Cross competitie 2015-2016
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Zuid


de groen gemarkeerde atleten zijn geplaatst voor de finale      
nov jan feb totaal
Jongens junioren A
1 Constant Huiszoon Triathlon 2 1 1 2
2 Tom de Leeuw Almere '81 3 2   5
3 Menno Dieke Triathlon 5 3 3 6
3 Luc Velzeboer Almere '81 4   2 6
5 Wietse Folkers AV Zeewolde 6 4 10
Kalid Amin Triathlon 1
Jongens junioren B
1 Cain Rutgers Almere '81 1 1   2
2 Leon Huiszoon Triathlon 5 3 1 4
2 Gian Oerlemans Triathlon 2 2   4
4 Jasper van der Elst Hellas 3 5 4 7
4 Marc Roes Clytoneus   4 3 7
6 Kelvin Baartwijk Almere '81   7 2 9
7 Chaske van Rijnsoever Hellas 4 8 6 10
8 Hugo van der Ploeg Clytoneus   6 5 11
9 Tijmen Brand Altis 6 9 9 15
9 Yannick Tourne Triathlon 7 10 8 15
11 Pelle van de Bor AV Nijkerk 8 13 10 18
12 Lucas Stolk Pijnenburg 9 11 11 20
13 Stefan Zondervan Triathlon 12 12 13 24
14 Jorn van der Maat Clytoneus 11 19 14 25
14 Nial van der Steeg Atverni 13 14 12 25
14 Vincent van der Wolf ATHLOI 10 15 25
17 Maico Rompa Altis 14 20 15 29
18 Sybren Kiewiet Hellas 15 21 16 31
19 Enno Braaksma Pijnenburg 16 17 17 33
20 Niek Smit AV Zeewolde 20 16 36
21 Jochem de Kruijff Clytoneus 19 22 18 37
22 Clifton Martendorp Spirit Lelystad 17 23 40
23 Jimmy Stewart Triathlon 21 26 20 41
23 Timo Drijver Pijnenburg 22 25 19 41
Reinder Prince Triathlon 7
Daniel Versteeg ATHLOI 18
Joshua Koopman Almere '81 18
Claude Djoboke Spirit Lelystad 24
Meisjes junioren A
1 Veerle Bakker Triathlon 1 1   2
2 Annemarie Slangewal Triathlon 2 2 1 3
3 Odile Verzantvoort Triathlon 3 3 2 5
4 Nienke Heida Clytoneus 4 4 3 7
Meisjes junioren B
1 Jasmijn Bakker Triathlon 1 1   2
2 Ynte Biemans Atverni 2 2   4
3 Naomi Renssen U-Track 4   1 5
4 Madelief Kok Triathlon 3 3   6
5 Maria Onassis Hellas 7 6 2 8
6 Sandra van de Grift Pijnenburg 10 7 3 10
6 Aylan Menick Atverni 6 4   10
6 Ilse van de Haar Atverni 5 5   10
9 Rosa Hulsman Altis 11 8 4 12
10 Esther Spruit Phoenix 13 10 7 17
10 Femke Brouwer Phoenix 12 5 17
10 Jildou Postma Altis 9 8 17
13 Elise Deen Pijnenburg 14 9 23
Tabitha Bruin Hellas 6
Kelly Agterberg Hellas 8
Nida Huijben Phoenix 9
Jongens junioren C
1 Jesse Fokkenrood Atverni 1 1   2
2 Viggo Parol Atverni 3 2   5
3 Camiel Colen Hellas   4 3 7
3 Pablo Velt Atverni 5   2 7
5 Max van Rhijn BAV 6 3 6 9
5 Stijn van Essen Altis 7 5 4 9
7 Lennert Oosterbaan Altis 8 6 8 14
8 Stef Ploeg Pijnenburg 14 10 5 15
9 Julian Hollander Atverni 16 7 9 16
10 Roeland van der Ploeg Clytoneus 9 9 12 18
11 Jelmer Groenenboom Clytoneus   12 7 19
12 Olivier Voschezang Atverni 13 8   21
13 Wessel Terpstra BAV 12 14 10 22
14 Daan van de Coevering Fit 10 15 17 25
14 Lars van Vught Altis 11 20 14 25
16 Jasper van den Berg Hellas   13 16 29
17 Tijn Steenmetz Altis 15 25 15 30
18 Chai de Bruijne Atverni 20   11 31
19 Jasper Bertrand Hellas 19 27 13 32
20 Dennis Leen Clytoneus 18 19   37
21 Jitse Viersen Hellas 21 17   38
22 Koen Roskamp BAV   21 18 39
23 Joris van den Hoven Triathlon 22 18   40
24 Rens Versnel Triathlon 23 47 22 45
24 Daan Kothman Altis 17 28   45
26 Martin Schuilenburg Pijnenburg 24 26 23 47
27 Stef Vermeulen Pijnenburg 30 32 19 49
28 Leon Remkes Altis   29 21 50
29 Patrick Meskes Triathlon 26 24   50
30 Marten Prince Triathlon 30 24 54
30 Remco Martens BAV 29 31 25 54
30 Jimmy Luijkx Triathlon 28 26 54
33 Faas van der Ven Triathlon 35 40 20 55
34 Cas Dijkstra Phoenix 38 34 28 62
34 Ivo van der Harst Altis 34 33 29 62
36 Rik Mul AV Zeewolde 37 27 64
37 Gustaaf Jans Altis 36 30 66
37 Marcus Melenhorst Altis 32 38 34 66
39 Tristan de Bree Atverni 36 43 31 67
40 Frerik Does Altis 41 39 32 71
41 Floran Groot BAV 39 52 35 74
41 Jannes Beckeringh ATHLOI 37 49 37 74
43 Niels Bakker Altis 43 44 33 76
43 Raul van Londen Pijnenburg 31 45 76
45 Pim van de Fliert Pijnenburg 44 42 86
46 Thom van der Wouden BAV 46 51 41 87
46 Wouter Benschop Atverni 45 50 42 87
48 Alexander de Graaff Fit 47 41 88
49 Pieter Joosten Triathlon 50 53 39 89
50 Hidde Westerhof AV Zeewolde 55 54 36 90
51 Mick Hopman Altis 48 57 43 91
52 Raoul Lommen Altis 53 60 40 93
52 Sander Verbeek Clytoneus 49 44 93
54 JoŽll Schaafsma AV Nijkerk 59 38 97
54 Tycho Schijf Triathlon 51 46 97
56 Hugo Blokland Altis 55 45 100
Mojalefa Kloprogge Phoenix 1
Henrik Kok Atverni 2
Ok de Kiefte Phoenix 4
Jelle van der Schoot U-Track 11
Joost Blommaert Pijnenburg 16
Timo Klabbers Triathlon 22
Mattijn Jorna Phoenix 23
Thijs Straten Hellas 25
Mink van Kooten Altis 27
Jeroen Steenkamer Pijnenburg 33
Daniel Vink U-Track 35
Daan van Beek Phoenix 40
Jasper de Gier Pijnenburg 42
Myron Hillebrandt Altis 48
Jarno Krikken BAV 52
IJsbrand van Streun Altis 54
Benjamin Bakker Altis 56
Robin Vink U-Track 58
Meisjes junioren C
1 Anna Eikendal Atverni 1 1   2
2 Joyce de Jong Fit   2 1 3
3 Wendy de Jong Fit   3 2 5
4 Anne Geytenbeek U-Track 4 4 10 8
4 Esra Zijderlaan Atverni 3 5 5 8
4 Tessa Verweij Atverni 2 9 6 8
7 Nine Immink Triathlon   7 3 10
8 Hieke van Rijnsoever Hellas 6 6 7 12
9 Liza van de Vooren Hellas 5 10 9 14
10 Jip van der Spek U-Track 11 23 4 15
11 Chris van Meeuwen Hellas 9 13 8 17
12 Lotte Jacobsen Pijnenburg 8 11   19
12 Lotte van Schaik Atverni   8 11 19
14 Nynke van den Bedem Altis 13 15 12 25
14 Elisa Mul AV Zeewolde   12 13 25
16 Kira Landman Altis 10 16   26
16 Sophie Praas Triathlon 12 14   26
18 Guusje van der Vorst Hellas 16   15 31
19 Nadine de Vries Clytoneus 14 18   32
20 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 17 21 17 34
20 Sterre de Vries Hellas 22 20 14 34
20 Aniek Barbier Hellas 15   19 34
23 Noor Schepers Altis 19 26 18 37
24 Joy de Bruijne Atverni 18 23   41
25 Amy Walraven Altis 23 27 20 43
25 Manon de Bruin Altis 21 28 22 43
27 Aniek de Wild Hellas 24 25 28 49
27 Nathalie Leushuis Triathlon 25 24 49
29 Nielle Saly Pijnenburg 26 33 26 52
30 Roos Prins Triathlon 30 24 54
31 Emma van de Beek BAV 34 37 21 55
32 Maaike Heida Clytoneus 53 31 25 56
33 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 29 38 29 58
34 Nuriya Mets Pijnenburg 27 34 34 61
35 Elize van Beuningen Pijnenburg 36 32 30 62
36 Evelijn van Hilten Clytoneus 39 42 23 62
36 Kirsten Medema Altis 35 36 27 62
38 Isabel Cola Triathlon 30 33 63
39 Fleur Bakker Schut Triathlon 42 39 32 71
40 Isa Koster Triathlon 38 35 73
40 Lisa Stolk Altis 37 36 73
42 Rianne de Leeuw Altis 33 46 79
43 Mirjam Niewold AV Nijkerk 50 31 81
44 Aylin Rink Altis 44 45 39 83
45 Ines van den Berg Phoenix 32 52 84
45 Jytte Storm Pijnenburg 49 35 84
47 Amber Pieterse BAV 54 49 37 86
48 Iris van Gisbergen BAV 52 48 40 88
49 Catharina van Lange BAV 51 38 89
49 Ilse Kooijman Altis 48 41 89
49 Meike Hoekzema Altis 46 43 89
52 Maura Post Triathlon 51 47 98
Manon Stringa Atverni 7
Joanne van der Poel Phoenix 16
Maud Kaarsgaren Fit 17
Talitha Bouwman Triathlon 19
Franca de Leeuw Altis 20
Nynke Hazewindus Fit 22
Zalua Tulizeo Pijnenburg 28
Ilse Kooyman Altis 29
Mirjam Hollestelle Triathlon 31
Sanne Kalee AV Nijkerk 40
Trijntje Annema U-Track 40
Jeske Wiemans Pijnenburg 41
Katelijne van den Brink Triathlon 43
Eline Noorman Pijnenburg 44
Marit Zaal Altis 45
Rinske den Heijer Pijnenburg 47
Merel Meijer Altis 50
Jongens junioren D2
1 MaŽl Plasschaert Almere '81 1 1 2 2
2 Tim de Wild Hellas 2 2 1 3
3 Max van Liempdt Almere '81 3 4 3 6
4 Boudewijn van Leerdam Phoenix   3 6 9
4 Sander Schijf Atverni 4 5   9
6 Joey Daselaar Pijnenburg 6 6 4 10
6 Tim Weber Almere '81 5 8 5 10
8 Tycho Vink Altis 8 7 9 15
9 Anton van Triest Clytoneus 9 9 8 17
10 Pepijn de Groot Pijnenburg 7 12 11 18
11 LuciŽn Moritz Almere '81 20 11 13 24
11 Sam Feijen Pijnenburg 16 14 10 24
13 Nathan Oerlemans Altis 11   14 25
14 Ruben Meijer Pijnenburg 13 13   26
15 Mark Hollestelle Triathlon 10 17 18 27
16 Jelle Swaanen Altis 23 16 15 31
16 Jouke Westerhof AV Zeewolde 14 18 17 31
16 Guido Groenescheij Hellas   19 12 31
19 Alexander Ridderikhoff Altis 17   16 33
20 Sam Relyveld Atverni 19 15 21 34
21 Eric Glas Spirit Lelystad 15 21 31 36
22 Joost Stemerding Triathlon 21 22 19 40
23 Johan Zomer Phoenix 22 22 44
23 Lennert Berentsen Altis 24 20 44
25 Jibbe Teeuwisse Triathlon 27 23 23 46
25 Robin Versteeg Altis 26 20 46
27 Justin Lagadeau Altis 25 27 24 49
28 Luca Lambooy Triathlon 29 25 26 51
29 Danny Roos Altis 28 24 52
30 Tom Oldenbeuving Triathlon 41 29 27 56
31 Ties van Bakel Triathlon 31 28 30 58
32 Koen Overbeek Altis 39 31 28 59
33 Redouan Ghoumid Altis 35 25 60
34 Walt Kraeger Triathlon 36 32 29 61
35 Bart Huizinga Altis 40 34 32 66
35 Jeroen Visser Atverni 33 33 33 66
37 Marijn Buddendorf Altis 38 35 73
Djimon de Groot Almere '81 7
JoŽl Hoeve Spirit Lelystad 10
Alain Laporte Altis 12
Lucas Broekroelofs Triathlon 18
Redouan Goumid Altis 26
Ivo Straten Hellas 30
Nemo Oostergetel Altis 30
Merijn Dekker AV Zeewolde 32
Kars van Reeuwijk Fit 34
Geert Uljee Triathlon 37
Michel Roodenburg Pijnenburg 42
Jongens junioren D1
1 Jarik van der Mast Altis 2 1 1 2
2 Sem van Dijk U-Track 1 2   3
3 Rick van der Meer AV Zeewolde 3 3 3 6
4 Daniel van der Poel Phoenix   5 2 7
5 Ralph-Karsten van der Vliet Pijnenburg 4 4   8
6 William Knol Hellas 5 6 4 9
7 Erik Cana Spirit Lelystad 6 12 7 13
7 Lasse Klijn U-Track 8 7 6 13
9 Gies Oude Brunink Fit 13 11 5 16
9 Dat de Kiefte Phoenix 7 9   16
11 Hidde Rijnbeek Hellas 10 8   18
12 Arthur Peek Triathlon 9 10   19
13 Liam de Bruijne Altis 12   8 20
14 Antoni Elkenbracht Phoenix 11 15 10 21
15 Bas van Groenestein Almere '81 14 14 9 23
16 Dawi van den Boogert AV Zeewolde   13 11 24
17 Pim Zeeman Hellas 15 16 21 31
18 Julian Dorresteijn Pijnenburg 16 20 16 32
18 Oscar Meijer Altis 27 19 13 32
20 Hendrik Esman Pijnenburg 18 24 15 33
21 Iker Bruggink Phoenix 17 17 22 34
22 Thomas Schols Atverni   18 17 35
23 Sverre Meesters Altis 25 23 14 37
24 Gijs Broere Triathlon 20 27 18 38
25 Bo Wierts BAV 19 42 24 43
26 Jip de Greef Altis 32   12 44
27 Jonah Broer Triathlon 22 25 32 47
27 Nico Kalmeijer Phoenix 21 26   47
27 Timon Hoeve Spirit Lelystad 26 21   47
30 Mats Roskamp BAV 31 39 19 50
31 Koen van der Linde Altis 30 30 25 55
32 Floris van Schagen Triathlon 24 32 36 56
32 Jonas Kole Altis 36 29 27 56
32 Rens van Rhijn BAV 35 28 28 56
35 Sem Kleijne Fit 34 34 23 57
35 Tijmen Hoogendoorn BAV 37 43 20 57
37 Wessel Ekelmans Almere '81 33 47 30 63
38 Douwe Slijderink Phoenix 31 33 64
38 Roel Bouma BAV 28 36 64
40 Jort Mol Lous BAV 38 44 29 67
41 Hugo van Westerneng Triathlon 40 35 34 69
41 Bas Koudijs Spirit Lelystad 38 31 69
43 Joscha Giesen BAV 52 45 26 71
44 Tiziano de Kruijf BAV 41 46 39 80
44 Akke Boerma Triathlon 29 51 80
46 David Dalmeijer Altis 47 57 37 84
46 Ysbrand Dekker Triathlon 43 49 41 84
48 Twan Duijst BAV 45 59 43 88
49 Sebastian Segrist Pijnenburg 51 54 38 89
50 Floyd Verwoert Altis 50 56 42 92
50 Sven Herber Hellas 52 40 92
52 Abel Remkes Altis 49 62 44 93
53 Taran van Ess Altis 46 48 94
54 Mats Gerritsen Pijnenburg 39 60 99
55 Casper Zijderveld Altis 54 64 46 100
56 Ben Bouwhuijzen Hellas 48 53 101
57 Pieter van Vloten Pijnenburg 44 61 105
58 Youp Grundel Almere '81 63 45 108
59 Lars BŲgels Altis 53 58 111
60 Vincent Kok Altis 67 47 114
61 Jesse van der Veen Triathlon 55 65 120
Marwan Amrhar U-Track 22
Yoeri Karsowidjojo Hellas 23
Jesse Jimenťz Zambrano U-Track 33
Storm Schifflers Clytoneus 35
Sven Keler Clytoneus 37
Tyrone Richards Altis 40
Mick Manshanden Hellas 41
Thijmen Immerzeel Phoenix 42
Jonas Stupar Clytoneus 48
Wouter Bakker Phoenix 50
Kars Rozema AV Nijkerk 55
Anthony Bullock BAV 66
Meisjes junioren D2
1 Tamar Veltman Almere '81 2 1 1 2
2 Sanne Schouten Atverni 3 2 2 4
2 Sara Schouten Atverni 1   3 4
4 Janneke van Hofslot Altis   3 4 7
5 Carlijn de Bie Atverni 4 4 5 8
6 Iris de Bie Atverni   5 6 11
7 Amara Nnadi Altis 6 6 8 12
7 Carmen Huikeshoven Altis 5 7 9 12
9 Sarah van Tuijl Almere '81 7 8 7 14
10 LoÔs Kok Altis 8 10 11 18
10 Rixt Vos Clytoneus 9 9 10 18
12 Puk Poulijn Altis 10 12   22
13 Noa Harteman AV Zeewolde 13 11 13 24
13 Marleen van Beers Altis 11 13   24
15 Paula Lots U-Track 21 15 12 27
16 Dana Buitenhuis AV Zeewolde   14 15 29
17 Maura te Grotenhuis Triathlon 12 21 18 30
18 Jitske van Helden Triathlon 14 17   31
19 Chaja Plochg Triathlon 15 18 20 33
19 Nadieh Meerman Almere '81 16   17 33
21 Kim Lutgendorp Almere '81 17 22 19 36
21 Sanne Bakker Schut Triathlon 23 20 16 36
23 Aniek Kothman Altis 24 25 14 38
23 Fe van Santen U-Track 19 19 38
25 Nadia de Keijzer BAV 26 16 42
26 Nienke Overgoor Hellas 22 22 44
27 Pien Kempe Altis 29 26 21 47
28 Ellis de Vries Altis 25 23 48
29 Nicoline van Vught Altis 20 29 49
30 Kendra Limburg Triathlon 30 33 25 55
31 Marit van Gageldonk Altis 27 30 29 56
32 Hannah Garritsen Clytoneus 36 31 26 57
33 Marit Jansons Triathlon 31 27 58
34 Ilse Hoebe Altis 33 32 28 60
35 Valerie Bernasco Triathlon 34 35 27 61
35 Merel Hogewind Hellas 37 24 61
37 Kaixin Tensen Triathlon 32 36 30 62
38 Bowy Kramers Triathlon 35 34 69
Mirte Weijers Hellas 18
Isis Hordijk Hellas 23
Lise Mayer Triathlon 24
Maud Hoebe Altis 28
Merel Kuper Atverni 28
Fleur de Graaf BAV 37
Debora Delhez Altis 38
Liese Thijssen Altis 39
Meisjes junioren D1
1 Nynke Streppel Fit 2 1 1 2
2 Roos Wortel Pijnenburg   2 2 4
3 Meike Stoter Triathlon 1 4 4 5
4 Luna Zimnik Clytoneus 3 3 3 6
5 Nina van der Vat Triathlon 4 5   9
6 Eva Kroon Altis 5 6   11
7 Eva van Ieperen Pijnenburg 6 7 9 13
8 Emma Kamer Hellas 9 15 5 14
8 Julia Borst Fit 7 9 7 14
8 Renske Jekel Fit   8 6 14
11 Myrthe Martens Altis 8 16 8 16
12 Norah Kippersluis Pijnenburg   10 11 21
13 Marlot Groeneweg Altis 11 11 17 22
14 Elisa Couperus Phoenix 10 13   23
14 Lisanne Boot Hellas 13   10 23
16 Femke Leguit Almere '81 12 17 12 24
17 Nora Kwakman Triathlon   12 15 27
18 Lena Broere Triathlon 28 18 13 31
19 Vera Tegelaar Almere '81 14   19 33
20 Naomie Hohn Altis 15 19   34
21 Elin Kruizinga Altis 25 22 14 36
22 Daan Blijenberg Triathlon 18 20 25 38
23 Sofie van der Kamp Phoenix   21 18 39
24 Elle Meier Almere '81   24 16 40
25 Lois Donkers Almere '81 21 40 20 41
26 Faith van Dam Spirit Lelystad 24 37 22 46
26 Jetske Meijer Altis 27 23 23 46
28 Hanna Latour Triathlon 22 30 26 48
28 Janna de la Croix Triathlon 33 27 21 48
30 Marloes Bosman Hellas   25 24 49
31 Imke Boersma Phoenix 17 34 33 50
32 Marit Kort Pijnenburg 19 38 57
33 Evy Post Triathlon 29 29 43 58
33 Jolijn Stemerdink Triathlon 38 31 27 58
35 Silke Mensink Triathlon 31 28 40 59
36 Robin van der Have Altis 43 32 29 61
37 Naomi Post Altis 36 35 31 66
38 Veerle Dijkstra Phoenix 34 52 34 68
38 Jinte van den Brink Hellas 32 36 68
40 Demi Engel Almere '81 41 33 36 69
40 Ella Lommen Altis 30 39 69
42 Iris Barlo Pijnenburg 20 51 71
43 Fleur van 't Klooster Altis 37 46 35 72
44 Isabel Kerstholt Altis 44 47 30 74
44 Marit de Munnik AV Zeewolde 42 44 32 74
46 Zarah van Hoegee Pijnenburg 48 57 28 76
46 Jet Heck Altis 35 41 76
48 Jula Wilms Triathlon 40 42 38 78
49 Jade van Schaffelaar Pijnenburg 39 43 82
50 Yanna Bijl Atverni 45 50 39 84
51 Amber Brouwer Altis 47 55 41 88
52 Indira Hassen Altis 45 44 89
53 Lieke Koene Altis 56 53 37 90
54 Sterre van der Zouw Altis 46 54 46 92
55 Lisanne van de Grift Almere '81 49 56 47 96
56 Dagmar Schepers Altis 52 60 45 97
57 Eeske Roex Triathlon 50 58 48 98
58 Merel Hulshof Pijnenburg 54 48 102
59 Jayde de Bruin Pijnenburg 61 42 103
60 Ynske van de Poll Altis 55 49 104
61 Milou van Bekkum Pijnenburg 53 59 112
Robin Dessauvagie U-Track 14
Coos Veldpaus Phoenix 16
Elka Wybenga BAV 23
Merel Jorna Phoenix 26
Ronja Schooneveldt Atverni 26
Eva Peters Spirit Lelystad 49
Kyara Waterval Almere '81 51
Laetitia Mets Pijnenburg 57
Eva Schrooten Altis 58
Jongens pupillen mini
1 Casper Slagt Altis 1 1 2 2
2 Twan Hulsman Altis 2 2   4
3 Jens van de Wetering Triathlon 9 3 4 7
3 Robin Meinten AV Zeewolde 6   1 7
5 Rolan Iking Altis   5 5 10
5 Victor van der Vijgh Hellas 3 7   10
7 Bjorn Timmer Triathlon 8 4 7 11
7 Cas Wiggers Fit 5 6   11
9 Bouke Streefland Pijnenburg 11 10 6 16
10 Nils Medema Altis 13 9 9 18
11 Camiel van Ek Hellas 8 11 19
12 Mees Blijenberg Triathlon 10 12 10 20
13 Max Garcia van Rooijen Triathlon 12 11 23
14 Djimmy Jansen BAV 14 13 27
Lucas van Lien AV Zeewolde 3
Mike Haage Pijnenburg 4
Maarten Pierik U-Track 7
Brent Schifflers Clytoneus 8
Meisjes pupillen mini
1 Laura Duits Pijnenburg 2 1 2 3
2 Saar de Vooght BAV 1 4 5 5
3 Jette de Jong BAV 6 2 4 6
4 Fe Legall Melendez Pijnenburg 4 3 7 7
5 Roos Kempe Altis 8 5 6 11
5 Roos Trip BAV 5 6 8 11
7 May Otto Pijnenburg 3 9 11 12
8 Lies Vogelzang Triathlon   6 8 14
9 Anna Strang van Hees Pijnenburg 7 8 10 15
10 Julie Vettenburg Pijnenburg 10 7 17
11 Eline van Bruxvoort Triathlon 9 10 19
12 Laura van Maanen BAV 12 13 12 24
13 Carina Pastoor AV Zeewolde 13 12 25
14 Isa Bouwman BAV 14 14 28
Alexandra Koenis Almere '81 1
Suze van Leur Altis 3
Kathelijne ter Huurne Hellas 9
Juliette van Oosten BAV 11
Tess Fillekers Atverni 11
Suray Malik Altis 15
Jongens pupillen C
1 Florijn van der Vliet Pijnenburg 1 1 1 2
2 Kasper van Aalst Clytoneus   2 2 4
3 Mike van de Vooren Hellas 2 3 3 5
4 Martijn Leih Clytoneus 4 6 4 8
5 Luc Breton Fit 3   6 9
5 Tjalling van Leerdam Phoenix   4 5 9
7 Twan Goudena Clytoneus 8 5 7 12
8 Pieter van der Zee Hellas 7 7   14
9 Silvan van Hussel AV Nijkerk 12 8 9 17
9 Thomas Daselaar Pijnenburg 10 9 8 17
11 Tim van de Burgwal Altis   10 11 21
12 Thijs Stoter Triathlon 11 11   22
13 Tijn van der Grijp Altis   14 10 24
14 Thijmen Hatzmann BAV 13 20 13 26
15 Floris Kamer Hellas 16 21 12 28
16 Niels Karel Altis 15 15 15 30
17 Jarik Smit AV Zeewolde 18 13 26 31
18 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 20 12 32 32
19 Nodin Schoonderwoerd Pijnenburg 17 16 17 33
19 Johannes Hegeman AV Nijkerk   19 14 33
21 Jaron Hamoen AV Zeewolde 21   16 37
21 Mathijs Bakker Almere '81   17 20 37
23 Chris de Jong Pijnenburg 19 23 21 40
23 Jeppe Meesters Altis   18 22 40
25 Joris Lamaker Altis 32 25 19 44
25 Luuk van Burgsteden Triathlon 22 22 44
25 Mike Kragten Altis 26 18 44
28 David Knuth Altis 24 24 23 47
29 Mick Frerix Triathlon 23 27 28 50
30 Stijn Kroeze Altis 27 24 51
31 Sijmen van der Harst Altis 31 29 25 54
32 Ilian van Schaik Phoenix 29 27 56
33 Jop van den Hoorn Triathlon 26 31 57
34 Ben Lensing Triathlon 30 28 58
35 Chiel Brouwer BAV 25 34 59
36 Thijn Metten Altis 37 30 30 60
37 Aron Taanman BAV 28 36 34 62
37 Jonne Velstra BAV 33 40 29 62
39 Noam Michiels Clytoneus 38 32 36 68
40 Tycho van Hussel AV Nijkerk 36 37 33 69
41 Justin van Dam AV Zeewolde 39 41 35 74
41 Seppe Alkemade U-Track 35 39 74
43 Jurre Schoenmakers Altis 40 38 78
44 Tom Westdijk Altis 42 43 39 81
45 Teun Heijerman Altis 45 37 82
46 Thom Scholte Altis 41 42 83
Sami Benali Atverni 5
Berend van de Beek BAV 6
Beau van Balen Almere '81 9
Stijn Bruinsma AV Zeewolde 14
Sirius Wind Hellas 31
Daan Peters Hellas 33
Jasper Ket Hellas 34
Quentin Landskroon Altis 35
Jurre Lamaker Altis 38
Chris Banen Hellas 44
Meisjes pupillen C
1 Renske van der Maas Fit 1 2 1 2
2 Linde Zijlstra Altis   1 2 3
3 DaniŽlle Kaptein Clytoneus 2 4 6 6
4 Noortje Zwaal Altis 4 3 5 7
5 Marit Kleijnen Pijnenburg 3 6 7 9
5 Iris Rietvelt Pijnenburg   5 4 9
7 Roos Verblauw Altis   7 3 10
8 Yara Keers Fit 5 11 8 13
9 Mette Wiggers Triathlon 7 8   15
10 Inaya Yahyaoui Almere '81 6 10 18 16
11 Iris van Eerde AV Zeewolde 10 12 9 19
12 Mette van der Veen Pijnenburg 8 16 14 22
13 Eva Wagemakers Altis 9 15 22 24
13 Nikki Vroemen Triathlon 13 21 11 24
13 Sarah-Jane de Bruijne Altis 11   13 24
16 Romy Bendanon Triathlon   14 12 26
17 Noa Zoomer Triathlon 17 18 10 27
18 Giulia Invernizzi Hellas 12 17 16 28
19 Meinou de Jong Triathlon 14 22 17 31
20 Donna Lokhorst Altis   9 24 33
21 Jade Broer Triathlon 16 23 19 35
22 Roos de Kleer AV Zeewolde 18 19   37
23 Inge Kleijs Atverni 24 15 39
24 Karlijn Mossink Altis 19 24 23 42
24 Noa Schut Altis 22 25 20 42
26 Evi de Wit AV Nijkerk 15 31 46
27 Anne van Blokland Pijnenburg 20 29 49
27 Vere Ingram Fit 21 28 49
29 Yfke van der Meer Altis 23 41 27 50
30 Majken Berends BAV 27 27 25 52
31 Fleur Emo Atverni 28 26 28 54
32 Isolde Bisschop Triathlon 30 38 26 56
33 Milou Veldhuis Pijnenburg 29 29 58
34 Mayke van Lieshout Triathlon 26 35 33 59
35 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 25 36 35 60
36 Jana Uilenreef Altis 30 32 62
36 Julia Zwaan Almere '81 32 30 62
38 Anouk Bakker Triathlon 34 31 65
39 Jamila Junker Altis 34 33 34 67
40 Jorieke van Duinen BAV 35 39 37 72
40 Lois Rijnders Altis 32 40 72
42 Reneť Rijnja Triathlon 37 37 36 73
43 Mandy Mulder Fit 39 38 77
44 Clarice van der Zanden Altis 38 42 80
Karlijn Koop Altis 13
Nika Wendelaar Hellas 20
Elise van Doorn Atverni 21
Julia de Keijzer BAV 31
Nora Dijk Phoenix 33
Hanna Verboom Fit 36
Jongens pupillen B
1 Sybe van Dijk U-Track 2 2 1 3
1 William van Triest Clytoneus 3 1 2 3
3 NariŮo Renfurm Almere '81 1 3 3 4
4 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 4 5 7 9
5 Bas Pilgram Hellas 13 6 4 10
6 Tycho de Vries Spirit Lelystad 5 8 6 11
7 BjŲrn Engel Almere '81 21 7 5 12
7 Arvin Bronder Altis   4 8 12
9 Roemer de Jong Triathlon 7 18 9 16
9 Lucas Scheepers Almere '81 6   10 16
11 Menno Hoornstra ATHLOI 17 10 11 21
12 Jelle van der Heijden Altis 10 12 17 22
12 Rens Kelder Triathlon 11 11 15 22
14 Maarten Arnoldus Pijnenburg 9 14 29 23
15 Bram Goossens Atverni 12 17 12 24
16 Felix Bosschaart Phoenix 8 16 26 24
17 Guus Boorsma Altis 20 13 14 27
17 Thijs Kempe Altis   9 18 27
19 Noah Groen in 't Wout Clytoneus 14 23 19 33
20 Floris van Tuijl Almere '81 19 15   34
21 Yvar Riphagen BAV 24 22 13 35
22 Lars Bergmann Triathlon 18   21 39
23 Benjamin Gotte Triathlon 22 25 22 44
23 Tim Verhagen Hellas 33 28 16 44
25 Jochem Klein Altis 26 20   46
26 Ruben Immerzeel Phoenix 29 21   50
26 Tom Zwaan Almere '81   26 24 50
28 Teun Lip Triathlon 32 37 20 52
28 Bram Houtveen Altis 27   25 52
28 Sam van Schaffelaar Pijnenburg 28 24   52
31 Jesse Cools Altis   32 23 55
32 Thobian van As Triathlon 38 29 27 56
33 Bas Dalmaijer BAV 34 27 30* 57
34 Brigt van Apeldoorn Triathlon 30 45 31 61
35 Jaouad Boussakout Phoenix 25 36 38 61
36 Kes Humphries Fit 49 30 33 63
37 DaniŽl Frissen Hellas 15 49 64
38 Yuri Vink Phoenix 35 31 37 66
39 Brett van Zijtveld Altis 46 33 34 67
40 Jente van Geest Altis 40 30 70
41 Jelmer Trip BAV 43 52 28 71
41 Timo Kieft Pijnenburg 39 53 32 71
43 Sam Muller Altis 36 38 74
44 Thijs Schukken Altis 35 41 76
44 Thorsten Berghegen BAV 40 36 76
46 Luuk van Meerveld BAV 42 51 35 77
46 Rico Osnabrugge Phoenix 57 34 43 77
48 Floren Hagmolen of ten Have Pijnenburg 37 43 80
49 Jelle Noorlander Triathlon 45 39 84
50 Stijn Wink Altis 44 41 85
51 Sieme Jongeneel ATHLOI 48 39 87
52 Bart Jansen Altis 47 42 89
53 Jochem van den Berg AV Zeewolde 48 44 92
54 Mik Stroo BAV 50 44 94
55 Satria Jansen Triathlon 55 40 95
56 Jasper van de Grift Almere '81 51 46 97
57 Koen Rijkers Triathlon 55 59 45 100
58 Etienne Hartgers BAV 54 60 47 101
58 Jeffrey Roodenburg Pijnenburg 47 54 101
60 Wessel Schuller Triathlon 56 61 46 102
61 Jens Werner Triathlon 59 63 49 108
62 Sven Matlung Altis 53 56 109
63 Rayane Zak Phoenix 52 58 110
64 Dylan Posthumus BAV 58 62 120
Sytse van den Brink Hellas 16
Milad Ahmadian Yazdi Hellas 19
Joras Weijenberg Phoenix 23
Rienk Stumpel Fit 31
Idse van der Schoot U-Track 41
Wessel Adelaar Fit 42
Noah Groen in 't Wout Clytoneus 48
Nick Postma BAV 50
Franklin Landskroon Altis 57
Daniel Termaat Altis 64
* chip verloren, gefinisht tussen plaats 23 en 28. Fictief geklasseerd 30, extra naar finale
Meisjes pupillen B
1 Sophie Eikendal Atverni 1 1   2
2 Evie de Roos Fit 2 2 1 3
3 Fenna van der Kooij Altis 4 4 2 6
3 Amťlie da Graca Altis 3 3   6
5 Danne Mossink Altis 6 6 3 9
6 Benthe Martens Altis 5 5   10
7 Madelief van Leur Altis 7 8 6 13
7 Tirza Streppel Fit 10 9 4 13
9 Nynke Glas Spirit Lelystad 9 7 8 15
10 Benthe de Jong AV Nijkerk 24 12 5 17
11 Olivia Louwe Kooijmans Altis 8 11   19
12 Rosalie Franken Almere '81 19 10 10 20
13 Micha Waterval Almere '81 15 27 7 22
14 Berrit Roex Triathlon 11   14 25
15 Imke van der Spoel Altis 18 17 9 26
15 Jolie Minnťe Triathlon 12 14 18 26
17 Eveline Sikkema Pijnenburg 16 19 12 28
18 Ella Haaksman Hellas 14 34 15 29
19 Jinte Jonker Triathlon 29 13 17 30
20 Mara Schouw Pijnenburg 33 18 13 31
21 Sasha Smink Triathlon 25 15 22 37
21 Quinn Uffels Altis 21 16   37
23 Kyra van der Meer Triathlon 23 21 19 40
23 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 30 20 20 40
25 Carmen Lijzenga Triathlon 26 28 16 42
26 Kim van der Wal Altis 20 25 33 45
26 Bente Rutten Altis   22 23 45
28 Emma de Raad BAV 22 26 24 46
29 Carmen Schipper Pijnenburg 34 29 21 50
30 Indy Broer Triathlon 27 24 28 51
31 Esther van Waarde AV Zeewolde 17 35 39 52
31 Eva van der Linden Triathlon 38 23 29 52
33 Lotte van de Coterlet Pijnenburg 31 40 26 57
34 Caitlin Verhaar Pijnenburg 39 33 25 58
35 Madelin Bekker Phoenix 28 31 59
36 Jetske de Boer Altis 47 30 30 60
37 Caya Mets Pijnenburg 36 37 27 63
38 Liselotte ter Huurne Hellas 32 32 64
39 Tes Harmsen Phoenix 37 31 68
40 Fenne Kronemeijer BAV 35 39 35 70
41 Dyan Ruitenbeek Altis 40 32 72
42 Nina van de Weerd BAV 49 38 36 74
43 Dilara Oktay Pijnenburg 50 45 34 79
43 Julia van der Horst BAV 48 42 37 79
45 Emma de Wit Altis 43 43 38 81
46 Roos Kuijpers Phoenix 46 36 82
47 Lynn van Hulten Phoenix 44 41 85
48 Loes van Norden AV Nijkerk 54 47 40 87
49 Noor Lassing Triathlon 51 46 42 88
50 Madelief van Oorsouw BAV 52 44 96
50 Mette Storm Pijnenburg 55 41 96
52 Sabrine Bouchikhi Phoenix 58 43 101
Lieve Kroon Almere '81 11
Elodie Spoelstra Hellas 13
Senna Haage Pijnenburg 41
Ilana Akkerman Pijnenburg 42
Rachel de Geijter Altis 45
Asanay Malik Altis 53
Hidde Verboom Fit 56
Zara Sendic Phoenix 57
Jongens pupillen A1
1 Harm Weleweerd Hellas 1 3 2 3
1 Sam de Wild Hellas 2 1 5 3
3 Lodewijk van Leerdam Phoenix 3 2   5
4 Gijs Bomer Hellas 8 5 1 6
5 Finn van Ek Hellas 4 4   8
6 Diederik van der Vliet Pijnenburg 5 6 4 9
7 Silas Hoeve Spirit Lelystad 7 13 6 13
8 Thibo Werts Triathlon 6 8   14
9 Teije van der Kooij Fit 9 7 8 15
10 Floris van der Vijgh Hellas 10 9   19
11 Tobias Scheepers Almere '81 13   7 20
12 Thom van der Leest Altis 15 12 9 21
13 Senna Plasschaert Almere '81 12 18 10 22
14 Benjamin Post Altis 14 11 13 24
15 Rick Snijder Triathlon 17 14 11 25
16 Rogier Groeneweg Altis 16   12 28
17 Jonathan van Lien AV Zeewolde 18 15 16 31
18 Aaron Bos AV Zeewolde 22 16 17 33
19 Sverre Vroonhof Phoenix 24 10   34
20 Julian Kwakman Triathlon 21   14 35
21 Ties Meeuwissen Phoenix   17 21 38
22 David Fontein Hellas 26 21 18 39
22 Theun Blommers Pijnenburg 20 19 58 39
22 Jim Bernasco Triathlon 19 20   39
25 Philip Walraven Altis 34 24 20 44
26 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 28 23 23 46
27 Sven Huijnen Altis 25 26 22 47
27 Timo Straathof U-Track 23 25 24 47
29 Milan Tromp Almere '81 47 22 28 50
30 Niels Hulsman Altis 46 32 19 51
31 Jelle Wanders ATHLOI   27 26 53
32 Julian Koehorst Spirit Lelystad 42 33 25 58
33 Jarne van de Poll Altis 44 31 32 63
33 Edward Dijkstra Fit 36   27 63
35 Pascal Ekelmans Almere '81 29 39 35 64
36 Kiran Schoonderwoerd Pijnenburg 27 55 38 65
36 Levi Relyveld Atverni 35   30 65
38 Boris Hermsen Atverni 30 50 37 67
38 David de Vente Peters Spirit Lelystad 38 29 42 67
38 Stijn Beverwijk Triathlon 51 38 29 67
41 Quint Keers Fit 52 35 33 68
41 Yasper van Hoegee Pijnenburg 32 44 36 68
43 Kian Schouten Fit 37 49 34 71
44 Lars Mulder Altis 41 34 48 75
44 Merijn Couperus Phoenix 45 30 75
46 Max Rijkers Triathlon 53 28 50 78
47 Yorn van Oijen BAV 31 48 79
48 Aaron Grul Phoenix 55 36 44 80
49 Willem van Veenendaal Hellas 57 43 39 82
50 Alexi Michielse Pijnenburg 58 40 43 83
51 Giel Sportel Altis 39 46 85
51 Joep van Ede U-Track 43 42 85
53 Timo Laseur Altis 40 46 86
54 Luc de Wit AV Nijkerk 33 54 87
55 Milan Norg Altis 48 41 89
56 Boet van Bakel Triathlon 49 45 45 90
56 Yarno de Jong Spirit Lelystad 54 41 49 90
58 Ard de Jong Altis 59 53 40 93
59 Willem Bakker Phoenix 47 53 100
60 Davi Pfaff Spirit Lelystad 56 52 51 103
61 Marijn Keswiel Pijnenburg 58 54 112
62 Ralph Vangangel Atverni 60 61 55 115
63 Tobias Boxman Hellas 57 61 118
64 Sam Wisniewski AV Zeewolde 65 56 63 119
65 Stijn Engelsma Spirit Lelystad 62 62 59 121
66 Arjen Jagernath U-Track 66 56 122
67 Daan van Bruggen Altis 64 59 123
68 Guus Roskamp BAV 69 67 57 124
69 Jurren van Otterlo BAV 61 65 126
70 Just Huckriede AV Zeewolde 63 64 127
71 Martijn Worst Altis 67 69 62 129
72 Stijn van Bekkum Triathlon 68 66 64 130
73 Merlijn van Urk Altis 70 63 133
Finn van Ek Hellas 3
Rick Scherrenburg Pijnenburg 11
Benaiah Bergwijn Atverni 15
Ivo Sjenitzer Pijnenburg 23
Wouter van Dorst Triathlon 31
Ivar Kleuver Almere '81 37
Steven Koenis Almere '81 47
Finn van der Es AV Zeewolde 50
Jelle Bos Phoenix 51
Ezra van den Boogert AV Zeewolde 52
Jaraino Bendanon U-Track 60
Lucas Pasker Altis 60
Boaz Cremers Triathlon 68
Radbout Dekker Triathlon 70
Meisjes pupillen A1
1 Anouk Leguit Almere '81 1 2 1 2
2 Laila Yahyaoui Almere '81 2 1 2 3
3 Blessin Uiterwijk Almere '81 3 3 3 6
4 Jikke van der Ploeg Triathlon 10 4 5 9
5 Britt van Westerlaak Altis 7 8 4 11
5 Merle van Logtestijn Pijnenburg 6 5 7 11
5 Valerie Soesbergen Atverni 5 6 10 11
8 Evelien van de Grift Almere '81 4 9 8 12
9 Israe Elmakkaoui Hellas 8 7 11 15
10 Floor Bomer Hellas 11 10 6 16
11 Elena Slagt Altis 13 11 9 20
12 Aisha Meijer Hellas   14 12 26
12 Noralie Schuurman Altis 9 17   26
14 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 12 16 20 28
15 Annemijn Kerstholt Altis 15 19 14 29
15 Ariane Elkenbracht Phoenix 18 13 16 29
15 Olivie van der Linden Hellas 14   15 29
18 Indy Kortman Altis 17 18 13 30
19 Noortje ter Rahť Fit 16 15 17 31
20 Pien de Vooght BAV 20 25 18 38
21 Laia Bruggink Phoenix   20 19 39
22 Annemijn Beijer Altis 19 46 21 40
23 Anna Kompier Phoenix 22   22 44
24 Sanne Geurtsen Hellas 27 21 24 45
25 Merlijne van Doorn Fit 21   26 47
26 Ireen Stoter Triathlon 30 23 25 48
27 Imme Kleijne Fit 23 30 34 53
27 Robin van de Grijp Altis 26 27 29 53
29 Marlieke Castelein Triathlon 25 29 32 54
30 Vera Pot Phoenix 24 32 31 55
30 Vera Walgers Pijnenburg 32 41 23 55
32 Mirthe Kemper Altis 29 28 47 57
33 Dille Zimnik Clytoneus 38 22 60
34 Lara Iking Altis 31 34 30 61
35 Tessa Rijnbeek Hellas 36 26 62
36 Feadan van Schaik Phoenix 28 35 63
37 Chiara Debije Almere '81 40 27 67
38 Lieke Reyn Fit 33 36 69
39 Liva Hofste Altis 35 35 36 70
39 Pleun Weerdenburg Pijnenburg 37 37 33 70
41 Vera Lutgendorp Almere '81 42 33 75
42 Ereza Plochg Triathlon 39 45 37 76
43 Karlijn Rinsema Altis 40 49 39 79
44 Zara Meerman Almere '81 49 39 41 80
45 Rosa Janse de Jonge Altis 41 47 40 81
45 Fenne van Leuveren Atverni 43 38 81
47 Jasmijn van der Vinne Triathlon 45 56 46 91
47 Robin Rijnja Triathlon 47 44 50 91
47 Rosa Bus Altis 48 57 43 91
50 Sophie Zomer Phoenix 43 59 49 92
50 Valerie Dorland Altis 50 51 42 92
50 Liselot Dekkers Pijnenburg 44 48 92
53 Maureen Baartmans Altis 46 60 52 98
54 Diede Slaman Phoenix 55 44 99
55 Anouk van Dalen Altis 56 61 45 101
55 Rachael Berg BAV 51 50 101
57 Kiki Lamers Triathlon 53 62 51 104
58 Jessey Jansen BAV 52 53 105
59 Ilse Veenma Altis 54 52 106
60 Lutein Bisschop Triathlon 55 64 53 108
61 Kyana Richards Altis 63 54 117
Aaya Lazaar Hellas 12
Noor Tewes Fit 24
Sterre de Jonge BAV 28
Janne van Tuyl Altis 31
Pluk Schildkamp Fit 34
Lara van de Vliert AV Nijkerk 38
Nikki van Cleef BAV 42
Famke Riemersma Phoenix 48
Nynke Faber Phoenix 54
Vera Pierik U-Track 57
Bente Wiggers Fit 58
Jongens pupillen A2
1 Meije Bosma Hellas 2 1 1 2
2 Senna Kampinga AV Zeewolde 1 2 2 3
3 Mees Overbeek Altis   3 3 6
4 Tijmen van Diggelen Clytoneus 4 4 9 8
5 Lars Molenkamp Almere '81 5 5 4 9
6 Mathijs Kwakman Pijnenburg 6 6 5 11
7 Bo Schraven Almere '81 8 7 11 15
7 Finn van der Maas Fit 7 14 8 15
9 Jesse Oud Hellas 10 9 12 19
10 Marijn van der Harst Altis 12 8 15 20
11 Arvid Jansons Triathlon 11 11 14 22
11 Esli Kluijver Spirit Lelystad 13 12 10 22
13 Yannick Faerber U-Track 14 10   24
14 Nathan Houwaard Triathlon 24 19 7 26
15 Ties Waterman Fit 9 18   27
16 Jesse van de Beek BAV 15 13 17 28
17 Olaf Rijnboutt Phoenix 16 20 13 29
18 Mats Medema Altis 19 17 16 33
18 Yuri Stolk Pijnenburg 17 16 19 33
20 Badr-Eddine Seddiki U-Track 20 15 23 35
21 Siebe Westerhof AV Zeewolde 18 32 22 40
22 Tim Lauterslager BAV 25 21 24 45
23 Tobias Favier Altis   26 20 46
24 Max van Zijtveld Altis 26 23 27 49
24 Simon Lodewijk AV Zeewolde 31 24 25 49
24 Julius Adam Altis 21 28   49
24 Sven van Weezep Spirit Lelystad 22 27   49
28 Tim Niezink Pijnenburg 27 25 30 52
29 Luka Faase Pijnenburg 23 30   53
30 Thijmen van Loevezijn AV Zeewolde 28 26 54
31 Casper van Tuijl Almere '81 29 37 28 57
32 Sam van Burgsteden Triathlon 38 31 29 60
33 Koen van Eden Spirit Lelystad 30 43 34 64
33 Hidde Boerema Atverni 33 31 64
35 Leon Jonker Altis 32 35 36 67
36 Milan Emo Atverni 34 34 39 68
37 Mathijs Haitsma Triathlon 33 36 48 69
38 Anouar Loukili Fit 37 38 33 70
39 Kenan van der Kooij Altis 39 46 35 74
40 Ivo Rots Altis 36 41 44 77
40 Mike van Doorn Atverni 40 51 37 77
42 Tom Houtveen Altis 46 32 78
43 Lucas van den Breemer Pijnenburg 44 40 43 83
43 Senna Kortman Altis 41 47 42 83
43 Ivo Zoomer Triathlon 45 38 83
46 Jonathan Hueting Hellas 44 40 84
46 Raoul de Roder AV Zeewolde 43 41 84
48 Lars van Wiligenburg AV Nijkerk 45 42 87
49 Marten Krikken BAV 42 49 47 89
50 Bas Schutjes Phoenix 48 48 96
51 Joris IJzinga Altis 47 52 99
52 Thijs Brouwer BAV 49 54 103
53 Mitchel van Dam AV Zeewolde 55 56 49 104
53 Finn Mulder AV Zeewolde 54 50 104
53 Jorell Hep Triathlon 51 53 104
56 Simon Raat Triathlon 57 51 108
57 Morris Al Altis 59 50 109
Levi Posthuma Altis 3
Luciano van den Heuvel Almere '81 6
Marcello van den Heuvel Almere '81 18
Joost Berkhof Triathlon 21
Luit Wendelaar Hellas 22
Jorn Heijmeskamp Altis 29
Jom Heijeskamp Altis 35
Bram Banen Hellas 39
Yahir Strang Altis 45
Kiko de Roos Fit 46
Mack Akkerman Pijnenburg 50
Olaf van der Hidde Hellas 52
Sam Vroomman BAV 53
David Nijdam AV Nijkerk 55
Tjade Smelt AV Zeewolde 58
Meisjes pupillen A2
1 Shantell Egbon Almere '81 2 1 1 2
2 Selina Franken Almere '81 1 2 2 3
3 Maya Clark Hellas 3 3   6
4 Loes Kempe Altis 5 4 3 7
5 Iza de Waal Almere '81 4   5 9
6 Anniek Triest Clytoneus 13 7 4 11
7 Isa van Sintemaartensdijk Triathlon 8 6 6 12
7 Merel Veltman Almere '81 7 5 9 12
9 Janna van de Coevering Fit 6 13 8 14
10 Maartje Rinsema Altis 11 10 7 17
11 Febe Bakker BAV 9 19 12 21
11 Sofie van Kooij Altis 10 11   21
13 Joyce Bakker Schut Triathlon 14 15 10 24
14 Emma Swaanen Altis 16 12 15 27
15 Nora Stemerding Triathlon 12 17 16 28
15 Renťe van der Mast Altis 22 14 14 28
17 Selma Martens Altis   18 13 31
18 Lauren van Beuningen Pijnenburg 15 21 17 32
18 Fianne de Boer Altis 21   11 32
20 Merel Wassenaar Phoenix   16 18 34
21 Jasmijn Post Altis 17 23 22 39
21 Katya Stappers Altis 19 20 25 39
23 Lidewij Boddeke Hellas   22 19 41
24 Lotte Buitenkamp Altis 18 26 32 44
25 Senna Vroemen Triathlon 23 29 23 46
26 Amber Staal Altis 25 27 26 51
26 Cato Velstra BAV 27 34 24 51
28 Berber Schaap AV Zeewolde 30 25 27 52
29 Farah Visser Phoenix 35   20 55
30 Keziah Orie Altis 26 30 41 56
31 Anoek van Hal Hellas 37 37 21 58
31 Anouk Overgoor Hellas 45 24 34 58
33 Isabella Frissen Hellas 24 35 59
34 Sophie de Graaf Pijnenburg 29 31 33 60
35 Sasha Klein Altis 31 32 63
36 Silke van de Grint Triathlon 36 36 31 67
36 Dionne Eichhorn Pijnenburg 28 39 67
38 Anika van der Wolf Altis 33 44 35 68
39 Floor den Heijer Pijnenburg 39 33 38 71
39 Floor Zijlstra Altis 41 30 71
41 Anna Versteden Phoenix 34 40 74
42 Dionne Hop BAV 32 52 44 76
43 Lieke Bakker Triathlon 38 43 81
44 Anne van de Coterlet Pijnenburg 42 40 82
44 Veere Veldhuizen Fit 45 37 82
46 Anouk Wegerif Pijnenburg 40 43 83
47 Koosje van der Molen Phoenix 46 39 85
48 Floor Smelt AV Zeewolde 38 48 86
48 Xanthe Pool Pijnenburg 44 42 86
50 Camille Morren Phoenix 41 47 88
51 Esmee Weber Almere '81 43 49 49 92
52 Elise Hamberg Pijnenburg 48 58 45 93
53 Annabel Bon Hellas 46 50 96
53 Myla Legall Melendez Pijnenburg 54 42 96
55 Luna van der Veen Pijnenburg 53 61 48 101
56 Danne Teeuwisse Triathlon 52 60 50 102
56 Linde Grimm Triathlon 56 46 102
56 Merel van Kooten Triathlon 55 47 102
59 Indyra Jonkers Triathlon 51 53 104
60 Kika Bruijs Triathlon 57 51 108
61 Lola Uffels Altis 50 62 112
Mirthe Heinen Pijnenburg 8
Tessa Klein Holte Fit 9
Rosemijn Goldschmeding Altis 20
Ilse van Veenendaal Hellas 28
Leah Slingerland Pijnenburg 28
Sofia Segers Triathlon 29
Anissa Toumi Triathlon 36
Ada Sendic Phoenix 47
Lieke van Beek Phoenix 49
Erica de Lange Spirit Lelystad 51
Vonne Slabbekoorn Phoenix 54
Danique Brons Hellas 59

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.03.2016