Cross competitie 2014-2015
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Zuid



Eindstand, Individueel klassement na 3 wedstrijden

De tweede wedstrijd is gestaakt nadat de A- en B-junioren hadden gelopen,
vanwege de stormachtige windstoten en het risico op omvallende bomen.
Voor het klassement tellen bij de A- en B-junioren de twee beste resultaten
van drie wedstrijden. Voor de overige categorieŽn telt het beste resultaat van twee wedstrijden.

nov jan feb totaal
Jongens A
1 Kalid Amin Triathlon 1 1   2
2 Tom de Leeuw Almere '81 2 2 1 3
3 Vincent Bosboom Altis 4 4   8
Bart Roes Clytoneus 3
Lars van Golstein Brouwer Clytoneus 3
Wietse Folkers AV Zeewolde 5
Jongens B
1 Gian Oerlemans Triathlon 1 2 2 3
1 Justin Lam Almere '81 2 1   3
3 Cain Rutgers Almere '81 3 4 1 4
4 Him de Looper AV Zeewolde 6   3 9
4 Menno Dieke Triathlon 7 5 4 9
6 Reinder Prince Triathlon 5 7 5 10
7 Hugo van der Ploeg Clytoneus 10 6 7 13
7 Jasper van der Elst Hellas 4 9 10 13
9 Tijmen Brand Altis 8 10 6 14
10 Yannick Tourne Triathlon 9 8 8 16
11 Stefan Zondervan Triathlon 13 11 9 20
12 Leo Hendriks Clytoneus 12 11 23
13 Jelle Bos AV Zeewolde 15 13 12 25
14 Boris Sierink AV Zeewolde 17 14 13 27
15 Jochem de Kruijff Clytoneus 16 15 15 30
16 Clifton Martendorp Spirit Lelystad 18 14 32
17 Pascal Munniks Almere '81 20 16 17 33
Cornť Parol Atverni 3
Juras Huijben Phoenix 11
DaniŽl Bos Triathlon 12
Luc van Wessel Pijnenburg 14
Tim Peters AV Zeewolde 16
Jonathan van Dongen Phoenix 19
Patrick van Oostrom Triathlon 21
Meisjes A
1 Veerle Bakker Triathlon 1 1   2
2 Tess Wegman Triathlon 2 2   4
3 Rose Hughes Triathlon 3   1 4
4 Nina van Eijk Phoenix 4 3 7
Shirley van der Voort BAV 5 4
Meisjes B
1 Jasmijn Bakker Triathlon 1 1   2
2 Naomi Renssen U-Track 3 2 1 3
3 Annemarie Slangewal Triathlon 2 3   5
4 Dorian Wevers BAV   5 3 8
4 Lotte de Jong BAV 4   4 8
4 Odile Verzantvoort Triathlon 8 6 2 8
7 Paulien Karsemeijer Clytoneus   4 5 9
8 Kelly Agterberg Hellas 5 9 6 11
9 Merel Blommaert Pijnenburg 7 7 7 14
9 Sandra van de Grift Pijnenburg 6 8 8 14
11 Maria Onassis Hellas 12 11 9 20
12 Nienke Heida Clytoneus 11 10 12 21
13 Janna Nijssen Hellas 13 12 10 22
14 Charlotte Koerselman Pijnenburg 14 11 25
15 Femke Jansen Pijnenburg 14 13 27
16 Nienke Streekstra Spirit Lelystad 16 13 29
17 Carmen van de Waterbeemd Pijnenburg 17 15 32
Nida Huijben Phoenix 9
Fieke Witte Phoenix 10
Coosje Veldhuis Spirit Lelystad 15
Jongens C
1 Kelvin Baartwijk Almere '81 1   1 1
2 Chaske van Rijnsoever Hellas 7   2 2
2 Henrik Kok Atverni 2     2
4 Ok de Kiefte Phoenix 3     3
4 Pepijn Borremans Altis 8   3 3
6 Lucas Stolk Pijnenburg 15   4 4
6 Marc Roes Clytoneus 4     4
8 Niels Berning Altis 9   5 5
8 Stan van Nieuwburg Atverni 5     5
10 Justin Barnar Clytoneus 6   7 6
10 Nial van der Steeg Atverni 13   6 6
12 Enno Braaksma Pijnenburg 17   8 8
13 Aaron Donker Fit     9 9
14 Lars van Vught Altis 16   10 10
14 Tjerk Homma OSM '75 10     10
16 Niek Smit AV Zeewolde 21   11 11
16 Pelle van de Bor AV Nijkerk 11   14 11
18 Bart Kraaij AV Nijkerk 12   22 12
18 Kjell Hoogendoorn Clytoneus 23   12 12
20 Ciske Latour Triathlon 18   13 13
21 Sven Jansons Triathlon 14     14
22 Stef Ploeg Pijnenburg 24   15 15
23 Wessel Terpstra BAV 19   16 16
24 Faas van der Ven Triathlon     17 17
25 Sybren Kiewiet Hellas 28   18 18
26 Joost Blommaert Pijnenburg 26   19 19
27 Daan Blokland Altis 20   23 20
27 Rodney Kuisch Phoenix     20 20
29 Lars Hogendoorn Altis 27   21 21
30 Timo Klabbers Triathlon 22   25 22
31 Daan Kothman Altis 30   24 24
32 Koen Roskamp BAV 25   29 25
33 Camu Prins Triathlon 38 26 26
34 Joppe van Oorschot Hellas 31 27 27
35 Rens Pieters Triathlon 28 28
36 Mink van Kooten Altis 29 32 29
37 Martin Schuilenburg Pijnenburg 34 30 30
38 Jannes Beckeringh ATHLOI 41 31 31
39 Luc Dijkman Altis 32 32
40 Jelle van Miltenburg BAV 33 34 33
40 Lennert Oosterbaan Altis 33 33
42 Hidde Westerhof AV Zeewolde 35 35
42 Thijs Straten Hellas 35 35
44 Myron Hillebrandt Altis 45 36 36
44 Pim van de Fliert Pijnenburg 36 36
46 Gabrielle Gigante Spirit Lelystad 37 37
46 Sven van Beek AV Zeewolde 37 37
48 Aron Scholtens Clytoneus 43 38 38
49 Dave de Bruyn Altis 39 39
49 Jimmy Stewart Triathlon 47 39 39
51 Herman Lassche AV Zeewolde 49 40 40
51 Jannes Venema Altis 40 41 40
53 Kay Witlam Altis 42 43 42
53 Sean Stewart Triathlon 50 42 42
55 Jochem de Maa AV Zeewolde 44 44
55 Thijs van Miltenburg BAV 44 44
57 Bart Jonker AV Zeewolde 45 45
58 Luc Lamme Pijnenburg 46 46
58 Timo Drijver Pijnenburg 51 46 46
60 Mick Hopman Altis 47 47
61 Frerik Does Altis 48 48
61 Raoul Lommen Altis 48 48
63 Tim Lamme Pijnenburg 52 52
Meisjes C
1 Madelief Kok Triathlon 1   1 1
2 Manon Stringa Atverni 2     2
2 Kira Landman Altis 9   2 2
4 Aylan Menick Atverni 3   6 3
4 Nanda Bousema Hellas 4   3 3
6 Ynte Biemans Atverni 5   4 4
7 Anne Geytenbeek U-Track 6   5 5
8 Lotte Jacobsen Pijnenburg 7   15 7
8 Ilse van de Haar Atverni     7 7
10 Rosa Hulsman Altis 8   10 8
10 Loes Brand Atverni 10   8 8
12 Nynke van den Bedem Altis     9 9
13 Sophie Berentsen Altis 11     11
13 Joy de Bruijne Atverni 13   11 11
15 Bente Wagenveld Atverni 12   12 12
16 Jorieke Slangewal Altis 19   13 13
17 Femke Brouwer Phoenix 14   19 14
17 Talitha Bouwman Triathlon 26   14 14
19 Nadine de Vries Clytoneus 15   16 15
20 Isabel van den Broek BAV 16   22 16
21 Aniek de Wild OSM '75 17   24 17
21 Jip van der Spek U-Track     17 17
23 Nynke Hazewindus Fit 18   18 18
24 Jildou Postma Altis 20 25 20
24 Mirre de Vor Triathlon 20 20
26 Aniek Barbier Hellas 21 21
26 Chris van Meeuwen Hellas 21 21
28 Sophie van der Burgh BAV 22 22
29 Nielle Saly Pijnenburg 23 29 23
29 Liza van de Vooren Hellas 28 23 23
31 Elise Stijger BAV 24 27 24
32 Nadine de Leeuw Almere '81 25 26 25
33 Nathalie Kormelink Clytoneus 27 27
34 Esther Spruit Phoenix 31 28 28
35 Isa Koster Triathlon 29 29
36 Anika Northausen Pijnenburg 30 31 30
36 Pia Leurs Altis 32 30 30
38 Julia de Swart AV Nijkerk 32 32
39 Elise Deen Pijnenburg 33 33 33
40 Laura te Rijdt Altis 34 34
41 Dawy Jipat Pijnenburg 34 34
42 Merel Meijer Altis 35 36 35
42 Saar van den Berg Altis 35 35
44 Milou van 't Land Pijnenburg 36 38 36
45 Jasmijn Seghrouchni Altis 37 37 37
Jongens D2
1 Jesse Fokkenrood Atverni 1     1
1 Stijn van Essen Altis 5   1 1
3 Roeland van der Ploeg Clytoneus     2 2
3 Viggo Parol Atverni 2     2
5 Joris van den Hoven Triathlon 6   3 3
5 Pablo Velt Atverni 3     3
7 Camiel Colen Hellas 4     4
7 Daan van de Coevering Fit 11   4 4
9 Willem Veldpaus Phoenix 10   5 5
10 Ton van Mameren Triathlon 7   6 6
11 Jasper Bertrand Hellas 23   7 7
12 Amadou Lodder Clytoneus 8     8
12 Marten Prince Triathlon 13   8 8
14 Jitse Viersen Hellas 9   10 9
14 Joell Schaafsma AV Nijkerk 30   9 9
16 Tijn Steenmetz Altis 14   11 11
17 Mathijs van Wessel Pijnenburg 12     12
17 Raul van Londen Pijnenburg 21   12 12
19 Timo Mols Altis 16   13 13
20 Cas Dijkstra Phoenix     14 14
21 Olivier Voschezang Atverni 15     15
21 Thomas Bos AV Zeewolde 20   15 15
23 Rens Versnel Triathlon 24   16 16
24 Bas Brouwer Atverni 17     17
24 Ivo van der Harst Altis 22   17 17
26 Brun StŲver Triathlon 18   28 18
26 Marcus Melenhorst Altis 27   18 18
28 Patrick Meskes Triathlon 38   19 19
28 Tjitte van den Bedem Altis 19     19
30 Floran Groot BAV 26 20 20
31 Wouter Haitsma Triathlon 37 21 21
32 Sjoerd de Haan Spirit Lelystad 33 22 22
33 Pieter Joosten Triathlon 32 23 23
34 Alexander de Graaff Fit 28 24 24
35 Leon Remkes Altis 25 25
35 Rik Mul AV Zeewolde 36 25 25
37 Hugo Blokland Altis 31 26 26
38 Jeroen Steenkamer Pijnenburg 41 27 27
39 Gustaaf Jans Altis 29 29 29
40 Benjamin Bakker Altis 34 30 30
41 Thom van der Wouden BAV 39 31 31
42 Daniel Vink U-Track 32 32
43 Kylian Olde Engberink AV Zeewolde 33 33
44 Niels Bakker Altis 34 34
45 Jesse Strijker Triathlon 44 35 35
45 Remco Martens BAV 35 35
47 Marijn IJzinga Altis 40 36 36
48 Robin Vink U-Track 37 37
49 Youp de Groot Pijnenburg 48 38 38
50 Marijn van Maanen BAV 46 39 39
51 Merijn Kerens Pijnenburg 42 42
52 Jarno Krikken BAV 43 43
53 Jochem Houtveen Altis 45 45
54 Arman Yildiz BAV 47 47
55 Milan Serlui Pijnenburg 49 49
Jongens D1
1 MaŽl Plasschaert Almere '81 1   1 1
2 Tim de Wild OSM '75 2   2 2
3 Alain Laporte Altis     3 3
3 Max van Liempdt Almere '81 3   4 3
5 Tim Weber Almere '81 4   5 4
6 Joey Daselaar Pijnenburg 5   8 5
7 Djimon Groot Almere '81 6   9 6
7 Joel Hoeve Spirit Lelystad 7   6 6
9 Marc van Burgel Atverni     7 7
10 Pepijn de Groot Pijnenburg 8     8
11 Sander Schijf Hellas 9     9
12 Aaron Hoogenboom Atverni 10   11 10
12 Tycho Vink Altis 15   10 10
14 Ivo Stolk Pijnenburg 11     11
15 Guido Groenescheij Hellas 12     12
15 Jouke Westerhof AV Zeewolde 19   12 12
17 Eric Glas Spirit Lelystad 13   13 13
18 Lucas Broekroelofs Triathlon 14     14
18 Mark Hollestelle Triathlon 21   14 14
20 Marijn Schrier AV Nijkerk     15 15
21 Alexander Ridderikhoff Altis 27   16 16
21 Ruben Meijer Pijnenburg 16     16
23 Boaz van Werkhoven AV Zeewolde     17 17
23 Xander Haack OSM '75 17   26 17
25 Hidde van Kooten Altis 24   18 18
25 Redouan Goumid Altis 18     18
27 Anton van Triest Clytoneus 22   19 19
28 Redlef Kok Altis 31 20 20
28 Yves van der Meer BAV 20 29 20
30 Sam Relyveld Atverni 25 21 21
31 Geert Uljee Triathlon 26 22 22
32 Jelle Swaanen Altis 38 23 23
32 Nathan Oerlemans Altis 23 23
34 Joost Stemerding Triathlon 24 24
35 Lennert Berentsen Altis 30 25 25
36 Jorrit van der Tol Clytoneus 36 27 27
37 Pepijn van Diggelen Clytoneus 32 28 28
37 Wiebe van den Brink Hellas 28 28
39 Merijn Dekker AV Zeewolde 29 29
40 Nemo Oostergetel Altis 37 30 30
41 Walt Kraeger Triathlon 39 31 31
42 Marijn Buddendorf Altis 45 32 32
43 Bart Huizinga Altis 41 33 33
43 Ivo Straten Hellas 33 33
45 Jeroen Visser Atverni 34 34 34
46 Tim Consemulder Hellas 35 35
46 Wouter van der Wit AV Zeewolde 35 35
48 Wesley Franken Almere '81 47 36 36
49 Michel Roodenburg Pijnenburg 37 37
50 Jibbe Teeuwisse Triathlon 40 40
51 Luka de Vrij BAV 42 42
52 Ties van Bakel Triathlon 43 43
53 Sam Feijen Pijnenburg 44 44
54 Wout Hogenkamp Pijnenburg 46 46
Meisjes D2
1 Nine Immink Triathlon 1   1 1
2 Lotte van Schaik Atverni 2   4 2
2 Tessa Verweij Atverni 5   2 2
4 Esra Zijderlaan Atverni 8   3 3
4 Sophie Praas Triathlon 3   5 3
6 Manon de Bruin Altis 4   8 4
7 Elisa Mul AV Zeewolde 7   6 6
7 Maud Kaarsgaren Fit 6   7 6
9 Emma van de Beek BAV 11   9 9
9 Guusje van der Vorst Hellas 9     9
11 Lotte Bleijerveld BAV 13   10 10
11 Noor Schepers Altis 10   11 10
13 Hieke van Rijnsoever Hellas 12   13 12
13 Sabien Hilhorst BAV 14   12 12
15 Sterre de Vries Hellas 34   14 14
16 Isabel Cola Triathlon 16   15 15
16 Mirjam Hollestelle Triathlon 15     15
18 Trijntje Annema U-Track 30   16 16
19 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg 17   18 17
19 Maaike Heida Clytoneus 33   17 17
21 Lisa Stolk Altis 18   24 18
22 Kirsten Medema Altis 21   19 19
22 Rosalie Mutgeert Pijnenburg 19     19
24 Amy Walraven Altis 20   26 20
24 Isa Immink Triathlon 42   20 20
26 Lieke Borremans Altis 24   21 21
27 Franca de Leeuw Altis 22 32 22
27 Ines van den Berg Phoenix 23 22 22
29 Roos Prins Triathlon 27 23 23
30 Anemoon Edelbroek Pijnenburg 25 25
30 Famke Terpstra BAV 38 25 25
32 Fleur Bakker Schut Triathlon 26 27 26
33 Marit Zaal Altis 28 28
33 Marloes Kerstholt Altis 44 28 28
35 Joanne van der Poel Phoenix 29 29
35 Nuriya Mets Pijnenburg 37 29 29
37 Aylin Rink Altis 35 30 30
38 Jeske Wiemans Pijnenburg 31 31
38 Juno Bakker BAV 41 31 31
40 Ilse Kooijman Altis 32 32
41 Meike Hoekzema Altis 33 33
42 Katelijne van den Brink Triathlon 39 34 34
43 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 40 35 35
44 Jade Thijssen Pijnenburg 36 36
44 Rianne de Leeuw Altis 36 36
46 Amber Pieterse BAV 47 37 37
47 Catharina van Lange BAV 43 38 38
48 Mette Roex Triathlon 46 39 39
49 Lisa Schuurman Triathlon 40 40
50 Romy MŲller AV Zeewolde 41 41
51 Iris van Gisbergen BAV 48 42 42
52 Rinske den Heijer Pijnenburg 45 45
Meisjes D1
1 Janneke van Hofslot Altis 1   1 1
2 Sara Schouten Atverni 2     2
2 Tamar Veltman Almere '81 3   2 2
4 Sarah van Tuijl Almere '81 4   3 3
5 Carmen Huikeshoven Altis 5   4 4
6 Amara Nnadi Altis 8   5 5
7 Carlijn de Bie Atverni     6 6
7 Rixt Vos ATHLOI 6   9 6
9 Diede van Oorschot Hellas 7   7 7
10 Marleen van Beers Altis 13   8 8
11 Chaja Plochg Triathlon 9   11 9
12 Nienke Overgoor Hellas 10   12 10
12 Yara Janssen BAV 24   10 10
14 LoÔs Kok Altis 11   13 11
15 Ellis de Vries Altis 12   14 12
16 Nadia de Keijzer BAV 14     14
17 Hadassah van Olst Hellas 15     15
17 Maura te Grotenhuis Triathlon     15 15
19 Dana Buitenhuis AV Zeewolde 16   16 16
20 Nicoline van Vught Altis 17 17
20 Sanne Bakker Schut Triathlon 17 21 17
22 Kim Lutgendorp Almere '81 18 19 18
22 Lise Mayer Triathlon 34 18 18
24 Kendra Limburg Triathlon 19 23 19
25 Pien Kempe Altis 22 20 20
25 Samara van Regteren Triathlon 20 25 20
27 Jasmijn Adam Altis 21 21
28 Debora Delhez Altis 30 22 22
29 Emma te Winkel Triathlon 23 23
30 Luna Mulder AV Zeewolde 24 24
31 Sanne Berning Altis 25 25
32 Bowy Kramers Triathlon 27 26 26
32 Marit Jansons Triathlon 26 26
34 Valerie Bernasco Triathlon 31 27 27
35 Aafke van Roon Triathlon 28 28
35 Marit van Gageldonk Altis 33 28 28
37 Kaixin Tensen Triathlon 29 29
38 Sofia Cola Triathlon 32 32
Jongens pup. C
1 NariŮo Renfurm Almere '81     1 1
1 William van Triest Clytoneus 1   2 1
3 Roemer de Jong Triathlon 2   7 2
4 Quirijn Pastoor AV Zeewolde     3 3
4 Yvar Riphagen BAV 3   12 3
6 Rens Feringa Phoenix 5   4 4
6 Rens Kelder Triathlon 4   9 4
8 Jelle van der Heijden Altis     5 5
9 Bram Houtveen Altis 6   18 6
9 Menno Hoornstra ATHLOI 15   6 6
11 Sytse van den Brink Hellas 7     7
12 Floris van Tuijl Almere '81 11   8 8
12 Thijs Kempe Altis 8   13 8
14 Felix Bosschaart Phoenix 9     9
15 Maarten Arnoldus BAV 10   19 10
15 Stijn Wink Altis 17   10 10
17 Tom Zwaan Almere '81     11 11
18 Jerom Schussler Fit 12     12
19 Jente van Geest Altis 13   16 13
20 BjŲrn Engel Almere '81     14 14
14 Tim Verhagen Hellas 14   24 14
22 Sjoerd Kil Almere '81     15 15
23 Ming Tensen Triathlon 16     16
24 Lars Bergmann Triathlon 18   17 17
25 Zowie Stuifbergen BAV 19     19
26 Arvin Bronder Altis 24   20 20
26 Thorsten Berghegen BAV 20     20
28 Floren Hagmolen of ten Have Pijnenburg 21 21
21 Wessel Adelaar Fit 23 21 21
30 Menszo de Nooij Altis 22 22
22 Yuri Vink Phoenix 22 25 22
32 Stefan van der Zwaag AV Zeewolde 23 23
33 Ilias Hamdaoui Triathlon 25 31 25
34 Benjamin Gotte Triathlon 26 27 26
34 Ron Timmerman AV Zeewolde 26 26
36 Ruben Immerzeel Phoenix 27 27
37 Kyan Grootveld Pijnenburg 28 28
37 Sam Muller Altis 38 28 28
39 Idse van der Schoot U-Track 29 29
39 Ravi Snoek BAV 29 29
41 Brett van Zijtveld Altis 30 34 30
41 DaniŽl Frissen Hellas 30 30
43 Jochem van den Berg AV Zeewolde 31 32 31
44 Sarwen Perdeciyan BAV 32 32
45 Bart Jansen Altis 33 33
45 Satria Jansen Triathlon 37 33 33
47 Thijs Schukken Altis 34 34
48 Franklin Landskroon Altis 35 35 35
49 Sven Matlung Altis 36 36 36
50 Sven van der Bij AV Zeewolde 37 37
51 Wessel Schuller Triathlon 39 38 38
52 DaniŽl Termaat Altis 39 39
53 Jens Werner Triathlon 40 40
Meisjes pup. C
1 Sophie Eikendal Atverni 1     1
1 Tirza Streppel Fit 7   1 1
3 Madelief van Leur Altis 2   2 2
4 Berrit Roex Triathlon 3   5 3
4 Evi de Roos Fit 4   3 3
6 Olivia Louwe Kooijmans Altis 8   4 4
7 Bente Rutten Altis 5   10 5
8 Danne Mossink Altis     6 6
8 Nynke Glas Spirit Lelystad 6   9 6
10 Imke van der Spoel Altis 15   7 7
11 Fenna van der Kooij Altis 9   8 8
12 Benthe Martens Altis 10     10
13 Felien Wibbelink Atverni 11     11
13 Rosalie Franken Almere '81 21   11 11
15 Kyra van der Meer Triathlon 12   12 12
16 Jinte Jonker Triathlon 13     13
16 Linde Pannekoek Fit 16   13 13
18 Mandy Dorresteijn Pijnenburg 14   22 14
18 Sara Buitenkamp Altis 19   14 14
20 Carmen Lijzenga Triathlon 26   15 15
21 Sasha Smink Triathlon 27   16 16
22 Myrthe Vangangel Atverni 17 17 17
23 Indy Broer Triathlon 18 18
23 Kim van der Wal Altis 23 18 18
25 Madelief van Oorsouw BAV 19 19
26 Hanna Favier Altis 20 21 20
26 Tes Harmsen Phoenix 28 20 20
28 Rachel de Geijter Altis 22 23 22
29 Ellemiek Appelhof AV Zeewolde 24 24
29 Meike Muntendam Hellas 24 24
31 Ilana Akkerman Pijnenburg 25 25
31 Liselotte ter Huurne Hellas 25 25
33 Caya Mets Pijnenburg 26 26
34 Caitlin Verhaar Pijnenburg 32 27 27
35 Noor Lassing Triathlon 33 28 28
36 Emma de Wit Altis 31 29 29
36 Sofia Peptine Fit 29 29
38 Damaris van Berkel AV Zeewolde 30 30
38 Kirsha Wennekes Fit 30 30
40 Claudi Mutombo Fit 34 34
41 Carmen Schipper Pijnenburg 35 35
Jongens pup. B
1 Harm Welleweerd Hellas 2   1 1
1 Sam de Wild OSM '75 1   2 1
3 Finn van Ek Hellas 3   6 3
3 Gijs Bomer Hellas 4   3 3
5 Rogier Groeneweg Altis     4 4
6 Rick Scherrenburg Pijnenburg 5   8 5
6 Thibo Werts Triathlon 8   5 5
8 Silas Hoeve Spirit Lelystad 6     6
9 Floris van der Vijgh Hellas     7 7
9 Teije van der Kooij Fit 7   10 7
11 Diederik van der Vliet Pijnenburg 11   9 9
11 Julian Kwakman Triathlon 9   13 9
13 Rick Snijder Triathlon 10   12 10
14 Tijs Eigenhuis Pijnenburg     11 11
15 Jonathan van Lien AV Zeewolde 12   25 12
16 Ties Meeuwissen Phoenix 13   19 13
17 Quint Bosman Altis 15   14 14
17 Willem van Veenendaal Hellas 14   15 14
19 Sebastiaan Muller Triathlon 16   30 16
19 Timo Straathof U-Track     16 16
21 Aaron Bos AV Zeewolde     17 17
21 Theun Blommers Pijnenburg 17     17
23 Philip Walraven Altis 18   21 18
23 Thom van der Leest Altis 28   18 18
25 Maurice Cox Hellas 19     19
26 Levi Relyveld Atverni 29   20 20
26 Zinedine Brandenburg Triathlon 20     20
28 Matthijs Nagel Fit 21     21
29 Kiran Schoonderwoerd Pijnenburg     22 22
29 Yorn van Oijen BAV 22   32 22
31 Jim Bernasco Triathlon 23   24 23
31 Niels Hulsman Altis 39   23 23
33 Luc de Wit Pijnenburg 24     24
34 Mees van Lier Triathlon 25   27 25
35 Lars Mulder Altis 30   26 26
35 Max van As Pijnenburg 26 26
37 Senna Fransen AV Zeewolde 27 35 27
38 Boris Hermsen Atverni 31 28 28
39 Julian Koehorst Spirit Lelystad 29 29
40 Merijn Couperus Phoenix 33 31 31
41 Boet van Bakel Triathlon 32 37 32
42 Stijn Beverwijk Triathlon 43 33 33
43 Aaron Grul Phoenix 34 42 34
43 Ivar Kleuver Almere '81 34 34
45 Yarno de Jong Spirit Lelystad 35 36 35
46 Just Huckriede AV Zeewolde 36 54 36
47 Ralph Vangangel Atverni 37 40 37
48 David Dettling Triathlon 38 38
48 Sam Wisniewski AV Zeewolde 38 38
50 Timo Laseur Altis 40 39 39
51 Finn van de Es AV Zeewolde 41 41
51 Sven Karel Altis 41 44 41
53 Alexi Michielse Pijnenburg 42 42
54 Sven Huijnen Altis 50 43 43
55 Guus Roskamp BAV 44 46 44
56 David de Vente-Peters Spirit Lelystad 53 45 45
56 Sven van der Leij Altis 45 45
58 Erik Vogel Altis 46 53 46
59 An Tian Verlaan Triathlon 47 56 47
59 Daan van Bruggen Altis 49 47 47
61 Adam van Werkhoven AV Zeewolde 56 48 48
61 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 48 57 48
63 Tobias Boxman Hellas 55 49 49
64 Sijmen Kroon AV Nijkerk 50 50
65 Jarne van de Poll Altis 51 51
65 Mathijs de Winter AV Zeewolde 51 52 51
67 Max Rijkers Triathlon 52 55 52
68 Marijn Keswiel Pijnenburg 54 54
69 Olaf van de Kamp AV Zeewolde 57 59 57
70 Martijn Worst Altis 58 58
Meisjes pup. B
1 Jikke van der Ploeg Triathlon 1     1
1 Laila Yahyaoui Almere '81 4   1 1
3 Anouk Leguit Almere '81 5   2 2
3 Jelke Steenbeek Altis 2   3 2
5 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3   6 3
6 Olivie van der Linden Hellas 10   4 4
7 Elena Slagt Altis 7   5 5
8 Evelien van de Grift Almere '81 6   16 6
9 Floor Bomer Hellas     7 7
10 Britt van Westerlaak Altis 9   8 8
10 Noralie Schuurman Altis 8   13 8
12 Annemijn Beijer Altis 15   9 9
13 Ariane Elkenbracht Phoenix 16   10 10
14 Noor Tewes Fit 11   17 11
14 Valerie Soesbergen Atverni     11 11
16 Annemijn Kerstholt Altis 12   14 12
16 Indy Kortman Altis 13   12 12
18 Vera Lutgendorp Almere '81 14   18 14
19 Bente Wiggers Fit 20   15 15
20 Liva Hofste Altis 17   22 17
21 Pien de Vooght BAV 18   26 18
22 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 28   19 19
22 Ireen Stoter Triathlon 19   20 19
24 Mirthe Kemper Altis 23   21 21
24 Sterre Schoonderbeek Altis 21     21
26 Tess Jagersma Atverni 22 31 22
27 Marlieke Castelein Triathlon 24 23 23
28 Dille Zimnik Clytoneus 24 24
29 Enique van der Meer BAV 25 29 25
29 Vera Pot Phoenix 38 25 25
31 Vera Walgers Pijnenburg 26 27 26
32 Floor van Lieshout Triathlon 27 28 27
33 Rosa Janse de Jonge Altis 29 35 29
34 Louise Elkhuizen Clytoneus 30 30 30
35 Roos Northausen Pijnenburg 31 31
36 Karlijn Rinsema Altis 34 32 32
36 Valerie Dorland Altis 32 39 32
38 Ereza Plochg Triathlon 33 34 33
38 Maureen Baartmans Altis 36 33 33
40 Liselot Dekkers Pijnenburg 35 35
41 Sophie Zomer Phoenix 36 36
42 Alina Yildiz BAV 37 37
42 Anouk van Dalen Altis 41 37 37
44 Kyana Richards Altis 40 38 38
45 Zara Boekema Pijnenburg 39 39
46 Jasmijn van de Vinne Triathlon 42 40 40
47 Lutein Bisschop Triathlon 46 41 41
48 Imme Kleijne Fit 43 43
49 Jet Stoker Fit 44 44
50 Kiki Lamers Triathlon 45 45
Jongens pup. A1
1 Meije Bosma OSM '75 1   1 1
2 Senna Kampinga AV Zeewolde 2   2 2
3 Lars Molenkamp Almere '81 3   4 3
3 Mees Overbeek Altis     3 3
5 Mathijs Kwakman Pijnenburg 4   6 4
6 Tijmen van Diggelen Clytoneus 7   5 5
6 Yuri Stolk Pijnenburg 5     5
8 Julian Hogenkamp BAV 6     6
9 Levi Posthuma Altis     7 7
10 Finn van der Maas Fit 13   8 8
10 Reinier van Aalst Clytoneus 8   11 8
12 Arvid Jansons Triathlon 11   9 9
12 Marijn van der Harst Altis 9   14 9
14 Mats Medema Altis 19   10 10
14 Julian van Aalst Clytoneus 10   13 10
16 Jesse Oud Hellas 18   12 12
16 Djorden Andrea Triathlon 12     12
18 Julis Adam Altis 14   18 14
19 Jesse van de Beek BAV 23   15 15
19 Tim Lauterslager BAV 15   23 15
21 Tobias Favier Altis 16   16 16
22 Igor Duim Triathlon 17   20 17
22 Mich Sweep BAV     17 17
24 Mack Akkerman Pijnenburg 21   19 19
25 Kasper Blok Hellas 20     20
26 Casper van Tuijl Almere '81 37   21 21
27 Siebe Westerhof AV Zeewolde 34   22 22
27 Kenan van der Kooij Altis 22   34 22
29 Nathan Houwaard Triathlon 24   32 24
29 Joachim de Meer Altis     24 24
31 Luka Faase Pijnenburg 25   25 25
32 Max van Zijtveld Altis 26   26 26
33 Sam van Burgsteden Triathlon 27   31 27
33 Lucas van den Breemer Pijnenburg     27 27
35 Tom Houtveen Altis 28     28
35 Simon Lodewijk AV Zeewolde     28 28
37 Milan Emo Atverni 38 29 29
37 Leon Jonker Altis 29 29
39 Sydney Albertzoon ATHLOI 30 30
39 Joris IJzinga Altis 30 30
41 Mathijs Haitsma Triathlon 31 33 31
42 Tim Niezink Pijnenburg 32 32
43 Ivo Rots Altis 33 38 33
44 Menno Adelaar Fit 48 35 35
44 Jonathan Hueting Hellas 35 35
46 Lars van Willigenburg AV Nijkerk 36 36
46 Max de Swart AV Nijkerk 36 36
48 Sam Vroomman BAV 42 37 37
49 Senna Kortman Altis 51 39 39
49 Jona Willems Pijnenburg 39 39
51 Ivo Zoomer Triathlon 45 40 40
51 Jelmer Duffels Hellas 40 40
53 Gido Duim Triathlon 54 41 41
53 Joris Hogerbrug Triathlon 41 41
55 Morris Al Altis 42 42
56 Pelle Schmidt BAV 43 43
56 Mitchel van Dam AV Zeewolde 43 43
58 Koen van den Berg Spirit Lelystad 44 44
58 Mylan Boonman AV Zeewolde 44 44
60 Finn Mulder AV Zeewolde 45 45
61 Tjade Smelt AV Zeewolde 46 46
62 Thijs Brouwer BAV 47 47
63 Olaf van der Hidde Hellas 49 49
64 Justin Fruitema Hellas 50 50
65 Jorell Hep Triathlon 52 52
66 Marten Krikken BAV 53 53
67 Thies Wibbelink Atverni 55 55
68 Stef van de Brug Altis 56 56
69 Simon Raat Triathlon 57 57
Meisjes pup. A1
1 Selina Franken Almere '81 1   1 1
2 Iza de Waal Almere '81 2   3 2
2 Shantell Egbon Almere '81     2 2
4 Isa van Sintemaartensdijk Triathlon 3   10 3
5 Mirthe Heinen Pijnenburg 4     4
5 Maartje Rinsema Altis     4 4
7 Merel Veltman Almere '81 11   5 5
7 Janna van de Coevering Fit 5   7 5
9 Anniek Triest Clytoneus 8   6 6
9 Loes Kempe Altis 6     6
11 Tess van Seeters OSM '75 7   8 7
12 Febe Bakker BAV 10   9 9
12 Jasmijn Post Altis 9   14 9
14 Selma Martens Altis 26   11 11
15 Joyce Bakker Schut Triathlon 12   12 12
16 Anouk Overgoor Hellas 20   13 13
16 Rosemijn Goldschmeding Altis 13     13
18 Robin Bozuwa Clytoneus 14   20 14
19 Floor Zijlstra Altis 15     15
19 Nora Stemerding Triathlon     15 15
21 Iris Turksema Spirit Lelystad 16   23 16
21 Froukje Kil Almere '81     16 16
23 Lotte Buitenkamp Altis 24   17 17
23 Sofie van Kooij Altis 17   21 17
25 Tessa Klein Holte Fit 18     18
25 Berber Schaap AV Zeewolde     18 18
27 Katya Stappers Altis 19   19 19
28 Floor Bottelier Hellas 21     21
29 Emma Swaanen Altis 22   22 22
30 Anouk Wegerif Pijnenburg 23 27 23
31 Ilse van Veenendaal Hellas 27 24 24
32 Lauren van Beuningen Pijnenburg 28 25 25
32 Anissa Toumi Triathlon 25 25
34 Senna Vroemen Triathlon 32 26 26
35 Isabella Frissen Hellas 28 28
36 Renee van der Mast Altis 29 36 29
36 Naomi de Boer BAV 29 29
38 Annika Kerkhof Phoenix 31 30 30
38 Leah Slingerland Pijnenburg 30 30
40 Isis Maessen AV Nijkerk 40 31 31
41 Lieke Bakker Triathlon 35 32 32
42 Silke van de Grint Triathlon 33 33
42 Elieke Kars AV Zeewolde 33 33
44 Anika van der Wolf Altis 34 34 34
45 Floor den Heijer Pijnenburg 38 35 35
46 Myla Legall Melendez Pijnenburg 36 36
47 Dionne Eichhorn Pijnenburg 43 37 37
47 Anne van de Coterlet Pijnenburg 37 37
49 Tessa Punte Triathlon 44 38 38
50 Koosje van der Molen Phoenix 39 39
50 Indyra Jonkers Triathlon 39 39
52 Lola Uffels Altis 40 40
53 Danne Teeuwisse Triathlon 48 41 41
53 Noortje Broekstra Phoenix 41 41
55 Anna Versteden Phoenix 42 42
56 Elise Hamberg Pijnenburg 45 45
57 Teuntje Vonk Altis 46 46
58 Merel van Kooten Triathlon 47 47
Jongens pup. A2
1 William Knol Hellas 1   1 1
2 Rick van der Meer AV Zeewolde 4   2 2
2 Sem van Dijk U-Track 2   3 2
4 DaniŽl van der Poel Phoenix 3   6 3
5 Rens Ploeg Pijnenburg 5   4 4
6 Ralph-Karsten van der Vliet Pijnenburg 7   5 5
7 Liam de Bruijne Altis 6     6
8 Wouter Gorcom Hellas 17   7 7
9 Gies Oude Brunink Fit 9   8 8
9 Lasse Klijn U-Track 8   10 8
11 Antoni Elkenbracht Phoenix 22   9 9
12 Martijn Pos Hellas 10   14 10
13 Dat de Kiefte Phoenix 14   11 11
13 Lars Wijnholt Hellas 11     11
15 Manuel Jimenez Zambrano U-Track 12   12 12
16 Arthur Peek Triathlon 15   13 13
16 Erik Cana Spirit Lelystad 13   19 13
18 Dawi van den Boogert AV Zeewolde 26   15 15
19 Nico Kalmeijer Phoenix 23   16 16
19 Jonah Broer Triathlon 16   24 16
21 Timon Hoeve Spirit Lelystad 27   17 17
22 Rens van Rhijn BAV 37   18 18
22 Koen Bijlsma Altis 18   20 18
24 Gijs Broere Triathlon 19   36 19
25 Yoeri Karsowidjojo Hellas 20     20
26 Jip de Greef Altis 34   21 21
26 Meijne Viersen Hellas 21   30 21
28 Sven Keler Clytoneus     22 22
29 Hendrik Esman Altis     23 23
30 Mats Roskamp BAV 24   41 24
31 Coen de Haan Spirit Lelystad 25   29 25
31 Thymo de Vente AV Zeewolde     25 25
33 Iker Bruggink Phoenix 36 26 26
34 Sverre Meesters Altis 30 27 27
35 Tijmen Hoogendoorn BAV 28 28 28
36 Bas Koudijs Spirit Lelystad 29 31 29
37 Julian Dorresteijn Pijnenburg 31 31
38 Dinand te Pas BAV 32 43 32
38 Lucas de Swart AV Nijkerk 32 32
40 Koen van der Linde Altis 33 40 33
40 Daan Meijneken BAV 33 33
42 Hugo van Westerneng Triathlon 34 34
43 Lars BŲgels Altis 35 35 35
44 Sem Kleijne Fit 42 37 37
45 Tiziano de Kruijf BAV 43 38 38
46 Nathan Grul Phoenix 38 42 38
47 Floris van Schagen Triathlon 41 39 39
47 Mats Gerritsen Pijnenburg 39 46 39
49 Jort Mol Lous BAV 40 40
50 Jonas Kole Altis 44 44 44
51 Hugo Voormolen Phoenix 45 45
51 Storm Schifflers Clytoneus 45 45
53 Imre Dekker AV Zeewolde 46 46
54 Ysbrand Dekker Triathlon 47 51 47
54 Joshua Ravensbergen AV Zeewolde 47 47
56 Mick van der Wouden BAV 50 48 48
56 Pieter van Vloten Pijnenburg 48 48
58 Casper Zijderveld Altis 53 49 49
58 Aguado Koenders Pijnenburg 49 49
60 Jesse van der Veen Triathlon 52 50 50
61 Taran van Ess Altis 51 51
62 Tim Jonker AV Zeewolde 52 52
63 Bas Jelierse AV Zeewolde 53 53
64 Vincent Kok Altis 54 54
Meisjes pup. A2
1 Nynke Streppel Fit 1   1 1
2 Roos Wortel Pijnenburg 2   2 2
3 Charlize Mamman Altis 3     3
3 Julia Borst Fit 5   3 3
5 Emma Kamer Hellas 11   4 4
5 Marinka Schuurman Altis 4     4
7 Eva van Ieperen Pijnenburg 6   5 5
8 Femke Leguit Almere '81 12   6 6
9 Nina van der Vat Triathlon 7   13 7
9 Noia Veenstra Fit 9   7 7
11 Luna Zimnik Clytoneus     8 8
11 Meike Stoter Triathlon 8   11 8
13 Elisa Couperus Phoenix 20   9 9
14 Coos Veldpaus Phoenix 14   10 10
14 Nora Kwakman Triathlon 10   16 10
16 Eva Kroon Altis 13   12 12
17 Renske Jekel Fit     14 14
18 Lena Broere Triathlon 15   26 15
18 Myrthe Martens Altis 19   15 15
20 Naomie HŲhn Altis 16   18 16
21 Marlot Groeneweg Altis 17   17 17
22 Isabel Kerstholt Altis 18   19 18
23 Elin Kruizenga Altis     20 20
24 Anne-Berthe Renes AV Zeewolde 21   43 21
24 Evy Post Triathlon     21 21
26 Imke Boersma Phoenix 22   31 22
26 Minte Mentrop Triathlon 29   22 22
28 Jet Heck Altis 23     23
28 Ynske van de Poll Altis 33   23 23
30 Lotte Lammers Altis 24 24
30 Marit Kort Pijnenburg 24 36 24
32 Daan Blijenberg Triathlon 25 28 25
32 Naomi Post Altis 27 25 25
34 Ella Lommen Altis 26 29 26
35 Ronja Schooneveldt Atverni 27 27
36 Merel Hulshof Pijnenburg 28 33 28
37 Indira Hassen Altis 30 30 30
38 Bente van de Spoel Altis 31 31
39 Dagmar Schepers Altis 35 32 32
39 Laetitia Mets Pijnenburg 32 39 32
41 Eeske Roex Triathlon 34 37 34
41 Marit de Munnik AV Zeewolde 34 34
43 Emma van Werkhoven AV Zeewolde 36 35 35
44 Nova Snoek BAV 37 37
45 Laura Trein Triathlon 41 38 38
45 Veerle Dijkstra Phoenix 38 41 38
47 Anne Zweers Pijnenburg 39 39
48 Jula Wilms Triathlon 40 40
48 Milou van Bekkum Pijnenburg 40 40
50 Annelou Praas Triathlon 42 42
51 Belle Schyns Phoenix 42 42
52 Sterre van der Zouw Altis 43 45 43
53 Jolijn Stemerdink Triathlon 44 44
53 Mirte Mul AV Zeewolde 44 44
55 Marieke Broenink AV Zeewolde 46 46

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 13.02.2015