Cross competitie, regio 1 t.m. 5
19 november 2016
Pijnenburg
Soest
poule Zuid


gecorrigeerd 17 jan. 201
Jongens junioren A 3000m
1 Constant Huiszoon 1998 Triathlon 9:08
2 Leon Huiszoon 1999 Triathlon 9:17
3 Gian Oerlemans 1999 Triathlon 9:29
4 Reinder Prince 1999 Triathlon 9:35
5 Menno Dieke 1998 Triathlon 9:45
6 Jasper van der Elst 1999 Hellas 9:47
7 Hugo van der Ploeg 1999 Clytoneus 10:00
8 Ids Biemans 1998 Atverni 10:19
9 Tijmen Brand 1999 Altis 10:24
10 Yannick Tourne 1999 Triathlon 10:43
11 Jorn van der Maat 1999 Clytoneus 11:14
12 Jochem de Kruijff 1999 Clytoneus 11:23
13 Boris Sierink 1999 AV Zeewolde 11:26
14 Marouane Amine 1999 Spirit Lelystad 11:39
15 Clifton Martendorp 1999 Spirit Lelystad 11:46
Jongens junioren B 3000m
1 Jesse Fokkenrood 2002 Atverni 9:22
2 Marc Roes 2000 Clytoneus 9:24
3 Viggo Parol 2002 Atverni 9:53
4 Finn van den IJssel 2001 Spirit Lelystad 9:58
5 Chaske van Rijnsoever 2000 Hellas 10:02
6 Lennert Oosterbaan 2001 Altis 10:16
7 Nial van der Steeg 2000 Atverni 10:21
8 Lucas Stolk 2000 Pijnenburg 10:22
9 Stef Ploeg 2001 Pijnenburg 10:32
10 Max van Rhijn 2001 BAV 10:38
11 Julian Hollander 2001 Atverni 10:49
12 Ingmar Simonse 2001 Altis 10:51
13 Wessel Terpstra 2001 BAV 10:59
14 Daan Kothman 2001 Altis 11:04
15 Sybren Kiewiet 2000 Hellas 11:06
16 Remco Martens 2002 BAV 11:17
17 Jelle van der Schoot 2001 U-Track 11:21
18 Kjeld Storm 2000 Pijnenburg 11:26
19 Enno Braaksma 2000 Pijnenburg 11:27
20 Martin Schuilenburg 2001 Pijnenburg 11:30
21 Faas van der Ven 2001 Triathlon 11:34
22 Koen Roskamp 2001 BAV 11:40
23 Jasper van den Berg 2001 Hellas 11:45
24 Joris Luczak 2001 BAV 12:21
25 Xiong Vosslamber 2001 AV Zeewolde 13:11
26 Hidde Westerhof 2001 AV Zeewolde 13:40
Meisjes junioren A 2000m
1 Jasmijn Bakker 1999 Triathlon 7:20
2 Nida Huijben 1999 Hellas 8:27
3 Maria Onassis 1999 Hellas 8:31
4 Sandra van de Grift 1999 Pijnenburg 8:42
5 Odile Verzantvoort 1998 Triathlon 8:56
6 Nienke Heida 1998 Clytoneus 8:59
Meisjes junioren B 2000m
1 Madelief Kok 2000 Triathlon 7:50
2 Ynte Biemans 2000 Atverni 8:02
3 Anne Geytenbeek 2001 U-Track 8:18
4 Aylan Menick 2000 Atverni 8:27
5 Chris van Meeuwen 2001 Hellas 8:36
6 Rosa Hulsman 2000 Altis 8:36
7 Lotte Jacobsen 2001 Pijnenburg 8:44
8 Nadine de Vries 2001 Clytoneus 8:51
9 Nathalie Leushuis 2001 Triathlon 9:07
10 Evelijn van Hilten 2001 Clytoneus 9:42
11 Anahera Tahapary 2001 Clytoneus 10:12
Jongens junioren C 2500m
1 Pablo Velt 2002 Atverni 8:53
2 Yordi Druijff 2002 Altis 9:05
3 Camiel Colen 2002 Hellas 9:13
4 MaŽl Plasschaert 2003 Almere '81 9:45
5 Tim de Wild 2003 Hellas 9:47
6 Djimon de Groot 2003 Almere '81 9:57
7 Timo Mols 2002 Altis 10:02
8 Stijn van Essen 2002 Altis 10:02
9 Joey Daselaar 2003 Pijnenburg 10:04
10 Lennert Berentsen 2003 Altis 10:09
11 Chai de Bruijne 2002 Atverni 10:11
12 Jitse Viersen 2002 Hellas 10:14
13 DaniŽl Vink 2002 U-Track 10:15
14 Rens Versnel 2002 Triathlon 10:16
15 Hugo Jansen 2003 Clytoneus 10:20
16 Sander Schijf 2003 Atverni 10:24
17 Stijn Verheij 2003 U-Track 10:26
18 Anton van Triest 2003 Clytoneus 10:27
19 Tim Weber 2003 Almere '81 10:29
20 Nathan Oerlemans 2003 Altis 10:29
21 Ruben Meijer 2003 Pijnenburg 10:29
22 Eric Glas 2003 Spirit Lelystad 10:35
23 Thom Uittenbosch 2002 Almere '81 10:37
24 Jasper Bertrand 2002 Hellas 10:38
25 BjŲrn Simonse 2002 Altis 10:41
26 Sven Druijff 2003 Altis 10:44
27 Cas Dijkstra 2002 Phoenix 10:45
28 Tycho Vink 2003 Altis 10:46
29 Jibbe Teeuwisse 2003 Triathlon 10:48
30 Stef Vermeulen 2002 Pijnenburg 10:49
31 Jelle Swaanen 2003 Altis 10:50
32 Joost Stemerding 2003 Triathlon 10:50
33 Jouke Westerhof 2003 AV Zeewolde 10:50
34 Sam Feijen 2003 Pijnenburg 10:53
35 LuciŽn Moritz 2003 Almere '81 10:56
36 Marcus Melenhorst 2002 Altis 10:58
37 Pepijn de Groot 2003 Pijnenburg 11:01
38 Jasper Takens 2003 Almere '81 11:03
39 Olivier Voschezang 2002 Atverni 11:04
40 Mark Hollestelle 2003 Triathlon 11:09
41 Robin Versteeg 2003 Altis 11:12
42 Tristan de Bree 2002 Atverni 11:17
43 Niels Bakker 2002 Altis 11:18
44 Ivo van der Harst 2002 Altis 11:18
45 Danny Roos 2003 Altis 11:22
46 Floran Groot 2002 BAV 11:35
47 Alexander de Graaff 2002 Fit 11:38
48 Sam Relyveld 2003 Atverni 11:38
49 Roland Welbergen 2003 Pijnenburg 11:44
50 Jorg Bomas 2003 Altis 11:59
51 Ivo Straten 2003 Hellas 12:05
52 Redouan Ghoumid 2003 Altis 12:11
53 Justin Lagadeau 2003 Altis 12:22
54 Kars van Reeuwijk 2003 Fit 12:25
55 Joppe Bakker 2003 Clytoneus 12:34
56 Koen Overbeek 2003 Altis 12:48
57 Walt Kraeger 2003 Triathlon 12:52
58 Jeroen Visser 2003 Atverni 12:52
59 Jos Bouhuis 2003 Hellas 12:56
60 Luca Lambooy 2003 Triathlon 13:05
61 Bart Huizinga 2003 Altis 13:06
62 Wouter Benschop 2002 Atverni 13:07
63 Hidde van der Woud 2002 Pijnenburg 13:09
Meisjes junioren C 2000m
1 Sara Schouten 2003 Atverni 7:50
2 Nine Immink 2002 Triathlon 7:53
3 Tamar Veltman 2003 Almere '81 7:59
4 Esra Zijderlaan 2002 Atverni 8:09
5 Robin Dreyling 2002 Almere '81 8:17
6 Isa van Heezik 2002 Almere '81 8:18
7 Sanne Schouten 2003 Atverni 8:20
8 Sarah van Tuijl 2003 Almere '81 8:21
9 Hieke van Rijnsoever 2002 Hellas 8:32
10 Sterre de Vries 2002 Hellas 8:33
11 Tessa Verweij 2002 Atverni 8:35
12 Carmen Huikeshoven 2003 Altis 8:41
13 Marleen van Beers 2003 Altis 8:41
14 Amanda Buijtenhuis 2002 Pijnenburg 8:43
15 Lois Kok 2003 Altis 8:44
16 Janneke van Hofslot 2003 Altis 8:47
17 Britt Jager 2003 Altis 9:01
18 Noa Harteman 2003 AV Zeewolde 9:15
19 Emma van de Beek 2002 BAV 9:18
20 Sanne Bakker Schut 2003 Triathlon 9:21
21 Ines van den Berg 2002 Phoenix 9:23
22 Maaike Heida 2002 Clytoneus 9:29
23 Simone Zweers 2002 Pijnenburg 9:36
24 Noor Schepers 2002 Altis 9:37
25 Amara Nnadi 2003 Altis 9:41
26 Maureen van Solinge 2002 U-Track 9:41
27 Rixt Vos 2003 Clytoneus 9:42
28 Nadia de Keijzer 2003 BAV 9:45
29 Dana Buitenhuis 2003 AV Zeewolde 9:46
30 Puk Poulijn 2003 Altis 9:48
31 Beyza Kazmiroglu 2003 BAV 9:50
32 Paula Lots 2003 U-Track 9:51
33 Nuriya Mets 2002 Pijnenburg 9:56
34 Fleur Bakker Schut 2002 Triathlon 9:57
35 Roos van der Kieft 2003 Altis 9:58
36 Ellis de Vries 2003 Altis 10:03
37 Kirsten Medema 2002 Altis 10:07
38 Marit Jansons 2003 Triathlon 10:09
39 Lieke Borremans 2002 Altis 10:12
40 Chaja Plochg 2003 Triathlon 10:13
41 Katelijne van den Brink 2002 Triathlon 10:13
42 Cerique Rijerkerk 2002 AV Nijkerk 10:13
43 Lieke Westra 2003 Atverni 10:28
44 Maura te Grotenhuis 2003 Triathlon 10:46
45 Pien Kempe 2003 Altis 10:50
46 Aylin Rink 2002 Altis 10:58
47 Lisa Stolk 2002 Altis 11:00
48 Tamar Olthof 2002 Fit 11:03
49 Marit van Gageldonk 2003 Altis 11:26
50 Maura Post 2002 Triathlon 11:34
51 Amber Pieterse 2002 BAV 11:46
52 Catharina van Lange 2002 BAV 12:00
53 Iris van Gisbergen 2002 BAV 12:06
Jongens junioren D2 2000m
1 Timo Hoogendoorn 2004 U-Track 7:35
2 Jarik van de Mast 2004 Altis 7:45
3 Sem van Dijk 2004 U-Track 7:50
4 Dat de Kiefte 2004 Phoenix 7:57
5 Rick van der Meer 2004 AV Zeewolde 8:01
6 Ralph-Karsten van der Vliet 2004 Pijnenburg 8:10
7 Hidde Woldendorp 2004 Atverni 8:11
8 Gies Oude Brunink 2004 Fit 8:22
9 Liam de Bruijne 2004 Altis 8:32
10 Erik Cana 2004 Spirit Lelystad 8:34
11 Bas van Groenestein 2004 Almere '81 8:36
12 Julian Dorresteijn 2004 Pijnenburg 8:36
13 Arthur Peek 2004 Triathlon 8:36
14 Thomas Schols 2004 Atverni 8:41
15 Antoni Elkenbracht 2004 Phoenix 8:45
16 Pim Zeeman 2004 Hellas 8:57
17 Luc Nederpel 2004 Atverni 8:59
18 Jonah Broer 2004 Triathlon 9:04
19 Pier van der Ploeg 2004 Triathlon 9:06
20 Dawi van den Boogert 2004 AV Zeewolde 9:06
21 Sverre Meesters 2004 Altis 9:10
22 Floris van Schagen 2004 Triathlon 9:11
23 Sem Kleijne 2004 Fit 9:12
24 Gijs Broere 2004 Triathlon 9:14
25 Jort Mol Lous 2004 BAV 9:16
26 Jonas Kole 2004 Altis 9:17
27 Manuel Jimenez Zambrano 2004 U-Track 9:20
28 Tim Beune 2004 Altis 9:24
29 Iker Bruggink 2004 Phoenix 9:26
30 Bo Wierts 2004 BAV 9:26
31 Rens van Rhijn 2004 BAV 9:26
32 Koen van der Linde 2004 Altis 9:32
33 Taran van Ess 2004 Altis 9:34
34 Storm Schifflers 2004 Clytoneus 9:38
35 Joscha Giesen 2004 BAV 9:39
36 Oscar Meijer 2004 Altis 9:40
37 David Dalmeijer 2004 Altis 9:41
38 Floris Mulder 2004 Phoenix 9:49
39 Jesse Jimenez Zambrano 2004 U-Track 9:51
40 Tijmen Hoogendoorn 2004 BAV 9:52
41 Dinand te Pas 2004 BAV 9:53
42 Thijmen Immerzeel 2004 Phoenix 9:57
43 Jesse van der Veen 2004 Triathlon 9:58
44 Sven Herber 2004 Hellas 10:01
45 Sven Keler 2004 Clytoneus 10:05
46 Floyd Verwoert 2004 Altis 10:35
47 Lars BŲgels 2004 Altis 10:59
Jongens junioren D1 2000m
1 Senna Kampinga 2005 AV Zeewolde 7:47
2 Meije Bosma 2005 Hellas 7:54
3 Lars Molenkamp 2005 Almere '81 7:55
4 Levi Posthuma 2005 Altis 8:19
5 Luciano van den Heuvel 2005 Almere '81 8:21
6 Marijn van der Harst 2005 Altis 8:29
7 Joost Berkhof 2005 Triathlon 8:32
8 Nathan Houwaard 2005 Triathlon 8:37
9 Mats Medema 2005 Altis 8:41
10 Mathijs Kwakman 2005 Pijnenburg 8:45
11 Arvid Jansons 2005 Triathlon 8:47
12 Jesse van de Beek 2005 BAV 8:51
13 Sydney Albertzoon 2005 ATHLOI 8:58
14 Esli Kluijver 2005 Spirit Lelystad 9:00
15 Yuri Stolk 2005 Pijnenburg 9:03
16 Tim Broerse 2005 ATHLOI 9:07
17 Max van Zijtveld 2005 Altis 9:12
18 Joe van Dortmondt 2005 Altis 9:12
19 Marcello van den Heuvel 2005 Almere '81 9:18
20 Luka Faase 2005 Pijnenburg 9:21
21 Jorn Heijmeskamp 2005 Altis 9:21
22 Tobias Favier 2005 Altis 9:22
23 Bo Schraven 2005 Almere '81 9:23
24 Badr-Eddine Seddiki 2005 U-Track 9:24
25 Tim Niezink 2005 Pijnenburg 9:34
26 Sven van Weezep 2005 Spirit Lelystad 9:37
27 Levi van Ramselaar 2005 AV Zeewolde 9:38
28 Mischa Smits 2005 ATHLOI 9:44
29 Senna Heijl 2005 Almere '81 9:45
30 Koen van Eden 2005 Spirit Lelystad 9:46
31 Peer Ruijs 2005 Hellas 9:54
32 Mack Akkerman 2005 Pijnenburg 9:55
33 Mike van Doorn 2005 Atverni 9:56
34 Hidde Boerema 2005 Atverni 9:56
35 Joris IJzinga 2005 Altis 9:56
36 Lucas van den Breemer 2005 Pijnenburg 10:00
37 Leon Jonker 2005 Altis 10:01
38 Jonathan Hueting 2005 Hellas 10:07
39 Remy Vink 2005 Altis 10:13
40 Rick Nijman 2005 Spirit Lelystad 10:15
41 Milan Emo 2005 Atverni 10:23
42 Ivo Rots 2005 Altis 10:23
43 Kenan van der Kooij 2005 Altis 10:35
44 Yahir Strang 2005 Altis 10:40
45 Tobias de Wit 2005 Triathlon 10:41
46 Morris Al 2005 Altis 10:45
47 Marten Krikken 2005 BAV 10:46
48 Ivo Zoomer 2005 Triathlon 10:47
49 Mitchel van Dam 2005 AV Zeewolde 11:07
Meisjes junioren D2 1500m
1 Meike Stoter 2004 Triathlon 6:04
2 Luna Zimnik 2004 Clytoneus 6:06
3 Eva Kroon 2004 Altis 6:07
4 Norah van Kippersluis 2004 Pijnenburg 6:09
5 Marlot Groeneweg 2004 Altis 6:10
6 Eva van Ieperen 2004 Pijnenburg 6:10
7 Marinka Schuurman 2004 Altis 6:17
8 Elin Kruizinga 2004 Altis 6:24
9 Nina van der Vat 2004 Triathlon 6:25
10 Emma Kamer 2004 Hellas 6:30
11 Myrthe Martens 2004 Altis 6:30
12 Elle Meijer 2004 Almere '81 6:32
13 Nora Kwakman 2004 Triathlon 6:35
14 Dilay Yandi 2004 Almere '81 6:36
15 Lena Broere 2004 Triathlon 6:38
16 Coos Veldpaus 2004 Phoenix 6:40
17 Jetske Meijer 2004 Altis 6:41
18 Femke Leguit 2004 Almere '81 6:42
19 Lisanne Boot 2004 Hellas 6:42
20 Janna de la Croix 2004 Triathlon 6:43
21 Kijara Weijenberg 2004 Phoenix 6:45
22 Mirthe van den Tweel 2004 AV Nijkerk 6:48
23 Naomie HŲhn 2004 Altis 6:49
24 Imke Boersma 2004 Phoenix 6:50
25 Jolijn Stemerdink 2004 Triathlon 6:51
26 Naomi Post 2004 Altis 6:51
27 Evy Post 2004 Triathlon 6:52
28 Isabel Kerstholt 2004 Altis 6:53
29 Daan Blijenberg 2004 Triathlon 6:54
30 Marloes Bosman 2004 Hellas 6:55
31 Marit Kort 2004 Pijnenburg 6:59
32 Veerle Dijkstra 2004 Phoenix 7:03
33 Silke Mensink 2004 Triathlon 7:06
34 Hanna Latour 2004 Triathlon 7:06
35 Fleur van 't Klooster 2004 Altis 7:09
36 Dagmar Schepers 2004 Altis 7:12
37 Robin van der Have 2004 Altis 7:14
38 Elka Wybenga 2004 Altis 7:16
39 Lisanne van de Grift 2004 Almere '81 7:19
40 Jayde de Bruijn 2004 Pijnenburg 7:20
41 Lieke Koene 2004 Altis 7:44
42 Amber Brouwer 2004 Altis 7:47
43 Jade van Schaffelaar 2004 Pijnenburg 7:48
44 Indira Hassen 2004 Altis 7:51
45 Zarah van Hoegee 2004 Pijnenburg 7:54
46 Eeske Roex 2004 Triathlon 7:55
47 Eva Schrooten 2004 Altis 7:57
48 Rilana Duynstee 2004 Spirit Lelystad 7:59
49 Milou van Bekkum 2004 Pijnenburg 8:05
50 Ynske van de Poll 2004 Altis 8:05
51 Floor Spaan 2004 Pijnenburg 8:06
52 Laetitia Mets 2004 Pijnenburg 8:11
Meisjes junioren D1 1500m
1 Selina Franken 2005 Almere '81 5:42
2 Shantell Egbon 2005 Almere '81 5:58
3 Loes Kempe 2005 Altis 6:03
4 Iza de Waal 2005 Almere '81 6:09
5 Janna van de Coevering 2005 Fit 6:14
6 Merel Veltman 2005 Almere '81 6:18
7 Mirthe Heinen 2005 Pijnenburg 6:20
8 Lotte Stam 2005 Altis 6:24
9 Isa van Sintemaartensdijk 2005 Triathlon 6:25
10 Sofie van Kooij 2005 Altis 6:26
11 Febe Bakker 2005 BAV 6:26
12 Lauren van Beuningen 2005 Pijnenburg 6:27
13 Jasmijn Post 2005 Altis 6:30
14 Maartje Rinsema 2005 Altis 6:32
15 Tessa Klein Holte 2005 Fit 6:33
16 Nora Stemerding 2005 Triathlon 6:39
17 Anniek Triest 2005 Clytoneus 6:40
18 Joyce Bakker Schut 2005 Triathlon 6:44
19 Emma Swaanen 2005 Altis 6:45
20 Lidewij Boddeke 2005 Hellas 6:47
21 Fianne de Boer 2005 Altis 6:50
22 Emma Landman 2005 Triathlon 6:50
23 Merel Wassenaar 2005 Phoenix 6:50
24 Katya Stappers 2005 Altis 6:56
25 Renťe van de Mast 2005 Altis 6:56
26 Selma Martens 2005 Altis 6:58
27 Sasha Klein 2005 Altis 6:59
28 Floor Zijlstra 2005 Altis 7:00
29 Isabella Frissen 2005 Hellas 7:01
30 Berber Schaap 2005 AV Zeewolde 7:01
31 Cato Velstra 2005 BAV 7:02
32 Amber Staal 2005 Altis 7:05
33 Sophie de Graaf 2005 Pijnenburg 7:06
34 Anouk Wegerif 2005 Pijnenburg 7:09
35 Silke van de Grint 2005 Triathlon 7:13
36 Anoek van Hal 2005 Hellas 7:18
37 Anouk Overgoor 2005 Hellas 7:19
38 Anissa Toumi 2005 Triathlon 7:19
39 Xanthe Pool 2005 Pijnenburg 7:19
40 Lotte Buitenkamp 2005 Altis 7:21
41 Agatha Nijman 2005 Atverni 7:23
42 Senna Vroemen 2005 Triathlon 7:28
43 Dionne Eichhorn 2005 Pijnenburg 7:30
44 Dana Goris 2005 Atverni 7:35
45 Annabel Bon 2005 Hellas 7:36
46 Floor den Heijer 2005 Pijnenburg 7:37
47 Keziah Orie 2005 Altis 7:37
48 Yke Sevensma 2005 Hellas 7:38
49 Senna van Stijn 2005 Hellas 7:38
50 Karin de Wit 2005 Atverni 7:39
51 Erica de Lange 2005 Spirit Lelystad 7:39
52 Anne van de Coterlet 2005 Pijnenburg 7:42
53 Elise Hamberg 2005 Pijnenburg 7:42
54 Lieke Bakker 2005 Triathlon 7:50
55 Anika van der Wolf 2005 Altis 7:50
56 Lola Uffels 2005 Altis 7:52
57 Linde Grimm 2005 Triathlon 8:07
58 Noor Uyt den Boogaard 2005 Altis 8:15
59 Merel van Kooten 2005 Triathlon 8:20
60 Tara Beckers 2005 Altis 8:40
61 Esmee Weber 2005 Almere '81 8:43
62 Danne Teeuwisse 2005 Triathlon 8:47
63 Indyra Jonkers 2005 Triathlon 8:54
Jongens pupillen mini 600m
1 Thomas Eykhout 2010 Atverni 3:08
2 Jurne Haklander 2010 Fit 3:10
3 Jari Goudena 2010 Clytoneus 3:24
4 Guus van de Burgwal 2010 Altis 3:24
5 Jasper van Schaik 2010 AV Zeewolde 3:30
6 Vince van Geffen 2010 BAV 3:31
7 Nout Kroeze 2010 Altis 3:49
8 Xavi van der Vliet 2010 Pijnenburg 4:09
9 Siem van de Akker 2010 Pijnenburg 4:17
Meisjes pupillen mini 600m
1 Valerie van Keulen 2010 Clytoneus 2:49
2 Elske Dullink 2010 Altis 3:02
3 Carina Pastoor 2010 AV Zeewolde 3:11
4 Lotte van Gool 2010 Hellas 3:19
5 Sara Bakkali 2010 Altis 3:20
6 Caitlin Arends 2010 AV Zeewolde 3:22
7 Stella Paulusma 2010 Triathlon 3:24
8 Sacha Walgers 2010 Pijnenburg 3:24
9 Eva Buitenkamp 2010 Altis 3:25
10 Jayda Verhaar 2010 Pijnenburg 3:31
11 Amen Overduin 2010 Altis 3:32
12 Itske van der Ploeg 2010 Triathlon 3:33
13 Jet Schmits 2010 Triathlon 3:35
14 Luna Meinten 2011 AV Zeewolde 3:36
15 Hanne van der Meer 2010 Altis 3:38
16 Roos de Jong 2010 Pijnenburg 3:43
17 Isabel Lowe 2010 BAV 4:10
Jongens pupillen C 1000m
1 Henry Nicolaas 2009 Altis 4:43
2 Casper Slagt 2009 Altis 4:47
3 Gijs Merckx 2009 Almere '81 4:51
4 Mike Haage 2009 Pijnenburg 4:58
5 Niels Dusoswa 2009 Atverni 5:14
6 Daan Beeks 2009 Altis 5:14
7 Pelle de Raad 2009 Altis 5:18
8 Robin Meinten 2009 AV Zeewolde 5:19
9 Twan Hulsman 2009 Altis 5:20
10 Samuel Post 2009 Altis 5:31
11 Benjamin Elugamhe 2009 Spirit Lelystad 5:32
12 Bouke Streefland 2009 Pijnenburg 5:36
13 Floris Meeuwsen 2009 Hellas 5:36
14 Liu Spijker 2009 Triathlon 5:37
15 Hugo van Rens 2009 BAV 5:39
16 Vin de Bruin 2009 BAV 5:40
17 GIJs Langendijk 2009 AV Zeewolde 5:41
18 Lucas van Lien 2009 AV Zeewolde 5:42
19 Kyano Lankreijer 2009 BAV 5:43
20 Victor van der Vijgh 2009 Hellas 5:45
21 Janne Meijering 2009 Fit 5:46
22 Jens van de Wetering 2009 Triathlon 5:46
23 Brent Schifflers 2009 Clytoneus 5:49
24 Kjell Berends 2009 BAV 5:51
25 Sep Diepen 2009 Triathlon 5:51
26 Luuk Binnekamp 2009 Altis 5:51
27 Ivar Vink 2009 Phoenix 5:53
28 Nils Medema 2009 Altis 5:54
29 Thomas Pronk 2009 Atverni 5:54
30 Sven Dekker 2009 Clytoneus 5:58
31 Bas van der Schriek 2009 Altis 5:59
32 Huub Overgoor 2009 Hellas 6:00
33 Maarten Koop 2009 Altis 6:04
34 Mees Blijenberg 2009 Triathlon 6:06
35 Mels Stratum 2009 Triathlon 6:13
36 Alex Dijkhuizen 2009 BAV 6:13
37 Sebastiaan Boonstra 2009 Triathlon 6:16
38 Lucas de Smit 2009 Hellas 6:21
39 Ruben Baartmans 2009 Altis 6:21
40 David Louwe Kooijmans 2009 Altis 6:23
41 Tigo Pureveen 2009 Pijnenburg 6:25
42 Milan Valkenburg 2009 Atverni 6:27
43 Simon Pot 2009 Phoenix 6:27
44 DaniŽl van Schaijik 2009 Fit 6:27
Meisjes pupillen C 1000m
1 Laura Duits 2009 Pijnenburg 5:00
2 Anna Strang van Hees 2009 Pijnenburg 5:14
3 Suze van Leur 2009 Altis 5:17
4 Dot Pouw 2009 BAV 5:19
5 Noena van den Berg 2009 Almere '81 5:27
6 Britte Wijnberger 2009 Pijnenburg 5:29
7 Roos Kempe 2009 Altis 5:36
8 Jette de Jonge 2009 BAV 5:36
9 Ninthe Geurtsen 2009 Hellas 5:38
10 Anniek Mateman 2009 Triathlon 5:39
11 Saar de Vooght 2009 BAV 5:45
12 Ruth Koelewijn 2009 Almere '81 5:46
13 Roos Trip 2009 BAV 5:47
14 Lenne Meijer 2009 Spirit Lelystad 5:48
15 Neva van der Woude 2009 Hellas 5:49
16 Lies Vogelzang 2009 Triathlon 5:50
17 Zahra de Vries 2009 Spirit Lelystad 5:50
18 Lotus Veltman 2009 Altis 5:51
19 Fť Legall Melendez 2009 Pijnenburg 5:54
20 Floor van Drumpt 2009 Altis 5:56
21 Fiene Vos 2009 Triathlon 5:57
22 Ella Cools 2009 Altis 6:07
23 Caithlyn van der Wiel 2009 Altis 6:08
24 Jenthe Pater 2009 Triathlon 6:09
25 Eline van Bruxvoort 2009 Triathlon 6:11
26 Thirza Elkerbout 2009 Altis 6:13
27 Isa Devinck 2009 Altis 6:15
28 Ninthe van Leuveren 2009 Atverni 6:15
29 Lieke Berfelo 2009 Altis 6:15
30 Laura van Maanen 2009 BAV 6:17
31 Minke Wildeman 2009 Triathlon 6:17
32 Maud Wouters 2009 Hellas 6:18
33 Kathelijne ter Huurne 2009 U-Track 6:19
34 Jolie Hoekstra 2009 Triathlon 6:23
35 Fee Lansink 2009 Altis 6:28
36 Evi Faase 2009 Pijnenburg 6:29
37 Suray Malik 2009 Altis 6:46
38 Kate van Heusden 2009 Altis 6:51
39 Merlin Veldhuis 2009 Altis 7:09
40 Maureen Smedema 2009 Triathlon 7:18
Jongens pupillen B 1000m
1 Florijn van der Vliet 2008 Pijnenburg 4:28
2 Tjalling van Leerdam 2008 Phoenix 4:40
3 Tim van de Burgwal 2008 Altis 4:40
4 Sami Benali 2008 Atverni 4:40
5 Twan Goudena 2008 Clytoneus 4:44
6 Stijn Bruinsma 2008 AV Zeewolde 4:51
7 Chris de Jong 2008 Pijnenburg 4:52
8 Colin Hueting 2008 Hellas 4:54
9 Silvan van Hussel 2008 AV Nijkerk 4:56
10 Dim Petrusma 2008 Altis 4:58
11 Rick Winkelman 2008 Spirit Lelystad 4:58
12 Luc Breton 2008 Fit 5:03
13 Floris Kamer 2008 Hellas 5:04
14 Nodin Schoonderwoerd 2008 Pijnenburg 5:06
15 Niels Karel 2008 Altis 5:06
16 Ewoud van Schaik 2008 AV Zeewolde 5:07
17 Neville Albertzoon 2008 ATHLOI 5:08
18 Boris Dix 2008 U-Track 5:08
19 Mick Frerix 2008 Triathlon 5:09
20 Mike Kragten 2008 Altis 5:10
21 Hidde de Jong 2008 Fit 5:10
22 Lars Beijk 2008 Phoenix 5:10
23 Pieter van der Zee 2008 Hellas 5:11
24 Mathijs Bakker 2008 Almere '81 5:12
25 Jarik Smit 2008 AV Zeewolde 5:15
26 Ilian van Schaik 2008 Phoenix 5:18
27 Ot Glas 2008 Atverni 5:18
28 Marijn de Vries 2008 Clytoneus 5:19
29 Jeppe Meesters 2008 Altis 5:20
30 David Knuth 2008 Altis 5:20
31 Tijn van der Grijp 2008 Altis 5:23
32 Thijn Metten 2008 Altis 5:24
33 Thijmen Hatzmann 2008 BAV 5:25
34 Efraim Copinga 2008 Hellas 5:27
35 Jop van den Hoorn 2008 Triathlon 5:27
36 Joris Lamaker 2008 Altis 5:29
37 Stijn Kroeze 2008 Altis 5:30
38 Sil Verstegen 2008 Hellas 5:36
39 Sijmen van der Harst 2008 Altis 5:36
40 Jonne Velstra 2008 BAV 5:37
41 Matthias Gottlieb 2008 ATHLOI 5:38
42 Joah Mackloet 2008 ATHLOI 5:38
43 Floris van Baar 2008 Atverni 5:40
44 Claas van Sprundel 2008 Phoenix 5:41
45 Jurre Schoenmakers 2008 Altis 5:43
46 Ben Lensing 2008 Triathlon 5:44
47 Quintin Landskroon 2008 Altis 5:44
48 Kevin Vleerlaag 2008 Hellas 5:46
49 Thom Scholte 2008 Altis 5:46
50 Tim van Kan 2008 Almere '81 5:48
51 Tom Westdijk 2008 Altis 5:50
52 Willem Roelofs 2008 AV Zeewolde 5:52
53 Justin van Dam 2008 AV Zeewolde 5:52
54 Noam Michiels 2008 Clytoneus 5:56
55 Alain Tourne 2008 Triathlon 5:57
56 Ronan Moquette 2008 Fit 5:57
57 Fedde van de Bos 2008 Triathlon 5:58
58 Ian Nijman 2008 Spirit Lelystad 6:05
59 Liam van Geffen 2008 BAV 6:09
60 Tycho van Hussel 2008 AV Nijkerk 6:10
61 Quin Haveman 2008 U-Track 6:12
62 Teun Heijerman 2008 Altis 6:14
63 Pierre Verhoosel 2008 Triathlon 6:29
64 Luuk Harmsen 2008 Altis 8:28
Meisjes pupillen B 1000m
1 Renske van der Maas 2008 Fit 4:50
2 Iris Rietveld 2008 Pijnenburg 4:51
3 Romy Bendanon 2008 Triathlon 4:55
4 Noortje Zwaal 2008 Altis 4:57
5 Roos Verblauw 2008 Altis 5:00
6 Iris van Eerde 2008 AV Zeewolde 5:03
7 DaniŽlle Kaptein 2008 Clytoneus 5:03
8 Linde Zijlstra 2008 Altis 5:05
9 Ronja van Oostenbrugge 2008 Fit 5:10
10 Eva Wagemakers 2008 Altis 5:10
11 Mette Wiggers 2008 Triathlon 5:11
12 Marit Kleijnen 2008 Pijnenburg 5:15
13 Jade Broer 2008 Triathlon 5:20
14 Giulia Invernizzi 2008 Hellas 5:23
15 Karlijn Koop 2008 Altis 5:27
16 Olivia Visser 2008 BAV 5:28
17 Marrit Jelgerhuis 2008 Triathlon 5:28
18 Marlou Pronk 2008 BAV 5:29
19 Esmee Staal 2008 Altis 5:29
20 Meinou de Jong 2008 Triathlon 5:30
21 Sarah-Jane de Bruijne 2008 Altis 5:34
22 Vere Ingram 2008 Fit 5:34
23 Mette van der Veen 2008 Pijnenburg 5:36
24 Donna Lokhorst 2008 Altis 5:37
25 Majken Berends 2008 BAV 5:40
26 Noa Zoomer 2008 Triathlon 5:42
27 Yara Keers 2008 Fit 5:42
28 Evi de Wit 2008 AV Nijkerk 5:44
29 Noa Schut 2008 Altis 5:46
30 Ellen Jeltje Wieringa 2008 Triathlon 5:46
31 Nikki Vroemen 2008 Triathlon 5:48
32 Yfke van der Meer 2008 Altis 5:48
33 Nena Verdonk 2008 Phoenix 5:51
34 Judith Sjenitzer 2008 Pijnenburg 5:51
35 Julia Zwaan 2008 Almere '81 5:52
36 Lisa Kerkhoff 2008 Pijnenburg 5:55
37 Inge Kleijs 2008 Atverni 5:55
38 Nora Dijk 2008 Phoenix 5:56
39 Mayke van Lieshout 2008 Triathlon 5:59
40 Jillian Mertaayasa 2008 Fit 6:00
41 Isolde Bisschop 2008 Triathlon 6:08
42 Sanne Spierenburg 2008 Hellas 6:08
43 Juno Kapelle 2008 Triathlon 6:13
44 Elise van Doorn 2008 Atverni 6:14
45 Nico de Haan 2008 Triathlon 6:19
46 Anouk Bakker 2008 Triathlon 6:19
47 Lois Rijnders 2008 Altis 6:21
48 Fleur Emo 2008 Atverni 6:22
49 Clarice van der Zanden 2008 Altis 6:32
50 Mandy Mulder 2008 Fit 6:40
51 Jorieke van Duinen 2008 BAV 6:55
52 Fenne Boudewijns 2008 Pijnenburg 7:00
Jongens pupillen A1 1000m
1 William van Triest 2007 Clytoneus 4:14
2 Narino Renfurm 2007 Almere '81 4:19
3 Jelle van der Heijden 2007 Altis 4:21
4 Sybe van Dijk 2007 U-Track 4:23
5 Teun Merckx 2007 Almere '81 4:34
6 Bas Pilgram 2007 Hellas 4:35
7 Roemer de Jong 2007 Triathlon 4:35
8 Marnix Rosist 2007 Almere '81 4:38
9 Tycho de Vries 2007 Spirit Lelystad 4:41
10 Bjorn Engel 2007 Almere '81 4:41
11 Guus Boorsma 2007 Altis 4:42
12 Jente van Geest 2007 Altis 4:42
13 Benjamin Gotte 2007 Triathlon 4:43
14 Joras Weijenberg 2007 Phoenix 4:43
15 Rens Kelder 2007 Triathlon 4:46
16 Arvin Bronder 2007 Altis 4:46
17 Thijs Kempe 2007 Altis 4:48
18 Bram Goossens 2007 Atverni 4:49
19 Nelson Moude Foko 2007 Hellas 4:50
20 Noah Groen in 't Wout 2007 Clytoneus 4:51
21 Lars Bergmann 2007 Triathlon 4:53
22 Jaouad Boussakout 2007 Phoenix 4:55
23 Jasper Bouw 2007 Altis 4:55
24 Quirijn Pastoor 2007 AV Zeewolde 4:57
25 Tom Zwaan 2007 Almere '81 4:58
26 Jochem Klein 2007 Altis 4:58
27 Bas Dalmaijer 2007 BAV 5:00
28 DaniŽl Frissen 2007 Hellas 5:01
29 Thobian van As 2007 Triathlon 5:02
30 Menno Hoornstra 2007 ATHLOI 5:03
31 Tim Verhagen 2007 Hellas 5:03
32 Sape van der Woude 2007 Hellas 5:04
33 Floris van Tuijl 2007 Almere '81 5:06
34 Maarten Arnoldus 2007 Pijnenburg 5:07
35 Yvar Riphagen 2007 BAV 5:07
36 Yuri Vink 2007 Phoenix 5:09
37 Ruben Immerzeel 2007 Phoenix 5:10
38 Sjoerd Kil 2007 Almere '81 5:11
39 Jesse Cools 2007 Altis 5:13
40 Stijn Wink 2007 Altis 5:16
41 Idse van der Schoot 2007 U-Track 5:16
42 Siem van Tuyl 2007 Altis 5:18
43 Lucas Karelsen 2007 Pijnenburg 5:18
44 Teun Lip 2007 Triathlon 5:21
45 Max Tesser 2007 Clytoneus 5:26
46 Maurice van der Linden 2007 Clytoneus 5:26
47 Sam van Schaffelaar 2007 Pijnenburg 5:27
48 Brigt van Apeldoorn 2007 Triathlon 5:30
49 Diogo van den Berg 2007 Atverni 5:32
50 Jelle Noorlander 2007 Triathlon 5:33
51 Satria Jansen 2007 Triathlon 5:33
52 Bart Jansen 2007 Altis 5:34
53 Roy van Weezep 2007 Spirit Lelystad 5:35
54 Timo Kieft 2007 Pijnenburg 5:36
55 Wessel Adelaar 2007 Fit 5:37
56 Rico Osnabrugge 2007 Phoenix 5:38
57 Jeffrey Roodenburg 2007 Pijnenburg 5:43
58 Jasper van de Grift 2007 Almere '81 5:46
59 Brett van Zijtveld 2007 Altis 5:48
60 Mik Stroo 2007 BAV 5:48
61 Kingston Schuld 2007 Altis 5:49
62 Sem van der Graaf 2007 Altis 5:51
63 Luuk van Meerveld 2007 BAV 5:55
64 Koen Rijkers 2007 Triathlon 5:58
65 Stan Brugman 2007 Hellas 6:03
66 Maxim Oron 2007 Hellas 6:08
67 Freddy Cole 2007 Altis 6:23
68 Wessel Schuller 2007 Triathlon 6:30
69 Etienne Hartgers 2007 BAV 6:44
Meisjes pupillen A1
1 Sophie Eikendal 2007 Atverni 4:18
2 Evie de Roos 2007 Fit 4:25
3 Tirza Streppel 2007 Fit 4:46
4 Danne Mossink 2007 Altis 4:54
5 Fenna van der Kooij 2007 Altis 4:54
6 Lois Klaassen 2007 Spirit Lelystad 4:59
7 Amťlie da GraÁa 2007 Altis 4:59
8 Madelief van Leur 2007 Altis 4:59
9 Nynke Glas 2007 Spirit Lelystad 5:02
10 Olivia Louwe Kooijmans 2007 Altis 5:04
11 Sterre Groosman 2007 Pijnenburg 5:04
12 Jackie Vissers 2007 Hellas 5:06
13 Elisha Egbon 2007 Almere '81 5:09
14 Evelien Sikkema 2007 Pijnenburg 5:09
15 Jolie Minnťe 2007 Triathlon 5:14
16 Lieve Kroon 2007 Almere '81 5:16
17 Tanisha Haakmat 2007 Almere '81 5:17
18 Iris Breslau 2007 Fit 5:17
19 Berrit Roex 2007 Triathlon 5:18
20 Anneloes van Erkelens 2007 Fit 5:19
21 Quinn Uffels 2007 Altis 5:19
22 Mara Schouw 2007 Pijnenburg 5:21
23 Laurenne van den Berg 2007 Almere '81 5:22
24 Ella Haaksman 2007 Hellas 5:25
25 Carmen Lijzenga 2007 Triathlon 5:29
26 Mandy Dorresteijn 2007 Pijnenburg 5:30
27 Jinte Jonker 2007 Triathlon 5:32
28 Bente Rutten 2007 Altis 5:32
29 Rosalie Franken 2007 Almere '81 5:33
30 Kim van der Wal 2007 Altis 5:34
31 Lotte van de Coterlet 2007 Pijnenburg 5:34
32 Caya Mets 2007 Pijnenburg 5:35
33 Anick Arends 2007 BAV 5:36
34 Esther van Waarde 2007 AV Zeewolde 5:37
35 Carmen Schipper 2007 Pijnenburg 5:37
36 Marit Elkerbout 2007 Altis 5:43
37 Asanay Malik 2007 Altis 5:46
38 Caitlin Verhaar 2007 Pijnenburg 5:46
39 Alma Voorwinde 2007 U-Track 5:53
40 Faisa Nicolaas 2007 Altis 5:54
41 Ilana Akkerman 2007 Pijnenburg 5:55
42 Fenne Kronemeijer 2007 BAV 5:56
43 Lynn van Hulten 2007 Phoenix 5:58
44 Roos Kuijpers 2007 Phoenix 6:00
45 Kyra van der Meer 2007 Triathlon 6:00
46 Indy Broer 2007 Triathlon 6:02
47 Dilara Oktay 2007 Pijnenburg 6:04
48 Noor Lassing 2007 Triathlon 6:46
49 Mette Storm 2007 Pijnenburg 6:59
Jongens pupillen A2 1000m
1 Lodewijk van Leerdam 2006 Phoenix 4:15
2 Floris van der Vijgh 2006 Hellas 4:18
3 Rogier Groeneweg 2006 Altis 4:18
4 Teije van der Kooij 2006 Fit 4:23
5 Sam de Wild 2006 Hellas 4:24
6 Benjamin Post 2006 Altis 4:25
7 Sverre Vroonhof 2006 Phoenix 4:25
8 Aaron Bos 2006 AV Zeewolde 4:28
9 Ryan van Oudheusden 2006 Hellas 4:29
10 Thom van der Leest 2006 Altis 4:29
11 Silas Hoeve 2006 Spirit Lelystad 4:31
12 Diederik van der Vliet 2006 Pijnenburg 4:31
13 Ivo Sjenitzer 2006 Pijnenburg 4:33
14 Bruno Stoon 2006 U-Track 4:34
15 Timo Laseur 2006 Altis 4:35
16 Rick Scherrenburg 2006 Pijnenburg 4:36
17 Ezra van den Boogert 2006 AV Zeewolde 4:37
18 Harm Welleweerd * 2006 Hellas 4:38
19 Gijs Bomer * 2006 Hellas 4:38
20 Jonathan van Lien 2006 AV Zeewolde 4:39
21 Milan Tromp 2006 Almere '81 4:39
22 Kian Schouten 2006 Fit 4:39
23 David Fontein 2006 Hellas 4:39
24 Sami Akanni 2006 Hellas 4:40
25 Finn van Ek * 2006 Hellas 4:40
26 Philip Walraven 2006 Altis 4:42
27 Julian Kwakman 2006 Triathlon 4:43
28 Theun Blommers 2006 Pijnenburg 4:46
29 Rick Snijder 2006 Triathlon 4:47
30 Sjoerd van Solinge 2006 U-Track 4:48
31 Ivar Kleuver 2006 Almere '81 4:49
32 Joep van Ede 2006 U-Track 4:50
33 Wouter van Dorst 2006 Triathlon 4:51
34 Niels Hulsman 2006 Altis 4:52
35 Rhune van Doorn 2006 Triathlon 4:54
36 Sven Huijnen 2006 Altis 4:59
37 Ard de Jong 2006 Altis 5:01
38 Stijn Beverwijk 2006 Triathlon 5:01
39 Manuel Theebe 2006 AV Nijkerk 5:02
40 Levi Relyveld 2006 Atverni 5:04
41 Willem van Veenendaal 2006 Hellas 5:07
42 David de Vente-Peters 2006 Spirit Lelystad 5:07
43 Jelle Wanders 2006 ATHLOI 5:08
44 Kiran Schoonderwoerd 2006 Pijnenburg 5:09
45 Alexi Michielse 2006 Pijnenburg 5:10
46 Luc de Wit 2006 AV Nijkerk 5:10
47 Giel Sportel 2006 Altis 5:10
48 Ingmar Samuels 2006 Phoenix 5:11
49 Boet van Bakel 2006 Triathlon 5:12
50 Yasper van Hoegee 2006 Pijnenburg 5:15
51 Leon Winkelman 2006 Spirit Lelystad 5:15
52 Yarno de Jong 2006 Spirit Lelystad 5:17
53 Lars Mulder 2006 Altis 5:18
54 Jesse Hougardy 2006 Almere '81 5:21
55 Jarne van de Poll 2006 Altis 5:22
56 Tom Ubels 2006 Phoenix 5:23
57 Niels Sterk 2006 Atverni 5:24
58 Tom Graat 2006 BAV 5:25
59 Wytze de Jong 2006 Fit 5:26
60 Daan van Bruggen 2006 Altis 5:26
61 Marijn Keswiel 2006 Pijnenburg 5:27
62 Quint Keers 2006 Fit 5:29
63 Max Rijkers 2006 Triathlon 5:31
64 Klaas Spaan 2006 Pijnenburg 5:33
65 Jonah Pronk 2006 Atverni 5:34
66 Stijn van Bekkum 2006 Triathlon 5:40
67 Huub Olde Dubbelink 2006 Altis 5:47
68 Jonas Rijnberg 2006 Triathlon 5:49
* 30 sec. tijdstraf vanwege meermalen afsnijden parcours
(coulance i.v.m. art 250.9 WR)
Meisjes pupillen A2 1000m
1 Savienne Asikende 2006 Almere '81 4:25
2 Merlijne van Doorn 2006 Fit 4:30
3 Anouk Leguit 2006 Almere '81 4:34
4 Floor Bomer 2006 Hellas 4:37
5 Merle van Logtestijn 2006 Pijnenburg 4:37
6 Britt van Westerlaak 2006 Altis 4:38
7 Israe Elmakkaoui 2006 Hellas 4:43
8 Noor ter Rahť 2006 Fit 4:45
9 Jacobien Hoyng 2006 Triathlon 4:46
10 Evelien van de Grift 2006 Almere '81 4:48
11 Feline Boon 2006 ATHLOI 4:50
12 Elena Slagt 2006 Altis 4:51
13 Indy Kortman 2006 Altis 4:52
14 Lara van den Broek 2006 Phoenix 4:53
15 Abigail Nuruwa 2006 BAV 4:55
16 Aisha Meijer 2006 Hellas 4:55
17 Annemijn Kerstholt 2006 Altis 4:56
18 Valerie Soesbergen 2006 Atverni 4:56
19 Olivie van der Linden 2006 Hellas 4:57
20 Pien de Vooght 2006 BAV 4:59
21 Noralie Schuurman 2006 Altis 5:00
22 Nikita Vissers 2006 Hellas 5:02
23 Vera Lutgendorp 2006 Almere '81 5:04
24 Ariane Elkenbracht 2006 Phoenix 5:05
25 Elin Buitenhuis 2006 AV Zeewolde 5:08
26 Lerato van der Toorn 2006 AV Nijkerk 5:09
27 Laia Bruggink 2006 Phoenix 5:10
28 Lamyaa Ahmed 2006 Pijnenburg 5:11
29 Noor Tewes 2006 Fit 5:13
30 Vera Walgers 2006 Pijnenburg 5:14
31 Imme Kleijne 2006 Fit 5:15
32 Lisa Wouters 2006 Hellas 5:16
33 Mirthe Kemper 2006 Altis 5:16
34 Chiara Debije 2006 Almere '81 5:16
35 Marlieke Castelein 2006 Triathlon 5:19
36 Vera Pot 2006 Phoenix 5:19
37 Jelke Steenbeek 2006 Altis 5:21
38 Rosa Bus 2006 Altis 5:21
39 Bjork Belle Schouten 2006 ATHLOI 5:22
40 Feadan van Schaik 2006 Phoenix 5:23
41 Ireen Stoter 2006 Triathlon 5:23
42 Mya van Horsen 2006 ATHLOI 5:24
43 Janne van Tuyl 2006 Altis 5:30
44 Annemijn Beijer 2006 Altis 5:31
45 Ilse Veenma 2006 Altis 5:37
46 Joanne Olsem 2006 Atverni 5:38
47 Dille Zimnik 2006 Clytoneus 5:38
48 Fenne van Leuveren 2006 Atverni 5:40
49 Famke Fonken 2006 Pijnenburg 5:44
50 Rosa Janse de Jonge 2006 Altis 5:44
51 Robin van de Grijp 2006 Altis 5:45
52 Sanne Geurtsen 2006 Hellas 5:45
53 Sophie Zomer 2006 Phoenix 5:52
54 Ereza Plochg 2006 Triathlon 5:53
55 Karlijn Rinsema 2006 Altis 5:57
56 Anouk van Dalen 2006 Altis 6:00
57 Valerie Dorland 2006 Altis 6:13
58 Zoe Pijpers 2006 Pijnenburg 6:28
59 Jasmijn van der Vinne 2006 Triathlon 6:32
60 Kyana Richards 2006 Altis 6:39
61 Maureen Baartmans 2006 Altis 6:45
62 Kiki Lamers 2006 Triathlon 7:38
63 Lutein Bisschop 2006 Triathlon 7:56

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 18.01.2017