '23 25
Stefan van den Berg AV '23 28
Vic Smit AV '23 30
Jelle Oomen Zuidwal 32
Meisjes Mini
1 Benthe de Jong AV '23 1 1 1 2
2 Olivie Mensing Van Charante AV '23   3 2 5
2 Eline Oppewal Zaanland 3 2   5
4 Chiara Bernard AV '23 2 5   7
5 Suus Hogenboom AKU 4 4 6 8
6 Saar Bleeker Zuidwal   6 3 9
7 Salyshia Reemnet Feniks 5 9 5 10
8 Evelien ter Veer Startbaan 6 7 8 13
9 Ziva Lansdaal Startbaan 8 8 9 16
10 Laura Vroon GAC Hilversum 13 4 17
10 Sibel Timucin Startbaan 15 10 7 17
12 Sarah Huitema AV '23 9 11 10 19
12 Tosca Quite GAC Hilversum 7 14 12 19
14 Mahlet Perebooms AKU 11 13 24
14 Melia Hulsman GAC Hilversum 10 15 14 24
16 Charlotte Roeland AV '23 13 16 29
17 Quahneah van den Bos GAC Hilversum 17 19 36
18 Jeika Godlieb Zuidwal 21 16 37
Dille de Gooijer GAC Hilversum 11
Maxe Bennink AV '23 12
Hassat van Haren AV Aalsmeer 12
Lauren Gerritsen Startbaan 14
Tesnime Reffas AAC 15
Josephine de Jong AKU 16
Ilse Schipper Zuidwal 17
Maaike Pouw AKU 18
Lise Engberts GAC Hilversum 18
Elkw Hillenius AV Aalsmeer 19
Pien Hilhorst AV '23 20
Jongens pup C
1 Stan Kriek Zuidwal 1 1 4 2
2 Sem Rossing AKU 2 3 1 3
3 Liam Koobs Atos 3 4   7
3 Robin Bogaard AV '23 5 7 2 7
5 Kamiel de Waal AV '23 4 6   10
6 Ian Boschman Atos 8 13 3 11
6 Leon den Ouden Startbaan 6 8 5 11
8 Thierry van Diggelen Feniks   5 7 12
9 Melle van der Meer GAC Hilversum 23 11 6 17
10 Duco Verhoeven Atos 9 9   18
11 Laurens Bijlard GAC Hilversum 7 14 12 19
12 Olivier van Luttervelt GAC Hilversum 17 12 8 20
13 Robin van den Berg GAC Hilversum 12 15 10 22
14 Maximilian van Buren Startbaan 13 10   23
14 Daniel Hall Zuidwal 10   13 23
16 Casper Kole Phanos 35 16 14 30
16 Marijn van den Bosch Phanos 15 23 15 30
18 Thomas Mellink AV Aalsmeer 14 17   31
19 Adne de Munnik Feniks 21 18 17 35
19 Sverre Brink Startbaan 19 20 16 35
21 Tijs van Etten DEM 18 22 18 36
22 Finn Bakker AV '23 16 21   37
23 Thorben Kamstra Phanos 20 35 25 45
24 Tijn Jorritsma AV '23 30 26 20 46
25 Wisse van Wees Atos 25 27 22 47
26 Jon Newman AV '23 29 19 48
27 Felix Kuil DEM 26 25 24 49
28 Frits Nijs GAC Hilversum 24 28 52
28 Sacha Onderberg Phanos 31 21 52
30 Merijn Senster GAC Hilversum 30 23 53
31 Waldemar Baumann Startbaan 22 32 38 54
32 Collin Roling AKU 37 34 32 66
33 Tim Taanman AKU 31 36 67
33 Pelle de Backer Phanos 41 26 67
35 Jay van Kempen AKU 36 33 69
36 Simon Renaud GAC Hilversum 40 34 74
37 Boris Ekkelkamp Startbaan 38 37 40 75
38 Tijmen Heeres AV Monnickendam 28 49 77
38 Julian Veerman Phanos 41 48 36 77
40 Komeel van Leeuwen Tempo 43 35 78
41 Boris Derks Phanos 39 52 44 83
42 Pim Boerman Zuidwal 46 45 39 84
43 Quint van der Knaap GAC Hilversum 56 30 86
44 Loic Dekeukeleire AV '23 43 46 89
44 GadiŽl Manzanares Atos 44 55 45 89
46 Sebastiaan van der Schinkel AKU 47 43 90
47 Stijn Bosma Startbaan 44 47 91
47 Carlos O'Neil Feniks 45 50 46 91
49 Christian Caddeo DEM 47 54 48 95
Jeremiah Bentoh Phanos 2
Juul Loos Phanos 9
Benjamin Miedema AV '23 11
Kyan Bremer Feniks 11
Bas van Wijk KAV Holland 19
Toon Meerman Atos 24
Gijs Lensink AV '23 27
Jim Pankow Tempo 27
Tim Bultman GAC Hilversum 28
Fabio Severdija Phanos 29
Joshua Baetings Tempo 29
Maikel van de Kooij Tempo 31
Jayden Jillings GAC Hilversum 32
Ingmar Reinds-Winters GAC Hilversum 33
Mika de Keizer Zaanland 33
Ruben de Bruijn AV '23 34
Olivier Kleinsmit GAC Hilversum 37
Stijn van der Gugten GAC Hilversum 38
Bouke Slager Phanos 39
Max Jongbloed Phanos 40
Tijn van den Heiligenberg Zuidwal 41
Illias Bettani AAC 42
Abel Schmidt AV '23 42
Oscar Breunesse GAC Hilversum 42
Tjibbe In 't Veld Tempo 49
Justin Heeres AV Monnickendam 51
Melle Krijthe Atos 53
Meisjes pup C
1 Youssra Errachidi AAC 1 1 2 2
2 Orla White GAC Hilversum   4 1 5
2 Jade Rijssel Phanos 2 3 9 5
2 Veere Willems Phanos 7 2 3 5
5 Caro Gardenier Zuidwal 4 5 4 8
6 Isis Bons Atos 3 9 7 10
6 Julia Wouda GAC Hilversum 5   5 10
8 Maud van der Meer GAC Hilversum 6 6 11 12
9 Laurine Siblesz AV '23 13 7 10 17
9 Veerle Koot Zuidwal 11 11 6 17
11 Mare Houbiers Atos 16 14 8 22
11 Hanna Karsijns GAC Hilversum   10 12 22
13 Nienke Lemmens Phanos 8 17 15 23
14 Daantje van der Wild Feniks   12 13 25
15 Jamie Booij Atos   15 14 29
15 Joya Sapthu Feniks   13 16 29
17 Tess de Boer Zuidwal   16 17 33
18 Liv Marshall GAC Hilversum   8 27 35
18 Elynn Barneveld Zuidwal 15 20 21 35
20 Julia Bronneman AKU 14 22 36
20 Lenthe van Ewijk AV '23 12 25 24 36
22 Elena Mobach GAC Hilversum 19 18 37
23 Sophie van der Lijcke AV '23 19 23 19 38
24 Fay Los Atos 20 25 20 40
24 Julia Jongedijk AV '23 17 29 23 40
26 Anouk de Vries Zaanland 21 25 46
27 Franca Koutstaal GAC Hilversum 24 24 30 48
28 Heleen van Popta GAC Hilversum 22 28 50
29 Amy van Gameren GAC Hilversum 28 26 54
30 Marit Wiedijk AKU 23 32 55
31 Lynn Langereis Startbaan 27 31 58
32 Madelief Ursem DEM 29 33 62
33 Livvy de Graaf AV '23 28 35 63
34 Julie van den Berg GAC Hilversum 30 38 68
35 Ilse Fokker Tempo 35 39 74
Mette Bijlsma AKU 9
Lotti Mensonides KAV Holland 10
Vera Vogelzang Phanos 18
Letta Bakker Zuidwal 18
Aafke Oostveen GAC Hilversum 21
Vera Put AV '23 22
Nienke Veldt Phanos 25
Puk Tromp AV '23 26
Sanne van der Kamp GAC Hilversum 27
Fť Muijtjens GAC Hilversum 29
Milou Nauta AV '23 31
Elena Mangnus GAC Hilversum 32
Julia Tabak Tempo 33
Kiki van Veen Tempo 34
Maxine Kolsters Tempo 34
Merel Wouda Zuidwal 36
Julia Wahlen GAC Hilversum 37
Jongens pup B
1 Taygel Bolsman Phanos 1 1 2 2
2 Florian van den Bosch Phanos 4 2 4 6
3 Eljahro Philipsen Feniks 2   5 7
4 Akira Kerr AKU 7   1 8
5 Laurens van den Berg Zaanland 5 4 6 9
6 Jayden Boldewijn Feniks 8 3   11
7 YaÔr van der Feen AAC 11 5 7 12
7 Sven Boshuizen Atos 10 9 3 12
8 Tendai Aarts AV '23 6   8 14
9 Hugo van Willegen AV Aalsmeer 3 13 12 15
10 Jarit Kershof Startbaan 12 7 11 18
12 Joey Heynneman Feniks 9 11 13 20
13 Philip Lam Startbaan 16 8 17 24
13 Lars van Wijk Zuidwal 14 16 10 24
15 Mika Strubbe GAC Hilversum   6 20 26
16 Joshua Bouwer AV '23 15 12 22 27
17 Quint van Wengen Zuidwal 13 15 24 28
18 Joep Deiman GAC Hilversum   21 9 30
19 Melle de Lange GAC Hilversum   10 21 31
20 Koen Zonneveld DEM 18 22 14 32
20 Thomas Quik Zuidwal 19 17 15 32
22 Mika Lam GAC Hilversum   14 19 33
23 Silvan Oud AV Aalsmeer 17 19   36
24 Timo Limonard AAC 21 29 16 37
25 Felix Winkelmann Atos 32 25 18 43
25 Jasper van Ginkel DEM 23 20 25 43
27 Lean Rouwhorst AAC 20 24   44
28 Rick van Harn GAC Hilversum 25   27 52
29 Luke van Diemen AV '23 27 27 29 54
29 Thijs Koopman DEM 22 44 32 54
31 Daantje Scheele AV '23   18 38 56
31 Ryan Waasdorp Startbaan 26 30 37 56
33 Gavin Hulsman GAC Hilversum 31 28 39 59
34 Boris Hendrix GAC Hilversum   32 30 62
35 Daan Veldman Tempo 30   35 65
35 Justin Maas Tempo   37 28 65
37 Ruben-Jay Krumeich Atos 24 59 45 69
37 Flint Woolfitt GAC Hilversum 36 33 69
39 Casper van Oosterhout Phanos 35 36 71
40 Mees Schuurmans Startbaan 33 40 73
41 Briek Rijbering Waterland 48 26 74
42 Jazz-Luca Huisraad AAC 42 34 41 75
43 Tobias Piet AV '23 39 40 50 79
43 Yves Verbockhaven Phanos 46 33 79
45 Julius van Wilgenburgh AV Aalsmeer 38 43 81
45 Sverre de Boer AV Monnickendam 50 31 81
47 Herman van de Weij Startbaan 38 44 82
48 Jesse Francke AAC 57 26 83
48 Simon Wijndelts Phanos 44 39 54 83
50 Geyers Kleverlaan AV '23 43 42 48 85
51 Valentin Vooren Phanos 49 43 47 90
52 Alex Marinus AV '23 54 41 52 93
53 Leo van Vlaenderen Atos 34 62 96
54 Gideon Sachs AV '23 55 42 97
55 Steven Maddox AV '23 53 45 98
55 Mika Okx Tempo 47 56 51 98
57 Arco Kolhoop AKU 51 50 49 99
58 Thijmen Middag GAC Hilversum 47 55 102
59 Tom Brekelmans GAC Hilversum 51 58 109
60 Zoey van Zeijlen AV '23 36 74 110
61 Roan Snel GAC Hilversum 52 60 112
62 Joey Metheuver AAC 60 53 113
63 Kas Wijbenga Startbaan 62 57 119
64 Leon Hristov Atos 64 56 120
65 Jens Klepper DEM 58 63 121
65 Abel de Gram Phanos 60 61 121
67 Dylan Kuiper Waterland 63 65 128
68 Timo Knijff GAC Hilversum 66 63 129
68 Thijs Jacobs Phanos 61 68 129
70 Biko de Best AV '23 64 71 66 130
70 Niels van Ginkel Startbaan 65 73 65 130
72 Ivo Meijer AKU 70 64 134
Jona Ponzoni Phanos 23
Benjamin van Leijen Tempo 23
Boris Donners Phanos 28
Fedde van der Giesen AV '23 29
Sem Hovinga AV '23 31
Luuk Buwalda GAC Hilversum 34
Brynn Swart AV Monnickendam 35
Dante Rozemeijer Zaanland 37
Job Welink AV Monnickendam 40
Indy Hillenius AV Aalsmeer 41
Gijs Happe Zaanland 45
Mies Broekman AV '23 46
Teun Hondebrink Zaanland 46
Joep Velthuizen Zaanland 48
Milan Root AV Monnickendam 49
Gijs Kuiper Zaanland 52
Teoman Haznedar Phanos 53
Flinn Borger AV Monnickendam 54
Guus Pouw AKU 55
Jannick de Jong AKU 56
Job Muller AV '23 57
Jeroen Woerlee Phanos 58
Tibbe KŲrnmann AAC 59
Valentijn de Jonge GAC Hilversum 59
Jelmer Gouma Tempo 62
Souhaib Hirech AAC 67
Jack Verkerk AKU 69
Victor Jan Verweij GAC Hilversum 72
Meisjes pup B
1 Lucy Estella de Kruif AV '23 1 2 1 2
2 Esmee Kriger AKU 2 1   3
3 Lauren Timucin Startbaan 4 3 2 5
4 Emma Bayens Phanos 3 4 3 6
5 Jinthe van Loon GAC Hilversum 5 6 4 9
6 Malou de Gauw Zaanland 8 5 9 13
7 Carina Mensing van Charante AV '23   9 6 15
8 Fay Janssen GAC Hilversum 7 8 12 15
9 Liv de Vries Atos 10 7 10 17
10 Fleur Hofmijster AKU 21 12 7 19
11 Selina Claassen Atos 11 15   26
11 Fieke Terpstra Tempo   11 15 26
13 Noa Melis Phanos 14 13 29 27
14 Cassidy van Maaren Atos 9 20 19 28
14 Izabel Arends AV '23 15 14 14 28
16 Cheyenne van den Bos GAC Hilversum 13 17 16 29
17 Josefien Bentum Zuidwal 32 18 13 31
18 Dana Hogenboom AKU 22 10 45 32
19 Aicha Kacen Phanos 12 21 28 33
20 Pien de Vries AV Aalsmeer 19   20 39
20 Nienke Smit GAC Hilversum   16 23 39
22 Izzie Verdegaal AV '23 24 19 21 40
22 Hannah Kruijmer Zuidwal 23 24 17 40
24 Lidewij Nieuwenhuizen Feniks 25   18 43
25 Jip de Groot Zaanland 16 28   44
26 Stine Welp GAC Hilversum 18 30 27 45
27 Jennecy Prokop Phanos 17 35 30 47
28 Senna Gewargis Startbaan 28 27 25 52
29 Asantti Gurmu Startbaan 31 22 53
30 Maaike van Klei GAC Hilversum 33 24 57
31 Jolijn Thiel Zuidwal 34 23 36 57
32 Ymke Kuiper Atos 30 29 34 59
33 Merel de Vries Startbaan 29 31 32 60
34 Anouk Verhaal Zaanland 27 34 40 61
35 Mathilde Spruit Phanos 20 44 64
36 Danique Roest Zuidwal 48 38 26 64
37 Caitlin Wismeijer Startbaan 33 41 33 66
38 Linn Smithuis AV Aalsmeer 25 43 68
39 Amber Springer AKU 37 49 38 75
40 Sarah van Wieringen GAC Hilversum 36 40 76
41 Tess Boxma Atos 38 42 47 80
42 Noor Sachs AV '23 32 48 80
43 Isabella de Bruin GAC Hilversum 46 35 81
44 Carice Gerritsen Startbaan 41 42 83
45 Fileine Rebel Zuidwal 39 50 46 85
46 Rawia Zafir Ali Atos 44 45 50 89
47 Melody Eekelschot Startbaan 40 52 92
48 Senna Ebbers Zaanland 46 48 94
49 Tara van Vliet GAC Hilversum 43 52 95
50 Lilly Snijders AV '23 47 49 96
51 Valentina Benevento Phanos 47 51 98
52 Sienna van Arkel GAC Hilversum 53 55 108
53 Nienke de Raadt Zuidwal 54 57 111
54 Jasmijn van Ginkel Startbaan 55 58 113
Evi Westerveld GAC Hilversum 5
Amana Lakradi AAC 6
Liv Kriek Tempo 8
Fiore Zwart Tempo 11
Vera van Westerloo AV '23 22
Kiki Spier GAC Hilversum 26
Suze Uttien GAC Hilversum 26
Lisanne van Veen Tempo 31
Noor Meijer AV '23 35
Tirza van Seventer Phanos 36
Lilian Groot AV '23 37
ZoŽ Janssen GAC Hilversum 37
Isabelle Schulte‑Fischedi Atos 39
Lotte van Erkelens GAC Hilversum 39
Berber Verbeeck Tempo 41
Lotte Vermeulen Zaanland 42
Mirte Gunther AKU 43
Samantha Bovaird AV '23 44
Elke Wijbenga Startbaan 45
Marlou Smorenburg AKU 49
Hanske van Houten Atos 50
Ilse Klievink GAC Hilversum 51
Regina Ubbens GAC Hilversum 51
Bente Verberne GAC Hilversum 53
Megan Wempe GAC Hilversum 54
Sarah Kappert AV Aalsmeer 56
Quirine Frehen GAC Hilversum 56
Rosa Vries GAC Hilversum 59
Heleni van den Berg AV '23 60
Jongens pup A.1
1 Joris Mantel AV '23 1 2 1 2
2 Diede Schotsman Zuidwal 2 1   3
3 Manuel Pattiwael van West Startbaan 6 3 2 5
4 Mees Groenenberg Feniks 4 4 3 7
4 Tim van den Berg Phanos 3 6 4 7
6 Riley Groenbast Feniks 5 9 8 13
7 Roefke Verhoeven Atos 9 5   14
8 Thimo Gisius GAC Hilversum 11 21 6 17
8 Daan Breedveld Phanos   10 7 17
10 Nout van der Schoot GAC Hilversum 14 7 11 18
11 Tim Steenbakker Atos 7 13 22 20
12 Kealan Steba GAC Hilversum 12 14 9 21
12 Tristan Hartkamp Phanos 16 16 5 21
14 Boudewijn van den Haak GAC Hilversum 10 12 18 22
15 Maris van Wees Atos 13 20 10 23
16 Iloy Buffing Startbaan 18 11 13 24
17 Tijn Zwerver Startbaan 19 15 14 29
18 Sierus Caderius van Veen AV '23 22 42 12 34
18 Pieter Vermeij Phanos 17 19 17 34
20 Youri van der Linden GAC Hilversum 21 22 15 36
21 Boaz Shor Phanos 20 18   38
22 Benjamin Johannes AAC 28 24 16 40
23 Marouane el Hani AAC 25 23 20 43
23 Abel van Gildemacher Atos 15 28 57 43
25 Stef Wijbenga Startbaan 24   23 47
26 Omar Osman Feniks 23 27 42 50
27 Tarik Errachidi AAC 26 25   51
28 Kane van Verseveld GAC Hilversum 36 29 24 53
29 Siem Kuiper Atos 30 34 25 55
30 Alex Spieker GAC Hilversum 37   19 56
31 kai Grillo AAC 32 35 26 58
32 Yme van der Krieke AV '23   31 28 59
32 Hugo Kuil DEM 42 32 27 59
34 Thymen Moen GAC Hilversum 41 26 36 62
35 Niels Hagen Zuidwal 34   29 63
36 Yarran Rippl AV '23 27 37 41 64
37 Denzel Jone Lunda Feniks 30 38 68
38 Siebe van der Weerden GAC Hilversum 38 39 31 69
39 Simon Grimbergen Zuidwal 35 48 34 69
40 Kian Hullegie GAC Hilversum 40 30 70
41 Luka Cibic Atos 33 41 37 70
42 Stijn Bakker Zuidwal 50 21 71
43 Safouan Lahari AAC 33 39 72
44 Teun Koppenberg Zuidwal 39 36 40 75
45 Eef van Ruymbeke AV '23 51 47 33 80
46 David Spieker GAC Hilversum 49 35 84
47 Samin Stoffels Phanos 53 44 45 89
48 Bonne Snuverink AAC 45 45 48 90
49 Siebren Verra GAC Hilversum 44 52 46 90
50 Jonah Kuipers Phanos 48 43 49 91
51 Jelle Horsley Tempo 47 44 91
52 Haijo Endedijk Phanos 43 50 51 93
53 Tobias Lodiers AV '23 52 54 47 99
54 Jari Oud Phanos 56 46 53 99
55 Casper Dinkelaar AV '23 58 43 101
56 Thomar Neidig GAC Hilversum 51 50 101
57 Reinier van Oostveen AV '23 64 40 104
58 David Spits Atos 55 55 52 107
59 Felipe Verdonschot GAC Hilversum 60 53 55 108
60 Boris Capel AV '23 59 57 54 111
61 Koen Federer KAV Holland 54 59 113
62 Thijs Ruiter AAC 58 66 58 116
63 Ids Elderenbosch AAC 57 62 61 118
64 Liam Brouwer GAC Hilversum 62 64 59 121
65 Wijnand Ubbens GAC Hilversum 63 61 124
66 Hugo Bosman GAC Hilversum 66 63 129
67 Mauro Ternede AV '23 65 65 65 130
68 Kaj Godlieb Zuidwal 68 63 131
69 Timo Bos Zuidwal 69 62 131
70 Ivar Badoux Atos 67 67 134
Kas Commandeur DEM 8
Ruben List Phanos 8
Luwe van Happen Atos 17
Tobias Burger AAC 29
Oscar Walker Phanos 31
Sjaak de Boer GAC Hilversum 32
Bo Govaars AV '23 38
Tycho de Vries Tempo 46
Milan Finnegan AV '23 49
Tibo Ganzevoort AV '23 56
Thijs Vasen Zaanland 56
David Wolfs AV '23 60
Noud van Fulpen Phanos 60
Mees Giezen AV '23 61
RafaŽl Baetings Tempo 64
Dean Juliaans AAC 66
Meisjes pup A.1
1 Maud de Jong AV '23 1 1 1 2
2 Saar Koper Phanos   2 2 4
3 Elin van Dijken AKU 2 3 10 5
4 Lara van Wijk AAC 3 4 5 7
5 Nora den Ouden Startbaan 4 7 4 8
6 Sophie Lucas Startbaan 36 6 3 9
7 Joena van Oordt AV '23 7 14 6 13
7 Jet Molkenboer GAC Hilversum   5 8 13
9 Evelien van Vilsteren Startbaan 6 8   14
10 Alva Stegehuis Phanos 5 11 11 16
11 Isabel Poel Phanos 10 9   19
12 Emma van Geer Phanos 8 15 12 20
13 Mirthe Knibbe Zuidwal 17 16 7 23
14 Evelien van Doorne AV '23 11 13 18 24
15 Yorinde Speear Tempo   10 15 25
16 Lucile Verburg GAC Hilversum   12 17 29
17 Lťonie Couzy AAC 21 24 9 30
17 Frederiek van Wetten Startbaan 13 17   30
19 Guusje de Graaf Phanos 15 19   34
19 Nina Delen Startbaan 18 23 16 34
21 Anne Bilstra GAC Hilversum 14 21   35
22 Roos Koedijk Phanos 20 25 20 40
23 Maura Kes DEM   20 21 41
24 Larissa Visser Zuidwal 16 31 27 43
25 Melissa Markwat DEM 23   23 46
26 Nora Oosterling GAC Hilversum   18 29 47
26 Lotte Westland Zuidwal 19 28   47
28 Valerie Verbree AAC 28 27 26 53
28 Eva Spreuwenberg GAC Hilversum   34 19 53
28 Tiffany de Haan Phanos 29 29 24 53
31 Livia van Weldam Phanos   32 22 54
31 Lotte Konijn Zuidwal 24 38 30 54
33 Anne Kuijer DEM   30 25 55
34 Lieke Dobma Feniks 25 31 56
35 Emma Siblesz AV '23 33 26 59
36 Clara Boor AAC 32 37 28 60
37 Noa Conroy Phanos 27 33 60
38 Tess Kuijer Zuidwal 22 43 65
39 Hieke Witsel AAC 31 35 66
40 Senna Ponsen Startbaan 43 49 34 77
41 Lisa van Kleef Zaanland 40 41 37 77
42 Flien van Ramshorst Phanos 46 44 35 79
43 Jente Meertens GAC Hilversum 42 47 38 80
44 Lisa de Vries Startbaan 41 39 49 80
45 Linde Wouda Zuidwal 48 33 81
46 Anouk Dekker GAC Hilversum 40 42 82
47 Junia Roelevink Startbaan 38 54 46 84
48 Ilse Bosschieter Waterland 49 36 85
49 Zara Velten AKU 50 36 86
50 Bente van Delft GAC Hilversum 46 40 86
51 Anouk Lucassen GAC Hilversum 48 39 87
52 Sigrid Schaap Zuidwal 51 61 43 94
53 Fay Stremler Phanos 45 55 50 95
54 Nikita van Marsbergen AKU 52 62 51 103
55 Sterre Ursem DEM 56 56 48 104
56 Noor Cents GAC Hilversum 59 45 104
57 Maartje Brakenhoff Zaanland 57 47 104
58 Adinda Torabkhani Startbaan 54 52 106
59 Dagmar van den Berg AKU 53 54 107
60 Lieke Pfeffer AV '23 57 53 110
61 Selin van der Veen AV '23 60 60 52 112
62 Tess Nijland AV '23 58 58 116
63 Brechtje Hoekstra GAC Hilversum 64 55 119
64 Indra Ebbers Zaanland 55 66 121
65 Nynke Alofsen Startbaan 59 63 122
66 Hanne van Essen AV '23 61 65 126
Fay Spier GAC Hilversum 9
Jeannette Jadama Phanos 12
Sam Bergsma AV Aalsmeer 13
Carmen van Soest GAC Hilversum 14
Chiara Wagtendonk Phanos 22
Marie-Julienne Goedel AV Aalsmeer 26
Elise van het Nederend AV Haarlem 30
Solveigh de Boer AV Monnickendam 32
Sofia Noom Atos 34
Tess van Tol AKU 35
Tessa van der Wilk Zuidwal 37
Julia Prins Zaanland 39
Frederique van Brederode GAC Hilversum 41
Sophie Harms GAC Hilversum 42
Tess van Tol AKU 44
Nina Schipper Zuidwal 44
Charlotte Kolsters Tempo 45
Jennifer Griekspoor AV Aalsmeer 47
Lilly Huntink Tempo 50
Famke van der Zouw Startbaan 51
Annika Kolsters Tempo 53
Rozemarijn Schelfhout GAC Hilversum 56
LoÔcq Koutstaal GAC Hilversum 57
Andrea Zedel AAC 58
Simone Schenginga Startbaan 62
Lisanne Schenginga Startbaan 63
Ediah Apolloni Startbaan 64
Jongens pup A.2
1 Hidde van Hekezen AAC 1 1 1 2
2 Ermias van Delft Zaanland 2   2 4
3 Liam Jongejan Phanos 10 3 3 6
4 Robin den Engelse AV '23 5 4 5 9
5 Ruben Lagas GAC Hilversum 4 5 9 9
6 Niels van Bergen Startbaan 6   4 10
7 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 9 6 7 13
8 Iver van Strijen AKU 16 10 8 18
9 Boris van Zwam GAC Hilversum 7 11 14 18
10 Hugo Post Phanos 13   6 19
11 Florian Hasse Startbaan 12 8 11 19
12 Luca Zuniga Gamboa AV '23 8 13 28 21
13 DaniŽl Westerweel GAC Hilversum 19 2   21
14 Niels Bitter GAC Hilversum 11 14 10 21
15 Thijs Oppewal Zaanland 15 7   22
16 Koen Tijhaar Startbaan 14 9 15 23
17 Thomas van Willegen AV Aalsmeer 3   21 24
18 Tobias Pierik Startbaan   12 16 28
19 Marijn Walstra GAC Hilversum 20   12 32
20 Thomas Heijm AV Monnickendam 30 17 17 34
21 Rob Snelleman Waterland 17 20   37
22 Jesse Bosch Tempo 24 16 23 39
23 Makay Vilters Atos   15 25 40
24 Raul Arias Flete Phanos 29   13 42
25 Guus van Reijsen Startbaan 23 26 19 42
26 Joseph Wagenvoort Mintjes Tempo 44 22 20 42
27 Reimer van den Broek Phanos 18 28 30 46
28 Bjorn Post Startbaan 25 32 22 47
29 Luka Elemans AAC   18 31 49
30 Marijn van den Berg Zaanland 31 23 27 50
31 Vincent Bezemer Zuidwal 34 19 45 53
32 Auke Zijlstra GAC Hilversum 28 27 55
33 Simon Egberts GAC Hilversum 26 30 32 56
34 Sieto Goudswaard Phanos 27 31 29 56
35 Steven Waasdorp Startbaan 22 44 35 57
36 Pepijn Koot Zuidwal 48 33 24 57
37 Daan de Vries GAC Hilversum 33 25 33 58
38 Rosco Jak AV Aalsmeer 34 26 60
39 Miquel Babeliowsky Phanos 46 24 37 61
40 Ruben Bakker Startbaan 32 29 36 61
41 Zafir Ali Atos 43 36 34 70
42 Jurre Dijkstra GAC Hilversum 39 35 74
43 Luc Jordan Phanos 53 21 74
44 Otis Notenboom Zuidwal 36 38 44 74
45 Youssri Reffas AAC 40 40 41 80
46 Gijs Nolen AV '23 45 37 43 80
47 Koen Bader GAC Hilversum 46 39 85
48 Ot Geelen Zuidwal 54 39 46 85
49 Lou van Gogh Phanos 47 40 87
50 Bodhian van Proosdij Zaanland 51 38 89
51 Lars Wiedijk AKU 55 43 47 90
52 Thijs van den Berg GAC Hilversum 47 48 95
53 Auryn Ramer Phanos 50 45 95
54 Patrick Hees AV '23 56 42 98
55 Lars Kolhoop AKU 61 48 52 100
56 Simon Broady Phanos 50 50 100
57 Thijmen Koot Zuidwal 63 51 49 100
58 Caelis de Wit Phanos 52 49 101
59 Sem van Loveren AKU 62 53 51 104
60 Antoni Traversari GAC Hilversum 59 54 53 107
61 Thijs Geels Startbaan 60 52 112
Lucas Maclean Phanos 18
Ralph Roosendaal AKU 21
Pelle van Houten Atos 35
Janos Oostenbrink AV '23 37
Casper van Vuuren AV '23 38
Tygo Kievits AAC 41
Levi Ravelli KAV Holland 41
Bas Wesselink GAC Hilversum 42
Mick Engels Phanos 42
Luca Vorzillo Lloveras Phanos 49
Rafael van den Boogert Tempo 54
Gabriel Klus GAC Hilversum 55
Roy Ramaekers GAC Hilversum 55
Bob Brekelmans GAC Hilversum 56
Mees van der Pijl GAC Hilversum 56
Jochem Krans GAC Hilversum 57
Milan van Dongen Phanos 57
Cas Janssen AV '23 58
Dean de Ruiter AKU 64
Juri Botic Startbaan 65
Meisjes pupA.2
1 Nehissa Hendriks AV '23 1 1 1 2
2 Julia Velt GAC Hilversum 3 2   5
2 Maud te Pas Zuidwal 2 3 4 5
4 Britt de Graaf DEM 4   2 6
5 Maud Bleijs GAC Hilversum 7 4 3 7
6 Maxime Zschuschen Startbaan 8 5 5 10
7 Rosa Bak AV '23 5 6   11
8 Doris Thomas AV '23 11 7 10 17
8 Inte van Kralingen GAC Hilversum 9 8 18 17
10 Ella Braun Phanos 12 9 9 18
10 Lisemijn van den Bosch Phanos 22 10 8 18
12 Claudia Rimedia Atos 6 13 13 19
13 Anne Jongedijk AV '23 17 14 7 21
13 Hannah Rebel Zuidwal 10 11 19 21
15 Kaitlyn Groot AV '23 15 12 12 24
16 Hannah den Breejen Phanos 13 20 14 27
17 Florien van Kesteren GAC Hilversum 14 15 23 29
18 Juliette Repelaer van Driel Phanos 16 16 34 32
19 Carmen Marzio AV '23 18 17 22 35
20 Lou Pieters AV '23 21 18   39
21 Ilse Johannes AAC 29 25 15 40
21 Madelief Rave AAC 19 21   40
23 Djuna Gersen Startbaan 24 41 17 41
24 Xena Daalman AV Aalsmeer 32 22 21 43
25 Olivia Musil Phanos   19 26 45
26 Lisa Molenaar DEM 36 26 20 46
27 Luna Blaauw DEM 35 30 24 54
28 Ivanka Majoor GAC Hilversum   24 31 55
29 Sylke Faber GAC Hilversum 28 28 43 56
29 Eleanor Musil Phanos   23 33 56
31 Sabine Renaud GAC Hilversum 27 31 30 57
31 Puck Bronkhorst Phanos 25 34 32 57
33 Karlijn Greeve GAC Hilversum 35 25 60
34 Alyssa Koobs Atos 33 29 62
35 Sterre van Ewijk AV '23 34 37 28 62
36 Rosa Matthijssen Phanos 40 27 67
37 Irrena Gurmu Startbaan 51 52 16 67
38 Yke Kalis AV '23 45 27 72
39 Floortje Jansen AV '23 44 29 73
40 Lize Aben GAC Hilversum 37 40 36 73
41 Chevelle Brown Feniks 36 39 75
42 Joanne Pique Feniks 33 42 75
43 Cato Schuitemaker AV '23 38 39 77
44 Meike Fortuin Phanos 42 38 80
45 Daisy Hendriks Feniks 44 40 84
46 Nikita Bons Atos 48 45 41 86
47 Amber Mol Atos 43 49 44 87
48 Irene Snoek Startbaan 41 46 87
49 Jip van der Voorn Zaanland 50 37 87
50 Mimosa Goudriaan Phanos 49 43 45 88
51 Lisa van den Esschert Feniks 42 48 90
52 Alisha Latchmansing Feniks 46 49 95
53 Julie Meulenbroek Zuidwal 54 47 50 97
54 Kyra Barneveld Zuidwal 50 53 47 97
55 Lisette Wagemaker Zuidwal 46 51 97
56 Jasmijn Karels AV '23 52 48 100
57 Jikke Baumann Startbaan 53 56 51 104
58 Amal Errachidi AAC 58 52 110
59 Milou Verweij Startbaan 56 55 111
60 Floor Leeflang Zuidwal 55 57 112
61 Nanayaa Owusu Feniks 60 53 113
Anne Brouwer Tempo 6
Jet de Jong AV '23 11
Salma Lakradi AAC 20
Guusje de Groot Zaanland 23
Fien Lampe Zuidwal 26
Lina Cheikh Mtioui Phanos 30
Iris Reijn Zaanland 31
Milou Sluiter Waterland 32
Anna-Sophia van der Haven GAC Hilversum 35
Shannah Chalmers Startbaan 38
Jasmijn Ketelaar Zuidwal 39
Lune Heiwegen GAC Hilversum 47
Luna Maij Zaanland 54
Tara Vlieger Feniks 57
Indy Krijthe Atos 58
Maura van Voornveld AAC 59
Dylana Kruijswijk AKU 59
Damla Guney AAC 60

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 08.02.2018