Cross competitie 28 november 2015
Pijnenburg
Soest
poule Zuid


Vanwege een technische storing zijn er bij jongens junioren D1 geen 
correcte tijden geregistreerd.
De aankomstvolgorde is wel juist.
correctie 30 november: tijden toegevoegd bij jongens A t/m jongens D1,
bij meisjes C nrs 32 t/m 54 toegevoegd
correctie 16 maart 2016: atleet die onder andere naam heeft gelopen is uit uitslag verwijderd
Jongens junioren A 3000m
1 Kalid Amin 1997 Triathlon 9:02
2 Constant Huiszoon 1998 Triathlon 9:09
3 Tom de Leeuw 1997 Almere '81 9:13
4 Luc Velzeboer 1998 Almere '81 9:31
5 Menno Dieke 1998 Triathlon 9:42
6 Wietse Folkers 1997 AV Zeewolde 12:55
Jongens junioren B 3000m
1 Cain Rutgers 1999 Almere '81 9:14
2 Gian Oerlemans 1999 Triathlon 9:18
3 Jasper van der Elst 1999 Hellas 9:44
4 Chaske van Rijnsoever 2000 Hellas 9:49
5 Leon Huiszoon 1999 Triathlon 9:51
6 Tijmen Brand 1999 Altis 10:19
7 Yannick Tourne 1999 Triathlon 10:28
8 Pelle van de Bor 2000 AV Nijkerk 10:36
9 Lucas Stolk 2000 Pijnenburg 10:42
10 Vincent van der Wolf 1999 ATHLOI 10:48
11 Jorn van der Maat 1999 Clytoneus 10:53
12 Stefan Zondervan 1999 Triathlon 10:56
13 Nial van der Steeg 2000 Atverni 11:04
14 Maico Rompa 2000 Altis 11:06
15 Sybren Kiewiet 2000 Hellas 11:15
16 Enno Braaksma 2000 Pijnenburg 11:27
17 Clifton Martendorp 1999 Spirit Lelystad 11:33
18 Daniel Versteeg 2000 ATHLOI 11:34
19 Jochem de Kruijff 1999 Clytoneus 11:34
20 Niek Smit 2000 AV Zeewolde 11:47
21 Jimmy Stewart 2000 Triathlon 13:31
22 Timo Drijver 2000 Pijnenburg 13:34
Meisjes junioren A 2000m
1 Veerle Bakker 1997 Triathlon 7:24
2 Annemarie Slangewal 1998 Triathlon 7:36
3 Odile Verzantvoort 1998 Triathlon 8:28
4 Nienke Heida 1998 Clytoneus 9:03
Meisjes junioren B 2000m
1 Jasmijn Bakker 1999 Triathlon 7:27
2 Ynte Biemans 2000 Atverni 7:43
3 Madelief Kok 2000 Triathlon 7:45
4 Naomi Renssen 1999 U-Track 7:56
5 Ilse van de Haar 2000 Atverni 8:00
6 Aylan Menick 2000 Atverni 8:09
7 Maria Onassis 1999 Hellas 8:32
8 Kelly Agterberg 1999 Hellas 8:35
9 Nida Huijben 1999 Phoenix 8:39
10 Sandra van de Grift 1999 Pijnenburg 8:50
11 Rosa Hulsman 2000 Altis 8:52
12 Femke Brouwer 2000 Phoenix 9:12
13 Esther Spruit 2000 Phoenix 9:59
14 Elise Deen 2000 Pijnenburg 10:45
Jongens junioren C 2500m
1 Jesse Fokkenrood 2002 Atverni 8:38
2 Henrik Kok 2001 Atverni 8:46
3 Viggo Parol 2002 Atverni 8:50
4 Ok de Kiefte 2001 Phoenix 8:56
5 Pablo Velt 2002 Atverni 9:23
6 Max van Rhijn 2001 BAV 9:46
7 Stijn van Essen 2002 Altis 9:54
8 Lennert Oosterbaan 2001 Altis 10:03
9 Roeland van der Ploeg 2002 Clytoneus 10:04
10 Daan van de Coevering 2002 Fit 10:10
11 Lars van Vught 2001 Altis 10:14
12 Wessel Terpstra 2001 BAV 10:16
13 Olivier Voschezang 2002 Atverni 10:17
14 Stef Ploeg 2001 Pijnenburg 10:19
15 Tijn Steenmetz 2002 Altis 10:23
16 Julian Hollander 2001 Atverni 10:25
17 Daan Kothman 2001 Altis 10:28
18 Dennis Leen 2002 Clytoneus 10:29
19 Jasper Bertrand 2002 Hellas 10:34
20 Chai de Bruijne 2002 Atverni 10:36
21 Jitse Viersen 2002 Hellas 10:37
22 Joris van den Hoven 2002 Triathlon 10:38
23 Rens Versnel 2002 Triathlon 10:38
24 Martin Schuilenburg 2001 Pijnenburg 10:44
25 Thijs Straten 2001 Hellas 10:45
26 Patrick Meskes 2002 Triathlon 10:47
27 Mink van Kooten 2001 Altis 11:03
28 Jimmy Luijkx 2002 Triathlon 11:06
29 Remco Martens 2002 BAV 11:06
30 Stef Vermeulen 2002 Pijnenburg 11:06
31 Raul van Londen 2002 Pijnenburg 11:08
32 Marcus Melenhorst 2002 Altis 11:09
33 Jeroen Steenkamer 2002 Pijnenburg 11:09
34 Ivo van der Harst 2002 Altis 11:12
35 Faas van der Ven 2001 Triathlon 11:12
36 Tristan de Bree 2002 Atverni 11:21
37 Jannes Beckeringh 2001 ATHLOI 11:24
38 Cas Dijkstra 2002 Phoenix 11:24
39 Floran Groot 2002 BAV 11:27
40 Daan van Beek 2002 Phoenix 11:46
41 Frerik Does 2001 Altis 11:50
42 Jasper de Gier 2001 Pijnenburg 11:51
43 Niels Bakker 2002 Altis 11:53
44 Pim van de Fliert 2001 Pijnenburg 11:57
45 Wouter Benschop 2002 Atverni 12:00
46 Thom van der Wouden 2002 BAV 12:07
47 Alexander de Graaff 2002 Fit 12:13
48 Mick Hopman 2001 Altis 12:14
49 Sander Verbeek 2002 Clytoneus 12:15
50 Pieter Joosten 2002 Triathlon 12:26
51 Tycho Schijf 2002 Triathlon 12:27
52 Jarno Krikken 2002 BAV 12:38
53 Raoul Lommen 2001 Altis 12:42
54 IJsbrand van Streun 2002 Altis 12:44
55 Hidde Westerhof 2001 AV Zeewolde 12:47
Meisjes junioren C 2000m
1 Anna Eikendal 2002 Atverni 7:42
2 Tessa Verweij 2002 Atverni 8:05
3 Esra Zijderlaan 2002 Atverni 8:13
4 Anne Geytenbeek 2001 U-Track 8:18
5 Liza van de Vooren 2001 Hellas 8:19
6 Hieke van Rijnsoever 2002 Hellas 8:20
7 Manon Stringa 2001 Atverni 8:25
8 Lotte Jacobsen 2001 Pijnenburg 8:29
9 Chris van Meeuwen 2001 Hellas 8:30
10 Kira Landman 2001 Altis 8:31
11 Jip van der Spek 2001 U-Track 8:36
12 Sophie Praas 2002 Triathlon 8:39
13 Nynke van den Bedem 2001 Altis 8:42
14 Nadine de Vries 2001 Clytoneus 8:43
15 Aniek Barbier 2001 Hellas 8:45
16 Guusje van der Vorst 2002 Hellas 8:46
17 Amanda Buijtenhuis 2002 Pijnenburg 9:01
18 Joy de Bruijne 2001 Atverni 9:09
19 Noor Schepers 2002 Altis 9:10
20 Franca de Leeuw 2002 Altis 9:17
21 Manon de Bruin 2002 Altis 9:19
22 Sterre de Vries 2002 Hellas 9:24
23 Amy Walraven 2002 Altis 9:25
24 Aniek de Wild 2001 Hellas 9:26
25 Nathalie Leushuis 2001 Triathlon 9:34
26 Nielle Saly 2001 Pijnenburg 9:38
27 Nuriya Mets 2002 Pijnenburg 9:39
28 Zalua Tulizeo 2002 Pijnenburg 9:41
29 Cerique Rijerkerk 2002 AV Nijkerk 9:43
30 Isabel Cola 2002 Triathlon 9:48
31 Mirjam Hollestelle 2002 Triathlon 9:49
32 Ines van den Berg 2002 Phoenix 9:50
33 Rianne de Leeuw 2002 Altis 9:51
34 Emma van de Beek 2002 BAV 9:51
35 Kirsten Medema 2002 Altis 9:55
36 Elize van Beuningen 2002 Pijnenburg 9:58
37 Lisa Stolk 2002 Altis 10:00
38 Isa Koster 2001 Triathlon 10:05
39 Evelijn van Hilten 2001 Clytoneus 10:15
40 Trijntje Annema 2002 U-Track 10:17
41 Jeske Wiemans 2002 Pijnenburg 10:19
42 Fleur Bakker Schut 2002 Triathlon 10:20
43 Katelijne van den Brink 2002 Triathlon 10:22
44 Aylin Rink 2002 Altis 10:26
45 Marit Zaal 2002 Altis 10:33
46 Meike Hoekzema 2002 Altis 10:38
47 Rinske den Heijer 2002 Pijnenburg 10:39
48 Ilse Kooijman 2002 Altis 10:43
49 Jytte Storm 2002 Pijnenburg 10:44
50 Merel Meijer 2001 Altis 10:58
51 Maura Post 2002 Triathlon 11:06
52 Iris van Gisbergen 2002 BAV 11:07
53 Maaike Heida 2002 Clytoneus 11:13
54 Amber Pieterse 2002 BAV 11:19
Jongens junioren D2 2000m
1 Maël Plasschaert 2003 Almere '81 7:36
2 Tim de Wild 2003 Hellas 7:52
3 Max van Liempdt 2003 Almere '81 8:09
4 Sander Schijf 2003 Atverni 8:15
5 Tim Weber 2003 Almere '81 8:17
6 Joey Daselaar 2003 Pijnenburg 8:22
7 Pepijn de Groot 2003 Pijnenburg 8:31
8 Tycho Vink 2003 Altis 8:32
9 Anton van Triest 2003 Clytoneus 8:42
10 Mark Hollestelle 2003 Triathlon 8:45
11 Nathan Oerlemans 2003 Altis 8:46
12 Alain Laporte 2003 Altis 8:48
13 Ruben Meijer 2003 Pijnenburg 8:49
14 Jouke Westerhof 2003 AV Zeewolde 8:58
15 Eric Glas 2003 Spirit Lelystad 8:58
16 Sam Feijen 2003 Pijnenburg 8:58
17 Alexander Ridderikhoff 2003 Altis 9:00
18 Lucas Broekroelofs 2003 Triathlon 9:02
19 Sam Relyveld 2003 Atverni 9:03
20 Luciën Moritz 2003 Almere '81 9:08
21 Joost Stemerding 2003 Triathlon 9:12
22 Johan Zomer 2003 Phoenix 9:14
23 Jelle Swaanen 2003 Altis 9:15
24 Lennert Berentsen 2003 Altis 9:25
25 Justin Lagadeau 2003 Altis 9:26
26 Robin Versteeg 2003 Altis 9:27
27 Jibbe Teeuwisse 2003 Triathlon 9:28
28 Danny Roos 2003 Altis 9:30
29 Luca Lambooy 2003 Triathlon 9:35
30 Ivo Straten 2003 Hellas 9:48
31 Ties van Bakel 2003 Triathlon 9:52
32 Merijn Dekker 2003 AV Zeewolde 9:57
33 Jeroen Visser 2003 Atverni 9:57
34 Kars van Reeuwijk 2003 Fit 10:03
35 Redouan Ghoumid 2003 Altis 10:18
36 Walt Kraeger 2003 Triathlon 10:20
37 Geert Uljee 2003 Triathlon 10:29
38 Marijn Buddendorf 2003 Altis 10:38
39 Koen Overbeek 2003 Altis 10:42
40 Bart Huizinga 2003 Altis 11:18
41 Tom Oldenbeuving 2003 Triathlon 12:49
42 Michel Roodenburg 2003 Pijnenburg 13:26
Jongens junioren D1 2000m
1 Sem van Dijk 2004 U-Track
2 Jarik van de Mast 2004 Altis
3 Rick van der Meer 2004 AV Zeewolde
4 Ralph-Karsten van der Vliet 2004 Pijnenburg
5 William Knol 2004 Hellas
6 Erik Cana 2004 Spirit Lelystad
7 Dat de Kiefte 2004 Phoenix
8 Lasse Klijn 2004 U-Track
9 Arthur Peek 2004 Triathlon
10 Hidde Rijnbeek 2004 Hellas
11 Antoni Elkenbracht 2004 Phoenix
12 Liam de Bruijne 2004 Altis
13 Gies Oude Brunink 2004 Fit
14 Bas van Groenestein 2004 Almere '81
15 Pim Zeeman 2004 Hellas
16 Julian Dorresteijn 2004 Pijnenburg
17 Iker Bruggink 2004 Phoenix
18 Hendrik Esman 2004 Pijnenburg
19 Bo Wierts 2004 BAV
20 Gijs Broere 2004 Triathlon
21 Nico Kalmeijer 2004 Phoenix
22 Jonah Broer 2004 Triathlon
23 Yoeri Karsowidjojo 2004 Hellas
24 Floris van Schagen 2004 Triathlon
25 Sverre Meesters 2004 Altis
26 Timon Hoeve 2004 Spirit Lelystad
27 Oscar Meijer 2004 Altis
28 Roel Bouma 2004 BAV
29 Akke Boerma 2004 Triathlon
30 Koen van der Linde 2004 Altis
31 Mats Roskamp 2004 BAV
32 Jip de Greef 2004 Altis
33 Wessel Ekelmans 2004 Almere '81
34 Sem Kleijne 2004 Fit
35 Rens van Rhijn 2004 BAV
36 Jonas Kole 2004 Altis
37 Tijmen Hoogendoorn 2004 BAV
38 Jort Mol Lous 2004 BAV
39 Mats Gerritsen 2004 Pijnenburg
40 Hugo van Westerneng 2004 Triathlon
41 Tiziano de Kruijf 2004 BAV
42 Thijmen Immerzeel 2004 Phoenix
43 Ysbrand Dekker 2004 Triathlon
44 Pieter van Vloten 2004 Pijnenburg
45 Twan Duijst 2004 BAV
46 Taran van Ess 2004 Altis
47 David Dalmeijer 2004 Altis
48 Ben Bouwhuijzen 2004 Hellas
49 Abel Remkes 2004 Altis
50 Floyd Verwoert 2004 Altis
51 Sebastian Segrist 2004 Pijnenburg
52 Joscha Giesen 2004 BAV
53 Lars Bögels 2004 Altis
54 Casper Zijderveld 2004 Altis
55 Jesse van der Veen 2004 Triathlon
Meisjes junioren D2 1500m
1 Sara Schouten 2003 Atverni 5:28
2 Tamar Veltman 2003 Almere '81 5:29
3 Sanne Schouten 2003 Atverni 5:46
4 Carlijn de Bie 2003 Atverni 5:57
5 Carmen Huikeshoven 2003 Altis 5:58
6 Amara Nnadi 2003 Altis 6:04
7 Sarah van Tuijl 2003 Almere '81 6:05
8 Lois Kok 2003 Altis 6:11
9 Rixt Vos 2003 Clytoneus 6:18
10 Puk Poulijn 2003 Altis 6:26
11 Marleen van Beers 2003 Altis 6:32
12 Maura te Grotenhuis 2003 Triathlon 6:34
13 Noa Harteman 2003 AV Zeewolde 6:36
14 Jitske van Helden 2003 Triathlon 6:37
15 Chaja Plochg 2003 Triathlon 6:39
16 Nadieh Meerman 2003 Almere '81 6:47
17 Kim Lutgendorp 2003 Almere '81 6:48
18 Mirte Weijers 2003 Hellas 6:49
19 Fé van Santen 2003 U-Track 6:49
20 Nicoline van Vught 2003 Altis 6:51
21 Paula Lots 2003 U-Track 6:53
22 Nienke Overgoor 2003 Hellas 6:56
23 Sanne Bakker Schut 2003 Triathlon 6:57
24 Aniek Kothman 2003 Altis 7:02
25 Ellis de Vries 2003 Altis 7:05
26 Nadia de Keijzer 2003 BAV 7:07
27 Marit van Gageldonk 2003 Altis 7:09
28 Merel Kuper 2003 Atverni 7:19
29 Pien Kempe 2003 Altis 7:19
30 Kendra Limburg 2003 Triathlon 7:21
31 Marit Jansons 2003 Triathlon 7:21
32 Kaixin Tensen 2003 Triathlon 7:24
33 Ilse Hoebe 2003 Altis 7:25
34 Valerie Bernasco 2003 Triathlon 7:34
35 Bowy Kramers 2003 Triathlon 7:35
36 Hannah Garritsen 2003 Clytoneus 7:37
37 Fleur de Graaf 2003 BAV 7:56
Meisjes junioren D1 1500m
1 Meike Stoter 2004 Triathlon 5:48
2 Nynke Streppel 2004 Fit 5:48
3 Luna Zimnik 2004 Clytoneus 6:13
4 Nina van der Vat 2004 Triathlon 6:14
5 Eva Kroon 2004 Altis 6:25
6 Eva van Ieperen 2004 Pijnenburg 6:27
7 Julia Borst 2004 Fit 6:27
8 Myrthe Martens 2004 Altis 6:30
9 Emma Kamer 2004 Hellas 6:31
10 Elisa Couperus 2004 Phoenix 6:32
11 Marlot Groeneweg 2004 Altis 6:33
12 Femke Leguit 2004 Almere '81 6:42
13 Lisanne Boot 2004 Hellas 6:43
14 Vera Tegelaar 2004 Almere '81 6:45
15 Naomie Höhn 2004 Altis 6:46
16 Coos Veldpaus 2004 Phoenix 6:47
17 Imke Boersma 2004 Phoenix 6:51
18 Daan Blijenberg 2004 Triathlon 6:57
19 Marit Kort 2004 Pijnenburg 7:00
20 Iris Barlo 2004 Pijnenburg 7:01
21 Lois Donkers 2004 Almere '81 7:01
22 Hanna Latour 2004 Triathlon 7:01
23 Elka Wybenga 2004 BAV 7:03
24 Faith van Dam 2004 Spirit Lelystad 7:03
25 Elin Kruizinga 2004 Altis 7:03
26 Ronja Schooneveldt 2004 Atverni 7:04
27 Jetske Meijer 2004 Altis 7:05
28 Lena Broere 2004 Triathlon 7:09
29 Evy Post 2004 Triathlon 7:10
30 Ella Lommen 2004 Altis 7:13
31 Silke Mensink 2004 Triathlon 7:14
32 Jinte van den Brink 2004 Hellas 7:15
33 Janna de la Croix 2004 Triathlon 7:16
34 Veerle Dijkstra 2004 Phoenix 7:18
35 Jet Heck 2004 Altis 7:18
36 Naomi Post 2004 Altis 7:20
37 Fleur van 't Klooster 2004 Altis 7:20
38 Jolijn Stemerdink 2004 Triathlon 7:22
39 Jade van Schaffelaar 2004 Pijnenburg 7:23
40 Jula Wilms 2004 Triathlon 7:25
41 Demi Engel 2004 Almere '81 7:26
42 Marit de Munnik 2004 AV Zeewolde 7:27
43 Robin van der Have 2004 Altis 7:28
44 Isabel Kerstholt 2004 Altis 7:30
45 Yanna Bijl 2004 Atverni 7:32
46 Sterre van der Zouw 2004 Altis 7:35
47 Amber Brouwer 2004 Altis 7:35
48 Zarah van Hoegee 2004 Pijnenburg 7:39
49 Lisanne van de Grift 2004 Almere '81 7:48
50 Eeske Roex 2004 Triathlon 7:50
51 Kyara Waterval 2004 Almere '81 7:56
52 Dagmar Schepers 2004 Altis 7:58
53 Milou van Bekkum 2004 Pijnenburg 8:01
54 Merel Hulshof 2004 Pijnenburg 8:02
55 Ynske van de Poll 2004 Altis 8:03
56 Lieke Koene 2004 Altis 8:06
57 Laetitia Mets 2004 Pijnenburg 8:11
58 Eva Schrooten 2004 Altis 8:15
Jongens pupillen mini 600m
1 Casper Slagt 2009 Altis 3:13
2 Twan Hulsman 2009 Altis 3:14
3 Victor van der Vijgh 2009 Hellas 3:19
4 Mike Haage 2009 Pijnenburg 3:23
5 Cas Wiggers 2009 Fit 3:26
6 Robin Meintjen 2009 AV Zeewolde 3:33
7 Maarten Pierik 2009 U-Track 3:36
8 Bjorn Timmer 2009 Triathlon 3:37
9 Jens van de Wetering 2009 Triathlon 3:38
10 Mees Blijenberg 2009 Triathlon 3:39
11 Bouke Streefland 2009 Pijnenburg 3:44
12 Max Garcia van Rooijen 2009 Triathlon 3:49
13 Nils Medema 2009 Altis 3:53
14 Djimmy Jansen 2009 BAV 4:06
Meisjes pupillen mini 600m
1 Saar de Vooght 2009 BAV 3:24
2 Laura Duits 2009 Pijnenburg 3:27
3 May Otto 2009 Pijnenburg 3:32
4 Fe Legall Melendez 2009 Pijnenburg 3:35
5 Carina Pastoor 2010 AV Zeewolde 3:39
6 Jette de Jong 2009 BAV 3:40
7 Anna Strang van Hees 2009 Pijnenburg 3:41
8 Roos Kempe 2009 Altis 3:52
9 Eline van Bruxvoort 2009 Triathlon 3:53
10 Lies Vogelzang 2009 Triathlon 3:54
11 Tess Fillekers 2009 Atverni 3:54
12 Laura van Maanen 2009 BAV 4:01
13 Isa Bouwman 2009 BAV 4:04
14 Julie Vettenburg 2009 Pijnenburg 4:05
15 Suray Malik 2009 Altis 4:06
Jongens pupillen C 1000m
1 Florijn van der Vliet 2008 Pijnenburg 4:42
2 Mike van de Vooren 2008 Hellas 4:55
3 Luc Breton 2008 Fit 4:59
4 Martijn Leih 2008 Clytoneus 4:59
5 Sami Benali 2008 Atverni 5:00
6 Berend van de Beek 2008 BAV 5:01
7 Pieter van der Zee 2008 Hellas 5:04
8 Twan Goudena 2008 Clytoneus 5:08
9 Beau van Balen 2008 Almere '81 5:14
10 Thomas Daselaar 2008 Pijnenburg 5:16
11 Thijs Stoter 2008 Triathlon 5:17
12 Silvan van Hussel 2008 AV Nijkerk 5:18
13 Thijmen Hatzmann 2008 BAV 5:21
14 Stijn Bruinsma 2008 AV Zeewolde 5:22
15 Niels Karel 2008 Altis 5:23
16 Floris Kamer 2008 Hellas 5:28
17 Nodin Schoonderwoerd 2008 Pijnenburg 5:29
18 Jarik Smit 2008 AV Zeewolde 5:30
19 Chris de Jong 2008 Pijnenburg 5:37
20 Ewoud van Schaik 2008 AV Zeewolde 5:44
21 Jaron Hamoen 2008 AV Zeewolde 5:46
22 Luuk van Burgsteden 2008 Triathlon 5:46
23 Mick Frerix 2008 Triathlon 5:46
24 David Knuth 2008 Altis 5:46
25 Chiel Brouwer 2008 BAV 5:49
26 Jop van den Hoorn 2008 Triathlon 5:50
27 Stijn Kroeze 2008 Altis 5:51
28 Aron Taanman 2008 BAV 5:52
29 Ilian van Schaik 2008 Phoenix 5:53
30 Ben Lensink 2008 Triathlon 5:54
31 Sijmen van der Harst 2008 Altis 5:55
32 Joris Lamaker 2008 Altis 5:56
33 Jonne Velstra 2008 BAV 5:59
34 Jasper Ket 2008 Hellas 6:02
35 Seppe Alkemade 2008 U-Track 6:05
36 Tycho van Hussel 2008 AV Nijkerk 6:07
37 Thijn Metten 2008 Altis 6:07
38 Noam Michiels 2008 Clytoneus 6:08
39 Justin van Dam 2008 AV Zeewolde 6:09
40 Jurre Schoenmakers 2008 Altis 6:17
41 Thom Scholte 2008 Altis 6:33
42 Tom Westdijk 2008 Altis 6:34
Meisjes pupillen C 1000m
1 Renske van der Maas 2008 Fit 4:59
2 Daniëlle Kaptein 2008 Clytoneus 5:16
3 Marit Kleijnen 2008 Pijnenburg 5:20
4 Noortje Zwaal 2008 Altis 5:20
5 Yara Keers 2008 Fit 5:25
6 Inaya Yahyaoui 2008 Almere '81 5:30
7 Mette Wiggers 2008 Triathlon 5:41
8 Mette van der Veen 2008 Pijnenburg 5:43
9 Eva Wagemakers 2008 Altis 5:43
10 Iris van Eerde 2008 AV Zeewolde 5:44
11 Sarah-Jane de Bruijne 2008 Altis 5:45
12 Giulia Invernizzi 2008 Hellas 5:54
13 Nikki Vroemen 2008 Triathlon 6:02
14 Meinou de Jong 2008 Triathlon 6:04
15 Evi de Wit 2008 AV Nijkerk 6:06
16 Jade Broer 2008 Triathlon 6:07
17 Noa Zoomer 2008 Triathlon 6:07
18 Roos de Kleer 2008 AV Zeewolde 6:07
19 Karlijn Mossink 2008 Altis 6:08
20 Anne van Blokland 2008 Pijnenburg 6:09
21 Vere Ingram 2008 Fit 6:12
22 Noa Schut 2008 Altis 6:16
23 Yfke van der Meer 2008 Altis 6:22
24 Inge Kleijs 2008 Atverni 6:23
25 Lisa Kerkhoff 2008 Pijnenburg 6:30
26 Mayke van Lieshout 2008 Triathlon 6:32
27 Majken Berends 2008 BAV 6:45
28 Fleur Emo 2008 Atverni 6:49
29 Milou Veldhuis 2008 Pijnenburg 6:52
30 Isolde Bischop 2008 Triathlon 6:56
31 Julia de Keijzer 2008 BAV 6:58
32 Lois Rijnders 2008 Altis 6:59
33 Nora Dijk 2008 Phoenix 7:02
34 Jamila Junker 2008 Altis 7:05
35 Jorieke van Duinen 2008 BAV 7:09
36 Hanna Verboom 2008 Fit 7:11
37 Renee Rijnja 2008 Triathlon 7:34
38 Clarice van der Zanden 2008 Altis 7:44
39 Mandy Mulder 2008 Fit 7:47
Jongens pupillen B 1000m
1 Nariño Renfurm 2007 Almere '81 4:25
2 Sybe van Dijk 2007 U-Track 4:26
3 William van Triest 2007 Clytoneus 4:30
4 Quirijn Pastoor 2007 AV Zeewolde 4:36
5 Tycho de Vries 2007 Spirit Lelystad 4:48
6 Lucas Scheepers 2007 Almere '81 4:53
7 Roemer de Jong 2007 Triathlon 4:56
8 Felix Bosschaart 2007 Phoenix 5:00
9 Maarten Arnoldus 2007 Pijnenburg 5:01
10 Jelle van der Heijden 2007 Altis 5:02
11 Rens Kelder 2007 Triathlon 5:03
12 Bram Goossens 2007 Atverni 5:04
13 Bas Pilgram 2007 Hellas 5:05
14 Noah Groen in 't Wout 2007 Clytoneus 5:07
15 Daniël Frissen 2007 Hellas 5:09
16 Sytse van den Brink 2007 Hellas 5:09
17 Menno Hoornstra 2007 ATHLOI 5:10
18 Lars Bergmann 2007 Triathlon 5:10
19 Floris van Tuijl 2007 Almere '81 5:11
20 Guus Boorsma 2007 Altis 5:12
21 Björn Engel 2007 Almere '81 5:13
22 Benjamin Gotte 2007 Triathlon 5:14
23 Joras Weijenberg 2007 Phoenix 5:16
24 Yvar Riphagen 2007 BAV 5:18
25 Jaouad Boussakout 2007 Phoenix 5:18
26 Jochem Klein 2007 Altis 5:20
27 Bram Houtveen 2007 Altis 5:21
28 Sam van Schaffelaar 2007 Pijnenburg 5:23
29 Ruben Immerzeel 2007 Phoenix 5:26
30 Brigt van Apeldoorn 2007 Triathlon 5:30
31 Rienk Stumpel 2007 Fit 5:31
32 Teun Lip 2007 Triathlon 5:31
33 Tim Verhagen 2007 Hellas 5:31
34 Bas Dalmaijer 2007 BAV 5:34
35 Yuri Vink 2007 Phoenix 5:36
36 Sam Muller 2007 Altis 5:37
37 Floren Hagmolen of ten Have 2007 Pijnenburg 5:39
38 Thobian van As 2007 Triathlon 5:39
39 Timo Kieft 2007 Pijnenburg 5:42
40 Jente van Geest 2007 Altis 5:43
41 Idse van der Schoot 2007 U-Track 5:43
42 Luuk van Meerveld 2007 BAV 5:45
43 Jelmer Trip 2007 BAV 5:45
44 Stijn Wink 2007 Altis 5:47
45 Jelle Noorlander 2007 Triathlon 5:48
46 Brett van Zijtveld 2007 Altis 5:49
47 Jeffrey Roodenburg 2007 Pijnenburg 5:51
48 Sieme Jongeneel 2007 ATHLOI 5:54
49 Kes Humphries 2007 Fit 5:57
50 Mik Stroo 2007 BAV 5:58
51 Jasper van de Grift 2007 Almere '81 6:03
52 Rayane Zak 2007 Phoenix 6:06
53 Sven Matlung 2007 Altis 6:06
54 Etienne Hartgers 2007 BAV 6:32
55 Koen Rijkers 2007 Triathlon 6:39
56 Wessel Schuller 2007 Triathlon 6:42
57 Rico Osnabrugge 2007 Phoenix 6:46
58 Dylan Posthumus 2007 BAV 7:20
59 Jens Werner 2007 Triathlon 7:20
Meisjes pupillen B 1000m
1 Sophie Eikendal 2007 Atverni 4:30
2 Evie de Roos 2007 Fit 4:36
3 Amélie da Graça 2007 Altis 4:59
4 Fenna van der Kooij 2007 Altis 4:59
5 Benthe Martens 2007 Altis 5:03
6 Danne Mossink 2007 Altis 5:07
7 Madelief van Leur 2007 Altis 5:09
8 Olivia Louwe Kooijmans 2007 Altis 5:15
9 Nynke Glas 2007 Spirit Lelystad 5:16
10 Tirza Streppel 2007 Fit 5:18
11 Berrit Roex 2007 Triathlon 5:26
12 Jolie Minnée 2007 Triathlon 5:28
13 Elodie Spoelstra 2007 Hellas 5:29
14 Ella Haaksman 2007 Hellas 5:30
15 Micha Waterval 2007 Almere '81 5:32
16 Eveline Sikkema 2007 Pijnenburg 5:35
17 Esther van Waarde 2007 AV Zeewolde 5:38
18 Imke van der Spoel 2007 Altis 5:38
19 Rosalie Franken 2007 Almere '81 5:39
20 Kim van der Wal 2007 Altis 5:40
21 Quinn Uffels 2007 Altis 5:41
22 Emma de Raad 2007 BAV 5:41
23 Kyra van der Meer 2007 Triathlon 5:43
24 Benthe de Jong 2007 AV Nijkerk 5:43
25 Sasha Smink 2007 Triathlon 5:45
26 Carmen Lijzenga 2007 Triathlon 5:46
27 Indy Broer 2007 Triathlon 5:49
28 Madelin Bekker 2007 Phoenix 5:50
29 Jinte Jonker 2007 Triathlon 5:54
30 Mandy Dorresteijn 2007 Pijnenburg 5:57
31 Lotte van de Coterlet 2007 Pijnenburg 5:59
32 Liselotte ter Huurne 2007 Hellas 5:59
33 Mara Schouw 2007 Pijnenburg 5:59
34 Carmen Schipper 2007 Pijnenburg 6:00
35 Fenne Kronemeijer 2007 BAV 6:02
36 Caya Mets 2007 Pijnenburg 6:04
37 Tes Harmsen 2007 Phoenix 6:04
38 Eva van der Linden 2007 Triathlon 6:08
39 Caitlin Verhaar 2007 Pijnenburg 6:08
40 Dyan Ruitenbeek 2007 Altis 6:09
41 Senna Haage 2007 Pijnenburg 6:12
42 Ilana Akkerman 2007 Pijnenburg 6:12
43 Emma de Wit 2007 Altis 6:13
44 Lynn van Hulten 2007 Phoenix 6:18
45 Rachel de Geijter 2007 Altis 6:22
46 Roos Kuijpers 2007 Phoenix 6:23
47 Jetske de Boer 2007 Altis 6:24
48 Julia van der Horst 2007 BAV 6:31
49 Nina van de Weerd 2007 BAV 6:33
50 Dilara Oktay 2007 Pijnenburg 6:36
51 Noor Lassing 2007 Triathlon 6:40
52 Madelief van Oorsouw 2007 BAV 6:40
53 Asanay Malik 2007 Altis 6:41
54 Loes van Norden 2007 AV Nijkerk 6:43
55 Mette Storm 2007 Pijnenburg 6:48
56 Hidde Verboom 2007 Fit 6:51
57 Zara Sendic 2007 Phoenix 6:53
58 Sabrine Bouchikhi 2007 Phoenix 7:30
Jongens pupillen A1 1000m
1 Harm Weleweerd 2006 Hellas 4:07
2 Sam de Wild 2006 Hellas 4:12
3 Lodewijk van Leerdam 2006 Phoenix 4:20
4 Finn van Ek 2006 Hellas 4:21
5 Diederik van der Vliet 2006 Pijnenburg 4:27
6 Thibo Werts 2006 Triathlon 4:29
7 Silas Hoeve 2006 Spirit Lelystad 4:29
8 Gijs Bomer 2006 Hellas 4:30
9 Teije van der Kooij 2006 Fit 4:33
10 Floris van der Vijgh 2006 Hellas 4:34
11 Rick Scherrenburg 2006 Pijnenburg 4:36
12 Senna Plasschaert 2006 Almere '81 4:38
13 Tobias Scheepers 2006 Almere '81 4:39
14 Benjamin Post 2006 Altis 4:39
15 Thom van der Leest 2006 Altis 4:40
16 Rogier Groeneweg 2006 Altis 4:42
17 Rick Snijder 2006 Triathlon 4:43
18 Jonathan van Lien 2006 AV Zeewolde 4:44
19 Jim Bernasco 2006 Triathlon 4:48
20 Theun Blommers 2006 Pijnenburg 4:49
21 Julian Kwakman 2006 Triathlon 4:49
22 Aaron Bos 2006 AV Zeewolde 4:50
23 Timo Straathof 2006 U-Track 4:50
24 Sverre Vroonhof 2006 Phoenix 4:54
25 Sven Huijnen 2006 Altis 4:57
26 David Fontein 2006 Hellas 4:58
27 Kiran Schoonderwoerd 2006 Pijnenburg 5:02
28 Ivo Sjenitzer 2006 Pijnenburg 5:02
29 Pascal Ekelmans 2006 Almere '81 5:04
30 Boris Hermsen 2006 Atverni 5:04
31 Yorn van Oijen 2006 BAV 5:05
32 Yasper van Hoegee 2006 Pijnenburg 5:05
33 Luc de Wit 2006 AV Nijkerk 5:06
34 Philip Walraven 2006 Altis 5:07
35 Levi Relyveld 2006 Atverni 5:08
36 Edward Dijkstra 2006 Fit 5:09
37 Kian Schouten 2006 Fit 5:11
38 David de Vente-Peters 2006 Spirit Lelystad 5:11
39 Giel Sportel 2006 Altis 5:11
40 Timo Laseur 2006 Altis 5:12
41 Lars Mulder 2006 Altis 5:14
42 Julian Koehorst 2006 Spirit Lelystad 5:14
43 Joep van Ede 2006 U-Track 5:14
44 Jarne van de Poll 2006 Altis 5:15
45 Merijn Couperus 2006 Phoenix 5:16
46 Niels Hulsman 2006 Altis 5:19
47 Milan Tromp 2006 Almere '81 5:19
48 Milan Norg 2006 Altis 5:19
49 Boet van Bakel 2006 Triathlon 5:20
50 Finn van der Es 2006 AV Zeewolde 5:20
51 Stijn Beverwijk 2006 Triathlon 5:21
52 Quint Keers 2006 Fit 5:21
53 Max Rijkers 2006 Triathlon 5:23
54 Yarno de Jong 2006 Spirit Lelystad 5:26
55 Aaron Grul 2006 Phoenix 5:27
56 Davi Pfaff 2006 Spirit Lelystad 5:31
57 Willem van Veenendaal 2006 Hellas 5:32
58 Alexi Michielse 2006 Pijnenburg 5:33
59 Ard de Jong 2006 Altis 5:35
60 Ralph Vangangel 2006 Atverni 5:36
61 Jurren van Otterlo 2006 BAV 5:38
62 Stijn Engelsma 2006 Spirit Lelystad 5:42
63 Just Huckriede 2006 AV Zeewolde 5:45
64 Daan van Bruggen 2006 Altis 5:45
65 Sam Wisniewski 2006 AV Zeewolde 5:45
66 Arjen Jagernath 2006 U-Track 5:47
67 Martijn Worst 2006 Altis 6:01
68 Stijn van Bekkum 2006 Triathlon 6:02
69 Guus Roskamp 2006 BAV 6:04
70 Merlijn van Urk 2006 Altis 6:09
Meisjes pupillen A1 1000m
1 Anouk Leguit 2006 Almere '81 4:31
2 Laila Yahyaoui 2006 Almere '81 4:36
3 Blessin Uiterwijk 2006 Almere '81 4:38
4 Evelien van de Grift 2006 Almere '81 4:41
5 Valerie Soesbergen 2006 Atverni 4:42
6 Merle van Logtestijn 2006 Pijnenburg 4:43
7 Britt van Westerlaak 2006 Altis 4:48
8 Israe Elmakkaoui 2006 Hellas 4:49
9 Noralie Schuurman 2006 Altis 4:51
10 Jikke van der Ploeg 2006 Triathlon 4:55
11 Floor Bomer 2006 Hellas 4:57
12 Elin Buitenhuis 2006 AV Zeewolde 5:00
13 Elena Slagt 2006 Altis 5:03
14 Olivie van der Linden 2006 Hellas 5:05
15 Annemijn Kerstholt 2006 Altis 5:10
16 Noor ter Rahé 2006 Fit 5:12
17 Indy Kortman 2006 Altis 5:12
18 Ariane Elkenbracht 2006 Phoenix 5:12
19 Annemijn Beijer 2006 Altis 5:14
20 Pien de Vooght 2006 BAV 5:17
21 Merlijne van Doorn 2006 Fit 5:20
22 Anna Kompier 2006 Phoenix 5:22
23 Imme Kleijne 2006 Fit 5:23
24 Vera Pot 2006 Phoenix 5:26
25 Marlieke Castelein 2006 Triathlon 5:28
26 Robin van de Grijp 2006 Altis 5:28
27 Sanne Geurtsen 2006 Hellas 5:29
28 Feadan van Schaik 2006 Phoenix 5:29
29 Mirthe Kemper 2006 Altis 5:30
30 Ireen Stoter 2006 Triathlon 5:31
31 Lara Iking 2006 Altis 5:33
32 Vera Walgers 2006 Pijnenburg 5:34
33 Lieke Reyn 2006 Fit 5:34
34 Pluk Schildkamp 2006 Fit 5:36
35 Liva Hofste 2006 Altis 5:39
36 Tessa Rijnbeek 2006 Hellas 5:39
37 Pleun Weerdenburg 2006 Pijnenburg 5:42
38 Dille Zimnik 2006 Clytoneus 5:42
39 Ereza Plochg 2006 Triathlon 5:46
40 Karlijn Rinsema 2006 Altis 5:51
41 Rosa Janse de Jonge 2006 Altis 5:53
42 Vera Lutgendorp 2006 Almere '81 5:55
43 Sophie Zomer 2006 Phoenix 5:56
44 Liselot Dekkers 2006 Pijnenburg 6:04
45 Jasmijn van der Vinne 2006 Triathlon 6:06
46 Maureen Baartmans 2006 Altis 6:07
47 Robin Rijnja 2006 Triathlon 6:08
48 Rosa Bus 2006 Altis 6:10
49 Zara Meerman 2006 Almere '81 6:11
50 Valerie Dorland 2006 Altis 6:14
51 Rachael Berg 2006 BAV 6:14
52 Jessey Jansen 2006 BAV 6:17
53 Kiki Lamers 2006 Triathlon 6:21
54 Ilse Veenma 2006 Altis 6:21
55 Lutein Bisschop 2006 Triathlon 6:25
56 Anouk van Dalen 2006 Altis 6:26
57 Vera Pierik 2006 U-Track 7:41
Jongens pupillen A2 1000m
1 Senna Kampinga 2005 AV Zeewolde 4:02
2 Meije Bosma 2005 Hellas 4:02
3 Levi Posthuma 2005 Altis 4:16
4 Tijmen van Diggelen 2005 Clytoneus 4:21
5 Lars Molenkamp 2005 Almere '81 4:24
6 Mathijs Kwakman 2005 Pijnenburg 4:28
7 Finn van der Maas 2005 Fit 4:32
8 Bo Schraven 2005 Almere '81 4:34
9 Ties Waterman 2005 Fit 4:34
10 Jesse Oud 2005 Hellas 4:35
11 Arvid Jansons 2005 Triathlon 4:35
12 Marijn van der Harst 2005 Altis 4:39
13 Esli Kluijver 2005 Spirit Lelystad 4:40
14 Yannick Faerber 2005 U-Track 4:42
15 Jesse van de Beek 2005 BAV 4:44
16 Olaf Rijnboutt 2005 Phoenix 4:45
17 Yuri Stolk 2005 Pijnenburg 4:46
18 Siebe Westerhof 2005 AV Zeewolde 4:47
19 Mats Medema 2005 Altis 4:47
20 Badr-Eddine Seddiki 2005 U-Track 4:48
21 Julius Adam 2005 Altis 4:49
22 Sven van Weezep 2005 Spirit Lelystad 4:49
23 Luka Faase 2005 Pijnenburg 4:50
24 Nathan Houwaard 2005 Triathlon 4:52
25 Tim Lauterslager 2005 BAV 4:52
26 Max van Zijtveld 2005 Altis 4:53
27 Tim Niezink 2005 Pijnenburg 4:56
28 Thijmen van Loevezijn 2005 AV Zeewolde 4:56
29 Casper van Tuijl 2005 Almere '81 4:57
30 Koen van Eden 2005 Spirit Lelystad 4:57
31 Simon Lodewijk 2005 AV Zeewolde 4:57
32 Leon Jonker 2005 Altis 4:59
33 Mathijs Haitsma 2005 Triathlon 5:00
34 Milan Emo 2005 Atverni 5:01
35 Jom Heijeskamp 2005 Altis 5:03
36 Ivo Rots 2005 Altis 5:03
37 Anouar Loukili 2005 Fit 5:04
38 Sam van Burgsteden 2005 Triathlon 5:07
39 Kenan van der Kooij 2005 Altis 5:09
40 Mike van Doorn 2005 Atverni 5:11
41 Senna Kortman 2005 Altis 5:13
42 Marten Krikken 2005 BAV 5:15
43 Raoul de Roder 2005 AV Zeewolde 5:16
44 Lucas van den Breemer 2005 Pijnenburg 5:17
45 Lars van Wiligenburg 2005 AV Nijkerk 5:18
46 Tom Houtveen 2005 Altis 5:18
47 Joris IJzinga 2005 Altis 5:19
48 Bas Schutjes 2005 Phoenix 5:20
49 Thijs Brouwer 2005 BAV 5:21
50 Mack Akkerman 2005 Pijnenburg 5:27
51 Jorell Hep 2005 Triathlon 5:32
52 Olaf van der Hidde 2005 Hellas 5:33
53 Sam Vroomman 2005 BAV 5:36
54 Finn Mulder 2005 AV Zeewolde 5:37
55 Mitchel van Dam 2005 AV Zeewolde 5:38
Meisjes pupillen A2 1000m
1 Selina Franken 2005 Almere '81 4:15
2 Shantell Egbon 2005 Almere '81 4:23
3 Maya Clark 2005 Hellas 4:24
4 Iza de Waal 2005 Almere '81 4:28
5 Loes Kempe 2005 Altis 4:29
6 Janna van de Coevering 2005 Fit 4:38
7 Merel Veltman 2005 Almere '81 4:41
8 Isa van Sintemaartensdijk 2005 Triathlon 4:42
9 Febe Bakker 2005 BAV 4:44
10 Sofie van Kooij 2005 Altis 4:48
11 Maartje Rinsema 2005 Altis 4:48
12 Nora Stemerding 2005 Triathlon 4:52
13 Anniek Triest 2005 Clytoneus 4:54
14 Joyce Bakker Schut 2005 Triathlon 4:55
15 Lauren van Beuningen 2005 Pijnenburg 4:57
16 Emma Swaanen 2005 Altis 4:58
17 Jasmijn Post 2005 Altis 4:59
18 Lotte Buitenkamp 2005 Altis 5:02
19 Katya Stappers 2005 Altis 5:03
20 Rosemijn Goldschmeding 2005 Altis 5:05
21 Fianne de Boer 2005 Altis 5:06
22 Renée van der Mast 2005 Altis 5:07
23 Senna Vroemen 2005 Triathlon 5:12
24 Isabella Frissen 2005 Hellas 5:13
25 Amber Staal 2005 Altis 5:14
26 Keziah Orie 2005 Altis 5:16
27 Cato Velstra 2005 BAV 5:19
28 Dionne Eichhorn 2005 Pijnenburg 5:19
29 Sophie de Graaf 2005 Pijnenburg 5:21
30 Berber Schaap 2005 AV Zeewolde 5:22
31 Sasha Klein 2005 Altis 5:22
32 Dionne Hop 2005 BAV 5:25
33 Anika van der Wolf 2005 Altis 5:26
34 Anna Versteden 2005 Phoenix 5:27
35 Farah Visser 2005 Phoenix 5:28
36 Silke van de Grint 2005 Triathlon 5:29
37 Anoek van Hal 2005 Hellas 5:32
38 Floor Smelt 2005 AV Zeewolde 5:33
39 Floor den Heijer 2005 Pijnenburg 5:33
40 Anouk Wegerif 2005 Pijnenburg 5:35
41 Camille Morren 2005 Phoenix 5:37
42 Anne van de Coterlet 2005 Pijnenburg 5:38
43 Esmee Weber 2005 Almere '81 5:40
44 Xanthe Pool 2005 Pijnenburg 5:43
45 Anouk Overgoor 2005 Hellas 5:45
46 Annabel Bon 2005 Hellas 5:46
47 Ada Sendic 2005 Phoenix 5:47
48 Elise Hamberg 2005 Pijnenburg 5:52
49 Lieke van Beek 2005 Phoenix 5:52
50 Lola Uffels 2005 Altis 5:54
51 Indyra Jonkers 2005 Triathlon 5:56
52 Danne Teeuwisse 2005 Triathlon 6:05
53 Luna van der Veen 2005 Pijnenburg 6:07
54 Vonne Slabbekoorn 2005 Phoenix 6:11

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.02.2016