Cross competitie 9 januari 2016
Tempo
Bussum
poule Midden


Gecorrigeerde uitslag
De vermelding in honderdsten van een seconde is gedaan, om een juiste binnenkomst volgorde te kunnen verkrijgen
De tijden behoren afgerond te worden naar boven, op een volle seconde

jongens jun A 4000m
1 Levi Engels  AV 1923 14.02,36 
2 Corné Timmer  av Aalsmeer 14.34,11 
3 Giel Ritmeijer  AV 1923 15.39,61 
4 Mick Onrust  Zaanland 15.46,61 
5 Koen Donatz  Zuidwal 15.49,86 
6 Rafael Gridelli  Phanos 15.50,86 
7 Sietse van der Pal  Zaanland 16.11,61 
8 Basile Wieser  Phanos 16.13,63 
9 Marco Ruijs  GAC Hilversum 16.15,36 
10 Thomas van der Heijde  Tempo 17.56,37 
11 Hans Ligtenberg  Startbaan 18.21,37 
12 Wouter Grolman  AV 1923 DNS 
12 Jorik Slob  GAC Hilversum DNS 
12 Tim Huiberts  Zaanland DNS 
12 Marten Scherpenzeel  av Monnickendam DNS 
jongens jun B 4000m
1 Bram Anderiessen  AKU 13.34,11 
2 Loek Janmaat  AKU 14.17,61 
3 Davy Heijsteeg  av Aalsmeer 14.26,86 
4 Hielke Hilberts  GAC Hilversum 14.27,61 
5 Alae Eabdenbitsen  Phanos 14.53,11 
6 Sareje Bulale  Phanos 15.06,37 
7 Tsega Kifle  AV 1923 15.31,86 
8 Stein Glastra  AV 1923 15.44,11 
9 Pepijn Janssen  GAC Hilversum 15.50,86 
10 Thijmen Alderden  av Aalsmeer 16.00,22 
11 Simon Richards  Zaanland 16.03,61 
12 Koen de Rooij  Startbaan 16.13,48 
13 Daan Snaterse  av Aalsmeer 16.19,11 
14 Stein Overtoom  Startbaan 16.42,11 
15 Mike van Dijk  av Haarlem 16.47,11 
16 Quinten Cambridge  Phanos 16.53,36 
17 Job van den End  Tempo 16.55,87 
18 Achraf Mohammadi  AAC 17.05,36 
19 Jan Gosse Bootsma  Phanos 17.31,37 
20 Jesse Annan van der Meulen  Phanos 17.32,37 
20 Laurenz Kilian  AAC 17.32,37 
22 Merijn Does  Tempo 17.38,37 
23 Joost ten Barge  GAC Hilversum 18.17,37 
24 Youp Hafkamp  AKU 18.20,12 
25 Robin Witstok  av Monnickendam 18.46,37 
26 Koen Kroep  Suomi 19.45,62 
27 Bram Slootbeek  Tempo 20.23,37 
28 Massimo Zandee  Phanos 20.29,23 
29 Tijmen Schouws  Phanos DNS 
29 David Maarleveld  Phanos DNS 
29 Melle Ast  AV 1923 DNS 
29 Beebek Adhikari  av Aalsmeer DNS 
29 Mark Jonk  av Aalsmeer DNS 
29 Laurens van Loenen  GAC Hilversum DNS 
29 Thijs van der Heijden  Tempo DNS 
meisjes jun A 2500m
1 Jeske van der Pal  Zaanland 10.34,06 
2 Leonie Grob  GAC Hilversum 11.07,81 
3 Lois van Weringh  Phanos 11.45,56 
4 Lena Grobusch  GAC Hilversum DNS 
meisjes jun B 2500m
1 Maaike Verstege  GAC Hilversum 9.45,35 
2 Inger van Dok  av Aalsmeer 9.54,06 
3 Lotte Pröpper  Phanos 9.58,81 
4 Mariska Poel  DEM 10.08,81 
5 Emma Kok  Phanos 10.18,31 
6 Kirsten Otten  Startbaan 10.22,84 
7 Amina Schellekens  Phanos 10.31,06 
8 Eden Göbbels  GAC Hilversum 10.44,31 
9 Tamar Appeldoorn  Zuidwal 10.49,56 
10 Rochan Comello  AV 1923 11.18,81 
11 Eline Verweij  Startbaan 11.49,56 
12 Isebrée Al  Phanos 12.43,15 
13 Vera Snellen  Startbaan 13.21,07 
14 Aleid Frissel  Tempo 13.29,82 
15 Josefien - Rutgers  Tempo 13.30,57 
16 Hiske van der Nagel  Tempo 13.32,91 
17 Deirdre Westenbrink  Tempo 14.43,16 
18 Jesk Jaeger  Phanos DNS 
18 Isabella Buijs  Startbaan DNS 
18 Sophie Martens  GAC Hilversum DNS 
18 Leonie Lake  Tempo DNS 
jongens jun C 3000m
1 Luco van Bergen Startbaan 11.20,74
2 Max van Craen GAC Hilversum 11.45,99
3 Wessel Heil av Aalsmeer 11.52,99
4 Quinten Maring AV 1923 12.07,49
5 Julian Krijnen Zuidwal 12.13,74
6 Max van Groeningen GAC Hilversum 12.18,49
7 Rijk Stiemer GAC Hilversum 12.18,99
8 Lucas Dony Tempo 12.19,24
9 Daan Lunding AV 1923 12.22,49
10 Jelle Kriek Zuidwal 12.30,24
11 Daan Woldring AV 1923 12.32,24
12 Thimo Henraat Feniks 12.33,24
13 Aled Elings Zuidwal 12.36,99
14 Sjoerd Polder AKU 12.37,49
15 Job Geerds AV 1923 12.37,74
16 Tobias van Ee GAC Hilversum 12.38,25
17 Hamza Hammoudi av Haarlem 12.39,25
18 Jelani James Phanos 12.39,99
19 Gregory 't Hoen av Aalsmeer 12.48,75
20 David Cairo Phanos 12.52,77
21 Diede Mieras AV 1923 12.55,74
22 Ruben Prenen Phanos 12.58,00
23 Justin Heijsteeg av Aalsmeer 13.04,00
24 Menno Heijdra Tempo 13.05,99
25 Wester Zaal Phanos 13.11,75
26 Jasper van Kesteren GAC Hilversum 13.15,24
27 Rens Kannegieter AV 1923 13.25,00
28 Jelle Miedema Phanos 13.26,50
29 Denyell de Waal Tempo 13.27,24
30 Ruben Boers AV 1923 13.28,25
31 Lars Mol GAC Hilversum 13.32,75
32 Roemer van Wijk GAC Hilversum 13.42,27
33 Gijs Calis Zuidwal 13.44,25
34 Jeroen van Maasacker Startbaan 13.44,75
35 Ben Onland Tempo 13.50,00
36 Tom Fontani GAC Hilversum 13.59,00
37 Matteo Bos Zuidwal 14.00,25
38 Luuk Speulman Zuidwal 14.02,00
39 Rutger Vincken Tempo 14.26,25
40 Joris van Luyken GAC Hilversum 14.41,25
41 Kamil Cyprowski AV 1923 14.50,00
42 Koen Duikersloot GAC Hilversum 15.07,00
43 Simon Klappe AKU 15.08,00
44 Niels de Boer GAC Hilversum 15.19,00
45 Ben van den Berg Startbaan 15.38,00
46 Luc Blank GAC Hilversum 28.24,07
47 Kick van Eijk AKU DNS
47 Nahom Efrem AV 1923 DNS
47 Tim Janbroers AV 1923 DNS
47 Jan Grobusch GAC Hilversum DNS
47 Lucas Knecht GAC Hilversum DNS
47 Max rivera Rivera Rios Feniks DNS
47 Nathan Wolff Feniks DNS
47 Daan Keizer Tempo DNS
47 Max Duys Zuidwal DNS
meisjes jun C 2000m
1 Nienke van Dok  av Aalsmeer 7.25,96 
2 Lisanne Gooijer  Zuidwal 7.54,46 
3 Paulien Idema  AKU 7.54,71 
4 Jolente Bleijs  GAC Hilversum 8.02,46 
5 Marinka Heijm  av Monnickendam 8.05,96 
6 Naomi Doves  Zuidwal 8.07,71 
7 Maxime Frenkel  AV 1923 8.25,21 
8 Ilse Hengeveld  GAC Hilversum 8.28,21 
9 Pien Scheer  GAC Hilversum 8.28,71 
10 Sterre Snel  Zuidwal 8.29,21 
11 Puck Smitz  AV 1923 8.31,46 
12 Machteld Hammink  Phanos 8.31,71 
13 Margriet Hilhorst  Zuidwal 8.32,96 
14 Noëly Baan  Phanos 8.34,46 
15 Madeline El Aissati  AAC 8.35,96 
16 Zara Oosterbosch  GAC Hilversum 8.37,96 
17 Rosa Westra  AAC 8.41,96 
18 Meike Hartog  Zaanland 8.43,96 
19 Donya Heerschop  Tempo 8.50,46 
20 Donna Hijkoop  Tempo 8.53,96 
21 Madeleine Hooijmaijers  Phanos 8.59,96 
22 Esther Pronk  av Monnickendam 9.07,96 
23 Nikki van Herwaarden  Phanos 9.09,21 
23 Micky Bek  av Aalsmeer 9.09,21 
25 Nadja van den Boogert  Tempo 9.19,46 
26 Marith Baas  Zuidwal 9.23,21 
27 Naomi Elmers  Startbaan 9.32,53 
28 Claudia Stokkel  Startbaan 9.43,21 
29 Sietske Wiemer  Tempo 9.47,97 
30 Nele Zuidweg  Tempo 9.56,46 
31 Melle Jonker  av Aalsmeer 9.56,96 
32 Merel Kanters  GAC Hilversum 10.07,71 
33 Vera Zonneveld  AKU 10.20,96 
34 Rosa van der Glas  Tempo 10.26,71 
35 Jet Saadat  AKU 12.24,22 
36 Esther Schut  AKU DNS 
36 Merel Kanters  GAC Hilversum DNS 
36 Jolente Bleijs  GAC Hilversum DNS 
36 Lieke Zwetsloot  Zaanland DNS 
jongens jun D.2 2000m
1 Yoram Vriezen GAC Hilversum 7.04,68
2 Alex van Buttingha Wichers Tempo 7.13,44
3 Lucius Bout Phanos 7.20,69
4 Fedor Musil Phanos 7.26,69
5 Dries Boermans Phanos 7.33,19
6 Dave Boamah Feniks 7.35,19
7 Hidde Oppers AV 1923 7.35,70
8 Samuel Wilhelm AV 1923 7.35,74
9 Tobias van Belle AV 1923 7.37,69
9 Jurre Brouwer GAC Hilversum 7.37,69
11 Thom Kroon Zuidwal 7.38,44
12 Imme van den End Tempo 7.52,69
13 Niels Rewijk AKU 7.58,19
14 David Neidig GAC Hilversum 7.59,94
15 Noah Larsson Phanos 8.03,44
16 Julian Jonkmans AV 1923 8.06,44
17 Bastian Jansma GAC Hilversum 8.11,44
18 Laurens Jordense GAC Hilversum 8.13,44
19 Gilles de Goeij Atos 8.15,19
20 Graeme 't Hoen av Aalsmeer 8.16,19
21 Ties van der Waal Atos 8.18,19
22 River Demy Wit Phanos 8.27,69
23 James van Rijckevorsel Phanos 8.29,69
24 Jonas Elzinga GAC Hilversum 8.33,21
25 Ruben Panken Tempo 8.39,46
26 Kiran Biesheuvel av Aalsmeer 8.40,21
27 Gino Rivera Rios Feniks 8.48,96
28 Miro Van Wieringen GAC Hilversum 8.49,71
29 Teun Schuur AV 1923 8.50,46
30 Abel Bakker GAC Hilversum 8.51,46
31 Maxim Roos Tempo 8.52,96
32 Fabian Smits Feniks 8.54,21
33 Daan Vlotman Feniks 9.16,46
34 Stan Groen AV 1923 9.18,46
35 Olek Smits Phanos 9.22,21
36 Milko Bos Tempo 9.28,96
37 Flo van Raalte GAC Hilversum 9.29,21
38 Thijs Minnee Feniks 9.32,46
39 Thijmen Pruijmboom Tempo 9.33,21
40 Thijs Plaggenmarsch Tempo 9.34,71
41 Tijn Parmentier Tempo 9.39,46
42 Amar Wong Feniks 10.13,21
43 Onno Krans GAC Hilversum 10.18,75
44 Louis Dasselaar Tempo 10.20,00
45 Yoep van Loenen GAC Hilversum 10.25,71
46 Willem Gribnau Tempo 10.36,46
47 Tom Schutterop Startbaan DNS
47 Jasper Steenvoorden GAC Hilversum DNS
47 Max Veldhuizen GAC Hilversum DNS
47 Aron Doehri GAC Hilversum DNS
47 Mohamed Bourhayel Atos DNS
47 Nizar Benhamadi Atos DNS
jongens jun D.1 2000m
1 Yohannes Hiensch Phanos 7.19,46
2 Eyoël Hiensch Phanos 7.26,47
3 Anthon Croockewit Phanos 7.31,00
4 Robin Pos GAC Hilversum 7.31,22
5 Jeen Hammink Phanos 7.36,47
6 Job Linssen Zuidwal 7.38,47
7 Lucas van Schaffelaar AV 1923 7.40,22
8 Harvey Elgood Phanos 7.41,26
9 Yannick Vollaard Kav Holland 7.49,47
10 Boris Aerts AV 1923 7.51,47
10 Lukas Renaud GAC Hilversum 7.51,47
12 Thomas Fructus AV 1923 7.54,22
13 Dennis Janssen GAC Hilversum 7.55,47
14 Jona Wong Chung AV 1923 7.55,72
15 Sem Jongenburger Phanos 7.56,72
16 Robin Gooijer Zuidwal 8.05,72
17 Abbe Engers AV 1923 8.07,97
17 Olivier Risseeuw AV 1923 8.07,97
17 Dani Suparmono GAC Hilversum 8.07,97
20 Primo Burgstra AV 1923 8.08,22
21 Jesse Bolhuis Tempo 8.09,22
22 Kenny Elings Zuidwal 8.10,47
23 Casper van Kempen Phanos 8.12,47
24 Jonathan Kuipers Phanos 8.16,97
25 Sven Tesselaar Suomi 8.24,48
25 Kim Alofsen Startbaan 8.24,48
27 Ike Schepers AV 1923 8.25,72
28 Jente Faber GAC Hilversum 8.34,22
29 Gilles van Arkel AV 1923 8.35,47
30 Ezequiel Bolsman Phanos 8.37,22
31 Jasper Kooter AAC 8.38,47
32 Hidde Koning Atos 8.38,72
33 Lucas Man GAC Hilversum 8.39,47
34 Tristan van Vlodrop AAC 8.40,47
35 Quintin Janse Tempo 8.45,47
36 Jesse Bon Feniks 8.48,72
37 Simon Verhue Tempo 8.55,48
38 Robin Buijks AKU 8.55,72
39 Okke Rave AAC 9.04,26
40 Wolf van Strijen AV 1923 9.07,47
41 Jan Westendorp AV 1923 9.08,47
42 Mink de Jager Atos 9.09,72
43 Wouter Voorn AKU 9.14,47
44 Jesse Elmers Startbaan 9.14,97
45 Abel Stoker Tempo 9.19,52
46 Rafael Suidhoff GAC Hilversum 9.23,22
47 Cornelis van Hoorn AAC 9.27,97
48 Milan van Esch Feniks 9.29,22
49 Siebe Pals Feniks 9.30,47
50 Max Speulman Zuidwal 9.39,22
51 Jelmer Kooijman AKU 9.42,22
52 Maas de Vries Atos 9.44,26
53 Morris van Linden av Aalsmeer 9.48,97
54 Joshua de Groot Feniks 9.49,97
54 Matthijs Robbers Zuidwal 9.49,97
56 Sjoerd Zuijderduin AKU 9.51,72
56 Ivar Pijnenburg GAC Hilversum 9.51,72
58 Roëll Freesen Tempo 9.53,47
59 Lucas van der Haven GAC Hilversum 9.57,97
60 Melle Olthuis GAC Hilversum 10.25,47
61 Thijmen de Koning av Haarlem 10.29,47
62 Tommy Jones Tempo 10.35,97
63 Jaedan Chalmers Startbaan DNS
63 Dennis Janssen GAC Hilversum DNS
63 Adonay Tekele Atos DNS
63 Alessio Rimedia Atos DNS
63 Stef Talboo Atos DNS
63 Tobias Boekeloo Tempo DNS
63 Robin van Nigtevecht Zuidwal DNS
meisjes jmun D.2 1500m
1 Wies Rosenberg  Tempo 5.56,04 
2 Tessa Beugelink  AAC 5.57,79 
3 Sietske de Bruin  av Aalsmeer 5.59,54 
4 Misha Pier  AV 1923 6.01,79 
5 Veerle Verbeek  Phanos 6.07,29 
6 Sanna Oostveen  AV 1923 6.10,04 
7 Bezawit Kifle  AV 1923 6.10,79 
8 Suzet Doornheim  GAC Hilversum 6.11,05 
9 Jasmijn Welling  Startbaan 6.14,79 
10 Bodil Wergius  Phanos 6.21,79 
11 Fenna Heijbroek  Phanos 6.22,04 
12 Noah Mecklenfeld  Zuidwal 6.27,56 
13 Yasmine Lahri  AAC 6.27,79 
14 Aya Mohammadi  AAC 6.31,79 
15 Amy Groot  AV 1923 6.35,30 
16 Jill Cooman  Feniks 6.42,29 
17 Fleur Luttikhuizen  Zaanland 6.42,59 
18 Charlotte Kooiman  GAC Hilversum 6.48,80 
19 Lieke van der Wal  AV 1923 6.51,29 
20 Eva Schram  Zuidwal 6.54,80 
21 Isa Nijkamp  GAC Hilversum 6.56,05 
22 Sacha Dekker  GAC Hilversum 6.57,05 
23 Simone Schouws  Phanos 7.02,79 
24 Sien Saadat  AKU 7.09,05 
25 Gwyndolen Volkstedt  Startbaan 7.09,80 
26 Marloes Bos  Zuidwal 7.13,55 
27 Sarah Koper  Zaanland 7.17,30 
28 Xiaryviënne Servinus  Tempo 7.18,05 
29 Kirsten Post  Tempo 7.20,55 
30 Virlyn Walker  Feniks 7.37,05 
31 Luna Vergunst  AKU 7.54,55 
32 Lotte Zethof  av Aalsmeer DNS 
32 Mirthe de Raadt  Zuidwal DNS 
meisjes jun D.1 1500m
1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum 5.42,69
2 Anouk Kempkes AAC 5.47,94
3 Miro Vlasman Phanos 5.52,69
4 Danique Schram DEM 6.04,69
5 Maria Kuipers Phanos 6.07,44
6 Amélie de Wit AV 1923 6.09,69
7 Mali Onyeike AV 1923 6.10,19
7 Mila Nijsse GAC Hilversum 6.10,19
9 Josephine Jense Phanos 6.13,69
10 Samantha Westerweel GAC Hilversum 6.17,94
11 Lotte van de Zwaag AKU 6.17,98
12 Zoe Lammertink DEM 6.18,21
13 Melissa Steenbakker Atos 6.19,25
14 Karlijn de Waart av Monnickendam 6.19,94
15 Lydia Kloos Tempo 6.20,69
16 Isabella Oudkerk Pool Zuidwal 6.21,20
17 Meike Bakker GAC Hilversum 6.22,20
18 Rikkie Bosman GAC Hilversum 6.22,95
19 Puk Terpstra Tempo 6.23,70
20 Esmée Roelants Phanos 6.24,19
21 Antonia Benevento Phanos 6.28,44
22 Emma Eggenkamp Phanos 6.28,45
23 Minte Mentrop GAC Hilversum 6.28,95
24 Bente van Lindert AV 1923 6.29,22
25 Faye Traube AAC 6.30,19
26 Renee de Hon AAC 6.34,95
27 Gina den Haan AKU 6.35,69
28 Mare Bödecker Phanos 6.37,70
29 Suus Wiemer Tempo 6.38,20
30 Jildou Smit GAC Hilversum 6.39,44
31 Julie van Veelen Tempo 6.39,70
32 Dalila Akhath Zuidwal 6.40,44
33 Evy Spanjer AKU 6.41,45
34 Liv de Haas Zaanland 6.44,24
35 Daphne Groenewold Tempo 6.47,95
36 Iris Grit AV 1923 6.53,95
37 Noor Paardekooper Tempo 6.56,20
38 Hilke van Dongen Zuidwal 6.57,70
39 Hassanatou Barry GAC Hilversum 7.00,20
40 Sophie Brouwer GAC Hilversum 7.00,44
41 Aida Jonson AV 1923 7.01,20
42 Mila van Schie GAC Hilversum 7.02,45
43 Leonie Verbeeck Tempo 7.04,70
44 Julia Verberne AAC 7.08,20
45 Bloeme Verbeten Zuidwal 7.13,45
46 Amber Kaasjager Zuidwal 7.29,45
47 Imke Schaap Zuidwal 7.42,45
48 Tharissa Palma AAC 7.46,95
49 Julia Willenborg Zuidwal 7.47,70
50 Anne Kooijman AKU 7.51,96
51 Lonneke Rekelhof AKU 7.53,45
52 Esther Klok Phanos DNS
52 Nora El Morabet AAC DNS
52 Noa Junge AV 1923 DNS
52 Roos Landwaart AV 1923 DNS
52 Marit van der Vliet GAC Hilversum DNS
52 Mare Lei GAC Hilversum DNS
52 Esther Wolff Zaanland DNS
52 Gwenn Romkes Zaanland DNS
52 Djurelva Williams Atos DNS
52 Maipra Shepherd Feniks DNS
52 Merit van Leijen Tempo DNS
52 Danique Leeflang Zuidwal DNS
52 Manon Posthumus Zuidwal DNS
jongens mini 625m
1 Finn Neumann  Startbaan 2.23,81 
2 Eljahro Philipsen  Feniks 2.24,31 
3 Taygel Bolsman  Phanos 2.26,31 
4 Stef Rosendaal  DEM 2.32,56 
5 Florian van Wijchen  GAC Hilversum 2.35,81 
6 Thijmen van Wijchen  GAC Hilversum 2.37,31 
7 Joep Deiman  GAC Hilversum 2.40,07 
8 Florian van den Bosch  Phanos 2.41,06 
9 Jarit Kershof  Startbaan 2.44,56 
10 Stijn Bronder  DEM 2.45,31 
11 Tijn van de Hoef  Tempo 2.46,31 
12 Robin van Montfoort  AKU 2.46,88 
13 Gavin Hulsman  GAC Hilversum 3.01,07 
14 Julius Wilgenburgh  av Aalsmeer 3.02,32 
15 Viggo van Saaze  AV 1923 3.05,31 
16 Flint Woolfitt  GAC Hilversum 3.06,82 
17 Jesse Langstraat  Zuidwal 3.07,07 
18 Alex Marinus  AV 1923 3.07,31 
19 Ryan Waasdorp  av Aalsmeer 3.09,07 
20 Maarten de Vries  GAC Hilversum 3.09,32 
21 Ferre Wolfswinkel  AV 1923 3.10,32 
21 Rick van Harn  GAC Hilversum 3.10,32 
23 Nurah Zastrow  AV 1923 3.10,57 
24 Luke van Diemen  AV 1923 3.12,07 
25 Jules - Beltman  AV 1923 3.26,06 
26 Roan Snel  Zuidwal 3.30,58 
27 Ben Kolman  GAC Hilversum 3.30,59 
28 Marijn van den Bosch  Phanos 3.41,06 
29 Stef Dikke  Atos DQ 
30 Artur Franco Hagel  Phanos DNS 
30 Jeremiah Bentoh  Phanos DNS 
30 Fedde van der Giessen  AV 1923 DNS 
30 Miska van den Toorn  AV 1923 DNS 
30 Yuri Scholte  GAC Hilversum DNS 
meisjes mini 625m
1 Lucy de Kruif  AV 1923 2.35,04 
2 Fay Janssen  GAC Hilversum 2.47,04 
3 Liv Kriek  Tempo 2.49,04 
4 Jip de Groot  Zaanland 2.51,04 
5 Aicha Kacen  Phanos 2.52,29 
6 Sarah van Wieringen  GAC Hilversum 2.55,79 
7 Cheyenne van den Bos  GAC Hilversum 2.56,29 
7 Maaike van Klei  GAC Hilversum 2.56,29 
9 Nienke Smit  GAC Hilversum 2.59,79 
10 Lilian Groot  AV 1923 3.01,54 
11 Meja Doorduijn  GAC Hilversum 3.01,56 
12 Ruby Skaanild  Phanos 3.03,29 
13 Izabel Arends  AV 1923 3.05,79 
14 Emma van Straalen  GAC Hilversum 3.07,79 
15 Stine Welp-Stine  GAC Hilversum 3.08,04 
16 Merle Brocks  GAC Hilversum 3.08,79 
17 Linn Smithuis  av Aalsmeer 3.10,29 
18 Ilja van Maanen  GAC Hilversum 3.11,54 
19 Vera van Westerloo  AV 1923 3.15,54 
20 Izzie Verdegaal  AV 1923 3.15,55 
21 Tess Boxma  Atos 3.19,29 
22 Fileine Rebel  Zuidwal 3.19,55 
23 Hanske van Houten  Atos 3.19,79 
24 Liesje Ouderling  AKU 3.21,04 
25 Betty van der Meer  AV 1923 3.22,54 
26 Falisha Heijm  av Monnickendam 3.23,05 
27 Jasmijn van 't Hof  GAC Hilversum 3.24,55 
28 Irene Wagtendonk  Phanos 3.27,05 
29 Kiki Spier  GAC Hilversum 3.27,30 
30 Enna Bruinsma  Phanos DNS 
30 Enzo De Gama  Phanos DNS 
30 Lina Robin  AV 1923 DNS 
30 Ymke Kuiper  Atos DNS 
jongens pup C 1000m
1 Tijn Zwerver Startbaan 4.01,81
2 Joris Mantel AV 1923 4.03,52
2 Diede Schotsman Zuidwal 4.03,52
4 Thimo Gisius GAC Hilversum 4.03,77
5 Jasper Brenninkmeijer Atos 4.14,77
6 Manuel Pattiwael van Westerloo Startbaan 4.17,02
7 Sebastiaan van Luttervelt GAC Hilversum 4.19,02
8 Kas Commandeur DEM 4.20,27
9 Morgan Vermeulen Phanos 4.23,77
10 Nout van der Schoot GAC Hilversum 4.24,03
11 Iloy Buffing Startbaan 4.24,27
12 Elias Franco Hagel Phanos 4.24,52
13 Tim van den Berg Phanos 4.26,80
13 Tarik Errachidi AAC 4.26,80
15 Maris van Wees Atos 4.29,52
16 Reinier van Oostveen AV 1923 4.31,27
17 Boudewijn van den Haak GAC Hilversum 4.31,52
18 Nils Smithuis av Aalsmeer 4.32,77
18 Denzel Jones Lunda Feniks 4.32,77
20 Kealan Steba GAC Hilversum 4.33,52
20 Tim Steenbakker Atos 4.33,52
20 Jitte Ydema Tempo 4.33,52
20 Yoeri Lammers DEM 4.33,52
24 Ayman Kwyasse AV 1923 4.34,02
25 Youri van der Linden GAC Hilversum 4.36,27
26 Safouan Lahri AAC 4.40,77
26 Yarran Rippl AV 1923 4.40,77
28 Micha Kuipers Phanos 4.42,02
29 Sam van Ooijen DEM 4.44,52
30 Jonah Kuipers Phanos 4.45,77
31 Sjaak de Boer GAC Hilversum 4.46,52
32 Hugo Kuil DEM 4.51,27
33 Siebe van der Weerden GAC Hilversum 4.51,80
34 Jelle Horsley Tempo 4.52,02
35 Joris Kleingeld GAC Hilversum 4.55,02
36 Niek Goedhart Tempo 4.57,53
37 Thomar Neidig GAC Hilversum 4.58,03
38 Thymen Moen GAC Hilversum 4.58,53
39 Tycho de Vries Tempo 4.58,77
40 Quinten Nales Startbaan 5.07,78
41 Abel van Gildemacher Atos 5.08,03
42 David Spits Atos 5.09,27
43 Pim Braak DEM 5.13,27
44 Grimbergen, Simon Zuidwal 5.15,02
45 Liam van Geffen Tempo 5.16,77
46 Jelle Taanman AKU 5.17,02
47 Ziggy Groenewoud GAC Hilversum 5.21,52
48 Luke Kammelar AKU 5.22,05
49 Ewan Jansen Phanos 5.23,03
50 Milan Zijdel GAC Hilversum 5.23,27
51 Luka Cibic Atos 5.24,27
52 Finn Giezen AKU 5.29,02
53 Godlieb, Kaj Zuidwal 5.31,77
54 Ids Elderenbosch AAC 5.34,02
55 Mauro Ternede AV 1923 5.40,53
56 Hugo Bosman GAC Hilversum 5.54,78
57 Daan van der Veer AKU DNS
57 Abel ter Stroot AV 1923 DNS
57 Sef Bandringa GAC Hilversum DNS
57 Siem Kuiper Atos DNS
57 Blonk, Milan van der  Zuidwal DNS
57 Dallas Sligte Zuidwal DNS
57 Kimi Smid DEM DNS
meisjes pup C 1000m
1 Jet Molkenboer-Jet GAC Hilversum 4.10,72
2 Maud de Jong AV 1923 4.20,96
3 Ivy Olieberg AV 1923 4.22,98
4 Lucile Verburg GAC Hilversum 4.27,73
5 Elin van Dijken AKU 4.31,23
6 Eva Rebel Zuidwal 4.34,48
7 Kate Nijs-Kate GAC Hilversum 4.42,98
8 Khyra van Schooten DEM 4.43,48
9 Aya El yousfi AAC 4.45,49
9 Jente Vroon GAC Hilversum 4.45,49
11 Guusje de Graaf Phanos 4.47,73
12 Isabel Poel Phanos 4.48,73
13 Fay Spier GAC Hilversum 4.48,98
14 Sophie Lucas av Aalsmeer 4.54,48
15 Meret Caspers av Haarlem 4.54,73
16 Lena Delissen Atos 4.57,73
17 Chiara Wagtendonk Phanos 4.57,98
17 Laura van Luinen AKU 4.57,98
19 Nina Delen Startbaan 4.59,23
20 Mirthe Knibbe Zuidwal 5.00,73
21 Frederique Hoogerwerf Phanos 5.01,98
22 Yorinde Speear Tempo 5.03,48
23 Famke van der Zouw Startbaan 5.05,27
23 Lotte Konijn Zuidwal 5.05,27
25 Valerie Verbree AAC 5.06,73
26 Roos Koedijk Phanos 5.07,98
27 Lisa van Kleef Zaanland 5.08,73
28 Mariama van der Kraan AV 1923 5.09,48
29 Jente Meertens GAC Hilversum 5.12,23
30 Carmen van Soest GAC Hilversum 5.12,48
30 Zoë Haas Tempo 5.12,48
32 Tess Kuijer Zuidwal 5.13,23
33 Zara Velten AKU 5.19,23
33 Tess van Tol AKU 5.19,23
35 Livia van Weldam Phanos 5.20,23
36 Sophie A Battle GAC Hilversum 5.24,00
37 Evie Jurgens GAC Hilversum 5.25,98
38 Larissa Visser Zuidwal 5.26,48
39 Anouk Dekker GAC Hilversum 5.31,97
40 Dorieke Jonker av Aalsmeer 5.35,73
41 Lisa de Vries av Aalsmeer 5.36,72
42 Anouk Lucassen GAC Hilversum 5.37,73
43 Sara Bink GAC Hilversum 5.38,72
44 Sigrid Schaap Zuidwal 5.38,97
45 Milou van 't Hof GAC Hilversum 5.39,22
46 Lieke Pfeffer AV 1923 5.42,97
47 Rozemarijn Schelfhout GAC Hilversum 5.44,47
48 Sophie Harms GAC Hilversum 5.46,47
49 Brechtje Hoekstra GAC Hilversum 5.46,72
50 Frederique van Brederode GAC Hilversum 5.51,47
51 Caroline Peters GAC Hilversum 5.51,72
52 Anna Kamphuis GAC Hilversum 5.56,22
53 Lissanne Mellenbergh GAC Hilversum 6.09,72
54 Noor Cents GAC Hilversum 6.22,97
55 Bridget Borger GAC Hilversum 6.23,72
56 Loicq Koutstaal GAC Hilversum 7.18,72
57 Saar Koper Phanos DNS
57 Oana Huisman AKU DNS
57 Bobbie van Oordt Atos DNS
57 Roxy Stam Atos DNS
57 Lotte Westland Zuidwal DNS
57 Anne Kuijer DEM DNS
jongens pup B 1250m
1 Hidde Van Hekezen AAC 4.33,56
2 Rink Rewijk av Aalsmeer 4.45,56
3 Thijs Oppewal Zaanland 4.53,56
4 Florian Hasse Startbaan 4.59,32
5 Bo Bruine de Bruin av Aalsmeer 4.59,56
6 Niels van Bergen Startbaan 5.02,06
7 Niels Bitter GAC Hilversum 5.07,81
8 Giosué Vollaard Kav Holland 5.13,06
9 Justin Alewijnse av Aalsmeer 5.18,56
10 Makay Vilters Atos 5.20,81
11 Ruben Lagas GAC Hilversum 5.22,07
12 Daniël Westerweel GAC Hilversum 5.24,82
13 Steven Waasdorp av Aalsmeer 5.26,81
14 Maarten Hermans av Aalsmeer 5.27,82
15 Borre Brouwer GAC Hilversum 5.28,32
16 Iver van Strijen AV 1923 5.28,56
17 Henry Battle GAC Hilversum 5.29,07
18 Fabian Janse Tempo 5.29,81
19 Boris van Zwam GAC Hilversum 5.31,82
20 Koen Tijhaar Startbaan 5.32,82
21 Gijs Nolen AV 1923 5.36,56
22 Daan de Vries GAC Hilversum 5.38,07
23 Bo de Buisonje Startbaan 5.38,60
23 Jesse Bosch Tempo 5.38,60
25 Jurre Dijkstra GAC Hilversum 5.38,82
26 Bjorn Post Startbaan 5.39,32
26 Mik Commandeur DEM 5.39,32
28 Berg, Yuri van den  Zuidwal 5.39,82
29 Tygo Witteveen av Aalsmeer 5.40,06
30 Marijn Walstra GAC Hilversum 5.41,31
31 Auryn Ramer Phanos 5.43,07
32 Otis Notenboom Zuidwal 5.54,08
33 Teun Kloosterman Suomi 5.55,07
33 Gijs de Vreugd Suomi 5.55,07
35 Teun Goezinnen GAC Hilversum 5.55,32
36 Tim van der Knaap GAC Hilversum 5.56,32
37 Mees Eduard av Aalsmeer 5.57,06
38 Merlijn de Leeuw Tempo 5.57,57
39 Tygo Verhoeven av Aalsmeer 5.57,82
40 Philippe Rosman Phanos 5.58,32
41 David Langenhuizen Feniks 5.58,82
42 Seppe Kinsbergen Zaanland 5.59,07
43 Sil Winkelaar DEM 5.59,57
44 Job van Dongen Zuidwal 6.00,56
45 Miran van den Ameele Atos 6.01,08
46 Sil Kowalczyk Feniks 6.01,82
47 Jens Huiberts Suomi 6.02,07
48 Simon Egberts GAC Hilversum 6.03,32
49 Tijmen de Beer GAC Hilversum 6.04,07
50 Ruben Bakker Startbaan 6.06,31
51 Rafael van den Boogert Tempo 6.07,32
52 Lars Wiedijk AKU 6.08,82
53 Riemer van Munster Startbaan 6.14,07
54 Jonas Barten Tempo 6.14,32
55 Caelis de Wit Phanos 6.17,12
56 Julien Dorren AAC 6.18,07
57 Bruno Schuman Phanos 6.18,82
58 Midas van Zanten AV 1923 6.19,06
59 Lou van Gogh Phanos 6.19,07
60 Finne Heijmerink AV 1923 6.20,07
61 Kas Voges AKU 6.21,32
62 Casper van Vuuren AV 1923 6.21,57
63 Gabriel Klus GAC Hilversum 6.23,82
64 Pelle van Houten Atos 6.24,32
65 Teis Braspenning Zaanland 6.24,57
66 Bas Wesselink GAC Hilversum 6.25,57
67 Max Post GAC Hilversum 6.27,82
68 Titiaan Kruijver Startbaan 6.38,82
69 Aldric Bruinsma Phanos 6.47,07
70 Teun van Loenen GAC Hilversum 6.48,37
71 Collin Plooij AKU 6.53,82
72 Daan Wijnand Suomi DNS
72 Amin el Yaacoubi Phanos DNS
72 Liam Jongejan Phanos DNS
72 Ezra ter Stroot AV 1923 DNS
72 Jochem Krans GAC Hilversum DNS
72 Tiger Kruijsen Atos DNS
72 Vince Out DEM DNS
meisjes pup B 1250m
1 Nehissa Hendriks AV 1923 5.07,92
2 Fiene Rosendaal DEM 5.12,42
3 Britt de Graaf DEM 5.14,17
4 Maud te Pas Zuidwal 5.23,42
5 Julia Velt GAC Hilversum 5.27,18
6 Emilia Neumann Startbaan 5.28,21
7 Rosa Matthijssen Phanos 5.31,18
8 Lana Jansen Phanos 5.32,43
9 Inte van Kralingen GAC Hilversum 5.33,17
10 Kaitlyn Groot AV 1923 5.34,46
11 Maxime Zschuschen Startbaan 5.38,93
12 Hannah Rebel Zuidwal 5.42,43
13 Shannah Chalmers Startbaan 5.46,43
14 Rosara Cooman Feniks 5.50,92
15 Eleanor Musil Phanos 5.52,18
16 Amy Ashe Startbaan 5.52,93
16 Guusje de Groot Zaanland 5.52,93
18 Djuna Gersen av Aalsmeer 5.54,68
19 Jasmijn Ketelaar Zuidwal 5.55,93
20 Anne Jongedijk AV 1923 5.56,18
21 Carmen Marzio AV 1923 5.57,42
22 Fee Buitenhuis AV 1923 5.57,43
22 Renske Bos Tempo 5.57,43
24 Carice Heemskerk av Aalsmeer 5.58,18
25 Juliette Driel van Repelaer Phanos 5.59,47
26 Anne Brouwer Tempo 6.00,18
27 Fleur Sleeman GAC Hilversum 6.00,93
27 Claudia Rimedia Atos 6.00,93
29 Ivanka Majoor GAC Hilversum 6.01,43
30 Tess Wuring GAC Hilversum 6.07,43
31 Luna Blaauw DEM 6.11,19
32 Lisa Molenaar DEM 6.11,43
33 Annie Skaanild Phanos 6.11,68
34 Hind Lahri AAC 6.15,18
35 Auk Witsenburg GAC Hilversum 6.15,44
36 Olivia Musil Phanos 6.16,18
36 Noa Heijmerink AV 1923 6.16,18
38 Lisette Wagemaker Zuidwal 6.16,91
39 Antonia Oosters AV 1923 6.16,93
40 Loes van der Linden GAC Hilversum 6.18,44
41 Zhanar Verbeeck Tempo 6.19,43
42 Lisemijn van den Bosch Phanos 6.20,43
43 Madelief Rave AAC 6.22,43
44 Sylke Faber GAC Hilversum 6.23,41
45 Amber Deijkers Zaanland 6.23,43
46 Lisa van den Esschert Feniks 6.23,93
47 Janneke Parmentier Tempo 6.24,44
48 Zara Steenbeek Zuidwal 6.25,43
49 Anna-Sophia van der Haven GAC Hilversum 6.27,16
50 Claire Voschezang GAC Hilversum 6.27,18
51 Senne Wierenga GAC Hilversum 6.33,93
51 Juliet van den Berg Tempo 6.33,93
53 Elin Vries GAC Hilversum 6.34,68
54 Karlijn Greeve GAC Hilversum 6.36,68
55 Vlinder Ouderling AKU 6.40,68
56 Jip van der Voorn Zaanland 6.53,43
57 Brianna Freesen Tempo 6.54,93
58 Lux Wierts Zaanland 6.55,68
59 Eva Paets GAC Hilversum 7.02,96
60 Emi Misumi Phanos 7.04,43
61 Eline de Vries GAC Hilversum 7.23,93
62 Jasmijn van Winsen GAC Hilversum 7.31,43
63 Floor Leeflang Zuidwal 7.32,68
64 Saar Fortuin GAC Hilversum 7.39,18
65 Ceciel Vos GAC Hilversum 7.45,68
66 Florien van Kesteren GAC Hilversum 7.49,21
67 Hannah den Breejen Startbaan DNS
67 Amal Errachidi AAC DNS
67 Eliana Candido av Aalsmeer DNS
67 Anna van den Burg GAC Hilversum DNS
67 Liselotte Struik GAC Hilversum DNS
67 Lize Aben GAC Hilversum DNS
67 Cleo Stocks Atos DNS
67 Paz Meijssen av Monnickendam DNS
67 Sienna Smit DEM DNS
67 Roos Out DEM DNS
jongens pup A.1 1250m
1 Florian Vriezen GAC Hilversum 4.21,07
2 Daan Eggenkamp Phanos 4.40,82
3 Jelmer de Gauw Zaanland 4.46,82
4 Luca Dooper Tempo 4.49,32
5 Luca Westen DEM 4.51,08
6 Tijs Hollander GAC Hilversum 4.52,08
7 Friso Koedijk Phanos 4.53,07
8 Willem Hammink Phanos 4.56,31
9 Jesse Teijsse Phanos 5.00,82
10 Daniel Lunsingh Scheurleer Phanos 5.03,83
10 Emil de Graaf Phanos 5.03,83
12 Mick van Schaffelaar AV 1923 5.07,08
13 Marnix Molenaar AV 1923 5.07,36
14 Sam van der Aar DEM 5.10,82
15 Colin Alewijnse av Aalsmeer 5.11,57
16 Senne Gisius GAC Hilversum 5.12,33
17 Jay Kriek Tempo 5.13,07
18 Bram Braak DEM 5.18,83
19 Luce Wijma GAC Hilversum 5.19,33
20 Sem de Gooijer Tempo 5.19,84
21 Jippe van Drogenbroek GAC Hilversum 5.20,58
22 Alec-Jason Timmer Zuidwal 5.28,08
23 Julian Samuels av Aalsmeer 5.28,34
24 Reece Clark Phanos 5.28,83
25 Teun Dufais Atos 5.30,08
26 Aidan Zorgdrager GAC Hilversum 5.30,33
27 Ids Kok Phanos 5.33,08
28 Jordan Vermeulen Phanos 5.33,58
28 Jasper van Heusden Atos 5.33,58
30 Lars Weeber Suomi 5.33,83
31 Milo Vd veen AAC 5.35,32
32 Tibbe Teeuwen GAC Hilversum 5.36,33
33 Robbin Gunther AKU 5.36,58
34 Pepijn de Vries Phanos 5.37,83
35 Splinter van Belle AV 1923 5.38,31
36 Thijs Mulder AV 1923 5.38,33
37 Luuk Zuurmond Phanos 5.39,83
37 Manolo Scheers AV 1923 5.39,83
39 Kevin Letschert AKU 5.40,83
40 Joey van Wieringen GAC Hilversum 5.43,08
41 Peter Idema AKU 5.44,58
42 Sammy Naater Phanos 5.44,84
43 Alexander Coonen GAC Hilversum 5.47,08
44 Casper Sollman GAC Hilversum 5.47,83
45 Boas Ignacio Phanos 5.48,58
46 Milan Lammers DEM 5.49,58
47 Sem Russchenberg-Plaggenmarsch Tempo 5.50,09
48 Max Coolen Tempo 5.50,33
49 Rociano Sno Startbaan 5.52,13
50 Jesse Cents GAC Hilversum 5.59,33
51 Casper Hoekstra AV 1923 6.01,58
52 Iggy Kuijl Tempo 6.02,08
53 Marijn Klappe AKU 6.02,83
54 Jim Spiering GAC Hilversum 6.04,63
55 Jack Kloosterboer Phanos 6.05,83
55 Sander Goedhart Tempo 6.05,83
57 Fidde van der Nagel Tempo 6.11,58
58 Luca Renaud AKU 6.17,83
59 Maxx Verhoeven GAC Hilversum 6.23,08
60 Arthur Borger GAC Hilversum 6.28,08
61 Sandro Voshart GAC Hilversum 6.29,83
62 Matías Bentinck Startbaan 6.38,08
63 Wilhelm Burger AKU 6.46,58
64 Thijs van der Veer AKU DNS
64 Michael Bennett AKU DNS
64 Bram Verdegaal AV 1923 DNS
64 Kees de Waal AV 1923 DNS
64 Ymte van den Eijnden AV 1923 DNS
64 Jelke Vonder Atos DNS
64 Douwe Overtoom Atos DNS
64 Elf Moorman Atos DNS
64 Sven Dekker Atos DNS
64 Ammar Cullinaine Pereira Atos DNS
meisjes pup A.1 1250m
1 Rosalie Schouten Tempo 4.49,42
2 Zita Kloos Tempo 5.05,18
3 Sophie van der Schoot GAC Hilversum 5.08,18
4 Lotte Pos GAC Hilversum 5.09,93
5 Emmelie Pos GAC Hilversum 5.11,93
6 Isa Schram DEM 5.13,18
7 Jiske Terpstra Tempo 5.15,18
8 Belle van der Putten AV 1923 5.15,93
9 Janneke de Kemp Feniks 5.18,93
10 Esmee Meering AKU 5.20,68
11 Lilo Bouma Phanos 5.21,95
12 Pam de Kruif AV 1923 5.22,68
13 Emma Eisenga Tempo 5.22,98
14 Elise Bolech Startbaan 5.26,68
15 Mette Smithuis av Aalsmeer 5.27,93
16 Fanny den Uyl Startbaan 5.28,43
17 Cecilia Kuipers Phanos 5.29,43
18 Sophie Franssen Zuidwal 5.29,69
19 Paula Kliphuis GAC Hilversum 5.30,43
20 Jiska Welp GAC Hilversum 5.31,94
21 Floortje de Jonge Startbaan 5.32,68
22 Fenna Schneider AKU 5.34,19
23 Lisanne Noman Zuidwal 5.34,44
24 Vere de Bruijn AV 1923 5.35,93
25 Pien van der Molen Tempo 5.36,94
26 Eva Bijl AV 1923 5.37,43
27 Nora van Seventer Phanos 5.39,05
28 Emilie Potjer Phanos 5.40,18
29 Anouk den Haan AKU 5.40,40
30 Amber van der Straten GAC Hilversum 5.40,43
31 Tess Verwer av Monnickendam 5.41,93
32 Rommy van der Zee AV 1923 5.42,18
33 Milou van den Berg Phanos 5.42,93
34 Nina Croockewit Phanos 5.43,43
35 Loïs Mateman GAC Hilversum 5.43,44
36 Janna den Engelse Phanos 5.43,93
37 Helene di Bucchianico Tempo 5.45,43
38 Christianne Koenraad Startbaan 5.45,44
39 Pomme van Wees AV 1923 5.46,18
40 Iris Mackaaij GAC Hilversum 5.46,68
41 Veerle Bosma Suomi 5.49,43
42 Daphne Berrevoets Tempo 5.49,68
43 Evy Berrevoets Tempo 5.49,69
44 Veronique van Weldam Phanos 5.50,68
45 Lies Klijnman Phanos 5.51,43
46 Julia Janssen Atos 5.53,93
47 Floor Bakker Zaanland 5.56,43
48 India Rozemeijer Zaanland 5.59,68
49 Sela van Waveren av Monnickendam 6.01,18
50 Lotus Kamer Phanos 6.03,18
51 Julia van Luinen AKU 6.03,43
52 Senna Stokman av Aalsmeer 6.04,18
53 Nicky Verlaan av Aalsmeer 6.05,18
54 Rosan De jong AAC 6.07,18
55 Lizzy Bruins Phanos 6.08,18
56 Sofia Mollet Phanos 6.09,18
57 Jennyfer Kriek Zuidwal 6.09,37
58 Amélie Kooiman GAC Hilversum 6.10,93
59 Jimi Boeve Phanos 6.11,68
60 Elin Doorduijn GAC Hilversum 6.12,68
61 Dinisha Overvliet GAC Hilversum 6.14,19
62 Julia Beukenhorst Phanos 6.14,68
63 Lente Schrijver Phanos 6.15,43
63 Kyra Bonte av Monnickendam 6.15,43
65 Hannah Nijkamp GAC Hilversum 6.15,68
66 Marjolein Schelfhout GAC Hilversum 6.17,44
67 Lidewij Schaap Zuidwal 6.18,43
68 Kajsa Gosewinkel Zaanland 6.19,43
69 Tahnee Bijnoe Phanos 6.19,93
70 Kaya Donk Tempo 6.23,43
71 Tess Janssen GAC Hilversum 6.24,18
72 Isa Aaij Tempo 6.26,43
73 Myrte Kruijthoff Zaanland 6.29,68
74 Marit Roosendaal GAC Hilversum 6.31,43
75 Odyle Westphal Zaanland 6.32,18
76 Nienke van de Hoef Tempo 6.54,93
77 Teile Schoolland AV 1923 7.12,18
78 Isis Smit Zuidwal 7.55,94
79 Merit Buijks AKU 8.01,24
80 Sam Haringsma AKU 8.51,95
81 India Rozemeijer Zaanland 10.55,05
82 Juna van der Waall av Aalsmeer DNS
82 Nouhou Barry GAC Hilversum DNS
82 Jouiria El-Garrat Atos DNS
jongens pup A.2 1250m
1 Diede van Bergen Startbaan 4.33,89
2 Finn Rademaker av Aalsmeer 4.36,64
3 Carlitos Barreto Faustino AV 1923 4.41,64
4 Thijn Dorrestein GAC Hilversum 4.42,39
5 Max Jongenburger Phanos 4.44,64
6 Pibe Baartman Phanos 4.44,90
7 Daniel Winkels av Aalsmeer 4.45,86
8 Sven Muurling av Aalsmeer 4.45,89
9 Luc Clevett Zuidwal 4.46,89
10 Teun Kalis AV 1923 4.50,67
10 Olivier Brenninkmeijer Atos 4.50,67
12 Fons Borninkhof GAC Hilversum 4.50,89
13 Monne Sutorius AV 1923 4.52,39
14 Raf ter Weijden AV 1923 4.56,14
15 Kian Zaal AKU 4.56,92
16 Diederik Troost Tempo 4.58,64
17 Isaac Mensah Feniks 4.59,64
18 Benjamin Witts AAC 5.00,89
19 Ryan Andela GAC Hilversum 5.01,14
20 Jip de Vreugd Suomi 5.05,14
21 Milan Meijs AKU 5.06,64
22 Ben Verhoeven AV 1923 5.07,17
23 Levi de Koning AV 1923 5.07,39
24 Ismael Kajdouh AAC 5.08,14
25 Wouter Westeneng GAC Hilversum 5.08,64
25 Roy Deijkers Zaanland 5.08,64
27 Milan Barink AV 1923 5.09,64
27 Mich Sweep GAC Hilversum 5.09,64
29 Samuel van Rijckevorsel Phanos 5.10,61
30 Taeke Mulder Phanos 5.10,64
31 Yvo Zwijnenburg Startbaan 5.11,89
32 Jarno Enthoven av Haarlem 5.12,14
33 Gabo van de Weijer AV 1923 5.12,89
34 Julius Meijer Zuidwal 5.14,90
35 Mees van der Meer GAC Hilversum 5.15,89
36 Tristan de Leeuw Tempo 5.16,14
37 Taeke Verbree AAC 5.16,89
38 Wessel Groenenberg Feniks 5.19,11
39 Sven Koolmoes av Haarlem 5.19,14
40 Sepp Vonk Suomi 5.19,39
41 Riemer Kerkstra AV 1923 5.19,89
42 David van Schothorst Startbaan 5.24,14
43 Anwar Lahri AAC 5.24,89
44 Virgel Norah Feniks 5.26,64
45 Stefan de Waal AKU 5.29,64
46 Teun van Winkel Atos 5.32,91
47 Jamal Geoffrey Atos 5.33,39
48 Florian Overtoom Startbaan 5.34,43
49 Siebe-Joost Parmentier Tempo 5.34,89
50 Toon Pilet Phanos 5.35,11
51 Lev ter Haar Phanos 5.35,89
52 Sepp Vermeulen GAC Hilversum 5.37,89
53 Thymo Otten Feniks 5.39,89
54 Amadou van der Kraan AV 1923 5.40,67
55 Koen Rosendaal DEM 5.41,14
56 Justin Middelbos Zuidwal 5.41,64
57 Casper Ceton Phanos 5.44,65
58 Hugo Krans GAC Hilversum 5.44,89
59 Pepijn Vlotman Feniks 5.45,39
60 Bas Nolsen Tempo 5.46,11
61 Nick Witteveen Tempo 5.46,92
62 Kik Peters AKU 5.48,90
63 Thomas van Luttervelt GAC Hilversum 5.49,39
64 Ebe Polman AV 1923 5.50,14
65 Taeke Roukema AV 1923 5.50,89
66 Daan van Bakel Tempo 5.51,89
67 Yuri Oude Brunink AV 1923 5.52,39
68 Martijn Bink GAC Hilversum 5.54,65
69 Teun Pagen GAC Hilversum 5.55,64
70 Rijk van den Berg Startbaan 5.56,14
71 David Elzinga GAC Hilversum 6.01,89
72 Gijs de Graaf GAC Hilversum 6.03,64
73 Ian Kammelar AKU 6.08,86
74 Mees van Leeuwen Feniks 6.11,15
75 Merijn Schoonderbeek GAC Hilversum 6.11,64
76 Willem Westendorp AV 1923 6.17,64
77 Timon Kriek Zuidwal 6.19,90
78 Jasper Boelhouwer AV 1923 6.27,14
79 Nathan Tax AV 1923 6.36,40
80 Wessel Wagemaker Zuidwal 6.54,65
81 Isaiah Sweeb Phanos DNS
81 Ali Van nurmohamed AAC DNS
81 Luit van Wees AV 1923 DNS
81 Stein Kluft av Aalsmeer DNS
81 Daniël van Brummelen GAC Hilversum DNS
81 Kaj van Raalte GAC Hilversum DNS
81 Mees Munneke GAC Hilversum DNS
81 Olaf de Vries GAC Hilversum DNS
81 Pepijn van Arendonk GAC Hilversum DNS
81 Pieter Kroeze GAC Hilversum DNS
81 Sam Pasman Atos DNS
81 Hidde Vlotman Feniks DNS
81 Douwe Raat av Monnickendam DNS
81 Ruben Kalkwarf Tempo DNS
81 Max Dahmen Tempo DNS
meisjes pup A.2 1250m
1 Ella de Bruijne Zuidwal 4.34,42
2 Lianne Wuring GAC Hilversum 4.49,42
3 Chantel Jarvis Phanos 4.56,92
4 Maaike van Kesteren GAC Hilversum 4.58,92
5 Danielle Grijpink Tempo 4.59,17
6 Roanna Gelein av Aalsmeer 5.01,67
7 Jade Linthorst AKU 5.05,67
8 Asraar Kortokela Zuidwal 5.06,17
9 Marijne Driel van Repelaer Phanos 5.08,17
10 Fien Linssen Zuidwal 5.09,67
11 Lois Doornheim GAC Hilversum 5.13,92
12 Isabel van den Berg Phanos 5.14,71
13 Veerle van der Wal AV 1923 5.15,67
14 April Tempel AV 1923 5.18,92
15 Gwen Alewijnse av Aalsmeer 5.19,17
16 Mara Bouma Phanos 5.19,67
17 Bo-May Moor AAC 5.20,96
18 Lianne Dinkelaar AV 1923 5.23,92
19 Lucca Vos GAC Hilversum 5.24,42
19 Carmen Guellai Atos 5.24,42
19 Anne Palenstijn DEM 5.24,42
22 Jasmijn Raes Phanos 5.25,42
23 Aimée Abel Feniks 5.25,67
24 Tara Zorgdrager GAC Hilversum 5.26,17
25 Jet Commandeur DEM 5.26,92
26 Mette Lakeman AAC 5.27,42
27 Pien Bakker Zaanland 5.27,91
28 Maite Mandaat Phanos 5.29,16
29 Manon Greeve GAC Hilversum 5.30,66
30 Lara Becker AV 1923 5.31,91
30 Gijs van der Wild Feniks 5.31,91
32 Julie Witteveen av Aalsmeer 5.40,16
33 Ilse Calis Zuidwal 5.41,16
34 Fenna van Gulik Tempo 5.42,16
35 Mirre van Seventer Phanos 5.43,16
36 Sofia Errachidi AAC 5.45,41
37 Lisa Bakker Phanos 5.46,16
38 Freija Slijper Zuidwal 5.46,91
39 Leonie Smid GAC Hilversum 5.50,41
40 Adine Welsink AAC 5.50,67
41 Emma Beek Tempo 5.51,16
42 Siri Wergius Phanos 5.53,41
42 Isabel Fennebeumer GAC Hilversum 5.53,41
44 Zoë Vos GAC Hilversum 5.54,41
45 Manar Mohammadi AAC 5.54,62
46 Arwen Buffing Startbaan 5.55,17
46 Anna Bosch Tempo 5.55,17
48 Marie Kooiman GAC Hilversum 5.55,91
48 Emma Bos Tempo 5.55,91
50 Senne Wijma GAC Hilversum 5.56,17
51 Laura Hasse Startbaan 5.56,62
52 Avalon Volkstedt Startbaan 5.56,66
53 Sterre van Wayenburg Startbaan 5.57,16
54 Marjolein Padt GAC Hilversum 5.59,41
55 Tessa Heijbroek Phanos 5.59,67
56 Roos Kanters GAC Hilversum 6.00,37
57 Celine Visser av Monnickendam 6.00,41
58 Lieke Wiegman Tempo 6.02,67
59 Roza Smienk AAC 6.03,41
60 Naomi Eskes Zuidwal 6.07,16
61 Sophie Voschezang GAC Hilversum 6.08,17
62 Luna Vermeiren Tempo 6.08,91
63 Carlijn Koster GAC Hilversum 6.09,66
64 Babette Bakker GAC Hilversum 6.12,41
65 Meike Looij Tempo 6.14,16
66 Maud Raven AV 1923 6.17,41
67 Noa Van Loon AAC 6.28,66
68 Amelie Visch Zuidwal 6.34,41
69 Tess Harinck Tempo 6.40,41
70 Ayana Heijm av Monnickendam 6.48,91
71 Brechtje Hilarides Startbaan DNS
71 Eva Doorenbosch Startbaan DNS
71 Cristal Diallo AV 1923 DNS
71 Marit Jansma GAC Hilversum DNS
71 Sienna Poels GAC Hilversum DNS
71 Sigrid Mur GAC Hilversum DNS
71 Rozemarijn De Bruin GAC Hilversum DNS
71 Atilla Ozdemir Zaanland DNS
71 Annabel Stottelaar Atos DNS
71 Bente Baretta Atos DNS
71 Kaylee Wenting Tempo DNS
71 Carlijn de Raadt Zuidwal DNS
71 Lotte Ploeger DEM DNS

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.01.2016