Cross competitie, regio 1 t.m. 5
4 februari 2017
av Zeewolde
Zeewolde
poule Zuid


gecorrigeerd 15 februari 2017
Jongens junioren A 4000m
1 Luc Velzeboer 1998 Almere '81 18:29
2 Leon Huiszoon 1999 Triathlon 19:14
3 Hugo van der Ploeg 1999 Clytoneus 19:53
4 Menno Dieke 1998 Triathlon 20:12
5 Reinder Prince 1999 Triathlon 20:35
6 Ids Biemans 1998 Atverni 21:46
7 Yannick Tourne 1999 Triathlon 22:27
8 Boris Sierink 1999 AV Zeewolde 24:28
9 Clifton Martendorp 1999 Spirit Lelystad 24:45
10 Marouane Amine 1999 Spirit Lelystad 27:19
Jongens junioren B 5000m
1 Kelvin Baartwijk 2000 Almere '81 18:33
2 Jesse Fokkenrood 2002 Atverni 18:48
3 Chaske van Rijnsoever 2000 Hellas 20:00
4 Finn van den IJssel 2001 Spirit Lelystad 20:23
5 Viggo Parol 2002 Atverni 20:50
6 Nial van der Steeg 2000 Atverni 21:17
7 Stef Ploeg 2001 Pijnenburg 21:50
8 Max van Rhijn 2001 BAV 22:02
9 Lucas Stolk 2000 Pijnenburg 22:47
10 Sybren Kiewiet 2000 Hellas 23:00
11 Jasper van den Berg 2001 Hellas 23:03
12 Faas van der Ven 2001 Triathlon 23:12
13 Koen Roskamp 2001 BAV 23:19
14 Wessel Terpstra 2001 BAV 23:27
15 Remco Martens 2002 BAV 23:38
16 Xiong Vosslamber 2001 AV Zeewolde 25:14
17 Lennert Oosterbaan 2001 Altis 25:40
18 Enno Braaksma 2000 Pijnenburg 26:02
Meisjes junioren A 3000m
1 Jasmijn Bakker 1999 Triathlon 11:36
2 Odile Verzantvoort 1998 Triathlon 14:28
3 Nienke Heida 1998 Clytoneus 15:13
Meisjes junioren B 3000m
1 Madelief Kok 2000 Triathlon 12:05
2 Ynte Biemans 2000 Atverni 12:13
3 Lotte Jacobsen 2001 Pijnenburg 13:41
4 Rosa Hulsman 2000 Altis 13:47
5 Nadine de Vries 2001 Clytoneus 13:48
6 Esther Spruit 2000 Phoenix 15:20
7 Evelijn van Hilten 2001 Clytoneus 15:20
8 Anahera Tahapary 2001 Clytoneus 16:44
9 Carlijn Helder 2000 Clytoneus 17:54
Jongens junioren C 3500m
1 Stijn van Essen 2002 Altis 15:05
2 Tim de Wild 2003 Hellas 15:10
3 Camiel Colen 2002 Hellas 15:15
4 Max van Liempdt 2003 Almere '81 15:18
5 Ingmar Samuel Veltman 2002 Triathlon 15:25
6 Joey Daselaar 2003 Pijnenburg 15:42
7 Timo Mols 2002 Altis 16:01
8 Danil Vink 2002 U-Track 16:11
9 Rens Versnel 2002 Triathlon 16:14
10 Hugo Jansen 2003 Clytoneus 16:16
11 Chai de Bruijne 2002 Atverni 16:18
12 Stijn Verheij 2003 U-Track 16:23
13 Djimon de Groot 2003 Almere '81 16:30
14 Mal Plasschaert 2003 Almere '81 16:34
15 Anton van Triest 2003 Clytoneus 16:34
16 Jouke Westerhof 2003 AV Zeewolde 16:40
17 Tim Weber 2003 Almere '81 16:48
18 Mark Hollestelle 2003 Triathlon 16:49
19 Lennert Berentsen 2003 Altis 16:50
20 Tycho Vink 2003 Altis 16:50
21 Roeland van der Ploeg 2002 Clytoneus 16:53
22 Nathan Oerlemans 2003 Altis 17:01
23 Jasper Takens 2003 Almere '81 17:27
24 Jibbe Teeuwisse 2003 Triathlon 17:27
25 Joost Stemerding 2003 Triathlon 17:31
26 Ruben Meijer 2003 Pijnenburg 17:37
27 Eric Glas 2003 Spirit Lelystad 17:49
28 Jitse Viersen 2002 Hellas 17:52
29 Ivo van der Harst 2002 Altis 18:02
30 Rick van Heezik 2003 Almere '81 18:05
31 Jelle Swaanen 2003 Altis 18:06
32 Danny Roos 2003 Altis 18:13
33 Jasper Bertrand 2002 Hellas 18:20
34 Niels Bakker 2002 Altis 18:28
35 Sacha Vucinec 2002 Altis 18:32
36 Jorg Bomas 2003 Altis 18:56
37 Floran Groot 2002 BAV 19:19
38 Luca Lambooy 2003 Triathlon 19:47
39 Joppe Bakker 2003 Clytoneus 19:57
40 Kars van Reeuwijk 2003 Fit 20:05
41 Sander Verbeek 2002 Clytoneus 20:09
42 Koen Overbeek 2003 Altis 20:13
43 Stef Vermeulen 2002 Pijnenburg 20:16
44 Ivo Straten 2003 Hellas 20:33
45 Jeroen Visser 2003 Atverni 20:34
46 Ties van Bakel 2003 Triathlon 20:52
47 Bart Huizinga 2003 Altis 20:54
Meisjes junioren C 2000m
1 Tamar Veltman 2003 Almere '81 7:55
2 Sara Schouten 2003 Atverni 7:55
3 Sanne Schouten 2003 Atverni 8:23
4 Esra Zijderlaan 2002 Atverni 8:24
5 Nine Immink 2002 Triathlon 8:27
6 Robin Dreyling 2002 Almere '81 8:27
7 Isa van Heezik 2002 Almere '81 8:29
8 Britt Jager 2003 Altis 8:40
9 Carmen Huikeshoven 2003 Altis 8:55
10 Hieke van Rijnsoever 2002 Hellas 8:56
11 Janneke van Hofslot 2003 Altis 8:58
12 Puk Poulijn 2003 Altis 8:59
13 Marleen van Beers 2003 Altis 9:07
14 Lois Kok 2003 Altis 9:08
15 Noa Harteman 2003 AV Zeewolde 9:19
16 Aniek Kothman 2003 Altis 9:21
17 Noor Schepers 2002 Altis 9:22
18 Dana Buitenhuis 2003 AV Zeewolde 9:30
19 Rixt Vos 2003 Clytoneus 9:30
20 Simone Zweers 2002 Pijnenburg 9:33
21 Amanda Buijtenhuis 2002 Pijnenburg 9:34
22 Maaike Heida 2002 Clytoneus 9:40
23 Maureen van Solinge 2002 U-Track 9:40
24 Sanne Bakker Schut 2003 Triathlon 9:41
25 Joanne van der Poel 2002 Phoenix 9:42
26 Emma van de Beek 2002 BAV 9:43
27 Ines van den Berg 2002 Phoenix 9:45
28 Jitske van Helden 2003 Triathlon 9:48
29 Manon de Bruin 2002 Altis 9:58
30 Marit Jansons 2003 Triathlon 10:01
31 Chaja Plochg 2003 Triathlon 10:08
32 Nadia de Keijzer 2003 BAV 10:11
33 Isabel Cola 2002 Triathlon 10:12
34 Katelijne van den Brink 2002 Triathlon 10:13
35 Rosalie Mutgeert 2002 Pijnenburg 10:18
36 Paula Lots 2003 U-Track 10:23
37 Hannah Garritsen 2003 Clytoneus 10:27
38 Fleur Bakker Schut 2002 Triathlon 10:28
39 Veerle de Wit 2003 Triathlon 10:28
40 Beyza Kazmiroglu 2003 BAV 10:31
41 Cerique Rijerkerk 2002 AV Nijkerk 10:32
42 Lieke Borremans 2002 Altis 10:32
43 Rianne de Leeuw 2002 Altis 10:33
44 Kirsten Medema 2002 Altis 10:39
45 Kaixin Tensen 2003 Triathlon 11:02
46 Lisa Stolk 2002 Altis 11:19
47 Tamar Olthof 2002 Fit 11:43
48 Marit van Gageldonk 2003 Altis 11:43
49 Amber Pieterse 2002 BAV 12:18
50 Iris van Gisbergen 2002 BAV 12:46
Jongens junioren D2 2000m
1 Rick van der Meer 2004 AV Zeewolde 8:17
2 William Knol 2004 Hellas 8:26
3 Danil van der Poel 2004 Phoenix 8:27
4 Gies Oude Brunink 2004 Fit 8:38
5 Ralph-Karsten van der Vli 2004 Pijnenburg 8:42
6 Thomas Schols 2004 Atverni 8:44
7 Bas van Groenestein 2004 Almere '81 8:44
8 Hidde Woldendorp 2004 Atverni 9:00
9 Erik Cana 2004 Spirit Lelystad 9:09
10 Julian Dorresteijn 2004 Pijnenburg 9:13
11 Luc Nederpel 2004 Atverni 9:14
12 Jonah Broer 2004 Triathlon 9:17
13 Pier van der Ploeg 2004 Triathlon 9:18
14 Bo Wierts 2004 BAV 9:19
15 Jonas Kole 2004 Altis 9:21
16 Oscar Meijer 2004 Altis 9:21
17 Floris van Schagen 2004 Triathlon 9:24
18 Mats Roskamp 2004 BAV 9:25
19 Sem Kleijne 2004 Fit 9:28
20 Tijmen Hoogendoorn 2004 BAV 9:29
21 Gijs Broere 2004 Triathlon 9:39
22 Tim Beune 2004 Altis 9:42
23 Joscha Giesen 2004 BAV 9:43
24 Sverre Meesters 2004 Altis 9:43
25 Jort Mol Lous 2004 BAV 9:46
26 Iker Bruggink 2004 Phoenix 9:47
27 Nico Kalmeijer 2004 Phoenix 9:48
28 Wouter Bakker 2004 Phoenix 9:53
29 Jip de Greef 2004 Altis 10:04
30 Rens van Rhijn 2004 BAV 10:05
31 Hugo van Westerneng 2004 Triathlon 10:10
32 Dinand te Pas 2004 BAV 10:10
33 Sven Keler 2004 Clytoneus 10:11
34 Storm Schifflers 2004 Clytoneus 10:11
35 Alexander Kok 2004 BAV 10:17
36 Koen van der Linde 2004 Altis 10:22
37 Sven Herber 2004 Hellas 10:41
38 Lars Bgels 2004 Altis 11:29
39 Tim Rell 2004 Phoenix 12:45
Jongens junioren D1 2000m
1 Senna Kampinga 2005 AV Zeewolde 8:04
2 Meije Bosma 2005 Hellas 8:05
3 Lars Molenkamp 2005 Almere '81 8:12
4 Juan Zijderlaan 2005 Atverni 8:26
5 Nathan Houwaard 2005 Triathlon 8:37
6 Levi Posthuma 2005 Altis 8:48
7 Marijn van der Harst 2005 Altis 8:49
8 Joost Berkhof 2005 Triathlon 8:51
9 Mats Medema 2005 Altis 8:54
10 Mathijs Kwakman 2005 Pijnenburg 8:58
11 Luciano van den Heuvel 2005 Almere '81 9:00
12 Marcello van den Heuvel 2005 Almere '81 9:04
13 Finn van der Maas 2005 Fit 9:09
14 Yuri Stolk 2005 Pijnenburg 9:10
15 Jesse van de Beek 2005 BAV 9:10
16 Arvid Jansons 2005 Triathlon 9:17
17 Sam van Burgsteden 2005 Triathlon 9:19
18 Ties Waterman 2005 Fit 9:23
19 Tim Niezink 2005 Pijnenburg 9:28
20 Simon Lodewijk 2005 AV Zeewolde 9:28
21 Koen van Eden 2005 Spirit Lelystad 9:33
22 Joris IJzinga 2005 Altis 9:43
23 Bas Noordhoek 2005 Atverni 9:47
24 Milan Emo 2005 Atverni 9:56
25 Jorn Heijmeskamp 2005 Altis 9:56
26 Hidde Boerema 2005 Atverni 9:57
27 Senna Heijl 2005 Almere '81 10:05
28 Levi van Ramselaar 2005 AV Zeewolde 10:08
29 Lucas van den Breemer 2005 Pijnenburg 10:08
30 Leon Jonker 2005 Altis 10:13
31 Jonathan Hueting 2005 Hellas 10:13
32 Mike van Doorn 2005 Atverni 10:19
33 Siebe Westerhof 2005 AV Zeewolde 10:23
34 Luka Faase 2005 Pijnenburg 10:27
35 Ivo Zoomer 2005 Triathlon 10:31
36 Ivo Rots 2005 Altis 10:33
37 Kenan van der Kooij 2005 Altis 10:51
38 Remy Vink 2005 Altis 11:12
39 Marten Krikken 2005 BAV 11:25
40 Yahir Strang 2005 Altis 11:25
41 Guus Veenvliet 2005 AV Zeewolde 12:03
42 Mitchel van Dam 2005 AV Zeewolde 12:25
Meisjes junioren D2 1500m
1 Nynke Streppel 2004 Fit 6:56
2 Norah van Kippersluis 2004 Pijnenburg 7:02
3 Luna Zimnik 2004 Clytoneus 7:09
4 Marlot Groeneweg 2004 Altis 7:13
5 Eva van Ieperen 2004 Pijnenburg 7:15
6 Meike Stoter 2004 Triathlon 7:24
7 Elle Meijer 2004 Almere '81 7:25
8 Eva Kroon 2004 Altis 7:26
9 Nina van der Vat 2004 Triathlon 7:30
10 Marinka Schuurman 2004 Altis 7:34
11 Myrthe Martens 2004 Altis 7:37
12 Dilay Yandi 2004 Almere '81 7:39
13 Jona Kuijt 2004 Almere '81 7:44
14 Nora Kwakman 2004 Triathlon 7:48
15 Emma Kamer 2004 Hellas 7:51
16 Lisanne Boot 2004 Hellas 7:54
17 Femke Leguit 2004 Almere '81 7:54
18 Janna de la Croix 2004 Triathlon 7:57
19 Jetske Meijer 2004 Altis 8:02
20 Coos Veldpaus 2004 Phoenix 8:08
21 Evy Post 2004 Triathlon 8:10
22 Imke Boersma 2004 Phoenix 8:10
23 Isabel Kerstholt 2004 Altis 8:11
24 Marloes Bosman 2004 Hellas 8:17
25 Daan Blijenberg 2004 Triathlon 8:20
26 Silke Mensink 2004 Triathlon 8:21
27 Jolijn Stemerdink 2004 Triathlon 8:23
28 Naomi Post 2004 Altis 8:26
29 Hanna Latour 2004 Triathlon 8:30
30 Dagmar Schepers 2004 Altis 8:37
31 Amber Brouwer 2004 Altis 8:45
32 Mirthe van den Tweel 2004 AV Nijkerk 8:49
33 Lieke Koene 2004 Altis 8:50
34 Indira Hassen 2004 Altis 8:59
35 Robin van der Have 2004 Altis 9:05
36 Rilana Duynstee 2004 Spirit Lelystad 9:06
37 Eva Schrooten 2004 Altis 9:07
38 Ynske van de Poll 2004 Altis 10:01
39 Elka Wybenga 2004 Altis 11:02
Meisjes junioren D1 1500m
1 Selina Franken * 2005 AV Zeewolde 6:43
2 Loes Kempe 2005 Altis 6:54
3 Merel Veltman 2005 Almere '81 7:10
4 Janna van de Coevering 2005 Fit 7:14
5 Shantell Egbon 2005 Almere '81 7:24
6 Febe Bakker 2005 BAV 7:35
7 Anniek Triest 2005 Clytoneus 7:37
8 Isa van Sintemaartensdijk 2005 Triathlon 7:37
9 Maartje Rinsema 2005 Altis 7:38
10 Mirthe Heinen 2005 Pijnenburg 7:39
11 Nora Stemerding 2005 Triathlon 7:49
12 Lotte Stam 2005 Altis 7:50
13 Iza de Waal * 2005 AV Zeewolde 7:52
14 Fianne de Boer 2005 Altis 7:55
15 Lauren van Beuningen 2005 Pijnenburg 7:56
16 Jasmijn Post 2005 Altis 7:58
17 Katya Stappers 2005 Altis 8:00
18 Joyce Bakker Schut 2005 Triathlon 8:02
19 Emma Swaanen 2005 Altis 8:02
20 Pleun van Raaij 2005 Almere '81 8:03
21 Merel Wassenaar 2005 Phoenix 8:05
22 Lidewij Boddeke 2005 Hellas 8:07
23 Rene van de Mast 2005 Altis 8:09
24 Emma Landman 2005 Triathlon 8:09
25 Amber Staal 2005 Altis 8:11
26 Isabella Frissen 2005 Hellas 8:13
27 Selma Martens 2005 Altis 8:18
28 Floor Zijlstra 2005 Altis 8:21
29 Anoek van Hal 2005 Hellas 8:23
30 Elieke Kars 2005 AV Zeewolde 8:24
31 Xanthe Pool 2005 Pijnenburg 8:25
32 Berber Schaap 2005 AV Zeewolde 8:30
33 Keziah Orie 2005 Altis 8:31
34 Sasha Klein 2005 Altis 8:32
35 Lotte Buitenkamp 2005 Altis 8:33
36 Senna Vroemen 2005 Triathlon 8:39
37 Anissa Toumi 2005 Triathlon 8:39
38 Cato Velstra 2005 BAV 8:39
39 Anouk Overgoor 2005 Hellas 8:50
40 Agatha Nijman 2005 Atverni 8:51
41 Dana Goris 2005 Atverni 8:52
42 Floor Smelt 2005 AV Zeewolde 8:55
43 Yke Sevensma 2005 Hellas 8:57
44 Dionne Eichhorn 2005 Pijnenburg 9:01
45 Myla Legall Melendez 2005 Pijnenburg 9:03
46 Donna Schomaker 2005 Altis 9:05
47 Lieke Bakker 2005 Triathlon 9:06
48 LInde Grimm 2005 Triathlon 9:11
49 Erica de Lange 2005 Spirit Lelystad 9:12
50 Anika van der Wolf 2005 Altis 9:15
51 Lola Uffels 2005 Altis 9:16
52 Tara Beckers 2005 Altis 10:22
53 Indyra Jonkers 2005 Triathlon 11:38
* niet in ploegenklassement (art 7.e)
Jongens pupillen mini 1000m
1 Thomas Eykhout 2010 Atverni 4:45
2 Jari Goudena 2010 Clytoneus 4:56
3 Casper Holterhues 2010 Altis 4:59
4 Guus van de Burgwal 2010 Altis 5:00
5 Jurne Haklander 2010 Fit 5:10
6 Vince van Geffen 2010 BAV 5:35
7 Rubin Michiels 2010 Clytoneus 5:47
8 Xavi van der Vliet 2010 Pijnenburg 5:50
9 Nout Kroeze 2010 Altis 5:56
10 Siem van den Akker 2010 Pijnenburg 6:11
11 Luca van Haren 2010 Pijnenburg 6:21
Meisjes pupillen mini 1000m
1 Valerie van Keulen 2010 Clytoneus 4:23
2 Carina Pastoor 2010 AV Zeewolde 4:36
3 Stella Paulusma 2010 Triathlon 4:38
4 Guusje Hoogerbrugge 2010 Clytoneus 4:43
5 Elske Dullink 2010 Altis 4:47
6 Leena van Dijk 2010 U-Track 5:04
7 Eva Buitenkamp 2010 Altis 5:07
8 Sacha Walgers 2010 Pijnenburg 5:08
9 Jayda Verhaar 2010 Pijnenburg 5:11
10 Caitlin Arends 2010 AV Zeewolde 5:22
11 Roos de Jong 2010 Pijnenburg 5:23
12 Luna Meinten 2011 AV Zeewolde 5:28
13 Itske van der Ploeg 2010 Triathlon 5:30
14 Thiara Sern 2010 BAV 5:43
15 Hanne van der Meer 2010 Altis 5:49
16 Julia Pronk 2011 Atverni 6:24
Jongens pupillen C 1000m
1 Henry Nicolaas 2009 Altis 4:01
2 Casper Slagt 2009 Altis 4:13
3 Gijs Merckx 2009 Almere '81 4:17
4 Daan Beeks 2009 Altis 4:31
5 Taeke Doevendans 2009 Triathlon 4:35
6 Pelle de Raad 2009 Altis 4:39
7 Jens van de Wetering 2009 Triathlon 4:40
8 Robin Meinten 2009 AV Zeewolde 4:42
9 Tijn Zwart 2009 Pijnenburg 4:43
10 Samuel Post 2009 Altis 4:46
11 Twan Hulsman 2009 Altis 4:49
12 Lucas van Lien 2009 AV Zeewolde 4:51
13 Lode Sanders 2009 Phoenix 4:52
14 Kyano Lankreijer 2009 BAV 4:55
15 Sep van Diepen 2009 Triathlon 4:56
16 Benjamin Elugamhe 2009 Spirit Lelystad 4:57
17 Hugo van Rens 2009 BAV 4:57
18 Kjell Berends 2009 BAV 5:02
19 Liu Spijker 2009 Triathlon 5:02
20 Danil van Schaijik 2009 Fit 5:03
21 Brent Schifflers 2009 Clytoneus 5:03
22 Jasper van Eck 2009 Atverni 5:04
23 Rolan Iking 2009 Altis 5:05
24 Nils Medema 2009 Altis 5:07
25 Bouke Streefland 2009 Pijnenburg 5:09
26 Niels Dusoswa 2009 Atverni 5:09
27 Thomas Pronk 2009 Atverni 5:10
28 Sebastiaan Boonstra 2009 Triathlon 5:11
29 David Louwe Kooijmans 2009 Altis 5:12
30 Alex Dijkhuizen 2009 BAV 5:14
31 Ruben van Rossum 2009 BAV 5:18
32 Floris Meeuwsen 2009 Hellas 5:19
33 Mels van Stratum 2009 Triathlon 5:19
34 Sven Dekker 2009 Clytoneus 5:19
35 Damian Scholten 2009 Triathlon 5:21
36 Tygo Pureveen 2009 Pijnenburg 5:23
37 Oscar Jongema 2009 AV Zeewolde 5:25
38 Huub Overgoor 2009 Hellas 5:25
39 Ruben Baartmans 2009 Altis 5:26
40 Floris Valkonet 2009 Triathlon 5:27
41 Bas van der Schriek 2009 Altis 5:28
42 Maarten Koop 2009 Altis 5:29
43 Kevin Schwarts 2009 Spirit Lelystad 5:32
44 Simon Pot 2009 Phoenix 5:35
45 Mees Blijenberg 2009 Triathlon 5:36
46 Ivar Vink 2009 Phoenix 5:36
Meisjes pupillen C 1000m
1 Dot Pouw 2009 BAV 4:28
2 Laura Duits 2009 Pijnenburg 4:29
3 F Legall Melendez 2009 Pijnenburg 4:41
4 Britte Wijnberger 2009 Pijnenburg 4:41
5 Anna Strang van Hees 2009 Pijnenburg 4:55
6 Jette de Jonge 2009 BAV 4:58
7 Lotus Veltman 2009 Altis 5:01
8 Lenne Meijer 2009 Spirit Lelystad 5:02
9 Zahra de Vries 2009 Spirit Lelystad 5:02
10 Noena van den Berg 2009 Almere '81 5:03
11 Anniek Mateman 2009 Triathlon 5:04
12 Neva van der Woude 2009 Hellas 5:06
13 Ruth Koelewijn 2009 Almere '81 5:07
14 Thiebe van Doorn 2009 Triathlon 5:10
15 Isa Devick 2009 Altis 5:11
16 Roos Kempe 2009 Altis 5:14
17 Floor van Drumpt 2009 Altis 5:16
18 Evi Faase 2009 Pijnenburg 5:19
19 Fiene Vos 2009 Triathlon 5:19
20 Lieke Berfelo 2009 Altis 5:20
21 Minke Wildeman 2009 Triathlon 5:21
22 Kathelijne ter Huurne 2009 U-Track 5:22
23 Roos Trip 2009 BAV 5:22
24 Brechtje Klos 2009 Spirit Lelystad 5:33
25 Laura van Maanen 2009 BAV 5:36
26 Isabelle Lankreijer 2009 BAV 5:38
27 Merlin Veldhuis 2009 Altis 6:14
28 Inge Duurland 2009 AV Nijkerk 6:20
Jongens pupillen B 1250m
1 Florijn van der Vliet 2008 Pijnenburg 4:57
2 Tim van de Burgwal 2008 Altis 5:01
3 Tjalling van Leerdam 2008 Phoenix 5:08
4 Dim Petrusma 2008 Altis 5:16
5 Rick Winkelman 2008 Spirit Lelystad 5:18
6 Sami Benali 2008 Atverni 5:18
7 Twan Goudena 2008 Clytoneus 5:22
8 Bjorn Klein 2008 AV Zeewolde 5:25
9 Silvan van Hussel 2008 AV Nijkerk 5:25
10 Tijn van der Grijp 2008 Altis 5:30
11 Stijn Bruinsma 2008 AV Zeewolde 5:31
12 Mike Kragten 2008 Altis 5:32
13 Niels Karel 2008 Altis 5:33
14 Luc Breton 2008 Fit 5:33
15 Chris de Jong 2008 Pijnenburg 5:34
16 Pieter van der Zee 2008 Hellas 5:34
17 Lars Beijk 2008 Phoenix 5:35
18 Colin Hueting 2008 Hellas 5:37
19 Floris Kamer 2008 Hellas 5:38
20 Mick Frerix 2008 Triathlon 5:38
21 Nodin Schoonderwoerd 2008 Pijnenburg 5:39
22 Luuk van Burgsteden 2008 Triathlon 5:39
23 Senne Wissink 2008 Spirit Lelystad 5:49
24 Neville Albertzoon 2008 ATHLOI 5:49
25 Stijn Kroeze 2008 Altis 5:50
26 Noam Michiels 2008 Clytoneus 5:52
27 Boris Dix 2008 U-Track 5:55
28 Joris Lamaker 2008 Altis 5:55
29 Mathijs Bakker 2008 Almere '81 5:56
30 Thijmen Hatzmann 2008 BAV 5:57
31 Jarik Smit 2008 AV Zeewolde 5:58
32 David Knuth 2008 Altis 5:59
33 Kevin Vleerlaag 2008 Hellas 6:00
34 Ilian van Schaik 2008 Phoenix 6:00
35 Jop van den Hoorn 2008 Triathlon 6:01
36 Ben Lensing 2008 Triathlon 6:01
37 Tim van Kan 2008 Almere '81 6:07
38 Sijmen van der Harst 2008 Altis 6:09
39 Efram Copinga 2008 Hellas 6:10
40 Jeppe Meesters 2008 Altis 6:12
41 Justin van Dam 2008 AV Zeewolde 6:14
42 Aron Taanman 2008 BAV 6:20
43 Marijn de Vries 2008 Clytoneus 6:21
44 Jurre Schoenmakers 2008 Altis 6:23
45 Floris van Baar 2008 Atverni 6:23
46 Ties Kok 2008 Pijnenburg 6:25
47 Quin Haveman 2008 U-Track 6:29
48 Quintin Landskroon 2008 Altis 6:31
49 Fedde van den Bos 2008 Triathlon 6:34
50 Alain Tourne 2008 Triathlon 6:37
51 Ronan Moquette 2008 Fit 6:40
52 Jonne Velstra 2008 BAV 6:43
53 Pierre Verhoosel 2008 Triathlon 6:44
54 Jurian Hoving 2008 AV Zeewolde 6:44
55 Tom Westdijk 2008 Altis 6:45
56 Teun Heijerman 2008 Altis 6:50
57 Tycho van Hussel 2008 AV Nijkerk 6:50
58 Liam van Geffen 2008 BAV 6:52
Meisjes pupillen B 1250m
1 Romy Bendanon 2008 Triathlon 5:19
2 Iris van Eerde 2008 AV Zeewolde 5:24
3 Noortje Zwaal 2008 Altis 5:27
4 Epy Beerse 2008 Almere '81 5:31
5 Linde Zijlstra 2008 Altis 5:31
6 Roos Verblauw 2008 Altis 5:31
7 Mette Wiggers 2008 Triathlon 5:35
8 Marit Kleijnen 2008 Pijnenburg 5:37
9 Yara Keers 2008 Fit 5:39
10 Ronja van Oostenbrugge 2008 Fit 5:40
11 Eva Wagemakers 2008 Altis 5:42
12 Florine Marksch 2008 Altis 5:42
13 Donna Lokhorst 2008 Altis 5:43
14 Karlijn Koop 2008 Altis 5:46
15 Vere Ingram 2008 Fit 5:48
16 Olivia Visser 2008 BAV 5:49
17 Sija Sikkema 2008 U-Track 5:50
18 Marlou Pronk 2008 BAV 5:53
19 Jade Broer 2008 Triathlon 5:54
20 Mette van der Veen 2008 Pijnenburg 5:56
21 Alessia Fanou 2008 Pijnenburg 6:00
22 Meinou de Jong 2008 Triathlon 6:02
23 Esmee Staal 2008 Altis 6:04
24 Sarah-Jane de Bruijne 2008 Altis 6:06
25 Judith Sjenitzer 2008 Pijnenburg 6:08
26 Giulia Invernizzi 2008 Hellas 6:08
27 Philippa Faase 2008 Fit 6:10
28 Noa Schut 2008 Altis 6:15
29 Karlijn Mossink 2008 Altis 6:16
30 Inge Kleijs 2008 Atverni 6:18
31 Nena Verdonk 2008 Phoenix 6:23
32 Rosalie Kriek 2008 AV Zeewolde 6:26
33 Ellen Jeltje Wieringa 2008 Triathlon 6:28
34 Milou Veldhuis 2008 Pijnenburg 6:29
35 Yfke van der Meer 2008 Altis 6:30
36 Dominique Poelhekke 2008 AV Zeewolde 6:33
37 Mayke van Lieshout 2008 Triathlon 6:41
38 Nico de Haan 2008 Triathlon 6:42
39 Elise van Doorn 2008 Atverni 6:43
40 Lisa Kerkhoff 2008 Pijnenburg 6:45
41 Majken Berends 2008 BAV 6:51
42 Lois Rijnders 2008 Altis 6:54
43 Juno Kapelle 2008 Triathlon 6:57
44 Clarice van der Zanden 2008 Altis 7:05
45 Fleur Emo 2008 Atverni 7:11
46 Fenne Boudewijns 2008 Pijnenburg 7:25
47 Jorieke van Duinen 2008 BAV 7:40
Jongens pupillen A1 1500m
1 Nario Renfurm 2007 Almere '81 6:54
2 Sybe van Dijk 2007 U-Track 6:57
3 William van Triest 2007 Clytoneus 7:03
4 Daniel Boendermaker 2007 Hellas 7:31
5 Quirijn Pastoor 2007 AV Zeewolde 7:32
6 Teun Merckx 2007 Almere '81 7:34
7 Jelle van der Heijden 2007 Altis 7:37
8 Tycho de Vries 2007 Spirit Lelystad 7:41
9 Marnix Lorist 2007 Almere '81 7:42
10 Noah Groen in 't Wout 2007 Clytoneus 7:43
11 Bjrn Engel 2007 Almere '81 7:44
12 Lars Bergmann 2007 Triathlon 7:45
13 Guus Boorsma 2007 Altis 7:45
14 Roemer de Jong 2007 Triathlon 7:47
15 Jochem Klein 2007 Altis 7:47
16 Benjamin Gotte 2007 Triathlon 7:48
17 Rens Kelder 2007 Triathlon 7:49
18 Menno Hoornstra 2007 ATHLOI 7:53
19 Jasper Bouw 2007 Altis 7:54
20 Bram Goossens 2007 Atverni 7:58
21 Arvin Bronder 2007 Altis 8:01
22 Jente van Geest 2007 Altis 8:06
23 Brigt van Apeldoorn 2007 Triathlon 8:14
24 Bas Dalmaijer 2007 BAV 8:21
25 Teun Lip 2007 Triathlon 8:22
26 Jaouad Boussakout 2007 Phoenix 8:22
27 Ruben Immerzeel 2007 Phoenix 8:23
28 Felix Bosschaart 2007 Phoenix 8:34
29 Jelmer Trip 2007 BAV 8:37
30 Sape van der Woude 2007 Hellas 8:38
31 Maarten Arnoldus 2007 Pijnenburg 8:43
32 Tom Zwaan 2007 Almere '81 8:43
33 Hugo van 't Klooster 2007 Pijnenburg 8:46
34 Diogo van den Berg 2007 Atverni 8:52
35 Lucas Karelsen 2007 Pijnenburg 8:58
36 Timo Kieft 2007 Pijnenburg 9:00
37 Idse van der Schoot 2007 U-Track 9:07
38 Yvar Riphagen 2007 BAV 9:14
39 Satria Jansen 2007 Triathlon 9:15
40 Rico Osnabrugge 2007 Phoenix 9:21
41 Bart Jansen 2007 Altis 9:24
42 Wessel Adelaar 2007 Fit 9:30
43 Siem van Tuyl 2007 Altis 9:33
44 Kingston Schuld 2007 Altis 9:41
45 Brett van Zijtveld 2007 Altis 9:42
46 Jochem van den Berg 2007 AV Zeewolde 9:43
47 Freddy Cole 2007 Altis 9:44
48 Sem van der Graaf 2007 Altis 9:45
49 Stan Brugman 2007 Hellas 9:50
50 Luuk van Meerveld 2007 BAV 9:55
51 Max Tesser 2007 Clytoneus 10:00
52 Wessel Schuller 2007 Triathlon 10:10
53 Pepijn Holm 2007 Triathlon 10:34
54 Jens Werner 2007 Triathlon 10:40
55 Etienne Hartgers 2007 BAV 11:57
Meisjes pupillen A1 1500m
1 Evie de Roos 2007 Fit 7:04
2 Benita Beerse 2007 Almere '81 7:38
3 Elisha Egbon 2007 Almere '81 7:59
4 Danne Mossink 2007 Altis 7:59
5 Lois Klaassen 2007 Spirit Lelystad 8:00
6 Fenna van der Kooij 2007 Altis 8:01
7 Olivia Louwe Kooijmans 2007 Altis 8:07
8 Jackie Vissers 2007 Hellas 8:10
9 Nynke Glas 2007 Spirit Lelystad 8:11
10 Sterre Groosman 2007 Pijnenburg 8:12
11 Iris Breslau 2007 Fit 8:13
12 Evelien Sikkema 2007 Pijnenburg 8:21
13 Lieve Kroon 2007 Almere '81 8:23
14 Berrit Roex 2007 Triathlon 8:28
15 Laurenne van den Berg 2007 Almere '81 8:37
16 Jolie Minne 2007 Triathlon 8:38
17 Rosalie Franken 2007 Almere '81 8:42
18 Mara Schouw 2007 Pijnenburg 8:42
19 Ella Haaksman 2007 Hellas 8:43
20 Madelief van Leur 2007 Altis 8:48
21 Imke van der Spoel 2007 Altis 8:49
22 Jinte Jonker 2007 Triathlon 8:53
23 Madny Dorresteijn 2007 Pijnenburg 8:56
24 Kyra van der Meer 2007 Triathlon 8:57
25 Faisa Nicolaas 2007 Altis 8:59
26 Kim van der Wal 2007 Altis 9:01
27 Anick Arends 2007 BAV 9:03
28 Philomena Heikamp 2007 Pijnenburg 9:06
29 Hannah Vos 2007 Fit 9:07
30 Eva van der Linden 2007 Triathlon 9:09
31 Carmen Schipper 2007 Pijnenburg 9:10
32 Caitlin Verhaar 2007 Pijnenburg 9:19
33 Sasha Smink 2007 Triathlon 9:21
34 Ilana Akkerman 2007 Pijnenburg 9:28
35 Anneloes van Erkelens 2007 Fit 9:29
36 Lynn van Hulten 2007 Phoenix 9:30
37 Lara van t Klooster 2007 Triathlon 9:31
38 Ana van der Sande 2007 Altis 9:36
39 Emma de Wit 2007 Altis 9:40
40 Carmen Lijzenga 2007 Triathlon 9:41
41 Shylo de Geus 2007 BAV 9:44
42 Fenne Kronemeijer 2007 BAV 9:50
43 Dilara Oktay 2007 Pijnenburg 10:10
44 Indy Broer 2007 Triathlon 10:16
45 Julia van der Horst 2007 BAV 10:25
46 Madelief van Oorsouw 2007 BAV 10:38
47 Damaris van Berkel 2007 AV Zeewolde 10:50
48 Mette Storm 2007 Pijnenburg 11:38
Jongens pupillen A2 1500m
1 Finn van Ek 2006 Hellas 6:38
2 Harm Welleweerd 2006 Hellas 6:41
3 Gijs Bomer 2006 Hellas 6:46
4 Enrico Cossuto 2006 Almere '81 6:49
5 Sam de Wild 2006 Hellas 7:00
6 Benjamin Post 2006 Altis 7:05
7 Thom van der Leest 2006 Altis 7:08
8 Silas Hoeve 2006 Spirit Lelystad 7:12
9 Rick Snijder 2006 Triathlon 7:13
10 Timo Straathof 2006 Atverni 7:14
11 Niels Hulsman 2006 Altis 7:24
12 Rick Scherrenburg 2006 Pijnenburg 7:28
13 Senna Plasschaert 2006 Almere '81 7:29
14 Aaron Bos 2006 AV Zeewolde 7:32
15 Julian Kwakman 2006 Triathlon 7:35
16 Timo Laseur 2006 Altis 7:37
17 Philip Walraven 2006 Altis 7:38
18 Diederik van der Vliet 2006 Pijnenburg 7:41
19 Rhune van Doorn 2006 Triathlon 7:42
20 Jonathan van Lien 2006 AV Zeewolde 7:43
21 Ezra van den Boogert 2006 AV Zeewolde 7:46
22 Ivo Sjenitzer 2006 Pijnenburg 7:47
23 Rein van Engelen 2006 BAV 7:52
24 Sven Huijnen 2006 Altis 7:56
25 Manuel Theebe 2006 AV Nijkerk 7:58
26 Kian Schouten 2006 Fit 7:59
27 Levi Relyveld 2006 Atverni 8:03
28 Sverre Vroonhof 2006 Phoenix 8:05
29 Theun Blommers 2006 Pijnenburg 8:07
30 Giel Sportel 2006 Altis 8:11
31 Ard de Jong 2006 Altis 8:12
32 Willem Bakker 2006 Phoenix 8:13
33 Stijn Beverwijk 2006 Triathlon 8:14
34 Leon Winkelman 2006 Spirit Lelystad 8:20
35 Wytze de Jong 2006 Fit 8:23
36 Boet van Bakel 2006 Triathlon 8:24
37 Joep van Ede 2006 U-Track 8:25
38 Sjoerd van Solinge 2006 U-Track 8:26
39 Boris Hermsen 2006 Atverni 8:27
40 Ivar Kleuver 2006 Almere '81 8:28
41 Bram Lankreijer 2006 BAV 8:30
42 Alexi Michielse 2006 Pijnenburg 8:32
43 Willem van Veenendaal 2006 Hellas 8:33
44 Finn van der Es 2006 AV Zeewolde 8:34
45 David de Vente-Peters 2006 Spirit Lelystad 8:36
46 Hugo Brunt 2006 Clytoneus 8:38
47 Quint Keers 2006 Fit 8:39
48 Milan Norg 2006 Altis 8:40
49 Tom Ubels 2006 Phoenix 8:46
50 Rens Assendorp 2006 Spirit Lelystad 8:47
51 Jarne van de Poll 2006 Altis 8:48
52 Rasmus van Werkhoven 2006 AV Zeewolde 8:50
53 Tobias Boxman 2006 Hellas 8:54
54 Arvid Erich 2006 Pijnenburg 8:56
55 Marijn Keswiel 2006 Pijnenburg 8:57
56 Jonas Rijnberg 2006 Triathlon 9:03
57 Yarno de Jong 2006 Spirit Lelystad 9:10
58 Boaz Cremers 2006 Triathlon 9:12
59 Jonah Pronk 2006 Atverni 9:13
60 Julian Kriek 2006 AV Zeewolde 9:17
61 Guus Roskamp 2006 BAV 9:18
62 Lucas Pasker 2006 Altis 9:19
63 Niels Sterk 2006 Atverni 9:24
64 Huub Olde Dubbelink 2006 Altis 9:26
65 Joran Pijl 2006 Altis 9:30
Meisjes pupillen A2 1500m
1 Jikke van der Ploeg 2006 Triathlon 7:09
2 Jacobien Hoyng 2006 Triathlon 7:20
3 Savienne Asikende 2006 Almere '81 7:21
4 Merle van Logtestijn 2006 Pijnenburg 7:24
5 Blessin Uiterwijk 2006 Almere '81 7:31
6 Britt van Westerlaak 2006 Altis 7:31
7 Floor Bomer 2006 Hellas 7:36
8 Israe Elmakkaoui 2006 Hellas 7:37
9 Aisha Meijer 2006 Hellas 7:38
10 Anouk Leguit 2006 Almere '81 7:45
11 Elena Slagt 2006 Altis 7:52
12 Indy Kortman 2006 Altis 7:53
13 Olivie van der Linden 2006 Hellas 7:54
14 Sanne Geurtsen 2006 Hellas 7:55
15 Noor ter Rah 2006 Fit 7:56
16 Valerie Soesbergen 2006 Atverni 7:59
17 Abigail Noruwa 2006 BAV 8:04
18 Iris van der Horst 2006 BAV 8:04
19 Lara van den Broek 2006 Phoenix 8:09
20 Feline Boon 2006 ATHLOI 8:11
21 Elin Buitenhuis 2006 AV Zeewolde 8:18
22 Nikita Vissers 2006 Hellas 8:19
23 Vera Pot 2006 Phoenix 8:21
24 Mya van Horsen 2006 ATHLOI 8:23
25 Imme Kleijne 2006 Fit 8:25
26 Vera Walgers 2006 Pijnenburg 8:27
27 Jelke Steenbeek 2006 Altis 8:27
28 Evelien van de Grift 2006 Almere '81 8:28
29 Lerato van der Toorn 2006 AV Nijkerk 8:28
30 Bente Wiggers 2006 Fit 8:34
31 Chiara Debije 2006 Almere '81 8:38
32 Vera Lutgendorp 2006 Almere '81 8:38
33 Annemijn Kerstholt 2006 Altis 8:39
34 Lucie Feenstra 2006 ATHLOI 8:44
35 Noralie Schuurman 2006 Altis 8:46
36 Marlieke Castelein 2006 Triathlon 8:46
37 Bjork Belle Schouten 2006 ATHLOI 8:47
38 Mirthe Kemper 2006 Altis 8:52
39 Ireen Stoter 2006 Triathlon 8:58
40 Sterre de Jonge 2006 BAV 8:59
41 Rosa Bus 2006 Altis 9:02
42 Anna Kompier 2006 Phoenix 9:05
43 Dille Zimnik 2006 Clytoneus 9:11
44 Karlijn Rinsema 2006 Altis 9:11
45 Ilse Veenma 2006 Altis 9:12
46 Lieke Reyn 2006 Fit 9:18
47 Ereza Plochg 2006 Triathlon 9:20
48 Robin van de Grijp 2006 Altis 9:23
49 Liva Hofste 2006 Altis 9:25
50 Annemijn Beijer 2006 Altis 9:25
51 Diede Slaman 2006 Phoenix 9:31
52 Janne van Tuyl 2006 Altis 9:35
53 Fenne van Leuveren 2006 Atverni 9:51
54 Valerie Dorland 2006 Altis 10:11
55 Anouk van Dalen 2006 Altis 10:12
56 Joanne Olsem 2006 Atverni 10:22
57 Jasmijn van der Vinne 2006 Triathlon 11:24
58 Noortje Meijer 2006 Spirit Lelystad 11:30
59 Maureen Baartmans 2006 Altis 11:56
60 Kiki Lamers 2006 Triathlon 13:08

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.02.2017