Cross competitie 2013-2014
Regio's 1-2-3-4-5
Poule Midden



Individueel klassement na 3 wedstrijden

Dit zijn voorlopige standen, en alleen gepubliceerd voor controle door de verenigingen
Er kunnen dan ook geen rechten aan ontleed worden


nov jan feb totaal
Jongens jun A .
1 Sten Stoltenborg av Haarlemmermeer 1 1 2
2 Sjoerd Heemskerk AKU 2 2 1 3
3 Jordin Bijstra Zuidwal 3 2 5
4 Tobias Zijderveld Zuidwal 3 4 3 6
5 Luuk van der Wal Zuidwal 5 5 10
6 Arnold Berghuizen Atos 7 4 11
7 Pim v Reijen Zaanland 5 8 13
8 Jasper Bekema Startbaan 7 8 7 14
9 Nick van der Heide AV 23 8 10 18
Joshua Record AV 23 4
Arian Kamphuis Startbaan 6
Lennart de Looze Startbaan 6
Steinor Laenen AV 23 6
Yoram de Boer GAC 9
Jongens jun B
     Corne Timmer av Aalsmeer 1 1 1 2
2 Marius Messemaker GAC 2 2 2 4
3 Constant Huiszoon Tempo 3 3 6
4 Tiemen van Stempvoort Suomi 3 4 4 7
5 Robin Schutter Suomi 5 8 6 11
6 Jelte ter Braake GAC 7 5 12
7 Levi Engels AV 23 6 6 12
8 Marco Ruijs GAC 4 9 9 13
9 Thomas van der Heijde Tempo 5 8 13
10 Rafael Gridelli Phanos 8 10 7 http://uitslagen.nl/css/div.gif
15
11 Jorik Slob GAC 9 15 10 19
12 Basile Wieser Phanos 10 11 14 21
13 Mick Onrust Zaanland 7 17 24
14 Tim van der Heide AV 23 15 12 13 25
15 Felix Burgers Phanos 11 17 28
16 Frank Sluyter GAC 13 19 16 29
17 Sietse van der Pal Zaanland 18 18 11 29
18 Wouter Grolman AV 23 14 15 29
19 Thijs Heemskerk AKU 14 16 21 30
20 Thomas Romagnoli  GAC 20 12 32
21 Bram van der Jagt AV 23 12 22 34
22 Jason Komen AV Haarlem 16 21 19 35
23 Hans Ligtenberg Startbaan 23 25 20 43
24 Josh Carver Zuidwal 21 27 48
25 Lennart Bax Zuidwal 24 24 48
26 Thomas Boers Startbaan 26 26 52
Steinar Laenen AV 23 13
Anton Snellen Startbaan 17
Koen Donatz Zuidwal 18
Floris Aarts AV 23 19
Julian Record AV 23 20
Richard Klaaysen Zuidwal 22
Vincent vlek AV 23 22
Julien Maas GAC 23
Lennart Bax AV 23 25
Meisjes jun A
1 Femke van der Pal Zaanland 1 1 1 2
2 Kim Hittinger AKU 2 2 4
3 Lotte van Elst Waterland 2 3 5
4 Giulia Kuhn Phanos 3 5 4 7
5 Iselin Keune AKU 4 4 3 7
6 Margaux Jonkers AV 23 8 6 5 11
Gemma van der Voort GAC 5
Mathilde Bakker AV 23 6
Eva van Ee av Aalsmeer 7
Meisjes jun B
1 Evelien Hooijman AKU 1 1 2
2 Kim Traas av Haarlemmermeer 2 2 4
3 Jeske van der Pal Zaanland 3 3 1 4
4 Hanna Knotnerus Feniks 4 4 8
5 Lena Grobusch GAC 5 5 3 8
6 Leonie Grob GAC 6 2 8
7 Maartje van der Werff Zuidwal 7 9 16
8 Eline de Jong Zuidwal 10 10 20
9 Sanne Veldhuizen Zuidwal 9 11 20
Lian Vermue AKU 6
Maartje van Asselt Suomi 7
Justine Zwier AV 23 8
Veerle Eijsbroek Suomi 8
Anne Ruijter AKU 11
http://uitslagen.nl/css/div.gif
Lisanne van Oosterhout AKU 12
jongens jun C
1 Bram Anderiessen AKU 1 1 2
2 Loek Janmaat AKU 2 2 1 3
3 Minne Los Waterland 3 2 5
4 Davy Heijsteeg av Aalsmeer 15 5 3 8
5 Thijs Knecht GAC 3 6 5 8
6 Joost ten Barge GAC 4 7 11
7 Mike van Dijk av Haarlem 5 10 7 12
8 Simon Richards Zaanland 12 9 4 13
9 Tijmen Schouws Phanos 6 13 8 14
10 Tsega Kifle AV 23 8 6 14
11 Jeroen Zijderveld Zuidwal 7 12 15 19
12 David Maarleveld Phanos 9 14 12 21
13 Matthijs Jansma GAC 10 16 13 23
14 Youp Hafkamp AKU 13 11 14 24
15 Boudewijn Welkzijn Phanos 17 15 10 25
16 Leon Huiszoon Tempo 17 9 26
17 Koen de Rooy Startbaan 16 18 11 27
18 Job van den End Tempo 11 20 31
19 Thijs Anderiessen AKU 14 20 34
20 Nick Ramdjanamsingh av Aalsmeer 19 26 17 36
21 Laurens van Loenen GAC 21 27 16 37
22 Sebastian Jansen AV 23 20 19 19 38
23 Jeroen Hekkelman Phanos 18 23 41
24 Sam Houdijk AKU 24 18 42
25 Stein Overtoom Startbaan 22 21 21 42
26 Bram van Eijk AKU 24 28 22 46
27 Reinier Hooijman AKU 23 29 25 48
28 Jasper de Hon AAC 27 34 23 50
29 Rens Groot Startbaan 26 32 24 50
30 Sil Puijk Zuidwal 32 25 26 51
31 Anton Hilhorst Zuidwal 31 33 27 58
32 Marco Schutter av Haarlem 30 31 29 59
33 Tim Zandee AKU 29 30 35 59
34 Achraf Mohammadi AAC 34 36 30 64
35 Joost Kasper Tempo 35 32 67
36 Melle Ast AV 23 33 39 36 69
37 Paolo Pantano AAC 38 40 33 71
38 Vos Arends AV 23 36 41 37 73
39 Koen Kroep Suomi 40 37 38 75
40 Martijn de Boer GAC 41 43 39 80
41 Bram Slootbeek Tempo 42 42 40 82
42 Ian Gerritse Zuidwal 44 42 86
Justin Balm Suomi 4
Joep Borninkhof GAC 8
Zenno de Boer GAC 22
Storr Hoek AKU 25
Gianni Gemin Feniks 28
sammie van egmond AV 23 28
Friso Lohman Tempo 31
Abderahman Hajoui AAC 34
Jochem Heinen AKU 35
Ewan Engelman Zuidwal 37
Ivar Nijhof AKU 38
Erlend Keune AKU 39
Guus Pronk AV 23 41
Joris Albers AKU 43
Lennart De Boer AV 23 44
Friso Rip AKU 45
OLE VAN STAM av Monnickendam 46
meisjes jun C
1 Merel van der Marel av Haarlemmermeer 1 1 2
2 Emma Kok Phanos 2 2 1 3
3 Lotte Pröpper Phanos 3 3 3 6
4 Mariska Poel DEM 6 4 2 6
5 Noa Hoondert AV 23 4 5 9
6 Eden Göbbels GAC 5 7 5 10
7 Julia van Delft GAC 6 4 10
8 Fien van Berkel Waterland 7 6 13
9 Amina Schellekens Phanos 8 10 8 16
10 Eline Verweij Startbaan 11 13 7 18
11 Anja Bekema GAC 9 11 20
12 Wieke van Kaam GAC 11 9 20
13 Isabel Hooijman AKU 14 9 12 21
14 Floortje Geelen GAC 12 14 10 22
15 Sandrine Wieser Phanos 15 19 14 29
16 Luna Scheffer GAC 17 13 30
17 Sophia van Lil AV 23 16 16 32
18 Maaike Verstege GAC 13 20 33
19 Nienke Veldhuizen Zuidwal 17 18 35
20 Leonie Lake Tempo 18 22 18 36
21 Cézanne Penders Phanos 24 15 39
22 Kirsten Heemskerk AKU 21 23 21 42
23 Yaelle Besten Startbaan 25 17 42
24 Iris Komen av Haarlem 23 27 22 45
25 Isabella Buijs Startbaan 26 19 45
26 Carlijn Kenter AKU 24 25 49
27 Sophie van Veen GAC 31 23 54
28 Inger van Dok av Aalsmeer 8
Rachel Sarsini Oyo AV 23 10
Yanika Einholz kav Holland 12
Fay Blank GAC 15
Kim de Lange Suomi 16
Zita Maring AV 23 19
20 Inge van Dijk AAC 20
Mariëlle Hooijman AKU 20
Hazel van Berkel Waterland 21
marith sluijter Tempo 22
24 Skyler Reynolds GAC 24
Roos de Keizer Tempo 28
Rosanne van Ee GAC 29
Marieke de Vor GAC 30
Jongens jun D2
1 Bas van Walstijn av Haarlem 1 1 2
2 Shai Walhain AV 23 4 2 1 3
3 Jelle Idzenga Zuidwal 3 2 5
4 Quinten Maring AV 23 10 3 4 7
5 Julian Krijnen Zuidwal 2 6 8
6 Wester Zaal Phanos 7 5 3 8
7 Gregory 't Hoen av Aalsmeer 5 4 7 9
8 Thimo Henraat Feniks 12 7 6 13
9 Dylan Langeveld DEM 8 8 16
10 Jamal ter Steeg Feniks 11 13 5 16
11 Justin Heijsteeg av Aalsmeer 9 9 8 17
12 David Kruger GAC 10 9 19
13 Max Duys Zuidwal 14 12 10 22
14 Tommy-boy Kulkens Tempo 13 11 12 23
15 Sjoerd Polder AKU 16 14 11 25
16 Lars Mol GAC 15 14 29
17 Olaf Vreeman AV 23 15 15 30
18 Eric Wolfrat GAC 17 17 17 34
19 Dennis van Kampen Feniks 20 16 36
20 Jan Zuidema Feniks 19 23 18 37
21 Luuk Speulman Zuidwal 18 19 37
22 Jeroen van Maasakker Startbaan 19 20 39
23 Marijn Houdijk AKU 22 18 40
24 Matteo Bos Zuidwal 21 22 43
25 Rutger Vincken Tempo 20 24 23 43
26 Tim Buskens GAC 23 22 45
Daan Woldring AV 23 6
Aldo Pantano AAC 13
Simon Klappe AKU 16
Gijs Calis Zuidwal 21
Roemer van Wijk GAC 21
Jesse Robijn  Waterland 24
Nick Alders DEM 25
Thomas Duijm AV 23 26
Jongens jun D1
1 Benjamin van Altena Phanos 1 1 1 2
2 Luco van Bergen Startbaan 2 2 4 4
3 Tobias van Ee GAC 3 4 2 5
4 Luc Blank GAC 6 5 3 8
5 Jelani James Feniks 4 6 10
6 Jelle Schaap DEM 9 3 12
7 Koen Duikersloot GAC 8 12 5 13
8 Stijn Laamers Waterland 13 8 8 16
9 Ckai de Bruijne Zuidwal 16 9 9 18
10 Hamza Hammoudi av Haarlem 11 7 16 18
11 Aled Elings Zuidwal 14 6 20
12 Christopher van Altena Phanos 15 10 10 20
13 Dylan Cordes av Aalsmeer 10 11 12 21
14 Tobias Moes Tempo 16 7 23
15 Tristan de Vré Phanos 12 11 23
16 Hesse Göbbels GAC 30 17 13 30
17 Jelle Kriek Zuidwal 13 17 30
18 Boaz Hoes Tempo 17 15 24 32
19 Rogier Coopmans Tempo 7 26 33
20 Thijmen Hakenkruger GAC 21 14 35
21 Ichiro Misumi Phanos 20 18 38
22 Jasper van Kesteren GAC 19 29 22 41
23 Milan Hovenier AV 23 22 19 41
24 Rens Kannegieter AV 23 21 20 41
25 Robbie Ruijfrok Feniks 18 25 43
26 Menno Heijdra Tempo 23 21 44
27 Vincent Decraene GAC 23 22 25 45
28 Anders Hoek AKU 28 20 48
29 Lars Beekman AAC 29 28 57
30 Tijmen Schevers Tempo 27 30 57
31 Lucas Knecht GAC 25 33 58
32 Denilson Wijngaarde AV 23 32 31 63
33 Olav Knip Tempo 37 33 30 63
34 Max Scheltus AKU 36 31 67
35 Jesse Sanders AKU 33 37 36 69
36 Kick van Eijk AKU 38 34 35 69
37 Niels de Boer GAC 32 40 37 69
38 Sten den Hartog Suomi 40 35 34 69
39 Rob Dankers GAC 34 36 38 70
40 Roald Nieuwenhuis AKU 41 38 39 77
41 Jesse Minnema GAC 39 40 79
42 Jesse van Gameren GAC 43 39 41 80
Olivier Voschezang GAC 5
Lucas Breuker AV 23 14
Sirito Mathijssen AAC 15
Piet van Vuuren DEM 18
Ruben Boers AV 23 19
Rafy Khazraoui AAC 23
Freek van der Meer AV 23 24
Maurits de Groot GAC 24
Lennert de Groot GAC 26
Mike Vreeken AV 23 26
Stijn Visser GAC 27
Tom Fontani GAC 27
Peter Plas Suomi 28
Romulus Heuzeveldt Tempo 29
Bob Voorneveld GAC 31
Julius Appel GAC 32
Ilja Gogolenko AKU 35
Harm Gerritse Zuidwal 41
Ruben vd Schaaf Tempo 42
meisjes jun D.2
Otte Wienese GAC 1 1 2
1 Maxime Frenkel AV 23 1 3 2 3
2 Iris Klok Phanos 4 2 3 5
3 Isabelle de Groot Tempo 2 5 4 6
4 Nina Vens AAC 3 4 7
5 Rosa Westra AAC 5 7 12 12
6 Rosan de Bie GAC 6 6 12
7 Joy de Bruijne Zuidwal 8 11 5 13
8 Lieke Blommestein Tempo 10 8 9 17
9 Naomi Doves Zuidwal 13 10 7 17
10 Puck Smitz AV 23 14 9 8 17
11 Megan de Ruiter Startbaan 7 16 13 20
12 Meike Hartog Zaanland 11 12 10 21
13 Inge Slootbeek Tempo 12 14 11 23
14 Tess Lemette Zuidwal 15 13 28
15 Sietske Wiemer Tempo 18 17 35
Marie Visser Startbaan 6
Lara Cramer van den Boogaart Startbaan 9
Sietske Koolhof Tempo 15
Natascha van Beek AKU 16
Daniek Visser GAC 17
Frederique Buijs Startbaan 18
Sofie Albers AKU 19
meisjes jun D.1
1 Naomi Verhoef av Aalsmeer 1 1 1 2
2 Rachel Aarsen av Aalsmeer 2 2 4
3 Nienke van Dok av Aalsmeer 3 3 6
4 Margriet Hilhorst Zuidwal 4 6 3 7
5 Pien Scheer GAC 5 5 2 7
6 Jolente Bleijs GAC 9 4 4 8
7 Paulien Idema AKU 7 10 5 12
8 Hannah van Harmelen Phanos 7 6 13
9 Ilse Hengeveld GAC 14 11 8 19
10 Nikki van Herwaarden Phanos 11 9 10 19
11 Mette Oosterink GAC 13 7 20
12 Machteld Hammink Phanos 8 14 22
13 Maxime Voogt Tempo 10 15 14 24
14 Julia Cramer van den Boogaart Startbaan 16 9 25
15 Milou Mijnhout GAC 12 17 15 27
16 Noëly Baan Phanos 16 18 13 29
17 Micky Bek av Aalsmeer 20 12 18 30
18 Madeleine Hooijmaijers Phanos 17 16 33
19 Alessandra Viola GAC 22 12 34
20 Merle Willenborg Zuidwal 13 21 34
21 Isa van Vliet GAC 18 17 35
22 Aerin Gaston AV 23 29 23 19 42
23 Charon Lak Zaanland 30 24 24 48
24 Marinka Heijn av Monnickendam 26 31 22 48
25 Ella Cramer van den Boogaart Startbaan 32 28 21 49
26 Sterre Renner GAC 25 25 50
27 Camilla Titterton GAC 26 25 51
28 Esther Pronk av Monnickendam 28 33 23 51
29 Merel Kanters GAC 33 32 26 58
30 Misha Oberski Phanos 31 30 61
31 Ilse Boon AAC 35 34 28 62
32 Renee Zwijnenburg Startbaan 34 40 32 66
33 Jet Saadat AKU 38 38 30 68
34 Noella Akkari AKU 37 31 68
35 Rachel Kruis AKU 41 27 68
36 Esther Schut AKU 39 36 75
37 Bodil Vreugdenhil Phanos 37 39 76
38 Veerle van Dijke AV 23 42 35 77
39 Sanne Gerritse AKU 45 41 86
Madelein Nuis AAC 6
Eline Dalderop Tempo 8
Donna Hijkoop Tempo 11
Babet Tabak GAC 15
Ezinwa Geoffrey Atos 19
Lois de la Mar AV 23 19
Ella Keijser GAC 20
Mette Elgersma av Haarlem 20
Denise Overweel AV 23 21
Lilian Tabak GAC 22
Luka van Hest GAC 23
Samira Ibrahim Feniks 24
Am lie Zoetemeyer GAC 27
Xanthe Buruma GAC 27
Dana Dullemond AV 23 29
Mella Scheffer GAC 29
Laura ten Brake Startbaan 33
tess van onna AV 23 36
Mara Belt AV 23 40
Fionnah Kerr AV 23 43
Sam Bisschop Zuidwal 44
jongens pup C
1 Florian Vriezen GAC 1 1 1 2
2 Ryan van de Pavert Phanos 2 2 4
3 Mick van Schaffelaar AV 23 4 4 8
4 Willem de Groot GAC 3 7 10
5 Sam Collingham av Haarlem 10 3 13
6 Luce Wijma GAC 8 6 14
7 Sibrand Nieuwenhuizen Feniks 5 9 9 14
8 Sam Hermans AV 23 9 14 8 17
9 Willem Hammink Phanos 6 11 17
10 Ids Kok Phanos 3 15 18 18
11 Colin Alewijnse av Aalsmeer 8 13 12 20
12 Jesse Teijsse Startbaan 7 13 20
13 Maxim Elissen Startbaan 17 5 22
14 Jay Kriek Tempo 6 17 23
15 Tibbe Teeuwen GAC 12 14 26
16 Marnix Molenaar AV 23 7 http://uitslagen.nl/css/div.gif
20
27
17 Peter Idema AKU 12 16 16 28
18 Bram Braak DEM 20 10 30
19 Tom Stevens AKU 10 21 23 31
20 Stijn Wilbrink DEM 19 15 34
21 Sam van der Aar DEM 5 34 39
22 Sem Amelink Startbaan 13 27 26 39
23 Noah Vreede Feniks 11 30 31 41
24 Timo Stemfoort GAC 18 25 43
25 Niels Houtkamp av Aalsmeer 25 19 44
26 Luca Westen DEM 23 24 47
27 Robbin Gunther AKU 16 32 48
28 Job Alderden av Aalsmeer 19 30 49
29 Casper Sollman GAC 17 34 33 50
30 Abel Vroon GAC 15 37 39 52
31 Devon Schwenke GAC 26 27 53
32 Sem de Gooijer Tempo 24 32 56
33 Jerre Bots GAC 31 29 60
34 Thom Reilink Zuidwal 22 38 60
35 Boris Bax Phanos 29 37 66
36 Henrik van den Akker AAC 28 40 68
37 Gilles Franzen GAC 36 42 78
38 Tyrone Lak Zaanland 37 41 78
Daan Eggenkamp Startbaan 2
Mick van Schaffelaar AV 23 4
Noah Kerkhoff AV 23 11
Ivo Sjenitzer AV 23 14
Giovanni Tiamo v Herwaarden Zuidwal 18
Tijs Hollander GAC 21
Samuel Weldegebriel Feniks 22
Alec Jason Timmer Zuidwal 28
Maxx Verhoeven GAC 33
Luc van der Sar GAC 35
Marijn Klappe AKU 35
Toon van den Hende GAC 36
meisjes pup C
1 Janneke de Kemp Feniks 1 1 1 2
2 Jiske Terpstra Tempo 2 2 2 4
3 Isa Schram DEM 3 9 3 6
4 Paula Kliphuis GAC 9 3 4 7
5 Fanny den Uyl Startbaan 4 6 6 10
6 Milou van den Berg Startbaan 5 7 14 12
7 Nora van Seventer Phanos 7 5 10 12
8 Sophie Fransen Zuidwal 8 5 13
9 Sophie van der Schoot GAC 6 10 7 13
10 Cato Crommelin AV 23 10 8 13 18
11 Nienke Feenstra GAC 14 4 18
12 Jiska Welp GAC 11 8 19
13 Fenna Schneider AKU 13 12 11 23
14 Mingxia Oppers GAC 11 12 23
15 Filia Kaffatos AKU 15 13 28
16 Zoe Couwenberg Waterland 16 14 15 29
17 Amber Galla GAC 28 15 20 35
18 Kyra Bonte av Monnickendam 20 23 16 36
19 Marjolein Schelfhout GAC 24 17 19 36
20 Daphne Berrevoets Tempo 20 17 37
21 Veronique van Weldam Phanos 21 16 28 37
22 Evy Berrevoets Tempo 22 18 40
23 Lianne van Room GAC 22 18 24 40
24 Jade Wuurman av Aalsmeer 25 19 25 44
25 Julia Janssen Atos 19 25 32 44
26 Elin Doorduijn GAC 27 21 26 47
27 Nouhou Barry GAC 26 27 21 47
28 Sela van Waveren av Monnickendam 29 24 23 47
29 Cecilia Kuipers Phanos 23 29 52
30 Sofie Jonker av Monnickendam 26 33 59
31 Marit Roosendaal GAC 30 31 35 61
32 Merit Buijks AKU 33 30 37 63
33 Terra van Leeuwen GAC 29 36 65
Lisanne Noman Zuidwal 9
Belle van der Putten AV 23 12
Isis Wilhelm AV 23 17
Naomi van Berkel AKU 18
Rose Bink AV 23 22
Emma Eisenga Tempo 27
Anna vd Minkelis DEM 28
Felin de Jong Tempo 30
Am lie Kooiman GAC 31
Nicky Verlaan av Aalsmeer 31
Aiméé Coumans AKU 32
Liv de Heus GAC 34
jongens pup B
1 Jaime Bongaerts GAC 1 1 2 2
2 Sven Muurling av Aalsmeer 2 4 1 3
3 Monne Sutorius AV 23 4 3 3 6
4 Luc Clevett Zuidwal 5 2 5 7
5 Mattis Hilgeman Zuidwal 3 8 4 7
6 Diede van Bergen Startbaan 7 5 6 11
7 Thijn Dorrestein GAC 6 6 7 12
8 Daniel van Brummelen GAC 10 7 8 15
9 Maurick Weijs AKU 8 9 11 17
10 Xavier Schröder AAC 12 10 9 19
11 Mees van der Meer GAC 11 10 21
12 Luuk Haarman AKU 13 12 12 24
13 Milan Meijs AKU 11 15 18 26
14 Teun van Winkel Atos 16 20 13 29
15 Stefan de Waal AKU 15 16 15 30
16 David Elzinga GAC 17 24 14 31
17 David Paas AV 23 23 13 36
18 Ryan Andela GAC 21 16 37
19 Yvo Zwijnenburg Startbaan 19 18 23 37
20 Felix Reuvekamp AKU 35 19 19 38
21 Finn Rippen Phanos 14 24 38
22 Bas Nolsen Tempo 18 23 21 39
23 Kaj van Raalte GAC 22 17 26 39
24 Taeke Verbree AAC 25 40 20 45
25 Vasco Overes AKU 14 44 31 45
26 Daan Ranzijn DEM 24 32 22 46
27 Toon Hooijmaijers Phanos 20 27 47
28 Bram Steenbeek Zuidwal 36 31 25 56
29 Daan van Leeuwen AV 23 27 42 30 57
30 Mick Tiemessen AKU 29 28 57
31 Riemer Kerkstra AV 23 30 29 59
32 Berend Houwert AAC 43 17 60
33 Hugo Krans GAC 31 29 43 60
34 Kees Theunissen AV 23 28 33 61
35 Aylan Sultany Taied Feniks 30 35 41 65
36 Casper Paets GAC 45 28 37 65
37 Kik Peters AKU 53 36 33 69
38 Florian Overtoom Startbaan 34 39 38 72
39 Jurre Fonck Suomi 37 40 77
40 Darec Dernison AKU 40 39 79
41 Ekene Geoffrey Atos 32 47 79
42 Ian Kammelar AKU 50 48 32 80
43 Sepp Vonk Suomi 49 34 83
44 Taeke Roukema AV 23 38 46 47 84
45 Pepijn Vlotman Feniks 48 38 53 86
46 Brent Faase Zuidwal 43 46 89
47 Martijn Bink GAC 39 52 50 89
48 Jasper Boelhouwer AV 23 44 50 94
49 Ley Kok AKU 46 48 94
50 Stefan Severijnen AAC 45 49 94
51 Timon Kriek Zuidwal 51 56 45 96
52 Pepijn van Arendonk GAC 42 57 99
53 Fu Shan Lamers GAC 49 55 52 101
54 Thomas Snel GAC 47 54 101
55 Mees van Leeuwen Feniks 54 51 56 105
56 Merijn Schoonderbeek GAC 53 55 108
57 Luke van der Beek Tempo 55 54 109
Morris Marcus DEM 9
Pietro Battifoglia Phanos 21
Jip de Vreugd Suomi 22
Julius Meijer Zuidwal 25
Korbin Sharp Tempo 26
Siem Spit Zuidwal 26
Sven Koolmoes av Haarlem 27
Berend Van der Putten AV 23 33
Aiden Richard AKU 34
Koolmoes Sven av Haarlem 35
Thymo Otten Feniks 36
Melgio Nortan AV 23 37
Mees Munneke GAC 41
Sam Purmer Startbaan 41
DANIEL COPPER av Monnickendam 42
Joris Wijgers Tempo 44
Yannick van den Akker Zuidwal 51
Joell Spier AV 23 52
Jeremy Zijdel GAC 56
meisjes pup B
1 Lianne Wuring GAC 2 1 1 2
2 Ella de Bruijne Zuidwal 3 2 2 4
3 Roanna Gelein av Aalsmeer 4 3 3 6
4 Donna Morauw Waterland 5 5 6 10
5 Manon Greeve GAC 8 4 7 11
6 Gwen Alewijnse av Aalsmeer 13 7 5 12
7 Lois Doornheim GAC 11 10 4 14
8 Maaike van Kesteren GAC 6 8 14
9 Isabel van den Berg Startbaan 7 8 14 15
10 Jet Commandeur DEM 8 11 19 19
11 Arwen Buffing Startbaan 9 11 20
12 Julie Witteveen av Aalsmeer 14 12 9 21
13 Jeanine Gulmans GAC 6 16 22
14 Ilse Calis Zuidwal 10 14 18 24
15 Fien Linssen Zuidwal 12 13 25
16 Nikola Christoffels AV 23 17 15 10 25
17 Avalon Volkstedt Startbaan 15 16 12 27
18 Lucca Vos GAC 19 18 20 37
19 Zo Vos GAC 18 26 21 39
20 Fenna van Gulik Tempo 21 19 40
21 Gijs van der Wild Feniks 24 17 41
22 Mirre van Seventer Phanos 29 13 42
23 Rana Uzun Zaanland 20 29 23 43
24 Lianne Dinkelaar AV 23 17 27 44
25 Lois Wielage AKU 25 20 34 45
26 Nathalie Hofstee AKU 23 23 22 45
27 Anne Taatske Palenstijn DEM 22 25 47
28 Celine Visser av Monnickendam 29 21 31 50
29 Roos Kanters GAC 28 30 24 52
30 Jayda Essenburg Waterland 27 33 28 55
31 Dominique Barens Suomi 24 34 32 56
32 Emma Arensman Waterland 30 27 29 56
33 Sophie Voschezang GAC 26 31 41 57
34 Arwen Tieman Suomi 28 33 61
35 Leonie Smid GAC 25 38 63
36 Isabel Fennebeumer GAC 32 35 40 67
37 Marit Jansma GAC 36 32 68
38 Marjolein Padt GAC 33 37 35 68
39 Manar Mohammadi AAC 35 36 42 71
40 Carlijn Koster GAC 38 36 74
41 Naomi Eskes Zuidwal 37 40 77
42 Lizanna Langbroek Waterland 39 39 45 78
43 Mara van der Pol AV 23 42 38 43 80
44 Ayana Heijm av Monnickendam 40 42 46 82
45 Carlijn de Raadt Zuidwal 45 41 86
46 Anna Schuurman AKU 43 47 90
Asraar Kortokela Zuidwal 1
JITTE SCHUITEMAKER av Monnickendam 15
Zoë Vonsee AKU 16
Sigrid Mur GAC 22
Adine Welsink AAC 26
Carlotta Baan Phanos 30
Marie Kooiman GAC 31
Noga Limper Phanos 34
Roos Langman Phanos 37
Sienna Poels GAC 39
Tamaya Kostovic AV 23 41
Tessa Veldhuis DEM 43
Esmeralda vd Berg DEM 44
Lucia Groothuis GAC 44
Esmée Hoogeveen AKU 46
jongens pup A.1
1 Jeen Hammink Phanos 1 1 3 2
2 Eyoel Hiensch Phanos 4 2 1 3
3 Job Linssen Zuidwal 2 5 2 4
4 Yohannes Hiensch Phanos 3 3 4 6
5 Kenny Elings Zuidwal 5 8 7 12
6 Robin Pos GAC 11 6 6 12
7 Alessio Rimedia Atos 12 9 5 14
8 Dennis Schaap DEM 4 10 14
9 Jip Ooteman Phanos 7 7 15 14
10 Lucas van Schaffelaar AV 23 6 8 14
11 Boris Aerts AV 23 8 11 9 17
12 Gilles van Arkel AV 23 9 17 14 23
13 Daniël Erbe Gomez Phanos 14 12 13 25
14 Kim Alofsen Startbaan 16 13 12 25
15 Toon van Vuuren DEM 15 11 26
16 Jaeden Chalmers Startbaan 10 19 29
17 Robin van Nigtevecht Zuidwal 13 19 16 29
18 Sven Tesselaar Suomi 10 20 30
19 Mauro Wuurman av Aalsmeer 15 18 17 32
20 Thomas Fructus AV 23 18 18 36
21 Jesse Elmers Startbaan 17 28 20 37
22 Robin Gooijer Zuidwal 27 16 23 39
23 Dani Suparmono GAC 20 37 21 41
24 Wolf van Strijen AV 23 24 21 22 43
25 Tobias Boekeloo Tempo 19 26 45
26 Mick Baldew Phanos 22 24 46
27 Lukas Renaud GAC 23 24 27 47
28 Merijn Rober DEM 22 25 29 47
29 Abbe Engers AV 23 26 23 26 49
30 Dennis Janssen GAC 29 59 25 54
31 Jan Westendorp AV 23 51 27 31 58
32 Daan Mulder AV 23 31 36 30 61
33 Zeger Hapels av Aalsmeer 30 32 42 62
34 Gijs Bakhuijsen AV 23 39 33 32 65
35 Tom Benschop GAC 36 31 35 66
36 Bram Hoep av Aalsmeer 33 34 67
37 Wouter Voorn AKU 35 40 34 69
38 Gijs Crommelin AV 23 32 38 41 70
39 Florian Henneman AV 23 60 43 28 71
40 Robin Buijks AKU 39 33 72
41 Jasper Kooter AAC 41 35 38 73
42 Binne Brok Tempo 34 45 79
43 Dymas Vreede Feniks 38 41 79
44 Otto Plasmeijer Phanos 45 46 36 81
45 Rafael Suidhoff GAC 50 60 37 87
46 Timin Mahajan Phanos 47 40 87
47 Jort Lorinc DEM 46 53 47 93
48 Thijs Klees AKU 44 49 93
49 Viggo Wildöer Phanos 62 50 43 93
50 Ezequiel Bolsman Phanos 43 52 95
51 Joshua de Groot Feniks 49 47 54 96
52 Lucas van der Haven GAC 58 55 45 100
53 Stijn Lüschen Tempo 48 52 57 100
54 Max Speulman Zuidwal 54 49 103
55 Kars Garrelfs Tempo 59 57 46 103
56 Jasper Lodewijk av Haarlem 55 50 105
57 Bruno Miñana AV 23 61 51 112
58 Matthijs Robbers Zuidwal 65 61 53 114
59 Thijmen de Koning av Haarlem 63 63 55 118
60 Finn Damhoff av Haarlem 64 56 120
61 Merlin Belmon AV 23 64 56 120
Art Antipin AV 23 14
Jonas Skolnik Phanos 21
Gijs Peeperkorn AV 23 25
Anders Haringsma AV 23 28
Tristan van Vlodrop AAC 29
Mink Schipper AV 23 30
Tomaz Rooth AV 23 37
Raaf v Berkel av Aalsmeer 39
Sybre Vaes AV 23 40
Jeppe Mul av Haarlem 42
Quintin Janse Tempo 42
Brok Binne Tempo 44
Jamie van de Pavert Phanos 44
Auke de Vries av Haarlem 48
Koen de Jong Suomi 48
Rune Bergen GAC 51
Dennis Groeneveld GAC 52
Guno Pool AAC 53
Manus Keijser GAC 54
Jurre Bontes AKU 56
Jong Tjip de Tempo 58
Tijn Challa av Haarlem 58
Florian Blankenstein GAC 62
Simon Langman Phanos 65
Morris Ruperink Phanos 66
meisjes pup A.1
1 Myrte van der Schoot GAC 1 1 1 2
2 Anouk Kempkes AAC 5 2 3 5
3 Josephine Jense Phanos 2 3 5
4 Miro Vlasman Phanos 4 9 2 6
5 Maria Kuipers Phanos 3 17 4 7
6 Mila Nijsse GAC 7 4 5 9
7 Fee Eising Waterland 5 7 12
8 Faye Traube AAC 19 6 9 15
9 Jasmijn van Tooren AKU 10 22 6 16
10 Ellena Kaffatos AKU 9 10 19
11 Zoe Lammertink DEM 8 11 19
12 Bente van Lindert AV 23 6 14 20
13 Danique Schram DEM 15 12 8 20
14 Lara Vens AAC 8 16 12 20
15 Samantha Westerweel GAC 14 11 10 21
16 Jona Kuijt AV 23 7 16 23
17 Michelle Jansen Feniks 12 13 14 25
18 Emma Eggenkamp Startbaan 13 19 15 28
19 Selena Morauw Waterland 16 15 17 31
20 Mali Onyeike AV 23 11 23 34
21 Melissa Steenbakker Atos 21 13 34
22 Rikkie Bosman GAC 17 30 20 37
23 Karlijn de Waart av Monnickendam 20 27 21 41
24 Lieke Gooijer Zuidwal 22 20 42
25 Antonia Benevento Phanos 25 19 44
26 Amelie De Wit AV 23 21 24 45
27 Renee de Hon AAC 18 28 43 46
28 Puk Terpstra Tempo 25 31 22 47
29 Iris Grit AV 23 28 24 25 49
30 Sigrid Gerritse Zuidwal 46 23 28 51
31 Jasmijn Overweel AAC 24 29 32 53
32 Mare Bödecker Phanos 33 26 29 55
33 Julia van Lil AV 23 27 33 60
34 Dyen Kadir AKU 31 32 42 63
35 Eve Wijnen Startbaan 34 33 30 63
36 Isabella Oudkerk Pool Zuidwal 38 27 65
37 Charlie Verbeek Phanos 35 35 31 66
38 Sophie Brouwer GAC 34 37 71
39 Lauren Andelbeek AKU 30 43 73
40 Millan de Jong AV 23 37 36 73
41 Juliette van Hout AKU 32 45 45 77
42 Meike Bakker GAC 45 39 39 78
43 Amber Kaasjager Zuidwal 43 37 48 80
44 Marit van der Vliet GAC 39 49 41 80
45 Hassantou Barry GAC 40 48 44 84
46 Mila van Schie GAC 38 46 47 84
47 Elisa van der Linden GAC 44 41 46 85
48 Summer Kulkens Tempo 36 53 53 89
49 Lucie Moraal Feniks 48 42 90
50 Lonneke Rekelhof AKU 41 52 55 93
51 Nadya Hehenkamp Tempo 44 49 93
52 Melanie Huijtsma Startbaan 40 54 94
53 Minke Blees GAC 54 40 94
54 Gwendolin Vorst Tempo 47 50 97
55 Danique Leeflang Zuidwal 51 51 102
56 Marloes Buijs Startbaan 50 52 102
57 Yara Schellens GAC 53 56 109
58 Shanti Heijm av Monnickendam 54 57 111
Mayra Balm Suomi 18
Nynke Lei GAC 18
Mare Bödecker Phanos 23
Simona Battifoglia Phanos 26
Suus Wiemer Tempo 26
Jean Nelstein Phanos 29
Krisje van Dongen Phanos 34
Madelon van Eck Startbaan 35
Mare Lei GAC 36
Esther Klok Phanos 38
Aida Jonson AV 23 42
Melanie Zonnenschijn Startbaan 47
Imke Schaap Zuidwal 49
Tara Sannes AV 23 50
Denise Frenk Zuidwal 51
Fleur Zonneveld AKU 52
Marloes Buijs Startbaan 55
jongens pup A.2
1 Yoram Vriezen GAC 1 1 1 2
2 Hidde Mollee Kav Holland 3 2 5
3 Tobias van Belle AV 23 2 4 6
4 Imme van den End Tempo 5 4 9
5 Lucius Bout Phanos 7 2 9
6 Thom Kroon Zuidwal 10 3 6 9
7 Jasper Steenvoorden GAC 7 11 3 10
8 Dave Boamah Feniks 6 5 15 11
9 Mike van Sleeuwen Suomi 6 7 13
10 Graeme 't Hoen av Aalsmeer 9 10 5 14
11 Stijn van der Giesen Suomi 8 8 12 16
12 Fedor Musil Phanos 19 9 8 17
13 Casper Mur GAC 11 9 20
14 David Neidig GAC 13 11 24
15 Tim Thuys Tempo 16 10 26
16 Sjoerd van Berckel Phanos 30 14 14 28
17 Teun van der Grinten Phanos 21 15 13 28
18 Julian Jonkmans AV 23 12 17 29
19 Mees van Vliet Tempo 13 19 32
20 Noah Larsson Phanos 17 18 16 33
21 Bastian Jansma GAC 23 17 19 36
22 Stan Groen AV 23 25 20 18 38
23 Roy van den Kommer GAC 24 16 40
24 Abel Bakker GAC 18 23 41
25 Quinten Reuvekamp AKU 27 21 22 43
26 Demy River Wit Phanos 28 24 20 44
27 Lennox Betlem GAC 26 27 21 47
28 Maxim Roos Tempo 25 23 48
29 Flo van Raalte GAC 29 26 24 50
30 Freek Tax Suomi 33 28 61
31 Quinten Oldenhove AV 23 48 31 30 61
32 Ruben Zuidgeest Tempo 32 30 62
33 Rutger Schim van der Loeff Phanos 33 36 29 62
34 Amos Engels AV 23 36 28 64
35 Len ter Laak Phanos 51 39 25 64
36 Jonas Elzinga GAC 34 37 32 66
37 Daan Pieters Zuidwal 42 29 38 67
38 Teun Calis Zuidwal 38 53 31 69
39 Tijmen Veldman Startbaan 47 32 39 71
40 Daniel Berends Zuidwal 39 34 73
41 Manuel Leeuwerik AKU 49 40 34 74
42 Jurre Zijlstra av Aalsmeer 43 33 76
43 Fabian Smits Feniks 46 42 37 79
44 Ravi Creyf AKU 55 44 35 79
45 Daan Vlotman Feniks 50 38 42 80
46 Bart Kneppers Suomi 41 40 81
47 Olivier van der Dungen AKU 47 36 83
48 Milko Bos Tempo 46 41 87
49 Rick Schuurman AKU 44 43 87
50 Christiaan Barens Suomi 56 45 44 89
51 Onno Krans GAC 57 49 45 94
52 Lucas Theunisse Tempo 50 49 99
53 Kenneth Celie AKU 54 54 108
54 Mathijs van Sprank AKU 53 55 108
Alex vanButtingha Wichers Tempo 4
Nando Keers GAC 12
Ravi Marcus DEM 14
Jelle Kriek Zuidwal 15
Samuel Wilhelm AV 23 20
Max Veldhuizen GAC 22
Olek Smits Phanos 22
Dasselaar Louis Tempo 26
Claudio Pesare AAC 27
Ties van der Waal Atos 31
Jorn de Vries AV 23 35
Noah Vonsee AKU 35
Onno Sharp Tempo 37
Robin Coumans AKU 40
Marc diBucchianico Tempo 41
Jeroen Out av Haarlem 43
Jesper Sijne AV 23 45
Wisse de Vries av Haarlem 46
Gribnau Willem Tempo 47
Bob de Boer Suomi 48
Sem Boom GAC 48
Ricardo Maarschalkerwe Zuidwal 51
Merlijn Munneke GAC 52
Silas de Moor Phanos 52
Leon Buijks AKU 58
Meisjes pup A2
1 Carlijn de Bie GAC 1 1 2
2 Veerle Verbeek Phanos 3 3 1 4
3 Wies Rosenberg Tempo 2 2 3 4
4 Iris de Bie GAC 4 4 8
5 Lotte Zethof av Aalsmeer 5 4 9
6 Nadia Bekhof Tempo 10 6 6 12
7 Sietske de Bruin av Aalsmeer 5 7 7 12
8 Misha Pier AV 23 8 5 13
9 Simone Schouws Phanos 6 9 8 14
10 Helena Kruger GAC 19 10 9 19
11 Merle Mijnhout GAC 23 12 10 22
12 Cristina Battifoglia Phanos 8 16 24
13 Suzet Doornheim GAC 13 11 24
14 Amy Groot AV 23 12 20 13 25
15 Annika de Groot Tempo 16 14 11 25
16 Emma Bout Zuidwal 18 13 14 27
17 Jasmijn Welling Startbaan 20 15 15 30
18 Emma Fransen Waterland 15 16 31
19 Renske Idzenga Zuidwal 19 12 31
20 Eline Couwenberg Waterland 14 18 32
21 Vera Blank Phanos 28 17 18 35
22 Naina Thani Atos 17 20 37
23 Anouk Reilink Zuidwal 21 29 24 45
24 Sanna Oostveen AV 23 24 21 45
25 Sacha Dekkker GAC 27 27 19 46
26 Tessa Beugelink AAC 22 24 46
27 Meintje Glimmerveen GAC 25 25 22 47
28 Sarah Koper Zaanland 26 28 23 49
29 Isa Nijkamp GAC 26 26 52
30 Sien Saadat AKU 32 23 32 55
31 Maud Snel GAC 33 30 28 58
32 Jasmina Lahri AAC 34 25 59
33 Ffion van Gulik Tempo 31 31 62
34 Eva Langman Phanos 38 27 65
35 Sarah van de Geest DEM 36 29 65
36 Aya Mohammadi AAC 34 41 33 67
37 Marloes Bos Zuidwal 35 39 36 71
38 Gabrielle v/d Heuvel av Aalsmeer 42 30 72
39 Eva Huis in 't Veld GAC 43 31 74
40 Morgane den Uyl Startbaan 35 39 74
41 Mirthe de Raadt Zuidwal 40 40 35 75
42 Marieke Buskens GAC 38 40 78
43 Gwyndolen Volkstedt Startbaan 44 45 37 81
44 Kris Ploegmakers AV 23 44 38 82
45 Judith Wiegmink Startbaan 42 46 43 85
46 Virlyn Walker Feniks 43 47 46 89
47 Anne Steenbeek GAC 45 48 45 90
48 Gwen Veld Startbaan 49 44 93
49 Lieke Fieggen AKU 47 50 97
Sophie Romagnoli GAC 2
Rachel Hagen Feniks 7
floortje bosman AV 23 9
noortje bosman AV 23 11
Cindy de Bruin AKU 21
Jill Cooman Feniks 22
Charlotte Kooiman GAC 29
Sindy de Bruijn AKU 30
Kim de Wit DEM 32
Meinou Janssen Atos 33
D Venetiaan AAC 34
Nienke Pennekamp Tempo 36
Femke Akkermans Tempo 37
Nadine van Westrenen AKU 37
Gijs Peeperkorn AV 23 39
Kirsten Post Tempo 41
Mayte Laurens Hinojosa AV 23 41
Floor Blankenburg Tempo 42
Karlijn Majoor AV 23 46

Bovenkant pagina
Cross competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 03.02.2014