Cross competitie 2014-2015
Regio's 1-2-3-4-5
poule Midden



Eindstand, Individueel klassement na 3 wedstrijden

Voor de finalewedstrijd hebben zich de   gemerkte atleten geplaatst
jongens jun A nov jan feb http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif,http://uitslagen.nl/css/div.gif
totaal
1 Levi Engels AV 23 1   1 2
2 Marius Messemaker GAC Hilversum   1 2 3
3 Arian Kamphuis Startbaan 2 2   4
4 Jelte ter Braake GAC Hilversum 3 4   7
5 Luuk van der Wal Zuidwal   3 5 8
6 Wouter Grolman AV 23 4 6 10
7 Yoram de Boer GAC Hilversum 5 5 10
8 Jorik Slob GAC Hilversum 9 9 4 13
9 Niels van beuningen av Aalsmeer 8 7 15
Koen Donatz Zuidwal 3
Johnny van schooneveld AV 23 6
Nick van der Heide AV 23 7
jongens jun B
1 Bram Anderiessen AKU 1 1   2
2 Corne Timmer av Aalsmeer 2 3 1 3
3 Loek Janmaat AKU 3 2 2 4
http://uitslagen.nl/css/div.gif
4
Minne Los Phanos 5 15 3 8
5 Davy Heijsteeg av Aalsmeer 4 5   9
6 Hielke Hilberts GAC Hilversum 9 6 4 10
http://uitslagen.nl/css/div.gif
7
Marco Ruijs GAC Hilversum 6 7 5 11
8 Thomas Romagnoli GAC Hilversum 7 8   15
9 Pepijn Janssen GAC Hilversum 13 11 6 17
10 Rafael Gridelli Phanos 12 13 7 19
11 Simon Richards Zaanland 11 20 8 19
12 Mick Onrust Zaanland 10 10   20
13 Sietse van der Pal Zaanland 16 12 9 21
14 Thijs Knecht GAC Hilversum 14 9 16 23
15 Thijs Heemskerk AKU 18 16 10 26
16 Tim Huiberts Zaanland 15 17 13 28
17 Koen de Rooy Startbaan 20 19 12 31
18 Mark Jonk av Aalsmeer 22 11 33
19 Basile Wieser Phanos 25 29 14 39
20 Tim van der Heide AV 23 19 23 42
21 Laurens van Loenen GAC Hilversum 36 27 19 46
22 Thomas Boers Startbaan 34 32 15 47
23 Frank Sluyter GAC Hilversum 27 21 48
24 Nick Ramdjanamsingh av Aalsmeer 30 28 20 48
25 Stein Overtoom Startbaan 32 30 18 48
26 Sam Houdijk AKU 28 24 52
27 Sareje Bulale Phanos 40 17 57
28 Hans Ligtenberg Startbaan 33 31 64
29 Storm Hartkamp Phanos 39 35 74
Constant Huiszoon Tempo 4
stein glastra AV 23 8
Leon Huiszoon Tempo 14
Bart Sommeling av Aalsmeer 17
Thomas van der Heijde Tempo 18
bram van der jagt AV 23 21
julian record AV 23 22
Vincent Vlek AV 23 23
Daan Snaterse av Aalsmeer 24
Sebastiaan Ceuppens Tempo 25
Jeroen Hekkelman Phanos 26
Maarten Wijbenga Tempo 26
Richard Klaaysen Zuidwal 29
Bram van Eijk AKU 31
Robin Witstok av Monnickendam 33
Marten Scherpenzeel av Monnickendam 34
Niels Poelwijk AV 23 35
Jochem Heinen AKU 37
Reinier Hooijman AKU 38
Anton Hilhorst Zuidwal 41
Ashish Upadhaya AV 23 42
Julien Maas GAC Hilversum 43
Tim Zandee AKU 44
meisjes jun A
1 Tessa Martens GAC Hilversum 1   1 2
2 Jeske van der Pal Zaanland 3 1   4
2 Leonie Grob GAC Hilversum 2 2   4
4 Giulia KŁhn Phanos 4 3 3 6
5 Iselin Keune AKU 5 5 2 7
Evelien Hooijman GAC Hilversum 4
Jeltje Heuperman GAC Hilversum 6
meisjes jun B
1 Emma Kok Phanos 1 1 1 2
2 Lotte PrŲpper Phanos 2 2 2 4
3 Mariska Poel DEM 3 4 3 6
4 Lena Grobusch GAC Hilversum 5 3 4 7
5 Fien van Berkel Waterland 4   5 9
6 Sophie Martens GAC Hilversum 6   6 12
http://uitslagen.nl/css/div.gif
7
Lois van Weringh Phanos 11 6 7 13
8 Robin Weijers Phanos 7 7 8 14
9 Anja Bekema GAC Hilversum 8 9 17
10 Maartje van der Werff Zuidwal 9 8 17
11 Isebree Al Phanos 12 10 9 19
12 Iris Wijkhuijzen Zuidwal 10 11 21
Jesk Jaeger Phanos 5
Chloe Wielzen Feniks 12
http://uitslagen.nl/css/div.gif
Jongens jun C
1 Erik Rydfors AKU 1   1 2
2 Tsega Kifle AV 23 2 1 2 3
3 Shai Walhain AV 23 3 2 4 5
4 Mike van Dijk av Haarlem 4 4 8 8
5 Tijmen Schouws Phanos 6 3   9
6 Joost ten Barge GAC Hilversum 5 6   11
7 Quinten Cambridge Phanos 8 18 3 11
8 David Maarleveld Phanos   8 5 13
9 Boudewijn Welkzijn Phanos 9 5   14
10 Quinten Maring AV 23 10 9 6 15
11 Rijk Stiemer GAC Hilversum 15 10 7 17
12 David Kruger GAC Hilversum   12 9 21
13 Youp Hafkamp AKU   11 10 21
14 Thimo Henraat Feniks 12 20 11 23
15 Daan Woldring AV 23 13 17 14 27
16 Achraf Mohammadi AAC 20 15 13 28
17 Wester Zaal Phanos 17 16 12 28
18 Aldo Pantano AAC 16 14 16 30
19 Sebastian Jansen AV 23 24 13 19 32
20 Gregory 't Hoen av Aalsmeer 18 26 15 33
21 Job van den End Tempo 21 17 38
22 Sjoerd Polder AKU 22 29 18 40
23 Justin Heijsteeg av Aalsmeer 23 19 42
24 Matthijs Jansma GAC Hilversum 19 23 42
25 Dennis van Kampen Feniks 25 22 21 43
26 Max Duys Zuidwal 21 25 46
27 Olaf Vreeman AV 23 31 20 51
28 Jeroen van Maasacker Startbaan 33 30 22 52
29 Martijn de Boer GAC Hilversum 29 24 53
30 Jamal ter Steeg Feniks 26 31 57
31 Rutger Vincken Tempo 40 32 26 58
32 Koen Kroep Suomi 32 27 59
33 Matteo Bos Zuidwal 36 38 23 59
34 Luuk Speulman Zuidwal 37 39 24 61
35 Bram Slootbeek Tempo 43 42 25 67
36 Marijn Houdijk AKU 34 36 70
37 Tim Buskens GAC Hilversum 35 37 72
38 Raul van Harmelen Feniks 44 35 79
39 Gijs Calis Zuidwal 41 41 82
40 Ian Gerritse Zuidwal 42 40 82
Julian Krijnen Zuidwal 7
Matthieu Meijer av Aalsmeer 7
Jeroen Zijderveld Zuidwal 11
Jeroen Turkstra AV 23 14
Eric Wolfrat GAC Hilversum 27
Benjamin San‑A‑Jong Feniks 28
Sjors van der Schot AV 23 28
Roemer van Wijk GAC Hilversum 30
Lars Mol GAC Hilversum 33
Bram Stroomer GAC Hilversum 34
Ward Beijer Zaanland 38
Ruben Kurvers Tempo 39
meisjes jun C
1 Maaike Verstege GAC Hilversum 4 1 1 2
2 Noa Hoondert AV 23 1 3 3 4
3 Eden GŲbbels GAC Hilversum 3 2 5 5
4 Inger van Dok av Aalsmeer 5   2 7
5 Maxime Frenkel AV 23 2 5 10 7
6 Amina Schellekens Phanos 7 4 4 8
7 Maryame Ceesay Phanos 9 6 6 12
8 Otte Wienese GAC Hilversum   7 7 14
9 Julia van Delft GAC Hilversum 8   8 16
10 Eline Verweij Startbaan 10 8 16 18
11 Naomi Doves Zuidwal 13 9 9 18
12 Puck Smitz AV 23 11 10 15 21
13 Lara Vedder Zuidwal 14 12 11 23
14 Wieke van Kaam GAC Hilversum 12 13 12 24
15 Leonie Lake Tempo 21 14 14 28
16 Tamar Appelboom Zuidwal 6 22 28
17 Fay Blank GAC Hilversum 15 18 22 33
18 Meike Hartog Zaanland 20 16 17 33
19 Rosa Westra AAC 19 15 20 34
20 Kirsten Heemskerk AKU 23 17 18 35
21 Lieke Blommestein Tempo 16 19 35
22 Sandrine Wieser Phanos 22 20 21 41
23 Vera Zonneveld AKU 26 23 24 47
24 Danique Oost AKU 28 25 53
25 Sietske Wiemer Tempo 27 29 56
26 Julia Plaggenmarsch Tempo 29 30 59
Kirsten Otten Startbaan 11
Justine Fleming GAC Hilversum 13
Megan de Ruiter Startbaan 17
Kim de Lange Suomi 18
Floor Geelen GAC Hilversum 19
Lisa Wijker GAC Hilversum 21
Zita Maring AV 23 23
Indy Post Suomi 24
Sophia van Lil AV 23 24
Sietske Koolhof Tempo 25
Marijkevan Dorst AV 23 26
Aleid Frissel Tempo 27
Cheyenne Fiene Tempo 28
jongens jun D.2
1 Benjamin van Altena Phanos 1 1 1 2
2 Luco van Bergen Startbaan 2 2 2 4
3 Jelani James Phanos 4 3 3 6
4 Hamza Hammoudi av Haarlem 3 4 6 7
5 Jelle Kriek Zuidwal 5 5 4 9
6 Luc Blank GAC Hilversum   8 5 13
7 Tobias van Ee GAC Hilversum 6   7 13
8 Christopher van Altena Phanos 7 7 8 14
9 Koen Duikersloot GAC Hilversum 8 10 14 18
10 Thijmen Hakenkruger GAC Hilversum 9 11 9 18
11 Jasper van Kesteren GAC Hilversum 11   10 21
12 Aled Elings Zuidwal 12 12   24
13 Rens Kannegieter AV 23 10 15   25
14 Ruben Prenen Phanos 15 14 12 26
15 Chai de Bruijne Zuidwal 18   11 29
16 Menno Heijdra Tempo 16 13   29
17 Milan Hovenier AV 23 14 16   30
18 Noud van Brussel GAC Hilversum 17 17 15 32
19 Teun Hoek Zaanland 13 19 22 32
20 Rishandro Lacroes Feniks 26 21 13 34
21 Martijn Hermsen Startbaan 18 19 37
22 Tijmen Schevers Tempo 22 20 21 41
23 Tom Fontani GAC Hilversum 21 24 20 41
24 Denyell de Waal Tempo 23 22 45
25 Lars de Jong Startbaan 23 23 46
26 Rafy Khazraoui AAC 25 24 49
27 Niels de Boer GAC Hilversum 24 27 27 51
28 Joep Aubel Tempo 28 29 25 53
29 Marijn Bleeker Tempo 29 31 26 55
30 Rob Dankers GAC Hilversum 27 30 29 56
31 Tom Prager AKU 33 28 61
32 Thijs Misset AKU 36 30 66
33 Jesse Sanders AKU 33 35 68
34 Harm Gerritse Zuidwal 34 37 71
Stijn Laamers Waterland 6
Dante Pusceddu Atos 9
Ruben Boers AV 23 16
Stijn Visser GAC Hilversum 17
Marius Bremmer AV 23 18
Lars Meijer Feniks 19
Hesse Gobbels GAC Hilversum 20
Vincent Decraene GAC Hilversum 25
Bob Voorneveld GAC Hilversum 26
Joris van Luyken GAC Hilversum 28
Kick van Eijk AKU 30
Nathan Wolff Feniks 31
Jesse Minnema GAC Hilversum 32
Ole van der Mast Tempo 32
Julius Appel GAC Hilversum 34
jongens jun D.1
1 Yoram Vriezen GAC Hilversum 1 1 1 2
2 Tobias van Belle AV 23 2 2 7 4
3 Lucius Bout Phanos 4 4 2 6
4 Dave Boamah Feniks 5 8 3 8
5 Jurre Brouwer GAC Hilversum 6 3 8 9
6 Noah kollmann AV 23 3 6   9
7 Fedor Musil Phanos 22 9 4 13
8 Niels Rewijk AKU 11 7 6 13
9 Thom kroon Zuidwal 9 5 10 14
10 Dries Boermans Phanos 17 14 5 19
11 Samuel Wilhelm AV 23 10 10 12 20
12 Graeme 't Hoen av Aalsmeer 7   14 21
13 Jasper Steenvoorden GAC Hilversum 14 12 11 23
14 David Neidig GAC Hilversum   11 13 24
15 Imme van den End Tempo 8 16   24
16 Noah Larsson Phanos 16 21 9 25
17 Julian Jonkmans AV 23 13 17 15 28
18 Laurens Jordense GAC Hilversum 15   17 32
19 Sjoerd van Berckel Phanos 23 15 18 33
20 Tom Schutterop Startbaan 38 13 20 33
21 Ties van der Waal Atos   20 21 41
22 Bastian Jansma GAC Hilversum 20 23 24 43
23 Olek Smits Phanos   25 19 44
24 Bjorn Scherphuis AKU 26 27 22 48
25 Yair van Harmelen Feniks 30 18   48
26 Sidate Seck Feniks 28 22   50
27 Lennox Betlem GAC Hilversum 31 24 27 51
28 Jonas Elzinga GAC Hilversum 25 32 29 54
29 Olivier van der Heiden Tempo 24 30 54
30 Stan Groen AV 23 21 33 54
31 Ruben Zuidgeest Tempo 35 31 26 57
32 Rutger Schim vd Loeff Phanos 36 23 59
33 Maxim Roos Tempo 34 29 63
34 Erik Rivera Feniks 29 35 64
35 Mees van Vliet Tempo 49 16 65
36 Daan van den Hende GAC Hilversum 41 28 69
37 Louis Dasselaar Tempo 38 31 69
38 Aron Doehri GAC Hilversum 37 37 74
39 Demy River Wit Phanos 50 25 75
40 Flo van Raalte GAC Hilversum 39 36 75
41 Jesse de Heus GAC Hilversum 48 30 78
42 Onno Krans GAC Hilversum 49 52 32 81
43 Teun Calis Zuidwal 42 41 83
44 Tijmen Veldman Startbaan 44 40 84
45 Yoep van Loenen GAC Hilversum 52 54 33 85
46 Len ter Laak Phanos 43 43 86
47 Sem Boom GAC Hilversum 54 57 34 88
48 Thijs Plaggenmarsch Tempo 47 42 89
49 Amar Wong Feniks 45 45 90
50 Fabian Smits Feniks 50 46 96
51 Milko Bos Tempo 51 53 104
52 Collin Splint Tempo 55 55 110
Isaac Blom AV 23 12
Carildo Linger Feniks 18
Abel Bakker GAC Hilversum 19
Ruben Panken Tempo 19
Tristan Zeeman Zuidwal 26
Antonie Furnee AV 23 27
Jorn de Vries AV 23 28
Kris Andriessen GAC Hilversum 32
Teun Schuur AV 23 33
Damion van den Bogaard Tempo 34
Marc di Bucchianico Tempo 39
Daan Vlotman Feniks 40
Pepijn Treffers Zuidwal 44
Thijmen Pruijmboom Tempo 46
Olivier van den Dungen AKU 47
Willem Gribnau Tempo 48
Tijn Parmentier Tempo 51
Zion Jozefzoon Feniks 53
Tim Verhoef Tempo 56
meisjes jun D.2
1 Paulien Idema AKU 3 1 1 2
2 Rachel Aarsen av Aalsmeer 1 2   3
3 Nienke van Dok av Aalsmeer 2 3   5
4 Lois de la Mar AV 23 4   2 6
5 Eline Dalderop Tempo 8 5 4 9
6 Naomi Verhoef av Aalsmeer 5 4   9
7 Margriet Hilhorst Zuidwal   7 3 10
8 Jolente Bleijs GAC Hilversum 7 6 6 12
9 Pien Scheer GAC Hilversum 11 8 5 13
10 Lisanne Gooijer Zuidwal 6 10   16
11 Mette Oosterink GAC Hilversum 12 9 9 18
12 Mickey Bek av Aalsmeer 10 18 8 18
13 Machteld Hammink Phanos   14 7 21
14 Donna Hijkoop Tempo 19 13 10 23
15 Sterre Snel Zuidwal 13 12   25
16 Ilse Hengeveld GAC Hilversum 16 11   27
17 Marith Baas Zuidwal 17 21 11 28
18 Nikki van Herwaarden Phanos 26 16 12 28
19 NoŽly Baan Phanos 15 17 14 29
20 Amťlie Zoetemeyer GAC Hilversum 20 29 13 33
21 Misha Oberski Phanos 18 27 15 33
22 Djara Ceesay Phanos 19 17 36
23 Rosanne Verweij Startbaan 24 23 16 39
24 Merel Kanters GAC Hilversum 23 30 18 41
25 Ilse Boon AAC 21 22 43
26 Mella Scheffer GAC Hilversum 28 15 43
27 Ella Keijser GAC Hilversum 25 28 19 44
28 Esther Schut AKU 27 32 20 47
29 Sam Bisschop Zuidwal 31 33 21 52
30 Jet Saadat AKU 31 22 53
31 Jasha Notenboom Zuidwal 29 25 54
Marinka Heijm av Monnickendam 9
Hannah van Harmelen Phanos 14
Mirthe Nederveen Phanos 20
dana dullemond AV 23 22
Renske van Elderen Tempo 24
Sterre Renner GAC Hilversum 26
Nadja van den Boogert Tempo 30
Vanisha Bodha Feniks 34
meisjes jun D.1
1 Lotte Zethof av Aalsmeer 2 1 1 2
2 Sanna Oostveen AV 23 1 3 2 3
3 Wies Rosenberg Tempo 4 4 3 7
4 Mischa Pier AV 23 6 8 4 10
5 Sietske de Bruin av Aalsmeer 8 2 8 10
6 Tessa Beugelink AAC 10 6 5 11
7 Helena Kruger GAC Hilversum 12 5 7 12
8 Emma Fransen Waterland 14 7 6 13
9 Sophie Romagnoli GAC Hilversum 3 11   14
10 Bezawit Kifle AV 23 7   10 17
11 Nadia Bekhof Tempo 16 9 9 18
12 Veerle Verbeek Phanos 9 10   19
13 Amy Groot AV 23 11 12   23
14 Jasmijn Welling Startbaan 13 13 11 24
15 Suzet Doornheim GAC Hilversum 15 14 12 26
16 Simone Schouws Phanos   15 13 28
17 Aya Mohammadi AAC 21 19 15 34
18 Bodil Wergius Phanos 18 34 17 35
19 Eva schram Zuidwal 19 17   36
20 Flore Scheidt GAC Hilversum   22 16 38
21 Noah Mecklenfeld Zuidwal 27 18 20 38
22 Rachel Hagen Feniks 17   21 38
23 Merle Mijnhout GAC Hilversum 23 16   39
24 Jill Cooman Feniks 26 23 19 42
25 Sarah Koper Zaanland 24 37 18 42
26 Vera Blank Phanos 22 20 42
27 Meinou Janssen Atos 30 24 23 47
28 Meintje Glimmerveen GAC Hilversum 25 27 22 47
29 Charlotte Emanuel Feniks 31 38 24 55
30 Ffion van Gulik Tempo 28 29 57
31 Lune Douma Tempo 36 21 57
32 Sien Saadat AKU 29 33 28 57
33 Marloes Bos Zuidwal 31 31 62
34 Bente Hendriks Startbaan 34 42 29 63
35 Gwyndolen Volkstedt Startbaan 33 39 30 63
36 Maud Snel GAC Hilversum 36 27 63
37 Femke Akkermans Tempo 32 35 67
38 Isa Nijkamp GAC Hilversum 43 25 68
39 Sacha Dekker GAC Hilversum 40 30 70
40 Ruby Tanck Zuidwal 47 26 73
41 Jadaly Benn Feniks 35 40 75
42 Mirthe de Raadt Zuidwal 44 32 76
43 Virlyn Walker Feniks 42 48 35 77
44 Sterre Raat av Monnickendam 46 33 79
45 Kirsten Post Tempo 41 41 82
Wicky Hulselmans GAC Hilversum 5
Cristina Battifoglia Phanos 14
Lieke van der Wal AV 23 20
Robin de Jonge Tempo 25
Marijn Risseeuw AV 23 26
Maya How Feniks 28
Charlotte Kooiman GAC Hilversum 32
Judith Wiegmink Startbaan 34
fela bes AV 23 37
Marieke Buskens GAC Hilversum 38
Tess Plooij AKU 39
Xiaryvienne Servinus Tempo 45
jongens pup C
1 Rink Rewijk av Aalsmeer   1 1 2
2 Robin den Engelse AV 23 1 4 2 3
3 Tion Hilgeman Zuidwal 2 2   4
4 Niels van Bergen Startbaan 5 3 22 8
5 Bo de Buisonje Startbaan 4 12 6 10
6 Justin Alewijnse av Aalsmeer 7 8 3 10
7 Benjamin Allick AV 23 9 6 5 11
8 Ezra ter Stroot AV 23   9 4 13
9 Lucas Maclean Phanos 13 5 15 18
10 Gijs de Vreugd Suomi 10 28 9 19
11 Finne Heijmerink AV 23 8 13 16 21
12 Niels Bitter GAC Hilversum   15 7 22
13 Mik Commandeur DEM 12 17 12 24
14 Henry Battle GAC Hilversum 22 7   29
15 Jurre Dijkstra GAC Hilversum 11 18 23 29
16 Jesse Bosch Tempo 15 16 29 31
17 Bjorn Post Startbaan   22 10 32
18 Iver van Strijen AV 23 21 26 11 32
19 Linus Mastoras AV 23 19   14 33
20 Tygo Witteveen av Aalsmeer 14   19 33
21 Yoav Arel Atos 6 27   33
22 Borre Brouwer GAC Hilversum 17 21 18 35
23 Dyano Sarucco Feniks 25 14 21 35
24 Jonas Barten Tempo 38 11 26 37
24 Steven Waasdorp av Aalsmeer 27 24 13 37
26 DaniŽl Westerweel GAC Hilversum 30 19 24 43
27 Jacob Groothuis GAC Hilversum 20 25 45
28 Sil Winkelaar DEM 29 17 46
29 Fabian Janse Tempo 24 23 47
30 Luc Jordan Phanos 20 30 50
31 Tim van der Knaap GAC Hilversum 30 20 50
32 Daan de Vries GAC Hilversum 29 25 54
33 Tijmen de Beer GAC Hilversum 26 31 57
34 Marcus vd Werf AAC 40 32 28 60
35 Sil Kowalczyk Feniks 31 35 66
36 Idris Prins Atos 39 39 31 70
37 Midas van Zanten AV 23 33 38 71
38 Matthijs Brinkman AKU 33 39 72
39 Ruben Bakker Startbaan 37 36 73
40 Hidde van Arendonk GAC Hilversum 37 37 74
41 Bas Wesselink GAC Hilversum 41 35 45 76
42 Jochem Krans GAC Hilversum 43 41 41 82
43 Teun van Loenen GAC Hilversum 44 42 86
44 Bruno Schuman Phanos 44 47 43 87
45 Timme Kerkhoff GAC Hilversum 42 47 89
46 Kasper Beun GAC Hilversum 47 45 92
47 Rafael van den Boogert Tempo 49 44 93
Chivano Pocorni Phanos 3
Thomas Gal Phanos 8
Boris van Zwam GAC Hilversum 10
Mikolaj La Manna Jerzak Phanos 16
Fabio Valle Sanchez AV 23 18
Ishak Mayda Zaanland 23
Teun Goedzinnen GAC Hilversum 27
Isaac Onabiyi Atos 28
Jort Breure Phanos 32
Teis Braspenning Zaanland 32
Percy Nolan Phanos 33
David vd Berge AAC 34
Lars Wiedijk AKU 34
Teunis Koot Startbaan 34
Fabian Hovinga AV 23 35
Caelis de Wit Phanos 36
Christian Lodeweegs Zuidwal 36
Steven Coops Tempo 38
Bastijn Pel GAC Hilversum 40
Yan Jansen Phanos 40
Laurens Biesbroek Zuidwal 42
Redouan Lasfar AAC 43
Etienne van de Graaf AV 23 45
Luuk Schellens GAC Hilversum 46
Tygo van Benten Tempo 46
Daniel Kos Zuidwal 48
meisjes pup C
1 Maud te Pas Zuidwal 1 1 1 2
2 Britt de Graaf DEM 2 2 2 4
3 Rosara Cooman Feniks 4 4 3 7
4 Inte van Kralingen GAC Hilversum 3 5   8
5 Florien van Kesteren GAC Hilversum 5 7   12
6 Kaitlyn Groot AV 23 8   5 13
7 Rosa Matthijssen Phanos 10 6 8 14
8 Shannah Chalmers Startbaan 6 8 8 14
9 Julia Velt GAC Hilversum 7 9   16
10 Claudia Rimedia Atos 27 18 4 22
11 Juliette Repelaer van Phanos   12 10 22
12 Nehissa Hendriks AV 23   15 7 22
13 Olivia Musil Phanos 12 11 11 22
14 Guusje de Groot Zaanland 9 29 14 23
15 Hannah den Breejen Startbaan   10 13 23
16 Tess Wuring GAC Hilversum   14 15 29
17 Hannah Rebel Zuidwal   21 9 30
18 Noa Marijn Heijmerink AV 23 16 17 29 33
19 Zara Steenbeek Zuidwal 32 20 16 36
20 Ivanka Majoor GAC Hilversum 18 19 20 37
21 Karlijn Greeve GAC Hilversum   22 17 39
22 Senne Wierenga GAC Hilversum 19 23 23 42
23 Lize Aben GAC Hilversum 21 35 22 43
24 Sofie van Veen AV 23 26 18 44
25 Anna-Sophia van der Haven GAC Hilversum 11 34 45
26 Lisette Wagemaker Zuidwal 20 27 47
27 Luna May Zaanland 24 30 24 48
http://uitslagen.nl/css/div.gif
28
Eva Paets GAC Hilversum 25 26 51
29 Vlinder Ouderling AKU 40 24 27 51
30 Jade Foppes AV 23 34 19 53
31 Hanna Kiefte AKU 43 12 55
32 Amber Deijkers Zaanland 35 31 25 56
33 Lisette Vermeer AV 23 33 32 30 62
34 Tara Vlieger Feniks 36 42 28 64
35 Katelijne Wolvius Tempo 30 39 69
36 Olivia Kuijt AV 23 37 32 69
37 Dominika Jagielska AKU 36 34 70
http://uitslagen.nl/css/div.gif
38
Amber de Waal AKU 39 38 33 71
39 Maura van Voornveld AAC 46 31 77
40 An Ge Lamers GAC Hilversum 43 44 35 78
41 Floor Leeflang Zuidwal 45 45 36 81
42 Liselotte Struik GAC Hilversum 41 40 81
Sophie Proost Zuidwal 3
Hannah Rebel Zuidwal 9
Eleanor Musil Phanos 13
Emy Moraal Feniks 13
Sara Pouw AKU 14
Iris Grit AV 23 15
Zhanar Verbeeck Tempo 16
Loda Veeneman Startbaan 17
Tess Boers AV 23 21
Hind Lahri AAC 22
Juliet van den Berg Tempo 23
Marie Boonstra AV 23 25
Anne Brouwer Tempo 26
Bunna Ensel AV 23 28
Lisa Jo‑An v.d. Essche Feniks 28
Doris Thomas AV 23 29
Frederique Bulthuis AV 23 31
Janneke Parmentier Tempo 33
Eline de Vries GAC Hilversum 37
Lisa Meijer AKU 38
Mex de Jong Tempo 41
Amber Mol Atos 42
Alice Dolmans AV 23 44
Cha Dullemond Zuidwal 46
jongens pup B
1 Florian Vriezen GAC Hilversum 1 1 1 2
2 Luca Dooper Tempo 2 2 2 4
3 Jelmer de Gauw Zaanland 3 5 3 6
4 Daan Eggenkamp Startbaan 4 3 4 7
5 Sam Collingham av Haarlem 13 4 7 11
6 Jay Kriek Tempo 6 7 11 13
7 Marnix Molenaar AV 23 8 8 6 14
8 Jesper Pluut DEM 12   5 17
9 Mick van Schaffelaar AV 23 5 13 12 17
10 Tijs Hollander GAC Hilversum 10 9 8 17
11 Colin Alewijnse av Aalsmeer 7 12 16 19
12 Luca Westen DEM 9 10 17 19
13 Jesse Teijsse Startbaan 18 6 14 20
14 Sam Hermans AV 23 16 14 9 23
15 Emil de Graaf Phanos 14 15 10 24
16 Sibrand Nieuwenhuizen Feniks 11 19 21 30
17 Tibbe Teeuwen GAC Hilversum 19 11 27 30
18 Willem Hammink Phanos 28 17 13 30
19 Bram Braak DEM 15 18 26 33
20 Maxim Elissen Startbaan   20 15 35
21 Luce Wijma GAC Hilversum 20 25 20 40
22 Ivo Sjenitzer AV 23 23 24 18 41
23 Ids Kok Phanos 21 21 22 42
24 Stijn Wilbrink DEM 17 29 34 46
25 Thijs Mulder AV 23 25 23 24 47
26 Friso Koedijk Phanos 26 22   48
27 Daniel Lunsingh Scheurleer Phanos 24 39 25 49
28 Peter Idema AKU 30 32 19 49
29 Aidan Zorgdrager GAC Hilversum 22 28 32 50
30 Jerre Bots GAC Hilversum 32 26 28 54
31 Casper Sollman GAC Hilversum 27 31 30 57
32 Manolo Scheers AV 23 36 45 23 59
33 Splinter van Belle AV 23 33 38 29 62
34 Sem de Gooijer Tempo 38 30 33 63
35 Luuk Zuurmond Phanos 29 36 36 65
36 Kees de Waal AV 23 41 37 31 68
37 Robbin Gunther AKU 27 43 70
38 Sem Amelink Startbaan 43 40 35 75
39 Iggy Kuijl Tempo 37 41 78
40 Jibbe Boonacker DEM 34 45 79
41 Luca Renaud AKU 58 43 37 80
42 Maxx Verhoeven GAC Hilversum 39 42 81
43 Noah Vreede Feniks 50 44 39 83
44 Toon van den Hende GAC Hilversum 40 44 84
45 Lars BŲmer Zuidwal 45 40 85
46 Eelco Korstjens Startbaan 47 39 86
47 Job Alderden av Aalsmeer 44 46 42 86
48 Chris van Dijck Zuidwal 46 48 41 87
49 Alec Jason Timmer Zuidwal 51 48 99
50 Michael Bennet AKU 49 50 99
51 LoÔc Rutte Tempo 57 47 104
Sam van der Aar DEM 16
Zepp Diercks Startbaan 31
Julian Samuels av Aalsmeer 33
Eli Holsheimer AV 23 34
Floris de Leth Phanos 35
Niels Houtkamp av Aalsmeer 35
Bram Verdegaal AV 23 42
Bouwe Boers AV 23 46
Luis Pfeffer AV 23 47
Boris Bax Phanos 48
Fidde van der Nagel Tempo 49
Nathan Schaap Tempo 51
Dex Haen AV 23 52
Alex Faber AKU 53
Poema van den Brink AV 23 54
Tijs van der Veer AKU 55
Benedict Dolmans AV 23 56
Elian van der Knoop AV 23 59
meisjes pup B
1 Janneke de Kemp Feniks 1 1   2
2 Isa Schram DEM 8 4 1 5
3 Sophie van der Schoot GAC Hilversum 2 3 3 5
4 Fanny den Uyl Startbaan 3 5 7 8
5 Sophie Fransen Zuidwal 4 6 5 9
6 Pam de Kruif AV 23 7 8 10 15
7 Belle van der Putten AV 23 9 7   16
8 Floor Bakker Zaanland   14 2 16
9 Noortje Wouters GAC Hilversum   2 14 16
10 Paula Kliphuis GAC Hilversum 12   4 16
11 Fenna Schneider AKU 5 24 13 18
12 Nina Croockewit Phanos   13 8 21
13 Nora van Seventer Phanos 21 10 11 21
14 Esmee Meering AKU 10 12 12 22
15 Lisanne Noman Zuidwal   17 6 23
16 Anouk den Haan AKU 16   15 31
17 Milou van den Berg Startbaan 14 25 18 32
18 Jiska Welp GAC Hilversum 13 22   35
19 Emma Eisenga Tempo 30 15 21 36
20 India Rosemeijer Zaanland 18   19 37
21 Janneke Wattel GAC Hilversum   20 17 37
22 Isis Wilhelm AV 23 19 19 20 38
23 rommy van der zee AV 23 17 21   38
24 Tess Janssen GAC Hilversum 28 31 16 44
25 Iris Mackaaij GAC Hilversum 26 22 48
26 Cecilia Kuipers Phanos 29 24 53
27 Pien van der Molen Tempo 38 16 54
28 Marjolein Schelfhout GAC Hilversum 27 29 56
29 Veronique van Weldam Phanos 26 30 31 56
30 Elin Doorduijn GAC Hilversum 37 34 25 59
31 Liv de Heus GAC Hilversum 32 28 60
32 Sela van Waveren av Monnickendam 40 27 67
33 Julia Janssen Atos 46 41 28 69
34 Kyra Bonte av Monnickendam 33 36 69
35 Lale Berk AV 23 44 44 26 70
36 Daphne Berrevoets Tempo 39 32 71
37 Myrte Kruijthoff Zaanland 50 27 77
38 Shalea Sarucco Feniks 41 37 78
39 Merel Schofield Phanos 45 38 83
40 Elsa Braspenning Zaanland 51 33 84
41 Dinisha Overvliet GAC Hilversum 49 36 85
42 Merit Buijks AKU 48 37 85
43 Marit Roosendaal GAC Hilversum 49 38 87
44 Miko Laureys Atos 55 34 89
45 Fela Proper AV 23 53 51 39 90
46 Sofie Jonker av Monnickendam 56 35 91
47 Teile Schoolland AV 23 52 47 99
48 Nina Evers Zuidwal 54 48 102
Eva Bijl AV 23 6
LoÔs Mateman GAC Hilversum 9
Philine Smeets AAC 9
Indy Enzer AV 23 11
Nienke Feenstra GAC Hilversum 11
Juna van der Waall av Aalsmeer 15
Helene Di Bucchianico Tempo 18
Fransje Buenk AV 23 20
Senna Stokman av Aalsmeer 22
Daphne Sijben GAC Hilversum 23
Nikki Vermaas AAC 23
Rose Bink AV 23 23
Lente Schrijver Phanos 24
Nouhou Barry GAC Hilversum 25
Shalea Sarucco Feniks 29
Nicky Verlaan av Aalsmeer 30
Rixt Witkam AV 23 31
Kajsa Gosewinkel Zaanland 32
Felin de Jong Tempo 33
Pomme van Wees AV 23 34
Doris Berntsen Tempo 35
Tahnee Bijnoe Phanos 35
Evy Berrevoets Tempo 36
Rebecca Tromp Tempo 39
Hannah Nijkamp GAC Hilversum 40
Lidewij Schaap Zuidwal 42
Myrthe Gooijer Zuidwal 42
Amťlie Kooiman GAC Hilversum 43
Sannah Neijssel AV 23 43
Terra van Leeuwen GAC Hilversum 45
Tessa Kalmeijer GAC Hilversum 46
Juliette Steen AV 23 47
Babette van Vliet GAC Hilversum 50
jongens pup A.1
1 Sem Rups van der Linden Atos 1 1 1 2
2 Carlitos Barreto Faust AV 23 2 2   4
3 Jaime Bongaerts GAC Hilversum 4 3 3 6
4 Daniel Winkels av Aalsmeer 3 6 4 7
5 Joris Mens kav Holland 7 9 2 9
6 Luc Clevett Zuidwal 5 7 6 11
7 Monne Sutorius AV 23 8 4   12
8 Diede van Bergen Startbaan 11 8 5 13
9 Finn Rademaker av Aalsmeer 6 12 7 13
10 Thijn Dorrestein GAC Hilversum   5 8 13
11 Jip de Vreugd Suomi 9 10 9 18
12 Julius Meijer Zuidwal 13 14 10 23
13 Fons Borninkhof GAC Hilversum 10 16 14 24
14 Milan Meijs AKU 22 11 13 24
15 Kian Zaal AKU 42 17 12 29
16 Diederik Troost Tempo 17 13   30
17 Isaac Kruger GAC Hilversum 12 20   32
18 Stefan de Waal AKU 16 19 39 35
19 Olivier Brenninkmeijer Atos 15 33 22 37
20 Mees van der Meer GAC Hilversum 21 23 18 39
21 Ismael Kajdouh AAC 25   16 41
22 Leon Heijman Zaanland 30   11 41
23 Teun Kalis AV 23 24 32 17 41
24 Teun van Winkel Atos   15 27 42
25 David Elzinga GAC Hilversum 18 27 25 43
26 Finn Rippen Phanos 14   29 43
27 Lev ter Haar Phanos 31 22 21 43
28 Daan Ranzijn DEM 20 24 37 44
29 Kes Bakker AKU 19 30   49
30 Taeke Verbree AAC 46 26 24 50
31 Gabriel van de Weijer AV 23 49 39 15 54
32 Gijs Gieske Atos   34 20 54
33 Riemer Kerkstra AV 23 23 43 32 55
34 Wouter Westeneng GAC Hilversum 41 29 26 55
35 Berend Hauwert AAC   28 28 56
36 Kaj van Raalte GAC Hilversum 36 21   57
37 Yvo Zwijnenburg Startbaan 39 47 19 58
38 Benjamin Witts AAC   25 35 60
39 Roy Deijkers Zaanland 56 31 31 62
40 Bas Nolsen Tempo 26 51 40 66
41 Casper Ceton Phanos 28   38 66
42 Joep Visser AV 23 40 36 30 66
43 Pibe Baartman Phanos 29 38   67
44 Bram Steenbeek Zuidwal 34 35 42 69
45 Wessel Groenenberg Feniks 35 34 69
46 Mees Munneke GAC Hilversum 37 46 36 73
47 Thymo Otten Feniks 33 48 45 78
48 Vincent Oostermeijer Zaanland 57 23 80
49 Ischa Sachs AV 23 44 41 85
50 Ryan Andela GAC Hilversum 52 33 85
51 Sebastiaan Stassar GAC Hilversum 47 41 88
52 Douwe Raat av Monnickendam 43 55 46 89
53 Ian Kammelar AKU 79 40 51 91
54 Hugo Krans GAC Hilversum 50 61 44 94
55 Joey Marcello Hobrecke AV 23 58 43 101
56 Kik Peters AKU 59 50 52 102
57 Pepijn van Arendonk GAC Hilversum 54 49 67 103
58 Fu Shan Lamers GAC Hilversum 71 52 53 105
59 Isaiah Sweeb Phanos 48 63 60 108
60 Kasper Verheij AV 23 56 55 111
61 Thomas van Luttervelt GAC Hilversum 65 69 47 112
62 Stijn Lustenhouwer Startbaan 69 67 48 115
63 Sepp Vonk Suomi 72 44 116
64 Jasper Boelhouwer AV 23 60 58 118
65 Martijn Bink GAC Hilversum 85 57 61 118
66 Sam Purmer Startbaan 70 49 119
67 Benjamin Vaessen Phanos 63 59 122
68 Florian Overtoom Startbaan 68 54 122
69 joell spier AV 23 61 62 123
70 Taeke Roukema AV 23 77 60 63 123
71 Timon Kriek Zuidwal 81 71 56 127
72 Hidde Vlotman Feniks 64 64 66 128
73 Rik Prager AKU 65 64 129
74 Sven Koolmoes av Haarlem 80 50 130
75 Thomas Snel GAC Hilversum 73 59 132
76 Yuri Oude Brunink AV 23 74 58 132
77 Giovanni Emanuel Feniks 84 76 57 133
78 Job Hoogcarspel Phanos 66 73 139
79 Mees van Leeuwen Feniks 87 72 69 141
80 Merijn Schoonderbeek GAC Hilversum 74 68 142
81 Joris Wijgers Tempo 78 68 146
82 Mitchell Broere Feniks 95 79 71 150
83 Tristan Diterwich GAC Hilversum 90 78 72 150
84 Nathan Tax AV 23 83 70 153
85 Rabie Lasfar AAC 76 77 153
DaniŽl van Brummelen GAC Hilversum 18
Toon Hooijmaijers Phanos 27
Luit van Wees AV 23 32
Tristan de Leeuw Tempo 37
Noah Oling kav Holland 38
Willem Westendorp AV 23 42
Jarno Enthoven av Haarlem 45
Nick Witteveen Tempo 45
Kevin Deenik Zuidwal 51
Igor Wuts Phanos 53
Vasco Overes AKU 53
Pieter Kroeze GAC Hilversum 54
Anwar Lahri AAC 55
Siem Spit Zuidwal 62
Toon Pilet Phanos 62
Jonas Koelewijn Feniks 65
Siebe‑Joost Parmentier Tempo 66
Qing Stirling AV 23 67
Luke van der Beek Tempo 70
Berend van der Putten AV 23 75
Luuk de Ruiter AKU 75
David van Schothorst Startbaan 82
Loris Pesare AAC 86
Keane Raalte Suomi 88
Matteo van der Steen AV 23 89
ben verhoeven AV 23 91
Ryan Wals Suomi 92
Ingmar Reijers AV 23 93
Rijk Snippe AV 23 94
meisjes pup A.1
1 Asraar Kortokela Zuidwal 1 1 2 2
2 Ella de Bruijne Zuidwal 2   1 3
3 Fien Linssen Zuidwal 18 2 4 6
4 Lianne Wuring GAC Hilversum 3 5 3 6
5 Isabel van den Berg Startbaan 6 4 12 10
6 Jade Linthorst AKU 7 3 19 10
7 Merle Broex AV 23 10 6 5 11
8 Saskia Mens kav Holland 4 13 7 11
9 Charlotte Nicole AV 23 13 8 6 14
10 Roanna Geleijn av Aalsmeer 5 18 10 15
11 Maaike van Kesteren GAC Hilversum 9 10 8 17
12 Marijne Repelaer van Driel Phanos 8 9 11 17
13 Manon Greeve GAC Hilversum 12 7   19
14 Danielle Grijpink Tempo 11 11 9 20
15 Gwen Alewijnse av Aalsmeer 30 16 14 30
16 Tara Zorgdrager GAC Hilversum 17 14 16 30
17 Jasmijn Raes Phanos 16 15 38 31
18 Lois Doornheim GAC Hilversum 27 20 13 33
19 Julie Witteveen av Aalsmeer 34 22 15 37
20 Ilse Calis Zuidwal 14 35 24 38
21 Aimee Abel Feniks 24 21 18 39
22 Donna Morauw Waterland 23 17 27 40
23 Fenna van Gulik Tempo   12 29 41
24 Avalon Volkstedt Startbaan 15 27   42
25 Rana Uzun Zaanland 25 18   43
26 Mirre van Seventer Phanos 21 23 34 44
27 Nikola Christoffels AV 23 20 25 40 45
28 Lucca Vos GAC Hilversum 26 24 23 47
29 Sofia Errachidi AAC   30 17 47
30 Jet Commandeur DEM 33 19 31 50
31 Gijs van der Wild Feniks   31 20 51
32 April Tempel AV 23 32   21 53
33 Mette Lakeman AAC 49 26 30 56
34 Arwen Buffing Startbaan 22 38 36 58
35 Pien Bakker Zaanland 34 25 59
36 Isabel Fennebeumer GAC Hilversum 32 28 60
37 Marit Jansma GAC Hilversum 28 32 60
38 Tamara Mollenbrok Startbaan 28 39 37 65
39 Mara Bouma Phanos 29 43 72
40 ZoŽ Vos GAC Hilversum 52 46 26 72
41 Nathalie Hofstee AKU 36 42 78
42 Anna Bosch Tempo 37 42 79
43 Marjolein Padt GAC Hilversum 46 33 79
44 Celine Visser av Monnickendam 39 47 41 80
45 Roos Kanters GAC Hilversum 51 43 39 82
46 Roos Langman Phanos 54 41 43 84
47 Lianne Dinkelaar AV 23 35 52 87
48 Emma Bos Tempo 44 44 88
49 Jayda Essenburg Waterland 53 36 89
50 Adine Welsink AAC 42 53 48 90
51 Carlijn Koster GAC Hilversum 48 50 45 93
52 Sienna Poels GAC Hilversum 48 46 94
53 Carlotta Baan Phanos 50 47 97
54 Marije van der Giesen Suomi 47 51 98
55 Manar Mohammadi AAC 57 55 44 99
56 Maud Raven AV 23 58 54 51 105
57 Merel Burger AAC 55 50 105
58 Naomi Eskes Zuidwal 57 52 109
59 Lisanna Langbroek Waterland 61 58 56 114
60 Emma Arensman Waterland 59 56 115
61 Cato Roest AV 23 63 60 57 117
62 Ayana Heijm av Monnickendam 60 59 119
63 Carlijn de Raadt Zuidwal 61 58 119
noor van weerdenburg AV 23 19
Nina Lodiers AV 23 22
Nena Schuijt DEM 29
Veerle van der Wal AV 23 31
Leonie Smid GAC Hilversum 33
Lucia Groothuis GAC Hilversum 35
Jeanine Gulmans GAC Hilversum 37
Daniella vd Berge AAC 38
Siri Wergius Phanos 40
Sophie Voschezang GAC Hilversum 40
Babette Bakker GAC Hilversum 41
Annabel Stottelaar Atos 43
Iris Belt AV 23 45
Rozemarijn de Bruin GAC Hilversum 45
Luna Vermeiren Tempo 49
Mirna Breberina Phanos 49
Tessa Heijbroek Phanos 54
Aya Vellaman AAC 55
Kris Siebelhoff Phanos 56
jongens pup A.2
1 Anthon Croockewit Phanos 3 1 1 2
2 Job Linssen Zuidwal 1 2 5 3
3 Yohannes Hiensch Phanos 4 4 2 6
4 EyoŽl Hiensch Phanos 8 3 4 7
5 Jeen Hammink Phanos 6 6 3 9
6 Robin Pos GAC Hilversum 2 7   9
7 Alessio Rimedia Atos 5 8 14 13
8 DaniŽl Erbe Gomez Phanos 7 13 6 13
9 Lucas van Schaffelaar AV 23 9 20 8 17
10 Boris Aerts AV 23 11 9 9 18
11 Tobias Boekeloo Tempo 12 14 10 22
12 Abbe Engers AV 23 13 10   23
13 Thomas Fructus AV 23 15   9 24
14 Franklyn Nwanaforo Phanos 14   12 26
15 Sven Tesselaar Suomi   12 15 27
16 Anders Haringsma AV 23 17   11 28
17 Daniel Jansen AV 23 16 17 13 29
18 Jaeden Chalmers Startbaan 10 19   29
19 Kenny Elings Zuidwal 18 11   29
20 Kim Alofsen Startbaan 19 16 16 32
21 Dennis Janssen GAC Hilversum 20 18   38
22 Dani Suparmono GAC Hilversum 25 22 19 41
23 Primo Burgstra AV 23 23 29 18 41
24 Mick Baldew Phanos 33 25 17 42
25 Robin Gooijer Zuidwal 22 21   43
26 Lukas Renaud GAC Hilversum 24 28 20 44
27 Stefano Pusceddu Atos   24 21 45
28 Ezequiel Bolsman Phanos 44 26 22 48
29 Gilles van Arkel AV 23 27 35 23 50
30 Olivier Risseeuw AV 23 29 23   52
31 Jasper Kooter AAC 40 27 26 53
32 Wolf van Strijen AV 23 30 38 27 57
33 Wouter Voorn AKU 34 42 24 58
34 Jesse Elmers Startbaan 26 39 33 59
35 Quintin Janse Tempo 32 31 31 62
36 Tristan van Vlodrop AAC 32 30 62
37 Daan Mulder AV 23 40 25 65
38 Jan Westendorp AV 23 37 28 65
39 Tom Oosterhuis AV 23 36 29 65
40 Mante Ignacio AV 23 38 34 72
41 Tom Benschop GAC Hilversum 39 34 73
42 Jort Lorinc DEM 28 46 48 74
43 Otto Plasmeijer Phanos 42 41 35 76
44 Robin Buijks AKU 45 32 77
45 Dymas Vreede Feniks 35 52 43 78
46 Simon Verhue Tempo 48 33 81
47 Jelmer Kooijman AKU 46 55 38 84
48 Merijn Rober DEM 43 41 84
49 Pepijn Klinkert Startbaan 47 58 40 87
50 Jeppe Mul av Haarlem 54 54 37 91
51 Hidde Koning Atos 49 45 94
52 Rafael Suidhoff GAC Hilversum 51 49 46 95
53 Siebe Pals Feniks 60 53 44 97
54 Lucas van der Haven GAC Hilversum 52 47 99
55 Cornelis van Hoorn AAC 50 50 100
56 Sjoerd Zuijderduin AKU 55 64 47 102
57 Kars Garrelfs Tempo 58 60 45 103
58 Bas van der Laan av Aalsmeer 63 44 107
59 Joshua de Groot Feniks 57 51 108
60 Taufiq Alhassan Feniks 53 56 109
61 Matthijs Robbers Zuidwal 65 62 51 113
62 Ludo Staaks AV 23 67 66 52 118
63 Max Speulman Zuidwal 62 59 121
64 Klaas Dictus Nicolai Tempo 61 65 126
65 Stef Talboo Atos 68 61 129
66 Thijmen de Koning av Haarlem 64 67 131
Zansie Kooper Zaanland 5
Ike Schepers AV 23 15
Harvey Elgood Phanos 21
Colin Bank AV 23 30
Marnix de Vries Phanos 31
Dante Sprengers Suomi 36
Florian Henneman AV 23 36
Jemairo Mac Andrew AV 23 37
Jonas Skolnik Phanos 39
Koen van den Hende GAC Hilversum 41
Diemer van der Wak AV 23 42
Nahom Efrem AV 23 43
Dennis Groeneveld GAC Hilversum 48
Duncan Griffioen Waterland 49
Junior Raalte Suomi 50
Bruno Minana AV 23 56
Morris Smeets Atos 57
Tijn Challa av Haarlem 59
Joep Molenaar Startbaan 63
Florian Blankenstein GAC Hilversum 66
Tjip de Jong Tempo 68
Gijs van Hulten Tempo 69
RoŽll Freesen Tempo 70
meisjes pup A.2
1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum 1 1 1 2
2 Miro Vlasman Phanos 2 2 2 4
3 Josephine Jense Phanos 3 4 3 6
4 Danique Schram DEM 8 3 4 7
5 Anouk Kempkes AAC 4 5 12 9
6 Maria Kuipers Phanos 5 10 7 12
7 Samantha Westerweel GAC Hilversum 6 17 6 12
8 Emma Eggenkamp Startbaan 9 9 5 14
9 Selena Morauw Waterland 7 7 13 14
10 Michelle Jansen Feniks 10   8 18
11 Zoe Lammertink DEM 12 11 11 22
12 Hilke van Dongen Zuidwal 14 14 10 24
13 Amťlie de Wit AV 23 11 15 15 26
14 Isabella Oudkerk Pool Zuidwal 21 6 20 26
15 Jona Kuijt AV 23 15 12   27
16 Melissa Steenbakker Atos 20 13 14 27
17 Antonia Benevento Phanos   21 9 30
18 Puk Terpstra Tempo 13 18 18 31
19 Mali Onyeike AV 23 16 16 17 32
20 Faye Traube AAC 34 19 16 35
21 Lydia Kloos Tempo 17 20 19 36
22 Meike Bakker GAC Hilversum 18 22   40
23 Charlie Verbeek Phanos 22 30 22 44
24 Karlijn de Waart av Monnickendam 54 23 25 48
25 Lara Vens AAC 23   26 49
26 Rikkie Bosman GAC Hilversum 37 25 24 49
27 Mare BŲdecker Phanos   24 27 51
28 Esther Klok Phanos 31   21 52
29 Dalila Akhath Zuidwal 26 36 30 56
30 Masja Wilders GAC Hilversum 29 27 35 56
31 Nathalie Sloof GAC Hilversum 30 28 58
32 Lotte vd Zwaag AKU 27 33 34 60
33 Renee de Hon AAC 35 32 29 61
34 Lieke Gooijer Zuidwal 28 35 63
35 Iris Grit AV 23 33 34 31 64
36 Frederique van Dijk GAC Hilversum 39 29 45 68
37 Silke Hoedemaeker Zaanland 48 42 28 70
38 Julia van Lil AV 23 42 39 32 71
39 Sophie Brouwer GAC Hilversum 51 41 33 74
40 Anne Kooijman AKU 41 43 38 79
41 Aida Jonson AV 23 44 38 82
42 Evy Spanjer AKU 46 36 82
43 Hassanatou Barry GAC Hilversum 47 37 84
44 Mayke Heijnen Zuidwal 53 50 39 89
45 Siena May Zaanland 49 51 40 89
46 Sigrid Gerritse Zuidwal 40 49 89
47 Elisa van der Linden GAC Hilversum 57 48 42 90
48 Gwenn Romkes Zaanland 55 53 37 90
49 Suus Wiemer Tempo 50 47 97
50 Marit van der Vliet GAC Hilversum 56 43 99
51 Mila van Schie GAC Hilversum 66 58 41 99
52 Isa den Boer Waterland 60 46 106
53 Danique Leeflang Zuidwal 68 63 47 110
54 Julia Willenborg Zuidwal 61 56 117
55 Lonneke Rekelhof AKU 58 59 117
56 Manon Posthumus Zuidwal 63 57 120
Fee Eising Waterland 8
Bente van Lindert AV 23 19
Eva Lucassen Startbaan 23
Esmťe Roelants Phanos 24
Krisje van Dongen Phanos 25
Daphne Groenewold Tempo 26
Mare Lei GAC Hilversum 31
Carlijn Breure Phanos 32
Lovis Hutter AV 23 36
Felicia Giliad Startbaan 38
Noor Paardekooper Tempo 40
Mara Mostert AV 23 43
Julie van Veelen Tempo 44
Nora Boughaba AAC 44
Leonie Verbeeck Tempo 45
Lucie Moraal Feniks 45
Madelon van Eck Startbaan 46
Marloes Buijs Startbaan 52
MILLAN DE JONG AV 23 52
Minke Blees GAC Hilversum 54
Nadya Hehenkamp Tempo 55
Mayte Laurens Hinojosa AV 23 59
Karlijn Majoor AV 23 60
Liva Huisman Tempo 61
Imke Schaap Zuidwal 62
Tara Sannes AV 23 62
Phoenix Stutterheim Phanos 64
Livia van Nieuwkerk AV 23 65
Tessa Heijbroek Phanos 67

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 15.02.2015