Cross competitie, regio 1 t.m. 5
4 november 2017
SAV
Bovenkarspel
poule Noord

correcties d.d. 9 november

Jongens junioren A 3000m
1 Pepijn Smilda Hera 09.21
2 Jens van Gelderen Lycurgus 09.48
3 Koen Grandiek AV Castricum 09.49
4 Mats Heine AV Castricum 09.57
5 Tijmen Hoedjes AV Castricum 10.05
6 Timo Stegink AV Castricum 10.10
7 Teun Beers NOVA 10.13
8 Hugo Roelofsen AV Castricum 10.17
9 Casper Aarnts AV Castricum 10.41
10 Luuk Bruins Hollandia 10.53
11 Dean Niesten Hera 11.08
12 Jens Beerepoot Hera 11.16
13 Steven de Moel NOVA 11.30
14 Jordi Ouwehand AV Edam 11.33
15 Ralph Iliohan Wieringermeer 12.10
Jongens junioren B 3000 m
1 Noah Baltus SAV 09.31
2 Martijn Bakker Trias 09.57
3 Angelo Visser NEA Volharding 10.06
4 Lars Philipsen Hera 10.07
5 Fabian Pusceddu Lycurgus 10.15
6 Tom Hoogeboom NOVA 10.16
7 Rick Thomasse Trias 10.28
8 Kick van Castricum AV Castricum 10.29
9 Jochem van Dijk DOKEV 10.30
10 Joep Welsch AV Castricum 10.33
11 Nick Beerepoot Hera 10.34
12 Mike de Dood Lycurgus 10.37
13 Rob Nijssen Hylas 10.38
14 Robin Koningh Trias 10.38
15 Thijmen van Leeuwen SAV 10.38
16 Aris Beers NOVA 10.48
17 Jelle Hooijberg AV Edam 10.52
18 Quinten van Delft Hollandia 10.55
19 Lars Thodť AV Castricum 11.04
20 Daan Emmaneel NOVA 11.17
21 Sijvert Commandeur Trias 11.19
22 Olav Mulder Hylas 11.31
23 Leroy Weijers TAS '82 11.41
24 Raoul Lensen Lycurgus 11.56
25 Lars Bos Hylas 12.13
26 Zipp Pauzenga AV Castricum 13.14
27 Martijn Hollenberg AV Castricum 13.16
28 Justin Hoek SAV 13.33
29 Timothy Mulder NEA Volharding 13.59
Meisjes junioren A 2000 m
1 noor kuilboer Hera 07.10
2 Eline Runderkamp AV Edam 07.31
3 Noa Zoon Noordkop 07.40
4 Cheryl Konijn AV Castricum 08.04
5 Maaike Bakker AV Castricum 08.17
6 Sophie de Ruijter AV Castricum 08.49
Meisjes junioren B 2000 m
1 Merel van Herp Lycurgus 07.22
2 Lieve Eising Lycurgus 07.28
3 Femke Been AV Castricum 07.33
4 Annika Boogaard SAV 07.38
5 Mellani Goezinnen NEA Volharding 07.42
6 Manon Verdonck AV Edam 07.51
7 Femke Drijfhout Lycurgus 07.57
8 Vere Tavenier Hera 08.08
9 Richelle Kanis AV Castricum 08.12
Jongens junioren C 2500m
1 Jeff Tesselaar Hera 08.41
2 Aike van der Lei AV Edam 08.56
3 Twan Deumers Lycurgus 09.01
4 Seb Wals Lycurgus 09.02
5 Luca Roecoert NOVA 09.17
6 Sander Buikman AV Edam 09.24
7 Ian Tesselaar NOVA 09.28
8 Nout Heine Lycurgus 09.31
9 Arend Plomp Lycurgus 09.32
10 Mart Pronk NOVA 09.34
11 Wesley Steenbakker Lycurgus 09.35
12 Lukas Vijn Lycurgus 09.36
13 Nathan Kramer Hylas 09.37
14 Kem Herrema Lycurgus 09.42
15 Koen Grapendaal Hylas 09.45
16 Niek Kolle Noordkop 09.47
17 Joost Emmaneel NOVA 09.48
18 Jerry Koning Trias 09.48
19 Mika Baro DOKEV 10.04
20 Stef de Jong SAV 10.05
21 Leandro Ouwehand AV Edam 10.13
22 Jesse Looren de Jong Lycurgus 10.15
23 Mika van der Lei AV Edam 10.21
24 Ties Arensman NEA Volharding 10.22
25 Joost van Oers Wieringermeer 10.46
26 Bas van Langerak Wieringermeer 10.53
27 Alexandar Pelletier Hylas 11.02
28 Daniel Wolfert Hylas 11.14
29 Thijmen Schuijlenburg Hera 11.19
30 Sam Bosman NEA Volharding 11.21
Meisjes junioren C 2000m
1 Fee Mok SAV 07.01
2 Laura van Langen SAV 07.05
3 Eline Mast NEA Volharding 07.22
4 Tessa van Herp Lycurgus 07.33
5 Ella Mosselman SAV 07.56
6 Pien Frederiks SAV 08.15
7 Pipp Pauzenga AV Castricum 08.23
8 Esmee Wijman Hera 08.32
9 Sanna van de Griend Hollandia 08.34
10 Lian Kuijken Lycurgus 08.36
11 Elise van Swol Hylas 08.37
12 Sofie van der Kamp Trias 08.43
13 Arwen de Wit NEA Volharding 08.50
14 Amber Bakker Lycurgus 08.53
15 Kyra Agasi Trias 08.54
16 Jetske Zuurbier Trias 08.56
17 Isa Kolle Hera 08.58
18 Salome van Berkel Hollandia 09.01
19 Tara Koomen SAV 09.09
20 Lara Godfriedt Hollandia 09.37
21 Lara Smits Noordkop 09.47
22 Mathilda Way AV Castricum 10.01
23 Luca Klumpenhouwer SAV 10.17
24 Jadť Budding Hera 11.58
25 Luna Uljee Hera 11.58
Jongens junioen D.2 2000m
1 Gijs van der Kolk Trias 07.25
2 Sil Westenbrink Lycurgus 07.34
3 Lennart Boogaard Hera 07.36
4 Sicco Deurloo Hollandia 07.40
5 Jelle Hessing Hollandia 07.41
6 Ymme van Komen Hollandia 07.41
7 Finn Castricum Lycurgus 07.50
8 Bryan van der Putten Lycurgus 07.54
9 Hessel de Vries AV Castricum 07.55
10 Jonne Roos Lycurgus 07.56
11 Skip Lemstra Trias 07.59
12 Quincy Koeten Hera 08.00
13 Miguel Kemna de la Iglesi Lycurgus 08.12
14 Max Aalders Trias 08.13
15 Joris Cotterink Lycurgus 08.14
16 Thijs ten Bruggencate Hera 08.15
17 Sil van den Berg NOVA 08.18
18 Roene Zwaanenburg Hera 08.24
19 Feije Vestering Trias 08.33
20 Ryan Weijers TAS '82 08.35
21 Pekka van der Zwan Trias 08.46
22 Jan Runderkamp AV Edam 08.52
23 Thomas Carrillo Moreno Trias 08.55
24 Wieger Tolsma Trias 08.56
25 Seda Kooks Lycurgus 09.11
26 Luuk Lintjer Hera 09.43
27 Thijmen Gijsbers Wieringermeer 09.47
Jongns junioren D.1 2000 m
1 Vasco Mosselman SAV 07.15
2 Jochem van Warmerdam SAV 07.36
3 Salvador Exposito Bosma Lycurgus 07.52
4 Sven van Gelderen Lycurgus 08.04
5 Nick Tijmstra Hylas 08.12
6 Jannes Boon Lycurgus 08.13
7 Timo Koenen Lycurgus 08.24
8 Ruben Kok Hera 08.27
9 Quinten Voskuilen NOVA 08.28
10 Tom Jansen Noordkop 08.31
11 Jordi Klanker Hylas 08.42
12 Senna Giling Hollandia 08.56
13 Tjeerd Molenaar Lycurgus 09.00
14 Jeroen Kalverdijk Trias 09.01
15 Jop Dirkson Lycurgus 09.02
16 Kevin van Maarschalkerwaa Lycurgus 09.03
17 Rens Denneman AV Castricum 09.06
18 Mauro Grasso Lycurgus 09.17
19 Tygo den Otter Lycurgus 09.19
20 Sam Wickenhagen Lycurgus 09.36
21 Thomas Wolfert Hylas 09.44
22 Jilles Steenstra Lycurgus 09.47
23 Tijs Lieffering Lycurgus 09.56
24 Tijmen van der Laan Lycurgus 10.11
25 Mauro Rodrigus NEA Volharding 10.22
26 Odin Gijzemijter Lycurgus 10.48
27 Max Swagerman Lycurgus 11.08
28 Jasper Blommesteijn Lycurgus 11.15
Meisjes junioren D.2 1500m
1 Franka Holland AV Castricum 05.38
2 Debora van Langen SAV 05.46
3 Sascha Kroon Lycurgus 06.09
4 Robine Hooiveld SAV 06.09
5 Cynthia Huis in 't Veld AV Castricum 06.11
6 Mijntje Marees Trias 06.12
7 Resa Witte Trias 06.14
8 Bente Tuil Hollandia 06.15
9 Fiep Adrichem Trias 06.27
10 Angelique Vermaat Wieringermeer 06.29
11 Isa Baardse Hollandia 06.33
12 Nynke Kooij Lycurgus 06.41
13 Marit Schoemaker ARO '88 06.58
14 Lotte Bierman Hylas 07.01
15 Femke Haverkort Lycurgus 07.12
16 Marits Koning Trias 07.17
17 Tjitske Koppes Trias 07.28
18 Evi Magermans Trias 07.43
19 Sam Janna Bleichrodt Trias 07.52
20 Willemijn Hiemstra Wieringermeer 08.07
Meisjes junioren D.1 1500m
1 Lana Broers Hylas 05.25
2 Jinte Braas SAV 05.33
3 Meike Rozemeijer Hera 05.48
4 Marit Brand Hylas 05.52
5 Sophie Roos Hollandia 05.53
6 India Plomp Hollandia 05.54
7 Malin Schouten Hera 06.01
8 Kaitlijn van Dongeren SAV 06.06
9 Leonie Deumers Lycurgus 06.09
10 Nienke Mast NEA Volharding 06.11
11 Brenda de Vos NEA Volharding 06.14
12 Laura Babucci NEA Volharding 06.15
13 Fien van Hove Trias 06.21
14 Deirdre Groot AV Castricum 06.23
15 Merel Hoff Lycurgus 06.24
16 Sofie Nieuwenhuijs Hera 06.30
17 Noelle Veraart Lycurgus 06.31
18 Bo de Wilde AV Castricum 06.38
19 Nora van Gompel NEA Volharding 06.39
20 Babbette Ketel Lycurgus 06.40
21 Pleun Boon Lycurgus 06.42
22 Tara de Greeuw Hollandia 06.43
23 Soraya de Boer Trias 07.07
24 Erzsi Diehl Lycurgus 07.09
25 Eline Zwagemaker SAV 07.10
26 Anne-Sophie Louissen Trias 07.12
27 Lonneke Berkhout Lycurgus 07.15
28 Evi Tervoort Trias 07.17
29 Kim van Soesbergen Wieringermeer 07.25
30 Marjolein Montsma Wieringermeer 07.29
31 Mila de Bruin Lycurgus 07.30
32 Mijs Valkering Trias 07.37
33 Lindsey van der Plas Lycurgus 07.40
34 Lente van Dijk Lycurgus 07.41
35 Simone van Enkhuizen Wieringermeer 07.43
36 Fauve Oosterveld Lycurgus 07.44
37 Eva Praat NOVA 07.50
38 Eline Booms AV Castricum 07.51
39 Famke Kuitert Hylas 08.13
40 Lis Simonides Lycurgus 08.30
41 AÔsha Buskens Hera 08.36
42 Lizz de Vries Wieringermeer 08.53
43 Lara Mentjens DOKEV 10.34
Meisjes mini 600m
1 Melody Nillesen NEA Volharding 03.16
2 Zoe Pletinckx Lycurgus 03.16
3 Amela Bahtiri Lycurgus 03.19
4 Julia Boekhout Lycurgus 03.19
5 Annemieke iyimen Hera 03.28
6 Jasmine de Haas SAV 03.39
7 Fienne Overtoom Hera 03.39
8 Fleur van der Zee Lycurgus 03.41
9 Nikki Boekel NOVA 03.44
10 Naomi Kok SAV 03.46
11 Femm Bruin NOVA 03.49
12 Noa Sanders Hera 04.00
13 Fem van der Loo Hera 04.04
Jongens Mini 600m
1 Inse Stuvel Lycurgus 03.15
2 Jasper van Hattum Lycurgus 03.15
3 Ricardo Zirschky SAV 03.15
4 Milan Zuurbier Hera 03.17
5 Tim de Jong Hera 03.18
6 Thijmen de Weert Noordkop 03.22
7 NoŽl Camps AV Castricum 03.25
8 Milton de Jong Lycurgus 03.26
9 Hugo Binkhorst AV Castricum 03.39
10 Tygo Wiecherink Hera 03.52
11 Siya Wytenburg AV Castricum 03.57
12 Daan de Haas SAV 04.28
Jongens pup C 1000 m
1 Tijn Molenaar Lycurgus 04.10
2 Dante Cronie Trias 04.12
3 Fedde van Bennekom Lycurgus 04.22
4 Stan Happe Hera 04.24
5 Dave Gortzak NEA Volharding 04.25
6 Stijn de Boer Lycurgus 04.25
7 Dave Visser Hollandia 04.32
8 Liam Verduin AV Castricum 04.40
9 Mees van der Loo Hera 04.42
10 Tijn van Pruissen Hylas 04.46
11 Kris Jacobs Lycurgus 04.46
12 Jack Douw Lycurgus 04.49
13 Koen Petersen Hera 04.51
14 Kjell Oudegeest AV Castricum 04.52
15 Hylke Moeskops Hylas 04.52
16 Kyan Swart Lycurgus 04.53
17 Tygo van Rijn Hera 04.54
18 Aiden Maij Lycurgus 04.54
19 Milan Ansari AV Castricum 04.57
20 Renzo de Jong Lycurgus 05.00
21 Jordy Bottelier Lycurgus 05.05
22 Dante Langbroek Lycurgus 05.08
23 Finn Sanders Hera 05.11
24 Tijs Spelbos AV Castricum 05.15
25 Julian Begthel AV Castricum 05.16
26 Sven den Harder AV Castricum 05.21
27 Twan van der Zee Lycurgus 05.31
28 Micha Nooitgedagt AV Castricum 06.05
Meisjes pup C 1000 m
1 Juliet Jonk AV Edam 04.20
2 Cassidy Hilgerink Hera 04.25
3 Eline van Langen SAV 04.27
4 Ilse Boumans Hollandia 04.35
5 Yenthe Zonneveld Hylas 04.36
6 Maartje Rol NEA Volharding 04.38
7 Neva Berkhof Hollandia 04.40
8 Noa Popot AV Castricum 04.42
9 Maya Bijron NEA Volharding 04.46
10 Floor Tweebeeke Lycurgus 04.47
11 Yinthe Smit Lycurgus 04.48
12 Mirthe de Weert Noordkop 04.49
13 Robyn Besselink AV Castricum 04.51
14 Pien Koenen Lycurgus 04.58
15 Saar Niekoop Trias 04.59
16 Romy van Wonderen NOVA 05.01
17 Feline van de Weerd Lycurgus 05.03
18 Berber Land Lycurgus 05.04
19 Resa den Haas Lycurgus 05.06
20 Frederique Meurs NEA Volharding 05.08
21 Mara Tijsterman Lycurgus 05.09
22 Kim de Greeuw Hollandia 05.12
23 Eva den Adel Lycurgus 05.51
24 Tessa Zwaanenburg Hera 05.52
25 Veerle Bierman Hylas 05.54
26 Indy van Kleef - Denneman Hera 05.56
27 Vienna Veldmeijer Lycurgus 06.23
28 Jennifer Kok SAV 06.44
Jongens pup B 1000 m
1 Zeb Tesselaar Hera 03.47
2 Sam Pronk NOVA 03.55
3 Sven de Haas SAV 03.56
4 Espen van der Welle NOVA 04.00
5 Jens Jegen Lycurgus 04.05
6 Roan Snel Hera 04.06
7 Thijs Radder Lycurgus 04.09
8 Jack de Heij Lycurgus 04.15
9 Dex Kay Lycurgus 04.17
10 Alexander van den Brenk Trias 04.18
11 Ilias van Heeringen AV Castricum 04.20
12 Mike de Jong Hera 04.22
13 Gijs van den Hoek Lycurgus 04.25
14 Cas Weijs Lycurgus 04.28
15 Samuel MŲhlmann AV Castricum 04.31
16 Djael van Eerde Lycurgus 04.34
17 Thomas van Beek Trias 04.36
18 Jari Knaapen AV Castricum 04.40
19 Noah Beentjes AV Castricum 04.42
20 Bram Stapel Lycurgus 04.43
21 Wout Boekel NOVA 04.43
22 Rafael Bunink Hylas 04.44
23 Yassine Anwar-Ali Trias 04.46
24 Guus Appelman Trias 04.48
25 Jitte Kooij Hylas 04.48
26 Jord Stuijt NOVA 04.49
27 Tom Brouwer Trias 04.50
28 Bauke Bronsema Trias 04.50
29 Tom Bachmoh Hylas 04.58
30 Wout Wieringa AV Castricum 05.00
31 Zuma Wytenburg AV Castricum 05.03
32 Lars Schramp AV Castricum 05.04
33 Ravi Tuijn AV Castricum 05.10
34 Vince van Straaten Hera 05.15
35 Gert Groot Hera 05.16
36 Jur van der Elst Lycurgus 05.30
37 Dennis Slager Lycurgus 05.38
38 Matthijs van Zuilekom AV Castricum 05.48
Meisjes pup B 1000 m
1 Britt Molenaar Lycurgus 03.51
2 Fenna van Wijk Lycurgus 03.54
3 Tess de Weger Lycurgus 03.59
4 Eva Boumans Hollandia 04.09
5 Leila Smits Noordkop 04.20
6 Ella Mentjens DOKEV 04.22
7 Florine Renooij Lycurgus 04.24
8 Femke Hidding Hylas 04.25
9 Sophie de Haas SAV 04.30
10 Jayda Koeten Wieringermeer 04.33
11 Kris Hoogeland Hylas 04.34
12 Eva Snoek Wieringermeer 04.34
13 Suus Kruijer NOVA 04.43
14 Jill Struijs SAV 04.44
15 Britt Visser SAV 04.45
16 Emma Ketel Lycurgus 04.46
17 Lisa van Kooten DOKEV 04.48
18 Esmay van Wonderen NOVA 04.49
19 Daniek Jansma DOKEV 04.49
20 Eline Rijkaart Hylas 04.51
21 Ise van Taanom Lycurgus 04.52
22 Elin Binkhorst AV Castricum 04.54
23 Maartje Wit AV Castricum 04.55
24 Femke Kooij Lycurgus 04.56
25 Heidi Prinsen AV Castricum 04.58
26 Loek Niekoop Trias 05.00
27 Lisa Mars Lycurgus 05.01
28 Lana Sanches Hera 05.05
29 Jill Bruin NOVA 05.07
30 Anouck Zwagemaker SAV 05.09
31 Nikki van Minnen Wieringermeer 05.20
32 Liv Smink AV Castricum 05.21
Jongens pup A.1 1000 m
1 Tijs Witte Trias 03.42
2 Boet van Hove Trias 03.44
3 Melle Bernhard AV Castricum 03.46
4 Biek Komen Hylas 03.49
5 Manuel Cronie Trias 03.50
6 Sven Mulder Hylas 03.55
7 Joris Petersen Hera 03.57
8 Ivar Kalf Lycurgus 03.58
9 Jairo Hopman Hera 04.03
10 Bam Papavoine Lycurgus 04.06
11 Jeepe Daas Lycurgus 04.08
12 Bodey van Oosten Lycurgus 04.10
13 Bandi Leijen AV Castricum 04.11
14 Robin Fictoor Hera 04.14
15 Erk Timmer AV Castricum 04.16
16 Thijmen de Gier Hylas 04.19
17 Obi George Hera 04.21
18 Matz de Heij Lycurgus 04.23
19 Martijn van der Meijden Hylas 04.24
20 Ties overtoom Hera 04.25
21 Pieter Bron NEA Volharding 04.25
22 Geert Beukers AV Castricum 04.26
23 Bjorn Schneider Lycurgus 04.26
24 Pepijn van der Meijden Hylas 04.26
25 Kasper Zweers Lycurgus 04.27
26 Jens Offenberg Lycurgus 04.29
27 Kees Kruijer NOVA 04.31
28 Koen Spelbos AV Castricum 04.33
29 Jaron de Weert Noordkop 04.34
30 Koen van de Beek Lycurgus 04.35
31 Fabrice Groot AV Castricum 04.35
32 Raoul de Wilde AV Castricum 04.37
33 Brent Wehnes Lycurgus 04.39
34 Thijs overtoom Hera 04.41
35 Gillion van den Bosch Lycurgus 04.47
36 Thomas van Toledo Lycurgus 04.48
37 Maurits Nibbering NEA Volharding 04.50
38 Jens van den Kommer Lycurgus 04.51
39 Tim Gortzak NEA Volharding 04.52
40 Kai Boldewijn Lycurgus 04.54
41 Thijs Overwater Lycurgus 04.55
42 Jens de Heer Hera 05.06
43 Kevin Schermer AV Castricum 05.26
Meisjes pu A.1 1000 m
1 ZoŽ Hoebe Trias 03.45
2 Fiene Jonk AV Edam 03.49
3 Jonna Brommer Hylas 04.02
4 Rosalie ten Bruggencate Hera 04.03
5 Sanne Vader DOKEV 04.04
6 Maartje Tuil Hollandia 04.04
7 Wendy Tijmstra Hylas 04.06
8 Amy Tijmstra Hylas 04.08
9 Delilah Hilgerink Hera 04.11
10 Naomi Zirschky SAV 04.17
11 heverinjo Brown DOKEV 04.19
12 Micky Kraakman Hylas 04.20
13 Eliane Meurs NEA Volharding 04.21
14 Fenne de Geus NOVA 04.23
15 Mayla Veraart Lycurgus 04.24
16 Mies Boon Lycurgus 04.26
17 Kim Duin Hera 04.26
18 Tess Munts Hera 04.27
19 Suze-Anne Molenaar NOVA 04.28
20 Bente Denneman AV Castricum 04.30
21 Anna Hanselaar AV Castricum 04.32
22 Janet de Leeuw Lycurgus 04.37
23 Tara Grootes Lycurgus 04.49
24 Noor Adrichem Trias 04.52
25 Evie Lub SAV 04.54
26 Zoe er Tirtasengadja Lycurgus 04.55
27 Janiek van Tilborg Lycurgus 05.01
28 Moira van der Horst AV Castricum 05.02
29 Femke van Zoelen Lycurgus 05.04
30 Judy Sjoers Hera 05.05
31 Renee Galesloot NEA Volharding 05.06
32 Emma Bos Hollandia 05.10
33 Zoe van Duijn Lycurgus 05.16
34 Suraya Buskens Hera 05.38
Jongens pup A.2 1000 m
1 Ties Oosting Trias 03.32
2 Jelle Germans Hylas 03.41
3 Thijmen van der Burg Hera 03.43
4 Joeri Appelo SAV 03.44
5 Lars Dekkers Lycurgus 03.45
6 Max Preijer SAV 03.47
7 Tim Posthuma de Boer Hylas 03.48
8 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 03.49
9 Eric Juckers SAV 03.50
10 Ruben Lahat Trias 03.51
11 Ruben Bleeker SAV 03.56
12 Stijn Kooij Lycurgus 03.58
13 Youri Schneider Lycurgus 03.59
14 Lasse Opdam AV Castricum 04.01
15 Nassim el Kasmioui Lycurgus 04.02
16 Rowan de Wit NEA Volharding 04.03
17 Mike Osendarp AV Castricum 04.04
18 Mika Zonneveld Hylas 04.06
19 Fons Kaandorp Trias 04.07
20 Joris van Haaster AV Castricum 04.08
21 Kian Sanches Hera 04.09
22 Jelle Rol NEA Volharding 04.09
23 Felix Tjeertes NEA Volharding 04.09
24 Bas Appelman Trias 04.11
25 Chris van Deudekom Lycurgus 04.20
26 Chris de Groot Hollandia 04.22
27 Cas Battem Hera 04.23
28 Teun van Westen SAV 04.25
29 Ivan Nillesen NEA Volharding 04.26
30 Mats Castricum Lycurgus 04.27
31 Sjoerd Nijdam Lycurgus 04.28
32 Sigaero Herbert Hera 04.29
33 Mattis Reijmerink NOVA 04.30
34 Mats Kruijer Hylas 04.42
35 Kaan Altintas Lycurgus 04.43
36 Mike vn Nunen Lycurgus 04.48
37 Jessy Struijs SAV 04.52
38 Sem van der Weide Lycurgus 04.56
39 Thijmen Dijkman NEA Volharding 04.59
40 Jitse de Leu Lycurgus 05.00
41 Gijs Hartog Lycurgus 05.06
42 Jannick van Velzen AV Castricum 05.25
Meisjespup A.2 1000 m
1 Jasmien van der Kolk Trias 03.49
2 Liz Jonk AV Edam 03.50
3 Lisa Sevenhuijsen Hylas 03.52
4 Susanna Juckers SAV 03.53
5 Lotte Happe Hera 03.56
6 Ilse Tol AV Edam 04.02
7 Jill Hoeve Hollandia 04.04
8 Jasmijn van den Berg DOKEV 04.06
9 Ella Klumpenhouwer SAV 04.14
10 Meike de Moel NOVA 04.17
11 Britt Kerklingh Lycurgus 04.18
12 Emma Simon Hera 04.20
13 Kiamy Jonker Lycurgus 04.25
14 SanoŽ Penha AV Castricum 04.27
15 Eva Rozemeijer Lycurgus 04.29
16 Amber Adriaansen Noordkop 04.30
17 Jasmin Stam Lycurgus 04.32
18 Floor van Gent Hera 04.35
19 Vicky Haan NEA Volharding 04.36
20 Lynne Bijwaard Hylas 04.37
21 Maud Duppen Lycurgus 04.38
22 Naomi Bekker Hylas 04.39
23 Marieke Vermaat Wieringermeer 04.39
24 Anisa Bahtiri Lycurgus 04.39
25 James Rozema Lycurgus 04.41
26 Iza Koopman SAV 04.42
27 Felice de Reuver AV Castricum 04.45
28 Aya el Gazouali Lycurgus 04.48
29 Floor van Minnen Wieringermeer 04.50
30 Mireille Ketel Lycurgus 04.56
31 Eva de Reus Lycurgus 04.58
32 Kira Bremer Hera 05.12
33 Jayda de Coninck Lycurgus 06.03

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 13.11.2017