Cross competitie, regio 1 t.m. 5
4 november 2017
AV Zeewolde
Zeewolde
poule Zuid

Ploegenklassement

correcties d.d. 13 november

Jongens junioren A 3000m
1 Brian Versluis 11-07-1999 Atverni 11:29
2 Leon Huiszoon 02-09-1999 Triathlon 11:43
3 Reinder Prince 16-11-1999 Triathlon 12:08
4 Hugo van der Ploeg 13-11-1999 Clytoneus 12:14
5 Chaske van Rijnsoever 04-03-2000 Hellas 12:23
6 Stefan Zondervan 23-10-1999 Triathlon 13:41
7 Yannick Tourne 08-08-1999 Triathlon 14:19
8 Kjeld Storm 30-05-2000 Pijnenburg 14:20
9 Jochem de Kruijff 09-03-1999 Clytoneus 14:43
Jongens junioren B 3000m
1 Jelle Timmerman 05-11-2001 Clytoneus 11:39
2 Pablo Velt 00-00-2002 Atverni 11:40
3 Yordi Druijff 20-01-2002 Triathlon 12:00
4 Finn van den IJssel 19-11-2001 Spirit Lelystad 12:05
5 Stef Ploeg 15-07-2001 Pijnenburg 12:30
6 Jelle van der Schoot 11-05-2001 U-Track 12:53
7 Ingmar Veltman 01-01-2002 Altis 13:11
8 Camiel Colen 22-02-2002 Hellas 13:30
9 Pepijn Ozon 01-01-2002 Hellas 13:36
10 Roeland van der Ploeg 26-10-2002 Clytoneus 13:54
11 Wessel Terpstra 05-01-2001 BAV 14:17
12 Niels Bakker 16-09-2002 Altis 14:20
13 Rens Versnel 12-10-2002 Altis 14:23
14 Joris Luczak 23-10-2001 BAV 14:24
15 Olivier Voschezang 03-11-2002 Atverni 14:36
16 Koen Roskamp 06-02-2001 BAV 14:38
17 Ivo van der Harst 18-12-2002 Altis 14:47
18 Jasper Bertrand 22-10-2002 Hellas 15:24
19 Floran Groot 06-09-2002 BAV 15:40
20 Sven de Vries 05-09-2002 AV Zeewolde 16:28
21 Sander Verbeek 22-12-2002 Clytoneus 16:53
22 Yafet Yewhanes 01-01-2002 Triathlon 21:58
23 Marc de Hoogh 16-07-2001 Spirit Lelystad 22:44
Meisjes junioren A 2000m
1 Madelief Kok 25-10-2000 Triathlon 8:27
2 Ynte Biemans 08-12-2000 Atverni 8:52
3 Femke Brouwer 12-08-2000 Phoenix 9:29
4 Rosa Hulsman 22-02-2000 Triathlon 9:43
5 Tabitha Bruin 12-07-2000 Hellas 10:17
6 Esther Spruit 11-08-2000 Phoenix 10:31
Meisjes junioren B 2000m
1 Anne Geytenbeek 25-05-2001 U-Track 8:59
2 Lotte Jacobsen 07-03-2001 Pijnenburg 9:13
3 Amanda Buijtenhuis 11-06-2002 Pijnenburg 9:46
4 Nadine de Vries 06-12-2001 Clytoneus 9:47
5 Nathalie Leushuis 30-11-2001 Triathlon 9:53
6 Sabien Hilhorst 25-04-2002 BAV 9:57
7 Simone Zweers 19-09-2002 Pijnenburg 10:10
8 Sterre de Vries 01-08-2002 Hellas 10:19
9 Maaike Heida 19-11-2002 Clytoneus 10:27
10 Emma van de Beek 07-12-2002 BAV 10:31
11 Talitha Bouwman 06-11-2001 Triathlon 10:37
12 Noor Schepers 31-05-2002 Altis 10:45
13 Ines van den Berg 27-07-2002 Phoenix 10:52
14 Kirsten Medema 31-07-2002 Altis 11:16
15 Fleur Bakker Schut 27-01-2002 Triathlon 11:45
16 Manouk Olthof 01-01-2001 Fit 12:05
17 Katelijne van den Brink 05-05-2002 Triathlon 12:29
Jongens junioren C 2500m
1 Timo Hoogendoorn 05-04-2004 U-Track 10:50
2 Tim de Wild 29-06-2003 Hellas 11:17
3 Max van Liempdt 27-08-2003 Almere '81 11:26
4 Jarik van de Mast 08-09-2004 Altis 11:27
5 Djimon de Groot 28-05-2003 Almere '81 11:54
6 Joey Daselaar 12-01-2003 Pijnenburg 12:02
7 Rick van der Meer 01-01-2004 AV Zeewolde 12:05
8 Lennert Berentsen 11-08-2003 Altis 12:10
9 Anton van Triest 09-07-2003 Clytoneus 12:10
10 Gies Oude Brunink 13-07-2004 Fit 12:13
11 Sander Schijf 13-06-2003 Atverni 12:13
12 Thijs Boumans 30-01-2003 Spirit Lelystad 12:29
13 William Knol 03-01-2004 Hellas 12:30
14 Liam de Bruijne 18-08-2004 Altis 12:30
15 Mark Hollestelle 20-08-2003 Triathlon 12:31
16 Sem van Dijk 08-06-2004 U-Track 12:33
17 Sven Druijff 16-10-2003 Triathlon 12:35
18 Ralph-Karsten van der Vli 06-03-2004 Pijnenburg 12:37
19 Dat de Kiefte 18-03-2004 Phoenix 12:40
20 Francesco Mastracchi Manes 01-01-2003 Hellas 12:46
21 Luc Nederpel 17-02-2004 Atverni 12:51
22 Mats Roskamp 01-10-2004 BAV 12:52
23 Arthur Peek 13-05-2004 Triathlon 13:03
24 Jouke Westerhof 25-11-2003 AV Zeewolde 13:07
25 Justin Lagadeau 03-09-2003 Altis 13:13
26 Joppe Bakker 14-05-2003 Clytoneus 13:14
27 Erik Cana 03-04-2004 Spirit Lelystad 13:17
28 Eric Glas 22-05-2003 Spirit Lelystad 13:23
29 Jelle Swaanen 05-06-2003 Altis 13:23
30 Jibbe Teeuwisse 29-01-2003 Triathlon 13:24
31 Thomas Schols 19-01-2004 Atverni 13:28
32 Jorg Bomas 16-04-2003 Altis 13:29
33 Oscar Meijer 17-04-2004 Altis 13:36
34 Chiel Meijer 02-11-2003 AV Zeewolde 13:37
35 Pier van der Ploeg 05-07-2004 Triathlon 13:40
36 Julian Dorresteijn 24-07-2004 Pijnenburg 13:42
37 Mark Mekenkamp 01-01-2004 Hellas 13:43
38 Hidde Woldendorp 04-02-2004 Atverni 13:43
39 Jonah Broer 03-05-2004 Triathlon 13:44
40 Tobias Kramer 00-00-2003 Atverni 13:44
41 Pepijn de Groot 23-12-2003 Pijnenburg 13:45
43 Manuel Jimenez Zambrano 02-12-2004 U-Track 14:04
44 Ivo Straten 25-08-2003 Hellas 14:25
45 Antoni Elkenbracht 06-08-2004 Phoenix 14:28
46 Floris van Schagen 10-01-2004 Triathlon 14:30
47 Koen Bijlsma 00-00-2004 Altis 14:31
48 Sem Kleijne 11-09-2004 Fit 14:35
49 Bo Wierts 17-02-2004 BAV 14:37
50 Jort Mol Lous 25-01-2004 BAV 14:42
51 Alexander Ridderikhoff 15-10-2003 Altis 14:52
52 Tijmen Hoogendoorn 28-10-2004 BAV 14:53
53 Sven Keler 21-03-2004 Clytoneus 14:56
54 Kars van Reeuwijk 20-08-2003 Fit 14:56
55 Finn van Wordragen 01-08-2004 Altis 15:02
56 Sverre Meesters 14-04-2004 Altis 15:04
57 Gijs Broere 23-04-2004 Triathlon 15:11
58 Antonie Killestijn 00-00-2004 Clytoneus 15:11
59 Tygo Versteegh 18-08-2004 Hellas 15:14
60 Jeroen Visser 10-04-2003 Atverni 15:17
61 Ties van Bakel 16-03-2003 Triathlon 15:23
62 Kevin Weerdenburg 01-01-2004 Altis 15:33
63 Lars Bögels 06-08-2004 Altis 15:35
64 Robin Jovicic 01-01-2004 Altis 15:38
65 Ryan Smulders 01-01-2003 Hellas 15:39
66 Koen Overbeek 10-04-2003 Altis 15:40
67 Bart Huizinga 22-12-2003 Altis 15:40
68 Abel Remkes 16-12-2004 Altis 15:41
69 Tim Beune 15-02-2004 Altis 15:47
70 Taran van Ess 00-00-2004 Altis 15:47
71 Tiziano de Kruijf 20-09-2004 Altis 15:48
72 Jonas Kole 01-08-2004 Altis 15:49
Meisjes junioren C 2000m
1 Tamar Veltman 27-01-2003 Almere '81 8:42
2 Carmen Huikeshoven 05-01-2003 Altis 9:02
3 Britt Jager 30-03-2003 Altis 9:10
4 Puk Poulijn 20-06-2003 Altis 9:16
5 Nynke Streppel 08-05-2004 Fit 9:18
6 Marlot Groeneweg 20-01-2004 Altis 9:21
7 Lois Kok 08-10-2003 Altis 9:23
8 Janneke van Hofslot 07-06-2003 Triathlon 9:25
9 Eva Kroon 00-00-2004 Altis 9:39
10 Luna Zimnik 08-01-2004 Clytoneus 9:41
11 Marleen van Beers 26-07-2003 Altis 9:46
12 Norah van Kippersluis 16-09-2004 Pijnenburg 9:48
13 Marinka Schuurman 12-04-2004 Altis 9:54
14 Eva van Ieperen 23-01-2004 Pijnenburg 10:01
15 Aniek Kothman 07-03-2003 Altis 10:04
16 Sarah van Tuijl 31-05-2003 Almere '81 10:05
17 Noa Harteman 25-07-2003 AV Zeewolde 10:07
18 Myrthe Vernooij 01-01-2004 Altis 10:11
19 Beyza Kazmiroglu 17-05-2003 BAV 10:15
20 Hanna Garritsen 00-00-2003 Clytoneus 10:19
21 Myrthe Martens 26-04-2004 Altis 10:21
22 Jetske Meijer 29-11-2004 Altis 10:24
23 Sanne Bakker Schut 04-11-2003 Triathlon 10:27
24 Dana Buitenhuis 01-12-2003 AV Zeewolde 10:33
25 Marit Jansons 27-10-2003 Triathlon 10:33
26 Merel Jorna 16-08-2004 Phoenix 10:34
27 Nora Kwakman 18-12-2004 Triathlon 10:35
28 Marloes Bosman 11-08-2004 Hellas 10:36
29 Julia Borst 18-03-2004 Fit 10:37
30 Pien Kempe 23-08-2003 Altis 10:45
31 Hanna Latour 20-03-2004 Triathlon 10:53
32 Lena Broere 23-04-2004 Triathlon 10:54
33 Jolijn Stemerdink 14-01-2004 Triathlon 11:08
34 Maud Hoebe 05-08-2003 Altis 11:09
35 Myrthe van den Tweel 22-02-2004 AV Nijkerk 11:11
36 Amara Nnadi 13-03-2003 Altis 11:13
37 Ellis de Vries 15-01-2003 Altis 11:15
38 Nicoline van Vught 30-01-2003 Altis 11:17
39 Marit van Gageldonk 22-01-2003 Altis 11:22
40 Maartje de Gruijl 13-01-2003 Hellas 11:31
41 Esther Moerland 09-04-2004 AV Zeewolde 11:36
42 Isabel Kerstholt 23-06-2004 Altis 11:39
43 Fleur van 't Klooster 25-05-2004 Altis 11:41
44 Ella Lommen 00-00-2004 Altis 11:41
45 Faith van Dam 12-12-2004 Spirit Lelystad 11:47
46 Amber Brouwer 17-11-2004 Altis 11:49
47 Robin van der Have 27-12-2004 Altis 11:51
48 Lisa van Vreeswijk 01-01-2003 Altis 11:53
49 Floor Spaan 12-03-2004 Pijnenburg 11:56
50 Elka Wybenga 01-01-2004 Altis 12:08
51 Naomie Höhn 30-09-2004 Altis 12:08
52 Sterre van der Zouw 21-09-2004 Altis 12:09
53 Dagmar Schepers 27-07-2004 Altis 12:36
54 Rebecca Stemerdink 21-07-2004 Hellas 12:41
55 Noa Wijnberg 14-09-2004 Triathlon 13:12
56 Ynske van de Poll 18-07-2004 Altis 13:24
Jongens junioren D2 2000m
1 Meije Bosma 31-05-2005 Hellas 8:10
2 Lars Molenkamp 14-07-2005 Almere '81 8:16
3 Senna Kampinga 12-02-2005 AV Zeewolde 8:28
4 Luciano van den Heuvel 23-11-2005 Almere '81 8:39
5 Bo Schraven 22-03-2005 Almere '81 8:49
6 Finn van der Maas 19-08-2005 Fit 8:59
7 Sydney Albertzoon 01-01-2005 Hellas 9:06
8 Jip van der Kieft 13-04-2005 Altis 9:09
9 Nathan Houwaard 26-11-2005 Triathlon 9:10
10 Marijn van der Harst 13-01-2005 Altis 9:12
11 Joost Berkhof 08-06-2005 Triathlon 9:13
12 Mathijs Kwakman 13-02-2005 Pijnenburg 9:14
13 Joris IJzinga 20-03-2005 Altis 9:18
14 Koen van Eden 03-06-2005 Spirit Lelystad 9:20
15 Sam van Burgsteden 28-12-2005 Triathlon 9:21
16 Esli Kluijver 20-09-2005 Spirit Lelystad 9:24
17 Arvid Jansons 26-10-2005 Triathlon 9:29
18 Martijn Schoemaker 08-06-2005 AV Zeewolde 9:36
19 Mats Medema 16-09-2005 Altis 9:36
20 Ties Waterman 03-11-2005 Fit 9:37
21 Jesse van de Beek 05-09-2005 BAV 9:40
22 Olaf Rijnboutt 16-10-2005 Phoenix 9:41
23 Jorn Heijmeskamp 09-11-2005 Altis 9:42
24 Yuri Stolk 15-02-2005 Pijnenburg 9:43
25 Simon Lodewijk 25-10-2005 AV Zeewolde 9:46
26 Tobias Favier 06-03-2005 Altis 10:02
27 Kenan van der Kooij 26-05-2005 Altis 10:18
28 Jari van der Voorn 14-01-2005 AV Zeewolde 10:19
29 Robin Melamed 21-01-2005 Fit 10:20
30 Tim Niezink 04-10-2005 Pijnenburg 10:21
31 Sven van Weezep 00-00-2005 Spirit Lelystad 10:24
32 Max van Zijtveld 25-11-2005 Altis 10:26
33 Ilja van Ekkendonk 02-08-2005 Altis 10:27
34 Olaf van der Hidde 20-01-2005 Hellas 10:27
35 Sven Kroon 01-01-2005 Almere '81 10:41
36 Remy Vink 11-07-2005 Altis 10:43
37 Mike van Doorn 15-05-2005 Atverni 10:54
38 Leon Jonker 22-07-2005 Altis 11:04
39 Mack Akkerman 10-05-2005 Pijnenburg 11:09
40 Ivo Zoomer 13-11-2005 Triathlon 11:21
41 Ivo Rots 11-05-2005 Altis 11:27
42 Guus Veenvliet 27-09-2005 AV Zeewolde 11:32
43 Yuri Oude Brunnink 14-09-2005 Altis 11:49
44 Teun Bisschops 05-01-2005 Triathlon 11:55
45 Mitchel van Dam 07-03-2005 AV Zeewolde 12:12
Jongens junioren D1 2000m
1 Benjamin Post 22-11-2006 Altis 8:26
2 Harm Welleweerd 05-02-2006 Hellas 8:34
3 Enrico Cossuto 31-03-2006 Almere '81 8:39
4 Gijs Bomer 07-07-2006 Hellas 8:44
5 Finn van Ek 26-01-2006 Hellas 8:50
6 Araya Wolfs 25-03-2006 AV Zeewolde 8:56
7 Bruno Stoon 06-03-2006 U-Track 8:59
8 Thom van der Leest 12-10-2006 Altis 9:02
9 Silas Hoeve 26-12-2006 Spirit Lelystad 9:02
10 Sam de Wild 19-03-2006 Hellas 9:03
11 Ryan van Oudheusden 17-10-2006 Hellas 9:06
12 Aaron Bos 08-11-2006 AV Zeewolde 9:08
13 Niels Hulsman 04-04-2006 Altis 9:17
14 Rhune van Doorn 21-11-2006 Triathlon 9:24
15 Rogier Groeneweg 10-07-2006 Altis 9:31
16 Jonathan van Lien 15-01-2006 AV Zeewolde 9:36
17 Rick Snijder 22-03-2006 Triathlon 9:37
18 Timo Straathof 27-02-2006 Atverni 9:41
19 Philip Walraven 09-03-2006 Altis 9:41
20 Ivo Sjenitzer 03-12-2006 Pijnenburg 9:42
21 Julian Kwakman 13-10-2006 Triathlon 9:42
22 Ezra van den Boogert 17-07-2006 AV Zeewolde 9:43
23 Floris van der Vijgh 11-09-2006 Hellas 9:46
24 Timo Laseur 21-03-2006 Altis 9:47
25 Kian Schouten 01-10-2006 Fit 9:52
26 Stijn Beverwijk 14-06-2006 Triathlon 9:52
27 Wytze de Jong 22-09-2006 Fit 9:54
28 Rick Scherrenburg 12-08-2006 Pijnenburg 9:55
29 Sven Huijnen 05-08-2006 Altis 9:58
30 Theun Blommers 19-03-2006 Pijnenburg 9:59
31 David Fontein 31-03-2006 Hellas 10:02
32 Kariim Hammadi 25-03-2006 Atverni 10:03
33 Mathijs Adriaanse 07-05-2006 Spirit Lelystad 10:06
34 Rein van Engelen 17-10-2006 BAV 10:08
35 Ard de Jong 01-01-2006 Altis 10:12
36 Sverre Vroonhof 16-09-2006 Phoenix 10:16
37 Alexi Michielse 07-11-2006 Pijnenburg 10:22
38 Giel Sportel 31-07-2006 Altis 10:23
39 Lars Mulder 07-08-2006 Altis 10:26
40 Rens Assendorp 26-10-2006 Spirit Lelystad 10:32
41 Ivar Kleuver 14-01-2006 Almere '81 10:38
42 Finn van der Es 22-09-2006 AV Zeewolde 10:38
43 Oliver van Hattum 00-00-2006 Phoenix 10:40
44 Boris Hermsen 08-03-2006 Atverni 10:42
45 David de Vente-Peters 22-01-2006 Spirit Lelystad 10:44
46 Leon Winkelman 10-12-2006 Spirit Lelystad 10:47
47 Yarno de Jong 13-09-2006 Spirit Lelystad 10:52
48 Milan Norg 22-05-2006 Altis 10:54
49 Nicolai Van de Ridder 01-01-2006 AV Zeewolde 10:59
50 Rasmus van Werkhoven 20-10-2006 AV Zeewolde 11:00
51 Arvid Erich 11-09-2006 Pijnenburg 11:08
52 Joran Pijl 30-04-2006 Altis 11:08
53 Marijn Keswiel 07-11-2006 Pijnenburg 11:09
54 Dylan Pang-Atjok 01-01-2006 Altis 11:14
55 Mathijs de Winter 31-05-2006 AV Zeewolde 11:23
56 Tom Ubels 10-04-2006 Phoenix 11:24
57 Quint Keers 04-04-2006 Fit 11:28
58 Boet van Bakel 01-05-2006 Triathlon 11:30
59 Merlijn van Urk 25-08-2006 Altis 11:35
60 Tobias Boxman 22-01-2006 Hellas 11:47
61 Huub Olde Dubbelink 26-01-2006 Altis 11:59
62 Finn Mesker 15-02-2006 Phoenix 12:05
63 Niels Sterk 12-03-2006 Atverni 12:08
64 Hugo Brunt 16-04-2006 Clytoneus 12:19
65 Max Rijkers 31-01-2006 Triathlon 12:21
66 Sven Poelman 17-06-2006 AV Zeewolde 12:24
67 Guus Roskamp 11-09-2006 BAV 12:26
Meisjes junioren D2 1500m
1 Selina Franken 07-02-2005 AV Zeewolde 7:06
2 Loes Kempe 25-05-2005 Altis 7:17
3 Merel Veltman 11-05-2005 Almere '81 7:34
4 Anniek Triest 18-10-2005 Clytoneus 8:00
5 Iris Turksema 24-07-2005 Spirit Lelystad 8:03
6 Katya Stappers 13-09-2005 Altis 8:07
7 Raisa Ellensburg 31-10-2005 Almere '81 8:10
8 Sofie van Kooij 25-11-2005 Altis 8:12
9 Jasmijn Post 20-11-2005 Altis 8:18
10 Maartje Rinsema 10-06-2005 Altis 8:18
11 Emma Swaanen 10-09-2005 Altis 8:24
12 Joyce Bakker Schut 28-08-2005 Triathlon 8:34
13 Lotte Stam 02-09-2005 Altis 8:37
14 Lidewij Boddeke 29-07-2005 Hellas 8:42
15 Renée van de Mast 10-11-2005 Altis 8:42
16 Selma Martens 14-11-2005 Altis 8:43
17 Berber Schaap 18-11-2005 AV Zeewolde 8:45
18 Emma Landman 20-08-2005 Triathlon 8:45
19 Lauren van Beuningen 12-04-2005 Pijnenburg 8:48
20 Merel Wassenaar 02-01-2005 Phoenix 8:49
21 Senna Vroemen 01-01-2005 Altis 8:53
22 Anissa Tomei 01-01-2005 Altis 8:56
23 Amber Staal 09-10-2005 Altis 8:57
24 Elieke Kars 14-02-2005 AV Zeewolde 9:00
25 Sophie de Graaf 04-03-2005 Pijnenburg 9:02
26 Donna Schomaker 01-10-2005 Altis 9:02
27 Anoek van Hal 29-04-2005 Hellas 9:06
28 Anouk Wegerif 02-02-2005 Pijnenburg 9:11
29 Floor den Heijer 23-03-2005 Pijnenburg 9:25
30 Lola Uffels 14-02-2005 Altis 9:25
31 Lotte Buitenkamp 14-12-2005 Altis 9:37
32 Isa van Sintemaartensdijk 23-01-2005 Triathlon 9:40
33 Pleun van Raaij 19-01-2005 Almere '81 9:42
34 Erica de Lange 13-10-2005 Spirit Lelystad 9:49
35 Floor Smelt 20-10-2005 AV Zeewolde 9:55
36 Anika van der Wolf 25-09-2005 Altis 9:56
37 Lieke Bakker 05-11-2005 Triathlon 9:58
38 Lova Kramers 19-09-2005 Triathlon 10:00
39 Keziah Orie 10-01-2005 Altis 10:19
40 Xanthe Pool 24-02-2005 Pijnenburg 10:37
41 Elise Hamberg 16-07-2005 Pijnenburg 10:54
42 Myla Legall Melendez 30-12-2005 Pijnenburg 10:54
43 Danne Teeuwisse 01-01-2005 Triathlon 10:58
44 Dionne Eichhorn 14-01-2005 Pijnenburg 10:58
45 Indyra Jonkers 09-07-2005 Triathlon 11:46
Meisjes junioren D1 1500m
1 Savienne Asikende 20-07-2006 Almere '81 7:17
2 Jikke van der Ploeg 13-02-2006 Triathlon 7:35
3 Anouk Leguit 04-04-2006 Almere '81 7:57
4 Jacobien Hoyng 02-04-2006 Triathlon 7:57
5 Noor ter Rahé 13-04-2006 Fit 8:10
6 Merle van Logtestijn 17-08-2006 Pijnenburg 8:11
7 Abigail Noruwa 01-09-2006 BAV 8:14
8 Aisha Meijer 25-03-2006 Hellas 8:15
9 Sanne Geurtsen 06-11-2006 Hellas 8:22
10 Blessin Uiterwijk 08-12-2006 Almere '81 8:26
11 Britt van Westerlaak 07-03-2006 Altis 8:27
12 Noor Tewes 30-08-2006 Fit 8:29
13 Bo Engel 25-07-2006 Spirit Lelystad 8:30
14 Jelke Steenbeek 20-08-2006 Altis 8:32
15 Israe Elmakkaoui 20-09-2006 Hellas 8:37
16 Floor Bomer 07-07-2006 Hellas 8:38
17 Noralie Schuurman 28-06-2006 Altis 8:41
18 Nikita Vissers 07-12-2006 Hellas 8:50
19 Feline Boon 00-00-2006 ATHLOI 8:52
20 Indy Kortman 26-11-2006 Altis 8:54
21 Karlijn Rinsema 09-12-2006 Altis 8:55
22 Ariane Elkenbracht 13-06-2006 Phoenix 8:56
23 Elin Buitenhuis 08-12-2006 AV Zeewolde 8:58
24 Lara van den Broek 11-05-2006 Phoenix 9:04
25 Marlieke Castelein 28-02-2006 Triathlon 9:11
26 Feadan van Schaik 05-01-2006 Phoenix 9:16
27 Ilse Veenma 12-01-2006 Altis 9:17
28 Lucie Feenstra 30-06-2006 ATHLOI 9:21
29 Mya van Horsen 23-04-2006 ATHLOI 9:21
30 Emily Verhoef 04-03-2006 Pijnenburg 9:23
31 Annemijn Kerstholt 03-02-2006 Altis 9:23
32 Ereza Plochg 20-01-2006 Triathlon 9:24
33 Gitta Sikkema 08-10-2006 U-Track 9:24
34 Liva Hofste 31-05-2006 Altis 9:25
35 Rosa Bus 21-09-2006 Altis 9:28
36 Imme Kleijne 28-06-2006 Fit 9:32
37 Bente Wiggers 13-09-2006 Fit 9:37
38 Janne van Tuyl 03-08-2006 Altis 9:44
39 Vera Pot 28-09-2006 Phoenix 9:54
40 Eleni Galanidis 15-12-2006 AV Zeewolde 10:00
41 Mirthe Kemper 13-04-2006 Altis 10:00
42 Aimy Landman 01-01-2006 Altis 10:00
43 Valerie Dorland 17-05-2006 Altis 10:11
44 Famke Fonken 21-08-2006 Pijnenburg 10:13
45 Anouk van Dalen 12-05-2006 Altis 10:53
46 Jasmijn van der Vinne 22-08-2006 Triathlon 11:50
Jongens pupillen mini 600m
1 Jesse Fonken 01-01-2011 BAV 5:04
2 Timo van Lien 28-04-2011 AV Zeewolde 5:09
3 Cirino Invernizzi 01-01-2011 Hellas 5:11
4 Floris Hopkins 24-02-2011 AV Zeewolde 5:25
5 Niels Bakker 01-01-2011 Triathlon 5:49
6 Nathan Zwiers 27-05-2011 AV Zeewolde 6:09
Meisjes pupillen mini 600m
1 Rinke Scholten 01-01-2011 Triathlon 4:51
2 Noortje Boswinkel 01-01-2011 Triathlon 5:01
3 Zee de Kiefte 07-02-2011 Phoenix 5:16
4 Jade Koelewijn 10-11-2011 Almere '81 5:18
5 Evi Visser 01-01-2011 Triathlon 5:21
6 Julie Snip 01-01-2011 AV Zeewolde 5:24
7 Julia Pronk 12-12-2011 Atverni 5:32
8 Jenna de Lange 04-03-2011 Spirit Lelystad 5:39
9 Yenthe Minkhorst 05-05-2012 AV Zeewolde 5:44
Jongens pupillen C 1000m
1 Juuso van der Ende 01-01-2010 Almere '81 4:32
2 Casper Holterhues 23-03-2010 Altis 4:34
3 Jonathan Rijken 01-01-2010 BAV 4:40
4 Luuk Loonstra 16-02-2010 Hellas 4:40
5 Thomas Eykhout 30-04-2010 Atverni 4:46
6 Jurne Haklander 25-03-2010 Fit 4:47
7 Finn Spiekstra 17-12-2010 Atverni 4:49
8 Ole van der Grinten 18-06-2010 Altis 4:51
9 Thijs van Amerongen 31-03-2010 BAV 4:55
10 Jasper van Schaik 22-06-2010 AV Zeewolde 4:57
11 Lucas Hendrickx 10-01-2010 Triathlon 4:57
12 Palle Cranenbroek 17-12-2010 Pijnenburg 4:58
13 Friso Leunk 01-01-2010 Fit 4:58
14 Guus van de Burgwal 26-01-2010 Altis 5:00
15 Ibrahim Akandouch 23-07-2010 Hellas 5:00
16 Bram Ket 21-05-2010 Hellas 5:10
17 Thijs Koning 22-05-2010 Atverni 5:12
18 Querijn van der Zouw 30-01-2010 Altis 5:15
19 Thijs van der Wal 06-08-2010 Altis 5:17
20 Bart Jansen 01-01-2010 Triathlon 5:19
21 Lucas Hoek 03-12-2010 BAV 5:20
22 Siem van den Akker 24-06-2010 Pijnenburg 5:21
23 Giel Hompes 01-01-2010 BAV 5:22
24 Jari Goudena 06-10-2010 Clytoneus 5:25
25 Teun Hompes 01-01-2010 BAV 5:27
26 Desmond Boel 01-01-2010 Atverni 5:28
27 Mads Smit 01-01-2010 AV Zeewolde 5:30
28 Sebastian Redel 18-07-2010 Altis 5:31
29 Rubin Michiels 17-11-2010 Clytoneus 5:32
30 Olivier Zwaal 20-10-2010 Altis 5:32
31 Samuel Sengal 11-08-2010 BAV 5:37
32 Nout Kroeze 23-07-2010 Altis 5:39
33 Mick Labans 01-01-2010 Triathlon 5:42
34 Robbin Roelofs 03-12-2010 AV Zeewolde 5:43
35 Collin Hooijer 30-04-2010 BAV 5:54
36 Xavi van der Vliet 14-09-2010 Pijnenburg 5:56
37 Martijn Kok 01-01-2010 BAV 6:04
38 Thorsten Bouwens 01-01-2010 Triathlon 8:20
Meisjes pupillen C 1000m
1 Valerie van Keulen 13-03-2010 Clytoneus 4:14
2 Zoëy Fonken 25-10-2010 BAV 4:34
3 Stella Paulusma 10-01-2010 Triathlon 4:43
4 Elske Dunnink 22-01-2010 Altis 4:46
5 Guusje Hoogerbrugge 20-09-2010 Clytoneus 4:50
6 Marije Kars 17-03-2010 AV Zeewolde 4:51
7 Carina Pastoor 18-04-2010 AV Zeewolde 4:56
8 Jet Oostenbrugge 01-01-2010 Fit 4:59
9 Jayda Verhaar 11-02-2010 Pijnenburg 5:05
10 Ilse Schriek 28-01-2010 Pijnenburg 5:05
11 Amen Overduin 18-06-2010 Altis 5:13
12 Alana Dijkman 29-12-2010 AV Nijkerk 5:18
13 Itske van der Ploeg 04-10-2010 Triathlon 5:24
14 Nune Olde Dubbelink 01-01-2010 Altis 5:26
15 Darlene Krijtenburg 18-05-2010 Altis 5:29
16 Hanne van der Meer 30-04-2010 Altis 5:30
17 Luce van der Lee 23-05-2010 Pijnenburg 5:30
18 Jet Schmits 18-01-2010 Triathlon 5:31
19 Eva Buitenkamp 22-03-2010 Altis 5:32
20 Roos de Jong 03-06-2010 Pijnenburg 5:34
21 Hiske Eshuis 01-01-2010 Triathlon 5:37
22 Nova Lin Schepers 01-01-2010 Triathlon 5:38
23 Jasmijn van der Heijden 24-12-2010 Altis 5:39
24 Neva Kapelle 01-01-2010 Triathlon 5:40
25 Emily Bronder 01-01-2010 Altis 5:41
26 Alouise Spies 01-01-2010 Altis 5:42
27 Carlijn van der Baars 01-07-2010 Altis 5:50
28 Eleanore Joosse 01-01-2010 Altis 5:56
29 Milou Bruxvoort 01-01-2010 Triathlon 6:12
30 Lotus Kuijer 19-11-2010 Pijnenburg 6:14
31 Rosalie Meints 01-01-2010 AV Zeewolde 6:15
32 Thiara Serné 01-04-2010 BAV 6:22
33 Daphne Hogervorst 01-01-2010 BAV 6:27
34 Imke Blom 01-01-2010 BAV 6:30
35 Sofie van Drie 22-10-2010 BAV 6:33
36 Iris Kooistra 01-01-2010 Altis 6:35
37 Rana van der Kant 10-03-2010 Altis 6:40
38 Esmee Pueper 01-01-2010 BAV 6:44
Jongens pupillen B 1000m
1 Henry Nicolaas 07-01-2009 Altis 3:58
2 Gijs Merckx 26-05-2009 Almere '81 4:14
3 Samuel Post 14-09-2009 Altis 4:21
4 Tijn Zwart 24-02-2009 Pijnenburg 4:23
5 Daan Beeks 11-09-2009 Altis 4:24
6 Teun Westein 31-08-2009 Phoenix 4:27
7 Pepijn Keppel 18-04-2009 Phoenix 4:28
8 Floris Meeuwsen 12-07-2009 Hellas 4:35
9 Taeke Doevendans 14-09-2009 Triathlon 4:36
10 Lucas van Lien 24-03-2009 AV Zeewolde 4:37
11 Jens van de Wetering 05-02-2009 Triathlon 4:38
12 Edmond Hopster 01-01-2009 Hellas 4:38
13 Matthias Maasse 05-07-2009 AV Zeewolde 4:39
14 Lode Sanders 26-03-2009 Phoenix 4:40
15 Pelle de Raad 29-08-2009 Altis 4:43
16 Mels van Stratum 04-04-2009 Triathlon 4:43
17 Kyano Lankreijer 20-09-2009 BAV 4:44
18 Tim Pieneman 10-05-2009 Pijnenburg 4:45
19 Joek Boonstra 01-01-2009 BAV 4:46
20 Damian Verweij 01-01-2009 AV Zeewolde 4:49
21 Rolan Iking 27-10-2009 Altis 4:50
22 Menno Tolen 05-02-2009 Altis 4:54
23 Malik van den Berg 09-02-2009 U-Track 4:55
24 Sven Dekker 21-09-2009 Clytoneus 4:56
25 Jasper van Eck 21-05-2009 Atverni 4:57
26 Tigo de Kruijf 12-02-2009 Atverni 4:58
27 Sep van Diepen 30-04-2009 Triathlon 4:58
28 Janne Meijering 03-07-2009 Fit 4:59
29 Daniël van Schaijik 18-12-2009 Fit 5:00
30 Vin de Bruin 07-04-2009 BAV 5:01
31 Liu Spijker 09-03-2009 Triathlon 5:04
32 Hugo van Rens 09-11-2009 BAV 5:05
33 Brent Schifflers 27-01-2009 Clytoneus 5:06
34 Yuri Ris 23-03-2009 ATHLOI 5:06
35 Ivar Vink 07-10-2009 Phoenix 5:07
36 Thomas Pronk 05-07-2009 Atverni 5:07
37 David Louwe Kooijmans 07-04-2009 Altis 5:08
38 Damian Scholten 26-09-2009 Triathlon 5:11
39 Tygo Pureveen 24-09-2009 Pijnenburg 5:11
40 Tygo Pothoven 01-01-2009 Pijnenburg 5:12
41 Bouke Streefland 20-01-2009 Pijnenburg 5:12
42 Lars Spek 01-01-2009 Fit 5:13
43 Nils Medema 23-02-2009 Altis 5:13
44 Stan Vahl 22-01-2009 Atverni 5:17
45 Mees Blijenberg 23-06-2009 Triathlon 5:20
46 Silas van Wierst 03-09-2009 AV Zeewolde 5:21
47 Oscar Jongema 13-05-2009 AV Zeewolde 5:22
48 Floris Valkonet 23-07-2009 Triathlon 5:22
49 Tom Stoss 01-01-2009 Triathlon 5:23
50 Ryan Kranenborg 01-01-2009 Hellas 5:24
51 Sebastiaan Boonstra 05-02-2009 Triathlon 5:29
52 Alek Baggerman 24-04-2009 Hellas 5:29
53 Kevin Schwarts 30-08-2009 Spirit Lelystad 5:29
54 Ruben van Rossum 18-06-2009 BAV 5:33
55 Ruben Baartmans 24-06-2009 Altis 5:34
56 Maarten Koop 11-06-2009 Altis 5:34
57 Bastiaan Lohman 14-11-2009 U-Track 5:36
58 Urko Kwaaital 01-01-2009 U-Track 5:37
59 Niek Lippinkhof 02-09-2009 AV Zeewolde 5:43
60 Mats Beverwijk 01-01-2009 Triathlon 5:50
Meisjes pupillen B 1000m
1 Dot Pouw 27-03-2009 BAV 4:21
2 Laura Duits 05-03-2009 Pijnenburg 4:25
3 Babette van Oijen 01-01-2009 AV Zeewolde 4:34
4 Britte Wijnberger 09-02-2009 Pijnenburg 4:35
5 Anniek Mateman 24-02-2009 Triathlon 4:38
6 Suze van Leur 15-10-2009 Altis 4:41
7 Anna Strang van Hees 04-08-2009 Pijnenburg 4:44
8 Annabel Haan 24-04-2009 Hellas 4:45
9 Jette de Jonge 27-02-2009 BAV 4:49
10 Zahra de Vries 29-11-2009 Spirit Lelystad 4:49
11 Cato Hompes 01-01-2009 BAV 4:53
12 Eva van Lammeren 05-01-2009 Almere '81 4:58
13 Noena van den Berg 22-08-2009 Almere '81 5:00
14 Liz Schoonhoven 16-04-2009 Atverni 5:01
15 Karsta Pinxterhuis 20-07-2009 Hellas 5:02
16 Lenne Meijer 01-01-2009 Spirit Lelystad 5:02
17 Thiebe van Doorn 23-03-2009 Triathlon 5:02
18 Neva van der Woude 08-09-2009 Hellas 5:03
19 Fiene van Manen 01-01-2009 Pijnenburg 5:04
20 Inge Lozeman 16-04-2009 AV Nijkerk 5:07
21 Roos Kempe 14-05-2009 Altis 5:08
22 Ella Cools 27-07-2009 Altis 5:09
23 Lotus Veltman 18-11-2009 Altis 5:11
24 Solene de Haan 15-12-2009 Atverni 5:13
25 Loïs den Bakker 10-06-2009 AV Zeewolde 5:14
26 Maryse Coffie 13-02-2009 Atverni 5:14
27 Isa Devick 10-04-2009 Altis 5:15
28 Bodine Roza 01-01-2009 Altis 5:16
29 Ruth Koelewijn 29-04-2009 Almere '81 5:17
30 Kathelijne ter Huurne 29-12-2009 U-Track 5:23
31 Sanne Linckens 06-07-2009 Hellas 5:25
32 Jenthe Pater 27-02-2009 Triathlon 5:26
33 Lies Vogelzang 13-04-2009 Triathlon 5:27
34 Ninthe Geurtsen 12-01-2009 Hellas 5:28
35 Eline van Bruxvoort 02-01-2009 Triathlon 5:30
36 Kitty Mengerink 01-01-2009 Atverni 5:32
37 Annebel Bon 29-12-2009 BAV 5:33
38 Liselotte Fluit 16-12-2009 Fit 5:38
39 Julia Clayton 01-01-2009 Triathlon 5:40
40 Lotte Winter 01-01-2009 BAV 5:41
41 Gwen Dassen 13-11-2009 Altis 5:45
42 Nisrine Hamdaoui 10-08-2009 Altis 5:46
43 Fenne Gieslink 01-01-2009 Spirit Lelystad 5:49
44 Senne Doeland 25-02-2009 Pijnenburg 5:51
45 Hannah van Viegen 01-01-2009 Altis 5:54
46 Kyra Warmolts 16-11-2009 Hellas 5:57
47 Benthe Heijneman 06-03-2009 Hellas 5:59
48 Cato Klein Willink 20-09-2009 Triathlon 5:59
49 Sterre Hopkins 12-09-2009 AV Zeewolde 6:04
50 Suray Malik 01-01-2009 Altis 6:17
51 Evi Faase 07-10-2009 Pijnenburg 6:23
Jongens pupillen A1 1000m
1 Florijn van der Vliet 29-05-2008 Pijnenburg 3:55
2 Dim Petrusma 17-09-2008 Altis 3:59
3 Martijn Leih 07-06-2008 Clytoneus 4:12
4 Sami Benali 19-01-2008 Atverni 4:13
5 Tim van de Burgwal 04-03-2008 Altis 4:15
6 Gijs van Beusichem 01-01-2008 Fit 4:16
7 Ewoud van Schaik 20-02-2008 AV Zeewolde 4:18
8 Luc Breton 16-01-2008 Fit 4:19
9 Daniel Kuipers 07-01-2008 Atverni 4:19
10 Chris de Jong 20-09-2008 Pijnenburg 4:22
11 Mike van de Vooren 25-02-2008 Hellas 4:26
12 Rick Winkelman 28-08-2008 Spirit Lelystad 4:26
13 Bjorn Klein 02-07-2008 AV Zeewolde 4:27
14 Johannes Hegeman 09-06-2008 AV Nijkerk 4:27
15 Niels Karel 11-05-2008 Altis 4:28
16 Pieter van der Zee 14-01-2008 Hellas 4:32
17 Neville Albertzoon 30-12-2008 ATHLOI 4:33
18 Mick Frerix 16-04-2008 Triathlon 4:33
19 Floris Kamer 16-02-2008 Hellas 4:33
20 Twan Goudena 01-06-2008 Clytoneus 4:34
21 Jaron Hamoen 20-04-2008 AV Zeewolde 4:35
22 Lars Beijk 01-04-2008 Phoenix 4:37
23 Marijn de Vries 15-10-2008 Clytoneus 4:37
24 Stijn Bruinsma 26-08-2008 AV Zeewolde 4:38
25 Ot Glas 10-01-2008 Atverni 4:39
26 Mike Kragten 20-01-2008 Altis 4:39
27 Luuk van Burgsteden 22-07-2008 Triathlon 4:40
28 Nodin Schoonderwoerd 21-04-2008 Pijnenburg 4:41
29 David Knuth 13-03-2008 Altis 4:41
30 Silvan van Hussel 12-02-2008 AV Nijkerk 4:42
31 Lars kegler Langbroek 20-03-2008 Atverni 4:42
32 Tijn van der Grijp 01-12-2008 Altis 4:44
33 Mika de Lange 11-06-2008 Hellas 4:44
34 Quint Weterings 07-11-2008 Almere '81 4:46
35 Ilian van Schaik 29-03-2008 Phoenix 4:47
36 Bilal Bounjoum 01-01-2008 BAV 4:49
37 Sijmen van der Harst 01-04-2008 Altis 4:52
38 Daniël van der Leest 26-07-2008 Altis 4:53
39 Ties Kok 21-07-2008 Pijnenburg 4:53
40 Fedde van den Bos 01-10-2008 Triathlon 4:53
41 Stijn Kroeze 09-03-2008 Altis 4:54
42 Jop van den Hoorn 25-08-2008 Triathlon 4:58
43 Calvin Besemer 18-09-2008 Spirit Lelystad 4:59
44 Ole Hamberg 28-12-2008 Triathlon 5:02
45 Danilo Roest 01-01-2008 Pijnenburg 5:03
46 Pierre Verhoosel 23-06-2008 Triathlon 5:04
47 Ronan Moquette 18-05-2008 Fit 5:05
48 Tom Westdijk 18-07-2008 Altis 5:05
49 Ben Lensing 09-05-2008 Triathlon 5:06
50 Hidde Verdegaal 01-01-2008 Altis 5:06
51 Tim van Kan 28-09-2008 Almere '81 5:07
52 Noam Michiels 03-09-2008 Clytoneus 5:08
53 Sem van der Wal 22-01-2008 Pijnenburg 5:09
54 Dieter Otto 07-10-2008 Hellas 5:10
55 Justin van Dam 14-08-2008 AV Zeewolde 5:12
56 Quintin Landskroon 22-09-2008 Altis 5:16
57 Kevin Vleerlaag 16-04-2008 Hellas 5:17
58 Floris van Baar 21-11-2008 Atverni 5:18
59 Tycho van Hussel 01-01-2008 AV Nijkerk 5:19
60 Alain Tourne 08-01-2008 Triathlon 5:21
61 Jurre Schoenmakers 26-10-2008 Altis 5:23
62 Luca Krijger 22-02-2008 AV Zeewolde 5:27
63 Quin Haveman 11-11-2008 U-Track 5:47
Meisjes pupillen A1 1000m
1 Romy Bendanon 14-09-2008 Triathlon 4:10
2 Renske van der Maas 04-02-2008 Fit 4:14
3 Donna Lokhorst 17-06-2008 Altis 4:15
4 Eva Wagemakers 28-01-2008 Altis 4:15
5 Noortje Zwaal 05-06-2008 Altis 4:17
6 Ronja van Oostenbrugge 22-08-2008 Fit 4:17
7 Iris Rietvelt 30-03-2008 Pijnenburg 4:18
8 Jade Broer 17-11-2008 Triathlon 4:25
9 Sija Sikkema 10-05-2008 U-Track 4:26
10 Inaya Yahyaoui 29-11-2008 Almere '81 4:28
11 Marin Berding 18-07-2008 Hellas 4:29
12 Marit Kleijnen 24-01-2008 Pijnenburg 4:30
13 Jelincy Nijlhof 11-11-2008 Almere '81 4:33
14 Daniëlle Kaptein 20-05-2008 Clytoneus 4:36
15 Yara Keers 01-07-2008 Fit 4:38
16 Rosalie Nout 00-00-2008 U-Track 4:40
17 Epy Beerse 09-07-2008 Almere '81 4:40
18 Mette Wiggers 15-10-2008 Triathlon 4:41
19 Olivia Visser 26-06-2008 BAV 4:41
20 Marlou Pronk 10-07-2008 BAV 4:42
21 Iris van Eerde 22-11-2008 AV Zeewolde 4:43
22 Isabelle Misset 14-12-2008 Triathlon 4:47
23 Vere Ingram 13-10-2008 Fit 4:47
24 Ellen Jeltje Wieringa 18-04-2008 Triathlon 4:48
25 Meinou de Jong 14-12-2008 Triathlon 4:50
26 Mila Zwartjes 01-10-2008 Almere '81 4:51
27 Esmee Staal 19-10-2008 Altis 4:52
28 Julia Zwaan 26-11-2008 Almere '81 4:54
29 Judith Sjenitzer 22-10-2008 Pijnenburg 4:54
30 Mette van der Veen 26-07-2008 Pijnenburg 4:55
31 Yfke van der Meer 01-12-2008 Altis 4:55
32 Ella Marie Kurzmann 01-01-2008 Spirit Lelystad 4:59
33 Tess van der Ham 01-01-2008 BAV 5:00
34 Giulia Invernizzi 20-01-2008 Hellas 5:01
35 Karlijn Mossink 30-09-2008 Altis 5:01
36 Sarah-Jane de Bruijne 19-12-2008 Altis 5:01
37 Femi van Buuren 16-04-2008 Phoenix 5:04
38 Nena Verdonk 18-11-2008 Phoenix 5:06
39 Philippa Faase 08-04-2008 Fit 5:07
40 Renske Versteeg 03-10-2008 Pijnenburg 5:09
41 Salomé Thevenard 01-01-2008 Altis 5:13
42 Noa Schut 23-10-2008 Altis 5:14
43 Anne van Blokland 03-08-2008 Pijnenburg 5:24
44 Fé van der Weij 01-01-2008 Altis 5:28
45 Mayke van Lieshout 26-03-2008 Triathlon 5:29
46 Lisa Kerkhoff 16-08-2008 Pijnenburg 5:30
47 Lois Rijnders 17-12-2008 Altis 5:30
48 Florimond Heerema 06-03-2008 Almere '81 5:32
49 Dominique Poelhekke 12-04-2008 AV Zeewolde 5:34
50 Maerle van der Zouw 18-03-2008 Altis 5:34
51 Fenne Boudewijns 07-04-2008 Pijnenburg 5:35
52 Nico de Haan 14-10-2008 Triathlon 5:36
53 Jillian Mertayasa 07-09-2008 Fit 5:37
54 Robin Kolk 01-01-2008 AV Zeewolde 5:38
55 Elise van Doorn 18-11-2008 Atverni 5:39
56 Clarice van der Zanden 30-05-2008 Altis 5:43
57 Anouk Bakker 31-05-2008 Triathlon 5:49
58 Jorieke van Duinen 07-08-2008 BAV 5:59
59 Emilie Mulder 25-11-2008 Atverni 6:06
60 Sanneke Hooijer 09-01-2008 BAV 6:11
Jongens pupillen A2 1000m
1 Nariño Renfurm 14-10-2007 Almere '81 3:47
2 Teun Merckx 20-05-2007 Almere '81 3:51
3 William van Triest 03-11-2007 Clytoneus 3:54
4 Jelle van der Heijden 20-09-2007 Altis 4:03
5 Quirijn Pastoor 27-08-2007 AV Zeewolde 4:04
6 Tycho de Vries 06-07-2007 Spirit Lelystad 4:05
7 Guus Boorsma 17-06-2007 Altis 4:06
8 Thijs Kempe 21-06-2007 Altis 4:07
9 Marnix Lorist 15-09-2007 Almere '81 4:07
10 Noah Schoonhoven 09-09-2007 Atverni 4:08
11 Rens Kelder 10-12-2007 Triathlon 4:13
12 Tahir Nacro 08-12-2007 Almere '81 4:16
13 Jente van Geest 31-03-2007 Altis 4:17
14 Tom Zwaan 21-01-2007 Almere '81 4:18
15 Arvin Bronder 02-05-2007 Altis 4:20
16 Benjamin Götte 03-11-2007 Triathlon 4:20
17 Lars Bergmann 14-09-2007 Triathlon 4:21
18 Sjoerd Grandjean Perrenod 16-12-2007 Pijnenburg 4:22
19 Floris van Tuijl 04-10-2007 Almere '81 4:23
20 Björn Engel 09-05-2007 Almere '81 4:27
21 Wessel Meskers 29-08-2007 Almere '81 4:29
22 Menno Hoornstra 20-06-2007 ATHLOI 4:29
23 Teun Lip 04-04-2007 Triathlon 4:29
24 Jos Lozeman 06-03-2007 AV Nijkerk 4:31
25 Bastiaan Krattley 01-01-2007 Atverni 4:36
26 Sam van Schaffelaar 07-12-2007 Pijnenburg 4:37
27 Ravi Snoek 13-04-2007 BAV 4:38
28 Jesse Cools 12-10-2007 Altis 4:39
29 Bas Dalmaijer 12-04-2007 BAV 4:40
30 Siem van Tuyl 27-12-2007 Altis 4:42
31 Jaouad Boussakout 06-03-2007 Phoenix 4:43
32 Yuri Vink 31-05-2007 Phoenix 4:44
33 Maarten Arnoldus 14-05-2007 Pijnenburg 4:46
34 Quinn Jager 01-01-2007 Pijnenburg 4:49
35 Diogo van den Berg 09-07-2007 Atverni 4:49
36 Brigt van Apeldoorn 29-05-2007 Triathlon 4:50
37 Sape van der Woude 12-06-2007 Hellas 4:50
38 Roy van Weezep 00-00-2007 Spirit Lelystad 4:51
39 Fynn Jacops 01-01-2007 AV Zeewolde 4:52
40 Ruben Kragten 17-06-2007 Atverni 4:53
41 Omar Boudhim 01-01-2007 Altis 4:54
42 Mik Stroo 31-10-2007 BAV 4:58
43 Lukas van der Linde 18-10-2007 Fit 4:59
44 Jens Cramer 01-01-2007 BAV 5:00
45 Idse van der Schoot 20-10-2007 U-Track 5:03
46 Satria Jansen 22-12-2007 Triathlon 5:03
47 Keano Smits 30-12-2007 AV Zeewolde 5:03
48 Mees Hirsch 01-01-2007 Pijnenburg 5:04
49 Max Tesser 23-07-2007 Clytoneus 5:05
50 Timo Kieft 25-09-2007 Pijnenburg 5:06
51 Kingston Schuld 07-01-2007 Altis 5:06
52 Lucas Karelsen 20-05-2007 Pijnenburg 5:07
53 Navajo Nahumury 01-01-2007 Altis 5:09
54 Freddy Cole 25-11-2007 Altis 5:14
55 Wessel Adelaar 13-04-2007 Fit 5:17
56 Rico Osnabrugge 21-01-2007 Phoenix 5:21
57 Jochem van den Berg 15-10-2007 AV Zeewolde 5:34
58 Etienne Hartgers 07-03-2007 BAV 5:38
59 Ruben van Middelaar 01-01-2007 Altis 5:38
60 Wessel Schuller 11-03-2007 Triathlon 5:41
Meisjes pupillen A2 1000m
1 Evie de Roos 20-04-2007 Fit 3:55
2 Benita Beerse 21-03-2007 Almere '81 4:06
3 Sterre Groosman 30-06-2007 Pijnenburg 4:11
4 Jackie Vissers 06-12-2007 Hellas 4:11
5 Hannah Vos 10-04-2007 Fit 4:17
6 Imke van der Spoel 09-04-2007 Altis 4:17
7 Olivia Louwe Kooijmans 20-01-2007 Altis 4:18
8 Nynke Glas 10-10-2007 Spirit Lelystad 4:22
9 Valerie Nouwens 15-05-2007 Almere '81 4:24
10 Anneloes van Erkelens 13-01-2007 Fit 4:25
11 Faisa Nicolaas 24-08-2007 Altis 4:26
12 Lieve Kroon 03-06-2007 Almere '81 4:28
13 Elisha Kwofie 01-06-2007 Almere '81 4:29
14 Mara Schouw 14-01-2007 Pijnenburg 4:30
15 Fenna van der Kooij 27-07-2007 Altis 4:32
16 Berrit Roex 14-03-2007 Triathlon 4:33
17 Madelief van Leur 19-04-2007 Altis 4:33
18 Iris Loonstra 04-12-2007 Hellas 4:34
19 Lara van 't Klooster 10-09-2007 Triathlon 4:34
20 Jolie Minnée 25-11-2007 Triathlon 4:40
21 Ella Haaksman 07-12-2007 Hellas 4:41
22 Jinte Jonker 10-07-2007 Triathlon 4:44
23 Anna Braeken-Kristensen 30-10-2007 Altis 4:45
24 Hanne Pinxterhuis 23-07-2007 Hellas 4:45
25 Veerle van der Lit 01-02-2007 Altis 4:46
26 Robin de Bruin 05-04-2007 Altis 4:48
27 Kim van der Wal 14-06-2007 Altis 4:48
28 Laurenne van den Berg 08-08-2007 Almere '81 4:49
29 Marit Elkerbout 09-07-2007 Altis 4:50
30 Anick Arends 16-10-2007 BAV 4:51
31 Rosalie Franken 26-10-2007 Almere '81 4:52
32 Madny Dorresteijn 31-05-2007 Pijnenburg 4:53
33 Dilara Oktay 07-07-2007 Pijnenburg 4:54
34 Sasha Smink 09-06-2007 Triathlon 4:56
35 Caitlin Verhaar 30-01-2007 Pijnenburg 4:57
36 Eva van der Linden 21-11-2007 Triathlon 4:57
37 Lynn van Hulten 31-05-2007 Phoenix 4:59
38 Carmen Schipper 23-11-2007 Pijnenburg 5:00
39 Kyra van der Meer 19-04-2007 Triathlon 5:00
40 Indy Broer 11-01-2007 Triathlon 5:00
41 Brecht van den Bos 24-02-2007 Triathlon 5:01
42 Carmen Lijzenga 26-03-2007 Triathlon 5:01
43 Ilana Akkerman 29-08-2007 Pijnenburg 5:08
44 Asanay Malik 01-01-2007 Altis 5:13
45 Ana van der Sande 09-06-2007 Altis 5:15
46 Esmee Kramer 07-11-2007 Pijnenburg 5:16
47 Bente Rutten 09-02-2007 Altis 5:17
48 Marieke Rutgers 04-06-2007 AV Nijkerk 5:19
49 Femke Wybenga 01-01-2007 Altis 5:19
50 Fenne Kronemeijer 01-05-2007 BAV 5:28
51 Nina van de Weerd 13-02-2007 BAV 5:28
52 Maartje Oortwijn 01-01-2007 Atverni 5:34
53 Julia van der Horst 30-03-2007 BAV 5:36
54 Mette Storm 17-05-2007 Pijnenburg 5:43

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 05.11.2017