Cross competitie 2014-2015
Regio's 1-2-3-4-5
poule Noord



Eindstand, Individueel klassement na 3 wedstrijden

Voor de finalewedstrijd hebben zich de   gemerkte atleten geplaatst
jongens jun A nov jan febr http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif
totaal
1 Joey Steenvoorden Noordkop 1 1 2 2
2 Jeroen Swinkels Hylas   2 1 3
3 Edwin Sjerps SAV 2 3   5
4 Sven Schoonebeek Lycurgus 3 4   7
5 Guido Klaassen Lycurgus 5 7 3 8
5 Max Rijs Trias 4   4 8
7 Yorick Konijn av Castricum 5 5 10
8 Jesper Verbruggen av Castricum 6 6 12
9 Levi Winkelman Lycurgus 7 8 6 13
10 Kevin Post av Wieringermeer 9 7 16
Kees Bijman ARO 88 8
jongens jun B
1 Tristan Slobben Trias 1   1 2
2 Jurriaan Odekerken Trias 2 1 2 3
3 Daan Notenboom av Castricum 3 3   6
4 Emile Lammers Noordkop   4 4 8
http://uitslagen.nl/css/div.gif
5
Max Min av Castricum 4 5   9
5 Stijn Roemer av Castricum   6 3 9
7 Sem Verweij Hylas 7 6 13
http://uitslagen.nl/css/div.gif
8
Nick Schoemaker ARO 88 5 9 14
9 Mark Dijkstra Hylas 6 10 16
Jens van Gelderen Lycurgus 2
Tijmen van Land Lycurgus 5
Chris Kastanje Trias 7
Irfaan Kalou Trias 8
meisjes jun A
1 Laura Boekel NOVA 2 1   3
2 Danielle van Dorth Hylas   3 1 4
3 Celine Ruiter Trias 3 2   5
4 Danielle Keet DOKEV 4 4 2 6
5 Rosan Steur ARO 88 5 5 3 8
Marjet Groen Lycurgus 1
meisjes jun B
1 Jetske van Kampen Hylas 1 1 1 2
2 Dianne Conijn DOKEV 2   2 4
3 Quinty Kroon av Edam 4 2   6
4 Bess van Noord Lycurgus   3 4 7
4 Nora Winter Lycurgus 3 4   7
6 Imke Vermeulen Lycurgus 5 5 3 8
7 Anoek Steur ARO 88 7 6 5 11
8 Laura Konings ARO 88 11 9 5 14
9 Carlijn Bouwer Trias 10 7 9 16
10 Maaike Bakker av Castricum 8 8 16
Nina Baltus Hollandia 6
Marit Dommandschet Lycurgus 7
Maartje Gabriels av Castricum 8
Melanie Zoer DOKEV 9
Louise Vis av Castricum 12
jongens jun C
1 Tom Hoogeboom NOVA 1 1 1 2
2 Djoao Lobles Noordkop 2 2 2 4
3 Pepijn Smilda Hera 6 4 3 7
4 Mats Heine Lycurgus 3 5 5 8
5 Martijn Bakker Trias 5 7 4 9
6 Duncan Steenbakker Lycurgus 4 8 6 10
7 Jordi Ouwehand av Edam 7 3   10
8 Teun Beers NOVA   6 7 13
9 Ralph Iliohan av Wieringermeer   9 8 17
10 Steven de Moel NOVA 8 11 10 18
11 Merlijn Dijkstra Hylas 10 10 11 20
12 Luuk Bruins Hollandia 9 13 12 21
13 Fabian Pusceddu Lycurgus   14 9 23
13 Levi van Diest Lycurgus 11 12   23
15 Max Guit av Edam 13 16 13 26
16 Dean Niesten Hera 12 17 29
17 Mark Dekker Hylas 16 15 14 29
18 Luuk Veldman Hylas 15 18 16 31
19 Dennis Kleij Lycurgus 14 19 18 32
20 Lucas Schram av Castricum 19 21 15 34
21 Wessel Aertssen Lycurgus 20 17 19 36
22 Jens Beerepoot Hera 25 20 21 41
23 Ketharan Balasupramani DOKEV 21 20 41
24 Thomas Bruyn Lycurgus 22 22 23 44
25 Raoul Lensen Lycurgus 24 22 46
26 Stanley Dam Lycurgus 23 24 47
Olle Bosma Lycurgus 17
Bagdad Nederstigt Lycurgus 18
Ard Ursem ARO 88 23
Dani Groot Trias 24
http://uitslagen.nl/css/div.gif
Daan Pronk Hylas 25
Alec van Duin ARO 88 26
meisjes jun C
1 Merel van Herp Lycurgus 1 2 1 2
2 Nina van Diepen Hylas 2 1 3 3
3 Isa Raadgers Noordkop 3 3 2 5
4 Cheryl Konijn av Castricum 4 4 5 8
http://uitslagen.nl/css/div.gif
5
Eline Runderkamp av Edam 5 6 4 9
6 Noa Zoon Noordkop 6 5   11
7 Lieve Butter Lycurgus 8 7 8 15
8 Vere Tavenier Hera 11 9 6 15
9 Simone Winter Lycurgus 7 11 9 16
10 Sarah Visser av Edam 12 15 7 19
11 Inez Bouwen Lycurgus   10 10 20
12 Evelien Bouma Hylas 9 14   23
13 Sharita Oor av Edam 13 19 11 24
14 Abir a Hassan Hylas   12 13 25
15 Hadir a Hassan Hylas 13 14 27
16 Daphne Bosch av Edam 16 17 12 28
17 Mirte Jansen DOKEV 10 18 28
18 Willeke Stuijt av Edam 14 20 16 30
19 Shauna Coffey-van Donger SAV 15 23 20 35
20 Britt Agasi Trias 17 21 19 36
21 Rikkie Kollé Noordkop 22 15 37
22 Anouk Haverkort Lycurgus 20 27 18 38
23 Jaimy Meyer av Wieringermeer 21 28 17 38
24 Daphne Buikman av Edam 18 24 23 41
25 Mila Kuller NEA Volharding 19 26 22 41
26 Amber van der Putten Hera 22 25 47
27 Gaby van Burgel av Castricum 25 29 24 49
28 Joyce Smit Hera 26 30 56
Diewertje van Kampen Hylas 8
Febora Ridder av Castricum 16
Leonie Keppel Hera 21
Franka Halfschepel DOKEV 23
Marit Lebbink av Wieringermeer 24
Joyce Smit Hera 25
Bloeme de Boer av Wieringermeer 27
Samantha Hiemstra av Wieringermeer 28
jongens jun D.2
1 Jochem van Dijk DOKEV 1 1 1 2
2 Thijmen van Leeuwen SAV 3 2 9 5
3 Jeroen van het Hof av Edam 6 4 2 6
4 Sijvert Commandeur Trias 4 3   7
5 Bram Huizinga SAV 2   7 9
6 Joep van der Laarse Trias   5 5 10
7 Casper Peterse Trias 9   3 12
8 Angelo Visser NEA Volharding 7 6 10 13
9 Bram Klap Lycurgus 5 9 8 13
10 Ben Aston Hylas 10 10 4 14
11 Noah Baltus Hollandia 8 8 6 14
12 Gideon Möhringer Hera 12 7 13 19
13 Robin Koning Trias 11 13 12 23
14 Jarno Betlem Lycurgus 14 11 14 25
15 Jelle Hooyberg av Edam   15 11 26
16 Quinten van Delft Hollandia 12 15 27
17 Matthijs Kool Hylas 16 17 20 33
18 Olav Mulder Hylas 16 18 34
19 Ryan Steenvoorden Noordkop 18 19 17 35
20 Tijmen Jansen DOKEV 15 20 35
21 Bram Houtkooper Trias 19 18 19 37
22 Gabriel Quinten Trias 17 21 38
23 Lars Philipsen Hera 14 25 39
24 Jens Hierck Hera 20 22 22 42
25 Justin Hoek SAV 22 24 26 46
26 Tobi Obakin Hylas 23 23 46
27 Gijs Buwalda av Wieringermeer 23 24 47
28 Timothy Mulder NEA Volharding 21 26 27 47
29 Jordy Drijfhout Lycurgus 24 27 51
Kick Doornbos Hera 13
Nemo Bottema Hylas 16
Koen Looman Hera 21
Sam van Dijk Lycurgus 25
jongens jun D.1
1 Luca van Diepen Hylas 1 1   2
2 Jeff Tesselaar Hera   2 1 3
3 Mike Wortel Trias 2 3 2 4
4 Bas Hoogeboom NOVA 4 4 3 7
5 Milan Bouwer Hera 3 5 4 7
6 Seb Wals Lycurgus 5 6   11
7 Arend Plomp Lycurgus 7 10 5 12
8 Aike van der Lei av Edam 6 7   13
9 Raul Tophoff Trias 8   7 15
10 Wouter Konijn Lycurgus 9 12 6 15
11 Kalle Veldhuisen Lycurgus 10 9   19
12 Ties Krul Hera   8 12 20
13 Wessel Staal Hera   11 9 20
14 Jasper van de Wetering Lycurgus 11 13 10 21
15 Koen Grapendaal Hylas   14 8 22
16 Vincent de Rooij Hylas 12 15   27
17 Wassium Belloum Lycurgus 13 16 16 29
18 Wietze Schollaardt Hylas   18 11 29
19 Dylan Adriaansen Noordkop 16 25 15 31
20 Luca Kerstjens Hylas 17 19 14 31
21 Twan Deumers Lycurgus 18 21 18 36
22 Mick Zuurbier Hera   17 20 37
23 Mika van der Lei av Edam 23 24 17 40
24 Justin Dijkstra Hylas 19 22 26 41
25 Lukas Vijn Lycurgus 15 29 27 42
26 Ole van Tiel Trias 23 21 44
27 Adam Amghar Lycurgus 26 19 45
28 Nout Heine Lycurgus 22 34 23 45
29 Merijn Wagner Lycurgus 20 27 47
30 Sebastiaan Bonte Lycurgus 24 28 24 48
31 Jerry Koning Trias 28 33 22 50
32 Mart Jacobs av Castricum 21 30 51
33 Joost van Oers av Wieringermeer 29 25 54
34 Bo de Vries av Wieringermeer 26 44 31 57
35 Niels Hendrix av Castricum 31 29 60
36 Coen Kerkhoff Trias 27 35 62
37 Maksym Brand Lycurgus 25 38 63
38 Lars Brouwer Trias 36 28 64
39 Nyles Glasbergen TAS 82 34 40 32 66
40 Yari Koot Trias 37 30 67
41 Daan van Dorp Hylas 35 34 69
42 Cas Molenaar av Castricum 39 33 72
43 Pepijn van der Putten Lycurgus 36 42 78
44 Timo Kramer Lycurgus 43 35 78
Vincent de Rooij Hylas 13
Tobias Vrolijk av Castricum 14
Kem Herrema Lycurgus 20
Derk Lebbink av Wieringermeer 30
Bo de Vries av Wieringermeer 31
Sven Ottink Lycurgus 31
Jesper Pijnacker Noordkop 32
Twan Bok Hera 32
Ramon Prins av Wieringermeer 33
Sam Dirkson Lycurgus 41
meisjes jun D.2
1 Samantha Frinking Lycurgus 3 1 1 2
2 Gwen Feenstra Hera 1 3 2 3
3 Kara Zwagemaker SAV 2 2 5 4
4 Manon Verdonck av Edam 4   4 8
5 Silke Jansen Hera 5 5 3 8
6 Tosca van der Flier Lycurgus 10 4 6 10
7 Annika Boogaard SAV 7 6 9 13
8 Charon Lak Lycurgus   7 7 14
9 Femke Drijfhout Lycurgus 6 8   14
10 Mara Cotterink Lycurgus 9   8 17
11 Joelle Wagemaker SAV 8 10 11 18
12 Lisette Doodeman NOVA 13 9 12 21
13 Myrthe Koelemeij Hera 12 11 10 21
14 Fabiënne Müller Lycurgus 15 13 28
15 Rosa Kuin Hera 16 12 28
16 Bente Lieuwes Hera 20 16 15 31
17 Carlijn Duineveld DOKEV 18 14 32
18 Sarah Stoop NOVA 17 15 32
19 Mireille Ligthart NOVA 19 14 33
Britt Rodenburg Lycurgus 11
Esmee van der Wal Lycurgus 13
Rika Bakker SAV 14
Sophie Brugman av Castricum 17
Karin Mollee Lycurgus 21
meisjes jun D.1
1 Laura van Langen SAV 1 1   2
2 Ella Mosselman SAV 2   1 3
3 Eline Mast NEA Volharding 3 2 2 4
4 Fee Mok SAV   4 3 7
5 Meike Kruijer NOVA 4 3   7
6 Nina Kruijer Hylas 7 5 4 9
7 Merel Dekker SAV 5 6 7 11
8 Pien Frederiks SAV 6 7 6 12
9 Thyra Terweij NEA Volharding 9 8 5 13
10 Rosaly Zomerdijk NEA Volharding 13 9 8 17
11 Femke Guit av Edam 10 11 10 20
12 Noah Verduin TAS 82 11 10 11 21
13 Zoë Slagter TAS 82 14 18 9 23
14 Marjolein van der Kraan Trias 20 12 12 24
15 Ciara Coffey-v Dongeren SAV 8   18 26
16 Veronique Bruin av Wieringermeer   13 15 28
17 Famke Perez av Castricum   15 14 29
18 Kyra Agasi Trias 21 16 13 29
19 Britt Nederveen Hollandia 17 14   31
20 Milana Sikkema Lycurgus 18 20 17 35
21 Nadia Lensen Lycurgus 15 21 36
22 Nova Poland Hera 19 17 19 36
23 Jette Moerman ARO 88 16 21 22 37
24 Esther Keizer Hera 12 29 41
25 Carmen Brasser av Castricum 22 20 42
26 Noa Zand Lycurgus 25 24 23 47
27 Dagmar Salomons Lycurgus 23 25 26 48
28 Isa Wagemans Lycurgus 24 26 27 50
29 Elisa Babucci NEA Volharding 27 30 30 57
30 Lara Godfriedt Hollandia 26 31 57
31 Jade Glas TAS 82 28 31 59
32 Jinke van de Lageweg Lycurgus 30 29 59
33 Mila van Es DOKEV 31 33 28 59
34 Raisa Diehl Lycurgus 28 32 32 60
35 Robin Kuller NEA Volharding 29 35 64
36 Maaike Mathlener Hera 34 33 67
37 Nikita Ooms av Wieringermeer 34 36 34 68
Femke Jonker Hera 16
Yara Groot Trias 19
Marit Bout NEA Volharding 22
Cathelijne Hoppenbrouwer av Castricum 23
Rianne Montsma av Wieringermeer 24
Suzan de Visser Trias 25
Lois Hoogland Lycurgus 27
Manon Tas DOKEV 32
Shevon McGarry Trias 33
jongens pup C
1 Sepp Schulte av Castricum   1 1 2
2 Tim Posthuma de Boer Hylas 1   2 3
3 Lars Dekkers Lycurgus 2 2 3 4
4 Rowan de Wit NEA Volharding 4 3   7
5 Stijn Kooij Lycurgus 3 4   7
6 Hidde Kuipers Trias   5 4 9
7 Thijmen Dijkman NEA Volharding 6 6 9 12
8 Mika Zonneveld av Castricum 9 7 7 14
9 Ruben Lahat Trias 5 9 11 14
10 Jelle Rol NEA Volharding 7 10 8 15
11 Kian Sanches Hera 14 5 19
12 Kyan van der Wiele Hera 13 6 19
13 Wisse Beijering av Castricum 10 20 10 20
14 Jitse de Leu Lycurgus 8 16 13 21
15 Mats Kruijer Hylas 11 11 22
16 Olivier Kleine Koerkamp Hylas 12 12 24
17 Tijn Touwen Noordkop 12 19 15 27
18 Ivan Nillesen NEA Volharding 13 17 16 29
19 Maarten Gijsbers av Wieringermeer 15 14 29
20 Bas Appelman Trias 18 18 36
Daan Wijnker Hollandia 8
Luka Bloemendal Lycurgus 17
Steff Sluis av Wieringermeer 19
meisjes pup C
1 Esmee Gooijers Hollandia 4 2 1 3
2 Jasmien van der Kolk Trias 3 1 3 4
3 Sanne Loomans Lycurgus 1 4 6 5
4 Julie Rupprecht Lycurgus 2 5 4 6
5 Chelsea Striet Noordkop 5 3 8 8
6 Lotte Huisman Hylas 14 9 2 11
7 Bibi Lemstra Trias 6 6 10 12
8 Jill Hoeve Hollandia 7 8 13 15
9 Carice van Delft Hollandia   11 5 16
10 Meike de Moel NOVA 9 7 11 16
11 Sanoe Penha av Castricum   10 7 17
12 Kiamy Jonker Lycurgus 11 14 9 20
13 Babette Bosse Lycurgus 10 17 18 27
14 Sarah van Exel Hylas 18 16 12 28
15 Mylene Hagnauer Lycurgus 16 13 29
16 Marieke Vermaat av Wieringermeer 17 15 16 31
17 Linne Bijwaard Hylas 18 15 33
18 Denisha Wortel Trias 15 19 34
19 Luna Kemna de la Iglesia Lycurgus 13 23 21 34
20 Julia Schut Hera 20 20 17 37
21 Yenthe Boll Lycurgus 21 21 42
22 Felien de Zinger Trias 24 25 19 43
23 Nanet de Vries av Castricum 22 22 22 44
24 Mireille Ketel Lycurgus 26 20 46
25 Keltum Tomasouw Noordkop 24 23 47
Britt Karel Trias 8
Amber Adriaansen Noordkop 12
Eva van Waveren Hogervors av Castricum 12
Jamie Schaaps ARO 88 14
Sanne Rodenburg Trias 19
Tara Salentijn Lycurgus 23
jongens pup B
1 Vasco Mosselman SAV 1 1 1 2
2 Jochem van Warmerdam SAV 6 2 3 5
3 Jan Meester Trias 4 6 2 6
4 Aaron Ponne SAV 10 3 4 7
5 Milan Leek DOKEV 2 5 7 7
6 Jorn Pistora av Edam 5 4   9
7 Sven van Gelderen Lycurgus 3 8 6 9
8 Daniel Balder Trias 8 10 5 13
9 Salvador Bosma Lycurgus 17 9 8 17
10 Cas Huizinga SAV   7 11 18
11 Thomas Wolfert Hylas 7 11 15 18
12 Jannes Boon Lycurgus 12 12 9 21
13 Arun van Hassel Hylas 9 13 20 22
14 Kevin v Maarschalkerwaard Lycurgus 13 15 13 26
15 Nick Vermorken av Castricum   18 10 28
16 Tijmen van der Laan Lycurgus 20 19 12 31
17 Levi Möhringer Hera 15 17   32
18 Timo Koenen Lycurgus 19 30 14 33
19 Wessel Groen NEA Volharding 18 16 29 34
20 Luke Schermerhorn Lycurgus 14 22 24 36
21 Bram Wolse Hylas   21 17 38
21 Thijme Maas Lycurgus   20 18 38
23 Jop Dirkson Lycurgus 26 16 42
24 Tjeerd Molenaar Lycurgus 21 28 21 42
25 Joeke Kavsek av Castricum 23 22 45
26 Rens Denneman av Castricum 22 29 25 47
27 Tyrone Lak Lycurgus 25 23 48
28 Jilles Steenstra Lycurgus 33 19 52
29 Casper van der Putte NEA Volharding 27 27 31 54
30 Mauro Rodrigus NEA Volharding 29 27 56
31 Sebastian Jefferies av Castricum 25 35 60
32 Crijn Beerse DOKEV 28 39 33 61
33 Liam Hoevers av Castricum 36 26 62
34 Odin Gijzemijter Lycurgus 32 34 30 62
35 Tijs Lieffering Lycurgus 33 42 31 64
36 Cephas Rouwhorst Lycurgus 30 44 35 65
37 Mert Dogan Lycurgus 31 37 68
38 Jelmer Land Lycurgus 35 46 34 69
39 Max Swagerman Lycurgus 34 43 36 70
40 Sem van Heijningen Lycurgus 40 32 72
41 Kees Zweedijk av Castricum 45 28 73
42 Koen Bouwmeester Lycurgus 41 37 78
Anton Groot Hollandia 11
Alec Deumers av Castricum 14
jon van lierop DOKEV 16
Tim van Pel Lycurgus 23
Donny de Haan Lycurgus 24
Niek Veenboer Lycurgus 24
Timo van Walsum Hera 26
Freek van Veen av Castricum 31
Ton Wörmann av Castricum 32
Luke Jonker Lycurgus 38
meisjes pup B
1 Lana Broers Hera 1 1 1 2
2 Jinte Braas SAV 2 2 2 4
3 Elles Knook SAV 3 3 3 6
4 Sophie Roos Hollandia 5 4 7 9
5 Noelle Veraart Lycurgus 6 5 6 11
6 Sophie Le Blansch SAV 10 6 5 11
7 Marit Brand Hylas 4   8 12
8 Malin Schouten Hera 20 9 4 13
9 Iris Kleverlaan av Castricum 7 8 11 15
10 Jasmijn Admiraal av Castricum 19 7 10 17
11 Kaitlyn Coffey-v Dongeren SAV 8 10 9 17
12 Danique van den Berg Hylas 12 11 26 23
13 Milou Duinhoven Hollandia 9 16   25
14 Bo de Wilde av Castricum 14 12 15 26
15 Emma Kraakman Hylas 13 33 13 26
16 Laura Babucci NEA Volharding 16 14 14 28
17 Evy van Dee Lycurgus 11 20 18 29
18 Chiméne Ooms av Wieringermeer 17 15 16 31
19 Disha Oedai Hollandia 21   12 33
20 Brenda de Vos NEA Volharding   17 17 34
20 Leonie Deumers Lycurgus 24 13 21 34
22 Lindsey van der Plas Lycurgus 18 20 38
23 Kim Donker DOKEV 15 24 25 39
24 Libby Gardener Hylas 21 19 40
25 Famke Nijssen av Castricum 22 22 44
26 Britt Bregman SAV 18 28 46
27 Marjolein Montsma av Wieringermeer 23 26 24 47
28 Dieuwertje van Dijk DOKEV 25 23 48
29 Pleun Boon Lycurgus 26 27 23 49
30 Bente Montezinos-Mul av Castricum 32 19 51
31 Eline Zwagemaker SAV 22 30 32 52
32 Simone van Enkhuizen av Wieringermeer 28 25 31 53
33 Lieke van de Griend Hollandia 27 32 30 57
34 Sophie Bergman NEA Volharding 29 31 29 58
35 Babbette Ketel Lycurgus 34 27 61
36 Kim van Soesbergen av Wieringermeer 30 33 63
37 Lizz de Vries av Wieringermeer 34 39 35 69
38 Erzsi Diehl Lycurgus 36 36 34 70
39 Lonneke Berkhout Lycurgus 33 38 37 70
40 Rosalie Swart Lycurgus 35 35 36 70
Esmee Beentjes Lycurgus 37 38 75
Lucia Blokzijl Lycurgus 28
Lente Spitzen Lycurgus 29
Anna Prins av Wieringermeer 31
jongens pup A.1
1 Gijs Smolenaars Trias 2 1 2 3
2 Lennart Boogaard Hera 1 4 3 4
3 Gijs van der Kolk Trias 4 2 8 6
4 Jelle Groen NEA Volharding 3 3 4 6
5 Levy Folmer Hylas 5   1 6
6 Enzo Hagen NEA Volharding 6 7 6 12
7 Sil Westenbrink Lycurgus 7 5 7 12
8 Marijn Dijkstra Hylas 8 6 9 14
9 Finn van Driel av Edam 13 14 5 18
10 Jesse Stoop NOVA 10 8   18
11 Samuel Aston Hylas 9 9 15 18
12 Skip Lemstra Trias 19 12 10 22
13 Thomas Bruins av Castricum 42 11 11 22
14 Jan Runderkamp av Edam 12 13 14 25
15 Joris Cotterink Lycurgus 15   12 27
16 Kjell Bijl NEA Volharding 11 18 16 27
17 Jonne Roos Lycurgus 16 15 18 31
18 Robin Nannes NOVA 14 24 17 31
19 Yoeri de Boer NEA Volharding 25 10 21 31
20 Rik Grapendaal Hylas   21 13 34
21 Aron Lahat Trias 20 17 20 37
22 Zack Rot Lycurgus   16 23 39
23 Max Aalders Trias 22 19 25 41
24 Hessel de Vries av Castricum 29 25 19 44
25 Gijs van Oostenbrugge Lycurgus 23 22 45
26 Yarna Dijkman NEA Volharding 17 29 46
27 Cas van der Veen DOKEV 24 23 31 47
28 Stijn de Jong Hera 28 26 22 48
29 Teun Hermes Hylas 21 28 27 48
30 Thijs ten Bruggencate Hera 33 20 30 50
31 Daan Runderkamp av Edam 27 24 51
32 Ravy de Jong Lycurgus 26 31 33 57
33 Sil van den Berg NOVA 27 30 57
34 Thomas Carrillo Moreno av Castricum 32 39 28 60
35 Senna Kracht Lycurgus 30 35 65
36 Miguel Kemna de la Iglesia Lycurgus 31 36 35 66
37 Christiaan Roosendaal NOVA 38 32 70
38 Invajo Peperkamp Hylas 33 37 70
39 Björn Boll Lycurgus 35 37 72
40 Joost Diekema av Wieringermeer 34 42 39 73
41 Robin Kriek Lycurgus 36 40 76
42 Ingmar Visser av Wieringermeer 41 38 79
43 Kristian Verwoerd Lycurgus 45 34 79
44 Joey van der Plas Lycurgus 40 41 81
45 Jeroen Havik Lycurgus 38 44 82
46 Gijs Valkhoff Lycurgus 40 43 83
47 Matthijs Bosse Lycurgus 39 48 45 84
48 Danny Kruidenberg av Castricum 43 51 44 87
Timen Kok NEA Volharding 18
Kyle ARO 88 26
Abe Jonker av Castricum 29
Quincy Koeten av Wieringermeer 32
Thomas Kuijs av Castricum 34
Marco Groot ARO 88 36
Zap Avis Lycurgus 37
Mus Laguwitz DOKEV 41
Hugo Borstlap ARO 88 42
Floris Verlind Hylas 43
Shawn Dokter Lycurgus 46
Kasper Duineveld DOKEV 47
Thijmen Gijsbers av Wieringermeer 49
Mac Nolta Hylas 50
Twan Heuft Lycurgus 52
meisjes pup A.1
1 Debora van Langen SAV 1 1   2
http://uitslagen.nl/css/div.gif
2
Silje Bader NOVA 2   1 3
3 Damanja Reus SAV 3 5 2 5
4 Bente Tuil Hollandia 10 2 4 6
5 Jara de Groot Trias 8 3 3 6
6 Lotte Ploeger TAS 82 7 7 6 13
7 Angelique Vermaat av Wieringermeer 6 12 8 14
8 Rosalie van Leeuwen SAV 9 6 13 15
9 Mijntje Marees NEA Volharding   11 5 16
10 Isa Baardse Hollandia 13 8 9 17
11 Charlotte Meurs NEA Volharding 11   12 23
http://uitslagen.nl/css/div.gif
12
Noa van Langen Lycurgus   17 7 24
13 Fiep Adrichem Trias 19 10 16 26
14 Marit Schoemaker ARO 88 14 13 15 27
15 Nynke Kooij Lycurgus 16 18 11 27
16 Ileana Meijer NEA Volharding 12 16 28
17 Lieke Bouwer TAS 82 20 9 29
18 Réka Westbroek Hylas 15 15 30
19 Jackie Nederveen Hollandia 22 21 10 31
20 Lindsay Helstone NEA Volharding 17 14 31
21 Resa Witte Trias 18 14 17 31
22 Maaike Binnewijzend Hylas 21 19 19 38
23 Lotte Kronenberg av Castricum 20 20 40
24 Marits Koning Trias 24 22 18 40
25 Myrthe Ursem Lycurgus 23 22 45
26 Isabel Visser Lycurgus 31 25 21 46
27 Lotte Bierman Hylas 25 23 24 47
28 Jasmijn Kooij NOVA 26 23 49
29 Britt Baggerman Lycurgus 27 28 55
30 Jolie Pepping Lycurgus 30 27 57
Floor Toonstra Noordkop 4
Franka Holland av Castricum 4
Floor Tuin TAS 82 5
Joy Zirschky Lycurgus 24
Sorcha Bijl NEA Volharding 26
Dijantha de Bruin Hollandia 28
Nina Jansma Lycurgus 29
Rosanne Pijnacker Noordkop 29
Annika Vletter NEA Volharding 32
Evie Verschoor DOKEV 33
jongens pup A.2
1 Ioann Lobles Noordkop 2 1 1 2
2 Bart Hoogmoed Lycurgus 1 3   4
3 Jared Broers Hera 3 2   5
4 Ian Tesselaar NOVA 7 16 2 9
5 Robin Wijnker Hollandia 5 4   9
6 Koen Postuma de Boer Hylas 10 5 6 11
7 Thom Schoorl Lycurgus 6 9 5 11
8 Jesse Looren de Jong Lycurgus 4 8 18 12
9 Wesley Steenbakker Lycurgus 11 10 3 13
10 Artiom Antipin av Castricum 24 6 8 14
11 Niek Kolle Noordkop 9 7 9 16
12 Cas Kruize Hylas 14 11 7 18
13 Mika Baro Hylas 17 14 4 18
14 Ysan Put Hylas 12   10 22
15 Huib Schong Trias 13 13 11 24
16 Ties Arensman NEA Volharding 20 12 14 26
17 Jelte van Es Hylas 15 18 12 27
18 Thom Zijlstra av Castricum 8 20   28
19 Ruben Leek DOKEV 18 17 15 32
20 Jens Bliek Hera 21   13 34
21 Jelle Muller Lycurgus 16 19 19 35
21 Youri Tigchelaar DOKEV 19   16 35
23 Bas van Langerak av Wieringermeer 25 17 42
24 Menno Gorissen av Castricum 22 21 43
25 Thomas Wals Lycurgus 23 24 20 43
26 Leandro Ouwehand av Edam 22 23 45
27 Lukas de Jong Hera 26 22 48
28 Finn Kosters Trias 29 25 24 49
29 Thijs Alleman Trias 27 27 54
30 Steef Broesder Hylas 26 29 55
31 Merlijn de Zinger Trias 28 28 35 56
32 Hugo Blankestijn av Castricum 33 25 58
33 Ot van der Wolf Lycurgus 32 27 59
34 Tom Donker DOKEV 30 30 32 60
35 Wesley Beentjes Lycurgus 31 29 60
36 Ravi Raadgers Noordkop 34 35 30 64
37 Tom van der Plas DOKEV 33 33 66
38 Thijs de Vries Hylas 36 34 34 68
39 Sil Grijpstra av Wieringermeer 37 36 73
40 Tigo van der Werf Lycurgus 39 36 37 73
41 Rafael van 't Veer Lycurgus 40 37 38 75
42 Youri van der Linden av Castricum 38 39 77
David de Kler Trias 15
Edgar Donkersloot av Castricum 21
Ruben van Amersfoort av Castricum 23
Milan Schouten ARO 88 26
Jesper Smit TAS 82 28
Koen Idema Hylas 31
Olivier Dam Lycurgus 31
Bono van der Ploeg DOKEV 32
Xavier Rijs Lycurgus 35
Jip van Buitenen Trias 38
Merijn Klut av Castricum 39
meisjes pup A.2
1 Tessa van Herp Lycurgus 1 1 1 2
2 Anouk Gouwenberg TAS 82 3 2 2 4
3 Femke Wabeke NOVA   3 3 6
4 Dominique Oudhoff Hylas 4 4 8 8
5 Loes Winter Lycurgus 2 7 7 9
6 Sanna van de Griend Hollandia   5 4 9
7 Jetske Zuurbier Trias 5 9 5 10
8 Isa Kollé Noordkop 6 15 6 12
9 Anna Huizinga SAV 8 8 10 16
10 Sharona de Winter Hylas 11 6   17
11 Lara Smits Noordkop 7 13   20
12 Pipp Pauzenga av Castricum 9   11 20
13 Kyra Laan Hollandia   12 9 21
14 Silvie Berkhout Lycurgus 12 10   22
15 Christel Philipsen Hera 13 11   24
16 Chloe van Philips Trias 10 16 17 26
17 Estella Verwiel Lycurgus 21 14 12 26
18 Arwen de Wit NEA Volharding 15 18 14 29
19 Esmee Nebbeling Trias 16 17 20 33
20 Danila Blokzijl Lycurgus 21 13 34
21 Tara Koomen SAV 19 15 34
22 Naya Koc Hera 17 20 37
23 Valerie Hagnauer Lycurgus 14 23 37
24 Jane Heidweiller Dokev 20 26 18 38
25 Loes Drillenburg av Castricum 24 22 16 38
26 Cindy Smit Hera 18 30 22 40
27 Cathy Zijlstra Hylas 22 27 23 45
28 Anouk Sier av Edam 25 29 21 46
29 Lynn Schutz av Castricum 34 28 26 54
30 Veerle Beijering av Castricum 31 31 24 55
31 Rianne Kramer av Wieringermeer 29 35 27 56
32 Sanne Kooij Lycurgus 30 39 32 62
33 Bobby mac Mootry av Castricum 33 30 63
34 Caitlin Wals av Edam 35 36 28 63
35 Bernou van Dam av Castricum 32 32 64
36 Sade Tuininga Lycurgus 41 25 66
37 Samira Rookhuizen NEA Volharding 36 38 31 67
38 Nessa Larkin Hylas 43 29 72
Lisa van Kuijeren Hollandia 19
Nienke Oosterveer Hylas 19
Mirjam Meyer av Wieringermeer 23
Annemia van Diepen SAV 24
Vera Steding Lycurgus 25
Rachael Kruijk DOKEV 26
Amira Ennaassi Noordkop 27
Norah Kelders av Castricum 28
Jaimy Joy van den Hooren av Castricum 33
Mathilde Way av Castricum 34
Jill Pique Lycurgus 37
Norma Gouweleeuw av Castricum 40
Britt Moojen Lycurgus 42

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 15.02.2015