Cross competitie 2016 -2017
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Midden


Individueel klassement na 3 wedstrijden

  gemerkte atleten hebben zich geplaatst voor de finalewedstrijd
Jongens junior A nov jan feb totaal
1 Corné Timmer  av Aalsmeer 2 2 1 3
2 Hielke Hilberts  GAC Hilversum 3 1   4
3 Meseret Mebrahtom Tsegay  Feniks 4 3 2 5
4 Sareje Bulale Phanos 5   3 8
5 Thijmen Alderden  av Aalsmeer 7 4 5 9
6 Davy Heijsteeg av Aalsmeer 6   4 10
7 Pepijn Janssen  GAC Hilversum   5 6 11
8 Rafael Gridelli  Phanos 8 6 7 13
9 Koen de Rooij  Startbaan 9 7 16
9 Stein Overtoom  Startbaan 11 8 8 16
11 Haben Mengesteab Fesseha  Feniks 10 9 9 18
12 Sietse van der Pal  Zaanland 12 10 10 20
13 Simon Richards Zaanland 12 11 23
14 Basile Wieser  Phanos 14 11 25
15 Floris Aarts  AV 23 16 13 29
Loek Janmaat AKU 1
Daan Snaterse av Aalsmeer 13
Thijs Heemskerk AKU 15
Jongens junior B
1 Wessel Heil  av Aalsmeer 1 1   2
2 Boudewijn Welkzijn Phanos 2   1 3
4 Achraf Mohammadi  AAC 5 4 2 6
3 Daan Woldring  AV 23 3 5 5 8
5 Max van Craen GAC Hilversum 6 3   9
6 Youp Hafkamp AKU 9   3 12
6 Gregory 't Hoen  av Aalsmeer 7 6 6 12
8 Lars Mol GAC Hilversum 11 9 4 13
9 Julian Krijnen Zuidwal 4 10 14
10 Quinten Maring  AV 23 8 7 8 15
11 Wester Zaal Phanos 12 11 7 18
12 Sjoerd Polder AKU 13 9 22
13 Tjalling Galema GAC Hilversum 15 13 10 23
14 Matteo Bos Zuidwal 17 14 11 25
15 Justin Heijsteeg  av Aalsmeer 14 12 26
Job van den End  Tempo 2
Lucas Dony  Tempo 8
Thimo Henraat Feniks 10
Miquel Ho Feniks 16
meisjes jun A
1 Mariska Poel DEM 1 1 1 2
2 Isebrée Al  Phanos   2 3 5
3 Jesk Jaeger Phanos 3   2 5
Lotte Pröpper Phanos 2
Rochan Comello AV 23 4
Loeka Klok AV 23 5
Lian Vermue AKU 6
meisjes jun B
1 Noa Hoondert AV 23 2 1   3
1 Inger van Dok av Aalsmeer 1 2   3
3 Lotte Jansen av Aalsmeer 5 4 1 5
4 Eden Göbbels GAC Hilversum 7 5 2 7
4 Amina Schellekens Phanos 4 3   7
6 Maaike Verstege GAC Hilversum 3 6   9
6 Tamar Appeldoorn Zuidwal 6   3 9
8 Rosa Westra AAC 11 8 5 13
8 Wieke van Kaam  GAC Hilversum 9 4 13
10 Meike Hartog Zaanland 8 7 6 13
11 Angella Namuyomba  Zuidwal 10 7 17
12 Lara Vedder Zuidwal 12 8 20
13 Eline Verweij Startbaan 14 11 25
Kirsten Heemskerk AKU 9
Maryame Ceesay Phanos 10
Vera Zonneveld AKU 13
Jongens Junior C
1 Max van Groeningen GAC Hilversum 2 1 2 3
1 Luco van Bergen Startbaan 3 2 1 3
3 Benjamin van Altena Phanos 1 4   5
4 Alex van Buttingha Wichers Tempo 17 3 3 6
5 Christopher van Altena Phanos 4 6 4 8
6 Milan Biesheuvel av Aalsmeer 5 5 5 10
7 Piet van Vuuren DEM 7 11 7 14
8 Daan Lunding AV 23   10 6 16
9 Jelani James Phanos 8 9   17
10 Aled Elings Zuidwal 11 12 8 19
11 Jurre Brouwer GAC Hilversum 8   13 21
11 Fedor Musil Phanos 10 19 11 21
13 Dries Boermans Phanos   13 9 22
14 Samuel Wilhelm AV 23 9 15 14 23
15 Graeme 't Hoen av Aalsmeer 14 14   28
15 Jelle Miedema Phanos 16 20 12 28
17 Jelle Kriek Zuidwal   18 10 28
18 David Neidig GAC Hilversum 13 16   29
19 Thom Kroon Zuidwal 15 25 16 31
20 Imme van den End Tempo 17 15 32
21 Tobias van Belle AV 23 20 18 38
22 Bastian Jansma GAC Hilversum 21 21 17 38
23 Julian Jonkmans AV 23 19 31 20 39
24 Dave Boamah Feniks 12 28 40
25 Niels Rewijk AKU 22 22 19 41
26 Stan Groen AV 23 26 37 22 48
27 James van Rijckevorsel Phanos 24 24 48
28 Kiran Biesheuvel av Aalsmeer 23 26 49
29 Daan Pos AV 23 27 39 24 51
30 Thijs Minnee Feniks 29 44 23 52
31 Lucas Knecht GAC Hilversum 18 34 52
32 Thijmen Pruijmboom Tempo 25 33 58
33 Martijn van de Laar  kav Holland 41 25 66
34 Yoep van Loenen GAC Hilversum 30 38 68
35 Zion Jozefzoon  Feniks 28 42 70
36 Silas de Moor  Phanos 45 26 71
37 Onno Krans  GAC Hilversum 31 43 74
Julian Hartog Phanos 7
Lex van Honschoten kav Holland 8
Kamil Cyprowski AV 23 21
Matteo Zandee Phanos 23
Maxim Roos Tempo 27
Ruben Pauken Tempo 29
Daan van den Hende GAC Hilversum 30
Boaz Hoes Tempo 32
Marijn Bleeker Tempo 35
Jossian Voost Startbaan 36
David Hoogenbosch  GAC Hilversum 40
meisjes jun C
1 Jolente Bleijs GAC Hilversum 2 1 1 2
2 Mette Oosterink GAC Hilversum 3 2   5
3 Lotte Zethof av Aalsmeer 4   2 6
3 Fenna Heijbroek Phanos 5 3 3 6
5 Pien Scheer  GAC Hilversum   4 4 8
6 Jasmijn Welling Startbaan 7 6 6 12
7 Misha Pier AV 23 8 9 5 13
8 Tessa Beugelink  AAC 10 5 9 14
8 Lois de la Mar AV 23 6 8   14
10 Madeline el Aissati AAC 9 7   16
11 Sietske de Bruin  av Aalsmeer   11 7 18
12 Paulien Idema AKU 12 13 10 22
12 Suzet Doornheim  GAC Hilversum   10 12 22
12 Lisanne Gooijer Zuidwal 11 12 11 22
15 Machteld Hammink Phanos 15 14 14 28
15 Veerle Verbeek  Phanos   15 13 28
17 Noëly Baan Phanos 17   15 32
18 Micky Bek av Aalsmeer 18 16 19 34
19 Sterre Snel Zuidwal 14 20 34
20 Nikki van Herwaarden Phanos 26 19 16 35
21 Bodil Wergius Phanos 22 18 20 38
22 Yasmine Lahri AAC 30 22 22 44
23 Renee Zwijnenburg Startbaan 25 30 21 46
24 Noah Mecklenfeld Zuidwal 29 17 46
25 Isa Nijkamp GAC Hilversum 24 23 47
26 Marith Baas Zuidwal 27 26 26 52
27 Marloes Bos Zuidwal 34 27 25 52
28 Julia Hoekstra av Aalsmeer 37 29 24 53
29 Meinnou Janssen Atos 33 29 62
30 Sascha van Vliet Zaanland 36 27 63
31 Sterre Raat av Monnickendam 35 31 66
32 Gwyndolen Volkstedt Startbaan 32 34 66
33 Annegien van Noortwijk av Monnickendam 40 28 68
Nienke van Dok av Aalsmeer 1
Marinka Heijm av Monnickendam 8
Misha Oberski Phanos 13
Sanna Oostveen AV 23 16
Stijn Meijer AV 23 17
Cilia van Kessel Suomi 18
Esther Pronk av Monnickendam 19
Margriet Hilhorst Zuidwal 20
Janna Burghoorn AV 23 21
Noor Meijer  AV 23 21
Ilse Martens GAC Hilversum 23
Madeleine Hooijmaijers Phanos 23
Hajar Aakouk  AAC 24
Kike van der Nagel  Tempo 25
Aya Mohammadi AAC 28
Nadja van den Boogert  Tempo 28
Yrsa Rademaker av Aalsmeer 31
Ghalia Azoukakh  Atos 32
Merel Kanters GAC Hilversum 33
Morgane den Uyl Startbaan 38
Virlyn Walker Feniks 39
Tess Plooij AKU 41
jongens jun D.2
1 Yohannes Hiensch Phanos 1 1 1 2
2 Eyoël Hiensch Phanos 2 2 3 4
3 Anthon Croockewit Phanos 9 4 2 6
4 Jeen Hammink Phanos 4 3 4 7
5 Lucas van Schaffelaar AV 23 3 5 7 8
6 Job Linssen Zuidwal 5   5 10
7 Anders Haringma AV 23 7 7 32 14
7 Robin Pos GAC Hilversum 8 8 6 14
9 Lukas Renaud GAC Hilversum 6 9 9 15
10 Jona Wong Chung AV 23 10 6 10 16
11 Thomas Fructus AV 23   10 8 18
12 Primo Burgstra AV 23 11   12 23
13 Olivier Risseeuw AV 23 14 13 11 24
13 Ezequiel Bolsman Phanos 12 12 14 24
15 Jente Faber GAC Hilversum 15 11 15 26
16 Alessio Rimedia Atos 13 15 19 28
17 Dani Suparmono GAC Hilversum   16 13 29
18 Kenny Elings Zuidwal 16 22 17 33
19 Jasper Kooter AAC   18 16 34
20 Jesse Elmers Startbaan 25 14 21 35
21 Dennis Janssen GAC Hilversum 19 17   36
22 Toon van Vuuren DEM 17 22 22 39
22 Kim Alofsen Startbaan 21 19 20 39
24 Milo de Langen Feniks 20 21 41
25 Zeger Haspels av Aalsmeer 18 29 24 42
26 Hidde Koning Atos 24 20 26 44
27 Lauran van Wunnik Phanos 22 24 23 45
28 Abbe Engers AV 23 28 18 46
29 Romano Guellai Atos 23 26 25 48
30 Jesse Bon Feniks 31 33 27 58
31 Wolf van Strijen AKU 32 34 28 60
32 Wouter Voorn AKU 29 39 31 60
33 Lucas Man GAC Hilversum 28 32 60
34 Quintin Janse Tempo 33 27 60
35 Vincent Roberts Feniks 31 30 61
36 Boet Bruggink Phanos 30 37 67
37 Jan Westendorp AV 23 38 35 34 69
38 Jeppe Mul av Haarlem 34 36 70
39 Gilles van Arkel AV 23 35 40 75
40 Siebe Pals Feniks 42 33 75
41 Sjoerd Zuijderduin AKU 44 41 35 76
42 Pepijn Klinkert Startbaan 41 38 79
43 Morris van Lienden av Aalsmeer 45 42 87
44 Matthijs Robbers Zuidwal 47 44 91
Tobias Boekeloo Tempo 25
Bor Meijer AKU 26
Bommel Wijnveldt Phanos 27
Sven Tesselaar Suomi 29
Rik van Os Tempo 30
Berend Zwolle Feniks 36
Binne Brok Tempo 37
Simon Verhue Tempo 39
Tom Oosterhuis AV 23 40
Ivar Pijnenburg GAC Hilversum 43
Rafael Loos GAC Hilversum 43
Klaas Dictus Nicolai Tempo 46
jongens jun D.1
1 Finn Rademaker AV Aalsmeer 1 1 1 2
2 Diede van Bergen  Startbaan   2 2 4
3 Pibe Baartman Phanos 3 3   6
4 Mich Sweep GAC Hilversum 2   5 7
5 Sven Muurling Startbaan 4 5   9
6 Raf ter Weijden AV 23 6   6 12
6 Luc Clevett Zuidwal 5 7 9 12
8 Daniel Winkels AV Aalsmeer 9   4 13
8 Thomas Meijer  Phanos   6 7 13
10 Monne Sutorius AV 23 7 7 8 14
11 Carlitos Barreto Faustino AV 23 12   3 15
12 Kian Zaal AKU 11 10 11 21
13 Fons Borninkhof GAC Hilversum 15 12 13 25
14 Benjamin Witts  AAC   17 10 27
14 Hugo Krans GAC Hilversum 10 23 17 27
14 Wouter Westeneng GAC Hilversum 14 13 14 27
14 Roy Deijkers  Zaanland   15 12 27
18 Daniël van Brummelen  GAC Hilversum   14 16 30
19 Ischa Sachs AV 23 17 31 18 35
19 Ryan Andela GAC Hilversum 20 34 15 35
21 Taeke Verbree AAC 23 16   39
22 Levi de Koning AV 23 16 25 24 40
22 Pim Leibbrand Zaanland 22 18   40
24 Milan Barink AV 23 19 22   41
25 Teun Kalis AV 23 13 29   42
25 Wessel Groenenberg Feniks 35 20 22 42
27 Florian Overtoom Startbaan 21 21 21 42
28 Riemer Kerkstra AV 23 24 28 20 44
28 Samuel van Rijckevorsel Phanos 18 26   44
30 Luc Garrigoux Phanos 31 48 19 50
31 Jarno Enthoven AV Haarlem 26 27 27 53
32 Virgel Norah  Feniks 24 32 56
33 David Elzinga GAC Hilversum 25 40 31 56
34 Ben Verhoeven AV 23 29 30 36 59
35 Olav Ewoldt AAC 28 32 34 60
36 Sven Koolmoes AV Haarlem 34 46 28 62
37 Laurens Mudde  GAC Hilversum 39 23 62
38 Gabo van de Weijer AV 23 30 33 37 63
39 Vincent Oostermeyer Zaanland 32 35 67
40 Sepp Vermeulen  GAC Hilversum 37 33 70
41 Anwar Lahri  AAC 45 25 70
42 Quinten van Herwijnen Atos 33 52 39 72
43 Toon Hooijmaijers Phanos 36 36 72
44 Douwe Raat AV Monnickendam 39 35 74
45 Djenné van Druenen Atos 40 50 38 78
46 Kik Peters AKU 38 57 42 80
47 Taeke Roukema AV 23 37 49 86
48 Willem Westendorp  AV 23 43 44 87
49 Teun Pagen GAC Hilversum 47 51 41 88
50 Dean Lagas Feniks 49 43 92
51 Rutger van de Laar  kav Holland 53 40 93
52 Timon Kriek Zuidwal 46 60 49 95
53 Martijn Bink GAC Hilversum 48 48 96
54 Kasper Verheij AV 23 43 55 98
55 Stijn Lustenhouwer Startbaan 42 56 98
56 Rijk van den Berg Startbaan 45 54 99
57 Jasper Boelhouwer  AV 23 58 47 105
58 Wessel Wagemaker Zuidwal 50 63 113
Diederik Troost  Tempo 4
Isaac Mensah Feniks 8
Max Jongenburger  Phanos 9
Tristan Timmermans  Phanos 11
Taeke Mulder  Phanos 19
Jip de Vreugd Suomi 26
Jeroen Riepe AKU 27
Joey Hobrecker AV 23 29
Abel Kozijn AV 23 30
Yvo Zwijnenburg  Startbaan 38
Bart Boon AV 23 41
Justin Middelbos  Zuidwal 41
Teun van Winkel  Atos 42
Ebe Polman AV 23 44
Ruben Lanser  Tempo 44
Hidde Vlotman Feniks 45
Pepijn Vlotman Feniks 46
Nick Witteveen  Tempo 47
Loris Pesare AAC 50
Stijn van der Gugten GAC Hilversum 51
Tydo Schraa  Phanos 59
Nathan van Eekelen  AV 23 61
Mees Mak  Tempo 62
Pijke Zwerts  Tempo 64
meisjes jun D.2
1 Myrte van der Schoot  GAC Hilversum   1 1 2
2 Maria Kuipers Phanos 1 2 2 3
3 Amelie De Wit  AV 23 2 8 4 6
4 Faye Traube AAC 5 6 3 8
5 Anouk Kempkes AAC 11 3 6 9
5 Isabella Oudkerk Pool Zuidwal 4 9 5 9
7 Melissa Steenbakker Atos 6 4   10
8 Mila Nijsse GAC Hilversum 3   8 11
9 Esmée Roelants Phanos 9 10 7 16
10 Jules Hemels AV 23 8   10 18
10 Mali Onyeike AV 23 7 11   18
12 Rikkie Bosman GAC Hilversum 10 9 19
13 Iris Grit AV 23 14 16 11 25
14 Meike Bakker GAC Hilversum 13 13 26
15 Liv de Haas  Zaanland 14 12 26
16 Dalila Akhath Zuidwal 16 20 14 30
17 Manon Posthumus  Zuidwal 21 15 36
18 Imke Schaap Zuidwal 23 24 17 40
19 Romaisae Reffas  AAC 23 19 42
20 Tharissa Palma AAC 21 25 21 42
21 Lisa Welling av Aalsmeer 24 26 20 44
Roos Wortel  GAC Hilversum 5
Puk Terpstra  Tempo 7
Bente van van Lindert AV 23 12
Lydia Kloos  Tempo 12
Silke de Haas DEM 13
Marit van Wijk AAC 15
Mare Lei  GAC Hilversum 15
Wieteke Huiberts Suomi 16
Julie van Veelen  Tempo 17
Siena Maij Zaanland 17
Charlotte van de Voort Atos 18
Lila Visser Phanos 18
Suus Wiemer  Tempo 18
Laura Spekkers Phanos 19
Leonie Verbeeck  Tempo 19
Lonneke Rekelhof AKU 20
Aida Jonson AV 23 22
Lotta ter Brugge  Zuidwal 22
Amiena Jatta  Feniks 27
meisjes jun D.1 
1 Sien van Vuuren DEM 1 1 1 2
2 Lianne Wuring GAC Hilversum 2 2 2 4
3 Roanna Geleijn  av Aalsmeer   3 3 6
4 Ella de Bruijne Zuidwal 3   4 7
5 Marijne Repelaer van Driel Phanos 5 4 5 9
6 Danielle Grijpink Tempo 4 6   10
7 Jade Linthorst AKU 7 7   14
8 Gwen Alewijnse  av Aalsmeer   5 10 15
8 Lois Doornheim GAC Hilversum 8 13 7 15
10 Veerle van der Wal  AV 23 10 9   19
11 Nina Lodiers AV 23 9 12   21
12 Carmen Guellai Atos 13 23 9 22
12 Maite Mandaat Phanos 16   6 22
12 Mara Bouma  Phanos   11 11 22
15 Fien Linssen Zuidwal 6 22 18 24
16 Tara Zorgdrager GAC Hilversum 12 14 23 26
17 Maaike van Kesteren  GAC Hilversum   15 13 28
18 Brechtje Hilarides  Startbaan   10 19 29
19 Jet Commandeur DEM 14 30 17 31
20 Mette Lakeman AAC 20 18 14 32
20 Manon Greeve GAC Hilversum 24   8 32
22 Anne Palenstijn DEM 23 28 12 35
22 Sterre van Wayenburg Startbaan 18 17   35
24 Nathalie Hofstee AKU 17   20 37
25 Ciska Schopenhouer Phanos 35 16 24 40
26 Julie Witteveen av Aalsmeer 15 27   42
27 Celine Visser av Monnickendam 21 26 22 43
28 Tessa Heijbroek Phanos 31 34 16 47
29 Sofia Errachidi AAC 27 24 26 50
30 April Tempel AV 23 29 21 50
31 Pien Bakker  Zaanland 36 15 51
32 Laura Hasse Startbaan 25 29 54
33 Avalon Volkstedt Startbaan 26 31 57
34 Mirre van Seventer Phanos 32 28 60
35 Jayda Essenburg  Waterland 35 25 60
36 Lara Becker AV 23 28 33 61
37 Noa Hartog Phanos 34 32 66
38 Arwen Buffing Startbaan 37 38 31 68
39 Naomi Eskes Zuidwal 39 40 30 69
40 Anna Bosch Tempo 39 32 71
41 Lotte Ploeger DEM 30 43 73
42 Manar Mohammadi  AAC 42 33 75
43 Tessa Westland Zuidwal 42 48 36 78
44 Ilham Lahri AAC 44 45 38 82
45 Jip de Boer Nikkels AV 23 40 44 84
46 Lizanna Langbroek  Waterland 50 37 87
47 Ayana Heijm av Monnickendam 50 39 89
48 Maud Raven AV 23 41 49 90
49 Joy van de Water AV 23 47 47 94
50 Cato Roest AV 23 49 51 100
51 Abital Gomperts AV 23 48 53 101
Asraar Kortokela  Zuidwal 8
Isabel van den Berg Phanos 11
Floor van der Valk AKU 19
Merlot Kruise  Tempo 19
Eva Doorenbosch  Startbaan 20
Noor Köllmann  Tempo 21
Vera de Vries AV 23 22
Like Wiegman  Tempo 25
Lara Becker AV 23 27
Rea Abrahamse Suomi 29
Annabel Stottelaar Atos 33
Arwen Tieman Suomi 34
Eline Bosker Suomi 35
Lois Wielage AKU 36
Emma Bos  Tempo 37
ALICIA MANU Feniks 38
Norah Scheper  Zuidwal 41
Adine Welsink AAC 43
Michelle Punte Phanos 45
Nena Schuijt DEM 46
Senne Wijma  GAC Hilversum 46
Roza Smienk AAC 51
Isa Barnhoorn  AV 23 52
jongens mini
1 Stan Kriek Zuidwal 1 4 1 2
2 Jeremiah Bentoh Phanos 2 1   3
3 Kamiel de Waal AV 23 4 2 2 4
4 Benjamin Miedema  AV 23   3 5 8
5 Leon den Ouden  Startbaan   7 4 11
6 Robin van den Berg  GAC Hilversum   8 6 14
7 Laurens Bijlard  GAC Hilversum   6 7 15
8 Melle van der Meer GAC Hilversum 3 13   16
9 Wisse van Wees Atos 7 12 10 17
10 Olivier van Luttervelt GAC Hilversum 6 11   17
11 Tijs van Etten DEM 10 9 9 18
12 Frits Nijs GAC Hilversum 8 10 15 18
13 Boris Ekkelkamp Startbaan 9 14 12 21
14 Tibbe Wolfswinkel  AV 23 15 13 28
15 Floris Bayens Phanos 11 18 20 29
16 Bram de Groot GAC Hilversum 13 17 30
17 Waldemar Baumann Startbaan 16 14 30
18 Floris Tabak GAC Hilversum 12 19 31
19 Daan de Boer  Zuidwal 16 16 32
20 Felix Kuil DEM 18 18 36
21 Tijn van den Heiligenberg Zuidwal 19 27 21 40
22 Boris Derks Phanos 17 25 42
23 Stijn Bosma  Startbaan 26 22 48
24 Tobias Badoux  Atos 28 23 51
Daniel Hall Zuidwal 3
Toby van Gildemacher  Atos 5
Marijn van den Bosch Phanos 5
Thomas van Kleef Zaanland 8
Adne de Munnik Feniks 11
Stan Sparnaaij av Aalsmeer 14
Bram Buskermolen av Aalsmeer 15
Luuk De Groot  AV 23 17
Tim Taanman  AKU 19
Jens de Leeuw  Zuidwal 20
Wout de Haan  Zuidwal 21
Morris Selier  AV 23 22
Timo Hagen  Zuidwal 23
Ties de Vente  Phanos 24
Daniël Klaver  Zuidwal 29
meisjes mini
1 Youssra Errachidi AAC 1   1 2
2 Elisa Max DEM   2 2 4
3 Eline Oppewal Zaanland 3 1 3 4
4 Isis Bons Atos 4 7 4 8
5 Sophia Myles Startbaan 5 5 5 10
6 Tess de Boer Zuidwal   3 9 12
7 Eeke Schipper Atos 7   6 13
8 Isis Samallo GAC Hilversum 6 9 8 14
9 Jamie Booij Atos   6 11 17
10 Ceylin Sarikaya DEM 17 8 10 18
11 Franca Koutstaal GAC Hilversum 10 13   23
11 Nienke Lemmens Phanos   10 13 23
13 Bo van Ooijen DEM 13 11 17 24
14 Lenthe Van Ewijk AV 23 14 12 26
15 Aafke Oostveen GAC Hilversum 12 15 27
16 Elynn Barneveld Zuidwal 11 16 27
17 Sanne van der Kamp GAC Hilversum 14 14 28
18 Marit Wiedijk AKU 12 17 29
19 Trisha van Schooten DEM 15 16 31
20 Yvette Visser Zuidwal 16 18 34
21 Jeika Godlieb Zuidwal 20 19 39
Lara Klamer GAC Hilversum 2
Caro Gardenier Zuidwal 4
Hanna Karsijns GAC Hilversum 7
Roos van Schijndel GAC Hilversum 8
Irene Wagtendonk Phanos 9
Elena Mangnus GAC Hilversum 14
Puk Tromp AV 23 18
Bo Gulitz Zuidwal 19
jongens pup C
1 Taygel Bolsman Phanos 1 1 1 2
2 Eljahro Tyrone Philipsen Feniks   2 2 4
3 Hugo van Willigen av Aalsmeer 2 3 6 5
4 Laurens van den Berg Zaanland 4 5 4 8
5 Joey Heynneman Feniks 5 4 9 9
5 Florian van den Bosch Phanos 3 6   9
7 Joep Deiman GAC Hilversum   7 3 10
8 Sofian el Kaddouri AAC 15 8 5 13
9 Jarit Kershof Startbaan   10 8 18
10 Yoep Roeleveld AV 23 9 11 11 20
10 Alec Radovcic Phanos 6 14 17 20
12 Cas Nelissen Suomi 7 22 16 23
12 Quint van Wengen Zuidwal   13 10 23
14 Timo Limonard AAC 12 26 14 26
14 Tendai Aarts AV 23 11 19 15 26
16 Silvan Oud av Aalsmeer 10   21 31
16 Melle de Lange GAC Hilversum 14 17 18 31
18 Sverre de Boer av Monnickendam 25 21 12 33
19 Simon Wijndelts Phanos 16 34 19 35
20 Yair van der Feen AAC   24 13 37
21 Tijn van de Hoef Tempo 27 12   39
22 Thijs Koopman DEM   18 23 41
23 Mika Lam GAC Hilversum 49 23 24 47
23 Gijs Happe Zaanland 17 30   47
25 Job Welink av Monnickendam 23 25   48
26 Leon Ekelschot AKU 18   31 49
26 Luke van Diemen AV 23 24 36 25 49
26 Rick van Harn GAC Hilversum 20 29 30 49
29 Julius van Wilgenburgh av Aalsmeer 21 31 29 50
30 Stef Dikke Atos 26 27 53
31 Brynn Swart av Monnickendam 22 32 54
32 Gavin Hulsman GAC Hilversum 28 28 38 56
33 Leo van Vlaenderen Atos 33 28 61
34 Jonathan Kef Zaanland 35 27 62
35 Viggo van Saaze AV 23 29 46 35 64
36 Gijs Kuiper Zaanland 36 40 32 68
37 Miska van den Toorn AV 23 37 47 33 70
38 Mika van Wel AV 23 40 50 34 74
39 Ryan Waasdorp av Aalsmeer 32 48 42 74
40 Fedde van der Giessen AV 23 42 36 78
41 Alex Marinus AV 23 39 41 41 80
42 Ferre Wolfswinkel AV 23 45 40 85
43 Jules Bettman AV 23 42 44 86
44 Tijn Nijman av Monnickendam 38 48 86
45 Yuri Scholte GAC Hilversum 38 56 49 87
46 Roan Snel GAC Hilversum 44 45 89
47 Tobias Piet AV 23 53 37 90
48 Robin Kothe Waterland 41 52 93
49 Valentijn de Jonge GAC Hilversum 49 46 95
50 Victor Jan Verweij GAC Hilversum 45 52 97
51 Niek de Mul Atos 48 51 99
52 Ivo Meijer AKU 50 60 50 100
53 Tom Brekelmans GAC Hilversum 57 43 100
54 Anton Verweij GAC Hilversum 47 54 101
55 Timo Knijff GAC Hilversum 55 47 102
56 Sven Visser Startbaan 46 61 107
57 Ruben Boon Tempo 64 53 117
Enzo de Gama Phanos 7
Guus Pouw AKU 8
Mika Strubbe GAC Hilversum 9
Yoep Roeleveld AV 23 11
Mike de Jong DEM 13
Jack van Eijk AKU 15
Thomas Quik Zuidwal 16
Mark Westra AKU 19
Teun van Hoof Atos 20
Daan Veldman Tempo 20
Koen Zonneveld DEM 22
Felix Winkelman 26
Jonne van Schaardenburg AKU 30
Steven Maddox AV 23 31
Ruben Koopmans Zaanland 33
Tijmen van der Meer Waterland 34
Felix Winkelmann Atos 35
Jesse Francke AAC 37
Justin Maas Tempo 39
Stijn Theissling Zuidwal 39
Kas van der Stokker av Aalsmeer 43
Patrick Krikke Waterland 43
Mika Okx Tempo 44
Kristian de Jong AAC 51
Thijmen Middag GAC Hilversum 54
Rik Klein Zuidwal 58
Quinten Koesoemowidjojo Tempo 59
Bram van de Staaij Tempo 62
Dylan Kuiper Waterland 63
meisjes pup C
1 Liv Kriek Tempo 1 2 1 2
2 Emma Bayens Phanos 5 1 2 3
3 Lucy de Kruif AV 23 3 3 3 6
4 Selina Claassen Atos 2 5 7 7
5 Stella Kloos Tempo   4 4 8
6 Malou de Gauw Zaanland 4 10 5 9
7 Lauren Timucin Startbaan 10 6 6 12
8 Liv de Vries Atos 8 7 8 15
8 Jinthe van Loon GAC Hilversum 6 9 9 15
10 Cassidy van Maaren Atos 9 11   20
10 Fay Janssen GAC Hilversum 7 14 13 20
12 Cheyenne van den Bos GAC Hilversum 11 12 10 21
13 Izzie Verdegaal AV 23 17 19 12 29
14 Jools Steen KAV Holland   8 21 29
15 Aicha Kacen Phanos 14 17 23 31
16 Chava Burleson AV 23   21 11 32
17 Maaike van Klei GAC Hilversum   16 17 33
17 Jip de Groot Zaanland 18 29 15 33
17 Hannah Kruijmer Zuidwal 13 26 20 33
20 Isa Bouwman AKU 20 18 38
21 Julie van de Laar GAC Hilversum 15 27 24 39
22 Isabelle Schulte-Fischedick Atos 23 22 45
23 Linn Smithuis av Aalsmeer 25 30 25 50
24 Zuzana Stachova GAC Hilversum 34 16 50
25 Nienke Smit GAC Hilversum 25 26 51
26 Lilian Groot AV 23 19 34 53
27 Vera van Westerloo AV 23 26 32 27 53
28 Evi Gijsbers Atos 28 28 56
29 Kiki Spier GAC Hilversum 24 34 58
30 Izabel Arends AV 23 22 37 59
31 Fileine Rebel Zuidwal 27 33 60
32 Betty van der Meer AV 23 38 29 67
33 Tess Boxma Atos 38 42 31 69
34 Candela Rodriguez Caceres av Aalsmeer 36 44 33 69
35 Myrthe Helmers Atos 35 35 70
36 Senna Gewargis Startbaan 31 40 71
37 Sophie Wijninga Atos 33 39 72
Fieke Terpstra Tempo 12
Sara Walstra GAC Hilversum 13
Merle Brocks GAC Hilversum 14
Jolijn Thiel Zuidwal 15
Lila Denneboom Startbaan 16
Tirza van Seventer Phanos 18
Josefien Bentum Zuidwal 19
Isa Lakeman Tempo 20
Firy Zwaan Zaanland 21
Emily Lord GAC Hilversum 22
Berber Verbeeck Tempo 23
Lina Robin Phanos 24
Noura Boujaou Zaanland 28
Maxime van Schie AV 23 29
Amber Springer AKU 30
Rawia Ali Atos 30
Fiore Zwart Tempo 31
Samantha Bovaird AV 23 32
Pippa Emmelot Waterland 32
Kiki Maria Phanos 35
Renske Coumou Phanos 36
Noor Helmers Atos 37
Hanske van Houten Atos 41
Nina Schipper Zuidwal 43
jongens pup B
1 Diede Schotsman Zuidwal 1 1   2
2 Manuel Pattiwael van Westerloo  Startbaan 2 8 1 3
3 Joris Mantel AV 23 4 3 3 6
3 Nout van der Schoot  GAC Hilversum   4 2 6
5 Maris van Wees Atos 6 9 4 10
6 Abel Haile Phanos 5 7 6 11
7 Kas Commandeur DEM 10 2 10 12
8 Iloy Buffing Startbaan 3 13 14 16
9 Kealan Steba GAC Hilversum 8 10 9 17
9 Tim van den Berg Phanos 15 5 12 17
11 Thimo Gisius GAC Hilversum 13 23 5 18
12 Boudewijn van den Haak GAC Hilversum 11 11 8 19
13 Tijn Zwerver Startbaan 7 26 15 22
14 Tristan Hartkamp Phanos 20 18 7 25
15 Marouane El Hani AAC 12 14 16 26
16 Nils Smithuis av Aalsmeer 22 6 27 28
16 Jitte Ydema Tempo 17 20 11 28
18 Riley Groenbast Feniks 24 16 13 29
19 Tarik Errachidi AAC 16 15 17 31
20 Tim Steenbakker Atos 14 19   33
21 Youri van der Linden GAC Hilversum 18 33 21 39
22 Thymen Moen GAC Hilversum 19 31 22 41
23 Hugo Kuil DEM 23 41 19 42
24 Hein Journee Phanos 21 27   48
25 Sam van Ooijen DEM 42 29 20 49
26 Benjamin Johannes  AAC   32 18 50
26 Jonah Kuipers Phanos 25 25 33 50
28 Koen Federer Kav Holland 27   28 55
29 Luka Cibic Atos 29   29 58
29 Kian Hullegie GAC Hilversum 28 30   58
31 Yarran Rippl  AV 23 36 23 59
32 Siem Kuiper  Atos 39 24 63
33 Sierus Caderius van Veen AV 23 38 50 26 64
34 Thomar Neidig GAC Hilversum 37 37 31 68
35 Denzel Jones Lunda Feniks 44 54 25 69
36 David Spits Atos 35 36 71
37 Jari Oud Phanos 39 56 35 74
38 Tobias Lodiers AV 23 33 42 75
39 Kai Grillo  AAC 44 32 76
40 Simon Grimbergen  Zuidwal 35 41 76
41 Sjaak de Boer  GAC Hilversum 40 37 77
42 Siebe van der Weerden GAC Hilversum 32 47 79
43 Sim Broere AKU 46 42 38 80
44 Haijo Endedijk Phanos 51 57 30 81
45 Jelle Horsley Tempo 36 45 81
46 Samin Stoffels  Phanos 49 34 83
47 Manel Carreras Lloveras AV 23 43 46 44 87
48 Reinier van Oostveen AV 23 47 40 87
49 Ferry Heeremans Suomi 52 61 43 95
50 Ids Elderenbosch AAC 54 58 42 96
51 Hugo Bosman GAC Hilversum 55 60 48 103
52 Thibaud Richard  AV 23 62 45 107
53 Tim Bouma Zaanland 48 59 107
54 Alessandro Dam GAC Hilversum 56 66 52 108
55 Ewan Jansen  Phanos 64 47 111
56 Jelle Taanman  AKU 63 50 113
57 Kaj Godlieb  Zuidwal 65 49 114
Noah Minamimoto Startbaan 9
Luwe van Happen  Atos 12
Berend van Dijk  Atos 17
Alex Spieker  GAC Hilversum 21
Daan Breedveld  Phanos 22
Abel van Gildemacher  Atos 24
Luuk van der Stokker av Aalsmeer 26
Sven de Vente  Phanos 28
Tycho de Vries Tempo 30
Safouan Lahri AAC 31
Tobias Burger  AAC 34
Eef van Ruymbeke AV 23 34
David Spieker  GAC Hilversum 38
Joachim Kleijwegt Phanos 39
Fedde van der Giessen AV 23 40
Kick Zandstra Phanos 41
Niels Hagen Zuidwal 45
Jim van Meegen Atos 46
Devi Slijp  Tempo 48
Mauro Ternede AV 23 49
Marien Vermeulen av Aalsmeer 50
Ivar Badoux Atos 51
Wessel Buis  AV 23 51
Kane van Verseveld  GAC Hilversum 52
Remy Versteegh AAC 53
Abel ter Stroot AV 23 53
Siebren Verra  GAC Hilversum 53
Thigo de Leeuw  Zuidwal 55
Sem Witteveen  Tempo 67
meisjes pup B
1 Maud de Jong AV 23 1 1 1 2
2 Elin van Dijken AKU 3 3 2 5
2 Jet Molkenboer GAC Hilversum 4 2 3 5
4 Yorinde Speear Tempo 2   4 6
5 Lucile Verburg GAC Hilversum 5 4 6 9
6 Joena van Oordt AV 23 8 5 5 10
7 Evelien van Vilsteren Startbaan 7 7 7 14
8 Ralycia Finies AKU 12 8 9 17
9 Lara van Wijk AAC 9 10 15 19
10 Ivy Olieberg AV 23 19 12 10 22
10 Alva Stegehuis Phanos 14   8 22
10 Guusje de Graaf Phanos 13 11 11 22
13 Kate Nijs  GAC Hilversum   6 17 23
14 Carmen van Soest GAC Hilversum 10 15   25
15 Fay Spier GAC Hilversum 17 9 20 26
16 Ailed Huijben Feniks 16 12   28
17 Isabel Poel Phanos 15 16 14 29
18 Valerie Verbree AAC 11 20   31
18 Nina Delen Startbaan 23 19 12 31
20 Frederiek van Wetten Startbaan 20 23 13 33
21 Lieke Dobma Feniks 29 18 16 34
22 Chiara Wagtendonk Phanos 22 14   36
22 Emma van Geer Phanos 40 17 19 36
24 Renske Olieman av Aalsmeer 21 21 28 42
25 Livia van Weldam Phanos 33 25 23 48
26 Evie Jurgens  GAC Hilversum   31 18 49
27 Lisa Ouwehand Suomi 26 36 26 52
28 Larissa Visser Zuidwal 43 33 21 54
29 Céline Bollen Feniks 18 37   55
29 Julia Prins Zaanland 31 24 33 55
31 Roos Koedijk Phanos 30 30 27 57
32 Hieke Witsel AAC 44 28 30 58
32 Lisa de Vries av Aalsmeer 37 34 24 58
32 Lotte Westland Zuidwal 36 29 29 58
35 Nora Oosterling GAC Hilversum 50 27 34 61
36 Tess van Tol AKU 41 22 63
37 Lena Delissen Atos 32 38 32 64
38 Senna Vellinga  Atos 22 43 65
39 Tess Kuijer  Zuidwal 44 25 69
40 Solveigh de Boer av Monnickendam 55 26 44 70
41 Laura van Luinen AKU 39 32 71
42 Zara Velten AKU 51 42 31 73
43 Maartje Brakenhoff  Zaanland 39 36 75
44 Babet van Wijk AAC 28 48 76
45 Famke van der Zouw Startbaan 45 43 35 78
46 Bente van Delft  GAC Hilversum 41 39 80
47 Senna Ponsen Startbaan 42 38 80
48 Sophie Harms GAC Hilversum 63 45 41 86
49 Lisa van Kleef  Zaanland 51 37 88
50 Tess Nijland AV 23 59 46 48 94
51 Junia Roelevink Startbaan 57 49 49 98
52 May Diop Zaanland 68 52 46 98
53 Anouk Dekker GAC Hilversum 48 51 99
54 Brechtje Hoekstra GAC Hilversum 61 50 50 100
55 Lieke Pfeffer AV 23 54 47 101
56 Ilse Bosschieter Waterland 62 40 102
57 Rozemarijn Schelfhout GAC Hilversum 56 47 103
58 Annika Kolsters Tempo 66 40 106
59 Selin van der Veen AV 23 70 53 54 107
60 Anouk Lucassen GAC Hilversum 65 42 107
61 Sigrid Schaap Zuidwal 67 54 55 109
62 Lisanne Mellenbergh GAC Hilversum 72 57 53 110
63 Sara Bink GAC Hilversum 58 52 110
64 Noor Cents GAC Hilversum 69 45 114
65 Milou van 't Hof GAC Hilversum 71 56 127
66 Loïcq Koutstaal GAC Hilversum 73 58 131
Sophie Lucas av Aalsmeer 6
Khyra van Schooten DEM 24
Jennifer Griekspoor av Aalsmeer 25
Anne Kuijer DEM 27
Britte Jellema Tempo 34
Katrien Zwolle Feniks 35
Lotte Konijn  Zuidwal 35
Nora den Ouden Startbaan 38
Merel Schipper Startbaan 46
Dorieke Jonker av Aalsmeer 47
Ilana Hoek GAC Hilversum 49
Aicha Trawally Feniks 52
Sophie Roos Tempo 53
Frederique van Brederode  GAC Hilversum 55
Cynthia Roberts  GAC Hilversum 59
Hanne van Essen AV 23 60
Haley van Straten  Zaanland 60
Anne Lubbers av Aalsmeer 64
Yenna Wiinkelman GAC Hilversum 74
Isa Sparnaaij av Aalsmeer 75
Jongens Pup A.1
1 Hidde van Hekezen AAC 1 1 1 2
2 Niels Brandt  av Monnickendam   2 2 4
3 Liam Jongejan Phanos 3 3 7 6
3 Robin den Engelse AV 23 2   4 6
5 Adib Saadi  AAC   6 3 9
6 Niels van Bergen Startbaan 4 7 6 10
6 Thijs Oppewal Zaanland 5 5 5 10
8 Iver van Streijen AKU 7 20 11 18
9 Boris van Zwam GAC Hilversum 6 13   19
9 Florian Hasse Startbaan 9 10   19
9 Justin Alewijnse av Aalsmeer 10 11 9 19
9 Niels Bitter GAC Hilversum 11 8 12 19
13 Daniël Westerweel GAC Hilversum 13 9 14 22
13 Jesse Bosch Tempo 12 17 10 22
13 Ruben Lagas GAC Hilversum 8 14   22
16 Koen Tijhaar  Startbaan   21 8 29
16 Thomas Heijm av Monnickendam 14 15 15 29
18 Thomas van Willegen  av Aalsmeer   12 21 33
19 Daan Wijnand Suomi 16 18 22 34
19 Jonas Barten Tempo 21 27 13 34
21 Sieto Goudswaard Phanos 17 19 41 36
21 Wouter Betjes DEM 18   18 36
23 Steven Waasdorp av Aalsmeer 20 38 17 37
24 Mees Eduard av Aalsmeer 31 24 19 43
25 Simon Egberts GAC Hilversum 15 31 37 46
26 Daan de Vries GAC Hilversum 19 29 35 48
27 Tim van der Knaap GAC Hilversum 23 57 26 49
28 Tobias Pierik  Startbaan   30 20 50
29 Makay Vilters Atos 26 26 28 52
29 Mik Commandeur DEM 46 28 24 52
29 Vincent Bezemer Zuidwal 47 25 27 52
32 Borre Brouwer GAC Hilversum 22 46 31 53
32 Hugo Post Phanos 30   23 53
34 Marijn Walstra GAC Hilversum 32 22   54
35 Teun van Leeuwen  kav Holland   39 16 55
36 Marijn van den Berg Zaanland 27 40 30 57
37 Miquel Babeliowsky Phanos 25 44 33 58
38 Mathijs Hoogervorst  Zuidwal 23 36 59
39 Joseph Mintjes Tempo 29 55 34 63
40 Daniel Myles Startbaan 28 42 38 66
41 Youssri Reffas  AAC 43 25 68
42 Gijs Nolen AV 23 34 40 74
42 Luca Vorzillo Lloveras Phanos 38 36 74
44 Mick Engels Phanos 40 35 55 75
45 Isaiah Reckerts Feniks 24 52 76
45 Jay Jay Miedema  Feniks 37 39 76
47 Raul Arias Flete Phanos 49 33 82
48 Otis Notenboom Zuidwal 36 49 47 83
49 Ruben Bakker Startbaan 42 45 44 86
50 Thijs van den Berg GAC Hilversum 33 56 89
51 Qing Northolt GAC Hilversum 52 51 43 94
52 Auryn Ramer  Phanos 41 54 95
53 Koen Bader GAC Hilversum 53 72 42 95
54 Lou van Gogh Phanos 37 59 96
55 Milan van Dongen Phanos 45 51 96
56 Patrick Hees AV 23 41 58 99
57 Diego Rodriquez Caceres av Aalsmeer 55 54 52 106
58 Simon Broady Phanos 50 61 111
59 Tiago Mangal Feniks 58 53 111
60 Caelis de Wit Phanos 56 63 57 113
61 Rafael van den Boogert Tempo 57 71 56 113
62 Bas Wesselink  GAC Hilversum 69 48 117
63 Fabio Valle AV 23 43 75 118
64 Joaquin Fernandez Cordoba Phanos 62 62 124
65 Lars Wiedijk AKU 54 70 124
66 Teun van Loenen GAC Hilversum 63 78 61 124
67 Jochem Krans  GAC Hilversum 76 49 125
68 Tijs van der Meer GAC Hilversum 60 66 126
69 Ilia Potupchik  GAC Hilversum 73 59 132
70 Roy Ramaekers  GAC Hilversum 74 58 132
71 Bob Brekelmans  GAC Hilversum 79 63 142
72 Titiaan Kruijver  Startbaan 81 64 145
Giosué Vollaard  kav Holland 4
Thijs Appelman  Phanos 16
Teun Kloosterman Suomi 29
Tijmen de Beer  GAC Hilversum 31
Gijs de Vreugd Suomi 32
Yuri van den Berg  Zuidwal 34
Zafir Ali Atos 35
Tygo Witteveen av Aalsmeer 39
Jurre Dijkstra GAC Hilversum 44
Jens Huiberts Suomi 45
Arman Hoekstra AV 23 46
Jelle Bosma  Startbaan 47
Benjamin Bernfeld Phanos 48
Ilai van der Feen  AAC 48
Jorg Kelpin AV 23 50
Pelle van Houten  Atos 50
ALBERT MANU Feniks 51
Tariq de Rooy  Feniks 53
Marien Vermeulen av Aalsmeer 59
Jouke Hoek Suomi 60
Mika van Abbe  Phanos 60
Teis Braspenning Zaanland 61
Tygo Kievits  AAC 62
Casper van Schaardenbrug AKU 64
Niels Spierenburg  Phanos 64
Gabriel Klus  GAC Hilversum 65
Quinten Rijnen Tempo 65
Marijn de Vries  Phanos 67
Tijn Hagens  Tempo 68
Koen Bisschop  Zuidwal 77
Berens van Straten  Tempo 80
meisjes pup A.1
1 Nehissa Hendriks AV 23 1 1 1 2
2 Julia Velt GAC Hilversum 3 2   5
3 Maud te Pas Zuidwal 2 4   6
4 Maxime Zschuschen Startbaan 4 3 4 7
5 Doris Thomas AV 23 5 5 12 10
5 Britt de Graaf  DEM   7 3 10
5 Maud Bleijs GAC Hilversum 27 8 2 10
8 Rosa Bak AV 23 6   5 11
9 Inte van Kralingen GAC Hilversum 7 6 8 13
10 Tessa Yntema av Aalsmeer 8 19 9 17
11 Carmen Marzio AV 23 14 11 7 18
12 Carice Heemskerk av Aalsmeer 9 14 10 19
12 Guusje de Groot Zaanland 13 20 6 19
14 Juliette Repelaer van Driel  Phanos 12 9 14 21
15 Florien van Kesteren GAC Hilversum 23 12 11 23
16 Hannah Rebel Zuidwal 10 13   23
17 Djuna Gersen av Aalsmeer 22 16 13 29
17 Olivia Musil  Phanos   10 19 29
19 Anne Jongedijk AV 23 15 32 15 30
20 Fee Buitenhuis  AV 23 19 14   33
20 Lisa Molenaar DEM 31 17 16 33
22 Claudia Rimedia Atos 11 25 24 35
23 Lisemijn van den Bosch Phanos 18 18   36
24 Eleanor Musil Phanos 17 20 47 37
25 Kaitlyn Groot AV 23 20 34 21 41
26 Shannah Chalmers Startbaan 21 23   44
27 Ella Braun Phanos 24 22 23 45
27 Lina Cheikh Mtioui Phanos 25   20 45
29 Luna Blaauw DEM 33 29 17 46
29 Chevelle Brown  Feniks   24 22 46
31 Madelief Rave AAC 34 31 18 49
32 Alyssa Koobs Atos 16 37   53
33 Ivanka Majoor GAC Hilversum 28 30   58
34 Sylke Faber GAC Hilversum 35 28 32 60
35 Puck Bronkhorst Phanos 48 26 35 61
36 Daisy Hendriks  Feniks 36 27 63
37 Chavelle Sno Startbaan 26 37 40 63
38 Jasmijn Ketelaar Zuidwal 30 33 63
39 Hannah den Breejen  Startbaan 39 26 65
40 Imre Schipper Atos 32 34 66
41 Joanne Pique Feniks 38 31 69
42 Amber Deijkers  Zaanland 40 30 70
43 Irene Snoek  Startbaan 46 25 71
44 Lisa van den Esschert Feniks 36 36 72
45 Alisha Latchmansing Feniks 46 29 75
46 Marthe van der Meer AV 23 47 47 33 80
47 Xena Daalman av Aalsmeer 42 44 38 80
48 Giselle Oosterling  Feniks 52 28 80
49 Cato Schuitemaker AV 23 40 41 81
50 Meike Fortuin Phanos 37 44 81
51 Stanne van Camp Phanos 44 60 39 83
52 Mimosa Goudriaan Phanos 39 45 84
53 Sterre van Ewijk AV 23 52 42 43 85
54 Nikita Bons  Atos 49 37 86
55 Senna Dil  Zaanland 45 42 87
56 Lisette Wagemaker Zuidwal 43 53 46 89
57 Indy Krijthe Atos 41 50 91
58 Lize Aben GAC Hilversum 53 48 101
59 Milou Verweij Startbaan 58 58 48 106
60 Veronique Veldhuis Feniks 57 52 109
61 Julie Meulenbroek  Zuidwal 55 54 109
62 Kyra Barneveld Zuidwal 54 56 110
63 Amal Errachidi AAC 61 62 51 112
64 Tara Vlieger Feniks 60 55 115
65 Aíko Bouman Feniks 63 65 53 116
66 Claire Voschezang GAC Hilversum 56 61 117
67 Irrena Gurmu Startbaan 59 59 118
68 Floor Leeflang  Zuidwal 64 54 118
Anne Brouwer  Tempo 27
Sara Pouw AKU 29
Loes van der Linden  GAC Hilversum 35
Noa Heijmerink AV 23 41
Senne Wierenga  GAC Hilversum 43
Karlijn Greeve GAC Hilversum 45
Hind Lahri AAC 49
Luna Maij Zaanland 49
Lisette Vermeer AV 23 50
Sabine Renaud  GAC Hilversum 50
Amber de Gama Phanos 51
Zhanar Verbeeck  Tempo 51
Maura van Voornveld  AAC 57
Liselotte Struik GAC Hilversum 62
Nanayaa Owusu  Feniks 63
Zhanar Verbeeck  Tempo 66
Juliet van den Berg  Tempo 67
jongens pup A.2
1 Florian Vriezen GAC Hilversum 1 1   2
2 Luca Dooper Tempo 2 2 4 4
3 Jay Kriek Tempo 4 3 8 7
4 Senne Gisius GAC Hilversum 11 5 3 8
5 Daan Eggenkamp Phanos 6 4   10
6 Jefta van der Feen  AAC   6 6 12
7 Tijs Hollander GAC Hilversum 7 15 5 12
8 Emil de Graaf Phanos 5 8 17 13
9 Marnix Molenaar AV 23 17 7 9 16
9 Colin Alewijnse av Aalsmeer 9 12 7 16
11 Luce Wijma GAC Hilversum 8 10 11 18
12 Mick van Schaffelaar AV 23 24 9 10 19
13 Jippe van Drogenbroek  GAC Hilversum   11 12 23
14 Friso Koedijk Phanos 10 14   24
15 Willem Hammink Phanos 12 13   25
16 Wouter van Dijk AAC 13 17 16 29
16 Aidan Zorgdrager GAC Hilversum 16 17 13 29
18 Ids Kok Phanos 14   18 32
19 Kees de Waal AV 23 21 19 14 33
20 Peter Idema AKU 22 23 15 37
20 Sem de Gooijer Tempo 15 22 22 37
22 Tycho ten Hoorn Zaanland 20   19 39
23 Toon van den Hende GAC Hilversum 19 33 21 40
24 Ivo Alofsen Startbaan 25 16 41
25 Manolo Scheers AV 23 23 21 23 44
26 Bram Verdegaal AV 23 26 28 25 51
27 Luïs Pfeffer AV 23 27 24 28 51
28 Robbe Noordanus  GAC Hilversum 31 20 51
29 Splinter Van Belle  AV 23 26 27 53
30 Willem de Groot GAC Hilversum 33 20 53
31 Tijn Bruinsma  Tempo 29 24 53
32 Tibbe Teeuwen GAC Hilversum 28 32 26 54
33 Milo van der Veen AAC 32 25 57
34 Jonan Haverkamp Phanos 30 27 57
35 Robbin Gunther AKU 34 29 63
36 Reinier Ruizendaal AKU 41 35 30 65
37 Pepijn de Vries Phanos 31 34 65
38 Job Alderden av Aalsmeer 29 38 67
39 Oscar Wildner Phanos 48 30 38 68
40 Fidde van der Nagel Tempo 38 43 33 71
41 Rociano Sno Startbaan 37 40 35 72
42 Isaak Goncalves Fernandes Phanos 39 34 73
43 Casper Sollman GAC Hilversum 42 42 37 79
44 Luuk Zuurmond  Phanos 48 32 80
45 Jesse Cents GAC Hilversum 40 41 81
46 Alec Jason Timmer  Zuidwal 46 45 91
Leroy Eisden Atos 1
Ben Roest Feniks 2
Jelmer de Gauw Zaanland 3
Lars Weeber Suomi 18
Milo Thielman GAC Hilversum 31
Romain Middag Phanos 35
Casper Hoekstra  AV 23 36
Noah van Teunenbroek Phanos 36
Rick de Haan Suomi 36
Jasper van Heusden  Atos 37
Quin Spieker  GAC Hilversum 39
Storm Everts Phanos 43
Wilhelm Burger AKU 44
Iggy Kuijl  Tempo 44
Bas Oosterhuis AV 23 45
Jesse Hoekstra  Feniks 46
Sven Dekker Atos 47
Olivier van de Klant  DEM 47
meisjes pup A.2
1 Rosalie Schouten Tempo 1 1 1 2
2 Sophie van der Schoot GAC Hilversum   2 2 4
3 Pam de Kruif AV 23 4 3 4 7
4 Jiske Terpstra Tempo 3 7 5 8
5 Lotte Pos GAC Hilversum 5 4   9
6 Paula Kliphuis GAC Hilversum 7   3 10
7 Tess van Zuilen Phanos 9 6 6 12
7 Zita Maxime Kloos Tempo 2 17 10 12
9 Belle Van Der Putten AV 23 15 5 8 13
9 Juna van der Waall av Aalsmeer 6   7 13
11 Emmelie Pos GAC Hilversum 8 11   19
12 Esmee Meering AKU 10   11 21
13 Tess Verwer av Monnickendam 20 8 14 22
14 Jiska Welp GAC Hilversum 14   9 23
15 Mette Smithuis av Aalsmeer 12 33 12 24
16 Charlotte Buwalda Phanos 28 12 13 25
17 Nora van Seventer Phanos 18 13 15 28
18 Fanny den Uyl Startbaan 17 22 16 33
19 Nina Croockewit Phanos 19 15 21 34
20 Emilie Potjer Phanos   18 17 35
20 Helene di Bucchianico Tempo 11   24 35
22 Cecilia Kuipers Phanos 23 16   39
23 Tess Janssen GAC Hilversum 22 26 18 40
24 Nicky Verlaan av Aalsmeer 21   23 44
25 Lotte Kes AKU 25 23 25 48
25 Senna Stokman av Aalsmeer 26 34 22 48
27 Hannah Nijkamp GAC Hilversum   32 19 51
28 Rosan de Jong AAC 24 28 45 52
28 Linde Nijssen Suomi 27 25   52
30 Janneke Wattel GAC Hilversum 33   20 53
31 Hawwa Ringma Phanos 24 30 54
32 Veronique van Weldam Phanos 29 38 26 55
33 Anne Dijkhuizen Tempo 27 28 55
34 Eva Bijl AV 23 37 20 57
35 Floor Nelissen Suomi 31 45 29 60
36 Sophie Franssen Zuidwal 30 30 60
37 Joy Kuiper Waterland 35 27 62
38 Vere de Bruijn AV 23 29 39 68
39 Naomy Kales AV Haarlem 38 52 32 70
40 Milou van den Berg Phanos 37 33 70
41 Julia Janssen Atos 34 46 38 72
42 Dinisha Overvliet GAC Hilversum 44 36 36 72
43 Kyra Bonte av Monnickendam 39 43 34 73
44 Janne Wever AV 23 41 35 76
45 Iris Mackaaij GAC Hilversum 36 42 40 76
46 Floor Bakker Zaanland 47 31 78
47 Pien Putter GAC Hilversum 43 40 41 81
48 Julia van Luinen AKU 35 49 84
49 Simone Roos Startbaan 44 42 86
50 Kaya Donk Tempo 49 51 43 92
51 Marjolein Schelfhout GAC Hilversum 47 53 100
52 Emily Ekelschot AKU 51 50 101
53 Maureen Owusu Feniks 55 46 101
54 Lidewij Schaap Zuidwal 53 59 48 101
55 Elin Doorduijn GAC Hilversum 48 54 102
56 Lale Berk AV 23 57 57 49 106
57 Jordan Burleson AV 23 61 51 112
58 Myra Eimers Feniks 52 63 115
59 Fei Lammerts van Bueren Zuidwal 54 64 118
60 Marit Roosendaal GAC Hilversum 55 65 120
Juliette Bottelier AV 23 9
Fenna Jongstra AV 23 10
Janneke de Kemp Phanos 13
Lilo Bouma Phanos 14
Elise Bolech Startbaan 16
Pien van der Molen Tempo 19
Isabelle Koorn AKU 21
Lisanne Noman Zuidwal 31
Fenna Schneider AKU 32
Veerle Cool Waterland 37
Mette Albers Tempo 39
Isa Aaij Tempo 40
Coco de Jong av Monnickendam 41
Lente Schrijver Phanos 42
Rani Bean Phanos 44
Nova Petri AV 23 45
Zene Hakkenes Phanos 46
Summer Sligtenhorst Tempo 47
Lotta pieter Buis AV 23 48
Sela van Waveren av Monnickendam 50
Nouhou Barry GAC Hilversum 50
Qing Northolt  GAC Hilversum 52
Koen Bader  GAC Hilversum 53
Lars Wiedijk  AKU 54
Diego Rodriguez Caceres  av Aalsmeer 55
Sherida Cats AKU 56
Lisa Brandt av Monnickendam 56
Maureen Owusu  Feniks 56
Caelis de Wit  Phanos 56
Rafael van den Boogert  Tempo 57
Merit Buijks AKU 58
Nienke van de Hoef Tempo 58
Tijs van der Meer  GAC Hilversum 60
Yfke Hagens Tempo 60
Jordan Burleson  AV 23 62
Sofia ter Brugge Zuidwal 62
Teun van Loenen  GAC Hilversum 63
Sofia ter Brugge  Zuidwal 63

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.02.2017