Cross competitie 2015 - 2016
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Noord

  gemerkte atleten hebben zich geplaatst voor de finalewedstrijd
Dit geldt ook voor de mini pupillen
Jongens jun A nov jan feb totaal
1 Edwin Sjerps SAV 1 1   2
2 Arjuna Harten av Castricum 3 3   6
3 Jesper Verbruggen av Castricum 4 4   8
4 Floris Doedens Hylas 5 5 10
Jeroen Swinkels Hylas 2
Sven Schoonebeek Lycurgus 2
Yorick Konijn av Castricum 6
Gideon Komen av Wieringermeer 6
Jongens jun B
1 Pepijn Smilda Hera 1 1 1 2
2 Mats Heine Lycurgus 3 3   6
3 Tijmen van ’t Land Lycurgus 6 5 2 7
4 Timo Stegerink av Castricum 5 4   9
5 Koen Grandiek av Castricum 8 2   10
6 Ralph Iliohan av Wieringermeer 13 8 3 11
6 Dean Niesten Hera 15 7 4 11
8 Luuk Bruins Hollandia 14 9 6 15
9 Steven de Moel Nova 12 6 18
10 Hidde Zeestraten av Castricum 16 11 27
11 Tijmen Hoedjes av Castricum 19 10 29
12 Jens Beerepoot Hera 17 12 29
Stijn Roemer av Castricum 2
Daan Notenboom av Castricum 4
Jordi Ouwehand av Edam 5
Sem Verwey Hylas 7
Jens van Gelderen Lycurgus 9
Dennis Kleij Lycurgus 10
Merlijn Dijkstra Hylas 11
Sam van den Eijnde TAS 82 18
Daan Pronk Hylas 20
meisjes jun A
1 Jetske van Kampen Hylas 1 2   3
1 Marjet Groen Lycurgus 2 1   3
3 Marjolein Weeland av Castricum   5 1 6
3 Laura Boekel Nova 3 3   6
5 Femke Hooijberg av Edam 4 4 8
Owi Boon av Castricum 5
meisjes jun B
1 Cheryl Konijn av Castricum 2 3 1 3
1 Ilse Kamphuis av Castricum 6 1 2 3
1 Noa Zoon Noordkop 1 2   3
4 Eline Runderkamp av Edam 4 5 3 7
4 Nora Winter Lycurgus 3 4   7
6 Bess van Noord Lycurgus 5 10 4 9
7 Febora Ridder av Castricum 11 6 7 13
7 Maaike Bakker av Castricum 12 7 6 13
9 Lieve Butter Lycurgus 8 9 17
10 Sarah Visser av Edam 12 8 20
11 Diewertje van Kampen Hylas 10 11 21
12 Allisha Schouten NEA Volharding 15 14 9 23
Esmee Bakker Lycurgus 5
Nina Baltus Hollandia 7
Anouk Hellingh av Castricum 8
Imke Vermeulen Lycurgus 9
Sophie de Ruijter av Castricum 13
Carlien Wabeke Nova 13
Britt Agasi Trias 14
Anne Veltman TAS 82 16
Sanne Kooiman TAS 82 17
Jongens jun C
1 Tom Hoogeboom Nova 1 1 1 2
2 Martijn Bakker Trias 2 2 2 4
3 Djoao Lobles Noordkop 3 6 3 6
4 Duncan Steenbakker Lycurgus 4 3   7
5 Noah Baltus Hollandia 5 5 4 9
5 Thijmen van Leeuwen SAV 9 4 5 9
7 Fabian Pusceddu Lycurgus 6 10 7 13
8 Angelo Visser NEA Volharding 8 9 6 14
9 Jochem van Dijk DOKEV 7 8 20 15
10 Lars Philipsen Hera 15 7 9 16
11 Daan Emmaneel Nova 10 11 12 21
12 Casper Peterse Trias 18 15 8 23
13 Jurre van tiel Trias 14 17 10 24
14 Jelle Hooijberg av Edam 11 14 17 25
14 Mike de Dood NEA Volharding 12 13 16 25
16 Jafet Verhave Hylas 13   13 26
17 Robin Koning Trias 17 20 11 28
18 Jeroen van het Hof av Edam 16 18 14 30
19 Tristan de Jong Hylas 21 16 15 31
19 Sijvert Commandeur Trias   12 19 31
21 Mark Dekker Hylas 23 19 21 40
22 Bram Klap Lycurgus 22 23 18 40
23 Benjamin Aston Hylas 24 21 45
24 Thijmen van Es Hylas 25 31 22 47
25 Luuk Veldman Hylas 30 25 23 48
26 Wessel Aertssen Lycurgus 29 24 24 48
27 Quinten van Delft Hollandia 27 22 49
28 Ryan Steenvoorden Noordkop 26 27 27 53
29 Olav Mulder Hylas 28 26 54
30 Bo Drysdale Hylas 31 28 59
31 Raoul Lensen Lycurgus 34 25 59
32 Matthijs Kool Hylas 32 32 28 60
33 Mans Perez av Castricum 33 29 62
34 Hugo Kleve Hylas 33 30 63
35 Noah den Ronden Lycurgus 36 34 29 63
36 Justin Hoek SAV 39 36 32 68
37 Timothy Mulder NEA Volharding 38 38 31 69
Daaf Plomp Nova 19
Levi van Diest Lycurgus 20
Ketharan Balasupramani DOKEV 26
Alec van Duin ARO 88 30
Liam Anjewierden ARO 88 35
Jarno Betlem Lycurgus 35
Elias Groot av Castricum 37
Pepijn Verheul Hollandia 37
Chiem van Veen av Castricum 40
meisjes jun C
1 Merel van Herp Lycurgus 1 1 1 2
2 Gwen Feenstra Hera 2 2 2 4
3 Manon Verdonck av Edam 3 3 3 6
4 Vere Tavenier Hera 9 4 4 8
5 Mellani Goezinnen NEA Volharding 6 5   11
6 Annika Boogaard SAV 5 6   11
7 Simone Winter Lycurgus 7 7 5 12
8 Samantha Frinking Lycurgus 10 8 6 14
9 Daphne Bosch av Edam 8 9 7 15
10 Joelle Wagemaker SAV 16 11 10 21
11 Shauna van Dongeren SAV 14 10 11 21
12 Noa Boots SAV 13 13 9 22
13 Inez Bouwen Lycurgus 11 12 14 23
14 Kara Zwagemaker SAV 12 14 13 25
15 Willeke Stuijt av Edam 18 17 12 29
16 Mirte Jansen DOKEV 15 16 31
17 Charon Lak Lycurgus 17 16 15 31
18 Sharita Oor av Edam 23 15 17 32
19 Leonie Keppel Hera 19 18 18 36
20 Mirjam van Enkhuizen av Wieringermeer 26 19 20 39
21 Daphne Buikman av Edam 27 23 19 42
22 Mila Kneefel Lycurgus 20 22 42
23 Sheralda Bottse NEA Volharding 21 21 42
24 Jaimy Meyer av Wieringermeer 20 23 43
25 Amber van der Putten Hera 22 25 21 43
26 Tess Bregman SAV 24 22 46
27 Lianne Runderkamp av Edam 25 26 25 50
28 Bente Lieuwes Hera 31 27 24 51
29 Marit Lebbink av Wieringermeer 28 28 56
Femke Been av Castricum 4
Anne van Dijken DOKEV 8
Mila Kuller NEA Volharding 24
Charlotte van de Vosse Hera 29
Sara Stoop Nova 29
Bloeme de Boer av Wieringermeer 30
Samantha Hiemstra av Wieringermeer 30
Jongens jun D,2
1 Jeff Tesselaar Hera 1 1 1 2
2 Aike van der Lei av Edam 3 2 2 4
3 Mike Wortel Trias 2 3   5
4 Arend Plomp Lycurgus 5 5 3 8
4 Seb Wals Lycurgus 4 4   8
6 Jasper van de Wetering Lycurgus 9 10 4 13
6 Ole van Tiel Trias 8 9 5 13
8 Kalle Veldhuisen Lycurgus 6 8 8 14
9 Koen Grapendaal Hylas 7 11   18
10 Twan Deumers Lycurgus 11 7   18
11 Luca-Antonio Kerstjens Hylas 10 12 9 19
12 Lukas Vijn Lycurgus 13 13 7 20
12 Jerry Koning Trias 19 14 6 20
14 Isaac Kammeron Lycurgus 15 11 26
15 Mika van der Lei av Edam 18 17 10 27
16 Dylan Adriaansen Noordkop 12 16 15 27
17 Nout Heine Lycurgus 15 13 28
18 Wietse Schollaard HYLAS 18 12 30
19 Justin Dijkstra Hylas 16 21 17 33
20 Derk Lebbink av Wieringermeer 17 19 36
21 Joost van Oers av Wieringermeer 21 16 37
22 Niels Hendrix av Castricum 22 20 42
23 Daan van Dorp Hylas 23 23 46
Ties Krul Hera 6
Adam Amghar Lycurgus 14
Kem Herrema Lycurgus 14
Rik Boots ARO 88 20
Mart Jacobs av Castricum 22
Jongens jun D.1
1 Ioann Lobles Noordkop 1 1 1 2
2 Ian Tesselaar Nova 2 2 2 4
3 Bart Hoogmoed Lycurgus 3 3   6
4 Jesse Looren de Jong Lycurgus 5 4 3 7
5 Niek Kollé Noordkop 4 5 4 8
6 Mika Baro DOKEV 6 7 5 11
7 Wesley Steenbakker Lycurgus 9 6 6 12
8 Koen Posthuma de Boer Hylas 7 8 7 14
9 Ties Arensman NEA Volharding 8 11 9 17
10 Ruben Leek DOKEV 10 12 10 20
11 David de Kler Trias 11 10   21
12 Cas Kruize Hylas 13 9   22
13 Mart Pronk Nova 15 16 8 23
14 Menno Gorissen av Castricum 12 13 14 25
15 Jelte van Es Hylas 14 14 13 27
16 Youri Tigchelaar DOKEV 17 12 29
17 Jelle Müller Lycurgus 18 18 11 29
18 Kai Deumers av Castricum 17 15 32
19 Joost Emmaneel Nova 16 16 32
20 Gijs Bakhuijsen TAS 82 19 21 15 34
21 Bas van Langerak av Wieringermeer 21 19 17 36
22 Leandro Ouwehand av Edam 24 22 18 40
23 Steef Broesder Hylas 23 19 42
24 Wesley Beentjes Lycurgus 20 24 44
25 Edgar Donkersloot av Castricum 25 20 45
26 Tom Donker DOKEV 27 20 47
27 Ravi Raadgers Noordkop 26 29 21 47
28 Finn Kosters Trias 23 26 49
29 Rafael van 't Veer Lycurgus 28 22 50
Merlijn de Zinger Trias 22
Jari Terra DOKEV 23
Thomas Wals Lycurgus 25
Tigo van der Werf Lycurgus 27
Luuk Hoogland Trias 28
Milan Schouten ARO 88 30
meisjes jun D.2
1 Laura van Langen SAV 1 1   2
2 Fee Mok SAV 2 2 1 3
3 Ella Mosselman SAV 3 3 2 5
4 Merel Dekker SAV 6 4 3 7
5 Meike Kruijer Nova 4 5 4 8
6 Nina Kruijer Hylas 5 6 5 10
7 Femke Jonker Hera 7 7 6 13
8 Ciara van Dongeren SAV 9 8 7 15
9 Milana Sikkema Lycurgus 8 9 8 16
10 Noah Verduin TAS 82 11 10 9 19
11 Veronique Bruin av Wieringermeer 10 14 10 20
12 Zoë Slagter TAS 82 13 12 11 23
13 Nadia Lensen Lycurgus 12 12 24
14 Luca Klumpenhouwer SAV 14 13 27
15 Dagmar Salomons Lycurgus 15 17 14 29
16 Kyra Agasi Trias 17 15 15 30
17 Femke Guit av Edam 18 13 31
18 Sabine Dodeman SAV 18 16 16 32
19 Jinke van de Lageweg Lycurgus 20 20 17 37
20 Elisa Babucci NEA Volharding 19 19 38
21 Nikita Ooms av Wieringermeer 21 21 18 39
Britt Nederveen Hollandia 11
Famke Perez av Castricum 16
meisjes jun D.1
1 Tessa van Herp Lycurgus 1 1 1 2
2 Femke Wabeke Nova   2 2 4
3 Anouk Gouwenberg TAS 82 2 3 3 5
4 Valérie Hagnauer Lycurgus 3 10 4 7
5 Jetske Zuurbier Trias 5 4 6 9
6 Pipp Pauzenga av Castricum 8 6 5 11
7 Isa Kollé Noordkop 11 5 7 12
8 Arwen de Wit NEA Volharding 7 8 8 15
9 Kyra Laan Hollandia 9 7 10 16
9 Lara Smits Noordkop 4   12 16
11 Loes Winter Lycurgus 6   11 17
12 Ezra Minneboo Hollandia   9 9 18
13 Tara Koomen SAV 10 13 15 23
14 Silvie Berkhout Lycurgus 13 12 13 25
15 Sanna van de Griend Hollandia   11 16 27
15 Chloe van Philips Trias 12 15 20 27
17 Christel Philipsen Hera 14 14 14 28
18 Estella Verwiel Lycurgus 16 17 33
19 Mathilda Way av Castricum 21 16 18 34
20 Lynn Schutz av Castricum 19 18 37
21 Tess Bouwens Trias 18 19 21 37
22 Anouk Sier av Edam 20 19 39
23 Maartje Lont av Wieringermeer 17 24 41
24 Cathy Zijlstra Hylas 20 24 44
25 Amber van Well av Castricum 23 22 45
26 Cindy Smit Hera 24 22 46
27 Enola Schouten Hera 25 23 23 46
28 Caitlin Wals av Edam 26 28 25 51
29 Eeva Papavoine Lycurgus 27 27 54
Esmee Nebbeling Trias 15
Bernou van Dam av Castricum 17
lisa van Kuijeren Hollandia 21
Charlotte Meurs NEA Volharding 22
Bobbie Mac Mootry av Castricum 25
Veerle Beijering av Castricum 26
Indy Kiers Noordkop 26
Isabeau Meijer av Castricum 27
Jongens mini
1 Zeb Tesselaar Hera 1 1 1 2
2 Sven de Haas SAV 2 3 2 4
3 Jens Jegen Lycurgus   4 3 7
4 Jens Robijn Hera 3 6 5 8
5 Wout Boekel Nova 5   6 11
6 Ryan Aubrun Lycurgus 4 8 8 12
7 Luuk Kroonenburg Hylas 6 7 7 13
8 Dex Kay Lycurgus 5 9 14
9 Dickie Splinter Nova 7 9 10 16
Sam Pronk Nova 2
Mats Venselaar av Castricum 4
meisjes mini
1 Sophie de Haas SAV 6 2 1 3
2 Gigi Martens av Castricum 5 1 4 5
3 Britt Molenaar Lycurgus 2 3 3 5
3 Emma Le Blansch SAV 3 4 2 5
5 Maartje Rol NEA Volharding   5 5 10
6 Lisa Mars Lycurgus 7 7 8 14
6 Jill Struijs SAV   8 6 14
8 Elisa Hartwijk NEA Volharding 9 6 9 15
9 Elin Binkhorst av Castricum 8 9 17
10 Anouck Zwagemaker SAV 10 10 7 17
11 Sveva Oudshoff av Castricum 12 10 22
12 Lomyrne Horn av Castricum 13 11 24
Elin Bosschieter Lycurgus 1
Jools Steen Lycurgus 4
Lana Sanches Hera 11
Florine Visser av Castricum 12
Jongens pup C
1 Liam van Hassel Hylas   1 1 2
2 Boet van Hove Trias 1 2 2 3
3 Tijs Witte Trias 2 3 4 5
4 Mees Huisman Hylas 3 4   7
5 Koen van de Beek Lycurgus   5 3 8
6 Sven Mulder Hylas 4 6 5 9
7 Bam Papavoine Lycurgus 6 9 6 12
8 Matthijs Janson Hylas 15 7 7 14
9 Ivar Klos Hylas   8 8 16
9 Bjorn Schneider Lycurgus 7 14 9 16
11 Kees Kruijer Nova 5 12 12 17
12 Fedde van Oostenbrugge Lycurgus 10 10   20
13 Max van de Plas DOKEV 8 13 14 21
14 Jaron de Weert Noordkop 14 11 16 25
15 Martijn van der Meijden Hylas 11 16 15 26
16 Fabrice Groot av Castricum 12 17 19 29
17 Brent Wehnes Lycurgus 13 22 17 30
18 Thijs Overwater Lycurgus 16 15 18 31
19 Pepijn van der Meijden Hylas 20 13 33
20 Paul Worman av Castricum 19 20 39
21 Wobbe Bleeker Nova 19 21 40
22 Nick van Dijck Lycurgus 18 23 41
23 Menno Brandt SAV 17 24 41
Nick Tesselaar Hera 9
Seven Keijlard Hera 10
Jens Elsensohn Trias 11
Douwe Zwikker av Castricum 18
Ties Overtoom Hera 21
Niek Broers ARO 88 25
meisjes pup C
1 Zoe Hoebe Trias 1 1 1 2
2 Maartje Tuil Hollandia 2 3 2 4
3 Rosalie ten Bruggencate Hera 4 6 3 7
3 Pink Groot Noordkop 3 4   7
5 Sanne Vader DOKEV   5 4 9
6 Micky Kraakman Hylas 5 7 5 10
7 Janet de Leeuw Lycurgus 6 11 6 12
8 Elin Bosschieter Lycurgus   2 12 14
9 Fenne de Geus Nova 7 8 9 15
10 Fiene Jonk av Edam 8 9 17 17
11 Anna Hanselaar av Castricum 11 13 7 18
12 Alissa Hurkmans Lycurgus 10 10 11 20
13 Mies Boon Lycurgus 12 13 25
14 Janiek van Tilborg Lycurgus 14 14 28
15 Freya Gronloh Lycurgus 13 17 30
16 Femke Tigchelaar DOKEV 16 16 32
17 Jinthe Dijkman NEA Volharding 14 18 19 32
18 Emma Teeuw Lycurgus 15 18 33
19 Suraya Buskens Hera 16 19 21 35
20 Zoe van Duijn Lycurgus 15 22 24 37
21 Floortje van t Wout Lycurgus 20 20 40
22 Fiona Buis ARO 88 21 23 44
Lieve Keppel Nova 8
Elin Scholten av Wieringermeer 9
Bente Denneman av Castricum 10
Anouk Portegies Zwart Lycurgus 12
Fien Denneman Hylas 15
Frederique Bleeker Nova 17
Frederique Bleeker 22
Jongens pup B
1 Ties Oosting Trias 1 1 1 2
2 Sepp Schulte av Castricum 2 2 5 4
3 Mostafa Al- Bayati NEA Volharding   4 2 6
4 Tim Posthuma de Boer Hylas 4 6 3 7
4 Hidde Hoekstra Trias 3 5 4 7
6 Lars Dekkers Lycurgus 5 3 9 8
7 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 7 9 7 14
7 Stijn Kooij Lycurgus 6 8   14
7 Rowan de Wit NEA Volharding 8 10 6 14
10 Kian Sanches Hera 9 16 8 17
10 Youri Schneider Lycurgus 10 7   17
12 Cas Battem Hera 12 20 10 22
12 Thijmen van der Burg Hera 13 11 11 22
14 Ivan Deugd Trias 11 14   25
15 Jelle Rol NEA Volharding 18 15 13 28
16 Felix Tjeertes NEA Volharding 20 18 12 30
17 Kyan van der Wiele Hera 15 17 32
18 Mats Kruijer Hylas 16 19 18 34
19 Mika Zonneveld av Castricum 19 23 17 36
20 Roy Phaff Lycurgus 21 24 16 37
21 Bas appelman Trias 25 30 14 39
22 Mats Castricum Lycurgus 22 19 41
23 Tim Brinkhof NEA Volharding 17 26 43
24 Martijn Groen in 't Wout Lycurgus 23 21 44
25 Kaan Altintas Lycurgus 22 29 24 46
26 Sjoerd Nijdam Lycurgus 25 21 46
27 Thijmen Dijkman NEA Volharding 24 31 22 46
28 Ivan Nillesen NEA Volharding 28 32 23 51
29 Jitse de Leu Lycurgus 26 28 27 53
30 Luka Bloemendal Lycurgus 27 27 26 53
31 Jannick van Velzen av Castricum 29 25 54
32 Mika Horn av Castricum 33 28 61
Nick de Hoop ARO 88 12
Nassim el Kasmioui Lycurgus 13
Daan Ekkelenkamp av Wieringermeer 14
Olivier Ruiterman DOKEV 15
Kaïn Blaauboer DOKEV 20
Sem van der Weide Lycurgus 29
Daniel Steenmeijer Lycurgus 30
meisjes pup B
1 Julie Rupprecht Lycurgus 2   1 3
1 Jasmien van der Kolk Trias 1 2   3
3 Liz Jonk av Edam 3 1 5 4
4 Sanoe Penha av Castricum 11 5 2 7
5 Lynn van Vlaanderen av Edam 5 3 6 8
5 Chelsea Striet Noordkop 8 4 4 8
7 Meike de Moel Nova 4 6 7 10
8 Lotte Happe Hera 9 8 3 11
9 Jill Hoeve Hollandia 7 7 13 14
9 Lotte Huisman Hylas 6 10 8 14
11 Esmee Gooijers Hollandia 10   9 19
12 Sarah van Exel Hylas 14 9 12 21
13 Britt Kerklingh Lycurgus 15 12 10 22
13 Flore Borghesi Cipriani Lycurgus 12 11 11 22
15 Babette Bosse Lycurgus 16 23 15 31
15 Kiamy Jonker Lycurgus 18 13   31
15 Mylène Hagnauer Lycurgus 17 15 16 31
18 Denisha wortel Trias 19 14 18 32
19 Manja Kuijs av Castricum 26 21 14 35
20 Luna Kemna de la Iglesia Lycurgus 21 17 38
21 Zoe Langeveld Lycurgus 20 18 38
22 Marieke Vermaat av Wieringermeer 24 17 41
23 Ella Klumpenhouwer SAV 23 19 42
24 Ninthe Groen Lycurgus 22 22 44
25 Kirsten Hartwijk NEA Volharding 27 25 19 44
26 Nienke Kemperink av Castricum 24 21 45
27 Mireille Ketel Lycurgus 28 26 20 46
28 Floor van Minnen av Wieringermeer 29 27 23 50
29 Charlize Eg Hylas 30 28 22 50
Carice van Delft Hollandia 13
Amber Adriaansen Noordkop 16
Fenna de koning Hollandia 20
Felien de Zinger Trias 25
Jongens pup A.1
1 Vasco Mosselman SAV 1 1   2
2 Aaron Ponne SAV 2 2 1 3
3 Jochem van Warmerdam SAV 3 3 3 6
4 Daniel Balder Trias 4 4 4 8
5 Jordi Klanker Hylas   8 2 10
6 Anton Groot Hollandia 11 5 6 11
6 Sven van Gelderen Lycurgus 5 6   11
8 Salvador Exposito Bosma Lycurgus 7 9 5 12
9 Mike Reurings Lycurgus 8   7 15
10 Senna Giling Hollandia 13 7 11 18
10 Arun van Hassel Hylas 6 12 16 18
12 Mike Schipper Hera 9 10 17 19
13 Milan Leek DOKEV 12 15 8 20
14 Jan Meester Trias 10 11 12 21
15 Kevin v Maarschalkerwaard Lycurgus 28 14 9 23
16 Jannes Boon Lycurgus 14 13 15 27
17 Mauro Grasso Lycurgus 15 18 13 28
18 Kyan Geluk Hylas 19 16 19 35
18 Tyrone Lak Lycurgus 18 17   35
20 Stan Bakker Trias 17 19 21 36
21 Alec Deumers av Castricum 16 32 27 43
22 Thijme Maas Lycurgus 23 20 23 43
23 Mauro Rodrigus NEA Volharding 38 21 24 45
24 Rens Denneman av Castricum 27 26 20 46
25 Thomas Wolfert Hylas 24 23 31 47
26 Tijmen van der Laan Lycurgus 25 22 29 47
27 Timo Koenen Lycurgus 21 27 26 47
28 Luke Schermerhorn Lycurgus 30 25 25 50
29 Tjeerd Molenaar Lycurgus 29 22 51
30 Bram Wolse Hylas 22 30 30 52
31 Jop Dirkson Lycurgus 26 28 32 54
32 Liam Hoevers av Castricum 31 38 28 59
33 Tijs Lieffering Lycurgus 29 36 65
34 Sam Wickenhagen Lycurgus 36 31 67
35 Joeke Kavsek av Castricum 33 35 68
36 Rodrigo Smit Lycurgus 35 37 33 68
37 Timo van Walsum Hera 34 35 69
38 Odin Gijzemijter Lycurgus 37 34 38 71
39 Casper van der Putte NEA Volharding 40 40 34 74
40 Crijn Beerse DOKEV 41 41 36 77
Kobus Evenhuis Trias 10
Sil de Ridder av Castricum 14
Pim Nuijen Noordkop 18
Nick Vermorken av Castricum 20
Andrea Waterman DOKEV 24
Freek van Veen av Castricum 32
Ton Wörmann av Castricum 33
Jenz Kiers Noordkop 37
Jasper Blommesteijn Lycurgus 39
Jilles Steenstra Lycurgus 39
Gijs Kramer Lycurgus 42
Max Swagerman Lycurgus 43
Jelmer Land Lycurgus 44
meisjes pup A.1
1 Jinte Braas SAV 1 1 1 2
2 Lana Broers Hera 2 2 2 4
3 India Plomp Hollandia 3 4 4 7
4 Sophie Roos Hollandia 5 3 7 8
5 Elles Knook SAV 4 6   10
6 Catelijne Jansen Hylas 8 10 3 11
7 Kaitlyn van Dongeren SAV 6 7 6 12
8 Jasmijn Admiraal av Castricum 9 5 9 14
9 Marit Brand Hylas 7 9   16
10 Sophie Le Blansch SAV 11 13 10 21
11 Iris Kleverlaan av Castricum 16 19 8 24
11 Pleun Boon Lycurgus 14 11 13 24
13 Malin Schouten Hera 18 14 11 25
13 Fatia Kamal Hamda Noordkop   8 17 25
15 Emma Kraakman Hylas 10 16   26
16 Deirdre Groot av Castricum 15 15 12 27
16 Meike Rozemeijer Hera 19 12 15 27
18 Evy van Dee Lycurgus 13 18 23 31
18 Britt Bregman SAV 17 23 14 31
20 Libby Gardener Hylas 12 20 20 32
21 Danique van den Berg Hylas 23 21 16 37
22 Daphne Stoop Hylas 21   19 40
23 Bo de Wilde av Castricum 22 22 21 43
24 Chiméne Ooms av Wieringermeer 26 28 18 44
25 Fenne van der Hulst Hera 25 25 22 47
26 Dania Klaver av Castricum 24 24 33 48
27 Laura Babucci NEA Volharding 20 29 49
28 Mila de Bruin Lycurgus 32 31 24 55
29 Babbette Ketel Lycurgus 29 35 27 56
30 Dieuwertje van Dijk DOKEV 28 33 29 57
31 Tara de Greeuw Hollandia 30 27 57
32 Lindsey van der Plas Lycurgus 39 26 31 57
33 Lisa Thomson av Castricum 34 34 25 59
34 Léonie Deumers Lycurgus 27 32 59
35 Simone van Enkhuizen av Wieringermeer 37 40 26 63
36 Kim Donker DOKEV 36 28 64
37 Eline Zwagemaker SAV 36 37 30 66
38 Marjolein Montsma av Wieringermeer 33 42 34 67
39 Lonneke Berkhout Lycurgus 43 38 32 70
40 Bente Montezinos-Mul av Castricum 38 39 77
41 Kim van Soesbergen av Wieringermeer 35 44 79
42 Erzsi Diehl Lycurgus 44 45 36 80
43 Lizz de Vries av Wieringermeer 45 47 37 82
44 Iris Wagenaar Hylas 40 43 83
45 Esmee Beentjes Lycurgus 42 41 83
46 Fauve Oosterveld Lycurgus 41 46 87
Fien van Hove Trias 5
Famke Nijssen av Castricum 17
Jamie Harderwijk Hera 30
Nikki de Smit Hollandia 31
Rosalie Ruiterman DOKEV 35
Jongens pup A.2
1 Gijs Smolenaars Trias 2 1 1 2
2 Gijs van der Kolk Trias 1 2 2 3
3 Sil Westenbrink Lycurgus 3 3 3 6
4 Levy Folmer Hylas   4 4 8
5 Marijn Dijkstra Hylas 4 7 5 9
6 Hessel de Vries av Castricum   5 6 11
7 Lennart Boogaard Hera 6 6 8 12
8 Joris Cotterink Lycurgus 7   7 14
9 Julian Allis Trias 5 10 11 15
10 Max Aalders Trias 9 8 9 17
11 Jesse Stoop Nova 8 12 19 20
12 Finn Castricum Lycurgus 16 11 10 21
13 Quincy Koeten av Wieringermeer 14 9 14 23
14 Jan Runderkamp av Edam 12 19 12 24
15 Samuel Aston Hylas 13 13   26
16 Robin Nannes Nova 11 22 17 28
17 Daan Runderkamp av Edam 23 17 13 30
18 Ryan Weijers TAS 82 21 16 15 31
19 Zack Rot Lycurgus 18 14   32
20 Thijs ten Bruggencate Hera 15 20 18 33
21 Lucas Knetemann Hollandia 19 15   34
22 Ymme van Komen av Wieringermeer 25 21 16 37
22 Skip Lemstra Trias 17   20 37
24 Sicco Deurloo Hollandia 10 28 38
25 Jonne Roos Lycurgus 22 18 21 39
26 Yoeri de Boer NEA Volharding 20 24 22 42
27 Miguel Kemna de la Iglesia Lycurgus 27 25 23 48
28 Rik Grapendaal Hylas 32 23 26 49
29 Yarno Dijkman NEA Volharding 26 28 24 50
30 Sil van den Berg Nova 28 26 25 51
31 Danny Kruidenberg av Castricum 29 27 32 56
32 Senne Borst Nova 24 33 57
33 Senna Kracht Lycurgus 31 29 60
34 Cas van der Veen DOKEV 33 35 30 63
35 Finn Buthker Lycurgus 31 32 63
36 Ingmar Visser av Wieringermeer 37 42 31 68
37 Gijs van Oostenbrugge Lycurgus 34 34 68
38 Joey van der Plas Lycurgus 36 40 35 71
39 Berend Velthuis Noordkop 35 37 72
40 Thijmen Gijsbers av Wieringermeer 39 39 34 73
41 Noah Knol Trias 41 33 74
42 Hugo Borstlap ARO 88 40 36 76
43 Jeroen Havik Lycurgus 38 38 76
44 Wouter Huisman TAS 82 44 43 36 79
45 Matthijs Bosse Lycurgus 43 44 38 81
46 Bryan van de Putten Lycurgus 27
Quinten Holland av Castricum 29
Marijn Braspenning Hollandia 30
Christiaan Roosendaal Nova 30
Ber Commandeur ARO 88 37
Iyen Hommen av Wieringermeer 41
Joost Diekema av Wieringermeer 42
meisjes pup A.2
1 Debora van Langen SAV 1 1   2
2 Silje Bader Nova 2 2 1 3
3 Franka Holland av Castricum   3 2 5
4 Floor Tuin TAS 82 3 4   7
5 Bente Tuil Hollandia 4 6 4 8
5 Mijntje Marrees NEA Volharding 5 5 3 8
7 Fiep Adrichem Trias   8 5 13
8 Charlotte Meurs NEA Volharding 10 9 6 15
8 Esmee van Box Hera   7 8 15
10 Noa van Langen Lycurgus 7 11 10 17
10 Réka Sophia van Westbroek Hylas 6   11 17
12 Isa Baardse Hollandia 11 12 7 18
13 Kyara Nijman av Castricum 14 10 9 19
14 Nynke Kooij Lycurgus 9 13   22
15 Marits Koning Trias 13 18 12 25
16 Rosa van der Veer av Castricum 12 14   26
17 Marit Schoemaker ARO 88 17 15 14 29
18 Eslin Akkermans av Edam 8 23 31
19 Ilse Langedijk Nova 15 19 17 32
19 Maaike Binnewijzend Hylas 16 16 32
21 Jackie Nederveen Hollandia 18 17 35
22 Femke Haverkort Lycurgus 21 16 37
23 Lotte Bierman Hylas 25 29 13 38
24 Sam Bleichrodt Trias 19 20 39
25 Isabel Visser Lycurgus 22 19 41
26 Jedida Zevenbergen av Castricum 23 27 20 43
27 Myrthe Ursem Lycurgus 21 24 22 43
28 Jasmijn Kooij Nova 26 28 18 44
29 Floor Sannes av Castricum 20 25 45
29 Senna van Diest Lycurgus 24 30 21 45
31 Alyssa Clerx NEA Volharding 31 23 54
Alyhia Kavehercy NEA Volharding 15
Marlies Prasing ARO 88 22
Danique de Koning Hollandia 26
Sofia Grasso Lycurgus 27

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.02.2016